Leitud osavõtjaid: 363
Kuupäev | Võistlused | Piirkond | Sport | Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | M | Igtisa SK, Šiauliai | 3 | 13:33 | V | ||
2024-06-08 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas | Marijampolė | M-SF2 | Igtisa SK, Kaunas | 1 | 7:29 | V | ||
2024-06-08 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas | Marijampolė | M-F | Igtisa SK, Šiauliai | 1 | 6:27 | V | ||
2023-10-08 | EOC knock out sprint | Vicenza | W2 | Lithuania | 33 | 10:03 | V | ||
2023-10-06 | EOC sprint relay | Soave | X | Lithuania | 17 | 1:10:15 | 4 etapp | 19:31 (19) V | |
2023-10-04 | EOC sprint qualification | Verona Borgo Venezia | W1 | Lithuania | 25 | 12:08 | V | ||
2023-09-10 | LTU/LAT selection knockout SF | Klaipėda | SF-W2 | Lithuania | 2 | 7:13 | V | ||
2023-09-10 | LTU/LAT selection knockout F | Klaipėda | F-W1 | Lithuania | 5 | 7:38 | V | ||
2023-09-09 | LTU/LAT selection race | Klaipėda | W | Medeina OK, Kaunas | 4 | 16:12 | V | ||
2023-09-09 | LTU/LAT team Stadium | Klaipeda | W | Medeina OK, Kaunas | 6 | 11:13 | V | ||
2022-08-07 | EOC relay | Rakvere | W | Lithuania | 19 | 2:09:01 | 1 etapp | 44:41 (22) V | |
2022-08-06 | EOC middle final | Rakvere | W | Lithuania | 23 | 45:05 | V | ||
2022-08-03 | EOC middle qualification | Rakvere | WB | Lithuania | 7 | 35:38 | V | ||
2022-06-30 | WOC sprint qualification | Vejle | WC | Lithuania | 10 | 13:38 | V | ||
2022-06-30 | WOC sprint final | Vejle | WF | Lithuania | 39 | 17:09 | V | ||
2022-06-28 | WOC knock-out sprint | Fredericia | WA | Lithuania | 20 | 11:25 | V | ||
2022-06-26 | WOC sprint relay | Kolding | X | Lithuania | 9 | 1:01:44 | 4 etapp | 16:12 (13) V | |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | M | Medeina OK, Kaunas | 1 | 2:09:02 | 3 etapp | 41:47 ( 2) V | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | M | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 3 | 37:19 | V | ||
2021-07-04 | WOC sprint relay | Doksy | X | Lithuania | dsq | 1 etapp | 18:42 (21) | ||
2021-07-03 | WOC sprint qualification | Terezin | WC | Lithuania | 14 | 16:44 | V | ||
2021-07-03 | WOC sprint final | Terezin | W | Lithuania | 42 | 17:12 | V | ||
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis | Šiauliai | M | Medeina OK, Kaunas | 3 | 1:03:43 | V | ||
2019-08-17 | WOC relay | Østfold | W | Lithuania | 11 | 1:47:41 | 1 etapp | 34:27 (10) V | |
2019-08-13 | WOC middle qualification | Østfold | W1 | Lithuania | 17 | 36:26 | V | ||
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | M | Medeina OK, Kaunas | 2 | 39:16 | V | ||
2019-05-26 | Baltic championship relay | Rõuge | W | Lithuania 1 | 2 | 1:51:38 | 1 etapp | 36:20 ( 1) | |
2019-05-25 | Baltic championship | Rõuge | W | Lithuania | 4 | 1:18:46 | |||
2018-08-11 | WOC long | Sigulda | W | Lithuania | 32 | 1:38:24 | |||
2018-08-09 | WOC relay | Sigulda | W | Lithuania | 11 | 2:05:55 | 1 etapp | 42:30 (15) | |
2018-08-07 | WOC middle | Sigulda | W | Lithuania | 44 | 42:15 | |||
2018-08-05 | WOC sprint relay | Riga | X | Lithuania | 11 | 1:02:56 | 4 etapp | 16:26 (17) | |
2018-08-04 | WOC sprint qualification | Riga | W2 | Lithuania | 13 | 13:16 | |||
2018-08-04 | WOC sprint final | Riga | W | Lithuania | 35 | 16:25 | |||
2018-05-09 | EOC middle final | Meride - Serpiano | W | Lithuania | 17 | 40:44 | |||
2018-05-08 | EOC middle qualification | Lugano - Carona | WC | Lithuania | 16 | 32:18 | |||
2018-05-06 | EOC sprint qualification | Bellinzona | W3 | Lithuania | 13 | 14:44 | |||
2018-05-06 | EOC sprint final | Mendrisio | W | Lithuania | 48 | 19:13 | |||
2016-08-21 | WOC sprint relay | Strömstad | X | Lithuania | 12 | 56:09 | 1 etapp | 14:22 (12) | |
2016-08-20 | WOC sprint qualification | Strömstad | W1 | Lithuania | 13 | 14:16 | |||
2016-08-20 | WOC sprint final | Strömstad | W | Lithuania | 28 | 17:21 | |||
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | W | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:55:45 | 1 päev 2 päev | 36:41 ( 3) V 1:19:04 ( 4) V | |
2015-08-05 | WOC relay | Darnaway | W | Lithuania | 12 | 2:11:27 | 1 etapp | 45:09 (20) | |
2015-08-01 | WOC sprint relay | Nairn | X | Lithuania | 8 | 1:04:23 | 4 etapp | 16:58 (13) | |
2015-07-31 | WOC sprint qualification | Forres | W1 | Lithuania | 17 | 14:37 | |||
2014-04-16 | EOC relay | Marateca | W | Lithuania | 11 | 1:40:01 | 2 etapp | 31:51 (13) | |
2014-04-14 | EOC middle final | Marateca | W | Lithuania | 12 | 33:51 | |||
2014-04-13 | EOC sprint final | Palmela | W | Lithuania | 32 | 17:29 | |||
2014-04-12 | EOC sprint qualification | Sesimbra East | W1 | Lithuania | 9 | 14:41 | |||
2014-04-10 | EOC middle qualification | Meco north | W1 | Lithuania | 29:33 | ||||
2013-08-31 | CISM relay | Eksjö | W | Lithuania | 3 | 1:49:29 | 3 etapp | 37:24 ( 4) | |
2013-08-28 | CISM middle + long | Eksjö | W | Lithuania | 1 päev 2 päev | 29:29 ( 2) 53:59 ( 3) | |||
2013-08-04 | World games relay | Club del Departamento, Cali | X | Lithuania | 5 | 1:25:09 | 4 etapp | 21:35 ( 5) | |
2013-08-02 | World games sprint + middle | El Ingenio + Rio Pance, Cali | W | Lithuania | 1 päev 2 päev | 18:43 (25) 39:45 (20) | |||
2013-07-13 | WOC relay | Koulurinne | W | Lithuania | 10 | 1:56:11 | 3 etapp | 41:41 (14) | |
2013-07-12 | WOC middle | Koulurinne | W | Lithuania | 15 | 40:24 | |||
2013-07-11 | WOC middle qual. | Koljola | W3 | Lithuania | 7 | 32:11 | |||
2013-07-08 | WOC sprint qual. | Katinkulta, Vokatti | W2 | Lithuania | 6 | 14:34 | |||
