Data | Tytuł | Sport | Kraj |
Teren | Informacja |
2017-12-30 | Naujametinis Ąžuolyno bėgimas |
| LTU | Kaunas |
W M |
2017-12-23 | Kauno Kalėdinis |
| LTU | Panemunės šilas |
W M |
2017-12-16 | Laukinis trail |
| LTU | Dūkštos |
W M |
2017-12-09 | 50-ies ežerų trail |
| LTU | Suraiža, Molėtų r. |
W |
2017-12-03 | Xtrasa |
| LTU | Burbiškės |
W M |
2017-12-02 | Kauno rogaining |
| LTU | Eiguliai, Kleboniškis |
W M |
2017-11-26 | Ūsai bėga |
| LTU | Kalnų parkas |
W M |
2017-11-25 | Laukinis trail |
| LTU | Gailiūnai |
W M |
2017-11-25 | SM Gaja sprinto taurė |
| LTU | Kaunas |
W Mapy M |
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė |
| LTU | Vilnius |
W Mapy M |
2017-11-18 | Karoliniškių trail |
| LTU | Vilnius |
W |
2017-11-18 | Marijampolės pirmenybės |
| LTU | Gudelių miškas |
W Mapy M |
2017-11-11 | Kantanto finalas |
| LTU | Ešerinis |
W M |
2017-11-11 | Vilniaus rogaining |
| LTU | Vilnius |
W M |
2017-11-05 | Xtrasa |
| LTU | Belmontas |
W M |
2017-10-29 | Laukinis trail |
| LTU | Kauno marios |
W M |
2017-10-28 | Lietuvos CX čempionatas ir dviračių kroso varžybos |
| LTU | Panevėžys |
W M |
2017-10-28 | Šiaulių rogaining |
| LTU | Šaukėnai, Šiaulių r. |
W M |
2017-10-22 | Baltic junior cup |
| SWE | Olofström |
W |
2017-10-21 | Baltic junior cup relay |
| SWE | Immeln |
W |
2017-10-21 | Tarzanijos trail bėgimas |
| LTU | Tarzanijos pramogų parkas, Alytu |
W M |
2017-10-14 | Lietuvos taurė |
| LTU | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus |
W Mapy M |
2017-10-14 | Kuršių Nerija trail |
| LTU | Kuršių nerija |
W M |
2017-10-11 | Moksleivių rinktinių kandidatų krosas |
| LTU | Kleboniškis |
W M |
2017-10-08 | Žalieji ežerai EPIC |
| LTU | Žalieji ežerai |
W M |
2017-10-08 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas |
| LTU | Bubiai, Šiaulių r. |
W M |
2017-10-07 | S-Sportas rudens MTB krosas |
| LTU | Bubiai, Šiaulių r. |
W M |
2017-10-07 | Kantanto taurė, VU rektoriaus taurė |
| LTU | Žukaučizna |
W Mapy M |
2017-10-07 | Jaunių ir sporto vilčių žaidynės |
| LTU | Šiauliai |
W M |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilčių žaidynės |
| LTU | Klaipėda |
W M |
2017-10-06 | LK kroso čempionatas |
| LTU | Kaunas |
W M |
2017-10-06 | Lietuvos sporto vilčių žaidynių estafetė |
| LTU | Giruliai, Klaipėda |
W M |
2017-10-04 | Bėk į kalną S-Sportas |
| LTU | Kaunas |
W M |
2017-10-01 | Kėdainių MTB, AB Lifosa taurė |
| LTU | Kėdainiai |
W M |
2017-10-01 | ADMA estafetė |
| LTU | Žaizdriai, Trakų r. |
W Mapy M |
2017-10-01 | Pink run su Benu |
| LTU | Kaunas |
W M |
2017-09-30 | Atrask Krekenavą |
| LTU | Krekenava |
W M |
2017-09-30 | Nidos Asics pusės maratono bėgimas |
| LTU | Nida |
W M |
2017-09-24 | Laumenos trail |
| LTU | Palaumenys, Pabradės r. |
W M |
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Perkūno |
| LTU | Pukštėnų miškas, Vilniaus r. |
W Mapy M |
2017-09-23 | Alytaus taurė |
| LTU | Radžiūnai |
W M |
2017-09-23 | Prienai |
| LTU | Prienai |
W M |
2017-09-23 | Panevėžio dviračių kroso taurės II etapas |
