Leitud osavõtjaid: 350
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | Olando kepurė, Giruliai | V | Arboro OK, Klaipėda | 2 | 1:17:58 | 1 päev 2 päev | 37:32 ( 2) V 40:26 ( 2) V | |
2023-12-02 | Klaipėdos OS čempionatas | Ošupis | V | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 32:17 | V | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Arboro OK, Krekenava | dsq | 10 etapp | 31:50 ( 3) V | ||
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Gėsalai, Papė | M35 | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 2:29:06 | 1 päev 2 päev 3 päev | 40:45 ( 1) V 1:10:37 ( 2) V 37:44 ( 1) V | |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV35 | Arboro OK, Krekenava | 1 | 39:03 | 3 etapp | 12:31 ( 1) V | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | V | Arboro OK, Klaipėda | 14 | 17:54 | V | ||
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | V | Arboro OK, Krekenava | 4 | 2:09:35 | 2 etapp | 44:56 ( 4) V | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | V35 | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 35:27 | V | ||
2023-03-26 | Kauno estafetė | Buktos miškas | V35 | Arboro OK, Krekenava | 1 | 2:15:34 | 3 etapp | 39:35 ( 1) V | |
2023-03-25 | Lietuvos čemp. naktinis | Valų miškas | V35 | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 55:14 | V | ||
2023-03-18 | Sezono atidarymo taurė | Kopgalis, Nemirseta | V | Arboro OK, Klaipėda | 2 | 1:08:37 | 1 päev 2 päev | 30:46 ( 1) V 37:51 ( 2) V | |
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | V35 | Arboro OK, Klaipėda | 2 | 1:29:45 | 1 päev 2 päev | 44:55 ( 3) V 44:50 ( 2) V | |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | V35 | Arboro OK, Krekenava | 3 | 2:12:32 | 3 etapp | 36:35 ( 1) V | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | V35 | Arboro OK, Klaipėda | 7 | 38:01 | V | ||
2022-04-09 | Lietuvos čemp. naktinis | Giraitiškių miškas, Prienų r. | V35 | Arboro OK, Klaipėda | dsq | V | |||
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | V | Arboro OK, Krekenava | 9 | 2:49:17 | 1 etapp | 43:15 ( 3) V | |
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Arboro OK, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 59:50 ( 3) V dsq V | |||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV35 | Arboro OK, Klaipėda | 42:53 | 1 etapp | 12:55 ( 1) V | ||
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V35 | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 12:10 | V | ||
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis | Šiauliai | V | Arboro OK, Klaipėda | 16 | 1:21:54 | V | ||
2020-10-31 | Rudens sezono uždarymas | Biržuvėnai, Telšių r. | V1 | Arboro OK, Klaipėda | 3 | 34:49 | V | ||
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Arboro OK, Krekenava | dsq | 5 etapp | 32:39 ( 1) V | ||
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Kintai, Šilutės r. | V35 | Arboro OK, Klaipėda | 3 | 46:18 | V | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM | Arboro OK, Krekenava | 4 | 1:18:06 | 3 etapp | 18:00 ( 5) V | |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V | Arboro OK, Klaipėda | 4 | 18:31 | V | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | H35 | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 2:35:16 | 1 päev 2 päev 3 päev | 45:32 ( 1) V 53:54 ( 1) V 55:50 ( 1) V | |
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Arboro OK, Klaipėda | 2 | 1:23:26 | 1 päev 2 päev | 48:25 ( 2) V 35:01 ( 2) V | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | VE | Arboro OK, Klaipėda | 99 | 2 päev | dsq V | ||
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | V | Arboro OK, Klaipėda | 6 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 22:45 ( 7) V 48:18 (20) V 29:19 ( 7) V 1:02:49 ( 9) V | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | H35 | Arboro OK, Klaipėda | 2 | 1:23:59 | 1 päev 2 päev | 49:10 ( 2) V 34:49 ( 2) V | |
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | H | Arboro OK, Klaipėda | 3 | 3:48:34 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 52:20 ( 4) V 59:35 ( 4) V 1:06:18 ( 5) V 50:21 ( 4) V | |
2019-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Arboro OK, Klaipėda | 3 | 1:16:15 | 1 päev 2 päev | 48:32 ( 2) V 27:43 ( 2) V | |
2019-06-29 | Neringa cup | Nida | M | Arboro OK, Klaipėda | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:21:16 ( 4) V 49:01 ( 6) V 42:21 ( 2) V | |||
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X | Arboro OK, Krekenava | 2 | 53:29 | 3 etapp | 17:39 ( 5) V | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | V | Arboro OK, Klaipėda | 5 | 16:32 | V | ||
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | V | , Klaipėda | 7 | 2:14:09 | 1 etapp | 36:42 ( 2) V | |
2019-03-30 | Lietuvos čemp. naktinis | Šaukėnai | V35 | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 41:00 | V | ||
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | V | Arboro OK, Klaipėda | 2 | 1:20:04 | 1 päev 2 päev | 40:57 ( 3) V 39:07 ( 1) V | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | MS | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 1:24:03 | 1 päev 2 päev | 46:40 ( 1) V 37:23 ( 1) V | |
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V | Arboro OK, Krekenava | 10 | 2:24:01 | 2 etapp | 52:12 (12) V | |
2018-05-28 | VSAT čempionatas | Druskininkai | V | Pakrančių apsaugos rinktinė, Klaipėda | 1 | 35:21 | V | ||
2018-05-27 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 27:40 | V | ||
2018-05-26 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 30:12 | V | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X | Arboro OK, Krekenava | 9 | 50:29 | 3 etapp | 16:14 ( 5) V | |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V | Arboro OK, Klaipėda | 8 | 16:05 | V | ||
2018-04-13 | Lietuvos čemp. naktinis | Tytuvėnai | V | Arboro OK, Klaipėda | 10 | 54:46 | V | ||
