Varžybų skaičius: 595
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-23 | Lietuvos OSKD čempionatas ilgoje tras... | Onuškis | DM | Telšiai OK, Telšiai | dsq | T | |||
2024-06-22 | Takas 2024 (MTBO) | Onuškis | DM | Telšiai OK, Telšiai | 2 diena | dsq T | |||
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV | Telšiai OK, Telšiai | dsq | 3 etapas | dsq T | ||
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V35 | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 13:49 | T | ||
2024-06-02 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | MIX | Lithuania 2 | 2:14:49 | 3 etapas | 43:18 (15) T | ||
2024-06-01 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | M | Lithuania | 38 | 51:18 | T | ||
2024-05-31 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | M | Lithuania | 34 | 2:04:52 | T | ||
2024-05-30 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | M | Lithuania | 32 | 25:59 | T | ||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | V | Telšiai OK, Telšiai | 26 | 50:43 | T | ||
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Skersinė, Baniškės | DV | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 55:11 ( 5) T 53:48 ( 3) T | |||
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | Olando kepurė, Giruliai | V35 | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 1:19:04 | 1 diena 2 diena | 37:25 ( 1) T 41:39 ( 1) T | |
2024-02-18 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Madona | V | Telšiai OK | 2 | 1:33:39 | 2 etapas | 28:32 ( 1) T | |
2024-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Madona | M | Telšiai OK | 1 | 43:40 | T | ||
2024-02-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras... | Ignalina | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena | 15:59 ( 2) T | |||
2023-11-11 | Vilnius rogaining | Vilnius | DV5 | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 4:59:30 | T | ||
2023-10-28 | Plungė rogaining | Plungė | DV4 | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 3:53:02 | T | ||
2023-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Vidzgirio miškas, Alytus | DV35 | Telšiai OK 2, Telšiai | 1 | 1:19:35 | 2 etapas | 35:50 ( 1) T | |
2023-09-23 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Vidzgirio miškas, Alytus | DV | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 56:46 | T | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Telšiai OK, Telšiai | dsq | 1 etapas | 43:07 (11) T | ||
2023-08-25 | WOC JWOC mass start | Jabkenice | M | Lithuania | 39 | 1:35:12 | T | ||
2023-08-23 | WOC JWOC middle | Mostek | M | Lithuania | 43 | 1:01:31 | T | ||
2023-08-20 | WOC JWOC sprint | Jičin | M | Lithuania | 30 | 26:56 | T | ||
2023-08-12 | Klaipėda Rogaining | Smiltynė | DV4 | OK Telšiai, Telšiai | 1 | 2:55:33 | T | ||
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... | Klaipėda | BM | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 1:11:57 | 1 diena 2 diena | 48:44 ( 6) T 23:13 ( 2) T | |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV35 | Telšiai OK, Telšiai | dsq | 1 etapas | dsq T | ||
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | V35 | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 16:02 | T | ||
2023-06-03 | LTeam Rogaining Olimpinėje dienoje | Panevėžys | DV4 | Telšiai OK | 2 | 3:00:38 | T | ||
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | V35 | Telšiai OK, Telšiai | 5 | 2:28:17 | 2 etapas | 43:34 ( 5) T | |
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | DV | Telšiai OK, Telšiai | 5 | 1:54:37 | 1 diena 2 diena | 27:26 ( 4) T 1:27:11 ( 5) T | |
2023-04-26 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Bartkuškio miškas | VYR | KASP 6 R | 3 | 52:43 | T | ||
2023-03-05 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. ilga | Madona | V | Telšiai OK | 5 | 1:17:31 | T | ||
2023-03-04 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Madona | V | Telšiai OK | 4 | 44:54 | T | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | DV | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 2:17:44 | 1 diena 2 diena | 1:00:57 ( 5) T 1:16:47 ( 3) T | |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | V | Telšiai OK, Telšiai | dsq | 3 etapas | 18:52 ( 4) T | ||
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | V | Telšiai OK, Telšiai | dsq | 6 etapas | dsq T | ||
2022-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kačerginė | DV | Telšiai OK, Telšiai | 14 | 1:21:04 | T | ||
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempio... | Tolkūnų miškas | DV | Telšiai OK, Telšiai | 5 | 58:31 | T | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Telšiai OK, Telšiai | 20 | 4:59:04 | 9 etapas | 48:07 (13) T | |
2022-08-16 | LOSF vasaros stovykla | Dringis | A | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena 6 diena 7 diena 8 diena | dnf 35:24 ( 5) T dnf dnf dnf 41:37 ( 8) T dnf dnf | |||
2022-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | BM | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 1:09:54 | 1 diena 2 diena | 50:54 ( 1) T 19:00 ( 4) T | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV35 | Telšiai OK, Telšiai | 8 | 54:04 | 1 etapas | 15:31 ( 4) T | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V35 | Telšiai OK, Telšiai | 6 | 15:32 | T | ||
2022-05-29 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Melnragė | V40 | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 27:01 | T | ||
2022-05-28 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | Vasaros estrada, Klaipėda | V40 | Telšiai OK, Telšiai | dsq | T | |||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | BM40 | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 3:11:45 | 2 diena 3 diena | 1:53:59 ( 1) T 1:17:46 ( 2) T | |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | V35 | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 2:13:14 | 2 etapas | 42:42 ( 3) T | |
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Daugavpils | V | Telšiai OK | 2 | 1:24:19 | 2 etapas | 26:53 ( 2) | |
2022-02-12 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Daugavpils | V | Telšiai OK | 9 | 43:46 | |||
2021-09-26 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Nemenčinė, Vilniaus r. | DV | Telšiai OK, Telšiai | dsq | T | |||
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Sakiškių miškas, Vilniaus r. | V | Telšiai OK 2, Telšiai | dsq | 2 etapas | 37:47 (10) T | ||
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Sakiškių miškas, Vilniaus r. | V | Telšiai OK 2, Telšiai | dsq | 5 etapas | dsq T | ||
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | BM | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena | 1:04:48 ( 6) T | |||
2021-07-19 | LOSF vasaros stovykla | Gražutės reg. parkas | A | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 5 diena | 47:51 ( 4) T 54:33 ( 9) T | |||
2021-05-22 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Živulčiškės miškas | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 49:18 ( 4) T 1:14:28 ( 5) T | |||
2021-05-15 | OSKD Atrankinės Open | Kulautuva | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 23:39 ( 5) T 51:07 ( 9) T | |||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV35 | Telšiai OK, Telšiai | 9 | 45:15 | 1 etapas | 13:48 ( 5) T | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V | Telšiai OK, Telšiai | dsq | T | |||
2021-04-11 | Sprinto kontrolinė treniruotė | Telšiai | V | OK Telšiai | 9 | 17:36 | T | ||
2021-04-09 | Sprinto treniruotė | Alsėdžiai | V | 2 | 22:17 | T | |||
2021-02-27 | WOC JWOC EYOC middle | Kääriku | M | Lithuania | 39 | 1:09:21 | T | ||
2021-02-25 | WOC pursuit | Kääriku | M | Lithuania | 36 | 1:16:47 | T | ||
2021-02-24 | WOC JWOC EYOC sprint | Kääriku | M | Lithuania | 43 | 21:30 | T | ||
2021-02-14 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Panemunė | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 1:34:21 | 2 etapas | 27:37 ( 1) T | |
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė | Panemunė | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 1:08:19 | 2 etapas | 9:55 ( 1) T | |
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė | Panemunė | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 1:08:19 | 5 etapas | 10:23 ( 1) T | |
2021-01-30 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Vilnius | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 15:56 ( 1) T 36:15 ( 1) T | |||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | BM | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 1:49:28 | 1 diena 2 diena | 58:18 ( 5) T 51:10 ( 2) T | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 2:57:54 | 3 etapas | 26:06 ( 1) T | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 2:57:54 | 6 etapas | 28:15 ( 5) T | |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BM | Telšiai OK, Telšiai | 6 | 3:39:02 | 1 diena 2 diena 3 diena | 48:26 (15) T 1:56:17 ( 4) T 54:19 ( 3) T | |
2020-08-23 | Kaunas Challenge | Panemunės parkas | J-VYR | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 7:00:00 | T | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | MBH | Telšiai OK, Telšiai | 2:04:25 | 1 diena 2 diena | 53:48 ( 5) T 1:10:37 ( 6) T | ||
2020-07-31 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Dzūkija | MBH | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 53:48 ( 4) T 1:10:37 ( 4) T | |||
