Mängd av tävlingar: 97
Datum | Tävling | Distrikt | Sport | Klass | Klubb, Stad | Plats | Resultat | Dag Sträcka | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-22 | Daugiadienės TAKAS (bėgte, foot-O) | Onuškis | M16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:25:08 | 1 dag 2 dag 3 dag | 46:36 ( 1) S 53:41 ( 1) S 44:51 ( 3) S | |
2024-06-14 | Nida - 3 days | Nida, Pervalka | M16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1 dag 2 dag 3 dag | 17:45 ( 1) S 40:43 ( 2) S 33:50 ( 1) S | ||
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV16 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 50:23 | 2 sträcka | 12:59 ( 4) S | |
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V16 | Sostinės SC, Vilnius | 5 | 13:18 | S | ||
2024-06-02 | Saulės estafetė | Mickūnų miškas | V18 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:55:45 | 3 sträcka | 50:55 ( 1) S | |
2024-05-25 | Foreststadiums.lt sprinto taurė, 2 di... | Vingrių žem., Paupys ir Užupis | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 48:23 | 1 dag 2 dag 3 dag | 14:56 ( 2) S 17:10 ( 2) S 16:17 ( 2) S | |
2024-05-18 | Baltic masters and open championship | Ignalinos r. | M16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:57:34 | 1 dag 2 dag | 1:18:00 ( 1) S 39:34 ( 1) S | |
2024-05-12 | Vilnius city race | Naujamiestis, Vilnius | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 33:20 | S | ||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | V16 | Sostinės SC, Vilnius | 11 | 45:21 | S | ||
2024-05-04 | Lietuvos orientavimosi bėgte super sp... | Lukiškių aikštė | OPENV | OK Perkūnas | 3 | 10:20 | S | ||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | Vilnius | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 1:37:31 | 1 dag 2 dag 3 dag | 21:54 (28) S 41:18 ( 2) S 34:19 ( 6) S | |
2024-05-03 | Lietuvos čemp. super sprintas | VIlnius | V | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 18 | 1:53 | S | ||
2024-04-24 | LOSF krosas | Kleboniškis | V16 | Sostinės SC, Vilnius | 7 | 25:42 | S | ||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris, Rangava | M16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 1:48:59 | 1 dag 2 dag | 46:36 (13) S 1:02:23 ( 8) S | |
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | Paduoblio miškas, Prienų r. | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:22:08 | 1 dag 2 dag | 38:56 ( 1) S 43:12 (11) S | |
2024-03-30 | Kauno estafetė | Kriaučiškės, Kaišiadorių r. | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:46:21 | 3 sträcka | 34:41 ( 2) S | |
2024-03-24 | Sostinės sporto centro taurė | Pilaitė, Vilnius | V18 | Sostinės SC, Vilnius | 5 | 19:40 | S | ||
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Dūkštų miškas | V16 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 46:09 | S | ||
2023-11-18 | Vilnius city race | Vilnius | V18 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 14 | 40:25 | S | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | V16 | Sostinės SC, Vilnius | 16 | 1:29:42 | 1 dag 2 dag | 39:07 (19) S 50:35 (16) S | |
2023-10-14 | Rudaminos taurė | Šveicarai, Vilniaus r. | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | dsq | S | |||
2023-10-07 | Vilniaus taurė | Kirzinė, Bražuolė | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1:03:39 | 2 dag | 1:03:39 ( 8) S | ||
2023-09-30 | Rudens estafetė | Spindžiaus miškas (Lausgeniai) | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:52:52 | 1 sträcka | 31:37 ( 2) S | |
2023-09-16 | Lietuvos čemp. bendras startas | Dengtiltis | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 1:03:55 | S | ||
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Šventininkai , Vilniaus r. | V16 | Sostinės SC, Vilnius | 26 | 1:51:54 | S | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Perkūnas OK 2, Vilnius | 10 | 3:38:45 | 3 sträcka | 38:30 (14) S | |
2023-08-26 | Jono Vileišio taurė | Kaukinės miškas | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:39:05 | 1 dag 2 dag | 37:52 ( 2) S 1:01:13 ( 5) S | |
2023-08-20 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | V16 | Sostinės SC, Vilnius | 20 | 45:06 | S | ||
2023-08-20 | LOSF vasaros stovykla | Alnės ežeras | B | Sostinės SC, Vilnius | 1 dag 2 dag 3 dag 5 dag 6 dag | 16:33 ( 6) S 57:02 ( 9) S 41:52 ( 8) S 26:08 (28) S 58:02 (15) S | |||
2023-08-20 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alnė, Molėtų r. | V16 | Sostinės SC, Vilnius | 19 | 45:06 | S | ||
2023-08-05 | Foreststadiums.lt sprintų taurė | Vilniaus senamiestis | VB | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 48:57 | 1 dag 2 dag | 23:31 ( 3) S 25:26 (11) S | |
