Mängd av tävlingar: 175
Datum | Tävling | Distrikt | Sport | Klass | Klubb, Stad | Plats | Resultat | Dag Sträcka | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-23 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Onuškis | DM20 | Horizontas SK, Palanga | 2 | 1:28:56 | S | ||
2024-06-22 | Daugiadienės TAKAS (OSKD, MTBO) | Onuškis | DM20 | Horizontas SK, Palanga | 2:11:35 | 1 dag 2 dag 3 dag | 42:39 ( 2) S 1:28:56 ( 2) S dsq S | ||
2024-06-02 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | M20 | Lithuania | 9 | 1:40:49 | 3 sträcka | 36:37 (10) S | |
2024-06-01 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | M17 | Lithuania | 2 | 25:46 | S | ||
2024-05-31 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | M17 | Lithuania | 8 | 58:01 | S | ||
2024-05-30 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | M17 | Lithuania | 10 | 17:50 | S | ||
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Skersinė, Baniškės | DV17 | Horizontas SK, Palanga | 1 dag 2 dag | 43:48 ( 2) S 40:43 ( 1) S | |||
2024-04-22 | MTBO training camp | Vilnius | M20 | Horizontas SK, Palanga | 4 dag 9 dag | 1:15:38 ( 6) S dsq S | |||
2024-04-21 | MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas | Telšiai | V18 | Horizontas SK, Palanga | 2 | 1:27:10 | S | ||
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | Paduoblio miškas, Prienų r. | DV17 | Horizontas SK, Palanga | 1 | 1:49:54 | 1 dag 2 dag | 44:33 ( 1) S 1:05:21 ( 1) S | |
2024-02-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras... | Ignalina | V17 | Horizontas SK, Palanga | 1 dag 2 dag | 21:13 ( 3) S dsq S | |||
2023-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Vidzgirio miškas, Alytus | DMV17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:41:17 | 3 sträcka | 34:58 ( 1) S | |
2023-09-23 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Vidzgirio miškas, Alytus | DV17 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 35:48 | S | ||
2023-08-26 | WOC relay | Nova Paka | M20 | Lithuania | 7 | 2:51:33 | 2 sträcka | 1:00:38 (11) S | |
2023-08-25 | WOC JWOC mass start | Jabkenice | M20 | Lithuania | 47 | 1:23:22 | S | ||
2023-08-23 | WOC JWOC middle | Mostek | M20 | Lithuania | 36 | 1:03:40 | S | ||
2023-08-22 | WOC JWOC long | Mostek | M20 | Lithuania | dsq | S | |||
2023-08-20 | WOC JWOC sprint | Jičin | M20 | Lithuania | 22 | 24:57 | S | ||
2023-08-12 | Klaipėda Rogaining | Smiltynė | DMOK2 | Priekaba, Palanga | 7 | 2:20:32 | S | ||
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... | Klaipėda | BM20 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 1:28:47 | 1 dag 2 dag | 1:01:05 ( 3) S 27:42 ( 1) S | |
2023-06-16 | Nida - 3 days | Nida | M16 | O! Klaipėda, Palanga | 1:41:39 | 1 dag 2 dag 3 dag | dsq S 1:00:13 ( 5) S 41:26 ( 3) S | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | DV17 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 1:40:36 | 1 dag 2 dag | 20:36 ( 1) S 1:20:00 ( 1) S | |
2023-05-05 | Lietuvos čemp. super sprintas | Vilnius | V | O! Klaipėda, Vilnius | 37 | 1:36 | S | ||
2023-04-29 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | M20 | Lithuania | 7 | 1:46:30 | 3 sträcka | 45:54 ( 8) | |
2023-04-28 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | M17 | Lithuania | 8 | 21:36 | S | ||
2023-04-27 | EOC mass start, Euro Junior and Youth... | Loulé | M17 | Lithuania | 15 | 1:06:49 | S | ||
2023-04-26 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | M17 | Lithuania | 8 | 37:28 | |||
2023-04-16 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Ignalina | DV17 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 1:22:02 | S | ||
2023-04-15 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Ignalina | DV17 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 21:52 | S | ||
2023-04-10 | MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas | Akmenė | V16 | O! Klaipėda, Palanga | 6 | 1:03:09 | S | ||
2023-04-01 | Prienų Šilo taurė | Prienų r. | DV17 | O! Klaipėda, Palanga | 59:14 | 2 dag | 59:14 ( 1) S | ||
2022-11-26 | Klaipėda rogaining | Klaipėda | DMOK3 | 2007 zuikučiai, Palanga | 3 | 3:03:32 | S | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | DV17 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 2:23:32 | 1 dag 2 dag | 1:13:39 ( 3) S 1:09:53 ( 1) S | |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | V17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:11:09 | 2 sträcka | 16:54 ( 1) S | |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | V17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:11:09 | 4 sträcka | 15:15 ( 2) S | |