2020-07-31 | Baltic MTBO championships (middle, ma... | Dzūkija | MBH | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 53:48 ( 5) T 1:10:37 ( 6) T | |||
2020-06-27 | LK orientavimosi čempionatas | Anykščiai | KAR-V | KASP 6 R | 9 | 1:00:40 | T | ||
2020-06-16 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Kazokiškų miškas | V | KASP 6 R | 7 | 1:10:22 | T | ||
2020-02-02 | Xtrasa - LTeam olimpiniame žiemos fes... | Druskininkai | VJUOD | Telšiai OK | 12 | 52:59 | T | ||
2020-02-01 | LTeam rogaining | Druskininkai | DV4 | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 3:22:47 | T | ||
2019-11-09 | Vilniaus rogaining | Vilnius | DV6 | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 5:37:27 | T | ||
2019-10-26 | Platelių rogaining | Plokštinė | DV6 | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 5:26:14 | T | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | BH | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 1:18:08 | 1 diena 2 diena | 41:55 ( 6) T 36:13 ( 2) T | |
2019-09-14 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Bubiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 57:56 ( 2) T 1:25:04 ( 3) T | |||
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Telšiai OK, Telšiai | 17 | 4:22:31 | 1 etapas | 40:37 ( 2) T | |
2019-08-24 | Kaunas Challenge | Kaunas | J-VYR | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 6:06:17 | T | ||
2019-08-03 | Klaipėda Challenge | Klaipėda | J-VYR | Telšiai OK | 1 diena | 3:39:04 ( 2) T | |||
2019-07-31 | WOC JWOC long | Viborg | M | Lithuania | 31 | 2:04:27 | |||
2019-07-30 | WOC JWOC middle | Viborg | M | Lithuania | dnf | ||||
2019-07-28 | WOC JWOC sprint | Viborg | M | Lithuania | 36 | 25:44 | |||
2019-06-30 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | Geluvos ež. pliažas, Šiaulių r. | VMEG | Telšiai OK, Telšiai | 82 | 1:46:15 | T | ||
2019-06-10 | European MTB orienteering championshi... | Strzelin | M | Lithuania | 32 | 1:18:40 | |||
2019-06-09 | European MTB orienteering championshi... | Strzelin | M | Lithuania | 26 | 23:00 | |||
2019-06-08 | European MTB orienteering championshi... | Strzelin | X | Lithuania 1 | 9 | 2:03:23 | 2 etapas | 38:33 (11) | |
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Prienai | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 4:33:40 | 3 etapas | 38:25 ( 4) T | |
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Prienai | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 4:33:40 | 6 etapas | 42:10 ( 3) T | |
2019-05-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + ilga | Prienai | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 21:56 ( 1) T 2:25:16 ( 5) T | |||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BM | Telšiai OK, Telšiai | 1:24:51 | 2 diena | 1:24:51 ( 4) T | ||
2019-04-17 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Žiežmariai | V | KASP 6 R | 5 | 49:27 | T | ||
2019-03-24 | WOC, JWOC, EYOC relay | Piteå | M | Lithuania | 9 | 1:56:37 | 1 etapas | 36:20 ( 7) T | |
2019-03-23 | WOC, JWOC, EYOC middle | Piteå | M | Lithuania | 26 | 58:40 | T | ||
2019-03-21 | WOC, JWOC, EYOC sprint | Piteå | M | Lithuania | 22 | 18:10 | T | ||
2019-03-20 | WOC, JWOC, EYOC long | Piteå | M | Lithuania | 29 | 2:32:18 | T | ||
2019-02-12 | Lietuvos kariuomenės čempionatas | Ignalina | KAR_V | KASP 6 R | 1 | 15:02 | T | ||
2019-02-09 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Šiauliai | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 21:08 ( 2) T 38:00 ( 2) T | |||
2019-01-20 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Visaginas | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 2:03:27 | 2 etapas | 36:09 ( 1) T | |
2019-01-19 | Lietuvos OSS čemp. ilga | Visaginas | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 1:12:29 | T | ||
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | BM | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 2:15:56 | 1 diena 2 diena | 1:15:49 ( 4) T 1:00:07 ( 3) T | |
2018-10-07 | Žemaitijos taurės Bubių etapas | Bubiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 2:01:10 | T | ||
2018-09-30 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | Klaipėdos miškas | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 1:11:46 | T | ||
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Smiltynė | V | Telšiai OK, Telšiai | dsq | 3 etapas | 22:27 ( 3) T | ||
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Smiltynė | V | Telšiai OK, Telšiai | dsq | 6 etapas | 19:27 ( 1) T | ||
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | DV | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 50:44 | T | ||
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | KARYS | KASP 6 rinktinė | 11 | 39:05 | T | ||
2018-09-08 | Neringos taurė | Neringa | BH | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 1:24:55 | 1 diena 2 diena | 39:06 ( 3) T 45:49 ( 3) T | |
2018-08-25 | Kaunas Challenge | Kaunas | J-VYR | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 6:44:17 | T | ||
2018-08-12 | WOC JWOC EYOC sprint | Waldviertel | M | Lithuania | 21 | 22:15 | |||
2018-08-09 | WOC JWOC EYOC relay | Waldviertel | M | Lithuania | 8 | 1:53:04 | 1 etapas | 37:47 (11) | |
2018-08-08 | WOC JWOC EYOC middle | Waldviertel | M | Lithuania | 35 | 1:20:40 | |||
2018-08-07 | WOC JWOC mass start | Waldviertel | M | Lithuania | 33 | 1:34:01 | |||
2018-07-28 | Klaipėda challenge | Klaipėda | J-VYR | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 4:42:26 | T | ||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | MBH | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 3:47:29 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 24:30 ( 4) T 1:05:29 ( 3) T 1:18:34 ( 2) T 58:56 ( 2) T | |
2018-06-02 | Vilnius Challenge | Vilnius | J-VYR | Telšiai OK, Telšiai | 6 | 6:16:34 | T | ||
2018-05-27 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Vilnius | V | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 1:59:05 | T | ||
2018-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + viduti... | Vilnius | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 36:59 ( 3) T 55:25 ( 3) T | |||
2018-04-25 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Bražuolė | V | KASP 6 rinktinė | 6 | 46:09 | T | ||
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 1:22:27 | 1 diena 2 diena | 48:54 ( 4) T 33:33 ( 2) T | |
2018-03-04 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Senasalis, Vilniaus raj. | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 2:21:37 | 2 etapas | 39:46 ( 1) T | |
2018-03-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas | Senasalis, Vilniaus r. | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 24:25 | T | ||
2018-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Vanagkalns, Jaunpiebalgas novads | M | Telšiai OK | 1 diena 2 diena | 32:36 ( 2) 1:12:11 ( 1) | |||
2018-02-08 | EOC, JWOC, EYOC relay | Velingrad | M | Lithuania | 12 | 1:49:27 | 1 etapas | 34:08 (11) | |
2018-02-04 | EOC, JWOC, EYOC | Velingrad | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 24:43 (35) 32:49 (29) 2:00:34 (33) | |||
2018-02-04 | EOC relay mix | Velingrad | X | Lithuania | 19 | 57:02 | 2 etapas | 9:05 (19) | |
2018-02-04 | EOC relay mix | Velingrad | X | Lithuania | 19 | 57:02 | 4 etapas | 9:06 (20) | |
2018-02-04 | EOC relay mix | Velingrad | X | Lithuania | 19 | 57:02 | 6 etapas | 8:50 (17) | |
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V | Telšiai OK, Telšiai | 75 | 1 diena | 27:04 (12) T | ||
2017-10-28 | Šiaulių rogaining | Šaukėnai, Šiaulių r. | DV6 | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 5:44:58 | T | ||
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | BM | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 2:21:14 | 1 diena 2 diena | 1:19:43 ( 2) T 1:01:31 ( 1) T | |
2017-10-08 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | Bubiai, Šiaulių r. | V | Telšiai OK, Telšiai | 5 | 2:22:32 | T | ||
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pukštėnų miškas, Vilniaus r. | KARYS | KASP 6 rinktinė | 6 | 34:01 | T | ||
2017-09-16 | Klaipėda challenge | Klaipėda | VYR-J | Igtisa SK - Compressport, Telšiai | 1 | 5:05:00 | T | ||
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Panemunės šilas | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 2:36:12 | 3 etapas | 23:15 ( 2) T | |
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Panemunės šilas | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 2:36:12 | 6 etapas | 22:55 ( 1) T | |
2017-09-09 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kleboniškio miškas | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 53:35 | T | ||
2017-08-26 | WOC JWOC sprint | Vilnius | M | Lithuania | 8 | 24:40 | T | ||
2017-08-25 | WOC JWOC long | Vilnius | M | Lithuania | 32 | 2:12:29 | T | ||
2017-08-23 | WOC JWOC relay | Vilnius | M | Lithuania | 5 | 2:46:25 | 1 etapas | 54:08 ( 4) T | |
2017-08-22 | WOC JWOC mass start | Vilnius | M | Lithuania | 28 | 1:26:26 | T | ||
2017-08-21 | WOC JWOC middle | Vilnius | M | Lithuania | 20 | 1:17:05 | T | ||
2017-07-06 | MTB Šiauliai | Šiauliai | V | Telšiai OK, Telšiai | 12 | 4:33:08 | 1 diena 2 diena 3 diena | 17:06 ( 9) T 2:20:51 (14) T 1:55:10 (15) T | |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | MBH | Telšiai OK, Telšiai | 14:13 | 2 diena 3 diena | 14:13 ( 2) T dsq T | ||
