Leitud osavõtjaid: 253
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-22 | Takas (bėgte, foot-O) | Onuškis | M | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 2:48:03 | 1 päev 2 päev 3 päev | 45:49 ( 1) V 1:16:14 ( 1) V 46:00 ( 6) V | |
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV | Ąžuolas OK 2, Vilnius | 9 | 1:09:52 | 3 etapp | 15:08 ( 5) V | |
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V20 | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 15:23 | V | ||
2024-06-01 | Dainavos sprintas | Alytaus Rotušės aikštė | V | Team Lithuania, Vilnius | 5 | 17:36 | V | ||
2024-05-25 | Foreststadiums.lt sprinto taurė, 2 di... | Vingrių žem., Paupys ir Užupis | V21 | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 59:51 | 1 päev 2 päev 3 päev | 20:42 ( 7) V 18:34 ( 7) V 20:35 ( 6) V | |
2024-05-19 | Baltic championship relay | Ignalina | M20 | Lithuania | 1 | 2:08:18 | 1 etapp | 46:23 ( 5) V | |
2024-05-18 | Baltic championship | Ignalina | M20 | Lithuania | dsq | V | |||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | V20 | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 38:54 | V | ||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | Vilnius | V20 | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:57:08 | 1 päev 2 päev 3 päev | 15:08 ( 1) V 59:19 ( 1) V 42:41 ( 1) V | |
2024-04-24 | LOSF krosas | Kleboniškis | V20 | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 28:19 | V | ||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris, Rangava | M | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 7 | 2:23:36 | 1 päev 2 päev | 42:30 (14) V 1:41:06 ( 5) V | |
2024-03-30 | Kauno estafetė | Kriaučiškės, Kaišiadorių r. | V | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 2:07:16 | 3 etapp | 41:30 ( 1) V | |
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Dūkštų miškas | V20 | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:02:39 | V | ||
2024-02-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras... | Ignalina | V20 | SM Gaja, Kaunas | 1 päev 2 päev | 27:43 ( 4) V dsq V | |||
2024-01-07 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... | Vilnius, Gulbinai | VA | Ąžuolas OK, Vilnius | 6 | 1:07:03 | |||
2023-12-17 | Kauno Kalėdinis rogainingas | Kaunas | BMĖG2 | Didelis skirtumas, Vilnius | 7 | 2:11:44 | V | ||
2023-10-29 | Baltic junior cup relay | Szczecin | X | Lithuania 2 | 7 | 2:55:56 | 6 etapp | 39:36 ( 5) | |
2023-10-28 | Baltic junior cup | Szczecin | M20 | Lithuania | 6 | 1:07:20 | |||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | V20 | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:45:40 | 1 päev 2 päev | 39:43 ( 2) V 1:05:57 ( 1) V | |
2023-10-07 | Vilniaus taurė | Kirzinė, Bražuolė | V20 | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:55:19 | 1 päev 2 päev | 50:48 ( 2) V 1:04:31 ( 1) V | |
2023-09-30 | Rudens estafetė | Spindžiaus miškas (Lausgeniai) | V | Kauno elitas, Kaunas | 2 | 1:45:47 | 1 etapp | 34:13 ( 1) V | |
2023-09-27 | LOSF krosas | Kleboniškis | V20 | Ąžuolas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 29:27 | V | ||
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Šventininkai , Vilniaus r. | V20 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:17:27 | V | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 3:04:29 | 1 etapp | 42:55 ( 8) V | |
2023-08-26 | Jono Vileišio taurė | Kaukinės miškas | V | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 2:39:51 | 1 päev 2 päev | 45:21 ( 3) V 1:54:30 ( 5) V | |
2023-08-23 | LOSF vasaros stovykla. Rogainingas | Alnio ežeras | A | Sostinės SC, Vilnius | 5 | 1:39:23 | V | ||
2023-08-20 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | V | Sostinės SC, Vilnius | 5 | 1:09:56 | V | ||
2023-08-20 | LOSF vasaros stovykla | Alnės ežeras | A | Sostinės SC, Vilnius | 1 päev 2 päev 5 päev 6 päev 7 päev | 16:59 ( 2) V 43:29 ( 1) V 19:16 ( 5) V 55:54 ( 8) V dsq V | |||
2023-07-08 | JWOC relay | Baia Mare | M20 | Lithuania | 20 | 1:49:44 | 1 etapp | 36:43 (34) | |
2023-07-07 | JWOC long | Baia Mare | M20 | Lithuania | 41 | 1:28:51 | |||
2023-07-05 | JWOC middle | Baia Mare | M20 | Lithuania | 118 | 35:44 | |||
2023-07-04 | JWOC sprint relay | Baia Mare | X | Lithuania 2 | 39 | 1:00:58 | 2 etapp | 15:12 (45) | |