2013-07-08 | WOC sprint | Sotkamo, Vokatti | W | Lithuania | 19 | 15:54 | |||
2013-06-20 | Rinktinės kandidatų atrankinės sprint... | Kajaani | M | Medeina OK, Kaunas | 1 | 18:36 | V | ||
2013-06-09 | Kauno maratonas | Kaunas | M10KM | Medeina OK, Kaunas | 2 | 42:35 | V | ||
2013-05-26 | ACO taurė | Lazdynų miškas, Elektrėnų sav. | V | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 9 | 51:48 | V | ||
2013-05-19 | Baltic championship relay | Ruusmäe | W | Lithuania | 1 | 1:34:16 | 3 etapp | 30:54 ( 1) | |
2013-05-18 | Baltic championship | Ruusmäe | W | Lithuania | 6 | 1:11:46 | |||
2013-04-16 | Kauno mokinių olimpinis festivalis | Girionys | M18 | Medeina OK, Kaunas | 14:53 | ||||
2013-02-23 | Lietuvos čemp. sprintas | Riešės miškas, Vilniaus r. | M | Medeina OK, Kaunas | 15 | 51:56 | V | ||
2012-11-17 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | SM Gaja, Kaunas | 2 päev 5 päev | dsq 15:17 ( 1) | |||
2012-10-20 | Lietuvos taurė | Antaveršis + Anupriškės | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:41:06 | 1 päev 2 päev | 1:06:59 ( 3) V 34:07 ( 2) V | |
2012-09-30 | Durupio estefetė | Ravai, Aukštadvario sen. | M | Medeina OK, Kaunas | 1 | 2:18:04 | 3 etapp | 39:17 ( 1) V | |
2012-09-09 | Kauno taurė | Kulautuva | V | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:06:54 | V | ||
2012-09-02 | Klubų taurė | Živulčiškė | X | Medeina OK, Kaunas | 3 | 3:30:25 | 2 etapp | 35:15 ( 1) V | |
2012-09-01 | Lietuvos čemp. naktinis | Živulčiškė | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:04:42 | V | ||
2012-08-26 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas, Telšiai | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:17:56 | V | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Klaipėda | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 13:04 | V | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Klaipėda | M2 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 11:08 | V | ||
2012-08-04 | EFOL relay | Druskininkai | W | Lithuania | 1 | 2:24:48 | 1 etapp | 36:31 ( 1) V | |
2012-08-02 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | W | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2 päev 3 päev 4 päev | 1:06:49 ( 2) V 48:29 ( 3) V 47:31 ( 3) V | ||
2012-08-01 | EFOL sprint + middle | Druskininkai | W | Medeina OK, Kaunas | 1 päev 2 päev | 15:08 ( 1) V 40:49 ( 1) V | |||
2012-07-21 | WOC relay | Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Lithuania | 13 | 2:03:52 | 3 etapp | 37:50 ( 6) | |
2012-07-19 | WOC long final | Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Lithuania | 27 | 1:32:41 | |||
2012-07-15 | WOC long qualification | Ballens, Lausanne | W3 | Lithuania | 10 | 54:49 | |||
2012-07-14 | WOC sprint qualification | Dorigny, Lausanne | W3 | Lithuania | 15 | 14:36 | |||
2012-07-14 | WOC sprint final | Ouchy, Lausanne | W | Lithuania | 19 | 17:44 | |||
2012-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Popeliškė, Švenčionių r. | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 41:00 | V | ||
2012-05-27 | Baltic championship relay | Ratnieki, Sigulda | W | Lithuania | 1 | 1:36:18 | 3 etapp | 32:25 ( 1) | |
2012-05-26 | Baltic championship | Ratnieki, Sigulda | W | Lithuania | 4 | 1:11:24 | |||
2012-05-20 | EOC relay | Falun | W | Lithuania | 8 | 2:05:21 | 3 etapp | 41:19 (10) | |
2012-05-19 | EOC sprint final | Falun | W | Lithuania | 31 | 17:35 | |||
2012-05-17 | EOC middle final | Skattungbyn | W | Lithuania | 32 | 41:48 | |||
2012-05-16 | EOC sprint qualification | Falun | W3 | Lithuania | 10 | 15:33 | |||
2012-05-15 | EOC long qualification | Hökberg | W1 | Lithuania | 19 | 49:51 | |||
2012-05-14 | EOC middle qualification | Hökberg | W1 | Lithuania | 11 | 26:50 | |||
2012-04-01 | Kauno estafetė | Lietuvos liaudies buities muz. | M | Medeina OK 2, Kaunas | 1 | 1:44:23 | 2 etapp | 31:39 ( 1) V | |
2012-03-25 | Pavasario taurė | Gastilionys | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 40:27 | V | ||
2012-03-24 | Marijampolės pirmenybės | Varnabūdė | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 35:46 | V | ||
2012-03-11 | Paminklas A. Kulviečiui - Jonava | Jonava | M | Medeina OK, Kaunas | 8 | 51:10 | V | ||
2012-02-17 | Lietuvos čemp. sprintas | Baltamiškis | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 8 | 22:34 | V | ||
2011-11-19 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | SM Gaja, Kaunas | 1 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 12:45 ( 1) 13:25 ( 1) 23:11 ( 1) 13:23 ( 1) | |||
2011-10-15 | Lietuvos taurė | Lavoriškės, Senasalis | W | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 2:03:16 | 1 päev 2 päev | 1:24:23 ( 5) V 38:53 ( 1) V | |
2011-10-13 | Orientyro uždarymas | Ąžuolynas | MA | 1 | 12:47 | V | |||
2011-10-01 | Durupio estafetė | Aukštadvaris, Trakų raj. | M | Medeina OK, Kaunas | 1 | 2:42:02 | 3 etapp | 53:41 ( 1) V | |
2011-09-25 | Baltic junior cup relay | Falkenberg, Lunaboll | X | Lithuania | 3 | 3:02:11 | 5 etapp | 39:39 ( 3) | |
2011-09-24 | Baltic junior cup | Falkenberg, Lunaboll | W20 | Lithuania | 2 | 59:57 | |||
2011-09-10 | Lietuvos čemp. labai ilga | Aukštieji Paneriai, Vilnius | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:10:09 | V | ||
2011-09-04 | Klubų taurė | Lūžų miškas, Antalieptė | X | Medeina OK, Kaunas | 2 | 3:24:07 | 8 etapp | 32:32 ( 1) V | |
2011-09-03 | Lietuvos čemp. naktinis | Gražutė, Zarasų r. | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 48:30 | V | ||