2017-05-28 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 30:22 | T | ||
2017-05-27 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 48:46 | T | ||
2017-05-20 | Lietuvos OSKD čemp. ilga + sprintas | Telšiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena | 1:54:04 ( 2) T | |||
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC | Vilnius | BM | Telšiai OK, Telšiai | 1:30:53 | 1 diena 3 diena | 22:45 (19) T 1:08:08 ( 8) T | ||
2017-04-19 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Kazlų Rūda | V | KASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė | 3 | 1:09:12 | T | ||
2017-04-17 | Žemaitijos taurės Platelių etapas | Plateliai | V | Telšiai OK, Telšiai | 10 | 2:22:22 | T | ||
2017-04-09 | Kauno čemp. vidutinė | Karmėlavos miškas | MBV | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 1:05:24 | T | ||
2017-02-18 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Zarasai | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 32:35 ( 3) T 43:31 ( 5) T | |||
2017-01-22 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Telšiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 2:03:56 | 2 etapas | 36:09 ( 1) T | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | BM | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 2:52:54 | 1 diena 2 diena | 1:47:36 ( 3) T 1:05:18 ( 4) T | |
2016-09-30 | WMOC and World Cup round 3 | Kaunas | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 2:25:58 (23) T 1:01:44 (12) T 29:20 (13) T | |||
2016-09-24 | Lietuvos čemp. sprintas + ilga | Ignalina | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 30:36 ( 2) T 2:04:16 ( 3) T | |||
2016-09-18 | Klubų taurė | Šiluva | X | Telšiai OK, Telšiai | dsq | 11 etapas | dsq T | ||
2016-09-10 | Klaipėda | Klaipėda | DV | Telšiai OK, Telšiai | 46:38 | 2 diena | 46:38 ( 2) T | ||
2016-08-07 | Žemaitijos taurės Klaipėdos etapas | Lapiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 6 | 1:33:06 | T | ||
2016-07-30 | WOC JWOC EYOC relay | Mealhada | M | Lithuania | 5 | 2:10:40 | 1 etapas | 42:34 ( 3) | |
2016-07-29 | WOC JWOC EYOC long | Agueda | M | Lithuania | 36 | 2:03:09 | |||
2016-07-27 | WOC JWOC EYOC middle | Valongo do Vouga, Agueda | M | Lithuania | 31 | 53:20 | |||
2016-07-25 | WOC JWOC EYOC sprint | Cantanhede | M | Lithuania | 31 | 25:03 | |||
2016-07-16 | MTB Lietuvos čempionatas | Šiauliai | V31 | Telšiai OK | 5 | 1:07:12 | T | ||
2016-07-02 | KASP žaidynės | Harmony parkas | KARYS | KASP 6-oji rinktinė | 6 | 2:49:35 | T | ||
2016-07-01 | MTB Šiauliai | Šiauliai | V | Telšiai OK, Telšiai | 36 | 14:09 | 1 diena | 14:09 (10) T | |
2016-05-29 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 31:13 | T | ||
2016-05-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Pažaislis, Kaunas | V | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 2:53:37 | 3 etapas | 29:29 ( 2) T | |
2016-05-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Pažaislis, Kaunas | V | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 2:53:37 | 6 etapas | 25:03 ( 3) T | |
2016-05-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | Girionys, Kaunas | V | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 58:27 | T | ||
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | X | Telšiai OK, Telšiai | 18 | 58:11 | 2 etapas | 17:13 (22) T | |
2016-05-01 | Pažink Panevėžį | Panevėžys | S_V | Igtisa SK, Telšiai | 2 | 3:39:11 | T | ||
2016-04-19 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Šereitlaukis, Pagėgių sav. | KARYS | KASP 6 R | 14 | 1:32:26 | T | ||
2016-04-10 | Kauno čemp. vidutinė | Kačerginė | DV | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 48:07 | T | ||
2016-03-20 | Aplink Rėkyvos ežerą | Rėkyva | V | Telšiai OK, Telšiai | 7 | 1:03:26 | T | ||
2016-03-05 | EOC, JWOC, EYOC relay | Obertilliach | M | Lithuania | 7 | 2:15:07 | 1 etapas | 45:55 (12) | |
2016-03-01 | EOC relay mix | Obertilliach | X | Lithuania 1 | 9 | 57:27 | 2 etapas | 10:54 (25) | |
2016-03-01 | EOC relay mix | Obertilliach | X | Lithuania 1 | 9 | 57:27 | 4 etapas | 8:13 (13) | |
2016-03-01 | EOC relay mix | Obertilliach | X | Lithuania 1 | 9 | 57:27 | 6 etapas | 9:12 (22) | |
2016-02-29 | EOC, JWOC, EYOC | Obertilliach | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 19:48 (31) 56:37 (36) 1:55:05 (24) | |||
2016-02-21 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Korneti | M | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 53:24 | |||
2016-02-20 | Lietuvos ir Latvijos čemp. sprintas | Korneti | M | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 19:23 | |||
2015-12-13 | Xtrasa | Žemieji paneriai | VYR10 | Telšiai OK | 12 | 1:07:39 | T | ||
2015-11-14 | Dringio ežero trail | Ievalaukis, Ignalinos r. | V10KM | Igtisa SK, Telšiai | 3 | 38:54 | T | ||
2015-10-25 | Šiaulių rogaining | Šiauliai | DV6 | Telšiai OK | 7 | 4:23:09 | T | ||
2015-10-04 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | Bubiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 12 | 1:08:22 | T | ||
2015-10-03 | S-Sporto MTBXC taurė | Bubiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 6 | 46:37 | T | ||
2015-08-22 | WOC JWOC relay | Liberec | M | Lithuania | 8 | 2:48:20 | 1 etapas | 58:35 (14) | |
2015-08-21 | WOC JWOC long | Liberec | M | Lithuania | 40 | 2:07:50 | |||
2015-08-19 | WOC JWOC sprint | Liberec | M | Lithuania | 39 | 23:45 | |||
2015-08-18 | WOC JWOC middle | Liberec | M | Lithuania | 54 | 1:12:58 | |||
2015-08-09 | Žemaitijos taurės Klaipėdos etapas | Lapiai, Klaipėdos r. | V | Telšiai OK, Telšiai | 6 | 1:17:06 | T | ||
2015-07-19 | MTB Lietuvos čempionatas | Šiauliai | V31 | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 1:04:27 | T | ||
2015-07-03 | MTB Šiauliai | Šiauliai | V | Telšiai OK, Telšiai | 23 | 2:13:18 | 1 diena 3 diena | 15:07 (13) T 1:58:10 (13) T | |
2015-06-27 | KASP žaidynės | Pabradė | KARYS | KASP 6 R | dsq | T | |||
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | MB-H | Telšiai OK, Telšiai | 1:29:05 | 2 diena | 1:29:05 ( 7) T | ||
2015-06-06 | Vilnius Challenge | Vilnius | BLK-M | Igtisa SK, Telšiai | 5 | 9:02:08 | T | ||
2015-06-02 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Kaskalnis, Jurbarko r. | KARYS | KASP 6 R | 3 | 44:11 | T | ||
2015-05-30 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Šiauliai | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 28:42 ( 2) T 40:52 ( 1) T | |||
2015-05-08 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | DM | Telšiai OK, Telšiai | 25:10 | 1 diena 2 diena | 25:10 ( 3) T dsq T | ||
2015-04-19 | Žemaitijos taurės Platelių etapas | Plateliai | V | Telšiai OK | 8 | 1:06:46 | T | ||
2015-04-18 | Plungės orientavimosi sporto šventė | Plungė | V | Alsėdžių gimnazija | 4 | 20:05 | T | ||
2015-03-22 | Aplink Rėkyvos ežerą | Šiauliai | V | Telšiai OK | 7 | 1:05:38 | T | ||
2015-03-01 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Madona | M | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 1:24:49 | 2 etapas | 27:02 ( 1) | |
2015-02-28 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Madona | M | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 33:52 | |||
2015-02-26 | Baltijos šalių kariškių žiemos žaidyn... | Ignalina | V | Lietuva | 7 | 12:13 | T | ||
2015-02-26 | Lietuvos kariuomenės čempionatas | Ignalina | KAR-8 | KASP 6 R | 4 | 37:09 | T | ||
2015-02-26 | Lietuvos kariuomenės čempionatas | Ignalina | KAR-5 | KASP 6 R | 3 | 12:13 | T | ||
2015-02-25 | Baltijos šalių kariškių žiemos žaidyn... | Ignalina | KARYS | Lietuva | 7 | 14:59 | 2 etapas | 2:00 ( 6) T | |
2015-02-25 | Baltijos šalių kariškių žiemos žaidyn... | Ignalina | KARYS | Lietuva | 7 | 14:59 | 4 etapas | 2:10 ( 6) T | |
2015-02-25 | Baltijos šalių kariškių žiemos žaidyn... | Ignalina | KARYS | Lietuva | 7 | 14:59 | 6 etapas | 2:18 ( 6) T | |
2015-02-22 | Lietuvos čemp. ilga | Senasalis, Vilniaus r. | V | Telšiai OK, Telšiai | 6 | 1:32:08 | T | ||
2015-02-21 | Lietuvos čemp. sprintas | Senasalis, Vilniaus r. | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 23:22 | T | ||
2015-02-15 | WOC, JWOC, EYOC relay | Budor | M | Lithuania | 8 | 2:00:18 | 1 etapas | 42:36 (14) | |
2015-02-11 | WOC, JWOC, EYOC | Budor | M | Lithuania | 1 diena 3 diena | 22:38 (40) 52:16 (31) | |||
2014-10-25 | Šiaulių rogaining | Kurtuvėnų reg. parkas | D-VYR | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 5:20:27 | T | ||
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | BM | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 2:17:09 | 1 diena 2 diena | 1:27:43 ( 1) T 49:26 ( 2) T | |
2014-10-05 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | Bubiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 8 | 1:11:00 | T | ||
2014-10-04 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Tolkūnų miškas | KARYS | KASP 6 R | 11 | 28:15 | T | ||
2014-10-04 | S-Sportas rudens MTB krosas | Bubiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 6 | 47:46 | T | ||
2014-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Kačerginė | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 2:46:07 | 3 etapas | 24:05 ( 1) T | |
