Ilość imprez: 196
Data | Zawody | Teren | Sport | Kategoria | Klub, Miasto | Miejsce | Wynik | Dzień Zmiana | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | Olando kepurė, Giruliai | V35 | Arboro OK, Klaipėda | 4 | 1:42:18 | 1 dzień 2 dzień | 49:35 ( 4) M 52:43 ( 5) M | |
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... | Klaipėda | M35 | Arboro OK, Klaipėda | 45:13 | 1 dzień | 45:13 ( 6) M | ||
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV35 | Arboro OK, Krekenava | 8 | 47:15 | 1 zmiana | 14:32 ( 9) M | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | V35 | Arboro OK, Klaipėda | 13 | 18:50 | M | ||
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | V35 | Arboro OK, Krekenava | 6 | 2:29:20 | 2 zmiana | 55:12 ( 9) M | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | V35 | Arboro OK, Klaipėda | 11 | 50:09 | M | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | V | Arboro OK, Klaipėda | 29 | 1:53:44 | 1 dzień 2 dzień | 54:34 (29) M 59:10 (32) M | |
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Kintai, Šilutės r. | V | Arboro OK, Klaipėda | 17 | 1:12:49 | M | ||
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Arboro OK, Klaipėda | 4 | 1:55:09 | 1 dzień 2 dzień | 1:10:07 (10) M 45:02 ( 6) M | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | V | Arboro OK, Klaipėda | 26 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 31:47 (25) M 52:34 (24) M 40:00 (26) M dsq M | ||
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | H | Arboro OK, Klaipėda | 8 | 5:14:28 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 1:06:56 ( 9) M 1:22:50 ( 8) M 1:35:11 (11) M 1:09:31 (11) M | |
2019-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Arboro OK, Klaipėda | 8 | 1:33:16 | 1 dzień 2 dzień | 1:00:32 ( 9) M 32:44 (11) M | |
2019-06-29 | Neringa cup | Nida | M | Arboro OK, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 1:45:05 ( 7) M 46:34 ( 5) M 55:50 ( 5) M | |||
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X | Arboro OK 4, Krekenava | 26 | 1:13:16 | 3 zmiana | 21:49 (21) M | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | V | Arboro OK, Klaipėda | dsq | M | |||
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | V | , Klaipėda | 7 | 2:14:09 | 2 zmiana | 48:56 (14) M | |
2019-03-30 | Lietuvos čemp. naktinis | Šaukėnai | V | Arboro OK, Klaipėda | 17 | 1:11:59 | M | ||
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | V | Arboro OK, Klaipėda | 8 | 1:42:58 | 1 dzień 2 dzień | 51:57 (10) M 51:01 ( 8) M | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | MS | Arboro OK, Klaipėda | 15 | 1:51:18 | 1 dzień 2 dzień | 1:03:57 (19) M 47:21 (11) M | |
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V | Arboro OK 2, Krekenava | 16 | 2:55:26 | 2 zmiana | 58:56 (15) M | |
2018-09-08 | Neringos taurė | Neringa | H | Arboro OK, Klaipėda | 6 | 1:55:05 | 1 dzień 2 dzień | 55:42 ( 9) M 59:23 ( 5) M | |
2018-07-28 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Arboro OK, Klaipėda | 50:01 | 2 dzień | 50:01 (10) M | ||
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bukiškio miškas, Vilniaus r. | V | Arboro OK, Klaipėda | 44 | 1:08:17 | M | ||
2018-05-27 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V | Arboro OK, Klaipėda | 5 | 36:19 | M | ||
2018-05-26 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V | Arboro OK, Klaipėda | 5 | 39:36 | M | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X | Arboro OK 3, Krekenava | dsq | 1 zmiana | 18:28 (27) M | ||
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V | Arboro OK, Klaipėda | 37 | 19:13 | M | ||
2018-04-28 | Jono Vileišio taurė | Vėžežero k., Šaukėnų sen., Kelmė | V | Arboro OK, Klaipėda | 8 | 2:59:27 | 1 dzień 2 dzień | 1:07:47 (13) M 1:51:40 (13) M | |
2018-04-13 | Lietuvos čemp. naktinis | Tytuvėnai | V | Arboro OK, Klaipėda | 19 | 1:05:45 | M | ||
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | V | Arboro OK, Klaipėda | 11 | 1:41:51 | 1 dzień 2 dzień | 56:07 (11) M 45:44 (12) M | |
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | M | Arboro OK, Klaipėda | 21 | 2:16:45 | 1 dzień 2 dzień | 1:15:15 (27) M 1:01:30 (24) M | |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilč... | Klaipėda | V | Arboro OK, Klaipėda | 2 | 1:11:38 | 1 dzień 2 dzień | 49:00 ( 4) M 22:38 ( 3) M | |
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | V | Arboro OK, Klaipėda | 7 | 4:02:04 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 23:00 ( 9) M 1:26:47 (18) M 1:18:25 (15) M 53:52 (10) M | |