2011-08-28 | Lietuvos čemp. ilga | Punios šilas, Alytaus raj. | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:09:51 | V | ||
2011-08-27 | Lietuvos čemp. sprintas | Alytus | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 16:43 | V | ||
2011-07-08 | JWOC relay | Rumia - Wejherowo | W | Lithuania | 10 | 1:56:20 | 3 etapp | 41:43 (14) | |
2011-07-07 | JWOC middle final | Wejherowo, Sport stadium | W | Lithuania | 9 | 25:45 | V | ||
2011-07-06 | JWOC middle qualification | Wejherowo, Sport stadium | W1 | Lithuania | 15 | 21:27 | V | ||
2011-07-04 | JWOC long | Wejherowo amphitheater | W | Lithuania | 6 | 1:01:21 | V | ||
2011-07-03 | JWOC sprint | Lębork, Plac Pokoju | W | Lithuania | 8 | 15:40 | V | ||
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | D | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:50:07 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 1:09:30 ( 2) V 17:21 ( 2) V 41:47 ( 3) V 41:29 ( 3) V | |
2011-06-05 | Kauno čemp. sprintas | Kaunas, Dubravos arboretumas | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 14:51 | V | ||
2011-06-04 | Kauno čemp. ilga | Gastilionių miškas, Rumšiškės | M20 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:01:24 | V | ||
2011-05-15 | Vilniaus estafetė | Lyglaukiai, Vilnius | V | Medeina OK, Kaunas | 8 | 2:44:18 | 2 etapp | 58:01 ( 8) V | |
2010-10-24 | Baltic junior cup relay | Smiltynė | X | Lithuania | 6 | 2:41:45 | 5 etapp | 41:38 ( 4) V | |
2010-10-23 | Baltic junior cup | Smiltynė | W20 | Lithuania | 1 | 56:52 | V | ||
2010-08-13 | Visaginas 3x4 | Visaginas | D | Igtisa SK, Šiauliai | 1 | 2:12:08 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 38:40 ( 1) V 24:32 ( 3) V 20:07 ( 2) V 48:49 ( 1) V | |
2010-07-10 | JWOC relay | Rebild | W | Lithuania | 8 | 2:14:37 | 2 etapp | 49:07 ( 6) | |
2010-07-09 | JWOC middle final | Kollerup | W | Lithuania | 17 | 29:27 | |||
2010-07-08 | JWOC middle qualification | Kollerup | W2 | Lithuania | 8 | 24:49 | |||
2010-07-06 | JWOC long | Svinkløv | W | Lithuania | 18 | 1:09:08 | |||
2010-07-05 | JWOC sprint | Aalborg University | W | Lithuania | 23 | 15:02 | |||
2010-06-25 | Mikrosprinto taurės 2 etapo kvalifika... | Poilsio namai Tolieja, Molėtai | D-1 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 3:40 | V | ||
2010-06-25 | Mikrosprinto taurės 2 etapo finalas | Poilsio namai Tolieja, Molėtai | D | Medeina OK, Kaunas | 1 | 4:25 | V | ||
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | D | Medeina OK, Šiauliai | 6 | 3:20:35 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 16:24 ( 5) V 43:42 ( 5) V 1:21:16 ( 6) V 59:13 ( 6) V | |
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė | Murmuliškės, Zarasai | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 2:33:36 | 2 etapp | 56:06 ( 2) V | |
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Liminiškės, Zarasai | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 12 | 46:30 | V | ||
2010-06-05 | Vilnius Challenge | Vilnius | SPO-X | Varlė ir Barzdočius | dsq | V | |||
2010-05-23 | Baltic championship relay | Selgise | W20 | Lithuania 1 | 6 | 2:15:09 | 3 etapp | 42:55 ( 6) | |
2010-05-22 | Baltic championship | Selgise | W20 | Lithuania | 1 | 57:07 | |||
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius, Elektrėnų sav. | D | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 2:15:56 | 1 päev 2 päev 3 päev | 24:02 ( 4) V 1:03:05 ( 1) V 48:49 ( 3) V | |
2010-04-25 | Igtisa | Pageluvis - Čeprečiškė | D | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 59:09 | V | ||
2010-04-24 | Jono Vileišio taurė | Naisiai, Kelmės raj. | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 39:28 | V | ||
2010-04-18 | Prienų čempionatas | Trys ežerėliai, Prienų r. | M20 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 46:14 | V | ||
2010-04-11 | Alytaus čempionatas | Balninkai | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 44:47 | V | ||
2010-04-11 | Alytaus turbo sprintas | Balninkai | X | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 11 | 13:38 | V | ||
2010-04-10 | Kauno estafetė | Žiegždriai | M | Medeina OK, Kaunas | 1 | 1:43:42 | 3 etapp | 33:11 ( 4) V | |
2010-03-28 | Pajūrio taurė | Nemirseta | M | Igtisa SK, Šiauliai | 1 | 36:08 | V | ||
2010-03-27 | Sezono atidarymas | Melnragė | M | Igtisa SK, Šiauliai | 3 | 42:35 | V | ||
2010-03-11 | Paminklas A. Kulviečiui - Jonava | Jonava | M5 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 54:40 | |||
2010-01-23 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Visaginas | M20 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 päev 2 päev | 39:15 ( 7) V 1:05:04 ( 5) V | |||
2009-12-13 | Igtisa stovykla, ilga trasa | Petroškos | X7 | Medeina OK, Kaunas | 3 | 1:05:18 | V | ||
2009-12-12 | Igtisa stovykla, vidutinė | Petroškos | X2 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 47:22 | V | ||
2009-11-14 | OK Devyni naktinis čemp. | Zelvos poilsiavietė, Vievis | M35 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 45:17 | V | ||
2009-11-07 | Šiaulių rogaining | Bubiai, Šiaulių r. | M | Medeina OK, Kaunas | 2 | 5:53:03 | V | ||
2009-10-24 | Lietuvos taurė | Klaipėda | D | Medeina OK, Kaunas | 3 | 1:54:45 | 1 päev 2 päev | 1:16:42 ( 5) V 38:03 ( 2) V | |
2009-10-18 | Erdvės estafetė ruduo | Žemieji Paneriai | M18 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 1:42:18 | 1 etapp | 28:41 ( 1) V | |
2009-10-17 | Kauno ruduo | Rukla | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 43:18 | V | ||
