Data | Tytuł | Sport | Kraj |
Teren | Informacja |
2022-12-18 | Trailo Kalvė Girionys |
| LTU | Girionių stovyklavietė |
R W |
2022-12-11 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 1 etapas |
| LTU | Vilnius, Suomija |
R W |
2022-12-03 | Xtrasa |
| LTU | Gailiūnai |
R W M |
2022-12-03 | Vilnius city sprint |
| LTU | Operos ir baleto rūmai |
R W M |
2022-11-26 | Klaipėda rogaining |
| LTU | Klaipėda |
W M |
2022-11-20 | Trailo Kalvė Smertkalnis |
| LTU | Vaistariškių k., Kauno r. |
W |
2022-11-12 | Vilnius rogaining |
| LTU | Vilnius |
R W M |
2022-11-06 | JWOC long |
| POR | Aguiar da Beira |
W M |
2022-11-06 | Xtrasa |
| LTU | Burbiškės |
R W M |
2022-11-06 | VELO CX - Finalas |
| LTU | Vilnius |
W M |
2022-11-05 | JWOC relay |
| POR | Aguiar da Beira |
W |
2022-11-04 | JWOC middle |
| POR | Aguiar da Beira |
W M |
2022-10-30 | Baltic junior cup relay |
| FIN | Ekenäs, Tammisaari |
W |
2022-10-29 | VELOPEAK 500 Plateliai |
| LTU | Plateliai |
R W |
2022-10-29 | Telšiai rogaining |
| LTU | Telšiai |
R W M |
2022-10-29 | Baltic junior cup |
| FIN | Ekenäs, Tammisaari |
W M |
2022-10-28 | Ukmergės fabrikų krosų taurės VI etapas |
| LTU | Kopūstėlių raketinė bazė |
W M |
2022-10-23 | Lietuvos ir Latvijos CX čempionatas ir atvirosios varžybos |
| LTU | Žirmūnų paplūdimys, Vilnius |
R W M |
2022-10-22 | Lietuvos taurė |
| LTU | Vainagiai, Kelmės r. |
W M |
2022-10-22 | Lietuvos taurė - eliminavimo sprintas |
| LTU | Šiauliai |
W M |
2022-10-22 | Šunų kinkinių sporto varžybos MIŠKAS OŠIA |
| LTU | Elniakampis, Vilniaus r. |
W M |
2022-10-16 | VELO CX - Perkūno trasa |
| LTU | Gariūnai, Vilnius |
R W M |
2022-10-15 | Rudaminos taurė, Lietuvos studentų OS čempionatas |
| LTU | Rakonys, Vilniaus r. |
W M |
2022-10-15 | Lenkijos k. Naujosios Vilnios garnizono šimtmečio minėjimas |
| LTU | Nujosios Vilnios parkas |
W M |
2022-10-09 | Xtrasa |
| LTU | Mickūnų miškas |
R W M |
2022-10-09 | VELO CX - Šeškinė |
| LTU | Šeškinė, Vilnius |
R W M |
2022-10-08 | Atrask Krekenavą. Rogaining |
| LTU | Krekenava |
W M |
2022-10-07 | VMU orientavimosi sporto varžybos |
| LTU | Bražuolės stovyklavietė |
W M |
2022-10-02 | ACO Rudens estafetė |
| LTU | Dembina |
W M |
2022-10-02 | MTB Žemaitijos taurė, Platelių etapas |
| LTU | Plateliai |
R W M |
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas |
| LTU | Šilėnų miškas, Vilniaus r. |
W Mapy M |
2022-10-01 | MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas |
| LTU | Telšių r. Germanto ežeras |
R W M |
2022-10-01 | Lietuvos Treko Čempionatas |
| LTU | Panevėžys |
R |
2022-09-30 | LK kroso čempionatas |
| LTU | Kleboniškis, Kaunas |
W M |
2022-09-28 | LOSF rinktinių kandidatų krosas |
| LTU | Kleboniškis |
W M |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė |
| LTU | Kulautuva |
W Mapy M |
2022-09-25 | VELO CX - Aplinkkelis |
| LTU | Vilnius |
W M |
2022-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė |
| LTU | Kačerginė |
W Mapy M |
2022-09-24 | Vertical Vilnius 700 |
| LTU | Kalnų parkas |
R W |
2022-09-24 | MTB Karma - Šernų XC. Pabudimas |
| LTU | Grioviai, Vilniaus r. |
R W M |
2022-09-21 | Kauno r. mero V. Makūno ir olimpiečio K.Orento bėgimo taurė |
| LTU | Zapyškis, Kauno r. |
W M |
2022-09-21 | Lūžio taškas |
| LTU | Palanga |
W |
2022-09-18 | 64-asis Lietuvos SRP čempionatas (foksoringas) |
| LTU | Kazokiškės, Elektrėnų sav. |
W M |
2022-09-18 | MTBO World Cup round 3 relay |
| BUL | Momino |
W |
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga |
| LTU | Dūkštų miškas, Vilniaus r. |
W M |