2023-07-03 | JWOC sprint | Baia Mare | M20 | Lithuania | 115 | 18:57 | |||
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Gėsalai, Papė | M | Sostinės SC, Vilnius | 5 | 2:59:40 | 1 päev 2 päev 3 päev | 44:28 ( 4) V 1:34:51 ( 8) V 40:21 ( 4) V | |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 59:27 | 3 etapp | 15:32 ( 6) V | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | V20 | Sostinės SC, Vilnius | 8 | 18:38 | V | ||
2023-05-28 | Baltic championship relay | Värska | M20 | LTU 1 | 3 | 2:17:57 | 1 etapp | 41:50 ( 2) V | |
2023-05-27 | Baltic championship | Värska | M20 | Lithuania | 7 | 1:25:50 | V | ||
2023-05-17 | LOSF krosas | Kleboniškis | V20 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 29:06 | V | ||
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | V | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 2:11:26 | 1 etapp | 42:04 ( 1) V | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | V20 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 40:35 | V | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | V20 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:59:29 | 1 päev 2 päev 3 päev | 13:50 ( 3) V 54:00 ( 3) V 51:39 ( 1) V | |
2023-05-05 | Lietuvos čemp. super sprintas | Vilnius | V | Ąžuolas OK, Vilnius | 58 | 1:45 | V | ||
2023-04-29 | Alytaus čempionatas | Staniavos miškas | V | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 35:47 | V | ||
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris | M20 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 1:45:57 | 1 päev 2 päev | 31:08 ( 2) V 1:14:49 ( 3) V | |
2023-03-26 | Kauno estafetė | Buktos miškas | V | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 2:28:58 | 1 etapp | 46:41 ( 2) V | |
2023-03-25 | Lietuvos čemp. naktinis | Valų miškas | V20 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 1:11:33 | V | ||
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V | Ąžuolas OK | 47 | 25:24 | 3 päev | 25:24 (17) V | |
2022-12-03 | Vilnius city sprint | Operos ir baleto rūmai | V | Sostinės SC, Vilnius | dsq | V | |||
2022-11-12 | Vilnius rogaining | Vilnius | BV3 | Prie lito buvo geriau, Vilnius | 27 | 2:56:16 | V | ||
2022-10-30 | Baltic junior cup relay | Ekenäs, Tammisaari | X | Lithuania 2 | 11 | 2:34:09 | 1 etapp | 29:14 ( 7) | |
2022-10-29 | Baltic junior cup | Ekenäs, Tammisaari | M18 | Lithuania | 25 | 1:19:01 | V | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | V18 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:29:40 | 1 päev 2 päev | 49:22 ( 2) V 40:18 ( 1) V | |
2022-10-15 | Rudaminos taurė, Lietuvos studentų OS... | Rakonys, Vilniaus r. | V | Sostinės SC, Vilnius | dsq | V | |||
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas | Šilėnų miškas, Vilniaus r. | V18 | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 3 | 1:33:20 | V | ||
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | Dūkštų miškas, Vilniaus r. | V18 | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 3 | 1:10:04 | V | ||
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempio... | Tolkūnų miškas | V18 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 37:07 | V | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 3:00:00 | 1 etapp | 42:23 ( 9) V | |
2022-08-27 | Vilniaus taurė | Vigodka, Elektrėnų sav. | V18 | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 43:39 | V | ||
2022-08-21 | Klajūno taurė | Garšvėnai, Girsteitiškio sen. | V | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 11 | 1:03:44 | V | ||
2022-08-18 | Labirintas | Pieva | A | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 14 | 0:55 | V | ||
2022-08-16 | LOSF vasaros stovykla | Dringis | A | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev 6 päev 7 päev 8 päev | 34:53 ( 1) V 31:52 ( 1) V 38:47 ( 3) V 45:19 ( 1) V 19:51 ( 1) V 35:45 ( 3) V 35:29 ( 1) V 46:00 (11) V | |||
2022-07-04 | EYOC relay | Salgotarjan | M18 | Lithuania | 2 | 1:50:07 | 1 etapp | 35:42 ( 1) | |
2022-07-03 | EYOC sprint | Salgotarjan | M18 | Lithuania | 74 | 18:49 | V | ||
2022-07-02 | EYOC long | Salgotarjan | M18 | Lithuania | 21 | 1:07:37 | V | ||