| LTU | Panevėžys |
W M |
2017-09-23 | Judėkime kartu |
| LTU | Telšiai |
W |
2017-09-22 | Kauno r. mero ir olimpiečio Kęstučio Orento bėgimo taurė |
| LTU | Kačerginė, Kauno r. |
W |
2017-09-17 | Laukinis trail |
| LTU | Anykščiai |
W M |
2017-09-17 | Klubų taurė |
| LTU | Avižienių miškas, Vilniaus r. |
W Mapy M |
2017-09-17 | Saulės mūšio bėgimas |
| LTU | Šiauliai |
W |
2017-09-16 | Klaipėda challenge |
| LTU | Klaipėda |
W M |
2017-09-16 | Klajūno taurė |
| LTU | Molėtai |
W Mapy M |
2017-09-15 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Narbuto etapas |
| LTU | Ukmergė |
W M |
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė |
| LTU | Panemunės šilas |
W M |
2017-09-10 | Vilniaus maratonas |
| LTU | Vilnius |
W M |
2017-09-09 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė |
| LTU | Kleboniškio miškas |
W M |
2017-09-05 | 21st IARU Region 1 ARDF Championships |
| LTU | Druskininkai |
W M |
2017-09-03 | Elektrėnai MTB XC |
| LTU | Žikaronys, Elektrėnų sav. |
W M |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga |
| LTU | Dievo krėslo miškas |
W Mapy M |
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė |
| LTU | Saušilio miškas |
W Mapy M |
2017-08-26 | Laukinis trail |
| LTU | Svencelė |
W M |
2017-08-26 | WOC JWOC sprint |
| LTU | Vilnius |
W M |
2017-08-25 | Naktinis Urmo bėgimas |
| LTU | Urmo miestelis |
W M |
2017-08-25 | WOC JWOC long |
| LTU | Vilnius |
W M |
2017-08-25 | Daugiadienės UTENA |
| LTU | Utena |
W |
2017-08-23 | WOC JWOC relay |
| LTU | Vilnius |
W M |
2017-08-23 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Likmerės etapas |
| LTU | Ukmergė |
W M |
2017-08-22 | WOC JWOC mass start |
| LTU | Vilnius |
W M |
2017-08-21 | WOC JWOC middle |
| LTU | Vilnius |
W Mapy M |
2017-08-20 | Z-Sport MTB |
| LTU | Zarasai |
W M |
2017-08-20 | Klajūno maratonas |
| LTU | Terpežys |
W Mapy M |
2017-08-19 | Šeimų taurė |
| LTU | Lukna |
W Mapy |
2017-08-19 | Pajūrio trasa |
| LTU | Melnragė |
W |
2017-08-12 | Miško trasa Marcinkonyse |
| LTU | Marcinkonys |
W |
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē |
| LTU | Telšiai |
W Mapy M |
2017-08-12 | Sudeikių plaukimo maratonas, Lietuvos atviro vandens čemp. |
| LTU | Sudeikiai |
W |
2017-08-06 | Žemaitijos taurės Klaipėdos etapas |
| LTU | Klaipėda |
W M |
2017-08-05 | Bebro kelias |
| LTU | Pamusės kaimas, Širvintų r. |
W M |
2017-08-05 | Birštonas |
| LTU | Birštonas |
W M |
2017-08-05 | EFOL relay |
| LTU | Birštonas |
W M |
2017-08-02 | EFOL sprint + middle |
| LTU | Birštonas |
W M |
2017-07-30 | Šiaulių plento dviračių lenktynės |
| LTU | Šiauliai |
W |
2017-07-29 | Plaukimas Platelé |
| LTU | Plateliai |
W |
2017-07-29 | Jūros šventė |
| LTU | Klaipėda |
W M |
2017-07-27 | World games relay |
| POL | Wrocław |
W |
2017-07-25 | World games sprint + middle |
| POL | Wrocław |
W |
2017-07-22 | Suvalkijos naktinis pusmaratonis |
| LTU | Marijampolė |
W M |
2017-07-19 | Xtrasa |
| LTU | Aukštagiris |
W M |