2022-09-17 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTBO championships long |
| BUL | Momino |
W |
2022-09-17 | Miško trasa |
| LTU | Jonavos r., Padaigai |
R W M |
2022-09-16 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTBO championships sprint |
| BUL | Kardam |
W M |
2022-09-14 | Ukmergės fabrikų krosų taurės V etapas |
| LTU | Zujai |
W M |
2022-09-11 | OS varžybos Riedėk |
| LTU | Panemunės šilas |
W M |
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempionatas |
| LTU | Tolkūnų miškas |
W M |
2022-09-04 | Klubų taurė |
| LTU | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. |
W M |
2022-09-03 | Judėkime kartu |
| LTU | Telšiai |
W M |
2022-09-03 | Fitness Challenge |
| LTU | Gelužės ežeras |
W M |
2022-08-28 | Vilnius Challenge |
| LTU | Vingio parkas |
W M |
2022-08-27 | Utenos velomaratonas |
| LTU | Utena |
W M |
2022-08-27 | Vilniaus taurė |
| LTU | Vigodka, Elektrėnų sav. |
W M |
2022-08-27 | Atviros Šilalės pirmenybės |
| LTU | Pajūrio miestelis, Šilalės r. |
W M |
2022-08-24 | Ukmergės fabrikų krosų taurės IV etapas |
| LTU | Ukmergės miesto stadionas |
W M |
2022-08-21 | Klajūno taurė |
| LTU | Garšvėnai, Girsteitiškio sen. |
W M |
2022-08-20 | MTB Karma - SKY Sapieginė |
| LTU | Sapieginė, Vilnius |
R W M |
2022-08-18 | Labirintas |
| LTU | Pieva |
W M |
2022-08-16 | LOSF vasaros stovykla |
| LTU | Dringis |
R W M |
2022-08-15 | Šiaurės Platumos |
| LTU | Juodlės Ežeras |
W |
2022-08-07 | EOC relay |
| EST | Rakvere |
W |
2022-08-06 | Lietuvos MTB (XC) čempionatas |
| LTU | Lapiai |
R W M |
2022-08-06 | Sudeikių plaukimo maratonas, Lietuvos atviro vandens čemp. |
| LTU | Sudeikiai |
W |
2022-08-06 | EOC middle final |
| EST | Rakvere |
W M |
2022-08-06 | Betsafe Epic Gravel |
| LTU | Zarasai |
W |
2022-08-06 | MTB Žemaitijos taurė, Lapių etapas |
| LTU | Lapiai |
R W M |
2022-08-04 | EOC long |
| EST | Rakvere |
W M |
2022-08-03 | EOC middle qualification |
| EST | Rakvere |
W M |
2022-07-31 | Šiaulių plento dviračių lenktynės |
| LTU | Šiauliai |
W |
2022-07-30 | Plaukimas Platelé |
| LTU | Plateliai |
W |
2022-07-30 | Riedučių maratonas |
| LTU | Širvintos |
W |
2022-07-30 | Ultra Xtrasa |
| LTU | Lietuvos žiemos sporto centras |
W M |
2022-07-30 | Jūros šventė |
| LTU | Klaipėda |
W M |
2022-07-29 | Atviras Lietuvos kariuomenės penkiakovės čempionatas. Krosas |
| LTU | Kleboniškio miškas, Kaunas |
W M |
2022-07-27 | MTB Karma - TT Salotės XC |
| LTU | Vilnius |
R W M |
2022-07-23 | Lietuvos MTB XCO čempionatas |
| LTU | Bubiai |
W M |
2022-07-23 | V-as Kuršių marių plaukimo maratonas |
| LTU | Kintai |
W M |
2022-07-20 | WOC JWOC mass start |
| SWE | Falun |
W M |
2022-07-19 | WOC JWOC sprint |
| SWE | Falun |
W M |
2022-07-17 | World games relay |
| USA | Railroad Park |
W |
2022-07-17 | WOC JWOC long |
| SWE | Falun |
W M |
2022-07-16 | WOC relay |
| SWE | Mora by, Säter |
W |
2022-07-16 | World games middle |
| USA | Oak Mountain State Park |
W M |
2022-07-15 | WOC JWOC middle |
| SWE | Mora by, Säter |
W M |
2022-07-15 | Pasaulio lietuvių žaidynės |
| LTU | Druskininkai |
W M |
2022-07-15 | World games sprint |
| USA | Birmingham Southern College |
W |
2022-07-15 | PLSŽ, šiaurietiškas ėjimas |
| LTU | Druskininkai |
W |
2022-07-13 | JWOC sprint relay |
| POR | Aguiar da Beira |
W |
2022-07-11 | JWOC sprint |
| POR | Aguiar da Beira |
W M |
2022-07-10 | MTB Karma - Kačerginės krosas |
| LTU | Kačerginė, Kauno r. |
R W M |
2022-07-09 | Velopeak 500 |
| LTU | Svencelė |
R W |
2022-07-06 | 21-as Lampėdžių plaukimo maratonas Karaliaus Mindaugo dienai pam |
