Ilość imprez: 170
Data | Zawody | Teren | Sport | Kategoria | Klub, Miasto | Miejsce | Wynik | Dzień Zmiana | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-24 | EYOC relay | Szczecin | M18 | Lithuania | 13 | 2:08:41 | 3 zmiana | 50:32 (19) | |
2024-06-23 | EYOC sprint | Szczecin | M18 | Lithuania | 43 | 13:36 | M | ||
2024-06-22 | EYOC long | Szczecin | M18 | Lithuania | 66 | 1:11:08 | M | ||
2024-06-14 | Nida - 3 days | Nida, Pervalka | M18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 26:45 ( 3) M 55:37 ( 1) M 45:27 ( 1) M | ||
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV | Oriens OK, Panevėžys | 11 | 1:14:54 | 2 zmiana | 17:03 ( 7) M | |
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 2 | 14:08 | M | ||
2024-06-01 | Dainavos sprintas | Alytaus Rotušės aikštė | V18 | Team Lithuania, Vilnius | 3 | 15:06 | M | ||
2024-05-19 | Baltic championship relay | Ignalina | M20 | Lithuania 2 | 4 | 2:27:47 | 1 zmiana | 50:51 ( 6) M | |
2024-05-18 | Baltic championship | Ignalina | M18 | Lithuania | 10 | 1:36:58 | M | ||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 2 | 39:45 | M | ||
2024-05-04 | Lietuvos orientavimosi bėgte super sp... | Lukiškių aikštė | V | Oriens OK, Panevėžio sporto centras | 4 | 5:19 | M | ||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | Vilnius | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 1:46:52 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 15:09 ( 1) M 51:35 ( 1) M 40:08 ( 3) M | |
2024-05-03 | Lietuvos čemp. super sprintas | VIlnius | V | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 4 | 1:43 | M | ||
2024-04-24 | LOSF krosas | Kleboniškis | V18 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Dembava | 3 | 31:22 | M | ||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris, Rangava | M18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 4 | 1:39:12 | 1 dzień 2 dzień | 35:04 ( 4) M 1:04:08 ( 4) M | |
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Dūkštų miškas | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 9 | 1:38:42 | M | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 5 | 1:35:24 | 1 dzień 2 dzień | 45:36 (12) M 49:48 ( 2) M | |
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | MINI | 2 | 1:11 | 2 dzień | 1:11 ( 2) M | ||
2023-10-07 | Vilniaus taurė | Kirzinė, Bražuolė | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 5 | 1:50:07 | 1 dzień 2 dzień | 45:05 ( 4) M 1:05:02 ( 6) M | |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Šventininkai , Vilniaus r. | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 5 | 1:27:44 | M | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Oriens OK, Panevėžys | 15 | 4:13:10 | 1 zmiana | 47:59 (17) M | |
2023-08-20 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 2 | 41:46 | M | ||
2023-08-20 | LOSF vasaros stovykla | Alnės ežeras | A | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 5 dzień 6 dzień 7 dzień | dsq M 1:11:06 (12) M 49:47 ( 6) M 27:52 (29) M 57:23 (13) M 48:03 ( 9) M | |||
2023-08-20 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alnė, Molėtų r. | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 2 | 41:46 | M | ||
2023-06-25 | EYOC relay | Velingrad | M18 | Lithuania | 15 | 1:34:42 | 2 zmiana | 34:07 (18) M | |
2023-06-24 | EYOC long | Velingrad | M18 | Lithuania | 77 | 1:24:18 | M | ||
2023-06-23 | EYOC sprint | Velingrad | M18 | Lithuania | 46 | 14:30 | |||
2023-06-16 | Nida - 3 days | Nida | M18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 1:50:56 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 22:25 ( 1) M 48:31 ( 1) M 40:00 ( 1) M | |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 2 | 56:19 | 3 zmiana | 13:04 ( 1) M | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 2 | 14:40 | M | ||
2023-05-28 | Baltic championship relay | Värska | M20 | LTU 3 | 7 | 2:42:45 | 2 zmiana | 53:02 ( 9) M | |
2023-05-27 | Baltic championship | Värska | M18 | Lithuania | 14 | 1:21:30 | M | ||
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | V18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 2 | 2:29:30 | 3 zmiana | 45:44 ( 2) M | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 39:10 | M | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 4 | 2:13:25 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 14:25 ( 1) M 1:08:38 ( 6) M 50:22 ( 1) M | |
2023-05-05 | Lietuvos čemp. super sprintas | Vilnius | V | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 9 | 1:25 | M | ||
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris | M18 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Panevėžys | 3 | 1:53:55 | 1 dzień 2 dzień | 41:52 ( 3) M 1:12:03 ( 3) M | |