2017-07-16 | European youth triathlon mixed relay championship |
| LTU | Panevėžys |
W |
2017-07-16 | Lietuvos triatlono čempionatas |
| LTU | Panevėžys |
W M |
2017-07-15 | Open Lithuanian triathlon championship, Baltic cup |
| LTU | Panevėžys |
W M |
2017-07-15 | ETU European triathlon youth championships final |
| LTU | Panevėžys |
W |
2017-07-15 | JWOC relay |
| FIN | Särkänperä |
W |
2017-07-15 | Swimrun |
| LTU | Trakai |
W M |
2017-07-14 | JWOC long |
| FIN | Särkänperä |
W |
2017-07-14 | Open Lithuanian aquathlon championship |
| LTU | Panevėžys |
W M |
2017-07-13 | ETU European triathlon youth championships qualification |
| LTU | Panevėžys |
W |
2017-07-12 | JWOC sprint |
| FIN | Pispala |
W |
2017-07-11 | JWOC middle |
| FIN | Viitapohja |
W |
2017-07-10 | JWOC middle qual. |
| FIN | Viitapohja |
W |
2017-07-08 | Lietuvos jaunučių ir vaikų čempionatas |
| LTU | Utena |
W |
2017-07-07 | WOC relay |
| EST | Vitipalu |
W |
2017-07-06 | WOC middle |
| EST | Vitipalu |
W |
2017-07-06 | Naktinė bėgimo šventė Kaišiadorys 2017 |
| LTU | Kaišiadorys |
W M |
2017-07-06 | MTB Šiauliai |
| LTU | Šiauliai |
W M |
2017-07-06 | Aplink Žaliuosius ežerus |
| LTU | Vilnius |
W |
2017-07-05 | MTB Lietuvos čempionatas |
| LTU | Bubiai |
W M |
2017-07-04 | WOC long |
| EST | Rõuge |
W |
2017-07-02 | WOC sprint relay |
| EST | Viljandi |
W |
2017-07-02 | EYOC relay |
| SVK | Banska Bystrica |
W |
2017-07-02 | Klaipėdos maratonas |
| LTU | Klaipėda |
W M |
2017-07-01 | Lietuvos jaunių žaidynės |
| LTU | Vilkija |
W M |
2017-07-01 | MTB Cup, Lietuvos maratono čempionatas |
| LTU | Vilnius |
W M |
2017-07-01 | WOC sprint final |
| EST | Tartu |
W |
2017-06-30 | Pasaulio lietuvių žaidynės |
| LTU | Kaunas |
W M |
2017-06-30 | WOC sprint qualification |
| EST | Tartu |
W |
2017-06-30 | EYOC sprint + long |
| SVK | Banska Bystrica |
W |
2017-06-29 | Karinė penkiakovė |
| LTU | Kleboniškis |
W M |
2017-06-28 | Xtrasa |
| LTU | Tapeliai |
W M |
2017-06-28 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Wurth etapas |
| LTU | Ukmergė |
W M |
2017-06-23 | Lietuvos čemp. |
| LTU | Gargždai |
W M |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS |
| LTU | Šaukėnai |
W Mapy M |
2017-06-17 | Kernavė-Vilnius Trail |
| LTU | Vilnius |
W M |
2017-06-15 | CISM relay |
| FIN | Hamina |
W |
2017-06-12 | CISM middle + long |
| FIN | Hamina |
W |
2017-06-11 | Studentų pirmenybės estafetė |
| LTU | Kleboniškis |
W M |
2017-06-11 | Žemaitijos taurės Telšių etapas |
| LTU | Telšiai |
W M |
2017-06-10 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti, Lietuvos studentų čempionatas |
| LTU | Zapyškis |
W M |
2017-06-09 | Ėjimo festivalis ALYTUS |
| LTU | Alytus |
W M |
2017-06-07 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Umegos etapas |
| LTU | Ukmergė |
W M |
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė |
| LTU | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. |
W Mapy M |
2017-06-04 | Panevėžio dviračių kroso taurės I etapas |
| LTU | Panevėžys |
W M |
