Events


Sample: tak 2000, jwoc drusk, 04-01

Information: Invitation, Start lists, Results, Maps

DateTitleSportCountry DistrictInformation
2025-06-13Nida 3 days LTUNida, Juodkrantė, Pervalka I 06-02 23:59
2024-12-14SM Gaja sprintų taurė Kaunas LOSF kalendorius
2024-11-23SM Gaja sprintų taurė Kaunas LOSF kalendorius
2024-11-09Vilnius Rogaining LTUBelmontas I 11-06 23:59
2024-10-26Šiauliai Rogaining LTUKurtuvėnai I 10-23 23:59
2024-10-19Lietuvos taurė 2024 Vilnius LOSF kalendorius
2024-10-12Atrask Krekenavą Jonavoje. Rogaining LTUJonava I 10-09 23:59
2024-10-12Rudaminos taurė 2024 LTUGegužinės miškas, Vilniaus raj. I 08-25 23:59
2024-10-06MTB Žemaiitijos taurė, Plungės etapas LTUPlungė, Mortos kalnas I 10-01 23:59
2024-10-05Vilniaus taurė 2024 LTUSaulėtekis, Vanga I 09-23 23:59
2024-10-05Klaipėdos OS čempionatas 2024 LTUPoilsio parkas I 10-02 23:59
2024-09-28J.Vileišio taurė Tytuvėnai LOSF kalendorius
2024-09-26Pasaulio OS bėgte taurė Suomija LOSF kalendorius
2024-09-25LOSF krosas Kleboniškis LOSF kalendorius
2024-09-25LOSF krosas LTUKleboniškis I 09-23 22:00
2024-09-21Lietuvos čemp. estafetės ir ilga Alytaus raj. LOSF kalendorius
2024-09-16Vertical 700 '24 LTUVilnius I 09-29 23:59
2024-09-15Rudens estafetės LTUKulautuva I 09-03 00:00
2024-09-14Alytaus taurė Alytaus r. LOSF kalendorius
2024-09-09Pasaulio jaunimo OSKD čempionatas Bulgarija LOSF kalendorius
2024-09-09Pasaulio OSKD čempionatas Bulgarija LOSF kalendorius
2024-09-07Lietuvos klubų taurė Šiaulių raj. LOSF kalendorius
2024-08-31Lietuvos OSKD čemp. sprintas ir estafetės Kaunas LOSF kalendorius
2024-08-31VILNIUS CHALLENGE 2024, MINI LTUVilnius I 08-18 23:59
2024-08-25Klajūno taurė Molėtų raj. LOSF kalendorius
2024-08-24Klaipeda Rogaining 2024 LTUMelnragė II I 08-21 23:59
2024-08-23Manvesta Naktinis bėgimas LTUNemuno sala I 08-18 23:59
2024-08-18LOSF vasaros stovykla LTUGermanto vila I 08-12 23:59
2024-08-16Europos OS bėgte čempionatas / Pasaulio OS bėgte taurė Venrgija LOSF kalendorius
2024-08-16TELŠĒ / Lietuvos OS bėgte moksleivių komandinis čempionatas LTUTelšiai I 08-12 23:59
2024-08-04MTB Žemaitijos taurė, Tauragės etapas LTUTauragė I 07-30 23:59
2024-08-03Pasaulio OS bėgte veteranų čempionatas Suomija LOSF kalendorius
2024-07-27MTB Karma - Ukmergės krosas LTUUkmergė I 07-26 23:59 
2024-07-27Jūros Šventė 2024 LTUKlaipėda I 07-24 09:00
2024-07-2066th ARDF Lithuania Open Championships LTUPuvočiai I R Split
2024-07-17MTB Karma - Salotės XC TT LTUSalotė, Vilnius I R Split 
2024-07-16WOC knock-out sprint GBREdinburgh R Split
2024-07-14WOC sprint relay GBREdinburgh R
2024-07-14Sėlijos taurė 4 etapas Velykalnis LTUSėlijos taurė 4 et. Velykalnis
2024-07-12Atviras Lietuvos kariuomenės penkiakovės čempionatas. Krosas LTUKleboniškio miškas, Kaunas R Split
2024-07-12WOC sprint final GBREdinburgh R Split
2024-07-12WOC sprint qualification GBREdinburgh R Split
2024-07-07Sėlijos taurė III etapas Biržai LTUMoto klubo Agaras trasa R Split 
2024-07-07MTBO World Cup round 2 relay LATSmiltene R
2024-07-06JWOC relay CZEPilsen R
2024-07-06MTBO World Cup round 2, U23 World MTBO championships long LATSmiltene R Split