2009-10-03 | Lietuvos čemp. labai ilga, Erdvės tau... | Elniakampis | M20 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:37:55 | V | ||
2009-09-27 | Baltic junior cup relay | Vällamäe | X | Lithuania | 10 | 2:35:42 | 5 etapp | 46:09 ( 9) | |
2009-09-26 | Baltic junior cup | Vällamäe | W20 | Lithuania | 6 | 56:41 | |||
2009-09-20 | Kauno taurė | Girionys | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 49:53 | V | ||
2009-09-19 | Klajūno taurė | Mindūnai | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 57:16 | V | ||
2009-09-13 | Alytaus taurė | Balninkai, Alytaus r. | D | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 56:50 | V | ||
2009-09-06 | Klubų taurė | Pavištyčio miškas | X | Medeina OK Kietuoliai, Kaunas | 1 | 3:01:31 | 8 etapp | 28:16 ( 2) V | |
2009-09-05 | Lietuvos čemp. naktinis | Pavištytis | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 45:41 | V | ||
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Riešė | M | Medeina OK, Kaunas | 4 | 2:23:38 | 2 etapp | 47:58 ( 2) V | |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė | Riešė, Vilnius | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 40:07 | V | ||
2009-08-14 | Daugiadienės Telšé | Telšiai | D | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 2:04:32 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 37:26 ( 2) V 27:21 ( 3) V 19:47 ( 2) V 39:58 ( 2) V | |
2009-08-08 | Erdvės taurė (vidutinė) | Gulbinė | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 36:27 | V | ||
2009-08-07 | Erdvės taurė sprintas | Apkartai | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 18:11 | V | ||
2009-07-04 | EYOC relay | Kopaonik | W18 | Lithuania | 13 | 1:57:22 | 3 etapp | 38:34 (15) | |
2009-07-03 | EYOC long + sprint | Kopaonik | W18 | Lithuania | 1 päev 2 päev | 1:09:16 (39) 14:07 (37) | |||
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | D20 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 2:29:00 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev | 30:57 ( 2) V 51:09 ( 1) V 14:04 ( 1) V 52:50 ( 1) V | |
2009-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Aukštadvaris, Lietuva | M20 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:03:14 | V | ||
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Elektrėnai, Lietuva | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 15:46 | V | ||
2009-05-31 | Baltic championship relay | Kuldīga | W20 | Lithuania 2 | 1 | 2:03:02 | 3 etapp | 35:40 ( 1) | |
2009-05-30 | Baltic championship | Kuldīga | W20 | Lithuania | 3 | 1:07:53 | |||
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | D18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 2:38:02 | 1 päev 2 päev 3 päev | 33:19 ( 1) V 1:06:59 ( 1) V 57:44 ( 1) V | |
2009-05-10 | Vilniaus estafetė | Kazokiškės | M | Medeina OK, Kaunas | 5 | 2:52:41 | 3 etapp | 51:32 ( 4) V | |
2009-05-09 | Marijampolės pirmenybės | Ąžuolų Būda | M18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 39:53 | V | ||
2009-03-15 | Erdvės estafetė pavasaris | Žiežmariai | M | Medeina OK, Kaunas | 3 | 2:47:11 | 3 etapp | 50:19 ( 3) V | |
2009-03-14 | Moksleivių rinktinės stovykla ilga | Juodkrantė | M16 | Kaunas | 1 | 58:50 | V | ||
2009-03-13 | Moksleivių rinktinės stovykla vidutin... | Smiltynė | M18 | Kaunas | 2 | 30:56 | V | ||
2009-03-08 | Ice bug | Kazokiškių miškas | M2 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 51:40 | V | ||
2008-12-27 | Naujametinis | Vilnius | MJ | SM Gaja, Kaunas | 4 | 54:27 | |||
2008-11-08 | OK Devyni naktinis čemp. | Švarcgirio miškas, Jurbarkas | M | Medeina OK, Kaunas | 4 | 1:00:21 | V | ||
2008-10-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 15:46 | V | ||
2008-10-25 | Lietuvos čemp. naktinis | Baubonys | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:09:32 | V | ||
2008-10-18 | Lietuvos taurė | Kochanovka | D18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:16:40 | 1 päev 2 päev | 47:43 ( 2) V 28:57 ( 1) V | |
2008-10-11 | EYOC relay | Langenthal Ost | W18 | Lithuania | 9 | 2:17:32 | 3 etapp | 40:45 ( 8) | |
2008-10-10 | EYOC long + sprint | Ruttenen, Solothurn | W18 | Lithuania | 1 päev 2 päev | 1:03:26 (29) 13:53 (34) | |||
2008-10-05 | Baltic junior cup relay | Kalmar | X | Lithuania 2 | 16 | 2:39:26 | 2 etapp | 32:24 ( 6) | |
2008-10-04 | Baltic junior cup | Kalmar | W18 | Litauen | 24 | 44:38 | |||
2008-09-27 | Kauno taurė | Prienų šilas (Drubengis) | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 1:06:21 | V | ||
2008-09-20 | Javonio taurė | Živulčiškė | M18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:03:18 | V | ||
2008-09-13 | Vilniaus Žalgirio taurė | Lyglaukiai | M | Medeina OK, Kaunas | 3 | 56:23 | V | ||
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Medeina OK, Kaunas | 5 | 4:21:07 | 6 etapp | 38:51 ( 2) V | |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M20 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 19:56 | V | |||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kaunas | M2 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 10 | 18:28 | V | ||
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pavištytis | M18A | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 41:29 | V | ||
2008-07-06 | JWOC relay | Göteborg | W | Lithuania | 3:14:17 | 1 etapp | 1:09:30 (32) | ||
2008-07-05 | JWOC long | Partille Gunnilse, Gioteborg | W | Lithuania | 95 | 1:30:29 | |||
2008-07-03 | JWOC middle final | Anggardsbergen, Gioteborg | WB | Lithuania | 8 | 33:38 | |||