2017-07-29 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Arboro OK, Klaipėda | 7 | 1:47:09 | 1 dzień 2 dzień | 1:06:29 ( 9) M 40:40 ( 9) M | |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | HS | Arboro OK, Klaipėda | 12 | 2:51:10 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 43:31 ( 9) M 16:11 (13) M 57:19 (11) M 54:09 (25) M | |
2017-06-03 | Sveika, Neringa! Olifėjos taurei laim... | Nida | A | Arboro OK, Klaipėda | 6 | 41:37 | M | ||
2017-05-28 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V | Arboro OK, Klaipėda | 11 | 39:58 | M | ||
2017-05-27 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V | Arboro OK, Klaipėda | 14 | 59:03 | M | ||
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V | Arboro OK, Klaipėda | 34 | 14:46 | M | ||
2017-04-22 | Jono Vileišio taurė | Šiauliai | V | Arboro OK, Klaipėda | 15 | 2:13:35 | 1 dzień 2 dzień | 1:34:49 (22) M 38:46 (16) M | |
2017-03-25 | Sezono atidarymo taurė | Smiltynė, Kairiai | VS | Arboro OK, Klaipėda | 2 | 1:15:53 | 1 dzień 2 dzień | 32:25 ( 3) M 43:28 ( 1) M | |
2016-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | MS | Arboro OK, Klaipeda | 14 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 49:20 (11) M 1:02:40 (17) M 43:53 (15) M 51:27 (10) M | ||
2016-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Arboro OK, Klaipėda | 13 | 1:52:09 | 1 dzień 2 dzień | 45:18 (19) M 1:06:51 (15) M | |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | HS | Arboro OK, Klaipėda | 19 | 3:56:11 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 1:08:44 (27) M 1:20:04 (18) M 17:47 (13) M 1:09:36 (25) M | |
2016-05-29 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V | Arboro OK, Klaipėda | 14 | 40:03 | M | ||
2016-05-28 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V | Arboro OK, Klaipėda | 13 | 26:54 | M | ||
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | X | Arboro OK 2, Krekenava | 16 | 54:52 | 3 zmiana | 18:50 (25) M | |
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | VA | Arboro OK, Klaipėda | 11 | 18:14 | M | ||
2016-03-19 | Sezono atidarymas | Klaipėda | V | Arboro OK, Klaipėda | 51:35 | 1 dzień 2 dzień | 51:35 (15) M dsq M | ||
2015-10-24 | Klaipėda | Klaipėda | V | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 1:49:24 | 1 dzień 2 dzień | 1:00:48 ( 8) M 48:36 ( 6) M | |
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas | Kėdainiai | VA | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 14:11 | M | ||
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kėdainiai | V2 | Kopa OK, Klaipėda | 16 | 14:29 | M | ||
2015-08-14 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M | Kopa OK, Klaipėda | 15 | 4:00:02 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 31:11 (18) M 1:56:08 (18) M 1:32:43 (19) M | |
2015-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Kopa OK, Klaipėda | 21 | 1:46:32 | 1 dzień 2 dzień | 56:40 (21) M 49:52 (25) M | |
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | H21S | Kopa OK, Klaipėda | 19 | 3:29:34 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 54:03 (15) M 49:02 (17) M 1:04:06 (30) M 42:23 (22) M | |
2015-03-28 | Sezono atidarymas | Melnragė, Nemirseta | V | Klaipėda | 27 | 1:54:02 | 1 dzień 2 dzień | 51:56 (38) M 1:02:06 (25) M | |
2009-04-25 | Studentų pirmenybės | Šaukėnai | V | KTU, Kaunas | 23 | 58:07 | M | ||
2009-04-24 | Studentų pirmenybės | Bubiai | V | KTU 2, Kaunas | 6 | 1:36:21 | 2 zmiana | 34:19 ( 6) M | |
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Kopa OK 2, Klaipėda | dsq | 9 zmiana | 1:09:45 (16) M | ||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | VB | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 16:37 | M | ||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kaunas | V1 | Kopa OK, Klaipėda | 18 | 17:52 | M | ||
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pavištytis | VB | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 53:46 | M | ||
2008-08-30 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Pavištytis | V3 | Kopa OK, Klaipėda | 19 | 42:40 | M | ||
2008-08-23 | Plungės raj. pirmenybės | Kalniškiai | V | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 42:45 | M | ||
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | Elniakampis | V | Kopa OK, Klaipėda | 15 | 3:30:23 | 2 zmiana | 1:12:37 (18) M | |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Elniakampis | V20 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:50:47 | M | ||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | H20 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 2:32:13 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 25:58 ( 7) M 1:23:23 (10) M 42:52 ( 9) M | |
2008-05-11 | Studentų pirmenybės | Zapyškio miškas, Kauno r. | V | KTU 2, Kaunas | 8 | 2:02:41 | 2 zmiana | 35:16 ( 8) M | |