2017-06-03 | Sveika, Neringa! Olifėjos taurei laimėti |
| LTU | Nida |
W M |
2017-06-03 | Vilnius Challenge |
| LTU | Vilnius |
W M |
2017-05-31 | Xtrasa |
| LTU | Gailiūnai |
W M |
2017-05-31 | VSAT čempionatas |
| LTU | Druskininkai |
W M |
2017-05-28 | Sportas visiems dieninės |
| LTU | Palanga |
W M |
2017-05-27 | Baltų lokys adventure race |
| LTU | Valkininkų apyl. Varėnos sav. |
W M |
2017-05-27 | TTCUP |
| LTU | Rukainiai, Vilniaus r. |
W |
2017-05-27 | Lietuvos miškininkų čempionatas |
| LTU | Švenčionėliai |
W M |
2017-05-27 | Sportas visiems naktinės |
| LTU | Palanga |
W |
2017-05-24 | World orienteering day |
| LTU | Gričiupis, Kaunas |
W Mapy |
2017-05-21 | Baltic championship relay |
| LTU | Šeimaties miškas, Tauragnai |
W M |
2017-05-20 | Lietuvos OSKD čemp. ilga + sprintas |
| LTU | Telšiai |
W Mapy M |
2017-05-20 | Nykštietiškas triatlonas |
| LTU | Anykščių r., Denionių ež. |
W M |
2017-05-20 | Nykštietiškas triatlonas |
| LTU | Anykščių r., Denionių ež. |
W M |
2017-05-20 | Baltic masters and open championship |
| LTU | Stripeikiai, Ignalinos r. |
W M |
2017-05-20 | Baltic championship |
| LTU | Stripeikiai, Ignalinos r. |
W M |
2017-05-19 | Remigijaus Valiulio bėgimo taurė |
| LTU | Birštonas |
W M |
2017-05-18 | Lietuvos mokyklų žaidynės |
| LTU | Girionys, Kauno r. |
W Mapy M |
2017-05-17 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Systemair etapas |
| LTU | Ukmergė |
W M |
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė |
| LTU | Panevėžys |
W M |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas |
| LTU | Panevėžys |
W Mapy M |
2017-05-12 | OSKD treniruotė |
| LTU | Abromiškės |
W M |
2017-05-12 | LK karinės daugiakovės krosas |
| LTU | Kaunas |
W M |
2017-05-10 | Kauno mokyklų žaidynės |
| LTU | Eiguliai |
W Mapy M |
2017-05-06 | Porinių lenktynių čempionatas |
| LTU | Utena |
W M |
2017-05-06 | Keliautojų pėsčiomis maratonas (44) |
| LTU | Baltoji Ančia |
W M |
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC |
| LTU | Vilnius |
W M |
2017-05-01 | Miško trasa |
| LTU | Tapeliai |
W M |
2017-05-01 | MTBO training camp |
| LTU | Vilnius |
W M |
2017-04-30 | Birštono pusmaratonis |
| LTU | Birštonas |
W M |
2017-04-29 | B. Abramaičio triatlono taurė |
| LTU | Panevėžys |
W M |
2017-04-29 | Pavasario taurė Spring cup WRE |
| LTU | Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. |
W Mapy M |
2017-04-29 | Pažink Panevėžį |
| LTU | Panevėžys |
W M |
2017-04-26 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Stansefabrikken etapas |
| LTU | Ukmergė |
W M |
2017-04-23 | Ąžuolyno bėgimas |
| LTU | Kaunas |
W M |
2017-04-22 | Jono Vileišio taurė |
| LTU | Šiauliai |
W Mapy M |
2017-04-22 | Pavasario pirmenybės ALL |
| LTU | Krekenava |
W M |
2017-04-22 | VII-asis Pagonijos laipiojimo festivalis |
| LTU | Jadagoniai |
W M |
2017-04-21 | Adolfo Aleksejūno taurė |
| LTU | Rumšiškės |
W M |
2017-04-19 | LK karinio orientavimosi čempionatas |
| LTU | Kazlų Rūda |
W M |
2017-04-17 | Žemaitijos taurės Platelių etapas |
