Varžybų skaičius: 400
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-23 | Lietuvos OSKD čempionatas ilgoje tras... | Onuškis | DM | Perkūnas OK, Vilnius | 1:37:18 | T | |||
2024-06-22 | Takas 2024 (MTBO) | Onuškis | DM | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:27:33 | 1 diena 2 diena 3 diena | 41:42 ( 1) T 1:37:18 T 45:51 ( 1) T | |
2024-06-02 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | MIX | Lithuania | 4 | 2:10:50 | 2 etapas | 39:12 ( 5) T | |
2024-06-01 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | M | Lithuania | 14 | 46:33 | T | ||
2024-05-31 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | M | Lithuania | 4 | 1:47:45 | T | ||
2024-05-30 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | M | Lithuania | 13 | 24:31 | T | ||
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Skersinė, Baniškės | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 47:47 ( 1) T 50:36 ( 1) T | |||
2024-04-22 | MTBO training camp | Vilnius | M | Perkūnas OK, Vilnius | 4 diena | 50:02 ( 1) T | |||
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | Paduoblio miškas, Prienų r. | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:02:50 | 1 diena 2 diena | 47:17 ( 1) T 1:15:33 ( 1) T | |
2024-02-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras... | Ignalina | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena | 24:31 (13) T | |||
2023-11-25 | Atrask Krekenavą Anykščiuose. Rogaini... | Anykščiai | DV4 | S-Sportas SK, Vilnius | 1 | 3:58:19 | T | ||
2023-11-11 | Vilnius rogaining | Vilnius | BVM3 | Viena paskui, Vilnius | 2 | 2:58:00 | T | ||
2023-11-04 | Velo CX V - Finalas | Valakampiai | VCXE | Veloklinika Cycling Team, Vilnius | 2 | 1:05:48 | T | ||
2023-10-29 | Lietuvos CX čempionatas ir Sostinės S... | Vilnius, Žirmūnų paplūdimys | VCXE | Veloklinika Cycling Team, Vilnius | 4 | 1:05:18 | T | ||
2023-10-22 | VELO CX IV - Žirmūnų paplūdimys | Vilnius, Žirmūnų paplūdimys | VCXE | Veloklinika cycling team, Vilnius | 2 | 1:01:27 | T | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 48:10 | 1 diena | 48:10 ( 1) T | ||
2023-10-08 | VELO CX III - Vingio parkas | Vingio parkas, Vilnius | VCXE | Veloklinika Cycling Team, Vilnius | 2 | 1:04:05 | T | ||
2023-10-07 | Vilniaus taurė | Kirzinė, Bražuolė | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1:05:02 | 1 diena | 1:05:02 ( 1) T | ||
2023-09-23 | MTBO World Cup round 3 relay | Folgaria | MIX | Lithuania | 1 | 2:02:15 | 3 etapas | 37:47 ( 3) T | |
2023-09-22 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTB... | Lavarone Gionghi | M | Lithuania | 8 | 2:26:16 | T | ||
2023-09-21 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTB... | Lavarone Gionghi | M | Lithuania | 11 | 1:02:48 | T | ||
2023-09-13 | Ukmergės fabrikų krosų taurės V etapa... | Zujai | DV | Veloklinika Cycling Team, Vilnius | 4 | 46:32 | T | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Perkūnas OK 2, Vilnius | 10 | 3:38:45 | 9 etapas | 47:53 (17) T | |
2023-08-26 | WOC relay | Nova Paka | M | Lithuania | 2 | 2:29:26 | 2 etapas | 50:49 ( 8) T | |
2023-08-25 | WOC JWOC mass start | Jabkenice | M | Lithuania | 9 | 1:27:26 | T | ||
2023-08-23 | WOC JWOC middle | Mostek | M | Lithuania | 22 | 57:03 | T | ||
2023-08-22 | WOC JWOC long | Mostek | M | Lithuania | 1:10:02 | T | |||
2023-08-20 | WOC JWOC sprint | Jičin | M | Lithuania | 18 | 25:41 | T | ||
2023-08-06 | MTB Žemaitijos taurė, Lapių etapas | Lapiai | VE | Veloklinika Cycling Team, Vilnius | 11 | 1:20:42 | T | ||
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... | Klaipėda | BM | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:07:13 | 1 diena 2 diena | 42:23 ( 1) T 24:50 ( 5) T | |
2023-05-14 | MTB Karma - Rokantiškių krosas | Villnius | V-E | Veloklinika Cycling Team, Vilnius | 3 | 1:43:43 | T | ||
2023-04-29 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | MIX | Lithuania | 4 | 2:01:14 | 2 etapas | 37:22 ( 4) | |
2023-04-28 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | M21 | Lithuania | 18 | 25:23 | T | ||
2023-04-27 | EOC mass start, Euro Junior and Youth... | Loulé | M21 | Lithuania | 10 | 1:30:29 | T | ||
2023-04-26 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | M21 | Lithuania | 4 | 49:58 | |||
2023-04-16 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Ignalina | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:52:57 | T | ||
2023-04-15 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Ignalina | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 29:47 | T | ||
2023-04-01 | Prienų Šilo taurė | Prienų r. | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:44:21 | 1 diena 2 diena | 47:33 ( 1) T 56:48 ( 1) T | |
2022-12-03 | Vilnius city sprint | Operos ir baleto rūmai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 32:16 | T | ||
2022-11-06 | VELO CX - Finalas | Vilnius | VCXE | Veloklinika Cycling Team, Vilnius | 2 | 57:36 | T | ||
2022-10-23 | Lietuvos ir Latvijos CX čempionatas i... | Žirmūnų paplūdimys, Vilnius | CEV | Veloklinika Cycling Team, Vilnius | 4 | 1:12:38 | T | ||
2022-10-16 | VELO CX - Perkūno trasa | Gariūnai, Vilnius | VCXE | Veloklinika Cycling Team, Vilnius | 2 | 58:40 | T | ||
2022-10-09 | VELO CX - Šeškinė | Šeškinė, Vilnius | VCXE | Veloklinika Cycling Team, Vilnius | 1 | 59:51 | T | ||
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:52:37 | 3 etapas | 15:29 ( 1) T | |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:52:37 | 6 etapas | 18:49 ( 1) T | |
2022-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kačerginė | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:01:39 | T | ||
2022-09-18 | MTBO World Cup round 3 relay | Momino | MIX | Lithuania | 2 | 2:27:30 | 3 etapas | 44:19 ( 5) T | |
2022-09-17 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTB... | Momino | M | Lithuania | 11 | 1:40:22 | |||
2022-09-16 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTB... | Kardam | M | Lithuania | 2 | 18:55 | T | ||
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempio... | Tolkūnų miškas | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 46:19 | T | ||
2022-08-24 | Ukmergės fabrikų krosų taurės IV etap... | Ukmergės miesto stadionas | DV | Veloklinika Cycling Team, Vilnius | 3 | 46:44 | T | ||
2022-08-06 | Betsafe Epic Gravel | Zarasai | V150 | Veloklinika Cycling Team | dnf | ||||