2023-03-26 | Kauno estafetė | Buktos miškas | V18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 2:15:51 | 1 zmiana | 41:53 ( 3) M | |
2023-03-25 | Lietuvos čemp. naktinis | Valų miškas | V18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 5 | 1:32:00 | M | ||
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V18 | Oriens OK | 13 | 20:41 | 3 dzień | 20:41 ( 1) M | |
2022-10-30 | Baltic junior cup relay | Ekenäs, Tammisaari | X | Lithuania 3 | 26 | 3:00:37 | 4 zmiana | 29:49 (14) | |
2022-10-29 | Baltic junior cup | Ekenäs, Tammisaari | M16 | Lithuania | 15 | 1:03:30 | M | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 5 | 1:20:54 | 1 dzień 2 dzień | 43:59 ( 9) M 36:55 ( 3) M | |
2022-10-02 | ACO Rudens estafetė | Dembina | V18 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 3:00:12 | 1 zmiana | 53:13 ( 1) M | |
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas | Šilėnų miškas, Vilniaus r. | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 6 | 1:24:21 | M | ||
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | Dūkštų miškas, Vilniaus r. | V16 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Panevėžys | 4 | 1:08:11 | M | ||
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempio... | Tolkūnų miškas | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 4 | 35:49 | M | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Oriens OK, Dembava | 19 | 4:57:22 | 11 zmiana | 48:48 (17) M | |
2022-07-03 | EYOC sprint | Salgotarjan | M16 | Lithuania | 59 | 17:46 | M | ||
2022-07-02 | EYOC long | Salgotarjan | M16 | Lithuania | 48 | 1:10:30 | M | ||
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | M16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 3 | 2:28:58 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 38:02 (10) M 36:10 ( 3) M 39:58 ( 1) M 34:48 ( 5) M | |
2022-06-17 | Nida - 3 days | Nida | M18 | Oriens OK, Panevėžys | 55:59 | 3 dzień | 55:59 ( 3) M | ||
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 2 | 1:00:00 | 2 zmiana | 14:56 ( 1) M | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 2 | 13:18 | M | ||
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | Balninkai, Alytaus r. | V16 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Panevėžys | 6 | 51:25 | M | ||
2022-05-15 | Baltic championship relay | Griščati, Rēzekne | M16 | Lithuania | 2 | 1:28:13 | 1 zmiana | 31:40 ( 2) | |
2022-05-14 | Baltic championship | Griščati, Rēzekne | M16 | Lithuania | 14 | 1:08:36 | |||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | M16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 3 | 1:41:36 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 14:27 ( 1) M 51:49 ( 8) M 35:20 ( 2) M | |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | V18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 2 | 2:04:05 | 3 zmiana | 41:32 ( 3) M | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | V16 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Panevėžys | 3 | 33:49 | M | ||
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | Giraitiškių miškas, Prienų r. | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 3 | 31:54 | M | ||
2022-04-09 | Lietuvos čemp. naktinis | Giraitiškių miškas, Prienų r. | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 39:35 | M | ||
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė | Spindžiaus miškas | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 2 | 1:19:33 | 1 dzień 2 dzień | 40:25 ( 3) M 39:08 ( 2) M | |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V2 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras | 31 | 4 dzień | 15:42 ( 4) M | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 5 | 1:05:35 | 1 dzień 2 dzień | 31:26 ( 5) M 34:09 ( 5) M | |
2021-10-02 | Lietuvos čemp. labai ilga | Sukros kaimas, Elektrėnų sav. | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 4 | 1:21:20 | M | ||
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga | Subartonių miškas, Varėnos r. | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1:09:16 | M | |||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Subartonių miškas, Varėnos r. | V16 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | dsq | 3 zmiana | 1:27:19 ( 5) M | ||
2021-09-05 | Vilniaus taurė | Bireliai, Vilnius | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 3 | 55:52 | M | ||
2021-08-22 | EYOC sprint | Vilnius | M16 | Lithuania | 83 | 17:34 | M | ||
2021-08-21 | EYOC relay | Vilnius | MIX | Lithuania | 9 | 1:57:33 | 1 zmiana | 36:18 (13) M | |
2021-08-20 | EYOC long | Vilnius | M16 | Lithuania | 44 | 59:30 | M | ||
2021-08-13 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 3 | 1:48:35 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 15:18 ( 6) M 51:28 ( 4) M 41:49 ( 2) M | |