| LTU | Plateliai |
W M |
2017-04-15 | Saulės estafetė |
| LTU | Bartkuškio miškas, Širvintų r. |
W Mapy M |
2017-04-14 | Lietuvos čemp. naktinis |
| LTU | Bartkuškio miškas, Širvintų r. |
W Mapy M |
2017-04-09 | Kauno čemp. vidutinė |
| LTU | Karmėlavos miškas |
W M |
2017-04-08 | Kauno estafetė |
| LTU | Barbutiškių miškas, Trakų r. |
W Mapy M |
2017-04-08 | Anykštos trail |
| LTU | Burbiškio kaimas, Anykščių r. |
W |
2017-04-02 | Alytaus čempionatas |
| LTU | Einorai |
W Mapy M |
2017-04-02 | Xtrasa |
| LTU | Žemieji paneriai |
W M |
2017-04-02 | Kėdainių r. atviros ALL pirmenybės |
| LTU | Kėdainiai |
W |
2017-04-01 | Lietuvos čemp. labai ilga, Šilo taurė |
| LTU | Siponys |
W Mapy M |
2017-03-25 | Sportuok miške varžybos |
| LTU | Druskininkai |
W M |
2017-03-25 | Sezono atidarymo taurė |
| LTU | Smiltynė, Kairiai |
W M |
2017-03-25 | Sapieginės trail 900 |
| LTU | Sapieginė, Vilnius |
W M |
2017-03-19 | Aplink Rėkyvos ežerą |
| LTU | Rėkyva |
W M |
2017-03-18 | Orientacininkų kontrolinės + BFP |
| LTU | Šiauliai |
W |
2017-03-18 | Bundantis pavasaris |
| LTU | Prienai |
W M |
2017-03-12 | Lietuvos čempionatas klasika |
| LTU | Ignalina |
W M |
2017-03-12 | WOC relay |
| RUS | Krasnoyarsk |
W |
2017-03-12 | Icebug taurės 3-as etapas |
| LTU | Koplyčnikai |
W M |
2017-03-11 | Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas |
| LTU | Prienai |
W |
2017-03-11 | Lietuvos čempionatas estafetė |
| LTU | Ignalina |
W M |
2017-03-08 | WOC sprint + middle + long |
| RUS | Krasnoyarsk |
W |
2017-03-07 | WOC relay mix |
| RUS | Krasnoyarsk |
W |
2017-03-05 | Sportuok miške Girionyse |
| LTU | Girionys |
W M |
2017-03-04 | Trail bėgimas Sniego žmogus |
| LTU | Strėva |
W |
2017-03-04 | Sportuok miške Prienuose |
| LTU | Giraitiškės |
W M |
2017-02-26 | Xtrasa |
| LTU | Riovonys |
W M |
2017-02-25 | Icebug taurės 2-as etapas |
| LTU | Kukutiškės |
W M |
2017-02-18 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė |
| LTU | Zarasai |
W M |
2017-02-16 | Žiemos krosas |
| LTU | Bubiai |
W M |
2017-02-12 | EOC, JWOC, EYOC relay |
| FIN | Imatra |
W |
2017-02-12 | LSD Žalgirio žiemos sporto žaidynių estafetė |
| LTU | Ignalina |
W M |
2017-02-11 | Žalgiriada |
| LTU | Ignalina |
W M |
2017-02-11 | LSD Žalgirio žiemos sporto žaidynės |
| LTU | Ignalina |
W M |
2017-02-08 | EOC relay mix |
| FIN | Imatra |
W |
2017-02-08 | EOC, JWOC, EYOC |
| FIN | Imatra |
W |
2017-02-04 | Winter challenge |
| LTU | Druskininkai |
W M |
2017-02-04 | Lietuvos mokyklų žaidynės |
| LTU | Druskininkai |
W |
2017-02-03 | Rinktinės kandidatų stovykla |
| LTU | Druskininkai |
W M |
2017-01-28 | Naktinis trail bėgimas |
| LTU | Varnikai |
W M |
2017-01-22 | Xtrasa |
| LTU | Naujoji Vilnia |
W M |
2017-01-22 | Lietuvos OSS čemp. estafetė |
| LTU | Telšiai |
W Mapy M |
2017-01-21 | Lietuvos OSS čemp. ilga |
| LTU | Telšiai |
W Mapy M |
2017-01-15 | Aplink Želvos ežerą (27) |
| LTU | Suginčiai |
W |
2017-01-08 | Icebug taurės 1-as etapas |
| LTU | Giruliai, Vilnaius r. |
W M |