2024-07-05MTBO World Cup round 2, U23 World MTBO championships sprint LATSmiltene R Split
2024-07-05JWOC middle CZEPilsen R Split
2024-07-04Ukmergės fabrikų krosų taurės III etapas LTUVepriai I R Split
2024-07-03JWOC long CZEPilsen R Split
2024-07-02JWOC sprint CZEPilsen R Split
2024-07-01JWOC sprint relay CZEPilsen R
2024-06-30MTB Žemaitijos Taurė, Šiaulių etapas LTUŠiaulių r., Gėluvos ež. pakrantė I R
2024-06-24EYOC relay POLSzczecin R
2024-06-23Tako pėsčiųjų žygis LTUOnuškis I
2024-06-23Lietuvos OSKD čemp. ilga LTUOnuškis I R Split
2024-06-23EYOC sprint POLSzczecin R Split
2024-06-22Daugiadienės TAKAS (OSKD, MTBO) LTUOnuškis I R Split
2024-06-22Kernavė - Vilnius Trail LTUVilnius I R
2024-06-22EYOC long POLSzczecin R Split
2024-06-22Daugiadienės TAKAS (bėgte, foot-O) LTUOnuškis I R M Split
2024-06-14Nida - 3 days LTUNida, Pervalka I R Split
2024-06-09MTB Karma - Bezdonių maratonas LTUBezdonys, Vilniaus r. I R Split 
2024-06-09Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė LTUMarijampolė I R Split
2024-06-08Lietuvos čemp. sprintas LTUMarijampolė I R Split
2024-06-08Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas LTUMarijampolė I R Split
2024-06-05Biorinos taurė 2024 III etapas LTURokiškis Motoroki trasa
2024-06-02European, European Junior and Youth MTBO championships relay POLOstróda R
2024-06-02Saulės estafetė LTUMickūnų miškas I R Split
2024-06-01European, European Junior and Youth MTBO championships middle POLOstróda R Split
2024-06-01Dainavos sprintas LTUAlytaus Rotušės aikštė I R Split
2024-06-01Vilnius Challenge LTUVilnius I R Split
2024-05-31European, European Junior and Youth MTBO championships long POLOstróda R Split
2024-05-30European, European Junior and Youth MTBO championships sprint POLOstróda R Split
2024-05-29Ukmergės fabrikų krosų taurės II etapas rogaining LTUUkmergė I R Split
2024-05-26MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas LTUAkmenė I R Split
2024-05-25Foreststadiums.lt sprinto taurė, 2 dienos - 3 startai LTUVingrių žem., Paupys ir Užupis I R Split
2024-05-25Jaunųjų šaulių žaidynės (OS rungtis) LTUMindūnai, Molėtų r. sav. R M Split
2024-05-22Orientavimasis patalpose LTUProfesinio rengimo centras R Split
2024-05-19Baltic championship relay LTUIgnalina I R Split
2024-05-18Baltic championship LTUIgnalina I R Split
2024-05-18Baltic masters and open championship LTUIgnalinos r. I R Split
2024-05-17Sell studentų žaidynės LTUKaunas I R Split
2024-05-16Selijos taurė 2024 Biržų Agaro taurė LTUBiržų Agaro motokroso trasa
2024-05-16Lietuvos mokyklų žaidynės LTUAlytus R Split
2024-05-15Plungės miesto sporto diena LTUPlungė R
2024-05-12Vilnius city race LTUNaujamiestis, Vilnius I R Split
2024-05-11MTB Karma - Tapelių krosas LTUVilnius I R Split 
2024-05-11Lietuvos čemp. vidutinė LTUMikniškės I R M Split
2024-05-11Trailo Kalvė S2E7 Aukštadvaris LTUAukštadvaris I R
2024-05-11Keliautojų pėsčiomis maratonas (51) LTUMarcinkonys I R Split
2024-05-10VMU orientavimosi sporto varžybos LTUGiraitiškių poilsiavietė I R Split
2024-05-09Klaipėdos m. mokinių Mero taurės OS varžybos LTUKlaipėdos miškas R Split
2024-05-09Plungės r. OS moksleivių pirmenybės LTUŽem. Kalvarija R