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | M20 | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 3:29:12 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 45:23 ( 1) V 51:05 ( 4) V 1:03:25 ( 2) V 49:19 ( 2) V | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 1:05:43 | 2 etapp | 15:03 ( 2) V | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V20 | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 4 | 15:57 | V | ||
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | Balninkai, Alytaus r. | V18 | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 41:55 | V | ||
2022-05-25 | LOSF krosas | Kleboniškio miškas | V_8KM | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 29:41 | V | ||
2022-05-15 | Baltic championship relay | Griščati, Rēzekne | M20 | Lithuania | 3 | 1:50:12 | 2 etapp | 37:15 ( 2) | |
2022-05-14 | Baltic championship | Griščati, Rēzekne | M18 | Lithuania | 3 | 55:19 | |||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | M18 | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 14:13 | 1 päev | 14:13 ( 2) V | ||
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | V18 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:47:45 | 1 etapp | 31:47 ( 1) V | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | V18 | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 30:51 | V | ||
2022-04-09 | Lietuvos čemp. naktinis | Giraitiškių miškas, Prienų r. | V18 | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 50:14 | V | ||
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė | Spindžiaus miškas | V18 | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:26:20 | 1 päev 2 päev | 44:41 ( 2) V 41:39 ( 1) V | |
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | V | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 2:14:34 | 2 etapp | 45:26 ( 3) V | |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V2 | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 29 | 1 päev | 16:15 ( 2) V | ||
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 67 | 5 päev | 17:02 | ||
2022-02-20 | Xtrasa | Tapeliai | VJUOD | LTU OS komanda, Vilnius | 5 | 59:49 | V | ||
2022-02-19 | LTeam rogaining | Baltasis tiltas | BMEG2 | Tautvydas Justas LTU OS, Vilnius | 21 | 2:01:42 | V | ||
2022-01-15 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas | Kalniečiai | V | Kaunas | dsq | V | |||
2021-11-13 | Vilnius rogaining | Vilnius | BV3 | Prie lito buvo geriau, Vilnius | 2 | 3:00:01 | V | ||
2021-10-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | Giraitiškių miškas, Prienų r. | V | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 12 | 1:07:04 | V | ||
2021-10-02 | Lietuvos čemp. labai ilga | Sukros kaimas, Elektrėnų sav. | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:36:06 | V | ||
2021-09-29 | LOSF rinktinių kandidatų krosas | Kleboniškio šilas | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 30:20 | V | ||
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga | Subartonių miškas, Varėnos r. | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1:12:26 | V | |||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Subartonių miškas, Varėnos r. | V18 | Vilniaus m. SC, Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:36:16 | 1 etapp | 30:46 ( 1) V | |
2021-09-05 | Vilniaus taurė | Bireliai, Vilnius | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 40:17 | V | ||
2021-09-04 | Alytaus taurė | Apsingė, Varėnos r. | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 47:13 | V | ||
2021-08-29 | Klubų taurė | Vilnius, Rokantiškės | MIX | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 3:06:47 | 3 etapp | 29:29 ( 1) V | |
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS | Vilnius | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 2:14:53 | 1 päev 2 päev 3 päev | 48:00 ( 2) V 55:26 ( 1) V 31:27 ( 1) V | |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2:04:43 | 1 päev 2 päev 3 päev | 17:45 (19) V 1:46:58 (14) V dsq V | ||
2021-07-19 | LOSF vasaros stovykla | Gražutės reg. parkas | A | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev 7 päev | 36:46 ( 1) V 50:45 ( 1) V 23:56 ( 2) V 58:46 ( 2) V 45:53 ( 4) V 44:36 ( 1) V | |||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | V | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1:02:24 | 2 päev | 1:02:24 ( 5) V | ||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 48:07 | 1 päev | 48:07 ( 3) V | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 42:22 | V | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 35:16 | V | ||