2014-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Kačerginė | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 2:46:07 | 6 etapas | 25:46 ( 1) T | |
2014-09-13 | Lietuvos čemp. ilga | Agurkiškė | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 1:40:14 | T | ||
2014-08-30 | WOC JWOC EYOC relay | Białystok | M | Lithuania | 4 | 2:25:48 | 1 etapas | 48:09 ( 6) | |
2014-08-29 | WOC JWOC EYOC long | Supraśl | M | Lithuania | 39 | 2:10:00 | |||
2014-08-27 | WOC JWOC EYOC middle | Leńce | M | Lithuania | 38 | 1:05:59 | |||
2014-08-26 | WOC JWOC sprint | Białystok | M | Lithuania | 19 | 23:24 | |||
2014-07-27 | Bigbank plento taurės 4 etapas | Šiauliai | V_TAU | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 1:18:55 | T | ||
2014-07-04 | MTB Šiauliai | Šiauliai | V | Telšiai OK | 18 | 4:45:22 | 1 diena 2 diena 3 diena | 15:48 (16) T 2:31:36 (20) T 1:57:57 (19) T | |
2014-06-28 | Lietuvos savanorių žaidynės | Telšiai | KARYS | 6 rinktinė | 1 | 4:57:07 | T | ||
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | MB-HE | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 2:57:32 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 34:54 ( 2) T 1:08:27 ( 4) T 32:06 ( 6) T 42:05 ( 1) T | |
2014-06-07 | Vilnius Challenge | Ozas, Vilnius | ELI-M | Igtisa SK, Telšiai | 86 | 6:45:59 | T | ||
2014-06-05 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Vilnius | KARYS | KASP Prisikėlimo 6–oji rinktinė | 12 | 53:42 | T | ||
2014-05-31 | Baltic championship sprint + middle | Smiltynė, Klaipėda | M | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 1:13:49 | 1 diena 2 diena | 24:45 ( 2) T 49:04 ( 3) T | |
2014-05-31 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Smiltynė, Klaipėda | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 24:45 ( 2) 49:04 ( 3) | |||
2014-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | DM | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 2:36:02 | 1 diena 2 diena 3 diena | 23:26 ( 2) T 1:18:47 ( 6) T 53:49 ( 3) T | |
2014-03-23 | Aplink Rėkyvos ežerą | Šiauliai | V | Telšiai OK, Telšiai | 6 | 1:07:15 | T | ||
2013-10-26 | Šiaulių rogaining | Šiauliai | DV | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 5:56:19 | T | ||
2013-10-19 | Lietuvos taurė | Nida, Kuršių nerija | BM | Telšiai OK, Telšiai | 1:31:27 | 1 diena 2 diena | 50:38 T 40:49 T | ||
2013-10-05 | Klaipėdiečių varžybos | Smiltynė, Hageno kalnas | DV | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 54:38 | T | ||
2013-09-29 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | Šiauliai | V | Telšiai OK, Telšiai | 12 | 1:07:29 | T | ||
2013-09-28 | Lietuvos čemp. kariuomenės | Mangarotas | KARYS | KASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai | 12 | 39:08 | T | ||
2013-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Lavoriškės, Vilniaus r. | V | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 3:56:02 | 3 etapas | 36:32 ( 3) T | |
2013-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Lavoriškės, Vilniaus r. | V | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 3:56:02 | 6 etapas | 33:52 ( 4) T | |
2013-09-21 | Lietuvos čemp. ilga | Lavoriškės, Vilniaus r. | V | Telšiai OK, Telšiai | 6 | 1:54:07 | T | ||
2013-08-31 | WOC JWOC long | Valgehobusemäe | M | Lithuania | 38 | 2:13:17 | |||
2013-08-30 | WOC JWOC relay | Rakvere | M | Lithuania | 5 | 2:30:29 | 1 etapas | 50:37 ( 6) | |
2013-08-28 | WOC JWOC middle | Mõedaka | M | Lithuania | 52 | 56:04 | |||
2013-08-27 | WOC JWOC sprint | Tapa | M | Lithuania | dsq | ||||
2013-07-28 | Plento dviračių taurės Šiaulių etapas... | Šiauliai | V_T | Telšiai OK, Telšiai | 8 | 54:46 | T | ||
2013-07-05 | MTB Šiauliai | Bubiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 26 | 4:42:01 | 1 diena 2 diena 3 diena | 15:41 (25) T 2:30:26 (30) T 1:55:54 (25) T | |
2013-06-01 | Vilnius Challenge | Vilnius | ELI-M | Igtisa SK, Telšiai | 2 | 7:33:32 | T | ||
2013-05-26 | Lietuvos čemp. vidutinė | Kazokiškės | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 1:05:26 | T | ||
2013-05-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Panemunės šilas, Kaunas | V | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 31:19 | T | ||
2013-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir apylinkės | DM | Telšiai OK, Telšiai | 2:11:49 | 1 diena 2 diena 3 diena | dsq T 1:14:58 ( 4) T 56:51 ( 2) T | ||
2013-05-05 | Žemaitijos taurės Klaipėdos etapas | Klaipėda | V | Telšiai OK, Telšiai | 15 | 1:39:34 | T | ||
2013-04-25 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Riešė, Vilnius | KAR | KASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai | 8 | 45:01 | T | ||
2013-03-10 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Gaizinkalns, Madona | M | Telšiai OK, Telšiai | 1:44:17 | 2 etapas | 31:40 ( 1) | ||
2013-03-09 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Gaizinkalns, Madona | M | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 45:35 | |||
2013-02-24 | Lietuvos čemp. ilga | Riešės miškas, Vilniaus r. | V | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 1:34:08 | T | ||
2013-02-23 | Lietuvos čemp. sprintas | Riešės miškas, Vilniaus r. | V | Telšiai OK, Telšiai | dsq | T | |||
2013-02-17 | EOC JWOC relay | Madona | M | Lithuania | 8 | 1:54:58 | 3 etapas | 38:20 (12) | |
2013-02-13 | EOC JWOC EYOC middle + long ms + sprint | Gaizinkalns | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 55:49 (38) 2:14:41 (41) 17:54 (36) | |||
2013-02-10 | Šiaulių slidinėlimo čempionatas | Bubiai, Šiaulių r. | V | Igtisa SK, Šiauliai | 9 | 32:07 | T | ||
2013-01-19 | OK Perkūno taurė sprintas + vidutinė | Pilaitė, Vilnius | H | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 1:03:13 | 1 diena 2 diena | 24:12 ( 4) T 39:01 ( 2) T | |
2012-11-03 | Šiaulių rogaining | Tauro stovyklavietė, Šiauliai | DV | Igtisa SK, Šiauliai | 2 | 5:38:31 | T | ||
2012-10-27 | Klaipėdiečių varžybos | Smiltynė | DV | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 30:04 | T | ||
2012-10-20 | Lietuvos taurė | Antaveršis + Anupriškės | VB | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 1:23:53 | 1 diena 2 diena | 50:50 ( 6) T 33:03 ( 1) T | |
2012-10-07 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | Šiauliai | V | Igtisa SK, Šiauliai | 9 | 1:13:44 | T | ||
2012-10-06 | MTBXC Bubiai | Šiauliai | V_MEG | Igtisa SK, Šiauliai | 1 | 31:21 | T | ||
2012-09-16 | Lietuvos čemp. estafetė | Smiltynė, Klaipėda | V | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 1:34:47 | 3 etapas | 27:28 ( 1) T | |
2012-09-15 | Lietuvos čemp. sprintas | Vasaros estrada, Klaipėda | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 21:27 | T | ||
2012-09-09 | Kauno taurė | Kulautuva | DV | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 55:47 | T | ||
2012-08-26 | WOC JWOC long final | Veszprém | M | Lithuania | 29 | 1:44:13 | |||
2012-08-24 | WOC JWOC relay | Öskü, Veszprém | M | Lithuania | 14 | 2:40:01 | 1 etapas | 50:05 (10) | |
2012-08-22 | WOC JWOC middle | Nagyvazsony, Veszprém | M | Lithuania | 30 | 56:44 | |||
2012-08-21 | WOC JWOC sprint | Öskü Dél, Veszprém | M | Lithuania | 7 | 26:01 | |||
2012-08-20 | WOC JWOC long qualification | Joko-Hegy, Veszprém | M3 | Lithuania | 19 | 1:14:31 | |||
2012-07-06 | MTB Šiauliai | Šiauliai | MEG | Igtisa SK, Šiauliai | 1 | 2:46:04 | 1 diena 2 diena 3 diena | 17:14 (60) T 1:11:10 ( 1) T 1:17:40 ( 1) T | |
2012-07-01 | Žemaitijos taurės Telšių etapas | Telšiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 9 | 1:17:34 | T | ||
2012-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | MB-HE | Telšiai OK, Telšiai | 2:19:02 | 3 diena 4 diena | 1:14:32 ( 2) T 1:04:30 ( 2) T | ||
2012-06-02 | Vilnius Challenge | Vingio parkas, Vilnius | ELI-M | Igtisa SK, Telšiai | 1 | 8:44:08 | T | ||
2012-05-27 | Lietuvos čemp. ilga | Aukštieji Paneriai, Vilnius | V | Telšiai OK, Telšiai | 1:26:57 | T | |||
2012-05-26 | Lietuvos čemp. vidutinė | Kulautuva, Kauno r. | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 57:59 | T | ||
2012-05-04 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | DM | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 2:52:52 | 1 diena 2 diena 3 diena | 25:13 ( 1) T 1:30:57 ( 2) T 56:42 ( 3) T | |
2012-04-29 | Žemaitijos taurės Klaipėdos etapas | Klaipėda | V | Igtisa SK, Šiauliai | 14 | 1:44:33 | T | ||
2012-04-26 | Lietuvos čemp. kariuomenės | Mickūnų gelž. stotis, Vilniaus r | KARYS | KASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai | 11 | 55:04 | T | ||
2012-04-01 | Kauno estafetė | Lietuvos liaudies buities muz. | V | Igtisa SK 3, Šiauliai | 22 | 2:18:42 | 1 etapas | 39:49 (19) T | |
2012-02-22 | EOC JWOC EYOC sprint + middle + long ms | Sumy | M | Lithuania | 1 diena 2 diena | 14:25 (43) dsq | |||
2012-02-21 | EOC relay mix | Sumy | X | Lithuania | 24 | 49:55 | 1 etapas | 49:55 (24) | |
2012-02-18 | Lietuvos čemp. ilga | Baltamiškis | V | Telšiai OK, Telšiai | 14 | 1:49:30 | T | ||
2012-02-17 | Lietuvos čemp. sprintas | Baltamiškis | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 14:35 | T | ||
2012-02-16 | Šiaulių slidinėjimo čempionatas | Šiauliai | V | Igtisa SK, Šiauliai | 4 | 29:14 | T | ||
2012-02-12 | Lietuvos čemp. estafetė | Visaginas | V | Telšiai OK, Telšiai | dsq | 2 etapas | 35:25 ( 1) T | ||
2012-02-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Visaginas | V | Telšiai OK, Telšiai | 7 | 45:51 | T | ||