2022-07-20 | WOC JWOC mass start | Falun | M | Lithuania | 27 | 1:15:11 | T | ||
2022-07-19 | WOC JWOC sprint | Falun | M | Lithuania | 11 | 25:34 | T | ||
2022-07-17 | WOC JWOC long | Falun | M | Lithuania | dsq | T | |||
2022-07-16 | WOC relay | Mora by, Säter | M | Lithuania | 4 | 2:07:24 | 2 etapas | 42:06 ( 4) T | |
2022-07-15 | WOC JWOC middle | Mora by, Säter | M | Lithuania | dsq | T | |||
2022-07-09 | Velopeak 500 | Svencelė | VYR | 9 | 2:18:33 | T | |||
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | Balninkai, Alytaus r. | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 43:57 | T | ||
2022-05-29 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Melnragė | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2022-05-28 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | Vasaros estrada, Klaipėda | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:20:05 | T | ||
2022-05-22 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | MIX | Lithuania | dsq | 2 etapas | dsq T | ||
2022-05-21 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | M21 | Lithuania | 10 | 1:53:12 | T | ||
2022-05-20 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | M21 | Lithuania | 6 | 25:17 | T | ||
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | Giraitiškių miškas, Prienų r. | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:29:18 | T | ||
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 37 | 2 diena | 18:00 ( 4) T | ||
2022-02-19 | LTeam rogaining | Baltasis tiltas | DV4 | Veloklinika cycling team, Vilnius | 1 | 3:57:22 | T | ||
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Daugavpils | V | Perkūnas OK 2 | dsq | 2 etapas | dsq | ||
2022-02-12 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Daugavpils | V | Perkūnas OK | 14 | 48:51 | |||
2021-11-13 | Vilnius rogaining | Vilnius | DV6 | Cenos.cc - Veloklinika.lt, Vilnius | 38 | 4:16:55 | T | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:17:59 | 1 diena 2 diena | 30:19 ( 3) T 47:40 ( 1) T | |
2021-10-16 | LTCUP Knock Out | Palanga | V1 | 5 0 | 7:31 | T | |||
2021-10-10 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | MIX | Lithuania | 3 | 1:38:59 | 2 etapas | 32:47 (14) | |
2021-10-09 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | M21 | Lithuania | 10 | 1:40:19 | |||
2021-10-08 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | M21 | Lithuania | 20 | 50:56 | |||
2021-09-26 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Nemenčinė, Vilniaus r. | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:00:48 | T | ||
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Sakiškių miškas, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:26:02 | 3 etapas | 21:30 ( 1) T | |
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Sakiškių miškas, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:26:02 | 6 etapas | 21:18 ( 1) T | |
2021-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Fabijoniškės, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 25:20 | T | ||
2021-08-07 | Most Epic Gravel Ride Ever | Zarasai | DUO20 | Gravel/CX | 6 | 6:37:00 | T | ||
2021-07-04 | Žemaitijos MTB taurės Šiaulių etapas | Šiaulių r. Gėluvos ež. | V | Veloklinika CT, Vilnius | dsq | T | |||
2021-06-23 | Jonvabalių estafetės | Rumšiškės | ELIT | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 1 etapas | dsq T | ||
2021-06-17 | WOC JWOC relay | Seinäjoki | M | Lithuania | 5 | 2:12:52 | 3 etapas | 42:04 ( 6) T | |
2021-06-16 | WOC JWOC long | Kuortane | M | Lithuania | 6 | 1:38:53 | T | ||
2021-06-14 | WOC JWOC middle | Alajärvi | M | Lithuania | 9 | 51:32 | T | ||
2021-06-13 | WOC JWOC sprint | Seinäjoki | M | Lithuania | 16 | 24:26 | T | ||
2021-06-12 | WOC JWOC mass start | Kuortane | M | Lithuania | 17 | 1:09:00 | T | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 44:59 | T | ||
2021-05-22 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Živulčiškės miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 44:42 ( 2) T 1:07:55 ( 1) T | |||
2021-05-15 | OSKD Atrankinės Open | Kulautuva | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 20:40 ( 1) T 42:51 ( 1) T | |||
2021-02-14 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Panemunė | V | Perkūnas OK 3, Vilnius | dsq | 1 etapas | 39:05 (13) T | ||
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė | Panemunė | V | Perkūnas OK 3, Vilnius | 10 | 1:33:02 | 1 etapas | 13:31 (17) T | |
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė | Panemunė | V | Perkūnas OK 3, Vilnius | 10 | 1:33:02 | 4 etapas | 15:36 (12) T | |
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | BM | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:42:58 | 1 diena 2 diena | 55:01 ( 2) T 47:57 ( 1) T | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 3:00:11 | 3 etapas | 31:39 ( 5) T | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 3:00:11 | 6 etapas | 24:31 ( 1) T | |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BM | Perkūnas OK, Vilnius | 1:17:51 | 1 diena 3 diena | 25:48 ( 1) T 52:03 ( 1) T | ||
2020-09-09 | Ukmergės fabrikų krosų taurės III eta... | Ukmergės Šilo progimnazija | DV | S-Sportas, Vilnius | 1 | 55:37 | T | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | MBH | Perkūnas OK, Vilnius | 1:52:19 | 1 diena 2 diena 3 diena | 48:10 ( 1) T 1:04:09 ( 1) T dsq T | ||
2020-07-31 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Dzūkija | MBH | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 48:10 ( 1) T 1:04:09 ( 1) T | |||
2020-07-31 | Baltic MTBO championships (middle, ma... | Dzūkija | MBH | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 48:10 ( 1) T 1:04:09 ( 1) T | |||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | D3 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:39:11 | 1 diena 2 diena | 46:57 ( 1) T 52:14 ( 1) T | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | VE | Perkūnas OK, Vilnius | 17 | 1 diena 3 diena 5 diena | 25:02 ( 9) T 21:20 ( 4) T 24:57 (15) T | ||
2020-06-28 | Žemaitijos MTB taurės Šiaulių etapas | Geluvos ežeras, Šiaulių r. | V | S-Sportas, Vilnius | 4 | 1:41:46 | T | ||
2020-06-20 | MTB Karma - Vanaginės krosas | Vanaginė, Vilnius | V-E | S-Sportas, Vilnius | 2 | 1:31:03 | T | ||
2020-06-14 | Alytaus čempionatas | Muiželėnų miškas (I Alytus) | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 38:25 | T | ||
2020-02-29 | MTB Karma - Gudelių krosas | Gudeliai, Vilnius | V-E | S-Sportas, Vilnius | 1 | 1:05:33 | T | ||
