Varžybų skaičius: 66
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2006-08-05 | WOC relay | Himmelbjerget, Århus | W | Ukraine | 13 | 2:49:41 | 1 etapas | 39:24 ( 4) | |
2006-08-02 | WOC long final | Addit-Løndal Skov, Århus | W | Ukraine | 21 | 1:31:58 | |||
2006-07-30 | WOC long qualification | Linå Vesterskov, Århus | W3 | Ukraine | 7 | 52:43 | |||
2006-07-29 | WOC middle qualification | Hjortsballe Krat, Århus | W1 | Ukraine | 21 | 40:10 | |||
2006-05-13 | EOC relay | Otepää | W | Ukraine 1 | 9 | 2:09:08 | 1 etapas | 39:15 ( 2) | |
2006-05-12 | EOC long final | Otepää | W | Ukraine | 10 | 1:24:32 | |||
2006-05-11 | EOC long qualification | Kääriku | W3 | Ukraine | 8 | 57:39 | |||
2006-05-09 | EOC middle final | Haanja | W | Ukraine | 15 | 38:16 | |||
2006-05-08 | EOC middle qualification | Haanja | W1 | Ukraine | 3 | 30:07 | |||
2005-06-15 | CISM relay | Lappeenranta | W | Ukraine | 4 | 1:55:05 | 1 etapas | 36:08 ( 1) | |
2005-06-12 | CISM middle + long | Lappeenranta | W | Ukraine | 1 diena 2 diena | 29:44 (16) 50:54 ( 5) | |||
2004-09-19 | WOC relay | Tortuna, Västerås | W | Ukraine | 14 | 2:14:41 | 3 etapas | 42:55 (11) | |
2004-09-17 | WOC middle final | Tortuna, Västerås | W | Ukraine | 20 | 40:15 | |||
2004-09-16 | WOC long final | Västervåla, Västerås | W | Ukraine | 14 | 1:29:11 | |||
2004-09-15 | WOC sprint qualification | Rocklunda, Västerås | W1 | Ukraine | 5 | 12:07 | |||
2004-09-15 | WOC sprint final | Rocklunda, Västerås | W | Ukraine | 34 | 15:26 | |||
2004-09-13 | WOC middle qualification | Tortuna, Västerås | W3 | Ukraine | 7 | 29:57 | |||
2004-09-12 | WOC long qualification | Västervåla, Västerås | W3 | Ukraine | 4 | 48:48 | |||
2004-07-17 | EOC relay | Skjoldnæsholm | W | Ukraine | 14 | 2:19:01 | 1 etapas | 44:55 ( 5) | |
2003-08-23 | CISM relay | Gudeliai, Vilnius | W | Ukraine | 3 | 2:16:05 | 3 etapas | 40:49 ( 2) T | |
2003-08-20 | CISM individual | Pabradė, Vilnius | W | Ukraine | 9 | 1:48:21 | 1 diena 2 diena | 49:02 ( 7) T 59:19 (14) T | |
2003-08-09 | WOC relay | Pfannenstiel, Rapperswil | W | Ukraine | dsq | 2 etapas | dsq | ||
2003-08-08 | WOC middle qualification | Trin, Rapperswil/Jona | W1 | Ukraine | 12 | 29:36 | |||
2003-08-08 | WOC middle final | Bot, Fiena Trin | W | Ukraine | 41 | 45:40 | |||
2003-08-06 | WOC long final | Eschenberg - Rossberg | W | Ukraine | dsq | ||||
2003-08-05 | WOC sprint | Rapperswil | W | Ukraine | 24 | 16:27 | |||
2003-08-04 | WOC long qualification | Zugerberg, Rapperswil/Jona | W1 | Ukraine | 8 | 56:26 | |||
2002-09-30 | EOC long final | Sümeg | WB | Ukraine | 1 | 40:12 | |||
2002-09-29 | EOC long qualification | Sümeg | W1 | Ukraine | 27 | 56:26 | |||
2002-09-28 | EOC sprint qualification | Sümeg | W1 | Ukraine | 32 | 19:05 | |||
2002-09-27 | EOC relay | Sümeg | W | Ukraine | 19 | 2:43:29 | 1 etapas | 49:12 (26) | |
2002-09-25 | EOC middle qualification | Sümeg | W2 | Ukraine | 24 | 25:22 | |||
2002-09-25 | EOC middle final | Sümeg | WB | Ukraine | dsq | ||||