2022-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kačerginė | DV17 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 1:08:45 | S | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | O! Klaipėda 2, Klaipėda | dsq | 5 sträcka | 50:31 (30) S | ||
2022-07-20 | WOC JWOC mass start | Falun | M20 | Lithuania | 34 | 1:12:25 | S | ||
2022-07-19 | WOC JWOC sprint | Falun | M20 | Lithuania | 38 | 27:22 | S | ||
2022-07-17 | WOC JWOC long | Falun | M20 | Lithuania | 39 | 3:04:10 | S | ||
2022-07-15 | WOC JWOC middle | Mora by, Säter | M20 | Lithuania | 39 | 57:29 | S | ||
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 59:24 | 2 sträcka | 13:47 ( 5) S | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V16 | O! Klaipėda, Palanga | 20 | 16:27 | S | ||
2022-05-29 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Melnragė | V20 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 34:40 | S | ||
2022-05-28 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | Vasaros estrada, Klaipėda | V20 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 1:35:47 | S | ||
2022-05-22 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | M17 | Lithuania | 4 | 1:44:44 | 2 sträcka | 39:24 ( 7) S | |
2022-05-21 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | M17 | Lithuania | 27 | 1:38:29 | S | ||
2022-05-20 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | M17 | Lithuania | 15 | 24:04 | S | ||
2022-05-19 | European Junior and Youth MTBO champi... | Ignalina | M17 | Lithuania | 17 | 36:21 | S | ||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | BM17 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 2:18:05 | 2 dag 3 dag | 1:06:53 ( 1) S 1:11:12 ( 3) S | |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V2 | O! Klaipėda, Palanga | 10 | 1 dag 2 dag 3 dag | 25:20 (16) S 18:32 (12) S 21:03 (10) S | ||
2022-03-05 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas | Milikoniai, Šilainiai, Kaunas | V16 | O! Klaipėda, Palanga | 5 | 25:17 | S | ||
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Daugavpils | V17 | O! Klaipėda | 3 | 1:26:09 | 2 sträcka | 26:38 ( 1) | |
2022-02-12 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Daugavpils | V17 | O! Klaipėda | 3 | 55:24 | |||
2022-02-05 | Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas | Laisvės alėja, Kaunas | V16 | O! Klaipėda, Palanga | 9 | 29:22 | S | ||
2022-01-15 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas | Kalniečiai | V16 | O! Klaipėda, Palanga | 8 | 18:20 | S | ||
2021-11-14 | Gajos žiemos sprintų taurės 1 etapas | Kaunas | V16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 20:18 | S | ||
2021-11-13 | Vilnius rogaining | Vilnius | DMEG3 | Kamuoliukai, Palanga | 60 | 2:54:39 | S | ||
2021-10-23 | Šiaulių rogaining | Šiauliai | DMEG3 | Kamuoliukai, Palanga | 28 | 3:02:11 | S | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | DV14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 1:04:16 | 1 dag 2 dag | 25:20 ( 1) S 38:56 ( 1) S | |
2021-10-10 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | M17 | Lithuania | dsq | 2 sträcka | dsq | ||
2021-10-09 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | M17 | Lithuania | 25 | 1:10:45 | |||
2021-10-08 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | M17 | Lithuania | 35 | 43:09 | |||
2021-10-07 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | M17 | Lithuania | 35 | 17:46 | |||
2021-09-26 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Nemenčinė, Vilniaus r. | DV14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 57:45 | S | ||
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Sakiškių miškas, Vilniaus r. | V14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 59:59 | 2 sträcka | 16:53 ( 1) S | |
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Sakiškių miškas, Vilniaus r. | V14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 59:59 | 4 sträcka | 12:56 ( 1) S | |
2021-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Fabijoniškės, Vilnius | V17 | O! Klaipėda, Palanga | dsq | S | |||
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga | Subartonių miškas, Varėnos r. | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 13 | 59:06 | S | ||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Subartonių miškas, Varėnos r. | V14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 2:08:11 | 2 sträcka | 31:54 ( 1) S | |
2021-08-29 | Klubų taurė | Vilnius, Rokantiškės | MIX | O! Klaipėda 2, Klaipėda | dsq | 5 sträcka | 44:28 (17) S | ||