2011-10-25 | Šiaulių rogaining | Kurtuvėnai | DV | Telšiai | 4 | 5:42:25 | T | ||
2011-10-15 | Lietuvos taurė | Lavoriškės, Senasalis | BM | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 2:53:00 | 1 diena 2 diena | 1:58:57 ( 1) T 54:03 ( 1) T | |
2011-10-01 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | Bubiai | V | Telšiai OK, Telšiai | 12 | 1:08:09 | T | ||
2011-09-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Vidzgiris, Alytus | V | Telšiai OK, Telšiai | 4 | 2:51:58 | 3 etapas | 46:06 ( 1) T | |
2011-09-24 | Alytaus taurė, OSKD taurės etapas | Alytaus šilas | KDV | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 1:05:36 | T | ||
2011-09-04 | Klubų taurė | Lūžų miškas, Antalieptė | X | Telšiai OK, Telšiai | 28 | 5:56:25 | 11 etapas | 49:13 (16) T | |
2011-08-27 | WOC JWOC sprint | Vicenza, Veneto | M | Lithuania | 32 | 30:42 | |||
2011-08-26 | WOC JWOC relay | Vicenza, Veneto | M | Lithuania | 13 | 3:03:21 | 1 etapas | 53:28 ( 3) | |
2011-08-25 | WOC JWOC middle | Vicenza, Veneto | M | Lithuania | 37 | 1:08:18 | |||
2011-08-22 | WOC JWOC long qualification | Vicenza, Veneto | M1 | Lithuania | 27 | 1:53:40 | |||
2011-07-29 | OSKD Briedis | Dubingiai, Molėtų raj. | V | Telšiai OK, Telšiai | 3:00:56 | 1 diena 2 diena 3 diena | 57:32 ( 4) T 2:03:24 ( 5) T dsq T | ||
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | BH | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 3:02:39 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:16:11 ( 4) T 18:33 ( 1) T 36:37 ( 1) T 51:18 ( 2) T | |
2011-06-04 | Vilnius Challenge | Vilnius | ELI-M | Igtisa SK, Šiauliai | 2 | 7:19:55 | T | ||
2011-05-28 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Daugpilis | V | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena | 26:55 ( 1) T 53:39 ( 2) T | |||
2011-05-06 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | KDM | Telšiai OK, Telšiai | 2:42:40 | 2 diena 3 diena | 1:49:08 (10) T 53:32 ( 2) T | ||
2011-05-01 | OK Sakas taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | DV | Telšiai OK, Telšiai | 3 | 1:33:19 | |||
2011-04-28 | Lietuvos čemp. kariuomenės | Pūstalaukis, Vilniaus raj. | KARYS | KASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda | 7 | 27:18 | T | ||
2011-04-23 | Nuotykių lenktynės Mini EKO 1 etapas | Šiauliai | EV | Igtisa SK, Šiauliai | 2 | 7:20:40 | T | ||
2011-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | V | Telšiai OK, Telšiai | 14 | 2:28:31 | 2 etapas | 43:27 ( 6) T | |
2011-03-27 | WOC relay | Taenndalen | M | Lithuania | 7 | 1:42:54 | 3 etapas | 34:45 ( 8) | |
2011-03-24 | WOC relay mix | Taenndalen | X | Lithuania | 8 | 1:14:19 | 1 etapas | 12:36 (11) | |
2011-03-24 | WOC relay mix | Taenndalen | X | Lithuania | 8 | 1:14:19 | 3 etapas | 12:49 (13) | |
2011-03-24 | WOC relay mix | Taenndalen | X | Lithuania | 8 | 1:14:19 | 5 etapas | 12:07 (10) | |
2011-03-22 | WOC sprint + middle + long ms | Teanndalen | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 23:00 (36) 49:56 (30) 2:02:14 (26) | |||
2011-02-27 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Jaunā Forštate, Daugavpils | M | Telšiai OK, Telšiai | 1 | 1:54:24 | 2 etapas | 34:27 ( 1) T | |
2011-02-26 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Jaunā Forštate, Daugavpils | M | Telšiai OK, Telšiai | 2 | 49:58 | T | ||
2011-02-16 | Šiaulių slidinėjimo čempionatas | Bubiai, Šiaulių r. | V | Igtisa SK, Šiauliai | 2 | 23:41 | T | ||
2011-02-06 | EOC JWOC EYOC relay | Natrudstilen, Lillehammer | M | Lithuania | 8 | 1:54:09 | 1 etapas | 38:25 (12) | |
2011-02-02 | EOC JWOC EYOC long + sprint + middle | Natrudstilen, Lillehammer | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:58:56 (35) 21:25 (36) 55:47 (34) | |||
2011-01-15 | Lietuvos čemp. sprintas + ilga | Visaginas | V | Telšiai, Telšiai | 1 diena 2 diena | 16:05 ( 1) T 1:31:33 ( 2) T | |||
2010-11-06 | Šiaulių rogaining | Kurtuvėnai | D | S-Sportas, Šiauliai | 1 | 5:50:22 | T | ||
2010-10-16 | Lietuvos taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:58:30 | 1 diena 2 diena | 1:20:46 ( 1) T 1:37:44 ( 1) T | |
2010-09-26 | Lietuvos čemp. ilga | Gečialaukis, Alytaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 1:28:51 | T | ||
2010-09-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Balninkai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:32:47 | 3 etapas | 45:25 ( 2) T | |
2010-09-16 | Lietuvos čemp. kariuomenės | Visoriai, Vilnius | X | KASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda | 9 | 33:09 | T | ||
2010-09-05 | Klubų taurė | Paryžiaus miškas, Jonavos r. | X | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 3:32:22 | 10 etapas | 35:38 ( 1) T | |
2010-08-28 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 13 | 16:37 | T | ||
2010-08-13 | MTBO Briedis | Ievalaukis, Ignalinos raj. | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 3:37:03 | 1 diena 2 diena 3 diena | 54:08 ( 2) T 1:46:21 ( 4) T 56:34 ( 7) T | |
2010-07-17 | WOC JWOC relay | Montalegre | M | Lithuania | 11 | 3:08:20 | 1 etapas | 57:15 ( 7) | |
2010-07-16 | WOC long final | Montalegre | M | Lithuania | 31 | 2:11:50 | |||
2010-07-14 | WOC long qualification | Montalegre | M1 | Lithuania | 16 | 1:20:46 | |||
2010-07-13 | WOC middle | Montalegre | M | Lithuania | 42 | 1:22:59 | |||
2010-07-11 | WOC JWOC sprint | Montalegre | M | Lithuania | 24 | 24:47 | |||
2010-07-06 | KASP žaidynės | Kleboniškis | V21 | KASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda | 7 | 1:19:31 | |||
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | MB-H | Perkūnas OK, Vilnius | 2:41:20 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | dnf 46:03 ( 3) T 1:01:57 ( 2) T 53:20 ( 1) T | ||
2010-06-05 | Vilnius Challenge | Vilnius | ELI-M | Gavaitis SK | 3 | 6:58:21 | T | ||
2010-05-29 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Elektrėnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 24:16 ( 1) T 50:15 ( 1) T | |||
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius, Elektrėnų sav. | KDH | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:17:39 | 1 diena 2 diena 3 diena | 17:11 ( 2) T 1:12:52 ( 1) T 47:36 ( 1) T | |
2010-05-01 | Vilniaus čemp. ilgojoje trasoje | Senasalis | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:09:55 | T | ||
2010-04-18 | Prienų čempionatas | Trys ežerėliai, Prienų r. | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:21:55 | T | ||
2010-03-13 | Žemaitijos čemp. vidutinė | Kęstaičiai, Telšių sav. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 37:59 | T | ||
2010-03-12 | Žemaitijos čemp. sprintas | Kęstaičiai, Telšių sav. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 8:39 | T | ||
2010-03-12 | Žemaitijos estafetė | Kęstaičiai, Telšių sav. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:06:09 | 1 etapas | 21:18 ( 1) T | |
2010-03-12 | Žemaitijos estafetė | Kęstaičiai, Telšių sav. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:06:09 | 3 etapas | 12:19 ( 1) T | |
2010-03-07 | Lietuvos čemp. ilga | Kęstaičiai, Telšių sav. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:10:15 | T | ||
2010-03-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kęstaičiai, Telšių sav. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:39:33 | 1 etapas | 34:58 ( 1) T | |
2010-02-15 | EOC JWOC relay | Csikszereda | M | Lithuania | 7 | 1:55:27 | 1 etapas | 40:57 (16) | |
2010-02-10 | EOC JWOC EYOC middle + long + sprint | Csikszereda, Miercurea Ciuc | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 52:49 (40) 2:18:11 (41) 14:49 (37) | |||
2010-01-30 | OK Fortūnos taurė | Varnikai, Trakai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:28:59 | 1 diena 2 diena 3 diena | 32:52 ( 4) T 48:11 ( 2) T 7:56 ( 1) T | |
2010-01-23 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Visaginas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 18:42 ( 3) T 40:50 ( 2) T | |||
2009-12-13 | Igtisa stovykla, ilga trasa | Petroškos | X2 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:43:22 | T | ||
2009-12-12 | Igtisa stovykla, vidutinė | Petroškos | X1 | Perkūnas OK, Vilnius | 14 | 51:38 | T | ||
2009-11-07 | Šiaulių rogaining | Bubiai, Šiaulių r. | V | LKKA juodieji arkliukai | 12 | 5:58:12 | T | ||
2009-10-24 | Lietuvos taurė | Klaipėda | KDV | Perkūnas OK, Vilnius | 1:38:02 | 1 diena 2 diena | 1:38:02 ( 1) T dsq T | ||
2009-10-10 | OSKD taurės 16 etapas | Riešė | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:37:37 | T | ||
2009-09-27 | Lietuvos čemp. ilga | Juodkrantė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:30:32 | T | ||
2009-09-26 | Lietuvos čemp. estafetė | Nida | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:43:58 | 3 etapas | 53:39 ( 4) T | |
2009-09-06 | Klubų taurė | Pavištyčio miškas | X | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 3:13:04 | 10 etapas | 34:34 ( 6) T | |
2009-08-15 | WOC long final | Ben Shemen | MB | Lithuania | dsq | ||||
2009-08-14 | WOC sprint | Ben Shemen | M | Lithuania | 25 | 27:19 | |||
2009-08-12 | WOC relay | Ben Shemen | M | Lithuania | 8 | 2:16:09 | 1 etapas | 46:10 (11) | |
2009-08-11 | WOC middle | Ben Shemen | M | Lithuania | 64 | 1:19:37 | |||