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | V | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 1:17:18 | 1 päev 2 päev | 43:57 ( 1) V 33:21 ( 1) V | |
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | M | Arboro OK, Klaipėda | 9 | 1:51:57 | 1 päev 2 päev | 1:06:51 (19) V 45:06 ( 4) V | |
2017-09-17 | Klubų taurė | Avižienių miškas, Vilniaus r. | KOMAN | Arboro OK, Krekenava | 13 | 4:06:12 | 11 etapp | 1:02:09 (27) V | |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | V | Arboro OK, Klaipėda | 10 | 1:53:01 | V | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | V | Arboro OK, Krekenava | 6 | 2:22:56 | 3 etapp | 44:22 ( 6) V | |
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | V | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 3:02:21 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 21:06 ( 7) V 57:30 ( 3) V 1:01:51 ( 6) V 41:54 ( 1) V | |
2017-07-29 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Arboro OK, Klaipėda | 54:38 | 1 päev | 54:38 ( 3) V | ||
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | HS | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 2:11:17 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 37:19 ( 3) V 13:26 ( 1) V 46:20 ( 1) V 34:12 ( 1) V | |
2017-05-31 | VSAT čempionatas | Druskininkai | V | Pakrančių apsaugos rinktinė | 1 | 32:13 | V | ||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X | Arboro OK, Krekenava | dsq | 3 etapp | 23:07 (29) V | ||
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V | Arboro OK, Klaipėda | 5 | 11:35 | V | ||
2017-04-22 | Jono Vileišio taurė | Šiauliai | V | Arboro OK, Klaipėda | 4 | 1:32:21 | 1 päev 2 päev | 1:02:52 ( 7) V 29:29 ( 4) V | |
2017-03-25 | Sezono atidarymo taurė | Smiltynė, Kairiai | V | Arboro OK, Klaipėda | 2 | 1:33:22 | 1 päev 2 päev | 43:33 ( 1) V 49:49 ( 3) V | |
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | MS | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 1:12:54 | 1 päev 2 päev | 42:51 ( 1) V 30:03 ( 1) V | |
2016-09-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Pašventys, Jurbarko r. | V | Arboro OK, Klaipėda | 5 | 52:36 | V | ||
2016-09-18 | Klubų taurė | Šiluva | X | Arboro OK, Krekenava | 11 | 4:06:52 | 1 etapp | 43:02 ( 3) V | |
2016-09-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Šilėnai, Vilniaus r. | V | Arboro OK, Krekenava | 5 | 2:34:34 | 3 etapp | 54:57 ( 8) V | |
2016-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | M | Arboro OK, Klaipėda | 9 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 38:54 ( 6) V dsq V 37:04 ( 7) V 42:53 ( 7) V | ||
2016-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Arboro OK, Klaipėda | 35:35 | 1 päev | 35:35 ( 3) V | ||
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | HS | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 2:39:56 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 43:05 ( 1) V 55:47 ( 2) V 14:25 ( 1) V 46:39 ( 1) V | |
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | X | Arboro OK 1, Krekenava | 3 | 45:17 | 3 etapp | 13:35 ( 5) V | |
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V | Arboro OK, Klaipėda | 5 | 14:31 | V | ||
2016-03-26 | Lietuvos čemp. labai ilga | Tytuvėnai | VA | Arboro OK, Krekenava | 1 | 1:49:32 | V | ||
2016-03-19 | Sezono atidarymas | Klaipėda | V | Arboro OK, Klaipėda | 2 | 1:17:20 | 1 päev 2 päev | 38:17 ( 1) V 39:03 ( 2) V | |
2015-10-24 | Klaipėda | Klaipėda | V | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 1:21:45 | 1 päev 2 päev | 43:50 ( 1) V 37:55 ( 1) V | |
2015-09-20 | Klubų taurė | Šleinių miškas | X | Arboro OK, Krekenava | 12 | 3:25:06 | 1 etapp | 42:22 (10) V | |
2015-09-06 | Lietuvos čemp. ilga | Tytuvėnai, Kelmės r. | VA | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 55:40 | V | ||
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas | Kėdainiai | V | Arboro OK, Klaipėda | 6 | 15:13 | V | ||
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kėdainiai | V3 | Arboro OK, Klaipėda | 4 | 12:21 | V | ||
2015-08-14 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M | Arboro OK, Klaipėda | 4 | 3:07:12 | 1 päev 2 päev 3 päev | 25:04 ( 1) V 1:33:33 ( 8) V 1:08:35 ( 4) V | |
2015-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Arboro OK, Klaipėda | 47:14 | 1 päev | 47:14 ( 4) V | ||
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | H21S | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 2:40:43 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 43:51 ( 2) V 34:42 ( 1) V 46:46 ( 1) V 35:24 ( 2) V | |
2015-05-24 | Lietuvos čemp. estafetė | Kermušija, Druskininkų r. | V | Arboro OK, Krekenava | 9 | 2:00:57 | 2 etapp | 43:21 (10) V | |
2015-05-23 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | V | Arboro OK, Klaipėda | 19 | 38:22 | V | ||
2015-04-12 | Kauno estafetė | Varnabūdė | V | Arboro OK, Krekenava | 5 | 2:07:29 | 1 etapp | 42:13 (10) V | |
2015-03-28 | Sezono atidarymas | Melnragė, Nemirseta | V | Arboro OK, Klaipėda | 8 | 1:26:11 | 1 päev 2 päev | 36:57 ( 6) V 49:14 (10) V | |
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | MS | Arboro OK, Klaipėda | 28:45 | 1 päev 2 päev | 45:30 V 28:45 ( 4) V | ||
2014-10-11 | Klaipėdiečių varžybos | Klaipėda | V | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 1:15:24 | 1 päev 2 päev | 49:48 ( 3) V 25:36 ( 1) V | |
2014-09-21 | Klubų taurė | Rūdninkų poligonas | X | Arboro OK, Krekenava | 9 | 4:16:48 | 1 etapp | 45:29 ( 1) V | |
2014-09-07 | Lietuvos čemp. ilga | Siponys, Birštono sav. | VA | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 1:01:14 | V | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Prienai | V | Arboro OK, Klaipėda | 23 | 15:50 | V | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Prienai | V2 | Arboro OK, Klaipėda | 3 | 13:35 | V | ||
2014-05-31 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 18:39 | V | ||