2008-05-10 | Studentų pirmenybės | Zapyškio miškas, Kauno r. | V | KTU, Kaunas | 19 | 47:54 | M | ||
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | H20 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:00:43 | 1 dzień 2 dzień | 1:11:55 ( 8) M 48:48 ( 8) M | |
2007-09-02 | Klubų taurė | Druskininkai | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 3:21:45 | 10 zmiana | 37:55 (12) | |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | VB | Kopa OK, Klaipėda | 14 | 18:33 | M | ||
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Druskininkai | V2 | Kopa OK, Klaipėda | 19 | 21:15 | M | ||
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Elektrėnai | H21S | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 15 | 4:07:14 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 38:06 (12) M 44:54 (18) M 20:59 (22) M 1:21:38 (17) M 1:01:37 (16) M | |
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Petroškų miškas, Lazdijų raj. | VB | Kopa OK, Viesulo SC, KLaipėda | 23 | 43:41 | M | ||
2007-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Petroškų miškas, Lazdijų r. | V2 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 19 | 42:52 | M | ||
2007-05-27 | Sportas visiems dieninės | Nemirseta | V20 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 57:36 | M | ||
2007-05-26 | Klaipėdos pirmenybės | Radailiai | V20 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:16:41 | M | ||
2007-05-26 | Sportas visiems naktinės | Botanikos parkas | V20 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 36:15 | |||
2007-04-22 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | H20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 1:06:17 | M | ||
2007-04-21 | Kauno čemp. ilga | Verknės miškas, Aukštadvaris | V20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 1:56:56 | M | ||
2006-10-14 | Lietuvos taurė | Seirijai | H18 | Kopa OK, Klaipėda | 16 | 1:45:22 | 1 dzień 2 dzień | 1:05:17 (13) M 40:05 (21) M | |
2006-09-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Bendoriškė, Ignalinos r. | V20 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:53:42 | M | ||
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... | Gelgaudiškis | V | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:52:34 | 2 zmiana | 1:01:18 ( 4) M | |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... | Švarcgiris, Jurbarkas | V18 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 38:21 | M | ||
2006-09-16 | OK Karšuvos taurė naktinės | Jurbarkas | V18 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:09:28 | M | ||
2006-09-09 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Lieplaukė, Telšių r. | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 16 | 1:16:50 | M | ||
2006-09-03 | Klubų taurė | Sariai | X | Kopa OK 2, Klaipėda | dsq | 5 zmiana | dsq | ||
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas | Jomanto parkas, Vilnius | V18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 20 | 23:46 | M | ||
2006-08-25 | Jaunių žaidynės | Panevėžys | V18 | Klaipėda | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 22:40 (29) M 51:38 (21) M 1:18:53 (26) M | |||
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | H18 | Kopa OK, Klaipėda | 17 | 4:21:56 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 44:18 (18) M 1:08:36 (20) M 40:53 (20) M 50:34 (37) M 57:35 (24) M | |
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga | Stripeikiai, Ignalinos raj. | V18A | Viesulo SC, Klaipėda | 22 | 59:56 | M | ||
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė | Skersabaliai | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 2:29:09 | 2 zmiana | 59:22 ( 5) M | |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė | Skersabaliai | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 12 | 1:19:13 | M | ||
2006-05-27 | Sportas visiems | Palanga | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 30:08 ( 5) 30:07 ( 6) | |||
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 2:41:01 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 27:12 (13) M 1:21:17 ( 8) M 52:32 ( 6) M | |
2006-05-13 | KASK taurė | Vilnius, Gudeliai | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 56:20 | M | ||
2006-05-06 | Kauno čemp. vidutinė | Kaišiadorių raj., Geri Vakarai | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | dnf | M | |||
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė | Rubikiai | H18 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 35:39 | M | ||
2006-04-15 | Pavasario žibuoklės | Kaskalnis, Jurbarko r. | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 48:47 | M | ||
