Varžybų skaičius: 33
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | H45 | Eridan, Novopolotsk | 4 | 2:41:40 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 22:22 ( 9) T 45:39 ( 2) T 54:32 ( 8) T 39:07 ( 3) T | |
2019-05-25 | Baltic masters and open championship | Rõuge | M45 | Eridan | 8 | 1:59:55 | 1 diena 2 diena | 1:20:46 ( 8) 39:09 ( 4) | |
2018-05-26 | Baltic masters and open championship | Tartaks | M40 | Belarus | 11 | 2:02:45 | 1 diena 2 diena | 1:23:41 (15) 39:04 ( 5) | |
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H40 | Eridan, Polotsk | 3 | 2:36:25 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 35:56 ( 3) T 55:15 ( 4) T 25:32 ( 3) T 39:42 ( 7) T | |
2014-05-31 | Baltic masters and open championship | Gražutė, Salakas | M40 | Eridan OK, Novopolotsk | 4 | 1:37:26 | 1 diena 2 diena | 1:02:53 ( 3) T 34:33 ( 3) T | |
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | H35 | Eridan, Novopolotsk | 9 | 2:37:27 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 39:00 ( 7) T 57:48 (10) T 16:38 ( 8) T 44:01 ( 9) T | |
2013-05-18 | Baltic masters and open championship | Ruusmäe | M35 | Belarus | 3 | 1:42:11 | 1 diena 2 diena | 1:11:10 ( 4) 31:01 ( 3) | |
2012-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | H35 | Eridan OK | 1 | 2:56:37 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 44:16 ( 2) T 36:20 ( 3) T 54:11 ( 2) T 41:50 ( 6) T | |
2012-05-26 | Baltic masters and open championship | Ratnieki, Sigulda | M35 | Belarus | 6 | 2:15:04 | 1 diena 2 diena | 1:27:32 ( 5) 47:32 (11) | |
2011-05-21 | Baltic masters and open championship | Juodrandė + Nida | M35 | Eridan | 8 | 2:06:28 | 1 diena 2 diena | 1:28:49 (10) T 37:39 ( 2) T | |
2003-05-01 | NOC sprint + classic + short | Hosjöbadet, Harpsund, Dunker | M21 | Belarus | 1 diena 2 diena 3 diena | 16:54 (64) 1:49:16 (66) 41:02 (85) | |||
2002-09-30 | EOC long final | Sümeg | MB | Belarus | 33 | 1:02:51 | |||
2002-09-29 | EOC long qualification | Sümeg | M1 | Belarus | 58 | 1:23:01 | |||
2002-09-28 | EOC sprint qualification | Sümeg | M1 | Belarus | 31 | 15:00 | |||
2002-09-28 | EOC sprint final | Sümeg | MB | Belarus | 35 | 14:57 | |||
2002-09-27 | EOC relay | Sümeg | M | Belarus | 19 | 2:32:50 | 3 etapas | 58:13 (29) | |
2002-09-25 | EOC middle qualification | Sümeg | M1 | Belarus | 33 | 21:53 | |||
2002-09-25 | EOC middle final | Sümeg | MB | Belarus | 38 | 28:25 | |||
2001-08-03 | WOC short qual | Tampere | M2 | Belarus | 23 | 28:47 | |||
2001-07-30 | WOC classic qual | Tampere | M1 | Belarus | 37 | 1:10:07 | |||
1997-07-06 | Baltic sea games | Sapieginė | H | Belarus | 8 | 4:39:22 | 2 etapas | 1:19:46 ( 8) | |
1997-07-03 | Baltic sea games classic + short | Šilėnai, Papiškės, Vilnius | H | Belarus | 1 diena 2 diena | 1:36:01 (19) T 34:48 (29) T | |||
1996-07-30 | World cup, event 4, qualification | Mölndal | H1 | Belarus | 31 | 37:57 | |||
1996-07-30 | World cup, event 4, final short | Mölndal | HB | Belarus | 27 | 35:57 | |||
1996-05-08 | World cup, event 1, final classic | Juodkrantė, Neringa | HB | Belarus | 42 | 1:21:22 | T | ||
1996-05-07 | World cup, event 1, qualification | Smiltynė, Neringa | H1 | Belarus | 39 | 57:45 | T | ||
1995-08-20 | WOC relay | Köterberg, Detmold | M | Belarus | 26 | 4:57:17 | 3 etapas | 1:23:54 (27) | |
1995-08-18 | WOC short qualification | Detmold | M4 | Belarus | 27 | 41:46 | |||
1995-08-15 | WOC classic qualification | Detmold | M1 | Belarus | 66 | 1:34:22 | |||
1994-07-16 | JWOC relay | Bernardowo, Gdynia | M | Belarus | 16 | 3:03:59 | 1 etapas | 1:01:23 (29) | |
1994-07-14 | JWOC classic | Sopot, Gdynia | M | Belarus | 44 | 1:26:23 | |||
1994-07-13 | JWOC short final | Dabrze, Gdynia | MB | Belarus | 15 | 27:22 | |||
1994-07-12 | JWOC short qualification | Gdynia | M3 | Belarus | 24 | 31:22 |