2021-05-30 | Baltic championship relay | Kryžbarkas | M20 | Lithuania 2 | 2 | 1:52:29 | 1 etapp | 34:41 ( 2) V | |
2021-05-29 | Baltic championship | Šiauliai | M20 | Lithuania | 10 | 1:38:17 | V | ||
2021-05-19 | LOSF rinktinių kandidatų krosas | Kleboniškis | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 31:31 | V | ||
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... | Varnikai, Trakų raj. | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 42:41 | V | ||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV18 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 4 | 59:16 | 3 etapp | 13:55 ( 3) V | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | V | |||
2021-04-24 | Orientavimosi visiems treniruotė | Žalieji ežerai, Vilnius | A | Ąžuolas OK | 10 | 1:05:52 | V | ||
2021-04-10 | Kontrolinis bėgimas stadione | Telšiai | V18 | 4 | 11:05 | V | |||
2021-04-10 | Knock out sprintas | Telšiai | VP2 | 5 | 10:30 | V | |||
2021-04-10 | Knock out sprintas | Telšiai | VC | 7 | 8:05 | V | |||
2021-04-09 | Sprinto treniruotė | Alsėdžiai | V18 | 7 | 27:46 | V | |||
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis | Šiauliai | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m.SC, Vilnius | 2 | 1:02:29 | V | ||
2021-01-30 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Vilnius | V18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 päev 2 päev | 39:38 ( 8) V 1:31:48 ( 5) V | |||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | M16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:18:43 | 1 päev 2 päev | 32:45 ( 2) V 45:58 ( 3) V | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 37:22 | V | ||
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė | Rykantai | V18 | Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | 3 etapp | 45:42 ( 1) V | ||
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:51:38 | 1 päev 2 päev 3 päev | 16:21 ( 4) V 1:01:54 ( 3) V 33:23 ( 2) V | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | V16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:47:40 | 3 etapp | 35:20 ( 2) V | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 52:43 | V | ||
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Ąžuolas OK 2, Vilnius | 11 | 3:45:30 | 9 etapp | 45:17 (10) V | |
2020-08-23 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 30:46 | V | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:07:17 | 2 etapp | 19:07 ( 3) V | |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 15:57 | V | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | H16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:46:07 | 1 päev 2 päev 3 päev | 33:45 ( 1) V 38:09 ( 2) V 34:13 ( 1) V | |
2020-07-19 | Lietuvos čemp. labai ilga | Dievo krėslo miškas | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:29:49 | V | ||
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose | Telšiai | OS1 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 46:45 ( 9) V 22:01 ( 7) V 1:03:11 (27) V 18:19 (10) V 50:12 ( 3) V | |||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | V18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:31:46 | 1 päev 2 päev | 44:18 ( 2) V 47:28 ( 3) V | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V2 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 13 | 1 päev 3 päev 4 päev 5 päev | dsq V 20:46 ( 2) V 25:56 (13) V 24:25 ( 4) V | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | V16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 1:34:07 | 1 päev 2 päev | 49:34 ( 4) V 44:33 ( 3) V | |
2020-06-13 | Saulės estafetė | Avižienių miškas, Karabelkai | V | Ąžuolas OK, Vilnius | 7 | 2:38:16 | 2 etapp | 55:26 ( 8) V | |
2020-06-10 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų krosas | Kleboniškis | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 33:26 | V | ||
2020-03-10 | Igtisos taurė | Neravų miškas | V1 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 51:45 | V | ||
