Mängd av tävlingar: 172
Datum | Tävling | Distrikt | Sport | Klass | Klubb, Stad | Plats | Resultat | Dag Sträcka | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-24 | EYOC relay | Szczecin | W18 | Lithuania | 16 | 2:25:21 | 3 sträcka | 49:26 (15) | |
2024-06-23 | EYOC sprint | Szczecin | W18 | Lithuania | 23 | 13:20 | S | ||
2024-06-22 | EYOC long | Szczecin | W18 | Lithuania | 45 | 1:17:23 | S | ||
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV18 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 54:27 | 4 sträcka | 13:49 ( 2) S | |
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | M20 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 14:47 | S | ||
2024-06-08 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas | Marijampolė | M-SF2 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 8:12 | S | ||
2024-06-01 | Dainavos sprintas | Alytaus Rotušės aikštė | M | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | dsq | S | |||
2024-05-25 | Foreststadiums.lt sprinto taurė, 2 di... | Vingrių žem., Paupys ir Užupis | M21 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 56:06 | 1 dag 2 dag 3 dag | 18:03 ( 3) S 19:12 ( 4) S 18:51 ( 4) S | |
2024-05-19 | Baltic championship relay | Ignalina | W20 | Lithuania 2 | 6 | 3:04:10 | 3 sträcka | 53:46 ( 4) S | |
2024-05-18 | Baltic championship | Ignalina | W18 | Lithuania | 11 | 1:43:12 | S | ||
2024-05-12 | Vilnius city race | Naujamiestis, Vilnius | M18 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 33:07 | S | ||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | M18 | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 55:03 | S | ||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | Vilnius | M18 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1:45:48 | 1 dag 2 dag 3 dag | dsq S 1:00:41 ( 5) S 45:07 ( 5) S | ||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris, Rangava | W18 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:53:21 | 1 dag 2 dag | 43:27 ( 3) S 1:09:54 ( 4) S | |
2023-10-29 | Baltic junior cup relay | Szczecin | X | Lithuania 3 | 16 | 3:12:43 | 2 sträcka | 53:19 (21) | |
2023-10-28 | Baltic junior cup | Szczecin | W18 | Lithuania | 24 | 1:13:39 | |||
2023-09-16 | Lietuvos čemp. bendras startas | Dengtiltis | M18 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 53:18 | S | ||
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Šventininkai , Vilniaus r. | M18 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 1:08:45 | S | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:01:46 | 7 sträcka | 27:58 ( 1) S | |
2023-08-05 | Foreststadiums.lt sprintų taurė | Vilniaus senamiestis | MA | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 57:57 | 1 dag 2 dag | 28:24 ( 4) S 29:33 ( 3) S | |
2023-07-07 | JWOC long | Baia Mare | W20 | Lithuania | 136 | 2:18:00 | |||
2023-07-05 | JWOC middle | Baia Mare | W20 | Lithuania | 91 | 37:14 | |||
2023-07-04 | JWOC sprint relay | Baia Mare | X | Lithuania | 14 | 52:48 | 4 sträcka | 12:22 ( 5) | |
2023-07-03 | JWOC sprint | Baia Mare | W20 | Lithuania | 27 | 17:08 | |||
2023-06-29 | EFOL relay | Nemirseta | W21 | Lithuania | 2 | 1:57:57 | 1 sträcka | 33:19 ( 1) S | |
2023-06-27 | EFOL middle | Pape | W | Lithuania | 2 | 1:28:59 | S | ||
2023-06-25 | EYOC relay | Velingrad | W18 | Lithuania | 14 | 1:50:08 | 3 sträcka | 40:11 (18) S | |
2023-06-24 | EYOC long | Velingrad | W18 | Lithuania | 22 | 1:06:12 | S | ||
2023-06-23 | EYOC sprint | Velingrad | W18 | Lithuania | 83 | 18:24 | |||
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV18 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 53:10 | 4 sträcka | 12:33 ( 1) S | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | M20 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 14:26 | S | ||
2023-06-10 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas | Šilutė | M-SF1 | Sostinės SC, Perkūnas OK | 1 | 7:03 | S | ||
2023-06-10 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas | Šilutė | M-F | Sostinės SC, Perkūnas OK | 4 | 6:51 | S | ||
2023-05-28 | Baltic championship relay | Värska | W20 | LTU 1 | 2 | 1:50:38 | 1 sträcka | 41:05 ( 5) S | |
2023-05-27 | Baltic championship | Värska | W18 | Lithuania | 1 | 52:46 | S | ||
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | M18 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 2:09:52 | 3 sträcka | 47:10 ( 1) S | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | M18 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 34:22 | S | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | M18 | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:46:29 | 1 dag 2 dag 3 dag | 12:43 ( 1) S 44:31 ( 1) S 49:15 ( 2) S | |
2023-03-26 | Kauno estafetė | Buktos miškas | M18 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 2:20:18 | 3 sträcka | 45:45 ( 1) S | |
2023-03-25 | Lietuvos čemp. naktinis | Valų miškas | M18 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 51:03 | S | ||
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | Perkūnas OK | 14 | 22:14 | 3 dag | 22:14 ( 2) S | |
2022-12-03 | Vilnius city sprint | Operos ir baleto rūmai | M | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 29:04 | S | ||
2022-10-30 | Baltic junior cup relay | Ekenäs, Tammisaari | X | Lithuania 2 | 11 | 2:34:09 | 3 sträcka | 38:31 (14) | |