2006-04-08 | Lietuvos čemp. labai ilga, Neringos p... | Juodkrantė | V20 | Kopa OK, Klaipėda | 16 | 2:11:55 | M | ||
2006-04-01 | Kauno estafetė | Birštonas | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 2:19:39 | 2 zmiana | 51:26 ( 7) M | |
2005-10-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Švarcgiris, Jurbarkas | V20 | Kopa OK, Klaipėda | dsq | M | |||
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | H18 | Viesulo SC, Klaipėda | 16 | 1:36:28 | 1 dzień 2 dzień | 1:00:54 (17) M 35:34 (18) M | |
2005-10-01 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Želsva, Marijampolė | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 1:00:22 | M | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kalnų parkas, Vilnius | V1 | Kopa OK, Klaipėda | 21 | 20:06 | M | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas | Kalnų parkas, Vilnius | VB | Kopa OK, Klaipėda | 22 | 19:02 | M | ||
2005-08-24 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga | Rūdupis, Varnabūdė | V20 | Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 40:55 (26) M 1:18:30 (26) M | |||
2005-08-12 | Daugiadienės Visaginas COF | Visaginas | H18 | Kopa OK, Klaipėda | 2:04:39 | 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 42:02 (13) M 14:37 (12) M 1:08:00 ( 7) M | ||
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | H18A | Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 3:36:21 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 52:32 (19) M 45:11 (12) M 17:23 (15) M 49:24 (11) M 51:51 (15) M | |
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga | Burbiškės, Vilnius | V20 | Kopa OK, Klaipėda | 15 | 1:32:49 | M | ||
2005-06-11 | Moksleivių finalai estafetė | Aukštadvaris, Trakų r. | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 2:52:56 | 2 zmiana | 52:04 ( 5) M | |
2005-06-10 | Moksleivių finalai | Aukštadvaris, Trakų r. | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 48:42 (21) M 1:37:56 (16) M | |||
2005-06-05 | Lietuvos čemp. estafetė | Bendoriškė | V | Kopa OK 2, Klaipėda | 21 | 4:04:29 | 2 zmiana | 1:15:07 (21) M | |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bendoriškė, Ignalina | VB | Kopa OK, Klaipėda | 62 | 52:36 | M | ||
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Ažušilė, Ignalina | V3 | Kopa OK, Klaipėda | 14 | 36:11 | M | ||
2005-05-28 | KASK taurė | Rukla, Jonavos r. | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 59:29 | M | ||
2005-05-28 | Sportas visiems | Palanga | V18 | Kopa OK, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 30:41 ( 3) 40:42 ( 3) | |||
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H18 | Viesulo SC, Klaipėda | 19 | 2:36:37 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 25:27 (30) M 1:15:51 (22) M 55:19 (11) M | |
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės | Zapsys, Veisiejų sav. | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 16 | 1:01:43 | M | ||
2005-04-30 | Klaipėdos apskrities pirm. | Giruliai | V | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 45:57 | |||
2005-04-17 | Alytaus čempionatas | Kalniškės miškas | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 1:05:26 | M | ||
2005-04-16 | Kauno čemp. ilga | Meškapievis, Prienai | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 1:03:39 | M | ||
2005-04-10 | Tverai - senovės žemaičių sostinė | Lopaičiai | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 51:51 | M | ||
2005-04-09 | Kauno estafetė | Rukla | V | Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 2:12:47 | 2 zmiana | 53:02 (16) M | |
2005-04-02 | Pavasario žibuoklės | Švarcgirio miškas | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 50:45 | M | ||
2004-10-16 | Lietuvos taurė | Nemerseta, Giruliai | H16 | Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 1:32:33 | 1 dzień 2 dzień | 40:39 (13) M 51:54 (10) M | |
2004-10-03 | Javonio taurė | Viečiūnai | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 48:27 | M | ||
2004-09-25 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prapuolai, Vilnius | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 16 | 53:40 | |||
2004-09-19 | Kauno apskrities pirmenybės | Jonavos rajonas, Londonas | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 43:16 | M | ||
2004-09-04 | Kauno taurė | Agurkiškės | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 38:39 | M | ||
2004-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Kalniškės miškas | V16A | Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 59:51 | M | ||
2004-08-28 | Moksleivių čemp. sprintas | Likiškėlių miškas | V16A | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 17:40 | M | ||