2014-05-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V | Arboro OK, Krekenava | 7 | 2:33:56 | 1 etapp | 50:38 ( 8) V | |
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V | Arboro OK, Krekenava | 11 | 42:55 | V | ||
2014-05-17 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Daniliškės, Aukštadvario HE | M | Arboro OK, Krekenava | 33 | 46:32 | 1 päev 2 päev | 46:32 (30) V dsq V | |
2014-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | M | Arboro OK, Krekenava | 13 | 3:15:44 | 1 päev 2 päev 3 päev | 23:47 (20) V 1:51:45 (20) V 1:00:12 (10) V | |
2014-04-06 | Kauno estafetė | Agurkiškės | V | Arboro OK, Krekenava | 8 | 2:33:00 | 2 etapp | 49:14 ( 6) V | |
2014-03-30 | Kopos taurė | Giruliai | V | oklaipeda.lt | 6 | 35:18 | V | ||
2014-03-22 | Rinktinės kontrolinės varžybos | Nida, Juodkrantė | V | Klaipėda | 1 päev 2 päev | 46:52 (14) V dsq V | |||
2013-10-19 | Lietuvos taurė | Nida, Kuršių nerija | MA | Arboro OK, Klaipėda | 2 | 1:41:36 | 1 päev 2 päev | 58:00 ( 1) V 43:36 ( 2) V | |
2013-10-05 | Klaipėdiečių varžybos | Smiltynė, Hageno kalnas | V | Klaipėda | 1 | 34:47 | V | ||
2013-09-15 | Klubų taurė | Viečiūnų miškas | X | Arboro OK, Krekenava | 5 | 3:33:32 | 10 etapp | 31:40 ( 1) V | |
2013-09-14 | Lietuvos čemp. naktinis | Druskininkų miškas | V | Arboro OK, Klaipėda | 8 | 56:57 | V | ||
2013-09-08 | Lietuvos čemp. ilga | Trako miškas | V | Arboro OK, Klaipėda | 9 | 1:41:43 | V | ||
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V | Arboro OK, Klaipėda | 14 | 18:55 | V | ||
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Marijampolė | V2 | Arboro OK, Klaipėda | 1 | 13:36 | V | ||
2013-08-16 | Daugiadienės Telšē | Dievo krėslo miškas, Telšiai | H | Klaipėda | 10 | 2:04:56 | 1 päev 2 päev 3 päev | 42:25 (11) V 1:01:12 (14) V 21:19 ( 3) V | |
2013-06-29 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Klaipėda | V | Klaipėda | 1 päev 2 päev | 14:29 ( 1) V 39:46 ( 2) V | |||
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | H | Klaipėda | 8 | 2:55:33 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 45:26 ( 8) V 1:03:21 ( 7) V 14:26 ( 1) V 52:20 (12) V | |
2013-06-09 | Lietuvos čemp. estafetė | Tytuvėnų reg. parkas | V | Arboro OK, Krekenava | 11 | 2:07:13 | 1 etapp | 39:16 ( 7) V | |
2013-06-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tytuvėnų reg. parkas | V | Arboro OK, Krekenava | 13 | 46:02 | V | ||
2013-06-02 | Sportas visiems dieninių tarpiniai | Palanga | XA | Klaipėda | 1 | 22:34 | V | ||
2013-06-02 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V | Klaipėda | 1 | ||||
2013-06-01 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V | Klaipėda | 3 | 26:26 | V | ||
2013-03-23 | Sezono atidarymas | Melnragė | V | Klaipėda | 2 | 38:37 | V | ||
2013-01-05 | Tinklinio turnyro OS trasa | Plungė | V | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 22:20 | V | ||
2012-10-27 | Klaipėdiečių varžybos | Smiltynė | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 33:02 | V | ||
2012-10-20 | Lietuvos taurė | Antaveršis + Anupriškės | V | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 2:14:48 | 1 päev 2 päev | 1:33:50 (16) V 40:58 ( 7) V | |
2012-09-02 | Klubų taurė | Živulčiškė | X | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 4:12:19 | 1 etapp | 44:54 ( 4) V | |
2012-09-01 | Lietuvos čemp. naktinis | Živulčiškė | V | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 1:15:11 | V | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Klaipėda | V | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 14:57 | V | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Klaipėda | V3 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 12:34 | V | ||
2012-08-02 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | MS | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 34:39 ( 4) V 49:53 ( 3) V 28:55 ( 1) V 31:17 ( 1) V | ||
2012-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Girelė, Švenčionių raj. | V | Jaunystė OK - Kopa OK, Klaipėda | 2:54:35 | 1 etapp | 51:31 (11) V | ||
2012-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Popeliškė, Švenčionių r. | V | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 43:52 | V | ||
2012-05-27 | Sportas visiems dieninės | Nemirseta | A | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 23:46 | V | ||
2012-05-26 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 24:26 | V | ||
2012-05-04 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | M | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 3:00:00 | 1 päev 2 päev 3 päev | 21:20 ( 9) V 1:31:26 ( 7) V 1:07:14 (15) V | |
2012-04-21 | Jono Vileišio taurė | Pašvinės ir Pageluvis, Šiaulių r | V | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:56:14 | 1 päev 2 päev | 44:16 ( 3) V 1:11:58 ( 4) V | |
2012-03-24 | Sezono atidarymas | Juodkrantė | V | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 50:43 | V | ||
2011-10-15 | Lietuvos taurė | Lavoriškės, Senasalis | MA | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:40:55 | 1 päev 2 päev | 59:23 ( 8) V 41:32 ( 5) V | |
2011-09-04 | Klubų taurė | Lūžų miškas, Antalieptė | X | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 1 etapp | 44:20 (11) V | ||
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | HS | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:37:19 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 53:06 ( 4) V 18:08 ( 7) V 40:16 ( 7) V 45:49 (23) V | |
2011-05-29 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 31:46 | V | ||
2011-05-28 | Klaipėdos čempionatas | Klaipėda | V | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 38:43 | V | ||
2011-05-28 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 24:59 | V | ||
2011-04-17 | Prienų čempionatas | Paduoblis, Prienų r. | V | Kopa OK, Klaipėda | 21 | 1:42:41 | V | ||
2011-04-16 | Jono Vileišio taurė | Meškapieviai, Prienų r. | V | Kopa OK, Klaipėda | 15 | 42:15 | V | ||