2022-10-29 | Baltic junior cup | Ekenäs, Tammisaari | W16 | Lithuania | 8 | 57:45 | S | ||
2022-10-02 | ACO Rudens estafetė | Dembina | M16 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:48:41 | 3 sträcka | 47:06 ( 1) S | |
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas | Šilėnų miškas, Vilniaus r. | M20 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:32:20 | S | ||
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | Dūkštų miškas, Vilniaus r. | M16 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 51:03 | S | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 2 sträcka | dsq S | ||
2022-08-27 | Vilniaus taurė | Vigodka, Elektrėnų sav. | M | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 54:32 | S | ||
2022-08-21 | Klajūno taurė | Garšvėnai, Girsteitiškio sen. | M | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 4 | 53:37 | S | ||
2022-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | W | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 1:03:38 | 1 dag 2 dag | 45:42 ( 3) S 17:56 ( 1) S | |
2022-07-04 | EYOC relay | Salgotarjan | W16 | Lithuania | 10 | 1:38:23 | 3 sträcka | 38:24 (17) | |
2022-07-03 | EYOC sprint | Salgotarjan | W16 | Lithuania | 69 | 17:54 | S | ||
2022-07-02 | EYOC long | Salgotarjan | W16 | Lithuania | dsq | S | |||
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | W18 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 49:06 | 3 dag 4 dag | 49:06 ( 1) S dsq S | ||
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV18 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 59:30 | 4 sträcka | 12:55 ( 1) S | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 14:21 | S | ||
2022-06-11 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas | Šiauliai | MSF2 | Perkūnas OK, Sostinės SC | 2 | 9:32 | S | ||
2022-06-11 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas | Šiauliai | MF | Perkūnas OK, Sostinės SC | 2 | 7:48 | S | ||
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | Balninkai, Alytaus r. | M18 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 5 | 48:41 | S | ||
2022-05-15 | Baltic championship relay | Griščati, Rēzekne | W16 | Lithuania | 2 | 1:31:59 | 1 sträcka | 30:40 ( 3) | |
2022-05-14 | Baltic championship | Griščati, Rēzekne | W16 | Lithuania | 2 | 38:09 | |||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | W18 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:49:04 | 1 dag 2 dag 3 dag | 12:22 ( 1) S 52:58 ( 1) S 43:44 ( 3) S | |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:32:02 | 3 sträcka | 29:09 ( 1) S | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | M18 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 3 | 33:53 | S | ||
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė | Spindžiaus miškas | M18 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 1:28:38 | 1 dag 2 dag | 48:17 ( 4) S 40:21 ( 2) S | |
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 2:44:19 | 3 sträcka | 1:06:24 (12) S | |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 16:16 ( 1) S 14:05 ( 1) S 18:14 ( 1) S 16:43 ( 5) S | ||
2022-01-15 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas | Kalniečiai | M | Perkūnas OK, Sostonės SC, Vilnius | 1 | 16:06 | S | ||
2021-12-11 | Gajos žiemos sprintų taurės 2 etapas | KTU miestelis Gaja | M | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 26:59 | S | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 43:18 | 1 dag 2 dag | 19:31 ( 1) S 23:47 ( 3) S | |
2021-10-16 | LTCUP Knock Out | Palanga | M2 | 3 2 | 6:50 | S | |||
2021-10-16 | LTCUP Knock Out | Palanga | MF | 2 | 6:28 | S | |||
2021-10-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | Giraitiškių miškas, Prienų r. | M | 5 | 58:11 | S | |||
2021-10-03 | ACO Rudens estafetė | Gėjaus telmologinis draustinis | V16 | Vilniaus m. SC, Vilniaus r. | 1 | 2:20:51 | 1 sträcka | 46:54 ( 1) S | |
2021-10-02 | Lietuvos čemp. labai ilga | Sukros kaimas, Elektrėnų sav. | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:07:28 | S | ||
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga | Subartonių miškas, Varėnos r. | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 41:06 | S | |||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Subartonių miškas, Varėnos r. | M16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:57:03 | 3 sträcka | 32:51 ( 2) S | |
2021-09-05 | Vilniaus taurė | Bireliai, Vilnius | M | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 46:06 | S | ||
2021-09-04 | Alytaus taurė | Apsingė, Varėnos r. | M | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | S | |||
2021-08-29 | Klubų taurė | Vilnius, Rokantiškės | MIX | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 3:13:34 | 2 sträcka | 39:49 ( 7) S | |
2021-08-22 | EYOC sprint | Vilnius | W16 | Lithuania | 71 | 17:11 | S | ||
2021-08-21 | EYOC relay | Vilnius | W16 | Lithuania | 7 | 1:30:09 | 1 sträcka | 33:14 (12) S | |
2021-08-20 | EYOC long | Vilnius | W16 | Lithuania | 22 | 50:50 | S | ||
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 2:02:51 | 1 dag 2 dag 3 dag | 13:24 ( 6) S 58:02 ( 2) S 51:25 ( 3) S | |