2008-07-02 | JWOC middle qualification | Anggardsbergen, Gioteborg | W3 | Lithuania | 29 | 33:20 | |||
2008-06-30 | JWOC sprint | Ruddalen, Gioteborg | W | Lithuania | 44 | 15:15 | |||
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Trakai | D18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 3:03:53 | 1 päev 2 päev 3 päev | 37:41 ( 2) V 1:36:28 ( 6) V 49:44 ( 2) V | |
2008-06-15 | Erdvės estafetė | Nuobariškės | M21 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 3:44:30 | 1 etapp | 1:04:20 ( 1) V | |
2008-06-14 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kauno raj. Zapyškio miškas | M18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 30:17 | V | ||
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | Elniakampis | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 2:53:31 | 1 etapp | 53:37 ( 2) V | |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Elniakampis | M18A | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:17:44 | V | ||
2008-05-24 | Kauno čempionatas ir KASK taurė | Ringovės miškas, Vilkija | M18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 33:28 | V | ||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | D18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:01:45 | 1 päev 2 päev 3 päev | 36:12 ( 4) V 51:19 ( 2) V 34:14 ( 1) V | |
2008-05-11 | Baltic championship | Paneriai, Vilnius | W18 | Lithuania | 9 | 1:22:09 | V | ||
2008-05-10 | Baltic championship relay | Sapieginė, Vilnius | W20 | Lithuania 2 | 3 | 1:57:06 | 1 etapp | 39:24 ( 2) V | |
2008-04-20 | Jono Vileišio taurė | Kurtuvėnų regioninis parkas | M18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 36:27 | V | ||
2008-04-19 | Klajūno taurė | Lakajos miškas | M18 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 42:43 | V | ||
2008-04-06 | Prienų čempionatas | Mačiūnai | M18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 50:22 | V | ||
2008-03-30 | Pavasaris pietų Lietuvoj | Nikronys, Trakų r. | M18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 37:44 | V | ||
2008-03-29 | Kauno estafetė | Žiežmariai | M | SM Gaja, Kaunas | 9 | 2:53:14 | 3 etapp | 53:11 ( 6) V | |
2007-12-08 | OK Devyni naktinis čemp. | Ropėjos miškas | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | dsq | V | |||
2007-10-20 | Lietuvos čemp. naktinis | Gelgaudiškis | M20 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:06:32 | V | ||
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | D16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:02:27 | 1 päev 2 päev | 37:36 ( 1) V 24:51 ( 2) V | |
2007-09-30 | Baltic junior cup relay | Jūrmala | X | Lithuania | 1 | 2:00:50 | 3 etapp | 23:08 ( 1) | |
2007-09-29 | Baltic junior cup | Jūrmala | W16 | Lithuania | 4 | 33:11 | |||
2007-09-16 | Vilniaus m. Žalgiris | Šventininkai | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 39:02 | V | ||
2007-09-15 | Marijampolės pirmenybės | Varnabūdės miškas | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 27:22 | V | ||
2007-09-09 | Vilniaus taurė | Varnikai | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 29:45 | V | ||
2007-09-08 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Vėliučionys | M16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 45:57 | V | ||
2007-09-02 | Klubų taurė | Druskininkai | X | Medeina OK, Kaunas | 1 | 2:56:37 | 6 etapp | 31:51 ( 3) | |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | M16A | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 13:49 | V | ||
2007-08-19 | Klajūno maratonas | Alnė | XB | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 46:19 | V | ||
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Elektrėnai | D16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 3:10:49 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 37:53 ( 1) V 35:58 ( 1) V 13:37 ( 2) V 56:26 ( 7) V 46:55 ( 4) V | |
2007-06-24 | EYOC relay | Eger | W16X | GER-LTU-DEN | 4 | 1:49:27 | 2 etapp | 38:55 ( 6) | |
2007-06-22 | EYOC sprint + long | Eger | W16 | Lithuania | 1 päev 2 päev | 14:53 (22) 54:48 (55) | |||
2007-06-17 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Arlaviškės | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 31:50 | V | ||
2007-06-10 | Lietuvos čemp. estafetė | Noškūnai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:50:20 | 3 etapp | 35:05 ( 2) V | |
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga | Noškūnai, Alytaus r. | M16A | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 46:04 | V | ||
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Petroškų miškas, Lazdijų raj. | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 26:53 | V | ||
2007-05-27 | Baltic championship relay | Pariisi, Lääne Virumaa | W16 | Lithuania 2 | 4 | 1:35:06 | 3 etapp | 31:53 ( 5) | |
2007-05-26 | Baltic championship | Pariisi, Lääne Virumaa | W16 | Lithuania | 6 | 1:14:57 | |||
2007-05-19 | KASK taurė | Živulčiškės miškas | M16 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 44:49 | V | ||
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD... | Vilnius | D16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:43:55 | 1 päev 2 päev 3 päev | 12:22 ( 2) V 55:35 ( 2) V 35:58 ( 1) V | |
2007-05-01 | Kauno čemp. vidutinė | Popierinė, Prienai | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 35:59 | V | ||
2007-04-30 | OK Labirintui 20 | Pustalaukis | M16 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 41:35 | V | ||
2007-04-14 | Alytaus čemp. vidutinė | Einorai | M16 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 34:35 | V | ||