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC | 22 | 16:24 | 3 päev | 16:24 ( 6) V | |
2019-11-09 | Vilniaus rogaining | Vilnius | BV3 | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 2:56:22 | V | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | H16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:11:10 | 1 päev 2 päev | 44:23 ( 2) V 26:47 ( 2) V | |
2019-10-06 | Baltic junior cup | Sigulda | M16 | Lithuania | 25 | 1:05:11 | V | ||
2019-10-05 | Baltic junior cup relay | Sigulda | X | Lithuania 4 | 23 | 3:20:36 | 3 etapp | 39:42 (14) | |
2019-09-25 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų krosas | Kleboniškio miškas | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 31:28 | V | ||
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ravų miškas, Vilniaus r. | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 53:38 | V | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | V16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:47:17 | 1 etapp | 39:27 ( 1) V | |
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Ąžuolas OK 2, Vilnius | 13 | 4:10:02 | 3 etapp | 42:14 (11) V | |
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | H16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 2:58:25 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 44:33 ( 2) V 45:47 ( 2) V 48:21 ( 1) V 39:44 ( 3) V | |
2019-06-30 | EYOC sprint | Grodno | M16 | Lithuania | 95 | 12:25 | |||
2019-06-28 | EYOC long | Grodno | M16 | Lithuania | 35 | 1:03:27 | |||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | H16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 2:16:15 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 17:07 ( 7) V 40:28 ( 3) V 40:07 ( 1) V 38:33 ( 5) V | |
2019-06-08 | Vieno žmogaus estafetė | Vilnius, Gailiūnų miškas | V16A | Ąžuolas OK, Vilnius | 6 | 30:37 | V | ||
2019-06-07 | Mokinių ir jaunimo atrankinės | Vilnius | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 päev 3 päev | 14:54 ( 5) V 44:40 ( 3) V | |||
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 40:34 | V | ||
2019-05-26 | Baltic championship relay | Rõuge | M16 | Lithuania 2 | 4 | 1:40:15 | 1 etapp | 34:51 ( 8) | |
2019-05-25 | Baltic championship | Rõuge | M16 | Lithuania | 7 | 54:30 | |||
2019-05-14 | LOSF rinktinių kandidatų krosas | Kleboniškis | V16 | Vilniaus m. SC | 6 | 31:46 | V | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 1:51:31 | 1 päev 2 päev 3 päev | 17:08 ( 5) V 1:03:00 ( 4) V 31:23 ( 5) V | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | V | |||
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 1:09:52 | 1 päev 2 päev | 31:25 ( 1) V 38:27 ( 3) V | |
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Vilūniškės, Vievio sen. | M16 | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 1:03:42 | 1 päev 2 päev | 28:37 ( 4) V 35:05 ( 7) V | |
2019-03-09 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų bėgim... | Kauno LA maniežas | V16 | Vilniaus m. SC, Ąžuolas OK | 3 | 7:27 | V | ||
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė | Vilniaus | V2 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 7 | 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 34:18 (11) V 21:55 (11) V 24:42 (10) V 22:25 ( 6) V | ||
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC | 17 | 21:08 | 3 päev | 21:08 ( 4) V | |
2018-11-10 | Vilniaus rogaining | Vilnius | BV3 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 2:50:21 | V | ||
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 51:11 | 1 päev 2 päev | 27:28 ( 3) V 23:43 ( 2) V | |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 36:40 | V | ||
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V14 | Vilniaus m. SC, Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:05:54 | 3 etapp | 19:28 ( 1) V | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | V14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 38:05 | V | ||
2018-09-02 | Klubų taurė | Kirdonys | X | Ąžuolas OK 2, Vilnius | 11 | 4:17:30 | 4 etapp | 48:04 (13) V | |
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 1:47:52 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 17:04 ( 2) V 25:23 ( 2) V 20:37 ( 1) V 44:48 (14) V | |