2011-03-27 | Pajūrio taurė | Palanga, Vanagupė | V | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 36:05 | V | ||
2011-03-26 | Sezono atidarymas | Smiltynė | V | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:08:34 | V | ||
2010-10-16 | Lietuvos taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | HA | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:51:20 | 1 päev 2 päev | 1:09:07 ( 4) V 42:13 ( 2) V | |
2010-09-11 | Lietuvos čemp. labai ilga | Kairiai | V | Kopa OK, Klaipėda | dsq | V | |||
2010-09-05 | Klubų taurė | Paryžiaus miškas, Jonavos r. | X | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 3:48:08 | 11 etapp | 44:59 (10) V | |
2010-08-28 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V | Kopa OK, Klaipėda | 16 | 17:07 | V | ||
2010-07-31 | Jūros šventė | Klaipėda | V | Kopa OK, Klaipėda | 38:36 | 1 päev | 38:36 ( 4) V | ||
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | HS | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 2:23:59 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 14:54 ( 1) V 37:27 ( 3) V 48:21 ( 1) V 43:17 ( 1) V | |
2010-05-30 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 29:27 | V | ||
2010-05-29 | Klaipėdos estafetė | Šernai, Klaipėdos r. | V | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:21:09 | 3 etapp | 40:41 ( 3) V | |
2010-05-29 | Sportas visiems naktinės | Botanikos parkas, Palanga | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 27:04 | V | ||
2010-05-23 | Baltic championship relay | Selgise | M | Lithuania 4 | 10 | 2:28:52 | 3 etapp | 52:42 (13) | |
2010-05-22 | Baltic masters and open championship | Selgise | M21 | Lithuania | 1:52:00 | 1 päev | 1:52:00 ( 5) | ||
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius, Elektrėnų sav. | H | Kopa OK, Klaipėda | 15 | 2:49:03 | 1 päev 2 päev 3 päev | 22:56 (10) V 1:24:14 (31) V 1:01:53 (11) V | |
2010-04-25 | Igtisa | Pageluvis - Čeprečiškė | H | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 1:23:59 | V | ||
2010-04-24 | Jono Vileišio taurė | Naisiai, Kelmės raj. | V | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 39:55 | V | ||
2010-04-10 | Kauno estafetė | Žiegždriai | V | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 2:08:45 | 1 etapp | 38:45 ( 3) V | |
2010-03-28 | Pajūrio taurė | Nemirseta | V | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 46:59 | V | ||
2010-03-27 | Sezono atidarymas | Melnragė | V | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 38:35 | V | ||
2009-11-15 | Klaipėdiečių varžybos | Giruliai | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 37:05 | |||
2009-10-24 | Lietuvos taurė | Klaipėda | HA | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:26:05 | 1 päev 2 päev | 53:54 ( 3) V 32:11 ( 1) V | |
2009-09-19 | Mačas OK Jaunystė - OK Kopa | Ketvergiai | H | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 28:24 | |||
2009-09-12 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Kęstaičiai | H | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 54:26 | V | ||
2009-09-06 | Klubų taurė | Pavištyčio miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 3:26:24 | 1 etapp | 39:02 ( 3) V | |
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Riešė | V | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 2:18:25 | 1 etapp | 42:40 ( 2) V | |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė | Riešė, Vilnius | V | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 40:46 | V | ||
2009-08-14 | Daugiadienės Telšé | Telšiai | H | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:17:22 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 41:59 ( 7) V 28:52 ( 5) V 18:35 ( 7) V 47:56 ( 8) V | |
2009-08-01 | Jūros šventė | Klaipėda | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:00:50 | 1 päev 2 päev | 24:52 ( 1) V 35:58 ( 1) V | |
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | HS | Kopa OK, Klaipėda | 1:32:57 | 1 päev 2 päev 3 päev | 31:47 ( 5) V 45:54 ( 5) V 15:16 ( 4) V | ||
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Elektrėnai, Lietuva | V | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 15:40 | V | ||
2009-05-30 | Klaipėdos čempionatas | Klaipėda | V | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 17:28 | V | ||
2009-05-30 | Sportas visiems | Palanga | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 28:41 ( 3) 37:32 (12) V | |||
2009-05-21 | Lietuvos čemp. kariuomenės | Alytus | X | KASP | 8 | 28:51 | V | ||
2009-04-26 | Igtisos taurė | Jautmalkė | VA | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 56:45 | V | ||
2009-04-25 | Jono Vileišio taurė | Šaukėnai, Šiaulių r. | V | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 41:34 | V | ||
2009-03-22 | Pajūrio pirmenybės | Pajūris | V | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 38:25 | V | ||
2009-03-21 | Žemaitijos pavasaris | Šilalė | V | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 51:28 | V | ||
2008-11-15 | OS 50 Klaipėda | Giruliai | V | 1 | 31:07 | ||||
2008-10-18 | Lietuvos taurė | Kochanovka | HA | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:19:17 | 1 päev 2 päev | 49:49 ( 1) V 29:28 ( 1) V | |
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 4:37:04 | 11 etapp | 59:45 (17) V | |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | VB | Kopa OK, Klaipėda | dsq | V | |||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kaunas | V2 | Kopa OK, Klaipėda | dsq | V | |||
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pavištytis | V | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 50:07 | V | ||
2008-08-30 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Pavištytis | V2 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 32:06 | V | ||
2008-08-23 | Plungės raj. pirmenybės | Kalniškiai | V | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 33:50 | V | ||
