Varžybų skaičius: 60
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-07-15 | WOC middle final | Flims Laax | M | Slovenia | 57 | 1:08:05 | T | ||
2023-07-12 | WOC middle qualification | Flims Laax | MB | Slovenia | 33 | 41:04 | T | ||
2017-07-06 | WOC middle | Vitipalu | M | Slovenia | dsq | ||||
2017-07-04 | WOC long | Rõuge | M | Slovenia | 50 | 2:32:25 | |||
2017-06-30 | WOC sprint qualification | Tartu | M3 | Slovenia | 32 | 13:57 | |||
2014-07-12 | WOC relay | Campomulo, Gallio | M | Slovenia | 29 | 2:44:39 | 1 etapas | 47:09 (27) | |
2014-07-09 | WOC long | Lavarone | M | Slovenia | 56 | 2:10:01 | |||
2014-07-07 | WOC sprint relay | Trento | X | Slovenia | 28 | 1:11:21 | 2 etapas | 17:44 (29) | |
2014-07-05 | WOC sprint qualification | Burano | M2 | Slovenia | 29 | 14:33 | |||
2012-07-16 | WOC middle qualification | St-George, Lausanne | M1 | Slovenia | 27 | 41:07 | |||
2012-07-15 | WOC long qualification | Ballens, Lausanne | M3 | Slovenia | 22 | 1:11:47 | |||
2012-07-14 | WOC sprint qualification | Dorigny, Lausanne | M2 | Slovenia | 27 | 15:43 | |||
2011-08-16 | WOC sprint qualification | Aix-les-Bains | M2 | Slovenia | 28 | 18:54 | |||
2011-08-14 | WOC middle qualification | Saint Francois de Sales | M1 | Slovenia | 25 | 34:37 | |||
2011-08-13 | WOC long qualification | Saint Francois de Sales | M1 | Slovenia | 18 | 1:25:54 | |||
2010-08-10 | WOC long qualifications | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M2 | Slovenia | 20 | 1:05:34 | |||
2010-08-09 | WOC middle qualification | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M1 | Slovenia | 24 | 30:59 | |||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications | Sverresborg | M2 | Slovenia | 25 | 18:07 | |||
2010-06-05 | EOC long final | Pismenovo | MB | Slovenia | dsq | ||||
2010-06-04 | EOC middle final | Pismenovo | MB | Slovenia | 7 | 36:02 | |||
2010-06-02 | EOC relay | Yasna polyana | M | Slovenia | 22 | 2:23:42 | 1 etapas | 42:37 (30) | |
2010-06-01 | EOC middle qualification | Yasna polyana | M2 | Slovenia | 25 | 31:48 | |||
2010-05-31 | EOC long qualification | Yasna polyana | M3 | Slovenia | 26 | 1:11:08 | |||
2010-05-30 | EOC sprint qualification | Primorsko | M1 | Slovenia | 31 | 16:40 | |||
2010-05-30 | EOC sprint final | Primorsko | MB | Slovenia | dsq | ||||
2009-08-21 | WOC relay | Bankut, Miskolc | M | Slovenia | 28 | 3:05:31 | 2 etapas | 1:02:25 (19) | |
2009-08-20 | WOC sprint qualification | Kiralyasztal, Miskolc | M1 | Slovenia | 21 | 16:30 | |||
2009-08-17 | WOC long qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | M3 | Slovenia | 22 | 1:07:22 | |||
2009-08-16 | WOC middle qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | M3 | Slovenia | 21 | 33:38 | |||
2008-07-20 | WOC relay | Skripov, Olomouc | M | Slovenia | 25 | 3:02:01 | 1 etapas | 50:15 (25) | |
2008-07-17 | WOC middle qualification | Stara Ves, Olomouc | M1 | Slovenia | 23 | 33:53 | |||