2018-06-09 | Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių ža... | Kazlų Rūda | V16 | Vilniaus sav.II, Vilnius | 14 | 51:28 | V | ||
2018-06-06 | Lietuvos OS rinktinės kandidatų krosas | Kleboniškio šilas | V4 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 16:05 | V | ||
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bukiškio miškas, Vilniaus r. | V14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 23:16 | V | ||
2018-05-27 | Baltic championship relay | Tartaks | M16 | Lithuania 2 | 6 | 1:22:41 | 2 etapp | 28:43 ( 7) | |
2018-05-26 | Baltic championship | Tartaks | M14 | Lithuania | 3 | 38:03 | |||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 1:08:51 | 3 etapp | 15:49 ( 2) V | |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 9 | 17:39 | V | ||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:07:13 | 1 päev 2 päev 3 päev | 12:57 ( 2) V 27:30 ( 2) V 26:46 ( 2) V | |
2018-04-28 | Jono Vileišio taurė | Vėžežero k., Šaukėnų sen., Kelmė | V16 | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 1:18:01 | 1 päev 2 päev | 34:26 ( 3) V 43:35 ( 1) V | |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Bona Natura, Trakų r. | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 48:24 | 1 päev 2 päev | 21:01 ( 2) V 27:23 ( 2) V | |
2018-03-31 | Kauno estafetė | Žvėrinčiaus miškas | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:21:10 | 3 etapp | 24:54 ( 1) V | |
2018-03-10 | Orientacininkų kontrolinis bėgimas ma... | Kaunas | V14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 3:31 | V | ||
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V1 | Ąžuolas OK, Tuskulėnų gimnazija, Vilnius | 3 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 18:11 ( 3) V 19:24 ( 3) V 19:42 ( 3) V dsq V 18:58 ( 4) V | ||
2017-11-11 | Vilniaus rogaining | Vilnius | BV3 | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 3:19:22 | V | ||
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | M14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1:06:04 | 1 päev 2 päev | 37:01 ( 2) V 29:03 ( 2) V | |
2017-10-11 | Moksleivių rinktinių kandidatų krosas | Kleboniškis | V16 | Ąžuolas OK, Vilnius | 17:26 | V | |||
2017-09-30 | Atrask Krekenavą | Krekenava | M_V | Ąžuolas OK, Vilnius | 39 | 4:17:48 | V | ||
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pukštėnų miškas, Vilniaus r. | V14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 53:17 | V | ||
2017-09-17 | Klubų taurė | Avižienių miškas, Vilniaus r. | KOMAN | Ąžuolas OK 3, Vilnius | 21 | 4:41:27 | 3 etapp | 42:15 (16) V | |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | V14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 39:55 | V | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | V14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 2:11:15 | 1 etapp | 36:05 ( 4) V | |
2017-08-19 | Šeimų taurė | Lukna | V | Rimkai | 8 | ||||
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | H14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 1:26:24 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 30:13 (10) V 13:28 (11) V 21:26 ( 1) V 21:17 ( 1) V | |
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 6 | 44:49 | V | ||
2017-05-21 | Baltic championship relay | Šeimaties miškas, Tauragnai | M16 | Lithuania 3 | 10 | 1:59:27 | 2 etapp | 31:31 ( 6) V | |
2017-05-20 | Baltic championship | Stripeikiai, Ignalinos r. | M14 | Lithuania | 3 | 41:08 | V | ||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | 3 etapp | 9:30 ( 1) V | ||
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 11:52 | V | ||
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC | Vilnius | M14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:19:22 | 1 päev 2 päev 3 päev | 14:14 ( 3) V 40:05 ( 1) V 25:03 ( 2) V | |
2017-04-29 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. | M14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 49:21 | 1 päev 2 päev | 17:39 ( 1) V 31:42 ( 3) V | |
2017-04-22 | Jono Vileišio taurė | Šiauliai | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 44:04 | 1 päev 2 päev | 23:23 ( 1) V 20:41 ( 3) V | |
2017-04-01 | Lietuvos čemp. labai ilga, Šilo taurė | Siponys | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 30:40 | V | ||