2002-08-21 | WUOC classic | Pobiti Kamani | W | Ukraine | 6 | 1:11:27 | |||
2002-06-22 | CISM relay | Allentsteig | W | Ukraine | 4 | 2:09:44 | 3 etapas | 47:04 ( 6) | |
2002-06-19 | CISM individual | Allentsteig | W | Ukraine | 12 | 1:57:41 | 1 diena 2 diena | 55:13 (14) 1:02:28 (13) | |
2002-06-09 | World cup, event 5 long | Fribourg | D | Ukraine | 16 | 58:34 | |||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay | Fribourg | D | Ukraine | 13 | 2:18:10 | 3 etapas | 44:59 (20) | |
2001-10-13 | CISM relay | Beje | W | Ukraine | 6 | 2:23:39 | 3 etapas | 54:41 ( 6) | |
2001-10-10 | CISM individual | Beje | W | Ukraine | 19 | 1:38:29 | 1 diena 2 diena | 50:03 (25) 48:26 (11) | |
2001-08-28 | CISM european relay | Smiltynė, Klaipėda | W | Ukraine | 4 | 1:52:35 | 3 etapas | 35:08 ( 2) | |
2001-08-26 | CISM european individual | Klaipėda | W | Ukraine | 15 | 1:45:37 | 1 diena 2 diena | 48:57 (16) T 56:40 (15) T | |
2001-08-18 | World games middle | Akita | W | Ukraine | 18 | 41:41 | |||
2001-08-04 | WOC short final | Vattula, Tampere | W | Ukraine | 47 | 33:50 | |||
2001-08-03 | WOC short qual | Tampere | W3 | Ukraine | 14 | 29:59 | |||
2001-08-02 | WOC relay | Pulesjärvi, Tampere | W | Ukraine | 15 | 3:19:29 | 4 etapas | 1:10:15 (18) | |
2001-07-30 | WOC classic qual | Tampere | W1 | Ukraine | 36 | 59:45 | |||
2000-08-26 | CISM relay | Evjemoen | W | Ukraine | 2 | 2:22:28 | 3 etapas | 45:51 ( 6) | |
2000-08-23 | CISM individual | Evjemoen | W | Ukraine | 26 | 2:02:53 | 1 diena 2 diena | 51:21 (19) 1:11:32 (30) | |
2000-07-14 | JWOC relay | Nove Mesto na Morave | W | Ukraine | 9 | 1:37:10 | 1 etapas | 28:23 ( 1) | |
2000-07-13 | JWOC short final | Nove Mesto na Morave | WB | Ukraine | 32 | 30:59 | |||
2000-07-12 | JWOC short qualification | Nove Mesto na Morave | W2 | Ukraine | 24 | 28:44 | |||
2000-07-11 | JWOC classic | Nove Mesto na Morave | W | Ukraine | 3 | 1:01:15 | |||
2000-07-04 | EOC short | Truskavets | W | Ukraine | 7 | 28:06 | |||
2000-07-03 | EOC classic final | Truskavets | W | Ukraine | 27 | 1:23:18 | |||
2000-07-01 | EOC classic qualification | Truskavets | W1 | Ukraine | 17 | 51:57 | |||
2000-06-30 | EOC relay | Truskavets | W | Ukraine | 5 | 2:20:11 | 3 etapas | 41:05 ( 9) | |
1999-08-12 | CISM individual | Zagreb | W | Ukraine | 27 | 2:02:13 | 1 diena 2 diena | 49:22 (27) 1:12:51 (25) | |
1999-07-10 | JWOC relay | Poda, Varna | W | Ukraine | 2 | 2:13:22 | 3 etapas | 41:42 ( 2) | |
1999-07-09 | JWOC short final | Cerno more, Varna | WB | Ukraine | dsq | ||||
1999-07-08 | JWOC short qualification | Varna | W1 | Ukraine | 29 | 41:54 | |||
1999-07-07 | JWOC classic | Skorpilovci - Samotino, Varna | W | Ukraine | 17 | 59:29 | |||
1998-07-17 | JWOC relay | Reims | W | Ukraine 2 | 11 | 2:37:00 | 2 etapas | 50:56 (12) | |
1998-07-16 | JWOC short final | Reims | WB | Ukraine | 39 | 37:12 | |||
1998-07-15 | JWOC short qualification | Reims | W1 | Ukraine | 25 | 32:46 | |||
1998-07-14 | JWOC classic | Reims | W | Ukraine | 40 | 1:02:02 |