2009-07-17 | MTBO Briedis | Mačiūnai, Naravai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 3:51:18 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:07:10 (10) T 1:52:22 ( 4) T 51:46 ( 8) T | |
2009-06-27 | EC JWOC relay | Hareskoven, North Zealand | M | Lithuania | 9 | 3:18:32 | 1 etapas | 54:38 ( 6) | |
2009-06-26 | EC JWOC long | Gribskov, North Zealand | M | Lithuania | 35 | 1:57:04 | |||
2009-06-24 | EC JWOC middle | Ganløse Ore, North Zealand | M | Lithuania | 26 | 59:01 | |||
2009-06-23 | EC JWOC sprint | Bøndernes Hegn, North Zealand | M | Lithuania | 35 | 29:31 | |||
2009-06-13 | Lietuvos čemp. vidutinė + sprintas | Druskininkai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 55:40 ( 2) T 37:44 ( 1) T | |||
2009-05-31 | MTB Šiaulių maratonas | Bubiai | V | S-Sportas, Šiauliai | 12 | 2:34:43 | |||
2009-05-30 | OSKD taurės VII etapas | Bubiai, Šiaulių raj. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 44:07 | T | ||
2009-05-21 | Lietuvos čemp. kariuomenės | Alytus | X | KASP | 13 | 30:44 | T | ||
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | KD_H | Perkūnas OK, Vilnius | 21:33 | 1 diena | 21:33 ( 1) T | ||
2009-03-08 | WOC relay | Rusutsu | M | Lithuania | 7 | 2:10:27 | 3 etapas | 42:27 ( 7) | |
2009-03-04 | WOC sprint + long + middle | Rusutsu | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 13:51 (38) 1:42:32 (27) 43:30 (24) | |||
2009-02-07 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Visaginas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 18:13 ( 1) T 36:40 ( 5) T | |||
2009-01-31 | OK Fortūnos taurė | Strėva | V1 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:29:59 | 1 diena 2 diena | 32:39 ( 1) T 57:20 ( 1) T | |
2008-12-28 | Lietuvos čemp. vidutinė | Rakvere | M | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 50:39 | T | ||
2008-12-27 | Lietuvos čemp. sprintas | Rakvere | M | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 20:39 | T | ||
2008-10-18 | Lietuvos taurė | Kochanovka | HA | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:24:59 | 1 diena 2 diena | 51:08 ( 2) T 33:51 ( 9) T | |
2008-10-12 | OSKD taurės 17 etapas | Kazokiškės | H | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:37:23 | T | ||
2008-09-27 | EOC relay | Nida | M | Lithuania | 11 | 2:23:26 | 2 etapas | 45:54 ( 8) T | |
2008-09-25 | EOC sprint | Smiltynė | M | Lithuania | 11 | 21:41 | T | ||
2008-09-24 | EOC middle | Nida | M | Lithuania | 26 | 1:02:51 | T | ||
2008-09-14 | Alytaus taurė, OSKD taurė XVI | Alytaus šilas | KD_V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:11:12 | T | ||
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Perkūnas OK 2, Vilnius | 4 | 4:03:20 | 10 etapas | 42:09 ( 1) T | |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 15 | 19:22 | T | ||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kaunas | V3 | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 14:34 | T | ||
2008-08-30 | WOC JWOC relay | Ostróda, Stare Jabłonki | M | Lithuania | 7 | 2:20:29 | 1 etapas | 48:37 (11) | |
2008-08-29 | WOC JWOC long final | Ostróda, Stare Jabłonki | M | Lithuania | 32 | 2:00:23 | |||
2008-08-27 | WOC JWOC long qualification | Ostróda, Stare Jabłonki | M2 | Lithuania | 4 | 1:03:48 | |||
2008-08-26 | WOC JWOC middle | Ostróda, Stare Jabłonki | M | Lithuania | 77 | 1:18:22 | |||
2008-08-25 | WOC JWOC sprint | Ostróda, Stare Jabłonki | M | Lithuania | 32 | 24:14 | |||
2008-08-08 | MTBO Briedis | Poviliškis | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:24:09 | 1 diena 2 diena 3 diena | 52:29 ( 2) T 1:28:30 ( 3) T 1:03:10 ( 2) T | |
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Trakai | MB_H | Perkūnas OK, Vilnius | 45:01 | 1 diena | 45:01 ( 1) T | ||
2008-06-13 | Lietuvos čemp. vidutinė + ilga + spri... | Klaipėda | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena 3 diena | 46:31 ( 1) T 1:23:21 ( 1) T 20:51 ( 1) T | |||
2008-05-24 | Kauno čempionatas ir KASK taurė | Ringovės miškas, Vilkija | VKAR | KASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda | 11 | 26:54 | T | ||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | MB_H | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:32:48 | 1 diena 2 diena 3 diena | 40:25 ( 1) T 1:38:53 ( 1) T 1:13:30 ( 1) T | |
2008-05-11 | OSKD taurės 4 etapas | Sapieginė | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:22:26 | T | ||
2008-05-03 | MTBO Būdakalnis | Ignalina | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:03:09 | 1 diena 2 diena | 23:46 ( 1) T 39:23 ( 1) T | |
2008-04-13 | Kauno čemp. ilgoje trasoje | Pastrėvys, Pagrendos miškas | VB | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:02:35 | T | ||
2008-04-06 | MTBXC Raido taurė | Kaunas, Girionys | V | 6 | 1:03:15 | ||||
2008-02-18 | JWOC WC relay | Dospat | M | Lithuania | 8 | 2:04:18 | 1 etapas | 40:05 (12) | |
2008-02-14 | JWOC WC sprint + long + middle | Dospat | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 19:28 (28) 1:42:01 (27) 50:42 (22) | |||
2008-01-19 | EOC relay | Flin | M | Lithuania | dsq | 1 etapas | dsq | ||
2008-01-15 | EOC sprint + long + middle | Culs, S-chanf, Flin | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 21:07 (57) dsq 42:14 (30) | |||
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | KDV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:15:40 | 1 diena 2 diena | 1:28:48 ( 1) T 46:52 ( 2) T | |
2007-09-09 | Vilniaus taurė | Varnikai | KD_V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:06:54 | T | ||
2007-09-02 | Klubų taurė | Druskininkai | X | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 3:23:15 | 11 etapas | 41:14 (10) | |
2007-08-25 | MTBO Briedis | Dringis | H | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 2:39:21 | 1 diena 2 diena | 1:40:04 ( 6) T 59:17 ( 4) T | |
2007-08-11 | WOC relay | Nové Mesto na Morave | M | Lithuania | 9 | 2:27:07 | 3 etapas | 49:06 (11) | |
2007-08-09 | WOC long final | Nové Mesto na Morave | M | Lithuania | 46 | 1:48:40 | |||
2007-08-08 | WOC long qualification | Nové Mesto na Morave | M3 | Lithuania | 14 | 1:10:31 | |||
2007-08-07 | WOC middle | Nové Mesto na Morave | M | Lithuania | 39 | 1:00:09 | |||
2007-08-06 | WOC sprint | Nové Mesto na Morave | M | Lithuania | 52 | 18:17 | |||
2007-07-03 | Baltic military sports games | Giruliai | V1 | Lithuania | 14 | 46:03 | T | ||
2007-05-27 | Sportas visiems dieninės | Nemirseta | MTBO | Perkūnas, Vilnius | 4 | 42:58 | T | ||
2007-05-26 | Sportas visiems naktinės | Botanikos parkas | V | Perkūnas, Vilnius | 2 | 28:13 | |||
2007-05-19 | Lietuvos čemp. kariuomenės | Živulčiškės miškas | X | Lietuvos šaulių sąjunga | 5 | 26:10 | T | ||
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD... | Vilnius | KD_H | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 3:43:48 | 1 diena 2 diena 3 diena | 23:48 ( 3) T 2:30:02 ( 3) T 49:58 ( 1) T | |
2007-05-06 | MTBO Būdakalnis | Ignalina | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 4:31:01 | 1 diena 2 diena | 3:12:13 ( 6) T 1:18:48 ( 2) T | |
2007-04-09 | Plungės r. pirmenybės | Brizgių miškas | V | Telšiai OK, Telšiai | 9 | 53:15 | T | ||
2007-03-02 | WOC relay | Moscow Region | M | Lithuania | 7 | 1:59:08 | 1 etapas | 40:04 ( 6) | |
2007-02-26 | WOC sprint + long + middle | Moscow Region | M | Lithuania | 1 diena 3 diena | 18:26 (29) 57:05 (37) | |||
2007-02-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Varnikų miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:38:21 | 1 etapas | 32:31 ( 1) T | |
2007-02-17 | Lietuvos čemp. ilga | Varnikai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:31:36 | T | ||
2007-02-03 | Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir v... | Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 25:43 ( 3) T 39:31 ( 2) T | |||
2006-10-14 | Lietuvos taurė | Seirijai | MTBO | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:45:57 | 1 diena 2 diena | 1:03:38 ( 2) T 42:19 ( 2) T | |
2006-07-23 | MTB Ignalinos maratonas | Ignalina | V | Perkūnas OK, Vilnius | 30 | 2:12:52 | |||
2006-07-13 | WOC relay | Joensuu | M | Lithuania | dsq | 2 etapas | dsq | ||
2006-07-12 | WOC long final | Joensuu | MB | Lithuania | dnf | ||||
2006-07-10 | WOC middle | Joensuu | M | Lithuania | 42 | 1:01:39 | |||
2006-07-09 | WOC long qualification | Joensuu | M1 | Lithuania | dsq | ||||
2006-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė + ilga | Vidzgiris, Alytaus Šilas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:08:25 ( 3) T dsq T | |||
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | MTB-O | Perkūnas OK, Vilnius | 1:13:28 | 1 diena 2 diena | 15:03 ( 1) T 58:25 ( 3) T | ||
2006-05-14 | Kauno čemp. ilga | Naravai, Prienų šilas | KD | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:29:17 | T | ||
2006-05-01 | Vilniaus čemp. ilga trasa | Rastinėnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 16 | 1:33:37 | T | ||
2006-03-05 | OK Fortūnos taurė | Strėva | H1 | Perkūnas, Vilnius | 3 | 59:11 | T | ||
2006-02-22 | EOC JWOC sprint + long + middle | Ivanovo | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 13:59 (27) 1:58:30 (32) 44:09 (40) | |||
2006-02-18 | Lietuvos čemp. ilga | Visaginas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:15:23 | T | ||
2006-02-17 | Lietuvos čemp. estafetė | Visaginas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:30:43 | 1 etapas | 26:57 ( 1) T | |