2017-03-18 | Orientacininkų kontrolinės + BFP | Šiauliai | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 3:36 | |||
2017-03-12 | Icebug taurės 3-as etapas | Koplyčnikai | VB1 | Ąžuolas OK, Vilnius | 22 | 1:22:00 | V | ||
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V2 | Ąžuolas OK, Vilnius | 17 | 1 päev | 29:35 (15) V | ||
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V1 | Ąžuolas OK, Vilnius | 8 | 2 päev 4 päev 5 päev | 16:34 ( 1) V 21:03 ( 2) V 21:17 ( 4) V | ||
2016-11-12 | Vilniaus rogaining | Tapeliai, Vilnius | BV3 | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 2:42:54 | V | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | M14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 16 | 1:25:14 | 1 päev 2 päev | 56:16 (19) V 28:58 (10) V | |
2016-09-10 | Klajūno taurė | Vilkariai | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 28:38 | V | ||
2016-09-04 | Lietuvos čemp. ilga | Šilėnai, Vilniaus r. | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 28 | 1:38:27 | V | ||
2016-09-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Šilėnai, Vilniaus r. | V14 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 2 | 2:08:35 | 1 etapp | 35:57 ( 1) V | |
2016-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | M14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 15:00 ( 2) V 23:52 ( 4) V 17:00 ( 4) V 23:10 ( 7) V | ||
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | H14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 8 | 2:30:00 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 37:38 (10) V 43:09 ( 8) V 14:42 (32) V 54:31 (20) V | |
2016-06-12 | Vilniaus čempionatas | Kukutiškės, Vilniaus r. | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 48:17 | V | ||
2016-06-05 | Lietuvos čemp. vidutinė | Gražutės miškas | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 7 | 27:54 | V | ||
2016-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | M14 | Ąžuolas OK, Vilnius | |||||
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 9 | 13:49 | V | ||
2016-04-30 | Prienų čempionatas | Prienai | V14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 28:34 | V | ||
2016-04-23 | Jono Vileišio taurė | Ažušilės miškas | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 11 | 1:37:03 | 1 päev 2 päev | 1:01:49 (15) V 35:14 ( 9) V | |
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | M14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 57:56 | 1 päev 2 päev | 29:35 ( 4) V 28:21 ( 8) V | |
2016-04-02 | Kauno estafetė | Dergionių miškas | V14 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 1 | 1:39:33 | 3 etapp | 32:40 ( 2) V | |
2015-10-17 | Lietuvos taurė | Neringa | M12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 36:36 | 1 päev 2 päev | 20:17 ( 1) V 16:19 ( 1) V | |
2015-10-03 | Alytaus taurė | Tolkūnų miškas | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 35:08 | V | ||
2015-09-26 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prienai | V12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 18:35 | V | ||
2015-09-06 | Lietuvos čemp. ilga | Tytuvėnai, Kelmės r. | V12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 21:28 | V | ||
2015-08-29 | Vilniaus taurė | Pikeliškės, Vilniaus r. | M12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 47:40 | 1 päev 2 päev | 21:39 ( 1) V 26:01 ( 2) V | |
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | H12A | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1:36:13 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 28:56 ( 7) V 22:23 ( 2) V 15:25 ( 1) V 29:29 ( 3) V | |
2015-05-30 | Baltic masters and open championship | Tukums | M12 | 1 | 36:04 | 1 päev 2 päev | 19:47 ( 1) 16:17 ( 1) | ||
2015-05-24 | Lietuvos čemp. estafetė | Kermušija, Druskininkų r. | V12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 42:05 | 2 etapp | 14:52 ( 2) V | |
2015-05-23 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | V12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 22:06 | V | ||
2015-05-16 | Kauno čempionatas | Čiobiškio miškas | V12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 36:52 | V | ||
2015-05-02 | Jono Vileišio taurė | Čiūlėnų miškas | V12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 26:03 | 1 päev 2 päev | 11:58 ( 1) V 14:05 ( 1) V | |