2021-08-08 | Klajūno taurė | Mindūnai, Molėtų r. | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 41:55 | M | ||
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 10 | 2:28:05 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 14:32 ( 7) M 1:26:02 (10) M 47:31 ( 9) M | |
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 46:22 | 1 dzień | 46:22 (11) M | ||
2021-06-16 | Nida - 5 days | Nida | M16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Dembava | 2 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 36:45 ( 2) M 46:59 ( 2) M 20:34 ( 1) M 1:16:32 ( 9) M 49:04 ( 5) M | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | V16 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 3 | 43:23 | M | ||
2021-05-30 | Baltic championship relay | Kryžbarkas | M16 | Lithuania | 2 | 1:41:50 | 2 zmiana | 39:33 ( 8) M | |
2021-05-29 | Baltic championship | Šiauliai | M16 | Lithuania | 11 | 1:00:58 | M | ||
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... | Varnikai, Trakų raj. | V16 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Dembava | 2 | 48:51 | M | ||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV16 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 57:39 | 2 zmiana | 14:35 ( 4) M | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V16 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 5 | 12:52 | M | ||
2021-04-11 | Sprinto kontrolinė treniruotė | Telšiai | V16 | 5 | 15:11 | M | |||
2021-04-10 | Knock out sprintas | Telšiai | V16P | 4 | 10:45 | M | |||
2021-04-10 | Knock out sprintas | Telšiai | V16F | 2 | 7:56 | M | |||
2021-04-09 | Sprinto treniruotė | Alsėdžiai | V16 | 5 | 23:54 | M | |||
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis | Šiauliai | V16 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Dembava | 2 | 55:32 | M | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | M14 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 56:45 | 1 dzień 2 dzień | 20:46 ( 1) M 35:59 ( 1) M | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | V14 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 9 | 28:07 | M | ||
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė | Rykantai | V18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 3:25:31 | 2 zmiana | 55:31 ( 2) M | |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M14 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 3 | 1:14:18 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 15:14 ( 3) M 34:16 ( 2) M 24:48 ( 3) M | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | V16 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 3 | 2:03:56 | 2 zmiana | 41:03 ( 2) M | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | V14 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 3 | 35:51 | M | ||
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Oriens OK, Panevėžys | dsq | 5 zmiana | 54:03 (27) M | ||
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Kintai, Šilutės r. | V16 | Panevėžio sporto centras | 3 | 39:12 | M | ||
2020-08-23 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | V14 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 3 | 31:00 | M | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM16 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 4 | 1:21:43 | 3 zmiana | 19:51 ( 3) M | |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V14 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 12:29 | M | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | H14 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1 | 1:28:42 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 24:54 ( 1) M 24:41 ( 1) M 39:07 ( 7) M | |
2020-07-19 | Lietuvos čemp. labai ilga | Dievo krėslo miškas | V16 | Panevežio KKSC, Panevėžys | 6 | 2:02:24 | M | ||
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose | Telšiai | OS1 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 58:52 (21) M 29:41 (29) M 59:12 ( 8) M 18:34 (14) M 1:19:28 (24) M | |||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | V14 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 3 | 1:01:49 | 1 dzień 2 dzień | 26:55 ( 2) M 34:54 ( 4) M | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V1 | Vilnius | 43 | 2 dzień | 22:30 ( 1) M | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | V16 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 6 | 1:46:51 | 1 dzień 2 dzień | 53:49 ( 6) M 53:02 ( 8) M | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | V14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC | 1 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 10:39 ( 1) M 23:10 ( 2) M 18:43 ( 3) M 19:27 ( 3) M | ||