2007-04-10 | Molėtų estafetė | Molėtai | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:44:13 | 3 etapp | 28:29 ( 1) V | |
2007-03-11 | Paminklas A. Kulviečiui - Jonava | Jonava | M1 | SM Gaja, Kaunas | 12 | 1:07:08 | |||
2007-02-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Varnikų miškas | M18 | SM Gaja 2, Kaunas | 4 | 2:54:05 | 1 etapp | 56:31 ( 4) V | |
2007-02-17 | Lietuvos čemp. ilga | Varnikai | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | dsq | V | |||
2007-02-03 | Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir v... | Vilnius | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 päev 2 päev | 33:56 ( 2) V 50:36 ( 4) V | |||
2007-01-20 | Žiemos belaukiant | Pažaislio šilas | M16 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 35:16 | |||
2006-12-30 | Naujametinis | Vilnius | MJ | Medeina OK, Kaunas | 4 | 54:48 | |||
2006-10-01 | Baltic junior cup relay | Sopot | X | Lithuania 3 | dsq | 2 etapp | 29:48 | ||
2006-09-30 | Baltic junior cup | Sopot | W16 | Lithuania | 6 | 54:57 | |||
2006-09-24 | Kauno taurė | Rukla, Jonavos raj. | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 30:27 | V | ||
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... | Gelgaudiškis | D16 | Lithuania | 1 | 1:51:40 | 2 etapp | 37:31 ( 1) V | |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... | Švarcgiris, Jurbarkas | D16 | Lithuania | 6 | 34:36 | V | ||
2006-09-09 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Lieplaukė, Telšių r. | M16 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 46:13 | V | ||
2006-09-03 | Klubų taurė | Sariai | X | Medeina OK 2, Kaunas | 22 | 5:12:06 | 2 etapp | 59:20 (24) | |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas | Jomanto parkas, Vilnius | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 17:49 | V | ||
2006-08-25 | Jaunių žaidynės | Panevėžys | M18 | Kaunas 2, Kaunas | 1 päev 2 päev 3 päev | 20:42 ( 3) V 49:57 (20) V 55:30 ( 7) V | |||
2006-07-02 | EYOC relay | Skofja Loka | W16 | Lithuania | 11 | 1:40:20 | 1 etapp | 41:22 (12) | |
2006-06-30 | EYOC sprint + long | Skofja Loka | W16 | Lithuania | 1 päev 2 päev | 13:35 (26) 59:46 (42) V | |||
2006-06-26 | Tengrio taurė | Ringėliškės miškas | D16 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 40:27 | V | ||
2006-06-25 | Joninių taurė vidutinė | Stripeikiai, Ignalinos r. | M16 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 29:41 | V | ||
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga | Stripeikiai, Ignalinos raj. | M16A | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 38:37 | V | ||
2006-06-18 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Jadagonys, Šakių r. | M18 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 44:38 | V | ||
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė | Skersabaliai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:36:03 | 1 etapp | 40:54 ( 5) V | |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė | Skersabaliai | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 35:47 | V | ||
2006-06-04 | Baltic championship relay | Saldus | W18 | Lithuania 2 | 2 | 2:09:38 | 2 etapp | 41:49 ( 1) | |
2006-06-03 | Baltic championship | Saldus | W16 | Lithuania | 1 päev | 1:01:38 ( 3) | |||
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D16 | Medeina OK, Kaunas | 1:53:50 | 1 päev 2 päev 3 päev | dsq V 1:05:07 ( 2) V 48:43 ( 8) V | ||
2006-05-14 | Kauno čemp. ilga | Naravai, Prienų šilas | M18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:07:37 | V | ||
2006-05-13 | KASK taurė | Vilnius, Gudeliai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 8 | 47:38 | V | ||
2006-05-07 | Molėtų estafetė | Poviliškis | M35 | mix | dsq | 2 etapp | 41:41 ( 1) | ||
2006-05-06 | Kauno čemp. vidutinė | Kaišiadorių raj., Geri Vakarai | M16 | Medeina OK, Kaunas | dnf | V | |||
2006-05-01 | Vilniaus čemp. ilga trasa | Rastinėnai | M16 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 47:43 | V | ||
2006-04-30 | Vilniaus čemp. vidutinė, Studentų pir... | Žalieji ežerai | M16 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 30:05 | V | ||
2006-04-29 | Vilniaus čemp., Studentų pirmenybės | Skirmantiškės, Vievis | M18 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 2:04:51 | 1 etapp | 42:13 ( 1) V | |
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė | Rubikiai | D16 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 26:43 | V | ||
2006-04-18 | Marijampolės pirmenybės | Varnabūdės miškas | M16 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 36:44 | V | ||
2006-04-09 | Klaipėdos taurė | Smiltynė | M16 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 26:12 | V | ||
2006-04-08 | Lietuvos čemp. labai ilga, Neringos p... | Juodkrantė | MA | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 56:53 | V | ||
2006-04-02 | Alytaus čempionatas | Nemunaitis, Alytaus r. | M16 | Medeina OK, Kaunas | 3 | 29:05 | V | ||
2006-04-01 | Kauno estafetė | Birštonas | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:43:01 | 2 etapp | 33:18 ( 1) V | |
2006-03-11 | Paminklas A. Kulviečiui - Jonava | Jonava | M7 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 7:12 | |||
2006-03-05 | OK Fortūnos taurė | Strėva | D2 | Medeina OK, Kaunas | 6 | 1:49:42 | V | ||
2006-02-25 | Žiema Purvynuose | Purvynai, Aukštadvaris | DH-GE | Medeina OK, Kaunas | 3 | 1:12:34 | |||
2006-01-14 | Aplink Želvos ežerą (16) | Suginčiai | M16 | Medeina OK, Kaunas | 6 | 42:11 | |||