2004-08-22 | Klubų taurė | Bebrusai | X | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 3:16:45 | 10 zmiana | 40:51 (11) | |
2004-08-20 | Jaunių žaidynės estafetė | Kalnėnai | V | Klaipėda | 7 | 1:59:59 | 2 zmiana | 43:21 (10) M | |
2004-08-18 | Jaunių žaidynės vidutinė ir ilga | Švarcgiris ir Žirniškiai, Jurbar | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 24:15 (40) M 1:12:09 (37) M | |||
2004-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Šiauliai | H16A | Viesulo SC, Klaipėda | 20 | 3:28:28 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 41:19 (17) M 51:19 (20) M 23:50 (11) M 45:49 (27) M 46:11 (21) M | |
2004-06-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | VB | Viesulo SC, Klaipėda | 43 | 20:12 | M | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | VB | Kaukas OK, Kaunas | 71 | 53:21 | M | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Marcinkonys | V1 | Kaukas OK, Klaipėda | 30 | 39:43 | M | ||
2004-06-06 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. estafet... | Vilkamušio miškas, Pabradė | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 1:51:02 | 2 zmiana | 37:46 ( 4) | |
2004-06-05 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilga | Vilkamušio miškas, Pabradė | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 27 | 57:59 | M | ||
2004-05-30 | Sportas visiems | Palanga | H16 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 14:54 | M | ||
2004-05-29 | KASK taurė | Žadvainiai, Šiaulių r. | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 15 | 46:11 | M | ||
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H16 | Viesulo SC, Klaipėda | 16 | 2:23:50 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 33:47 (13) M 55:37 (21) M 54:26 (17) M | |
2004-05-09 | Kauno čemp. sprintas | Romainių šilas | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 16:52 | M | ||
2004-05-08 | Kauno čemp. vidutinė | Lazdijų rajonas, Veisiejai | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 50:49 | M | ||
2004-04-30 | Šiaulių daugiadienės | Bazilionai | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 1:55:17 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 36:19 ( 7) 47:16 (14) 31:42 ( 4) | |
2004-04-17 | Kauno čemp. ilga | Ringovės miškas, Vilkija | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 51:28 | M | ||
2004-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | V | Kaukas OK 2, Kaunas | 9 | 2:28:41 | 1 zmiana | 43:29 (18) M | |
2003-10-18 | Lietuvos taurė | Pabradė | H16 | Viesulo SC, Klaipėda | 22 | 1:33:06 | 1 dzień 2 dzień | 36:12 (14) M 56:54 (29) M | |
2003-09-27 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Gelgaudiškis | H16 | Viesulo SC, Klaipėda | 27 | 57:17 | |||
2003-08-31 | Jaunučių jaunimo žaidynės estafetė | Vilkija | V16 | Klaipėda | 4 | 2:09:16 | 1 zmiana | 46:45 (12) | |
2003-08-29 | Jaunučių jaunimo žaidynės | Pakarklės miškas, Vilkija | V16 | Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 27:25 (23) 1:16:17 (24) M | |||
2003-08-19 | Moksleivių finalai estafetė | Kazokiškės | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 2:05:18 | 1 zmiana | 43:57 ( 7) M | |
2003-08-18 | Moksleivių finalai | Kazokiškės | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 31 | 44:14 | M | ||
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS | Jurbarkas | H16A | Viesulo SC, Klaipėda | 20 | 3:50:20 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 43:49 (25) M 1:06:17 (27) M 24:07 (27) M 50:54 (31) M 45:13 (17) M | |
2003-06-28 | Mindaugo karūnavimo žaidynės | Vingio parkas | H16 | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 20:46 | |||
2003-06-07 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga | Vangelonių miškas, Alytaus r. | H16 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 23:05 (26) 1:13:18 (31) | |||
2003-06-01 | Sportas visiems | Palanga, Ošupio miškas | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 41:23 | |||
2003-05-31 | Klaipėdos taurė | Vasaros estrada | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 33:53 | M | ||
2003-05-17 | KASK taurė | Alytaus šilas | H162 | Viesulo SC, Klaipėda | 13 | 51:43 | |||
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H16 | Viesulo SC, Klaipėda | 26 | 2:20:53 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 20:36 (22) M 1:05:45 (29) M 54:32 (20) M | |
2003-05-04 | Orbit moksleivių žaidynės | Dumsiškių miškas, Jonavos r. | H1 | Saulėtekio pagrindinė mokykla, Klaipėda | 3 | 35:59 | |||
2003-05-01 | Klaipėdos apskrities pirmenybės | Kairiai | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 49:09 | |||