2024-05-08Kauno mokyklų žaidynės LTUPanemunė R Split
2024-05-04Lietuvos orientavimosi bėgte super sprinto čempionatas FINALAS LTULukiškių aikštė I R Split
2024-05-03Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė LTUVilnius I R Split
2024-05-03Lietuvos čemp. super sprintas LTUVIlnius I R Split
2024-05-01Miško trasa LTUIgnalina I R
2024-04-28Kauno Akropolio maratonas LTUKaunas I R
2024-04-27Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru startu LTUSkersinė, Baniškės I R Split
2024-04-24LOSF krosas LTUKleboniškis I R Split
2024-04-24Ukmergės fabrikų krosų taurės I etapas LTUŠilo pagrindinė mokykla I R Split
2024-04-22MTBO training camp LTUVilnius I S R Split
2024-04-21MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas LTUTelšiai I R Split
2024-04-20Pavasario taurė Spring cup WRE LTUAukštadvaris, Rangava R M Split
2024-04-18Aeronautikos penkiakovė LTUKleboniškis R Split
2024-04-14Trailo Kalvė S2E6 Alytus LTUAlytus I R
2024-04-13Prienų Šilo taurė LTUPaduoblio miškas, Prienų r. I R Split
2024-04-07Xtrasa LTUMickūnai I R Split
2024-03-30Kauno estafetė LTUKriaučiškės, Kaišiadorių r. I R Split
2024-03-24Sostinės sporto centro taurė LTUPilaitė, Vilnius I R Split
2024-03-23MTB Karma - Gudelių krosas LTUVilnius I R Split 
2024-03-23Lietuvos čemp. naktinis LTUDūkštų miškas R Split
2024-03-16Sezono atidarymo taurė LTUOlando kepurė, Giruliai R Split
2024-03-10Trailo Kalvė S2E5 Šiauliai LTUKurtuvėnų regioninis parkas I R
2024-03-09Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas LTUPetrašiūnai I R Split
2024-03-09MTB Karma - Pilaitės krosas LTUVilnius I R Split 
2024-03-07Klaipėdos OS patalpose taurė LTUKlaipėda R Split
2024-03-03Xtrasa LTUPaneriai I R Split
2024-02-24Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas LTUPalemonas I R Split
2024-02-18Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafetė LATMadona R
2024-02-18Trailo Kalvė S2E4 Londonas LTUPašiliai, Jonavos r. I R
2024-02-17Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. vidutinė LATMadona R Split
2024-02-10Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 5 etapas LTUVilnius, Aukštoji Veržuva I R
2024-02-03Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras startas LTUIgnalina I R Split
2024-01-27Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 4 etapas LTUVilnius, Šilėnai, Mikališkės I R
2024-01-27WOC sprint relay, JWOC EYOC relay AUTRamsau am Dachstein R
2024-01-26WOC JWOC EYOC middle AUTRamsau am Dachstein R Split
2024-01-24WOC pursuit, JWOC EYOC long AUTRamsau am Dachstein R
2024-01-23WOC JWOC EYOC sprint AUTRamsau am Dachstein R Split
2024-01-21Trailo Kalvė S2E3 Kulautuva LTUKulautuva I R
2024-01-14SRP varžybos, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti LTUVilniaus m. sav., Aukštagiris R Split
2024-01-13Aplink Želvos ežerą (34) LTUSuginčiai, Molėtų r. R
2024-01-13Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas LTUKaunas, Kalniečiai R Split
2024-01-07Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 3 etapas LTUVilnius, Gulbinai I R
2024-01-07Xtrasa LTUSapieginė I R Split

Year: 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992 1991 1990 198x 197x 196x