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | Elniakampis | V | Kopa OK, Klaipėda | 15 | 3:30:23 | 1 etapp | 1:00:39 ( 2) V | |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Elniakampis | VB | Kopa OK, Klaipėda | dsq | V | |||
2008-05-31 | Sportas visiems | Palanga | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 22:33 ( 1) 37:05 ( 4) V | |||
2008-05-24 | Kauno čempionatas ir KASK taurė | Ringovės miškas, Vilkija | VKAR | KASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda | 9 | 26:12 | V | ||
2008-04-20 | Jono Vileišio taurė | Kurtuvėnų regioninis parkas | V | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 45:01 | V | ||
2008-03-29 | Kauno estafetė | Žiežmariai | V | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 1 etapp | dsq V | ||
2007-10-20 | Lietuvos čemp. naktinis | Gelgaudiškis | V | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 54:23 | V | ||
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | H | Kopa OK, Klaipėda | 21 | 1:56:02 | 1 päev 2 päev | 1:18:17 (23) V 37:45 (17) V | |
2007-09-02 | Klubų taurė | Druskininkai | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 3:21:45 | 11 etapp | 39:45 ( 9) | |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | V | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 17:46 | V | ||
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Druskininkai | V3 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 16:45 | V | ||
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Elektrėnai | H21S | Kopa OK, Klaipėda | 54:27 | 2 päev 3 päev 4 päev | 35:33 ( 2) V 18:54 (10) V dsq V | ||
2007-07-03 | Baltic military sports games | Giruliai | V1 | Lithuania | 3 | 39:22 | V | ||
2007-06-10 | Lietuvos čemp. estafetė | Noškūnai | V | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 2:35:23 | 3 etapp | 46:42 ( 9) V | |
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga | Noškūnai, Alytaus r. | V | Kopa OK, Klaipėda | dsq | V | |||
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Petroškų miškas, Lazdijų raj. | V | Kopa OK, Klaipėda | 23 | 44:49 | V | ||
2007-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Petroškų miškas, Lazdijų r. | V1 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 27:51 | V | ||
2007-05-27 | Sportas visiems dieninės | Nemirseta | V | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 40:09 | V | ||
2007-05-26 | Klaipėdos pirmenybės | Radailiai | V | Kopa OK, Klaipėda | dsq | V | |||
2007-05-26 | Sportas visiems naktinės | Botanikos parkas | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 27:13 | |||
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD... | Vilnius | H | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 2:38:35 | 1 päev 2 päev 3 päev | 19:17 ( 8) V 1:25:50 (18) V 53:28 ( 9) V | |
2007-04-22 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | H | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 52:48 | V | ||
2007-04-21 | Kauno čemp. ilga | Verknės miškas, Aukštadvaris | V | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 1:32:23 | V | ||
2007-04-09 | Plungės r. pirmenybės | Brizgių miškas | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 37:29 | V | ||
2007-04-01 | Kauno estafetė | Kluoniškiai, Kauno raj. | V | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 2:25:57 | 1 etapp | 46:25 ( 8) V | |
2006-12-26 | OK Versmė Kalėdinės varžybos | Gelžio ež. Telšių r. | V21 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 36:57 | V | ||
2006-10-14 | Lietuvos taurė | Seirijai | H | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 2:08:37 | 1 päev 2 päev | 1:31:33 (13) V 37:04 (13) V | |
2006-09-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Bendoriškė, Ignalinos r. | V | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:15:38 | V | ||
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... | Gelgaudiškis | V | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:52:34 | 1 etapp | 50:28 ( 2) V | |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... | Švarcgiris, Jurbarkas | V | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 38:01 | V | ||
2006-09-16 | OK Karšuvos taurė naktinės | Jurbarkas | V | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 55:20 | V | ||
2006-09-03 | Klubų taurė | Sariai | X | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 3:43:13 | 1 etapp | 39:05 ( 1) | |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Jomanto parkas, Vilnius | V1 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 18:46 | V | ||
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas | Jomanto parkas, Vilnius | V | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 20:12 | V | ||
2006-08-19 | WUOC relay | Soroška | M | Lithuania | 17 | 3:01:53 | 2 etapp | 43:22 (12) | |
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint | Plešivec, Herlany, Košice | M | Lithuania | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:39:37 (66) dsq 15:28 (30) | |||
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | H | Kopa OK, Klaipėda | 3:59:47 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 47:54 (17) V 1:29:34 (17) V 42:11 (10) V 1:00:08 (19) V dsq V | ||
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga | Stripeikiai, Ignalinos raj. | V | Kopa OK, Klaipėda | 16 | 1:51:44 | V | ||
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė | Skersabaliai | V | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 3:36:46 | 1 etapp | 1:09:31 (19) V | |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė | Skersabaliai | V | Kopa OK, Klaipėda | dsq | V | |||
2006-05-27 | Sportas visiems | Palanga | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 30:15 ( 1) 28:36 ( 1) | |||
2006-04-30 | Vilniaus čemp. vidutinė, Studentų pir... | Žalieji ežerai | VS | KU, Klaipėda | 5 | 36:34 | V | ||