| LTU | Lampėdžiai, Kaunas |
W |
2022-07-04 | EYOC relay |
| HUN | Salgotarjan |
W |
2022-07-03 | MTB Žemaitijos taurė, Šiaulių etapas |
| LTU | Šiaulių r., Gėluvos ež. |
R W M |
2022-07-03 | EYOC sprint |
| HUN | Salgotarjan |
W M |
2022-07-02 | EYOC long |
| HUN | Salgotarjan |
W M |
2022-06-30 | WOC sprint qualification |
| DEN | Vejle |
W M |
2022-06-30 | WOC sprint final |
| DEN | Vejle |
W M |
2022-06-28 | WOC knock-out sprint |
| DEN | Fredericia |
W M |
2022-06-26 | WOC sprint relay |
| DEN | Kolding |
W |
2022-06-25 | XIII-asis Šveicarijos Joninių plaukimo maratonas |
| LTU | Šveicarija, Jonavos r. |
W M |
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS |
| LTU | Merkinė |
W Mapy M |
2022-06-23 | Alaušo maratonas |
| LTU | Sudeikiai, Utenos r. |
W M |
2022-06-18 | LTeam Rogaining |
| LTU | Kauno pilis |
R W M |
2022-06-17 | Nida - 3 days |
| LTU | Nida |
W M |
2022-06-15 | Ukmergės fabrikų krosų taurės III etapas |
| LTU | Ukmergės Šilo mokykla |
R W M |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė |
| LTU | Šiauliai |
W M |
2022-06-11 | Bėgimas Smuikelio ritmu |
| LTU | Akmenė |
W M |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas |
| LTU | Šiauliai |
W M |
2022-06-11 | Kernavė-Vilnius Trail |
| LTU | Vilnius |
R W M |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas |
| LTU | Šiauliai |
W M |
2022-06-04 | MTB Karma - Vanaginės krosas |
| LTU | Vilnius |
R W M |
2022-06-04 | Alytaus čempionatas |
| LTU | Balninkai, Alytaus r. |
W M |
2022-05-29 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas |
| LTU | Melnragė |
W Mapy M |
2022-05-28 | EXTREME RUN LT |
| LTU | Kėdainių r. |
R W M |
2022-05-28 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu |
| LTU | Vasaros estrada, Klaipėda |
W M |
2022-05-25 | LOSF krosas |
| LTU | Kleboniškio miškas |
W M |
2022-05-25 | Ukmergės fabrikų krosų taurės II etapas rogaining |
| LTU | Senamiesčio progimnazija |
W M |
2022-05-22 | European, European Junior and Youth MTBO championships relay |
| LTU | Ignalina |
W Mapy M |
2022-05-21 | European, European Junior and Youth MTBO championships long |
| LTU | Ignalina |
W M |
2022-05-20 | EMTBOC Open races |
| LTU | Ignalina |
W M |
2022-05-20 | European, European Junior and Youth MTBO championships sprint |
| LTU | Ignalina |
W Mapy M |
2022-05-19 | European Junior and Youth MTBO championships middle |
| LTU | Ignalina |
W Mapy M |
2022-05-15 | MTB Karma - Tapelių krosas |
| LTU | Vilnius |
R W M |
2022-05-15 | Baltic championship relay |
| LAT | Griščati, Rēzekne |
W |
2022-05-14 | Baltic championship |
| LAT | Griščati, Rēzekne |
W |
2022-05-14 | Baltic masters and open championship |
| LAT | Griščati, Rēzekne |
W |
2022-05-12 | Ir kūnui, ir sielai |
| LTU | Šiauliai |
W M |
2022-05-07 | Keliautojų pėsčiomis maratonas (49) |
| LTU | Upninkai, Jonavos r. |
W M |
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD čemp. ilga |
| LTU | Vilnius |
W M |
2022-05-04 | Ukmergės fabrikų krosų taurės I etapas |
| LTU | Systemair gamykla |
W M |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė |
| LTU | Moluvėnų k., Lentvario sen. |
W M |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė |
| LTU | Dirkliškių miškas, Trakų r. |
W M |
2022-04-29 | Aeronautikos penkiakovė |
| LTU | Panemunė |
W M |
2022-04-24 | Xtrasa |
| LTU | Žemieji Paneriai |
R W M |
2022-04-24 | MTB Karma - Pilaitės krosas |
| LTU | Vilnius |
R W M |
2022-04-23 | XXXII pėsčiųjų maratonas Kiek noriu tiek einu |
| LTU | Raudonė, Jurbarko r. |
W M |