2003-04-26 | Kauno taurė | Rumšiškių miškas | H16 | Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 39:56 | |||
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H14A | Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 2:36:24 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 31:32 (13) 33:34 (18) 29:43 ( 5) 35:09 (10) 26:26 (18) | |
2002-06-08 | Moksleivių čemp. trumpa + klasika | Plateliai | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 21:55 (15) M 27:04 ( 9) M | |||
2002-05-25 | Sportas visiems | Palanga | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 dzień | 25:52 ( 4) | |||
2002-05-25 | KASK Taurė | Kaskalnis | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 31:48 | M | ||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H14 | Viesulo SC, Klaipėda | 13 | 1:32:23 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 28:47 (11) M 29:56 (21) M 33:40 (17) M | |
2002-04-21 | Kauno taurė | Prienų šilas, Naravai | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 33:44 | M | ||
2002-04-06 | Kauno estafetė | Agurkiškė | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 1:50:43 | 2 zmiana | 34:42 (12) | |
2002-04-01 | Klaipėdos pirmenybės | ? | H16 | Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 51:22 | |||
2001-10-20 | Lietuvos taurė | Juodkrantė | H14 | Viesulo SC, Klaipėda | 28 | 1:08:53 | 1 dzień 2 dzień | 36:06 (29) M 32:47 (36) M | |
2001-09-30 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė ... | Mickūnai | V14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 5 | 56:20 | 2 zmiana | 20:07 (15) | |
2001-09-29 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė | Mickūnai | V14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 33 | 29:50 | |||
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė | Vilnius | V14LČ | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 8 | 35:49 | M | ||
2001-06-28 | Lietuvos jaunių, jaunučių, vaikų esta... | Prienai | V14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 6 | 1:43:47 | 3 zmiana | 42:43 (10) | |
2001-06-26 | Jaunių, jaunučių,vaikų čemp. klasika ... | Prienai, Giraitiškės ir Naravai | V14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 58:06 37:37 (37) | |||
2001-05-26 | Sportas visiems naktį ir trumpa | Palanga | H14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 2 dzień | 19:14 ( 5) | |||
2001-05-20 | Kauno čemp. klasika | Kulautuva | H14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 15 | 45:43 | |||
2001-05-19 | KASK taurė | Giruliai | H14 | Viesulo SC, Klaipėda | 18 | 28:54 | |||
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 23 | 1:54:15 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 31:24 (15) M 29:52 (21) M 52:59 (29) M | |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa | Mickūnai | V14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 21 | 45:52 | |||
2001-04-07 | Kauno estafetė | Kulautuva | V14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 4 | 1:29:03 | 3 zmiana | 28:51 ( 4) | |
2000-10-07 | Lietuvos taurė | Giruliai + Kairiai, Klaipėda | H12 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 5 | 36:46 | 1 dzień 2 dzień | 16:55 ( 4) 19:51 ( 8) | |
2000-10-01 | Javonio taurė | Varnabūdė | H12 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 3 | 27:57 | |||
2000-09-23 | Moksleivių pirmenybės, OK Ąžuolas tau... | Pavilnys | H12 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 6 | 26:41 | |||
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Prienai | H12A | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 13 | 1:22:49 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 15:12 ( 7) 16:22 ( 9) 27:40 (27) dnf 23:35 (11) | |
2000-06-19 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa | Aukštadvaris | H12 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 1:08:22 (20) 11:47 ( 6) | |||
2000-05-28 | Sportas visiems | Palanga | V12 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1 | 12:20 | |||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H12 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 33:54 | 2 dzień | 33:54 (11) | ||
2000-04-08 | Kauno estafetė | Šveicarija | V14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 12 | 1:57:21 | 3 zmiana | 27:27 ( 7) | |
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Aukštadvaris | H12A | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 22 | 2:33:20 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 24:36 (14) 44:31 (30) 32:07 (28) 25:05 (19) 27:01 (14) | |
1999-04-11 | Kauno estafetė | Kluoniškiai | V12 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 5 | 2:46:31 | 3 zmiana | 20:04 ( 2) |