2020-02-09 | MTBF Žiemos krosas | Žalieji ežerai, Vilnius | V-19 | S-Sportas | 1 | 50:27 | T | ||
2020-02-01 | LTeam rogaining | Druskininkai | DVM4 | S-Sportas / Demotyvuoti kotletai, Vilnius | 23 | 2:12:01 | T | ||
2019-11-09 | Vilniaus rogaining | Vilnius | DVM6 | S-Sportas, Vilnius | 3 | 5:54:12 | T | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | BH | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:15:28 | 1 diena 2 diena | 37:22 ( 1) T 38:06 ( 4) T | |
2019-09-14 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Bubiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 55:31 ( 1) T 1:19:57 ( 1) T | |||
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Perkūnas OK 2, Vilnius | 12 | 4:01:29 | 1 etapas | 40:39 ( 4) T | |
2019-08-03 | WOC JWOC relay | Viborg | M | Lithuania | 9 | 2:30:29 | 2 etapas | 47:48 ( 6) | |
2019-08-02 | WOC JWOC mass start | Viborg | M | Lithuania | 15 | 1:02:45 | |||
2019-07-31 | WOC JWOC long | Viborg | M | Lithuania | 15 | 1:55:24 | |||
2019-07-30 | WOC JWOC middle | Viborg | M | Lithuania | 44 | 1:06:15 | |||
2019-07-28 | WOC JWOC sprint | Viborg | M | Lithuania | 13 | 23:19 | |||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | MBH | S-Sportas, Vilnius | 1 | 2:26:06 | 2 diena 3 diena 4 diena | 22:28 ( 1) T 1:14:52 ( 1) T 48:46 ( 1) T | |
2019-06-10 | European MTB orienteering championshi... | Strzelin | M | Lithuania | 7 | 1:13:41 | |||
2019-06-09 | European MTB orienteering championshi... | Strzelin | M | Lithuania | 5 | 21:35 | |||
2019-06-08 | European MTB orienteering championshi... | Strzelin | X | Lithuania 1 | 9 | 2:03:23 | 3 etapas | 36:00 ( 8) | |
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Prienai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 4:34:51 | 3 etapas | 36:02 ( 1) T | |
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Prienai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 4:34:51 | 6 etapas | 41:17 ( 2) T | |
2019-05-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + ilga | Prienai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 diena | 2:10:35 ( 1) T | |||
2019-05-22 | MTB Karma - TT Salotės XC | Salotė, Vilnius | TT | S-Sportas | dnf | ||||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BM | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:41:19 | 1 diena 2 diena 3 diena | 22:19 ( 1) T 1:13:25 ( 1) T 1:05:35 ( 1) T | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X | Perkūnas OK 2, Vilnius | 13 | 1:02:05 | 1 etapas | 17:33 ( 3) T | |
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | V | S-Sportas, Vilnius | dsq | 3 etapas | 39:40 ( 5) T | ||
2019-02-09 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Šiauliai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | dsq T dsq T | |||
2019-02-02 | Winter challenge | Druskininkai | PRO_M | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 5:06:39 | T | ||
2019-01-20 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Visaginas | V | Perkūnas OK 2, Vilnius | dsq | 3 etapas | dsq T | ||
2019-01-19 | Lietuvos OSS čemp. ilga | Visaginas | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė | Vilniaus | VE | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 22:09 (12) T 27:48 (10) T 20:30 ( 6) T 22:22 ( 8) T 22:07 ( 8) T | ||
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | BM | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:06:19 | 1 diena 2 diena | 1:07:39 ( 1) T 58:40 ( 2) T | |
2018-09-30 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | Klaipėdos miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Smiltynė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:18:24 | 3 etapas | 21:39 ( 2) T | |
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Smiltynė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:18:24 | 6 etapas | 19:32 ( 2) T | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 49:41 | T | ||
2018-08-12 | WOC JWOC EYOC sprint | Waldviertel | M | Lithuania | 10 | 21:24 | |||
2018-08-11 | WOC JWOC EYOC long | Waldviertel | M | Lithuania | 12 | 2:05:17 | |||
2018-08-09 | WOC JWOC EYOC relay | Waldviertel | M | Lithuania | 8 | 1:53:04 | 3 etapas | 36:49 ( 7) | |
2018-08-08 | WOC JWOC EYOC middle | Waldviertel | M | Lithuania | 17 | 1:12:36 | |||
2018-08-07 | WOC JWOC mass start | Waldviertel | M | Lithuania | 32 | 1:33:25 | |||
2018-07-01 | European MTB orienteering championshi... | Budapest | X | Lithuania 1 | 7 | 2:39:38 | 3 etapas | 47:36 ( 8) | |
2018-06-29 | European MTB orienteering championships | Budapest | M | Lithuania | 1 diena 2 diena | dnf 1:03:58 ( 6) | |||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | MBH | Perkūnas OK, Vilnius | 1:23:55 | 1 diena 2 diena 3 diena | 22:26 ( 1) T 1:01:29 ( 2) T dsq T | ||
2018-05-27 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:47:34 | T | ||
2018-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + viduti... | Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 34:28 ( 1) T 52:37 ( 1) T | |||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BM | Perkūnas OK, Vilnius | 22:20 | 1 diena | 22:20 ( 1) T | ||
2018-04-15 | Žemaitijos taurės Platelių etapas | Plateliai | V | S-Sportas, Vilnius | 2 | 2:09:15 | T | ||
2018-03-24 | Lietuvos čemp. labai ilga, Alytaus če... | Vidzgiris | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 46:46 | T | ||
2018-03-04 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Senasalis, Vilniaus raj. | V | Perkūnas OK 2, Vilnius | 6 | 2:49:46 | 3 etapas | 59:41 ( 7) T | |
2018-03-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas | Senasalis, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 18 | 35:53 | T | ||
2018-02-03 | LTeam Winter challenge | Jonava | PRO_V | S-Sportas | 22 | 3:25:24 | T | ||
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 27:35 (15) T 27:59 (15) T 25:24 ( 5) T dsq T 22:32 ( 6) T | ||
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | BM | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:19:07 | 1 diena 2 diena | 1:14:48 ( 1) T 1:04:19 ( 2) T | |
2017-09-16 | Klaipėda challenge | Klaipėda | VYR-J | S-Sportas, Vilnius | 8 | 5:46:47 | T | ||
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Panemunės šilas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:38:32 | 3 etapas | 22:50 ( 1) T | |