2022-04-23 | Pavasario taurė Spring cup WRE |
| LTU | Drabužninkų k., Trakų r. |
W M |
2022-04-23 | VOM Taurė - Finalas |
| LTU | Lietuva |
R W |
2022-04-18 | MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas |
| LTU | Akmenė |
R W M |
2022-04-18 | Europos parko sprintas |
| LTU | Vilnius, Europos parkas |
W M |
2022-04-13 | LOSF rinktinių kandidatų bėgimas stadione |
| LTU | Santakos stadionas, Kaunas |
R W M |
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas |
| LTU | Giraitiškių miškas, Prienų r. |
W M |
2022-04-09 | Lietuvos čemp. naktinis |
| LTU | Giraitiškių miškas, Prienų r. |
W M |
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė |
| LTU | Spindžiaus miškas |
W M |
2022-04-02 | MTB Karma - Rokantiškių krosas |
| LTU | Vilnius |
R W M |
2022-03-27 | Kėdainių r. atskiro starto dviračių sporto pirmenybės |
| LTU | Kėdainiai |
W |
2022-03-26 | Kauno estafetė |
| LTU | Gastilionys |
W M |
2022-03-20 | Xtrasa |
| LTU | Nemenčinė |
R W M |
2022-03-20 | Aplink Rėkyvos ežerą |
| LTU | Rėkyva |
W |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė |
| LTU | Vilnius |
W M |
2022-03-19 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay |
| FIN | Kemi-Keminmaa |
W |
2022-03-18 | WOC middle, JWOC EYOC long |
| FIN | Kemi-Keminmaa |
W M |
2022-03-16 | WOC pursuit, JWOC EYOC middle |
| FIN | Kemi-Keminmaa |
W M |
2022-03-15 | WOC JWOC EYOC sprint |
| FIN | Kemi-Keminmaa |
W M |
2022-03-12 | SRP varžybos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti |
| LTU | Žvyriškės, Vilniaus r. |
W M |
2022-03-11 | Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas |
| LTU | Prienai |
W |
2022-03-05 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas |
| LTU | Milikoniai, Šilainiai, Kaunas |
W M |
2022-03-05 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 4 etapas |
| LTU | Vilnius, Ravai |
W |
2022-02-27 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 3 etapas |
| LTU | Vilnius, Avižieniai, Karabelkai |
W |
2022-02-26 | FISU WUSOC Middle |
| CZE | Jachymov |
W M |
2022-02-25 | FISU WUSOC Sprint Relay |
| CZE | Jachymov |
W |
2022-02-23 | FISU WUSOC Pursuit |
| CZE | Jachymov |
W M |
2022-02-22 | FISU WUSOC Sprint |
| CZE | Jachymov |
W M |
2022-02-20 | Xtrasa |
| LTU | Tapeliai |
R W M |
2022-02-19 | LTeam rogaining |
| LTU | Baltasis tiltas |
W M |
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafetė |
| LAT | Daugavpils |
W |
2022-02-12 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. vidutinė |
| LAT | Daugavpils |
W |
2022-02-12 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 2 etapas |
| LTU | Vilnius |
W |
2022-02-05 | Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas |
| LTU | Laisvės alėja, Kaunas |
W M |
2022-01-30 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 1 etapas |
| LTU | Vilnius |
W |
2022-01-27 | EOC Relay |
| BUL | Chepelare |
W |
2022-01-26 | EOC and U23 WOC long |
| BUL | Chepelare |
W |
2022-01-25 | EOC Sprint Relay |
| BUL | Chepelare |
W |
2022-01-24 | EOC and U23 WOC middle |
| BUL | Chepelare |
W |
2022-01-22 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. sprintas + ilga |
| LAT | Mežinieki, Alūksne |
W |
2022-01-22 | EOC and U23 WOC sprint |
| BUL | Chepelare |
W |
2022-01-16 | SRP varžybos Laisvės gynėjų dienai atminti |
| LTU | Pasakų parkas, Vilnius |
W M |
2022-01-16 | Xtrasa |
| LTU | Sapieginė |
W M |
2022-01-15 | Aplink Želvos ežerą (32) |
| LTU | Suginčiai, Molėtų r. |
W |
2022-01-15 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas |
| LTU | Kalniečiai |
W M |