Varžybų skaičius: 59
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2016-08-27 | WOC relay | Strömstad east | W | Italy | 10 | 2:06:51 | 2 etapas | 41:00 (12) | |
2016-08-25 | WOC long | Strömstad east | W | Italy | 33 | 1:50:05 | |||
2016-08-21 | WOC sprint relay | Strömstad | X | Italy | 22 | 1:00:35 | 4 etapas | 15:59 (21) | |
2016-08-20 | WOC sprint qualification | Strömstad | W1 | Italy | 25 | 16:08 | |||
2013-07-13 | WOC relay | Koulurinne | W | Italy | 11 | 1:59:44 | 2 etapas | 38:23 (10) | |
2013-07-11 | WOC middle qual. | Koljola | W1 | Italy | 20 | 45:21 | |||
2013-07-08 | WOC sprint qual. | Katinkulta, Vokatti | W1 | Italy | 15 | 15:19 | |||
2013-07-08 | WOC sprint | Sotkamo, Vokatti | W | Italy | 40 | 17:55 | |||
2013-07-07 | WOC long qual. | Tipasoja | W2 | Italy | 17 | 1:12:44 | |||
2012-07-21 | WOC relay | Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Italy | 20 | 2:14:47 | 3 etapas | 44:18 (20) | |
2012-07-17 | WOC middle final | St-Cergue, Lausanne | W | Italy | 43 | 54:34 | |||
2012-07-16 | WOC middle qualification | St-George, Lausanne | W2 | Italy | 9 | 36:38 | |||
2012-07-15 | WOC long qualification | Ballens, Lausanne | W3 | Italy | 20 | 1:00:53 | |||
2012-07-14 | WOC sprint qualification | Dorigny, Lausanne | W3 | Italy | 23 | 16:00 | |||
2012-05-20 | EOC relay | Falun | W | Italy | dsq | 2 etapas | 49:59 (22) | ||
2012-05-18 | EOC long final | Skattungbyn | WB | Italy | 1 | 1:16:46 | |||
2012-05-17 | EOC middle final | Skattungbyn | W | Italy | 46 | 44:31 | |||
2012-05-16 | EOC sprint qualification | Falun | W1 | Italy | 18 | 17:09 | |||
2012-05-15 | EOC long qualification | Hökberg | W1 | Italy | 22 | 55:57 | |||
2012-05-14 | EOC middle qualification | Hökberg | W2 | Italy | 17 | 27:45 | |||
2010-08-15 | WOC relay | Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | Italy | 23 | 2:39:22 | 3 etapas | 54:12 (14) | |
2010-08-10 | WOC long qualifications | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W3 | Italy | 16 | 56:31 | |||
2010-08-09 | WOC middle qualification | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W3 | Italy | 18 | 35:25 | |||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications | Sverresborg | W1 | Italy | 21 | 17:51 | |||
2006-08-19 | WUOC relay | Soroška | W | Italy | 11 | 2:39:27 | 2 etapas | 40:51 ( 7) | |
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint | Plešivec, Herlany, Košice | W | Italy | 1 diena 3 diena | 1:04:58 (25) 15:52 (20) | |||
2006-08-05 | WOC relay | Himmelbjerget, Århus | W | Italy | 16 | 2:53:38 | 2 etapas | 1:01:13 (12) | |
2006-08-01 | WOC sprint qualification | Mindeparken, Århus | W2 | Italy | 21 | 18:28 | |||
2006-07-30 | WOC long qualification | Linå Vesterskov, Århus | W1 | Italy | 19 | 1:00:45 | |||
2006-07-29 | WOC middle qualification | Hjortsballe Krat, Århus | W3 | Italy | 21 | 37:28 | |||
2004-06-26 | WUOC relay | Klabava | W | Italy | 8 | 3:01:45 | 1 etapas | 43:51 (10) | |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle | Žihle, Plzen | W | Italy | 1 diena 3 diena | 1:18:31 (29) 49:56 (32) | |||
2002-10-02 | World cup, event 15 sprint qualification | Brno | D2 | Italy | 21 | 14:09 | |||
2002-09-30 | EOC long final | Sümeg | WB | Italy | dsq | ||||
2002-09-29 | EOC long qualification | Sümeg | W1 | Italy | 47 | 1:10:25 | |||
2002-09-28 | EOC sprint qualification | Sümeg | W3 | Italy | 28 | 17:09 | |||
2002-09-28 | EOC sprint final | Sümeg | WB | Italy | 9 | 16:43 | |||
2002-09-27 | EOC relay | Sümeg | W | Italia | 11 | 2:13:47 | 2 etapas | 49:20 (26) | |
2002-09-25 | EOC middle qualification | Sümeg | W3 | Italy | 27 | 24:27 | |||
2002-09-25 | EOC middle final | Sümeg | WB | Italy | 19 | 32:28 | |||
2002-08-24 | WUOC relay | Slanchevo | W | Italy | 7 | 3:34:53 | 2 etapas | 1:01:15 ( 8) | |
2002-08-23 | WUOC short final | Kamchia | W | Italy | 45 | 54:05 | |||
2002-08-22 | WUOC short qualification | Zdravets | W2 | Italy | 11 | 33:28 | |||
2002-08-21 | WUOC classic | Pobiti Kamani | W | Italy | 29 | 1:17:48 | |||
2000-07-14 | JWOC relay | Nove Mesto na Morave | W | Italy | 18 | 1:44:39 | 1 etapas | 34:01 (32) | |
2000-07-13 | JWOC short final | Nove Mesto na Morave | WB | Italy | 23 | 29:19 | |||
2000-07-12 | JWOC short qualification | Nove Mesto na Morave | W2 | Italy | 29 | 29:46 | |||
2000-07-11 | JWOC classic | Nove Mesto na Morave | W | Italy | 102 | 1:26:40 | |||
2000-07-04 | EOC short | Truskavets | WB | Italy | 28 | 39:14 | |||
2000-07-03 | EOC classic final | Truskavets | WB | Italy | 21 | 1:10:11 | |||
2000-07-01 | EOC classic qualification | Truskavets | W2 | Italy | 29 | 1:02:17 | |||
2000-06-30 | EOC relay | Truskavets | W | Italy | 18 | 3:26:42 | 2 etapas | 1:18:41 (30) | |
1999-07-10 | JWOC relay | Poda, Varna | W | Italy | 16 | 2:57:00 | 3 etapas | 1:01:48 (28) | |
1999-07-09 | JWOC short final | Cerno more, Varna | WB | Italy | 32 | 36:51 | |||
1999-07-08 | JWOC short qualification | Varna | W3 | Italy | 30 | 42:50 | |||
1999-07-07 | JWOC classic | Skorpilovci - Samotino, Varna | W | Italy | 72 | 1:11:10 | |||
1998-07-16 | JWOC short final | Reims | WB | Italy | 63 | 56:27 | |||
1998-07-15 | JWOC short qualification | Reims | W3 | Italy | 39 | 41:06 | |||
1998-07-14 | JWOC classic | Reims | WB | Italy | 32 | 1:11:32 |