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Panemunės šilas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:38:32 | 6 etapas | 23:10 ( 3) T | |
2017-09-09 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kleboniškio miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 53:50 | T | ||
2017-09-03 | Elektrėnai MTB XC | Žikaronys, Elektrėnų sav. | V19 | S-Sportas | 2 | 1:40:43 | T | ||
2017-08-26 | WOC JWOC sprint | Vilnius | M | Lithuania | 7 | 24:33 | T | ||
2017-08-25 | WOC JWOC long | Vilnius | M | Lithuania | dsq | T | |||
2017-08-23 | WOC JWOC relay | Vilnius | M | Lithuania | 5 | 2:46:25 | 3 etapas | 51:50 ( 2) T | |
2017-08-22 | WOC JWOC mass start | Vilnius | M | Lithuania | 15 | 1:22:15 | T | ||
2017-08-21 | WOC JWOC middle | Vilnius | M | Lithuania | 11 | 1:13:06 | T | ||
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | MBH | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:53:59 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 35:39 ( 2) T 14:11 ( 1) T 1:15:48 ( 2) T 48:21 ( 3) T | |
2017-05-20 | Lietuvos OSKD čemp. ilga + sprintas | Telšiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:51:47 ( 1) T 29:45 ( 3) T | |||
2017-05-17 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Systema... | Ukmergė | DV | S-Sportas, Vilnius | 3 | 52:41 | T | ||
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC | Vilnius | BM | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:55:18 | 1 diena 2 diena 3 diena | 19:31 ( 1) T 1:29:09 ( 2) T 1:06:38 ( 7) T | |
2017-05-01 | MTBO training camp | Vilnius | MA | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:27:45 ( 3) T 59:54 ( 2) T 49:58 ( 7) T | |||
2017-04-09 | Kauno čemp. vidutinė | Karmėlavos miškas | MBV | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 58:59 | T | ||
2017-04-02 | Alytaus čempionatas | Einorai | DV | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2017-02-04 | Winter challenge | Druskininkai | PRO_V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 4:26:38 | T | ||
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 28 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 21:50 ( 9) T dsq T 25:41 (13) T 22:44 ( 8) T | ||
2016-11-06 | Xtrasa | Belmontas | V10 | Perkūnas OK, S-Sportas, Vilnius | 51 | 41:33 | T | ||
2016-10-29 | Šiaulių rogaining | Kurtuvėnai | DV6 | Perkūnas OK, S-Sportas, Vilnius | 1 | 4:48:28 | T | ||
2016-10-22 | Atrask Krekenavą | Krekenava | S_V | Perkūnas OK | 2 | 4:05:45 | T | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | BM | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 2:45:09 | 1 diena 2 diena | 1:42:19 ( 1) T 1:02:50 ( 1) T | |
2016-09-30 | WMOC and World Cup round 3 | Kaunas | M | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 2:18:31 ( 9) T 1:00:45 ( 7) T 29:39 (17) T | |||
2016-09-24 | Lietuvos čemp. sprintas + ilga | Ignalina | V | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 diena 2 diena | 30:28 ( 1) T 2:00:33 ( 2) T | |||
2016-09-10 | Klaipėda | Klaipėda | DV | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:31:37 | 1 diena 2 diena | 46:35 ( 1) T 45:02 ( 1) T | |
2016-08-07 | Žemaitijos taurės Klaipėdos etapas | Lapiai | V | S-Sportas, Vilnius | 3 | 1:28:34 | T | ||
2016-07-30 | WOC JWOC EYOC relay | Mealhada | M | Lithuania | 5 | 2:10:40 | 3 etapas | 41:16 ( 2) | |
2016-07-29 | WOC JWOC EYOC long | Agueda | M | Lithuania | 28 | 1:57:57 | |||
2016-07-27 | WOC JWOC EYOC middle | Valongo do Vouga, Agueda | M | Lithuania | 38 | 54:26 | |||
2016-07-25 | WOC JWOC EYOC sprint | Cantanhede | M | Lithuania | 28 | 24:55 | |||
2016-06-24 | Lietuvos čemp. | Ignalina | V | S-Sportas, Vilnius | 1 diena | 46:59 ( 5) T | |||
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | MBH | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 2:48:17 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 33:59 ( 2) T 1:17:35 ( 1) T 22:17 ( 1) T 34:26 ( 1) T | |
2016-06-12 | Žemaitijos taurės Telšių etapas | Telšiai | V | S-Sportas | 3 | 1:06:01 | T | ||
2016-05-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Pažaislis, Kaunas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:49:40 | 3 etapas | 31:15 ( 3) T | |
2016-05-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Pažaislis, Kaunas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:49:40 | 6 etapas | 20:37 ( 1) T | |
2016-05-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | Girionys, Kaunas | V | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 54:29 | T | ||
2016-04-10 | Kauno čemp. vidutinė | Kačerginė | DV | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 47:46 | T | ||
2015-10-25 | Šiaulių rogaining | Šiauliai | DV6 | S-Sportas, Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:45:00 | T | ||
2015-10-17 | Lietuvos taurė | Neringa | BM | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:18:33 | 1 diena 2 diena | 36:13 ( 1) T 42:20 ( 1) T | |
2015-10-04 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | Bubiai | V | S-Sportas | 2 | 1:04:24 | T | ||
2015-09-27 | Lietuvos čemp. estafetė | Pilaitė, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:19:17 | 3 etapas | 21:50 ( 1) T | |
2015-09-27 | Lietuvos čemp. estafetė | Pilaitė, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:19:17 | 6 etapas | 19:08 ( 1) T | |
2015-09-26 | Lietuvos čemp. ilga | Sakiškės, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:47:36 | T | ||
2015-08-22 | WOC JWOC relay | Liberec | M | Lithuania | 8 | 2:48:20 | 3 etapas | 55:58 (11) | |
2015-08-21 | WOC JWOC long | Liberec | M | Lithuania | dsq | ||||
2015-08-19 | WOC JWOC sprint | Liberec | M | Lithuania | 28 | 23:05 | |||
2015-08-18 | WOC JWOC middle | Liberec | M | Lithuania | 21 | 1:04:20 | |||
2015-06-26 | Lietuvos čemp. | Ignalina | V | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 diena 3 diena | 41:53 ( 6) T 4:08:17 (14) T | |||
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | MB-H | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3:01:22 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:08:59 T 1:22:19 ( 2) T 57:55 ( 1) T 41:08 ( 1) T | ||
2015-05-30 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Šiauliai | V | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 diena 2 diena | 27:41 ( 1) T 43:22 ( 5) T | |||
2015-05-08 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | DM | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 2:57:25 | 1 diena 2 diena 3 diena | 22:35 ( 1) T 1:27:29 ( 1) T 1:07:21 ( 1) T | |