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS | Vilnius | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 4 | 1:35:15 | 1 dag 2 dag 3 dag | 30:21 ( 3) S 39:28 ( 7) S 25:26 (10) S | |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BM17 | O! Klaipėda, Palanga | 3 | 1:10:36 | 1 dag 2 dag | 29:55 ( 3) S 40:41 ( 3) S | |
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | BM17 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dag 2 dag | 57:56 ( 2) S 39:11 ( 1) S | |||
2021-07-17 | Klaipėda rogaining | Melnragė, Šiaurinis molas | DMEG3 | SausasX2 | 11 | 3:01:59 | S | ||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 45:50 | 1 dag 2 dag | 21:12 ( 1) S 24:38 ( 1) S | |
2021-06-16 | Nida - 5 days | Nida | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 24:10 ( 1) S 24:52 ( 1) S 10:46 ( 1) S 24:17 ( 1) S 32:21 ( 1) S | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 5 | 34:22 | S | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | DV14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 23:54 | S | ||
2021-05-30 | Baltic championship relay | Kryžbarkas | M16 | Lithuania 3 | 7 | 2:03:36 | 2 sträcka | 37:21 ( 5) S | |
2021-05-29 | Baltic championship | Šiauliai | M14 | Lithuania | 7 | 42:37 | S | ||
2021-05-22 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Živulčiškės miškas | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dag 2 dag | 35:47 ( 2) S 39:19 ( 1) S | |||
2021-05-19 | LOSF rinktinių kandidatų krosas | Kleboniškis | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 5 | 17:38 | S | ||
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... | Varnikai, Trakų raj. | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 4 | 40:34 | S | ||
2021-05-15 | OSKD Atrankinės Open | Kulautuva | V20 | O! Klaipėda, Palanga | 2 dag | 55:16 ( 3) S | |||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 49:34 | 3 sträcka | 12:45 ( 3) S | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 5 | 13:07 | S | ||
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis | Šiauliai | V16 | O! Klaipėda, Palanga | 7 | 1:09:48 | S | ||
2021-02-14 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Panemunė | V18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 2:54:06 | 2 sträcka | 49:31 ( 5) S | |
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė | Panemunė | V18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 2:42:09 | 2 sträcka | 18:01 ( 3) S | |
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė | Panemunė | V18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 2:42:09 | 5 sträcka | 23:50 ( 6) S | |
2021-01-30 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Vilnius | V16 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dag 2 dag | 27:55 ( 5) S 1:01:51 ( 4) S | |||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | BM14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 1:31:55 | 1 dag 2 dag | 53:55 ( 1) S 38:00 ( 1) S | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | V14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:43:11 | 2 sträcka | 18:14 ( 1) S | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | V14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:43:11 | 4 sträcka | 26:57 ( 1) S | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 23:52 | S | ||
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BM14 | O! Klaipėda, Palanga | 2:10:56 | 1 dag 2 dag 3 dag | 21:55 ( 1) S 1:49:01 ( 1) S dsq S | ||
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | V14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:50:46 | 3 sträcka | 39:17 ( 5) S | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 4 | 36:15 | S | ||
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Kintai, Šilutės r. | V16 | O! Klaipėda, Palanga | 7 | 59:30 | S | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:04:10 | 3 sträcka | 15:00 ( 2) S | |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 8 | 13:48 | S | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | MBH14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 1:52:34 | 1 dag 2 dag 3 dag | 36:26 ( 1) S 37:39 ( 1) S 38:29 ( 1) S | |
2020-07-31 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Dzūkija | MBH14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dag 2 dag | 36:26 ( 1) S 37:39 ( 1) S | |||
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | BM17 | O! Klaipėda, Palanga | 3 | 1:30:47 | 1 dag 2 dag | 42:41 ( 3) S 48:06 ( 3) S | |
2020-07-19 | Lietuvos čemp. labai ilga | Dievo krėslo miškas | V16 | O! Klaipėda, Palanga | dsq | S | |||