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | D14 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 53:13 | 1 päev 2 päev | 27:52 ( 1) V 25:21 (12) V | |
2005-10-08 | Alytaus taurė | Vidzgirio miškas | M16 | Medeina OK, Kaunas | 7 | 26:08 | V | ||
2005-10-01 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Želsva, Marijampolė | M14 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 26:05 | V | ||
2005-09-24 | Vilniaus čemp. ir Vilniaus taurė | Gudeliai, Naujoji Vilnia | M14 | Medeina OK, Kaunas | 2 päev | 19:48 ( 1) V | |||
2005-09-11 | Purvynai | Purvynai | XD | Medeina OK, Kaunas | 2 | 46:16 | V | ||
2005-09-10 | Javonio taurė | Lekėčiai | M14 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 26:30 | V | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kalnų parkas, Vilnius | M2 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 15:52 | V | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas | Kalnų parkas, Vilnius | M20 | Medeina OK, Kaunas | 13 | 19:26 | V | ||
2005-08-24 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga | Rūdupis, Varnabūdė | M16 | Kaunas | 1 päev 2 päev | 32:10 ( 9) V 42:17 ( 3) V | |||
2005-08-21 | Klajūno maratonas | Rašia | XB | Medeina OK, Kaunas | 6 | 52:16 | |||
2005-08-06 | Druskininkų taurė | Zapsys - Ratnyčia | D14 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 48:46 | 1 päev 2 päev | 36:36 ( 1) V 12:10 ( 1) V | |
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | D14A | Medeina OK, Kaunas | 1 | 2:19:13 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 26:36 ( 3) V 37:01 ( 9) V 12:39 ( 1) V 29:55 ( 4) V 33:02 ( 7) V | |
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga | Burbiškės, Vilnius | M14 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 32:50 | V | ||
2005-06-19 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Lekėčiai | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 32:22 | V | ||
2005-06-18 | Kauno čemp. vidutinė | Smiltynai, Kauno r. | M14 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 23:49 | V | ||
2005-06-11 | Moksleivių finalai estafetė | Aukštadvaris, Trakų r. | M14 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:25:04 | 1 etapp | 21:43 ( 1) V | |
2005-06-10 | Moksleivių finalai | Aukštadvaris, Trakų r. | M14 | SM Gaja, Kaunas | 1 päev 2 päev | 29:33 ( 3) V 47:40 ( 6) V | |||
2005-05-28 | KASK taurė | Rukla, Jonavos r. | M14 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 30:17 | |||
2005-05-21 | Baltic masters and open championship | Jautmalkė, Bubiai, Šiaulių r. | D14 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 1:20:13 | 1 päev 2 päev | 39:53 ( 4) V 40:20 ( 4) V | |
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D14 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 1:18:11 | 1 päev 2 päev 3 päev | 16:17 ( 1) V 46:20 (12) V 15:34 ( 1) V | |
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės | Zapsys, Veisiejų sav. | M14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 39:00 | V | ||
2005-04-24 | Vilniaus estafetė | Žalieji ežerai, Vilnius | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 2:30:58 | 1 etapp | 50:05 ( 2) V | |
2005-04-16 | Kauno čemp. ilga | Meškapievis, Prienai | M14 | Medeina OK, Kaunas | 6 | 29:22 | V | ||
2005-04-10 | Tverai - senovės žemaičių sostinė | Lopaičiai | M14 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 34:24 | V | ||
2005-04-09 | Kauno estafetė | Rukla | M14 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:26:37 | 1 etapp | 25:25 ( 1) V | |
2005-04-02 | Pavasario žibuoklės | Švarcgirio miškas | M14 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 36:58 | V | ||
2004-10-16 | Lietuvos taurė | Nemerseta, Giruliai | D14 | Medeina OK, Kaunas | 7 | 1:15:03 | 1 päev 2 päev | 34:13 (14) 40:50 ( 5) | |
2004-10-09 | OK Karšuvos taurė | Gelgaudiškis | M14 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 45:51 | V | ||
2004-10-03 | Javonio taurė | Viečiūnai | M14 | Medeina OK, Kaunas | 3 | 31:31 | V | ||
2004-09-25 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prapuolai, Vilnius | M14 | SM Gaja 2, Kaunas | 2 | 35:02 | |||
2004-09-19 | Kauno apskrities pirmenybės | Jonavos rajonas, Londonas | M14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 27:58 | V | ||
2004-09-04 | Kauno taurė | Agurkiškės | M14 | Medeina OK, Kaunas | 8 | 19:22 | V | ||
2004-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Kalniškės miškas | M14A | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | dsq | V | |||
2004-08-28 | Moksleivių čemp. sprintas | Likiškėlių miškas | M14A | Medeina OK, Kaunas | 9 | 16:45 | V | ||
2004-06-20 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | M14 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 30:10 | V | ||
2004-06-06 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. estafet... | Vilkamušio miškas, Pabradė | M14 | SM Gaja 2, Kaunas | 3 | 1:26:55 | 1 etapp | 26:53 ( 1) | |
2004-06-05 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilga | Vilkamušio miškas, Pabradė | M14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 18 | 51:16 | V | ||
2004-05-29 | KASK taurė | Žadvainiai, Šiaulių r. | M14 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 25:14 | |||
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 1:44:23 | 1 päev 2 päev 3 päev | 41:56 ( 8) V 31:45 ( 8) V 30:42 ( 2) V | |
2004-05-08 | Kauno čemp. vidutinė | Lazdijų rajonas, Veisiejai | M14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 12 | 48:06 | V | ||