2015-04-19 | Žemaitijos taurės Platelių etapas | Plateliai | V | S-Sportas | 1 | 1:00:59 | T | ||
2015-02-21 | Lietuvos čemp. sprintas | Senasalis, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | T | |||
2014-11-08 | Atrask Krekenavą | Krekenava | S_V | S-Sportas | 2 | 3:06:54 | T | ||
2014-10-25 | Šiaulių rogaining | Kurtuvėnų reg. parkas | D-VYR | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 5:49:42 | T | ||
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | BM | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 2:21:19 | 1 diena 2 diena | 1:34:02 ( 3) T 47:17 ( 1) T | |
2014-10-11 | Rogaining Būdakalnis | Ievalaukis, Ignalinos r. | SMBIK | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 27 | 2:19:38 | 2 diena | 2:19:38 ( 6) T | |
2014-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Kačerginė | V | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | 3 etapas | 28:35 ( 5) T | ||
2014-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Kačerginė | V | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | 6 etapas | 27:17 ( 2) T | ||
2014-09-13 | Lietuvos čemp. ilga | Agurkiškė | V | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:34:20 | T | ||
2014-08-30 | WOC JWOC EYOC relay | Białystok | M | Lithuania | 4 | 2:25:48 | 3 etapas | 46:14 ( 5) | |
2014-08-29 | WOC JWOC EYOC long | Supraśl | M | Lithuania | 4 | 1:53:40 | |||
2014-08-27 | WOC JWOC EYOC middle | Leńce | M | Lithuania | 30 | 1:04:00 | |||
2014-08-26 | WOC JWOC sprint | Białystok | M | Lithuania | 30 | 23:55 | |||
2014-08-25 | WOC JWOC EYOC relay mix | Suprasl | X | Lithuania | 5 | 53:41 | 2 etapas | 15:46 (23) | |
2014-08-25 | WOC JWOC EYOC relay mix | Suprasl | X | Lithuania | 5 | 53:41 | 4 etapas | 13:43 ( 2) | |
2014-07-27 | Bigbank plento taurės 4 etapas | Šiauliai | V19 | Top team Dviratis Tau, Vilnius | dnf | ||||
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | MB-HE | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 2:54:50 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 34:46 ( 1) T 1:08:00 ( 1) T 29:53 ( 3) T 42:11 ( 2) T | |
2014-06-07 | Vilnius Challenge | Ozas, Vilnius | ELI-M | S-Sportas | 5 | 7:59:06 | T | ||
2014-05-31 | Baltic championship sprint + middle | Smiltynė, Klaipėda | M | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:09:28 | 1 diena 2 diena | 23:40 ( 1) T 45:48 ( 1) T | |
2014-05-31 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Smiltynė, Klaipėda | V | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 diena 2 diena | 23:40 ( 1) 45:48 ( 1) | |||
2014-05-11 | Bigbank plento taurės 2 etapas | Kaunas | V | Top team Dviratis Tau, Vilnius | 17 | 2:42:57 | T | ||
2014-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | DM | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1:15:06 | 1 diena 2 diena 3 diena | dsq T 1:15:06 ( 2) T dnf | ||
2014-04-27 | Bigbank plento taurės 1 etapas | Birštonas | V | Top team Dviratis Tau | dnf | ||||
2014-04-12 | Alytaus čempionatas | Vidzgirio miškas | DV | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 47:44 | T | ||
2013-11-09 | Atrask Krekenavą | Krekenava | V | S-Sportas, Vilnius | 2 | 3:09:40 | T | ||
2013-10-19 | Lietuvos taurė | Nida, Kuršių nerija | BM | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:28:21 | 1 diena 2 diena | 45:33 ( 1) T 42:48 ( 1) T | |
2013-10-12 | Rogaining Būdakalnis | Ignalina | SMBIK | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 6:56:23 | 1 diena 2 diena | 4:41:09 ( 1) T 2:15:14 ( 1) T | |
2013-10-06 | MTB Lietuvos čempionatas | Vilnius | M | Sietyno SM, Vilnius | 12 | 1:32:19 | T | ||
2013-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Lavoriškės, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 3:47:30 | 3 etapas | 35:11 ( 1) T | |
2013-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Lavoriškės, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 3:47:30 | 6 etapas | 31:42 ( 2) T | |
2013-09-21 | Lietuvos čemp. ilga | Lavoriškės, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:46:01 | T | ||
2013-09-15 | Klubų taurė | Viečiūnų miškas | X | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 3:33:36 | 10 etapas | 38:12 (10) T | |
2013-09-08 | MTBXC Vilniaus turo 3 etapas | Belmontas, Vilnius | V | Top team Dviratis Tau, Vilnius | 4 | 1:56:35 | T | ||
2013-08-30 | WOC JWOC relay | Rakvere | M | Lithuania | 5 | 2:30:29 | 2 etapas | 50:10 ( 4) | |
2013-08-28 | WOC JWOC middle | Mõedaka | M | Lithuania | 31 | 53:29 | |||
2013-08-27 | WOC JWOC sprint | Tapa | M | Lithuania | 20 | 22:06 | |||
2013-07-28 | Plento dviračių taurės Šiaulių etapas... | Šiauliai | V | Top team Dviratis Tau, Vilnius | 31 | 2:19:26 | T | ||
2013-06-29 | Dviratai MTB 24h lenktynės | Prienai | X_8 | ABBA 6962 | 1 | 3:57:37 | T | ||
2013-06-22 | Olimpinė diena | Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 14:29 | T | ||
2013-06-21 | Lietuvos čemp. | Utena | V | Top team Dviratis Tau, Sietyno SM, Vilnius | 2 diena | 2:34:47 T | |||
2013-06-02 | Plento dviračių taurės Vilniaus etapa... | Vilnius | V | Top team Dviratis Tau 2, Vilnius | 16 | 2:51:32 | T | ||
2013-05-26 | Lietuvos čemp. vidutinė | Kazokiškės | V | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 10 | 1:13:11 | T | ||
2013-05-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Panemunės šilas, Kaunas | V | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | dsq | T | |||
2013-03-10 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Gaizinkalns, Madona | M | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 7 | 2:22:26 | 3 etapas | 52:02 (11) | |
2013-03-09 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Gaizinkalns, Madona | M | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 23 | 1:08:57 | |||
2012-10-20 | Lietuvos taurė | Antaveršis + Anupriškės | DV | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 2:12:39 | 1 diena 2 diena | 1:32:22 ( 2) T 40:17 ( 1) T | |
2012-09-16 | Lietuvos čemp. estafetė | Smiltynė, Klaipėda | V | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:29:45 | 3 etapas | 28:48 ( 2) T | |
2012-09-15 | Lietuvos čemp. sprintas | Vasaros estrada, Klaipėda | V20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 24:31 | T | ||
2012-09-02 | Klubų taurė | Živulčiškė | X | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 3:48:27 | 1 etapas | 53:08 (19) T | |