2008-07-15 | WOC long qualification | Dalov, Olomouc | M2 | Slovenia | 21 | 1:11:33 | |||
2008-07-13 | WOC sprint qualification | Prostejov, Olomouc | M3 | Slovenia | dsq | ||||
2007-08-25 | WOC relay | Golosiivo, Kyiv | M | Slovenia | 34 | 3:15:42 | 1 etapas | 1:04:05 (32) | |
2007-08-20 | WOC middle qualification | Bortnichi, Kyiv | M1 | Slovenia | 29 | 40:17 | |||
2007-08-19 | WOC long qualification | Pidgirtsi, Kyiv | M2 | Slovenia | 22 | 1:10:57 | |||
2007-08-18 | WOC sprint qualification | Golosiivo, Kyiv | M2 | Slovenia | 30 | 16:06 | |||
2006-08-19 | WUOC relay | Soroška | MX | SLO-JPN-SLO-JPN | 5 | 3:29:09 | 1 etapas | 45:36 ( 4) | |
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint | Plešivec, Herlany, Košice | M | Slovenia | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:32:49 (50) 42:57 (55) 17:25 (66) | |||
2006-08-05 | WOC relay | Himmelbjerget, Århus | M | Slovenia | 31 | 3:11:47 | 3 etapas | 1:02:00 (26) | |
2006-08-01 | WOC sprint qualification | Mindeparken, Århus | M3 | Slovenia | dsq | ||||
2006-07-30 | WOC long qualification | Linå Vesterskov, Århus | M1 | Slovenia | 21 | 1:14:51 | |||
2006-07-29 | WOC middle qualification | Hjortsballe Krat, Århus | M1 | Slovenia | 27 | 36:30 | |||
2004-06-26 | WUOC relay | Klabava | M | Slovenia | 21 | 4:23:03 | 2 etapas | 50:30 (16) | |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle | Žihle, Plzen | M | Slovenia | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:55:19 (58) 18:14 (47) 52:23 (73) | |||
2003-08-09 | WOC relay | Pfannenstiel, Rapperswil | M | Slovenia | 32 | 2:44:47 | 1 etapas | 37:00 (33) | |
2003-08-08 | WOC middle qualification | Trin, Rapperswil/Jona | M3 | Slovenia | 31 | 32:10 | |||
2003-08-04 | WOC long qualification | Zugerberg, Rapperswil/Jona | M1 | Slovenia | dsq | ||||
2002-07-13 | JWOC relay | Tibi, Alicante | M | Slovenia | 26 | 2:52:28 | 1 etapas | 47:34 (35) | |
2002-07-11 | JWOC classic | Biar - Cova Negra, Alicante | M | Slovenia | 92 | 1:16:01 | |||
2002-07-10 | JWOC short final | Guardamar Sur, Alicante | MC | Slovenia | 3 | 22:40 | |||
2002-07-09 | JWOC short qualification | Alicante | M1 | Slovenia | 44 | 36:53 | |||
2001-07-14 | JWOC relay | Miskolc | M | Slovenia | dsq | 3 etapas | 1:01:23 (39) | ||
2001-07-13 | JWOC classic | Miskols | M | Slovenia | 121 | 1:30:45 | |||
2001-07-12 | JWOC short final | Miskolc | MC | Slovenia | 32:08 | ||||
2001-07-11 | JWOC short qualification | Miskolc | M3 | Slovenia | dsq | ||||
2000-07-14 | JWOC relay | Nove Mesto na Morave | M | Slovenia | 27 | 2:58:58 | 1 etapas | 56:59 (48) | |
2000-07-13 | JWOC short final | Nove Mesto na Morave | MB | Slovenia | 36 | 33:25 | |||
2000-07-12 | JWOC short qualification | Nove Mesto na Morave | M3 | Slovenia | 26 | 31:27 | |||
2000-07-11 | JWOC classic | Nove Mesto na Morave | M | Slovenia | 99 | 1:31:32 |