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose | Telšiai | OS2 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 41:17 ( 3) S 16:33 (14) S 1:21:55 (56) S 14:37 ( 3) S 47:20 (11) S | |||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 10 | 1:28:47 | 1 dag 2 dag | 46:19 (16) S 42:28 ( 7) S | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V1 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 22:34 ( 1) S 45:27 (30) S 18:31 ( 2) S 20:06 ( 1) S 19:23 ( 2) S | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 3 | 55:30 | 1 dag 2 dag | 25:21 ( 3) S 30:09 ( 4) S | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 5 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 15:11 ( 7) S 25:53 ( 6) S 18:39 ( 2) S 19:36 ( 4) S | ||
2020-06-14 | Alytaus čempionatas | Muiželėnų miškas (I Alytus) | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 8 | 53:41 | S | ||
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V14 | O! Klaipėda | 2 | 1:23:23 | 1 dag 2 dag 4 dag 5 dag | 24:26 ( 2) S 19:08 ( 1) S 19:55 ( 1) S 19:54 ( 4) S | |
2019-10-26 | Platelių rogaining | Plokštinė | BV3 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 3:01:28 | S | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | H12 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 33:39 | 1 dag 2 dag | 13:28 ( 1) S 20:11 ( 1) S | |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ravų miškas, Vilniaus r. | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 13 | 48:51 | S | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | V12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 2:10:53 | 3 sträcka | 58:31 ( 7) S | |
2019-09-14 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Bubiai | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dag 2 dag | 25:46 ( 2) S 28:42 ( 1) S | |||
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 30 | 6:41:27 | 5 sträcka | 1:22:49 (39) S | |
2019-06-29 | Neringa cup | Nida | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dag 2 dag 3 dag | 19:24 ( 2) S 18:31 ( 1) S 17:26 ( 2) S | |||
2019-06-15 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kleboniškio šilas | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 16:16 | S | ||
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 17:48 | S | ||
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Prienai | V14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 2:31:37 | 2 sträcka | 44:48 ( 3) S | |
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Prienai | V14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 2:31:37 | 4 sträcka | 27:44 ( 2) S | |
2019-05-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + ilga | Prienai | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dag 2 dag | 10:14 ( 1) S 1:06:51 ( 2) S | |||
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prienai | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 18:41 | S | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M12 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 1:03:02 | 1 dag 2 dag 3 dag | 9:19 ( 1) S 34:43 ( 3) S 19:00 ( 3) S | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 42:23 | 2 sträcka | 9:26 ( 1) S | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 10:43 | S | ||
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 27:27 | 1 dag 2 dag | 11:20 ( 1) S 16:07 ( 2) S | |
2019-04-22 | Žemaitijos taurės Platelių etapas | Plateliai | V14 | MINT, Palanga | 4 | 1:38:58 | S | ||
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Vilūniškės, Vievio sen. | M12 | O! Klaipėda, Palanga | 7 | 55:29 | 1 dag 2 dag | 33:26 (14) S 22:03 ( 1) S | |
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | V12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:03:41 | 2 sträcka | 19:43 ( 1) S | |
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 29:26 | 1 dag 2 dag | 16:01 ( 1) S 13:25 ( 1) S | |
2019-02-09 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Šiauliai | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dag 2 dag | 9:51 ( 1) S 20:21 ( 2) S | |||
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | M12 | O! Klaipėda, Palanga | 6 | 44:10 | 1 dag 2 dag | 25:17 ( 9) S 18:53 ( 4) S | |
2018-09-30 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | Klaipėdos miškas | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 1:21:32 | S | ||
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Smiltynė | V14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 2:20:56 | 1 sträcka | 35:17 ( 2) S | |
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Smiltynė | V14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 2:20:56 | 3 sträcka | 31:58 ( 2) S | |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 12 | 48:31 | S | ||