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė | Rubikiai | H | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 40:33 | V | ||
2006-04-18 | Marijampolės pirmenybės | Varnabūdės miškas | V | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 49:52 | V | ||
2006-04-15 | Pavasario žibuoklės | Kaskalnis, Jurbarko r. | V | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 54:57 | V | ||
2006-04-08 | Lietuvos čemp. labai ilga, Neringos p... | Juodkrantė | V | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:20:03 | V | ||
2006-04-01 | Kauno estafetė | Birštonas | V | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:07:13 | 1 etapp | 44:09 ( 2) V | |
2005-10-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Švarcgiris, Jurbarkas | V | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:02:07 | V | ||
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | HA | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:33:00 | 1 päev 2 päev | 59:25 ( 1) V 33:35 ( 1) V | |
2005-09-10 | Lietuvos čemp. labai ilga | Lekėčiai | V | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 2:46:14 | V | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kalnų parkas, Vilnius | V1 | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 17:03 | V | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas | Kalnų parkas, Vilnius | V | Kopa OK, Klaipėda | 17 | 17:46 | V | ||
2005-08-12 | Daugiadienės Visaginas COF | Visaginas | H | Kopa OK, Klaipėda | 2:19:59 | 2 päev 3 päev 4 päev | 47:23 ( 8) V 16:20 (11) V 1:16:16 (10) V | ||
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | H | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 3:50:02 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 1:09:09 (44) V 41:25 (11) V 16:17 ( 2) V 50:20 ( 6) V 52:51 ( 9) V | |
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga | Burbiškės, Vilnius | V | Kopa OK, Klaipėda | dsq | V | |||
2005-06-05 | Lietuvos čemp. estafetė | Bendoriškė | V | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 2:48:26 | 1 etapp | 52:53 ( 2) V | |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bendoriškė, Ignalina | VB | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 36:47 | V | ||
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Ažušilė, Ignalina | V1 | Kopa OK, Klaipėda | 28 | 44:39 | V | ||
2005-05-28 | Sportas visiems | Palanga | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 27:06 ( 1) 42:26 ( 5) | |||
2005-05-21 | Baltic masters and open championship | Jautmalkė, Bubiai, Šiaulių r. | H | Kopa OK, Klaipėda | 39:50 | 2 päev | 39:50 ( 2) V | ||
2005-05-21 | Baltic championship | Jautmalkė, Šiaulių r. | M | Lithuania | 1 päev | 1:54:29 V | |||
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Kopa OK, Klaipėda | 2:45:03 | 1 päev 2 päev 3 päev | dsq V 1:42:25 (18) V 1:02:38 (12) V | ||
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės | Zapsys, Veisiejų sav. | V | Kopa OK, Klaipėda | dsq | V | |||
2005-04-30 | Klaipėdos apskrities pirm. | Giruliai | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 39:24 | |||
2005-04-17 | Alytaus čempionatas | Kalniškės miškas | VB | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 56:09 | V | ||
2005-04-16 | Kauno čemp. ilga | Meškapievis, Prienai | V | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 1:19:52 | V | ||
2005-04-10 | Tverai - senovės žemaičių sostinė | Lopaičiai | V | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 48:12 | V | ||
2004-10-16 | Lietuvos taurė | Nemerseta, Giruliai | H | Kopa OK, Klaipėda | 16 | 1:58:57 | 1 päev 2 päev | 40:46 (27) V 1:18:11 ( 9) V | |
2004-10-03 | Javonio taurė | Viečiūnai | V | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:05:32 | V | ||
2004-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Kalniškės miškas | V | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 1:38:01 | V | ||
2004-08-28 | Lietuvos čemp. estafetė | Vidzgirio miškas | V | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 2:53:47 | 1 etapp | 50:24 ( 2) | |
2004-07-02 | Tako supersprintas | Šiauliai | H | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 19:50 | V | ||
2004-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Šiauliai | H21S | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 3:29:20 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 44:59 ( 1) V 55:18 (11) V 21:06 ( 4) V 43:41 ( 4) V 44:16 ( 1) V | |
2004-06-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | VB | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 15:25 | V | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | VB | Kopa OK, Klaipėda | 31 | 44:40 | V | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Marcinkonys | V2 | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 28:52 | V | ||
2004-05-30 | Sportas visiems | Palanga | H | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 14:25 | V | ||
2004-05-29 | Sportas visiems naktinės | Palanga | H | Kopa OK, Klaipėda | dsq | ||||
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 3:05:24 | 1 päev 2 päev 3 päev | 31:08 (10) V 1:32:03 (19) V 1:02:13 ( 1) V | |
2004-05-09 | Kauno čemp. sprintas | Romainių šilas | V | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 16:29 | V | ||
2004-05-08 | Kauno čemp. vidutinė | Lazdijų rajonas, Veisiejai | V | Viesulo SC, Klaipėda | 21 | 1:07:00 | V | ||
2004-05-01 | Klaipėdos pirmenybės | Smiltynė | V21 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 39:23 | |||
2004-04-25 | Studentų pirmenybės | Visoriai, Vilniaus r. | VS | KU, Klaipėda | 9 | 1:38:20 | 1 etapp | 28:05 ( 1) V | |
2004-04-24 | Studentų pirmenybės | Visoriai, Vilnius | VS | KU, Klaipėda | 20 | 45:16 | V | ||
2004-04-17 | Kauno čemp. ilga | Ringovės miškas, Vilkija | V | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 1:11:52 | V | ||
2004-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | V | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:08:12 | 3 etapp | 45:38 ( 2) V | |