2006-02-11 | Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir v... | Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 14:44 ( 2) T 39:50 ( 2) T | |||
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | MTB-O | Perkūnas, Vilnius | 2 | 2:11:18 | 1 diena 2 diena | 1:24:22 ( 2) T 46:56 ( 3) T | |
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kalnų parkas, Vilnius | V2 | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 16:34 | T | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas | Kalnų parkas, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 15 | 16:37 | T | ||
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | HS | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:53:35 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 31:21 ( 1) T 43:54 ( 2) T 16:19 ( 1) T 40:26 ( 3) T 41:35 ( 1) T | |
2005-06-15 | CISM relay | Lappeenranta | M | Lithuania | 28 | 2:54:22 | 1 etapas | 56:48 (34) | |
2005-06-12 | CISM middle + long | Lappeenranta | M | Lithuania | 1 diena 2 diena | 42:39 (133) dnf | |||
2005-06-05 | Lietuvos čemp. estafetė | Bendoriškė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:31:34 | 2 etapas | 54:04 ( 7) T | |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bendoriškė, Ignalina | VB | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 37:03 | T | ||
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Ažušilė, Ignalina | V2 | Perkūnas OK, Vilnius | 17 | 38:07 | T | ||
2005-05-28 | Sportas visiems | Palanga | V | Perkūnas, Vilnius | 1 diena 2 diena | 35:38 ( 6) 43:09 ( 7) | |||
2005-04-30 | Studentų pirmenybės | Pakarklės miškas, Kauno r. | V | VPU, Vilnius | 1 | 2:02:12 | 2 etapas | 38:44 ( 2) T | |
2005-04-29 | Studentų pirmenybės | Pakarklės miškas, Kauno r. | V | VPU, Vilnius | 7 | 50:23 | T | ||
2005-04-24 | Vilniaus estafetė | Žalieji ežerai, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 2 etapas | 51:37 ( 5) T | ||
2005-03-10 | WOC relay | Levi | M | Lithuania | 9 | 1:31:42 | 3 etapas | 29:28 ( 6) | |
2005-03-06 | WOC sprint + long + middle | Levi | M | Lithuania | 1 diena 2 diena | 14:31 (29) 1:57:39 (32) | |||
2005-02-13 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalina | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:48:20 | 3 etapas | 35:00 ( 2) T | |
2005-02-12 | Lietuvos čemp. ilga | Ignalina | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:20:00 | T | ||
2005-02-06 | Vilniaus čemp. slidėmis | Salotė, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 46:46 | T | ||
2005-02-05 | Lietuvos čemp. sprint | Gudeliai, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 21:26 | T | ||
2005-01-30 | Lietuvos čemp. middle | Bukčiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 48:13 | T | ||
2004-10-16 | Lietuvos taurė | Nemerseta, Giruliai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 20 | 2:03:49 | 1 diena 2 diena | 40:36 (26) T 1:23:13 (20) T | |
2004-08-28 | Lietuvos čemp. estafetė | Vidzgirio miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 2:36:45 | 1 etapas | 55:03 ( 7) | |
2004-08-22 | Klubų taurė | Bebrusai | X | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 10 etapas | 38:05 ( 8) | ||
2004-06-20 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 46:40 | T | ||
2004-06-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | VB | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 16:47 | T | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | VB | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 39:02 | T | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Marcinkonys | V2 | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 28:51 | T | ||
2004-06-05 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilga | Vilkamušio miškas, Pabradė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 1:02:04 | T | ||
2004-05-30 | Sportas visiems | Palanga | H | Perkūnas, Vilnius | 4 | 15:21 | T | ||
2004-05-29 | Sportas visiems naktinės | Palanga | H | Perkūnas, Vilnius | 4 | 18:01 | T | ||
2004-05-08 | Kauno čemp. vidutinė | Lazdijų rajonas, Veisiejai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 1:00:42 | T | ||
2004-05-02 | Vilniaus čemp. ilga | Šilėnai, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 1:32:46 | T | ||
2004-05-01 | Vilniaus estafetė | Salininkai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:27:59 | 1 etapas | 58:04 ( 6) | |
2004-04-25 | Studentų pirmenybės | Visoriai, Vilniaus r. | VS | VPU, Vilnius | 1 | 1:21:17 | 1 etapas | 28:43 ( 5) T | |
2004-04-24 | Studentų pirmenybės | Visoriai, Vilnius | VS | VPU, Vilnius | 7 | 40:03 | T | ||
2004-04-18 | Klajūno taurė | Sariai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 14 | 58:53 | T | ||
2004-04-04 | Alytaus čemp. ilga | Alytaus šilas | VB | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 49:54 | T | ||
2004-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:06:51 | 1 etapas | 37:32 ( 5) T | |
2004-02-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalinos r., Miškiniškės | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:01:16 | 3 etapas | 39:25 ( 1) T | |
2004-02-21 | Lietuvos čemp. slidėmis ilga | Ignalinos rajonas, Miškiniškės | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:23:17 | T | ||
2004-02-14 | WOC relay | Åsarna | M | Lithuania | 7 | 2:57:11 | 4 etapas | 41:09 ( 5) | |
2004-02-11 | WOC long + middle + sprint | Åsarna Östersund | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 2:27:37 (34) 1:34:31 (40) 16:27 (29) | |||
2004-01-24 | Lietuvos čemp. slidėmis sprintas + vi... | Vievis, Kazokiškių miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 16:13 ( 2) T 43:56 ( 7) T | |||
2003-11-09 | Krintantis lapas | Verkiai | V | LJTC, Vilnius | 7 | 37:39 | T | ||
2003-10-12 | Vilniaus taurė | Kalvarijos - Verkiai, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 1:18:56 | T | ||
2003-09-27 | Lietuvos čemp. labai ilga | Kazokiškių miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 16 | 2:37:01 | T | ||
2003-09-20 | Žemaitijos taurė | Visvainiai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:42:14 | 1 diena 2 diena | 1:19:19 ( 5) 22:55 ( 1) | |
2003-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Buktos miškas, Marijampolės r. | V | Telšių SM, Telšiai | dsq | 1 etapas | 51:12 (13) | ||
2003-09-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Marių parkas, Mariampolė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 14 | 16:42 | |||
2003-09-07 | OK Miško sprintas kval. | Škilėtai | V2 | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 28:06 | T | ||
2003-09-07 | OK Miško sprinto finalas | Škilėtai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 20 | 1:04:28 | T | ||
2003-09-06 | Klubų taurė | Elektrėnai | X | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:08:35 | 1 etapas | 41:48 ( 9) | |
2003-08-20 | World military championship. Open race | Pabradė, Vilnius | DHA | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:23:51 ( 4) 1:41:47 ( 2) | |||
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ažušilė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 19 | 1:48:13 | T | ||
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | Girelės miškas, Sariai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 21 | 44:19 | T | ||
2003-06-08 | Vilniaus estafetė | Tapeliai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:31:44 | 1 etapas | 53:44 ( 5) | |
2003-06-07 | Vilniaus čemp. vidutinė | Zujūnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 45:47 | T | ||
2003-05-24 | OK Lėvens taurė | Linartai | VA | Perkūnas, Vilnius | 1 | 1:28:28 | 1 diena 2 diena | 47:44 ( 1) 40:44 ( 1) | |
2003-05-16 | SELL games short + classic | ? | H | Perkūnas, Vilnius | 1 diena 2 diena | 8:11 (17) 58:38 (16) | |||
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | HS | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 2:18:58 | 1 diena 2 diena 3 diena | 21:14 ( 4) T 56:44 ( 8) T 1:01:00 ( 5) T | |
2003-04-27 | Klajūno taurė | Rašia | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | ||||
2003-04-26 | Kauno taurė | Rumšiškių miškas | H | Perkūnas OK, Vilnius | 22 | 1:18:46 | |||
2003-04-12 | Kauno čemp. ilga | Šešuva, Jonavos r. | H | Perkūnas OK, Vilnius | 18 | 1:22:00 | T | ||
2003-02-23 | OK Perkūno estafetė | Palūšė | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:43:44 | 3 etapas | 29:56 ( 1) | |
2003-02-22 | OK Perkūno taurė | Palūšė | H | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 47:09 | |||
2003-02-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalina | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:47:27 | 2 etapas | 36:14 ( 3) | |
2003-02-01 | Lietuvos čemp. ilga | Ignalina | H | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:21:16 | |||
2003-01-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | Ignalina | H | Perkūnas OK, Vilnius | 11 | 21:49 | |||
2002-10-26 | Veteranų taurė | Lyglaukiai, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 47:40 | |||
2002-10-19 | Lietuvos taurė | Zelva | H20 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:25:52 | 1 diena 2 diena | 33:18 ( 1) 52:34 ( 1) | |
2002-10-13 | Vilniaus taurė | Šilėnai | H21 | Perkūnas, Vilnius | 5 | 54:30 | |||