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 2:23:07 | 1 sträcka | 23:47 ( 3) S | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | V12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 8 | 38:33 | S | ||
2018-09-08 | Neringos taurė | Neringa | H12 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 41:03 | 1 dag 2 dag | 21:36 ( 3) S 19:27 ( 1) S | |
2018-08-05 | Žemaitijos taurės Lapių etapas | Lapiai | VM12 | Min Palanga | 1 | 10:00 | S | ||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H12 | O! Klaipėda, Palanga | 10 | 1:41:19 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 21:11 ( 7) S 24:09 (14) S 33:08 (10) S 22:51 ( 7) S | |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bukiškio miškas, Vilniaus r. | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 28:03 | S | ||
2018-05-27 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Vilnius | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 6 | 1:53:27 | S | ||
2018-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + viduti... | Vilnius | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dag 2 dag | 40:06 ( 5) S 1:09:25 ( 3) S | |||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 9 | 1:18:22 | 2 sträcka | 22:54 (19) S | |
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M12 | O! Klaipėda, Palanga | 42:30 | 1 dag 2 dag 3 dag | 12:03 ( 7) S 30:27 ( 7) S dsq S | ||
2018-05-05 | Velostreet Klaipėdos MTB | Klaipėda | VYR17 | Palanga MTB | 44 | 1:07:52 | S | ||
2018-04-15 | Žemaitijos taurės Platelių etapas | Plateliai | V14 | MTB Palanga, Palanga | 5 | 2:00:18 | S | ||
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dag | dsq S | |||
2018-03-04 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Senasalis, Vilniaus raj. | V14 | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | 1 sträcka | 56:47 ( 4) S | ||
2018-03-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas | Senasalis, Vilniaus r. | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 12 | 37:14 | S | ||
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | M10 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 22:20 | 1 dag 2 dag | 14:06 ( 1) S 8:14 ( 1) S | |
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pukštėnų miškas, Vilniaus r. | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 25 | 55:45 | S | ||
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Panemunės šilas | V18 | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | 2 sträcka | 1:15:26 ( 6) S | ||
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Panemunės šilas | V18 | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | 4 sträcka | dsq S | ||
2017-09-09 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kleboniškio miškas | V14 | O! Klaipėda, Palanga | 10 | 1:50:36 | S | ||
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 15 | 31:03 | S | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | V12 | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | 3 sträcka | 38:03 ( 6) S | ||
2017-08-19 | Pajūrio trasa | Melnragė | VC | 22 | 51:22 | S | |||
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | V10 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 1:01:54 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 10:31 ( 2) S 13:40 ( 1) S 26:09 ( 2) S 11:34 ( 2) S | |
2017-08-06 | Žemaitijos taurės Klaipėdos etapas | Klaipėda | V12 | 1 | 7:11 | S | |||
2017-06-30 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Kaunas | V12 | O! Klaipėda, Palanga | 5 | 1:53:03 | 1 dag 2 dag | 1:24:13 ( 5) S 28:50 ( 5) S | |
2017-05-28 | Sportas visiems dieninės | Palanga | OSVIS | O! Klaipėda, Palanga | 7 | 24:19 | S | ||
2016-06-12 | Žemaitijos taurės Telšių etapas | Telšiai | V12 | Mint, Palanga | 5 | 5:59 | S | ||
2015-10-04 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | Bubiai | V12 | Kelmai | 1 | 3:00 | S | ||
2015-06-28 | Žemaitijos taurės Telšių etapas | Telšiai | X12 | Sausų komanda, Palanga | 7 | 6:46 | S | ||
2014-10-05 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | Bubiai | V12 | Kelmai, Palanga | 1 | 10:00 | S | ||
2014-07-04 | MTB Šiauliai | Šiauliai | X08 | Kelmai | 1 | 2 dag | dnf | ||
2013-09-29 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | Šiauliai | X10 | Kelmai, Palanga | 1 | 10:00 | S | ||
2013-08-11 | Žemaitijos taurės Platelių etapas | Plateliai | V12 | Kelmai, Palanga | 15 | 8:45 | S | ||
1990-01-01 | Demo takas 2 | Kaunas | DM20 | Horizontas SK, Palanga | 1 dag 2 dag 3 dag | |