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Gėsalai, Papė | M16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 16 | 3:02:31 | 1 dag 2 dag 3 dag | 52:34 (18) S 1:22:03 (15) S 47:54 (13) S | |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV16 | Sostinės SC 2, Vilnius | dsq | 2 sträcka | 13:41 ( 7) S | ||
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | V16 | Sostinės SC, Vilnius | 18 | 16:08 | S | ||
2023-06-04 | Saulės estafetė | Bukiškio miškas | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:37:28 | 3 sträcka | 51:30 ( 1) S | |
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | V16 | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 2:11:50 | 2 sträcka | 36:42 ( 1) S | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | V16 | Sostinės SC, Vilnius | 5 | 38:42 | S | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2:24:26 | 2 dag 3 dag | 1:20:25 (27) S 1:04:01 (14) S | ||
2023-05-05 | Lietuvos čemp. super sprintas | Vilnius | V | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | dsq | S | |||
2023-04-29 | Alytaus čempionatas | Staniavos miškas | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 29:22 | S | ||
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 6 | 1:42:40 | 1 dag 2 dag | 37:12 ( 5) S 1:05:28 ( 8) S | |
2023-04-01 | Prienų Šilo taurė | Prienų r. | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:15:57 | 1 dag 2 dag | 50:55 ( 7) S 25:02 ( 1) S | |
2023-03-26 | Kauno estafetė | Buktos miškas | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 1 sträcka | 45:16 ( 1) S | ||
2023-03-25 | Lietuvos čemp. naktinis | Valų miškas | V16 | Sostinės SC, Vilnius | dsq | S | |||
2022-12-03 | Vilnius city sprint | Operos ir baleto rūmai | V18 | Sostinės SC, Vilnius | 8 | 35:40 | S | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | V14 | Sostinės SC, Vilnius | 6 | 56:30 | 1 dag 2 dag | 25:11 ( 3) S 31:19 ( 7) S | |
2022-10-15 | Rudaminos taurė, Lietuvos studentų OS... | Rakonys, Vilniaus r. | V14 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 39:23 | S | ||
2022-10-02 | ACO Rudens estafetė | Dembina | V14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 2:19:43 | 2 sträcka | 38:26 ( 2) S | |
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas | Šilėnų miškas, Vilniaus r. | V16 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 15 | 1:33:35 | S | ||
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | Dūkštų miškas, Vilniaus r. | V14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 7 | 41:14 | S | ||
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempio... | Tolkūnų miškas | V14 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 28:58 | S | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Perkūnas OK 3, Vilnius | 23 | 5:28:42 | 3 sträcka | 45:56 (17) S | |
2022-08-27 | Vilniaus taurė | Vigodka, Elektrėnų sav. | V14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 33:37 | S | ||
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | M14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 7 | 2:21:58 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 40:06 ( 6) S 30:35 ( 4) S 32:32 (10) S 38:45 (10) S | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV14 | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 51:53 | 2 sträcka | 12:03 ( 4) S | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 10 | 15:40 | S | ||
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | Balninkai, Alytaus r. | V14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 9 | 39:01 | S | ||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | M14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 6 | 1:18:19 | 1 dag 2 dag 3 dag | 13:54 (13) S 40:49 ( 6) S 23:36 ( 4) S | |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | V14 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 1:33:43 | 3 sträcka | 28:27 ( 2) S | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | V14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 25:52 | S | ||
2022-04-23 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Drabužninkų k., Trakų r. | M14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 57:45 | 1 dag 2 dag | 26:51 ( 1) S 30:54 ( 2) S | |
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė | Spindžiaus miškas | V14 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 3 | 1:05:06 | 1 dag 2 dag | 30:53 ( 1) S 34:13 ( 8) S | |
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | V16 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilniaus r. | 2 | 2:31:58 | 3 sträcka | 55:26 ( 2) S | |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V2 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 41 | 1 dag 3 dag 4 dag 5 dag | dsq S 23:49 (18) S dsq S 26:59 S | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | V14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 12 | 57:30 | 1 dag 2 dag | 29:29 (16) S 28:01 (13) S | |