2020-01-26 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 2 e... | Vilnius | VB | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 11 | 1:03:46 | |||
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V14 | Panevėžio KKSC, Oriens OK | 18 | 16:32 | 3 dzień | 16:32 ( 3) M | |
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | H14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1 | 46:56 | 1 dzień 2 dzień | 24:46 ( 2) M 22:10 ( 2) M | |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ravų miškas, Vilniaus r. | V14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 8 | 1:06:52 | M | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | V14 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 2 | 2:05:38 | 3 zmiana | 39:22 ( 2) M | |
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Oriens OK, Panevėžys | 21 | 5:23:33 | 3 zmiana | 50:53 (21) M | |
2019-08-24 | Klajūno taurė | Stirniai, Molėtų r. | V14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1 | 23:41 | M | ||
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | H14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1 | 2:03:08 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 30:46 ( 1) M 32:41 ( 2) M 31:39 ( 2) M 28:02 ( 1) M | |
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | H14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 5 | 1:39:41 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 13:36 (12) M 26:27 ( 2) M 33:35 ( 7) M 26:03 ( 6) M | |
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | V14 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1 | 23:21 | M | ||
2019-05-26 | Baltic championship relay | Rõuge | M16 | Lithuania 3 | 12 | 2:24:35 | 2 zmiana | 43:11 (10) | |
2019-05-25 | Baltic championship | Rõuge | M14 | Lithuania | 9 | 45:59 | |||
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prienai | V14 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 6 | 37:11 | M | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 3 | 1:18:30 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 11:58 ( 3) M 40:35 ( 2) M 25:57 ( 8) M | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X14 | Panevežio KKSC, Panevėžys | 1 | 56:44 | 3 zmiana | 13:14 ( 1) M | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | V14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 6 | 12:33 | M | ||
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | V14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 4 | 59:56 | 1 dzień 2 dzień | 31:10 ( 6) M 28:46 ( 4) M | |
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Vilūniškės, Vievio sen. | M14 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 4 | 56:19 | 1 dzień 2 dzień | 26:30 ( 6) M 29:49 ( 5) M | |
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | V14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | dsq | 3 zmiana | 25:06 ( 1) M | ||
2019-03-09 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų bėgim... | Kauno LA maniežas | V14 | Panevėžio KKSC | 8 | 3:38 | |||
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė | Vilniaus | V1 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 38 | 2 dzień | 14:47 ( 4) M | ||
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V14 | Oriens OK | 15 | 20:46 | 5 dzień | 20:46 ( 3) M | |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1 | 31:22 | M | ||
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V14 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 7 | 1:48:34 | 3 zmiana | 40:54 ( 9) M | |
2018-09-08 | Neringos taurė | Neringa | H14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 25:49 | 1 dzień 2 dzień | 25:49 ( 3) M dsq M | ||
2018-08-18 | Klajūno taurė | Poviliškis | V12 | Oriens OK, Panevėžys | 1 dzień | 17:52 ( 1) M | |||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H12 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 2 | 1:18:54 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 20:10 ( 4) M 17:03 ( 1) M 20:11 ( 2) M 21:30 ( 4) M | |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bukiškio miškas, Vilniaus r. | V12 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 3 | 28:07 | M | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 4 | 1:06:15 | 3 zmiana | 16:54 ( 4) M | |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V12 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1 | 13:03 | M | ||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M12 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1 | 52:11 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 10:23 ( 1) M 25:29 ( 2) M 16:19 ( 1) M | |
2018-04-28 | Jono Vileišio taurė | Vėžežero k., Šaukėnų sen., Kelmė | V14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 28:59 | 1 dzień | 28:59 ( 1) M | ||
