Varžybų skaičius: 42
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2006-08-05 | WOC relay | Himmelbjerget, Århus | W | Germany | 12 | 2:46:28 | 2 etapas | 1:03:46 (15) | |
2006-07-30 | WOC long qualification | Linå Vesterskov, Århus | W2 | Germany | 20 | 1:00:02 | |||
2006-05-13 | EOC relay | Otepää | W | Germany | 14 | 2:25:34 | 2 etapas | 53:06 (22) | |
2006-05-12 | EOC long final | Otepää | WB | Germany | dsq | ||||
2006-05-11 | EOC long qualification | Kääriku | W3 | Germany | 20 | 1:05:46 | |||
2006-05-09 | EOC middle final | Haanja | WB | Germany | 15 | 43:50 | |||
2006-05-08 | EOC middle qualification | Haanja | W3 | Germany | 25 | 38:11 | |||
2006-05-07 | EOC sprint qualification | Otepää | W1 | Germany | 21 | 18:13 | |||
2005-08-14 | WOC relay | Tsukude, Aichi | W | Germany | dsq | 2 etapas | 1:00:06 (18) | ||
2005-08-12 | WOC long final | Tsukude, Aichi | W | Germany | 30 | 1:42:28 | |||
2005-08-10 | WOC sprint qualificationt | Showa no Mori, Aichi | W2 | Germany | 19 | 22:22 | |||
2005-08-08 | WOC long qualification | Suganuma, Aichi | W2 | Germany | 12 | 59:02 | |||
2005-08-07 | WOC middle qualification | Suganuma, Aichi | W1 | Germany | 18 | 38:50 | |||
2004-09-17 | WOC middle final | Tortuna, Västerås | W | Germany | 35 | 44:23 | |||
2004-09-16 | WOC long final | Västervåla, Västerås | W | Germany | 41 | 1:55:13 | |||
2004-09-13 | WOC middle qualification | Tortuna, Västerås | W3 | Germany | 15 | 33:22 | |||
2004-09-12 | WOC long qualification | Västervåla, Västerås | W2 | Germany | 12 | 55:18 | |||
2003-08-08 | WOC middle qualification | Trin, Rapperswil/Jona | W3 | Germany | 29 | 39:24 | |||
2003-08-05 | WOC sprint | Rapperswil | W | Germany | 30 | 16:56 | |||
2002-09-30 | EOC long final | Sümeg | WB | Germany | 2 | 45:09 | |||
2002-09-29 | EOC long qualification | Sümeg | W1 | Germany | 40 | 1:01:49 | |||
2002-09-28 | EOC sprint qualification | Sümeg | W2 | Germany | 18 | 15:49 | |||
2002-09-28 | EOC sprint final | Sümeg | WB | Germany | 10 | 16:46 | |||
2002-09-27 | EOC relay | Sümeg | W | Germany 2 | 2:16:04 | 2 etapas | 45:01 (17) | ||
2002-09-25 | EOC middle qualification | Sümeg | W3 | Germany | 28 | 25:25 | |||
2002-09-25 | EOC middle final | Sümeg | WB | Germany | 8 | 27:45 | |||
2002-06-09 | World cup, event 5 long | Fribourg | D | Germany | 56 | 1:06:51 | |||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay | Fribourg | D | Germany 2 | dsq | 2 etapas | 47:17 (15) | ||
2002-06-03 | World cup, event 2 long | Chiny | DB | Germany | 19 | 1:09:21 | |||
2002-06-02 | World cup, event 1 middle | Arlon | DB | Germany | 6 | 29:28 | |||
2002-06-01 | World cup, event 1 middle qual. | Arlon | D3 | Germany | 20 | 27:31 | |||
1998-08-13 | WUOC classic | Vassfjellet, Trondheim | W | Germany | 58 | 1:31:02 | |||
1998-08-11 | WUOC short qualification | Buvikmarka, Trondheim | W2 | Germany | 2 | 28:59 | |||
1998-08-11 | WUOC short final | Buvikmarka, Trondheim | W | Germany | 38 | 34:23 | |||
1998-05-30 | World cup, event 4, short qual | Lake District | D3 | Germany | dsq | ||||
1998-05-28 | World cup, event 3 classic | Lake District | DA | Germany | 69 | 1:39:38 | |||
1998-05-25 | World cup, event 2 relay | Killarney | D | Germany 1 | 13 | 1:56:28 | 2 etapas | 39:46 (15) | |
1998-05-23 | World cup, event 1, final | Killarney | DB | Germany | 6 | 1:11:47 | |||
1998-05-22 | World cup, event 1, qualification | Killarney | D2 | Germany | 23 | 1:05:16 | |||
1993-06-06 | NOC relay | Sibbo | W | Germany | 11 | 4:05:39 | 4 etapas | 1:18:08 (12) | |
1993-06-03 | NOC | Sibbo | W | Germany | 1 diena 2 diena | 2:29:14 (53) 33:27 (40) | |||
1990-07-13 | JWOC classic | Nattberg, Älvsbyn | W | East Germany | 35 | 1:05:50 |