2021-10-03 | ACO Rudens estafetė | Gėjaus telmologinis draustinis | V14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 2:12:03 | 1 sträcka | 41:36 ( 1) S | |
2021-09-11 | Pavasario taurė Spring cup 2xWRE COVI... | Burbiškės, Vievio seniūnija | M14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:02:56 | 1 dag 2 dag | 33:27 ( 1) S 29:29 ( 2) S | |
2021-09-05 | Vilniaus taurė | Bireliai, Vilnius | V14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 29:59 | S | ||
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS | Vilnius | V14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 1:39:54 | 1 dag 2 dag 3 dag | 34:44 ( 6) S 39:03 ( 6) S 26:07 (12) S | |
2021-08-08 | Klajūno taurė | Mindūnai, Molėtų r. | V14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 26:02 | S | ||
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 2:07:25 | 1 dag 2 dag 3 dag | 15:54 ( 5) S 1:03:38 ( 4) S 47:53 ( 3) S | |
2021-07-19 | LOSF vasaros stovykla | Gražutės reg. parkas | C | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag 6 dag 7 dag | 30:26 ( 4) S 28:23 (10) S 22:38 ( 4) S 37:30 ( 8) S 29:17 (31) S 7:29 ( 1) S 30:06 ( 6) S | |||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | V14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:00:57 | 1 dag 2 dag | 30:24 ( 8) S 30:33 ( 4) S | |
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | V14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 10 | 39:19 | S | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | V14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 25:43 | S | ||
2021-05-30 | Baltic championship relay | Kryžbarkas | M16 | Lithuania 3 | 7 | 2:03:36 | 3 sträcka | 50:19 ( 6) S | |
2021-05-29 | Baltic championship | Šiauliai | M14 | Lithuania | 9 | 48:48 | S | ||
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... | Varnikai, Trakų raj. | V14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 44:02 | S | ||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 51:19 | 3 sträcka | 14:38 ( 8) S | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 13:51 | S | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 7 | 47:28 | 1 dag 2 dag | 22:53 ( 8) S 24:35 ( 8) S | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | V12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 22:33 | S | ||
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė | Rykantai | V14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 2:28:23 | 3 sträcka | 41:26 ( 2) S | |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:07:58 | 1 dag 2 dag 3 dag | 19:56 (20) S 27:37 ( 1) S 20:25 ( 3) S | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | V12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 7 | 1:16:52 | 3 sträcka | 15:47 ( 1) S | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | V12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 8 | 31:45 | S | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | 2 sträcka | 18:28 ( 3) S | ||
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 15 | 16:40 | S | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | H12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 11 | 1:21:35 | 1 dag 2 dag 3 dag | 32:19 (22) S 22:09 ( 3) S 27:07 (10) S | |
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose | Telšiai | OS2 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 59:25 (46) S 32:13 (65) S 1:01:51 (28) S 20:17 (49) S 1:06:26 (46) S | |||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | V12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 39:33 | 1 dag 2 dag | 17:50 ( 2) S 21:43 ( 4) S | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V1 | Perkūnas OK, Vilnius | 32 | 1 dag 2 dag 3 dag | 43:06 (23) S 42:33 (25) S 33:02 (28) S | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | V12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 41:11 | 1 dag 2 dag | 14:04 ( 4) S 27:07 ( 8) S | |
2020-01-26 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 2 e... | Vilnius | VC | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 58:54 | |||
2019-10-19 | 50 KP | Bezdonys, Vilniaus r. | V12 | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 26:43 | S | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | V12 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 3 | 2:33:21 | 3 sträcka | 1:00:22 ( 8) S | |
1990-01-01 | Demo estafetė | Kaunas, Laisvės al. 6-2 | V18 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 3 sträcka | S |