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Bona Natura, Trakų r. | M14 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 7 | 1:09:38 | 1 dzień 2 dzień | 32:40 (11) M 36:58 (14) M | |
2018-04-15 | Prienų čempionatas | Skersabalio miškas, Prienų r. | V14 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 2 | 47:18 | M | ||
2018-03-24 | Lietuvos čemp. labai ilga, Alytaus če... | Vidzgiris | V12 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 2 | 26:11 | M | ||
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | M12 | Oriens, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 2 | 47:46 | 1 dzień 2 dzień | 24:39 ( 2) M 23:07 ( 3) M | |
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pukštėnų miškas, Vilniaus r. | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 22 | 54:09 | M | ||
2017-09-16 | Klajūno taurė | Molėtai | V12 | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 17:59 | M | ||
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 16 | 31:06 | M | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 4 | 2:17:05 | 3 zmiana | 28:10 ( 3) M | |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | H12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 8 | 1:16:01 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 17:04 ( 5) M 11:36 ( 4) M 29:39 (20) M 17:42 ( 5) M | |
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 6 | 33:17 | M | ||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | dsq | 3 zmiana | 11:52 ( 2) M | ||
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 2 | 11:17 | M | ||
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC | Vilnius | M12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 6 | 59:38 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 8:29 ( 2) M 20:42 ( 1) M 30:27 (11) M | |
2017-04-29 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. | M12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1 | 37:15 | 1 dzień 2 dzień | 16:45 ( 2) M 20:30 ( 4) M | |
2017-04-22 | Jono Vileišio taurė | Šiauliai | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1 | 38:11 | 1 dzień 2 dzień | 21:17 ( 1) M 16:54 ( 2) M | |
2017-04-08 | Kauno estafetė | Barbutiškių miškas, Trakų r. | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 3 | 2:13:51 | 3 zmiana | 26:50 ( 3) M | |
2017-04-01 | Lietuvos čemp. labai ilga, Šilo taurė | Siponys | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 5 | 31:41 | M | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | M12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 7 | 43:56 | 1 dzień 2 dzień | 22:13 (14) M 21:43 ( 4) M | |
2016-10-01 | Alytaus taurė | Alytus | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 3 | 22:14 | M | ||
2016-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pašventys, Jurbarko r. | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 7 | 25:25 | M | ||
2016-09-17 | Panevėžio pirmenybės | Denionių ežeras, Anykščių r. | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 3 | 25:56 | M | ||
2016-09-04 | Lietuvos čemp. ilga | Šilėnai, Vilniaus r. | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 10 | 57:23 | M | ||
2016-09-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Šilėnai, Vilniaus r. | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 3 | 1:54:39 | 3 zmiana | 39:38 ( 4) M | |
2016-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | M12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 6 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 18:26 ( 7) M dsq M 13:24 ( 1) M 19:30 ( 6) M | ||
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | H12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1:28:14 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 36:53 ( 8) M dsq M 9:48 ( 3) M 41:33 (26) M | ||
2016-06-05 | Lietuvos čemp. vidutinė | Gražutės miškas | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 4 | 19:14 | M | ||
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | X12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 7 | 1:38:20 | 3 zmiana | 13:42 ( 5) M | |
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 4 | 9:38 | M | ||
2016-04-30 | Prienų čempionatas | Prienai | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 5 | 18:56 | M | ||
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | M12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 6 | 59:40 | 1 dzień 2 dzień | 28:21 ( 5) M 31:19 ( 8) M | |
2016-04-02 | Kauno estafetė | Dergionių miškas | V12 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 2 | 1:26:18 | 3 zmiana | 25:11 ( 1) M | |
2015-10-17 | Lietuvos taurė | Neringa | M10 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 7 | 38:10 | 1 dzień 2 dzień | 21:14 ( 7) M 16:56 ( 7) M |