2012-08-26 | WOC JWOC long final | Veszprém | M20 | Lithuania | 2 | 1:17:54 | |||
2012-08-24 | WOC JWOC relay | Öskü, Veszprém | M20 | Lithuania | 5 | 2:18:06 | 3 etapas | 46:17 (10) | |
2012-08-22 | WOC JWOC middle | Nagyvazsony, Veszprém | M20 | Lithuania | 10 | 44:29 | |||
2012-08-21 | WOC JWOC sprint | Öskü Dél, Veszprém | M20 | Lithuania | 4 | 24:14 | |||
2012-08-20 | WOC JWOC long qualification | Joko-Hegy, Veszprém | M20-1 | Lithuania | 6 | 1:02:36 | |||
2012-07-06 | MTB Šiauliai | Šiauliai | V | Top team Specialized, Vilnius | 49 | 2:19:33 | 1 diena 2 diena 3 diena | 15:45 (17) T 1:11:18 T 2:03:47 (19) T | |
2012-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | MB-HE | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1:02:09 | 3 diena 4 diena | dsq T 1:02:09 ( 1) T | ||
2012-05-27 | Lietuvos čemp. ilga | Aukštieji Paneriai, Vilnius | V20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1:23:07 | T | |||
2012-05-26 | Lietuvos čemp. vidutinė | Kulautuva, Kauno r. | V20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 59:09 | T | ||
2012-05-04 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | DM | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 3:01:18 | 1 diena 2 diena 3 diena | 28:33 ( 3) T 1:28:33 ( 1) T 1:04:12 ( 6) T | |
2012-02-18 | Lietuvos čemp. ilga | Baltamiškis | V20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 1:08:03 | T | ||
2012-02-17 | Lietuvos čemp. sprintas | Baltamiškis | V20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 3 | 22:45 | T | ||
2012-02-12 | Lietuvos čemp. estafetė | Visaginas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2:49:42 | 2 etapas | 58:18 (13) T | ||
2011-09-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Vidzgiris, Alytus | V | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 8 | 3:12:34 | 2 etapas | 1:02:38 ( 8) T | |
2011-09-04 | Klubų taurė | Lūžų miškas, Antalieptė | X | Perkūnas OK 2, Vilnius | dsq | 1 etapas | 50:25 (20) T | ||
2011-08-27 | WOC JWOC sprint | Vicenza, Veneto | M20 | Lithuania | 30 | 27:01 | |||
2011-08-26 | WOC JWOC relay | Vicenza, Veneto | M20 | Lithuania | 5 | 2:21:52 | 2 etapas | 51:45 (11) | |
2011-08-25 | WOC JWOC middle | Vicenza, Veneto | M20 | Lithuania | dsq | ||||
2011-08-23 | WOC JWOC long final | Vicenza, Veneto | M20 | Lithuania | dsq | ||||
2011-08-22 | WOC JWOC long qualification | Vicenza, Veneto | M20 | Lithuania | 23 | 1:12:18 | |||
2011-08-07 | OSKD taurė XIII etapas | Telšiai | H | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 3 | 48:03 | T | ||
2011-08-06 | Lietuvos čemp. ilga | Buožėnai, Telšiai | V | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 5 | 1:59:53 | T | ||
2011-07-29 | OSKD Briedis | Dubingiai, Molėtų raj. | V | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 7 | 4:21:02 | 1 diena 2 diena 3 diena | 57:05 ( 2) T 2:11:38 ( 9) T 1:12:19 ( 6) T | |
2011-06-04 | Vilnius Challenge | Vilnius | ELI-M | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 8:38:01 | T | ||
2011-05-28 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Daugpilis | V20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 diena 2 diena | 29:06 ( 1) T 1:00:35 ( 1) T | |||
2011-05-06 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | KDM | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2:36:56 | 2 diena 3 diena | 1:37:49 ( 7) T 59:07 (10) T | ||
2011-02-27 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Jaunā Forštate, Daugavpils | M | Perkūnas OK, Sietyno SM 2, Vilnius | 11 | 2:56:22 | 2 etapas | 57:26 (13) T | |
2011-02-26 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Jaunā Forštate, Daugavpils | M20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 6 | 1:18:18 | T | ||
2011-01-15 | Lietuvos čemp. sprintas + ilga | Visaginas | V20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 diena 2 diena | 28:12 ( 6) T 1:24:30 ( 3) T | |||
2010-10-16 | Lietuvos taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | DV | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 3:33:13 | 1 diena 2 diena | 1:37:35 ( 8) T 1:55:38 ( 8) T | |
2010-10-02 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pakarklės miškas, Vilkija | V18 | Sietyno SM, Vilnius | 6 | 1:17:39 | T | ||
2010-09-26 | Lietuvos čemp. ilga | Gečialaukis, Alytaus r. | V20 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:32:58 | T | ||
2010-09-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Balninkai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:32:47 | 2 etapas | 53:41 ( 3) T | |
2010-09-05 | Klubų taurė | Paryžiaus miškas, Jonavos r. | X | Perkūnas OK 2, Vilnius | dsq | 5 etapas | 47:04 (30) T | ||
2010-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Telšiai | V18 | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 1:40:28 | T | ||
2010-08-28 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V18 | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 15:56 | T | ||
2010-08-13 | MTBO Briedis | Ievalaukis, Ignalinos raj. | H | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 15 | 4:04:21 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:02:36 (14) T 2:00:57 (18) T 1:00:48 (14) T | |
2010-07-17 | WOC JWOC relay | Montalegre | M | Lithuania 2 | 3:17:15 | 2 etapas | 1:05:10 (23) | ||
2010-07-16 | JWOC long | Montalegre | M20 | Lithuania | 23 | 2:08:40 | |||
2010-07-14 | JWOC middle | Montalegre | M20 | Lithuania | 35 | 1:02:13 | |||
2010-07-11 | WOC JWOC sprint | Montalegre | M20 | Lithuania | 25 | 21:19 | |||
2010-06-19 | Sportas ir aplinka | Vilnius | V | Martyno Mažvydo vidurinė mokykla, Vilnius | 5 | 8:19 | |||
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė | Murmuliškės, Zarasai | V18 | Sietyno SM, Vilnius | 5 | 2:48:20 | 2 etapas | 56:52 ( 5) T | |
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Liminiškės, Zarasai | V18 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 16 | 50:41 | T | ||
2010-05-29 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Elektrėnai | V20 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 28:11 ( 2) T 57:18 ( 2) T | |||
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius, Elektrėnų sav. | KDHA | Perkūnas OK, Vilnius | 1:37:11 | 1 diena 2 diena 3 diena | dsq T 57:09 ( 1) T 40:02 ( 1) T | ||
2010-05-01 | Vilniaus čemp. ilgojoje trasoje | Senasalis | DV18 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:38:42 | T | ||
