Mängd av tävlingar: 104
Datum | Tävling | Distrikt | Sport | Klass | Klubb, Stad | Plats | Resultat | Dag Sträcka | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-14 | Nida - 3 days | Nida, Pervalka | W60 | Oriens OK, Panevėžys | 5 | 1 dag 2 dag 3 dag | 42:15 ( 4) S 54:08 ( 3) S 1:03:23 ( 5) S | ||
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV65 | Oriens OK, Panevėžys | dsq | 2 sträcka | 15:56 ( 2) S | ||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | M65 | Oriens OK, Panevėžys | 5 | 46:16 | S | ||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris, Rangava | W60 | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 1:57:36 | 1 dag 2 dag | 53:23 ( 4) S 1:04:13 ( 4) S | |
2023-09-30 | Rudens estafetė | Spindžiaus miškas (Lausgeniai) | M55 | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 2:39:20 | 3 sträcka | 57:37 ( 1) S | |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Šventininkai , Vilniaus r. | M60 | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 1:11:39 | S | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Oriens OK, Panevėžys | 15 | 4:13:10 | 8 sträcka | 49:37 (26) S | |
2023-06-16 | Nida - 3 days | Nida | W60 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys | 1:43:15 | 1 dag 2 dag 3 dag | 29:25 ( 1) S 1:13:50 ( 3) S dsq S | ||
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | M65 | Oriens OK, Panevėžys | 4 | 31:56 | S | ||
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris | W60 | Oriens OK, Panevėžys | 42:29 | 1 dag 2 dag | 42:29 ( 4) S dsq S | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | M60 | Oriens OK, Panevėžys | 5 | 1:42:12 | 1 dag 2 dag | 53:03 ( 6) S 49:09 ( 3) S | |
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas | Šilėnų miškas, Vilniaus r. | M60 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 1:28:08 | S | ||
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | Dūkštų miškas, Vilniaus r. | M60 | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 1:17:10 | S | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Oriens OK, Dembava | 19 | 4:57:22 | 7 sträcka | 45:44 (25) S | |
2022-08-27 | Vilniaus taurė | Vigodka, Elektrėnų sav. | M60 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 46:12 | S | ||
2022-08-21 | Klajūno taurė | Garšvėnai, Girsteitiškio sen. | M60 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 50:56 | S | ||
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | W65 | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 2:37:33 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 41:39 ( 4) S 34:44 ( 2) S 35:28 ( 2) S 45:42 ( 6) S | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV55 | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 53:04 | 2 sträcka | 19:20 ( 4) S | |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | V65 | Oriens OK, Panevėžys | 4 | 1:58:05 | 2 sträcka | 1:07:57 ( 6) S | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | M60 | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 40:43 | S | ||
2022-04-23 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Drabužninkų k., Trakų r. | W60 | Oriens OK, Panevėžys | 4 | 1:54:53 | 1 dag 2 dag | 59:50 ( 4) S 55:03 ( 5) S | |
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | M55 | Oriens OK, Panevėžys | dsq | 3 sträcka | dsq S | ||
2021-10-03 | ACO Rudens estafetė | Gėjaus telmologinis draustinis | V35 | Oriens OK, Panevėžys | 7 | 4:52:05 | 3 sträcka | 2:10:40 ( 8) S | |
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga | Subartonių miškas, Varėnos r. | M55 | Oriens OK, Panevėžys | 1:26:48 | S | |||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Subartonių miškas, Varėnos r. | M45 | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 2:01:36 | 3 sträcka | 39:26 ( 2) S | |
2021-08-29 | Klubų taurė | Vilnius, Rokantiškės | MIX | Oriens OK 2, Panevėžys | 26 | 5:47:12 | 6 sträcka | 51:46 (24) S | |
2021-08-13 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M50 | Oriens OK, Panevėžys | 1:05:15 | 2 dag | 1:05:15 ( 3) S | ||
2021-08-08 | Klajūno taurė | Mindūnai, Molėtų r. | M50 | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 1:02:24 | S | ||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | M65 | Oriens OK, Panevėžys | 45:49 | 1 dag 2 dag | 45:49 ( 7) S dsq S | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | M65 | Oriens OK, Panevėžys | 4 | 32:26 | S | ||
2021-05-29 | Baltic masters and open championship | Šiauliai | W60 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 1:34:25 | 1 dag 2 dag | 49:42 ( 2) S 44:43 ( 2) S | |