2003-10-18 | Lietuvos taurė | Pabradė | HA | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:24:47 | 1 päev 2 päev | 31:19 ( 3) V 53:28 ( 3) V | |
2003-10-05 | Baltic junior cup | Elsinore | M20 | Lithuania | 22 | 1:18:39 | |||
2003-10-04 | Baltic junior cup relay | Elsinore | X | Lithuania 3 B | 23 | 3:10:48 | 4 etapp | 54:00 (21) | |
2003-08-29 | Jaunučių jaunimo žaidynės | Pakarklės miškas, Vilkija | V20 | Klaipėda | 1 päev | 25:03 ( 3) | |||
2003-07-12 | JWOC relay | Rosma | M | Lithuania 2 | 2:05:42 | 3 etapp | 46:07 (15) | ||
2003-07-10 | JWOC classic | Uniküla | M | Lithuania | 98 | 1:28:19 | |||
2003-07-09 | JWOC short final | Küka | M | Lithuania | 53 | 32:24 | |||
2003-07-08 | JWOC short qualification | Küka | M3 | Lithuania | 14 | 23:23 | |||
2003-06-28 | Mindaugo karūnavimo žaidynės | Vingio parkas | H | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 22:52 | |||
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ažušilė | V | Kopa OK, Klaipėda | 24 | 1:50:31 | V | ||
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | Girelės miškas, Sariai | V | Kopa OK, Klaipėda | 25 | 46:33 | V | ||
2003-06-07 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga | Vangelonių miškas, Alytaus r. | H20 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 18:10 ( 1) 54:05 ( 4) | |||
2003-05-25 | Baltic championship relay | Ventspils | M | Lithuania 5 | 8 | 2:34:58 | 1 etapp | 46:08 ( 7) | |
2003-05-24 | Baltic championship | Ventspils | M20 | Lithuania | 6 | 1:14:59 | |||
2003-05-16 | SELL games short + classic | ? | H | Kopa OK, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 7:10 ( 2) 55:03 ( 9) | |||
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Kopa OK, Klaipėda | 19 | 3:04:20 | 1 päev 2 päev 3 päev | 21:19 (18) V 1:36:46 (28) V 1:06:15 (22) V | |
2003-04-26 | Kauno taurė | Rumšiškių miškas | H | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:03:49 | |||
2002-10-19 | Lietuvos taurė | Zelva | H | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 1:48:29 | 1 päev 2 päev | 42:17 ( 8) 1:06:12 ( 8) | |
2002-09-15 | Lietuvos čemp. estafetė | Ringovės miškas, Vilkija | V | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 3:06:27 | 3 etapp | 55:39 (10) | |
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga | Pakarklės miškas, Vilkija | V20 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 1:50:48 | V | ||
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Nida | V20 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 41:29 | V | ||
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Nida | V20 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 20:08 | V | ||
2002-08-31 | Klubų taurė | Sariai, Švenčionių r. | X | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 4:09:50 | 9 etapp | 40:49 ( 3) | |
2002-08-11 | Lietuvos čemp. labai ilga | Varnabūdė | V | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:25:22 | V | ||
2002-06-22 | Vilniaus parkai trumpa | Vingio parkas | V | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 18:15 | V | ||
2002-06-08 | Moksleivių čemp. trumpa + klasika | Plateliai | V20 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 40:57 ( 8) V 1:10:14 ( 7) V | |||
2002-05-25 | Sportas visiems | Palanga | V | Kopa OK, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 22:18 ( 5) 26:30 ( 1) | |||
2002-05-25 | KASK Taurė | Kaskalnis | V20 | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 46:45 | V | ||
2002-05-18 | Baltic masters and open championship | Nemunaitis, Alytus | H20 | Kaukas OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1:25:46 | 1 päev | 1:25:46 ( 4) V | ||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 17 | 3:20:08 | 1 päev 2 päev 3 päev | 39:07 (14) V 1:26:21 (24) V 1:14:40 (14) V | |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė | Gailiūnai | V | Kopa OK, Klaipėda | 25 | 42:44 | |||
2002-04-21 | Kauno taurė | Prienų šilas, Naravai | V | Viesulo SC, Klaipėda | 16 | 1:14:16 | V | ||
2002-04-14 | Kauno čemp. ilga | Dumsiškiai | H18 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 55:41 | |||
2002-04-06 | Kauno estafetė | Agurkiškė | V | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 2:05:19 | 3 etapp | 37:07 ( 4) | |
2002-04-01 | Klaipėdos pirmenybės | ? | H18 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 41:17 | |||
2002-03-17 | OK Miško ikisezoninės | Prienų šilas | H | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 1:00:02 | |||
2001-10-20 | Lietuvos taurė | Juodkrantė | H18 | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 1:41:45 | 1 päev 2 päev | 50:38 ( 3) V 51:07 ( 4) V | |
2001-10-13 | Apskričių mačas | Žvėrinčius, Prienai | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 45:53 | |||
2001-10-07 | Baltic junior cup relay | Långasjönäs, Asarum, Karlshamn | X | Lithuania 4 | 16 | 3:11:16 | 6 etapp | 53:31 (20) | |
2001-10-06 | Baltic junior cup | Långasjönäs, Asarum, Karlshamn | H20 | Lithuania | 12 | 1:02:14 | |||
2001-09-30 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė ... | Mickūnai | V18 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 4 | 1:39:55 | 3 etapp | 31:34 ( 4) | |
2001-09-29 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė | Mickūnai | V18 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 4 | 43:19 | |||
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... | Vilnius | H18 | Lithuania 2 | 6 | 1:34:43 | 3 etapp | 26:55 ( 2) | |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė | Vilnius | H18 | Lithuania | 14 | 58:07 | V | ||
2001-08-08 | Daugiadienės TAKAS | Nemunaitis | H18 | Kopa OK, Klaipėda | 2:49:29 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 56:15 (11) V dsq V 25:06 ( 3) V 49:23 ( 3) V 38:45 ( 5) V | ||