2002-10-06 | Apskričių mačas | Geisčiūnai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 1:08:56 | |||
2002-09-22 | Kauno čemp. vidutinė | Agurkiškė | H | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 50:39 | |||
2002-09-15 | Lietuvos čemp. estafetė | Ringovės miškas, Vilkija | V | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 2:50:39 | 1 etapas | 54:58 (11) | |
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga | Pakarklės miškas, Vilkija | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2002-09-01 | Kauno čemp. ilga | Antaveršis, Prienų r. | HB | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 45:51 | T | ||
2002-08-31 | Klubų taurė | Sariai, Švenčionių r. | X | Perkūnas OK 2, Vilnius | 17 | 4:27:03 | 1 etapas | 55:48 (13) | |
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | HS | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 3:49:19 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 42:43 ( 5) T 38:32 ( 2) T 50:48 (16) T 1:02:57 (17) T 34:19 ( 3) T | |
2002-06-29 | Tautinė olimpiada klasika | Juodlė | H21B | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 52:16 | |||
2002-06-22 | Vilniaus parkai trumpa | Vingio parkas | V | Perkūnas, Vilnius | 8 | 18:33 | T | ||
2002-06-08 | Moksleivių čemp. trumpa + klasika | Plateliai | V20 | Sietyno SM, Vilnius | 1 diena 2 diena | 38:18 ( 6) T 1:03:04 ( 4) T | |||
2002-06-02 | OK Miško sprintas | ? | HA | Perkūnas, Vilnius | 22 | 47:25 | |||
2002-06-01 | Marijampolės pirmenybės | Prienai | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2002-05-25 | Sportas visiems | Palanga | V | Vėtra OK, Telšiai | 2 diena | 29:31 ( 8) | |||
2002-05-25 | KASK Taurė | Kaskalnis | V20 | Telšių SM, Telšiai | 10 | 54:28 | T | ||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Perkūnas OK, Vilnius | 13 | 3:16:40 | 1 diena 2 diena 3 diena | 41:10 (23) T 1:24:08 (19) T 1:11:22 (13) T | |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė | Gailiūnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 41 | 53:08 | |||
2002-05-04 | Vilniaus estafetė | Gailiūnai | V | Perkūnas OK 2, Vilnius | 7 | 2:06:49 | 1 etapas | 38:41 ( 6) | |
2002-04-26 | Studentų pirmenybės | ? | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 43:17 | |||
2002-04-21 | Kauno taurė | Prienų šilas, Naravai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 25 | 1:26:59 | T | ||
2002-04-14 | Kauno čemp. ilga | Dumsiškiai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 13 | 1:30:54 | |||
2002-04-13 | Alytus Kaunas Vilnius | Dušnionys | V | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 1:26:04 | T | ||
2002-04-07 | Molėtų estafetė | Vilkariai | V | Perkūnas OK 2, Vilnius | 11 | 3:07:57 | 2 etapas | 59:33 ( 9) | |
2002-04-06 | Kauno estafetė | Agurkiškė | V | Perkūnas OK 2, Vilnius | 12 | 2:13:07 | 1 etapas | 42:03 (12) | |
2002-04-01 | Tengrio taurė | ? | H | Perkūnas, Vilnius | 9 | 1:22:22 | |||
2002-03-17 | OK Miško ikisezoninės | Prienų šilas | H | Perkūnas OK, Vilnius | 29 | 1:07:25 | |||
2002-03-16 | Javonio taurė | Jurgežeriai | H | Perkūnas, Vilnius | 4 | 46:22 | |||
2002-01-20 | Lietuvos čemp. estafetė | Palūšė | H | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | dsq | 2 etapas | 39:02 ( 2) | ||
2002-01-19 | Lietuvos čemp. vidutinė | Palūšė | H20 | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 44:44 | |||
2002-01-18 | Lietuvos čemp. sprintas | Palūšė | H20 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 14:53 | |||
2001-10-28 | OK Švyturio taurės 4 etapas | Karoliniškės | H35 | Perkūnas, Vilnius | 1 | 34:55 | |||
2001-10-06 | Kauno čemp. trumpa | Kazokiškių miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 20 | 44:28 | T | ||
2001-09-30 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė ... | Mickūnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:53:02 | 2 etapas | 40:13 ( 5) | |
2001-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Kaskalnis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 3:19:37 | 3 etapas | 56:12 (14) | |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa | Smalininkai | VP | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 28:58 | T | ||
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Smalininkai | V3 | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 30:22 | T | ||
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | HA | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 3:01:23 | 1 diena 2 diena 3 diena | 56:54 ( 6) T 53:56 ( 4) T 1:10:33 (15) T | |
2001-04-27 | Studentų pirmenybės | ? | H | Perkūnas, Vilnius | 18 | 54:01 | |||
2000-10-22 | Panevėžio taurė | ? | H | Telšių SM, Telšiai | 11 | 1:09:37 | |||
2000-10-15 | Vilniaus taurė | Europos parkas | H18 | Telšių SM, Telšiai | 2 | 47:54 | |||
2000-10-07 | Lietuvos taurė | Giruliai + Kairiai, Klaipėda | H18 | Vėtra OK, Telšiai | 33 | 2:22:31 | 1 diena 2 diena | 1:14:18 (32) 1:08:13 (38) | |
2000-10-01 | Javonio taurė | Varnabūdė | H18 | Telšių SM, Telšiai | 10 | 58:46 | |||
2000-09-23 | Moksleivių pirmenybės, OK Ąžuolas tau... | Pavilnys | H18 | Telšių SM, Telšiai | 5 | 53:37 | |||
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Prienai | H18 | Vėtra OK, Telšiai | 15 | 3:59:34 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 41:49 (14) 46:01 (16) 1:07:44 (27) 37:46 (25) 46:14 (14) | |
2000-06-19 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa | Aukštadvaris | H18 | Telšių SM, Telšiai | 1 diena 2 diena | 1:20:21 (23) 39:47 (10) | |||
2000-05-28 | Baltic championship relay | Alūksne | M18 | Lithuania 2 | 4 | 2:38:48 | 3 etapas | 48:55 | |
2000-05-27 | Baltic championship | Alūksne | M18 | Lithuania | 9 | 1:13:43 | |||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H18 | Telšių SM, Telšiai | 1:47:24 | 2 diena 3 diena | 56:29 ( 6) 50:55 ( 2) | ||
2000-05-06 | Vilniaus čemp. trumpa | Juodasis kelias | H18 | Telšių SM, Telšiai | 3 | 39:09 | |||
2000-02-20 | Lietuvos čemp. estafetė | Visaginas | V18 | Telšių SM, Telšiai | dsq | 2 etapas | 41:56 ( 3) | ||
2000-02-19 | Lietuvos čemp. trumpa | Visaginas | V18 | Telšių SM, Telšiai | 7 | 53:55 | |||
2000-02-06 | Vilniaus čempionatas | Sapieginė | V18 | Telšių SM | 5 | 59:18 | |||
1999-10-09 | Lietuvos taurė | Aukštadvaris | H18 | Telšių SM, Telšiai | 14 | 1:52:33 | 1 diena 2 diena | 53:21 (15) 59:12 (14) | |
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Aukštadvaris | H18 | Telšių SM, Telšiai | 9 | 4:16:11 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 55:03 ( 2) 52:53 ( 9) 38:40 (37) 45:42 ( 5) 1:03:53 (13) | |
1999-06-23 | Moksleivių čemp. trumpa + klasika | Zarasai | V18 | Telšių SM, Telšiai | 1 diena 2 diena | 46:57 (13) 1:18:28 (14) | |||
1999-06-06 | Lietuvos čemp. trumpa | Varnabūdė, Mariampolės r. | VB | Vėtra OK, Telšiai | 19 | 37:58 | |||
1999-06-05 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Varnabūdė, Marijampolės r. | V2 | Vėtra OK, Telšiai | 25 | 43:47 | |||
1999-05-21 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H18 | Telšių SM, Telšiai | 10 | 3:05:26 | 1 diena 2 diena 3 diena | 56:43 ( 8) 52:46 (14) 1:15:57 (13) | |
1999-04-11 | Kauno estafetė | Kluoniškiai | V18 | Telšių SM, Telšiai | 2 | 1:47:08 | 2 etapas | 37:22 ( 3) | |
1998-02-15 | Lietuvos čemp. estafetė | Zarasai | V | Vėtra OK, Telšiai | 11 | 2:02:55 | 2 etapas | 36:31 (11) | |
1998-02-14 | Lietuvos čemp. trumpa | Zarasai | V20 | Vėtra OK, Telšiai | 19 | 59:41 | |||
1997-07-09 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | H16 | Vėtra OK, Telšiai | 45 | 4:14:03 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:26:46 (79) 55:35 (72) 26:12 (22) 34:15 (18) 51:15 (26) | |
1997-06-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Telšiai | V18 | Telšių SM, Telšiai | 5 | 4:00:10 | 3 etapas | 1:03:09 ( 3) | |
1997-06-21 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa | Telšiai | V18 | Telšiai SM, Telšiai | 2 diena | 40:10 (11) | |||
1997-02-23 | Lietuvos čemp. estafetė | Zarasai | V16 | Telšių SM, Telšiai | 1 | 1:28:06 | 3 etapas | 22:40 ( 1) | |
1997-02-22 | Lietuvos čemp. trumpa | Zarasai | V16 | Telšių SM | 9 | 34:55 | |||
1996-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Plateliai | H14 | Vėtra OK, Telšiai | 7 | 2:04:39 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 26:16 ( 9) 23:01 (11) 26:05 (12) 22:58 ( 6) 26:19 (14) | |
1996-06-23 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalina | V14 | Telšių SM, Telšiai | 7 | 2:25:00 | 3 etapas | 32:13 ( 4) | |
1996-06-22 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa | Ignalina | V14 | Telšių SM, Telšiai | 1 diena 2 diena | 44:23 ( 6) 20:35 ( 3) | |||
1996-02-11 | Lietuvos čemp. klasika | Ignalina | V14 | Telšių SM, Telšiai | 8 | 42:14 | |||
1996-02-10 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalina | V14 | Telšių SM, Telšiai | 2 | 1:47:05 | 3 etapas | 31:46 ( 1) | |
1995-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Pageluvis, Šiauliai | H13 | Telšių SM, Telšiai | 52 | 7:14:53 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:56:42 (66) 1:43:29 (67) 1:45:51 (72) 1:07:15 (51) 41:36 (33) | |
1994-05-23 | Daugiadienės Vilnius | ? | H14A | Telšių JTS, Telšiai | 28 | 4:15:54 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 39:20 (21) 51:31 ( 1) 1:19:51 (39) 1:25:12 (53) | |
1990-01-01 | Demo takas 2 | Kaunas | DM | Telšiai OK, Telšiai | 1 diena 2 diena 3 diena | |