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV180 | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 43:52 | 2 sträcka | 11:52 ( 1) S | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M65 | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 11:32 | S | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | W65 | Oriens OK, Panevėžys | 5 | 1:25:20 | 1 dag 2 dag | 26:08 ( 2) S 59:12 ( 5) S | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | M65 | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 31:18 | S | ||
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė | Rykantai | M45 | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 3:31:01 | 2 sträcka | 1:08:32 ( 2) S | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | M45 | Oriens OK, Panevėžys | 4 | 2:29:29 | 2 sträcka | 47:59 ( 3) S | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | M65 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 40:18 | S | ||
2020-08-23 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | M65 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 37:53 | S | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM180 | Oriens OK, Panevėžys | 5 | 1:03:37 | 2 sträcka | 26:41 ( 6) S | |
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | D65 | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 2:19:49 | 1 dag 2 dag 3 dag | 36:31 ( 1) S 45:28 ( 3) S 57:50 ( 5) S | |
2020-07-19 | Lietuvos čemp. labai ilga | Dievo krėslo miškas | M65 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 1:14:50 | S | ||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | M-3 | Oriens OK, Panevėžys | 7 | 1:45:11 | 1 dag 2 dag | 50:08 ( 6) S 55:03 ( 9) S | |
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | M65 | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 1:42:01 | 1 dag 2 dag | 53:56 ( 5) S 48:05 ( 1) S | |
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | D60 | Oriens OK, Panevėžys | 5 | 1:44:52 | 1 dag 2 dag | 1:05:37 ( 6) S 39:15 ( 5) S | |
2019-09-29 | ACO Ruduo estafetė | Poilsio aikštelė A1 34,45 km | M45 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 2:17:37 | 3 sträcka | 47:39 ( 1) S | |
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | D60 | Panevėžys | 2 | 3:04:43 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 46:42 ( 3) S 52:47 ( 4) S 46:15 ( 1) S 38:59 ( 2) S | |
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | D60 | Oriens OK, Panevėžys | 6 | 3:07:50 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 19:06 ( 7) S 1:17:56 (12) S 52:10 ( 4) S 38:38 ( 4) S | |
2019-06-15 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kleboniškio šilas | M60 | Panevėžys | 2 | 47:00 | S | ||
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X55 | Oriens OK, Panevėžys | dsq | 2 sträcka | 21:50 ( 8) S | ||
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M60 | Oriens OK, Panevėžys | 4 | 1:06:36 | S | ||
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M45 | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 2:32:47 | 2 sträcka | 52:59 ( 2) S | |
2018-09-02 | Klubų taurė | Kirdonys | X | Oriens OK, Panevėžys | 22 | 5:23:21 | 6 sträcka | 1:19:44 (27) S | |
2018-08-18 | Klajūno taurė | Poviliškis | M50 | Oriens OK, Panevėžys | 1 dag | 52:50 ( 2) S | |||
2018-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | W60 | Oriens OK, Panevėžys | 5 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 46:38 ( 5) S 1:16:47 ( 5) S 47:28 ( 3) S 55:25 ( 2) S | ||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D50 | Oriens OK, Panevėžys | 4 | 4:00:18 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 39:44 ( 6) S 50:43 ( 4) S 1:23:32 ( 8) S 1:06:19 ( 4) S | |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bukiškio miškas, Vilniaus r. | M60 | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 41:04 | S | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X55 | Oriens OK, Panevėžys | 8 | 50:54 | 2 sträcka | 20:36 ( 7) S | |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Bona Natura, Trakų r. | W60 | Panevėžio KKSC, Panevėžys | 5 | 2:19:49 | 1 dag 2 dag | 1:18:57 ( 7) S 1:00:52 ( 5) S | |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | M60 | Oriens OK, Panevėžys | 6 | 1:14:46 | S | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | M45 | Oriens OK, Panevėžys | 3 | 2:45:54 | 2 sträcka | 49:29 ( 3) S | |
2017-08-05 | Birštonas | Birštonas | W60 | Panevėžys | 2 | 1:05:00 | 1 dag 2 dag | 32:22 ( 2) S 32:38 ( 2) S | |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | D60 | Panevėžys | 5 | 2:45:08 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 55:11 ( 7) S 13:47 ( 3) S 51:26 ( 4) S 44:44 ( 4) S | |