2001-06-28 | Lietuvos jaunių, jaunučių, vaikų esta... | Prienai | V18 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 4 | 2:10:37 | 2 etapp | 36:13 ( 2) | |
2001-06-26 | Jaunių, jaunučių,vaikų čemp. klasika ... | Prienai, Giraitiškės ir Naravai | V18 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 1:00:23 ( 6) 45:27 (21) | |||
2001-06-24 | Plungės parkai | Plungė | V18 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 17:26 | V | ||
2001-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Kaskalnis | V | Kopa OK, Klaipėda | 15 | 3:24:26 | 2 etapp | 42:49 (10) | |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa | Smalininkai | VP | Kopa OK, Klaipėda | 19 | 31:56 | V | ||
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Smalininkai | V2 | Kopa OK, Klaipėda | 17 | 27:52 | V | ||
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H18 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:20:35 | 1 päev 2 päev 3 päev | 47:13 ( 2) V 42:39 ( 6) V 50:43 ( 6) V | |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa | Mickūnai | V18 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 11 | 38:08 | |||
2001-04-07 | Kauno estafetė | Kulautuva | V18 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1 | 1:46:38 | 3 etapp | 32:55 ( 2) | |
2001-04-01 | Kauno čemp. labai ilga | Lekėčiai | V18 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 7 | 1:09:25 | |||
2000-10-07 | Lietuvos taurė | Giruliai + Kairiai, Klaipėda | H18 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:42:20 | 1 päev 2 päev | 55:54 (10) 46:26 ( 4) | |
2000-10-01 | Javonio taurė | Varnabūdė | H18 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 6 | 53:56 | |||
2000-09-23 | Moksleivių pirmenybės, OK Ąžuolas tau... | Pavilnys | H18 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 23 | 1:09:42 | |||
2000-09-03 | Klubų taurė | Varnikai, Trakai | X | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 3:34:15 | 5 etapp | 32:42 (10) | |
2000-06-19 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa | Aukštadvaris | H18 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 1:16:23 (16) 37:33 ( 8) | |||
2000-06-11 | Lietuvos čemp. klasika | Bubiai | V | Kopa OK, Klaipėda | 24 | 2:08:00 | |||
2000-06-10 | Lietuvos čemp. klasika kval. | Bubiai, Šiaulių r. | V | Kopa OK, Klaipėda | 30 | 59:34 | |||
2000-06-04 | Lietuvos čemp. estafetė | Grigiškės | V | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 4:25:51 | 4 etapp | 1:05:52 (14) | |
2000-06-03 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Grigiškės | V1 | Kopa OK, Klaipėda | 18 | 51:49 | |||
2000-05-28 | Sportas visiems | Palanga | V18 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1 | 29:30 | |||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H18 | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 3:17:37 | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:00:27 (16) 1:14:41 (25) 1:02:29 (11) | |
2000-04-30 | Jurbarko pirmenybės | ? | H | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1 | 33:13 | |||
1999-10-09 | Lietuvos taurė | Aukštadvaris | H16 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:26:17 | 1 päev 2 päev | 38:14 ( 4) 48:03 (12) | |
1999-08-29 | Klubų taurė | Molėtai | X | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 4:29:36 | 4 etapp | 39:50 ( 3) | |
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Aukštadvaris | H16A | Kopa OK, Klaipėda | 3:01:52 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 1:02:46 (31) 39:17 ( 4) 40:06 (44) 39:43 (10) dsq | ||
1999-06-23 | Moksleivių čemp. trumpa + klasika | Zarasai | V16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 38:07 (30) 56:33 ( 8) | |||
1999-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė | Raudondvaris | V | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 3 etapp | 1:35:37 (11) | ||
1999-06-19 | Lietuvos čemp. klasika | Raudondvaris | VA | Kopa OK, Klaipėda | 26 | 1:23:01 | |||
1999-06-06 | Lietuvos čemp. trumpa | Varnabūdė, Mariampolės r. | VB | Kopa OK, Klaipėda | 26 | 39:59 | |||
1999-06-05 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Varnabūdė, Marijampolės r. | V3 | Kopa OK, Klaipėda | 20 | 45:55 | |||
1999-05-21 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H16 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:25:39 | 1 päev 2 päev 3 päev | 48:29 ( 7) 45:54 (16) 51:16 ( 3) | |
1998-10-10 | Lietuvos taurė | Molėtai | H16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 12 | 1:33:49 | 1 päev 2 päev | 48:31 (11) 45:18 (14) | |
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | H16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 34 | 3:31:23 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 45:01 (35) 40:08 (25) 59:43 (83) 28:31 (46) 38:00 (13) | |
1998-05-15 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H16 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 24 | 4:16:53 | 1 päev 2 päev 3 päev | 1:39:46 (43) 1:10:26 (22) 1:26:41 (19) | |
1997-07-09 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | H14 | Klaipėdos JTC, Klaipėda | 41 | 2:28:38 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 28:07 (33) 29:44 (58) 23:35 (41) 25:07 (22) 42:05 (66) | |
1996-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Plateliai | H13 | Klaipėdos JTS, Klaipėda | 42 | 3:14:21 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 41:08 (34) 31:30 (36) 56:24 (60) 32:49 (48) 32:30 (35) | |
1996-06-23 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalina | V14 | Klaipėdos JTS, Klaipėda | dsq | 1 etapp | 40:27 ( 6) | ||
1996-06-22 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa | Ignalina | V14 | Klaipėdos JTS, Klaipėda | 1 päev 2 päev | 1:40:01 (28) 40:00 (24) | |||
1995-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Pageluvis, Šiauliai | H12 | Klaipėdos JTS, Klaipėda | 2:58:39 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | dsq 1:40:38 (62) 27:43 (14) dnf 50:18 (76) |