2010-04-18 | Prienų čempionatas | Trys ežerėliai, Prienų r. | DVA | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:10:35 | T | ||
2010-03-07 | Lietuvos čemp. ilga | Kęstaičiai, Telšių sav. | V18 | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:07:01 | T | ||
2010-03-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kęstaičiai, Telšių sav. | V18 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 2:14:29 | 2 etapas | 39:42 ( 1) T | |
2010-01-30 | OK Fortūnos taurė | Varnikai, Trakai | V2 | Perkūnas OK, Vilnius | 13 | 1:31:39 | 1 diena 2 diena | 34:45 (11) T 56:54 (12) T | |
2010-01-23 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Visaginas | V18 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 25:06 ( 2) T dsq T | |||
2009-10-24 | Lietuvos taurė | Klaipėda | KDVA | Perkūnas OK, Vilnius | 57:24 | 1 diena 2 diena | dsq T 57:24 ( 1) T | ||
2009-10-10 | OSKD taurės 16 etapas | Riešė | HA | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:26:01 | T | ||
2009-09-27 | Lietuvos čemp. ilga | Juodkrantė | V18 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:24:48 | T | ||
2009-09-26 | Lietuvos čemp. estafetė | Nida | V | Perkūnas OK 2, Vilnius | 10 | 3:25:17 | 2 etapas | 1:02:05 ( 6) T | |
2009-09-19 | Klajūno taurė | Mindūnai | KDVA | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 41:26 | T | ||
2009-09-06 | Klubų taurė | Pavištyčio miškas | X | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 4 etapas | 38:19 ( 8) T | ||
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Riešė | V18 | Sietyno SM 2, Vilnius | 5 | 2:33:51 | 3 etapas | 52:07 ( 6) T | |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė | Riešė, Vilnius | V18 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 23 | 1:02:04 | T | ||
2009-07-17 | MTBO Briedis | Mačiūnai, Naravai | HA | Perkūnas OK, Sietyno SM 2, Vilnius | 1:51:42 | 1 diena 2 diena 3 diena | 53:16 ( 3) T dsq T 58:26 ( 4) T | ||
2009-06-27 | EC JWOC relay | Hareskoven, North Zealand | M20 | Lithuania | 8 | 2:47:36 | 2 etapas | 52:55 ( 9) | |
2009-06-24 | EC JWOC middle | Ganløse Ore, North Zealand | M20 | Lithuania | 32 | 51:16 | |||
2009-06-23 | EC JWOC sprint | Bøndernes Hegn, North Zealand | M20 | Lithuania | 41 | 33:46 | |||
2009-06-13 | Lietuvos čemp. vidutinė + sprintas | Druskininkai | V20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:06:14 ( 3) T 50:59 ( 3) T | |||
2009-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Aukštadvaris, Lietuva | V18 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 11 | 1:41:28 | T | ||
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Elektrėnai, Lietuva | V18 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 16 | 16:32 | T | ||
2009-05-31 | MTB Šiaulių maratonas | Bubiai | V18 | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:24:27 | |||
2009-05-30 | OSKD taurės VII etapas | Bubiai, Šiaulių raj. | VA | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 52:41 | T | ||
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | KD_H | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 4 | 3:32:53 | 1 diena 2 diena 3 diena | 25:43 ( 6) T 1:47:39 ( 5) T 1:19:31 ( 5) T | |
2009-05-03 | Vilniaus čemp. vidutinė, OSKD taurė I... | Verkiai | KDVA | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 1:05:04 | T | ||
2009-05-02 | OSKD taurės III etapas | Antaviliai | VA | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 3 | 58:54 | T | ||
2009-05-01 | Mokinių olimpinis festivalis | Alytus | V2 | Martyno Mažvydo vidurinė mokykla, Vilnius | 5 | 38:09 | T | ||
2009-04-13 | Alytaus čemp., OSKD taurė I | Kalniškės miškas | KD_VA | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 57:09 | T | ||
2009-02-07 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Visaginas | V18 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 diena 2 diena | 34:30 ( 5) T dsq T | |||
2009-01-31 | OK Fortūnos taurė | Strėva | V2 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 8 | 2:14:34 | 1 diena 2 diena | 51:39 (10) T 1:22:55 (12) T | |
2008-12-28 | Lietuvos čemp. vidutinė | Rakvere | M16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | dsq | T | |||
2008-12-27 | Lietuvos čemp. sprintas | Rakvere | M16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 10 | 25:40 | T | ||
2008-10-18 | Lietuvos taurė | Kochanovka | H16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 12 | 1:20:19 | 1 diena 2 diena | 50:50 (15) T 29:29 ( 3) T | |
2008-10-12 | OSKD taurės 17 etapas | Kazokiškės | HA | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 6 | 1:24:14 | T | ||
2008-09-27 | EOC relay | Nida | M17 | Lithuania | 2 | 1:28:09 | 2 etapas | 30:19 ( 3) T | |
2008-09-26 | EOC long | Juodkrantė | M17 | Lithuania | 17 | 1:08:36 | T | ||
2008-09-25 | EOC sprint | Smiltynė | M17 | Lithuania | 6 | 24:00 | T | ||
2008-09-24 | EOC middle | Nida | M17 | Lithuania | 17 | 49:10 | T | ||
2008-09-20 | Javonio taurė | Živulčiškė | V16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 7 | 1:08:29 | T | ||
2008-09-14 | Alytaus taurė, OSKD taurė XVI | Alytaus šilas | KD_VA | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | dsq | T | |||
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 3 etapas | 1:00:30 (15) T | ||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 10 | 15:06 | T | ||
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pavištytis | V16A | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 5 | 46:23 | T | ||
2008-08-30 | WOC JWOC relay | Ostróda, Stare Jabłonki | M20 | Lituania | 4 | 2:23:02 | 2 etapas | 50:01 ( 8) | |
2008-08-29 | WOC JWOC long final | Ostróda, Stare Jabłonki | M20 | Lithuania | 42 | 1:49:53 | |||
2008-08-27 | WOC JWOC long qualification | Ostróda, Stare Jabłonki | M20-2 | Lithuania | 7 | 1:02:54 | |||
2008-08-26 | WOC JWOC middle | Ostróda, Stare Jabłonki | M20 | Lithuania | 54 | 1:08:00 | |||
2008-08-15 | Visaginas 3x4 | Visaginas | H16 | Sietyno SM, Vilnius | 1:56:17 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 49:50 (11) T 26:02 T 20:13 ( 8) T 46:14 (11) T | ||
2008-08-08 | MTBO Briedis | Poviliškis | HA | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 3:32:34 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:00:00 ( 4) T 1:37:29 ( 2) T 55:05 ( 1) T | |
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Trakai | MB_HA | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 2:02:01 | 1 diena 2 diena 3 diena | 36:41 ( 2) T 47:41 ( 2) T 37:39 ( 2) T | |