2004-04-30 | Šiaulių daugiadienės | Bazilionai | M14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 52:26 | 2 päev | 52:26 (13) | ||
2004-04-24 | Studentų pirmenybės | Visoriai, Vilnius | M14 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 33:27 | V | ||
2004-04-18 | Klajūno taurė | Sariai | M14 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 20:21 | V | ||
2004-04-17 | Kauno čemp. ilga | Ringovės miškas, Vilkija | M14 | Medeina OK, Kaunas | 16 | 28:03 | V | ||
2004-04-09 | Molėtų estafetė | Vyšnelės | M14 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 1:31:05 | 2 etapp | 30:51 ( 1) | |
2004-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | M14 | SM Gaja 2, Kaunas | 2 | 1:34:36 | 2 etapp | 30:52 ( 2) V | |
2004-03-27 | Marijampolės pirmenybės | Kazlų Rūda | M14 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 23:21 | V | ||
2003-10-18 | Lietuvos taurė | Pabradė | D12 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 9 | 49:55 | 1 päev 2 päev | 32:22 (16) V 17:33 ( 3) V | |
2003-09-07 | OK Miško sprintas kval. | Škilėtai | M_12 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 43:36 | V | ||
2003-09-07 | OK Miško sprinto finalas | Škilėtai | M_12 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 1:09:15 | V | ||
2003-08-19 | Moksleivių finalai estafetė | Kazokiškės | M12 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:12:34 | 1 etapp | 33:54 ( 7) V | |
2003-08-18 | Moksleivių finalai | Kazokiškės | M12 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 21:06 | V | ||
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS | Jurbarkas | D12A | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 3:07:16 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 30:26 ( 4) V 50:25 (11) V 33:31 (10) V 44:19 (10) V 28:35 ( 8) V | |
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ažušilė | M14 | Medeina OK, Kaunas | 7 | 43:14 | V | ||
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | Girelės miškas, Sariai | M14 | Medeina OK, Kaunas | 7 | 29:34 | V | ||
2003-06-07 | Vilniaus čemp. vidutinė | Zujūnai | M12 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 28:45 | V | ||
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D12 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 9 | 1:21:57 | 1 päev 2 päev 3 päev | 37:28 (14) V 16:44 ( 2) V 27:45 (11) V | |
2003-04-27 | Klajūno taurė | Rašia | M12 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 32:42 | |||
2003-04-05 | Kauno estafetė | Pakumprys | D12 | SM Gaja 2, Kaunas | dsq | 1 etapp | 17:06 ( 1) | ||
2003-03-30 | Alytaus čempionatas | Einorai | M12 | Medeina OK, Kaunas | 3 | 34:19 | |||
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D12A | Medeina OK, Kaunas | 10 | 2:57:27 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 39:24 (11) 30:24 (14) 53:04 (14) 31:11 ( 6) 23:24 (10) | |
2002-05-18 | Baltic masters and open championship | Nemunaitis, Alytus | D12 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 46:17 | 1 päev 2 päev | 32:17 ( 6) V 14:00 ( 2) V | |
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D12 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 11 | 1:24:04 | 1 päev 2 päev 3 päev | 41:57 (11) V 59:12 V 42:07 (14) V | |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė | Gailiūnai | M12 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 10 | 28:09 | |||
2002-04-13 | Alytus Kaunas Vilnius | Dušnionys | M12 | Medeina OK, Kaunas | 5 | 1:03:59 | V | ||
2002-02-03 | Kauno čemp. pasirinktinai | Kulautuva | M_MAR | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 31:17 | |||
2001-10-20 | Lietuvos taurė | Juodkrantė | D10 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 25:03 | 1 päev 2 päev | 11:23 ( 2) 13:40 ( 3) | |
2001-10-14 | Kauno taurė | Strėva | D10 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 10:47 | |||
2001-10-06 | Kauno čemp. trumpa | Kazokiškių miškas | M10 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 16:39 | V | ||
2001-09-08 | Trakų takas | Varnikų miškas, Trakai | M10 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 31:28 | |||
2001-08-08 | Daugiadienės TAKAS | Nemunaitis | D10 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:24:39 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 21:32 ( 2) 24:14 ( 3) 21:07 ( 4) 17:46 ( 4) | |
2001-05-20 | Kauno čemp. klasika | Kulautuva | D10 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 20:32 | |||
2001-04-16 | Velykų varžybos | Lavariškės | MZ | Medeina OK, Kaunas | 1 | 25:49 | |||
2001-04-01 | Kauno čemp. labai ilga | Lekėčiai | M10 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 35:42 | |||
2000-10-07 | Lietuvos taurė | Giruliai + Kairiai, Klaipėda | D10 | Medeina OK, Kaunas | 10 | 36:06 | 1 päev 2 päev | 14:05 ( 9) 22:01 (11) | |
2000-09-17 | Kauno taurė | Prienai | D10 | Medeina OK, Kaunas | 3 | 23:27 | |||
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Prienai | D10 | Medeina OK, Kaunas | 1:02:26 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 12:49 ( 5) dsq 16:46 ( 9) 19:30 (13) 13:21 ( 6) | ||
1999-10-09 | Lietuvos taurė | Aukštadvaris | D10 | Medeina OK, Kaunas | 2 | 33:14 | 1 päev 2 päev | 12:54 ( 1) 20:20 ( 6) | |
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Aukštadvaris | D10 | Medeina OK, Kaunas | 12 | 1:46:53 | 1 päev 2 päev 3 päev 4 päev 5 päev | 19:43 ( 3) 19:47 ( 8) 21:15 (14) 24:01 (14) 22:07 (10) | |
1998-04-19 | Marijampolės pirmenybės | Kalniškės miškas, Krosna | M16 | Medeina OK, Kaunas | 6 | 58:46 |