2015-04-25 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | M12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 23:53 | 1 päev 2 päev | 23:53 ( 4) V dsq V | ||
2015-04-14 | Vilniaus mokinių olimpinis festivalis | Naujieji Verkiai | B | Tuskulėnų vidurinė mokykla | 16 | 50:38 | V | ||
2015-04-11 | Alytaus čempionatas | Dušnionys, Alytaus r. | V12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 6 | 43:17 | V | ||
2014-10-26 | Vilniaus DSKS Žalgiris taurė | Kernavė | V14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 23:28 | V | ||
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | M12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 9 | 56:52 | 1 päev 2 päev | 33:28 (10) V 23:24 (13) V | |
2014-09-07 | Lietuvos čemp. ilga | Siponys, Birštono sav. | V12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 9 | 32:11 | V | ||
2014-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | H12 | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius | 5 | 1:02:35 | 1 päev 2 päev 3 päev | 20:35 ( 6) V 26:23 ( 3) V 15:37 ( 7) V | |
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H12A | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 1:20:11 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 19:56 ( 6) V 27:00 ( 8) V 12:46 ( 7) V 20:29 (15) V | |
2014-05-31 | Baltic masters and open championship | Gražutė, Salakas | M12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 10 | 51:38 | 1 päev 2 päev | 34:15 (11) V 17:23 ( 6) V | |
2014-05-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V12 | Sietyno SM 2, Vilnius | dsq | 1 etapp | 1:04:37 ( 8) V | ||
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 16 | 27:07 | V | ||
2014-05-17 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Daniliškės, Aukštadvario HE | M12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 1:23:22 | 1 päev 2 päev | 24:43 ( 5) V 58:39 ( 4) V | |
2014-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | M12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 1:04:31 | 1 päev 2 päev 3 päev | 11:57 ( 4) V 28:01 ( 4) V 24:33 ( 3) V | |
2014-05-03 | Prienų čempionatas | Prienai | V12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 7 | 21:47 | V | ||
2014-04-26 | Jono Vileišio taurė | Šeimaties miškas (Tauragnai) | V12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 7 | 56:45 | 1 päev 2 päev | 17:40 ( 7) V 39:05 (12) V | |
2013-10-19 | Lietuvos taurė | Nida, Kuršių nerija | M12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 22 | 59:53 | 1 päev 2 päev | 36:58 (26) V 22:55 (14) V | |
2013-09-28 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Mangarotas | V12 | Sietyno SM 2, Vilnius | 14 | 42:23 | V | ||
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 27 | 26:00 | V | ||
2013-08-25 | Klajūno maratonas | Vilkariai, Švenčionių r. | VMC | Ąžuolas, Vilnius | 14 | 47:40 | V | ||
2013-08-16 | Daugiadienės Telšē | Dievo krėslo miškas, Telšiai | H12A | Ąžuolas, Sietyno SM, Vilnius | 8 | 2:31:57 | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:26:49 ( 8) V 35:09 ( 7) V 29:59 (10) V | |
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | H12B | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 2:11:59 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 40:12 ( 4) V 29:22 ( 1) V 20:44 ( 5) V 41:41 ( 5) V | |
2012-08-10 | Visaginas 3x4 | Visaginas | H10 | Ąžuolas OK, Vilnius | 6 | 2:51:43 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 51:22 ( 7) V 43:55 ( 7) V 53:52 ( 7) V 22:34 ( 2) V | |
2012-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | H10 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1:04:16 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 20:42 ( 9) V 16:38 (11) V 26:56 (20) V dsq V | ||
2011-10-15 | Lietuvos taurė | Lavoriškės, Senasalis | M10 | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 45:23 | 1 päev 2 päev | 20:54 ( 4) V 24:29 ( 4) V | |
2010-10-16 | Lietuvos taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | H10 | 10 | 1:01:08 | 1 päev 2 päev | 19:36 ( 6) 41:32 (10) | ||
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | H08 | 5:40 | 1 päev | 5:40 (12) | |||
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Trakai | H08 | 6:35 | 3 päev | 6:35 (12) |