2008-06-13 | Lietuvos čemp. vidutinė + ilga + spri... | Klaipėda | V16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 diena 2 diena 3 diena | 45:18 ( 2) T 1:34:03 ( 2) T 25:03 ( 3) T | |||
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | Elniakampis | V16 | Sietyno SM 2, Vilnius | 2 | 2:42:34 | 2 etapas | 50:04 ( 1) T | |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Elniakampis | V16A | Sietyno SM, Vilnius | 4 | 42:41 | T | ||
2008-06-01 | OSKD taurės 5 etapas | Jadagonys | H18 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:40:32 | T | ||
2008-05-24 | Kauno čempionatas ir KASK taurė | Ringovės miškas, Vilkija | V16 | Sietyno SM, Vilnius | 13 | 36:43 | T | ||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | H18M | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2:43:04 | 1 diena 2 diena 3 diena | dsq T 1:38:47 ( 2) T 1:04:17 ( 2) T | ||
2008-05-11 | OSKD taurės 4 etapas | Sapieginė | H18 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | dsq | T | |||
2008-05-03 | MTBO Būdakalnis | Ignalina | H20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 57:55 | 1 diena 2 diena | dsq T 57:55 ( 3) T | ||
2008-05-01 | Mokinių olimpinis festivalis | Prienai | V2 | Martyno Mažvydo vidurinė mokykla, Vilnius | 5 | 39:36 | T | ||
2008-04-27 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Bražuolė | H16 | Sietyno SM, Vilnius | 16 | 52:08 | T | ||
2008-04-20 | Jono Vileišio taurė | Kurtuvėnų regioninis parkas | V16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 16 | 42:11 | T | ||
2008-04-06 | Prienų čempionatas | Mačiūnai | V16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 4 | 44:11 | T | ||
2008-03-30 | Pavasaris pietų Lietuvoj | Nikronys, Trakų r. | V16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 3 | 38:11 | T | ||
2007-12-30 | Naujametinis | Vilnius | VJ | Sietyno SM, Vilnius | 62 | 1:01:33 | |||
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | H16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 16 | 1:22:12 | 1 diena 2 diena | 54:02 (20) T 28:10 (14) T | |
2007-09-08 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Vėliučionys | V18 | Sietyno SM, Vilnius | 31 | 1:34:49 | T | ||
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | V16A | Sietyno SM, Vilnius | 25 | 19:23 | T | ||
2007-08-10 | Visaginas 3x4 | Visaginas | H16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 6 | 2:19:25 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 53:52 ( 8) T 16:25 ( 6) T 22:40 ( 7) T 46:28 ( 7) T | |
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Elektrėnai | H16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 16 | 4:45:30 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 50:03 (15) T 1:05:53 (25) T 22:50 (18) T 1:14:18 (21) T 1:12:26 (15) T | |
2007-06-23 | Olimpinė diena | Vingio parkas | V16 | Sietyno SM, Vilnius | 3 | 25:41 | T | ||
2007-06-10 | Lietuvos čemp. estafetė | Noškūnai | V16 | Sietyno SM 2, Vilnius | dsq | 2 etapas | dsq T | ||
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga | Noškūnai, Alytaus r. | V16A | Sietyno SM, Vilnius | 33 | 1:14:22 | T | ||
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Petroškų miškas, Lazdijų raj. | V16 | Sietyno SM, Vilnius | 34 | 54:12 | T | ||
2007-05-19 | KASK taurė | Živulčiškės miškas | V16B | Sietyno SM, Vilnius | 18 | 1:22:18 | T | ||
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD... | Vilnius | H16 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 28 | 2:27:27 | 1 diena 2 diena 3 diena | 17:53 (20) T 1:13:25 (29) T 56:09 (30) T | |
2007-05-06 | MTBO Būdakalnis | Ignalina | H20 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2:39:58 | 2 diena | 2:39:58 ( 6) T | ||
2007-05-05 | Mokinių olimpinis festivalis | Druskininkai | V2 | Martyno Mažvydo vidurinė mokykla, Vilnius | 10 | 47:07 | T | ||
2007-04-28 | Vilniaus estafetė | Pustalaukis | V16 | Sietyno SM 2, Vilnius | dsq | 1 etapas | 50:07 ( 4) T | ||
2007-04-25 | Vilniaus 58-os mokinių žaidynės | Belmontas | H | Martyno Mažvydo vidurinė mokykla, Vilnius | 13 | 35:58 | T | ||
2007-04-22 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | H16 | Sietyno SM, Vilnius | 30 | 45:10 | T | ||
2007-04-01 | Kauno estafetė | Kluoniškiai, Kauno raj. | V16 | Sietyno SM, Vilnius | 5 | 2:03:35 | 1 etapas | 35:29 ( 5) T | |
2007-02-17 | Lietuvos čemp. ilga | Varnikai | V16 | Sietyno SM, Vilnius | 14 | 1:30:51 | T | ||
2007-02-03 | Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir v... | Vilnius | V16 | Sietyno SM, Vilnius | 1 diena 2 diena | 51:08 ( 7) T 1:10:24 ( 9) T | |||
2006-11-26 | Vilniaus čemp. markiruotė | Lazdynai, Vilnius | V14 | Sietyno SM, Vilnius | 3 | 45:26 | T | ||
2006-10-14 | Lietuvos taurė | Seirijai | H14 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 33 | 1:59:54 | 1 diena 2 diena | 1:19:31 (42) T 40:23 (18) T | |
2006-09-09 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Lieplaukė, Telšių r. | V14 | Sietyno SM 2, Vilnius | 9 | 42:04 | T | ||
2006-08-13 | Visaginas 3x4 | Visaginas | H14 | Sietyno SM, Vilnius | 5 | 3:04:43 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 48:15 ( 6) T 57:07 ( 5) T 16:15 ( 4) T 1:03:06 ( 6) T | |
2006-08-12 | Visagino čemp. | Visaginas | H14 | Sietyno SM, Vilnius | 1 | 21:26 | T | ||
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | H14 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 24 | 4:07:15 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 29:13 (16) T 39:49 (29) T 1:08:15 (42) T 1:09:13 (31) T 40:45 (14) T | |
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga | Stripeikiai, Ignalinos raj. | V14A | Sietyno SM, Vilnius | 23 | 45:28 | T | ||
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė | Skersabaliai | V14 | Sietyno SM 2, Vilnius | 1 | 1:30:23 | 2 etapas | 31:30 ( 5) T | |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė | Skersabaliai | V14 | Sietyno SM, Vilnius | 9 | 26:46 | T | ||
2006-05-27 | Sportas visiems | Palanga | V14 | Sietyno SM, Vilnius | 1 diena 2 diena | 24:41 ( 7) 24:04 ( 8) | |||
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H14 | Sietyno SM, Vilnius | 15 | 3:54:29 | 1 diena 2 diena 3 diena | 45:10 (16) T 1:39:44 (22) T 1:29:35 (21) T | |
2006-05-13 | KASK taurė | Vilnius, Gudeliai | V14B | Sietyno SM, Vilnius | 15 | 57:01 | T | ||
1990-01-01 | Demo takas 2 | Kaunas | DM | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena 3 diena | |