2017-06-10 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti, Lietuvos ... | Zapyškis | M60 | Panevėžys | 3 | 38:14 | S | ||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X55 | Oriens OK, Panevėžys | 1 | 32:16 | 2 sträcka | 12:47 ( 2) S | |
2017-04-29 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. | W60 | Panevėžys | 5 | 1:56:41 | 1 dag 2 dag | 56:38 ( 6) S 1:00:03 ( 5) S | |
2016-09-17 | Panevėžio pirmenybės | Denionių ežeras, Anykščių r. | M55 | 6 | 42:15 | S | |||
2016-08-21 | Klajūno maratonas | Kuklių miškas, Molėtų r. | M60 | Panevėžys | 4 | 2:26:38 | S | ||
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | D60 | Panevėžys | 7 | 3:10:30 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 44:54 ( 3) S 1:02:14 ( 6) S 17:33 ( 9) S 1:05:49 ( 9) S | |
2014-09-14 | Klajūno taurė | Molėtai | M50 | Panevėžys | 1 | 47:38 | S | ||
2014-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | D55 | Panevėžys | 4 | 1:46:54 | 1 dag 2 dag 3 dag | 37:00 ( 4) S 49:49 ( 4) S 20:05 ( 3) S | |
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D55 | Panevėžys | 1:21:56 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | dsq S 45:21 ( 4) S dsq S 36:35 ( 7) S | ||
2014-06-14 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Agurkiškė | M50 | Panevėžys | 3 | 38:11 | S | ||
2013-08-25 | Klajūno maratonas | Vilkariai, Švenčionių r. | M50 | Panevėžys | dsq | S | |||
2013-08-16 | Daugiadienės Telšē | Dievo krėslo miškas, Telšiai | D55 | Panevėžys | 4 | 2:05:10 | 1 dag 2 dag 3 dag | 40:13 ( 2) S 1:07:10 ( 5) S 17:47 ( 3) S | |
2013-05-16 | Masinės Šimonyse | Šimonys | M35+ | Oriens OK, Panevėžys | 2 | 34:10 | S | ||
2012-09-23 | Panevėžio taurė | Šimonių giria | M55 | 1 | 28:56 | S | |||
2012-09-16 | Klajūno taurė | Mindūnai | M45 | 3 | 54:05 | S | |||
2012-09-09 | Kauno taurė | Kulautuva | M55 | 3 | 44:45 | S | |||
2012-08-19 | Klajūno maratonas | Kuklių miškas | M50 | 1 | 1:04:13 | S | |||
2012-08-10 | Visaginas 3x4 | Visaginas | D45 | 2 | 3:43:49 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 1:09:49 ( 2) S 31:51 ( 4) S 28:39 ( 3) S 1:33:30 ( 4) S | ||
2012-06-09 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | M55 | 5 | 32:58 | S | |||
2012-04-21 | Jono Vileišio taurė | Pašvinės ir Pageluvis, Šiaulių r | M55 | 2 | 1:31:15 | 1 dag 2 dag | 47:02 ( 3) S 44:13 ( 1) S | ||
2011-09-18 | Klajūno taurė | Kuklių miškas, Švenčionių r. | M55 | 4 | 39:12 | S | |||
2011-09-10 | Lietuvos čemp. labai ilga | Aukštieji Paneriai, Vilnius | M55 | Oriens OK, Panevėžys | 5 | 2:01:17 | S | ||
2011-08-28 | Lietuvos čemp. ilga | Punios šilas, Alytaus raj. | M55 | Oriens OK, Panevėžys | 6 | 45:10 | S | ||
2011-08-27 | Lietuvos čemp. sprintas | Alytus | M55 | Oriens OK, Panevėžys | 7 | 18:35 | S | ||
2011-08-21 | Klajūno maratonas | Baltis, Molėtų r. | M50 | 2 | 1:04:00 | S | |||
2011-08-05 | Daugiadienės Telšé | Telšiai | D55 | 5 | 1:48:08 | 1 dag 2 dag 3 dag | 23:36 ( 8) S 44:49 ( 6) S 39:43 ( 4) S | ||
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | D55 | 6 | 2:51:17 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 48:41 ( 6) S 26:04 ( 8) S 51:06 ( 8) S 45:26 ( 4) S | ||
2011-06-18 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Jadagoniai | M50 | 4 | 50:59 | S | |||
2010-09-19 | Klajūno taurė | Kulionys, Molėtų r. | M40 | 2 | 1:06:02 | S | |||
2010-09-04 | Lietuvos čemp. naktinis | Šveicarija, Jonavos r. | M55 | 4 | 1:17:20 | S | |||
2010-08-22 | Klajūno maratonas | Budriškės, Molėtų r. | M50 | 10 | 1:24:05 | S | |||
2010-08-13 | Visaginas 3x4 | Visaginas | D55 | orienteering.lt, Vilnius | 4 | 2:50:19 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 48:09 ( 2) S 33:46 ( 9) S 27:43 ( 5) S 1:00:41 ( 3) S | |
2010-07-25 | Erdvės estafetė J.Tuleikai atminti | Kulionys, Molėtų r. | M45 | Laisvė | dsq | 1 sträcka | 56:57 ( 2) S | ||
2010-07-24 | SPORTident 100 KP taurė | Baltis, Molėtų raj | M30KP | 3 | 52:16 | S | |||
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | D50 | 8 | 3:08:47 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 15:49 ( 8) S 56:02 (11) S 51:33 ( 6) S 1:05:23 (11) S | ||
2010-06-20 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Agurkiškės, Šakių r. sav. | M55 | 4 | 32:42 | S | |||
2009-08-08 | Erdvės taurė (vidutinė) | Gulbinė | M50 | 4 | 52:54 | S | |||
2009-06-13 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Noreikiškės, LŽŪU | M50 | 7 | 46:28 | S | |||
2008-06-14 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kauno raj. Zapyškio miškas | M50 | 5 | 42:11 | S | |||
2007-06-17 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Arlaviškės | M50 | 10 | 43:45 | S | |||
2006-06-18 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Jadagonys, Šakių r. | M50 | 9 | 1:03:58 | S |