2021-07-19 | LOSF vasaros stovykla | Gražutės reg. parkas | A | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 dag 2 dag 4 dag 5 dag 6 dag 7 dag | 52:44 ( 8) S 58:52 ( 7) S dsq S 1:18:15 (13) S 13:18 ( 3) S dsq S | |||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:02:12 | 1 dag 2 dag | 30:30 ( 1) S 31:42 ( 1) S | |
2021-06-16 | Nida - 5 days | Nida | W | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 1:06:25 ( 4) S 1:03:15 ( 5) S 33:32 ( 4) S 1:16:24 ( 2) S 1:05:46 ( 2) S | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | S | |||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 34:17 | S | ||
2021-05-30 | Baltic championship relay | Kryžbarkas | W16 | Lithuania | 6 | 2:17:20 | 1 sträcka | 39:49 ( 2) S | |
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV18 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 50:43 | 4 sträcka | 12:12 ( 1) S | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 11:59 | S | ||
2021-04-11 | Sprinto kontrolinė treniruotė | Telšiai | M16 | 2 | 14:03 | S | |||
2021-04-10 | Knock out sprintas | Telšiai | M16P | 1 | 8:05 | S | |||
2021-04-10 | Knock out sprintas | Telšiai | M16F | 1 | 7:15 | S | |||
2021-04-09 | Sprinto treniruotė | Alsėdžiai | M16 | 1 | 15:58 | S | |||
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis | Šiauliai | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 46:34 | S | ||
2021-03-25 | Gajos sezono atidarymo varžybos | Panemunės šilas | M16 | Vilnius | 2 | 45:23 | S | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | W16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 1:35:36 | 1 dag 2 dag | 38:56 ( 5) S 56:40 ( 8) S | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | ||||
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė | Rykantai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:50:42 | 3 sträcka | 50:36 ( 2) S | |
2020-09-26 | Spring Cup 2021 test run | Rykantai | M23 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:06:04 | S | ||
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:46:17 | 1 dag 2 dag 3 dag | 14:23 ( 1) S 52:39 ( 3) S 39:15 ( 1) S | |
2020-09-12 | Alytaus taurė | Vangelonys, Alytaus r. | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 47:27 | S | ||
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | M16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:43:02 | 3 sträcka | 33:01 ( 1) S | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 53:45 | S | ||
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 3:13:49 | 8 sträcka | 29:48 ( 4) S | |
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Kintai, Šilutės r. | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 34:52 | S | ||
2020-08-23 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | M | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 53:37 | S | ||
2020-08-22 | OS treniruotė | Aukštadvaris (Albinava) | B | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 1:01:26 | S | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:07:17 | 4 sträcka | 15:28 ( 1) S | |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 11:50 | S | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | D16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 2:05:24 | 1 dag 2 dag 3 dag | 38:50 ( 3) S 44:50 ( 2) S 41:44 ( 3) S | |
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | W18 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:05:56 | 1 dag 2 dag | 32:24 ( 1) S 33:32 ( 2) S | |
2020-07-19 | Lietuvos čemp. labai ilga | Dievo krėslo miškas | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 57:35 | S | ||
2020-07-18 | Sezono atidarymo taurė | Kiškėnai, Klaipėdos r. | D | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 0 | 59:32 | S | ||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 1:18:57 | 1 dag 2 dag | 40:42 ( 4) S 38:15 ( 4) S | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M2 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 12 | 1 dag 2 dag 4 dag 5 dag | 32:01 (11) S 26:52 ( 6) S 24:57 ( 5) S dsq S | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | M16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 1:52:37 | 1 dag 2 dag | 37:00 ( 1) S 1:15:37 ( 9) S | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 17:38 ( 1) S 32:18 ( 2) S 22:02 ( 1) S 36:37 ( 1) S | ||
2020-06-14 | Alytaus čempionatas | Muiželėnų miškas (I Alytus) | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 43:58 | S | ||
2020-06-13 | Saulės estafetė | Avižienių miškas, Karabelkai | M18 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 3:19:31 | 2 sträcka | 55:58 ( 2) S | |
2020-05-23 | OS treniruotė prie Velnio duobės | Mergiškių kalvų miškas | M16 | Perkūnas OK | 2 | 35:54 | S | ||
2020-03-10 | Igtisos taurė | Neravų miškas | M1 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 55:26 | S | ||
2020-02-09 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 3 e... | Vievis | MB | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 16 | 1:16:25 | |||
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M16 | Perkūnas OK | 2 | 1:38:07 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 27:32 ( 2) S 23:13 ( 2) S 19:51 ( 5) S 25:02 ( 1) S 22:20 ( 1) S | |
2019-10-19 | 50 KP | Bezdonys, Vilniaus r. | M16 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 40:06 | S | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | D14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 8 | 58:26 | 1 dag 2 dag | 33:49 ( 9) S 24:37 ( 6) S | |
2019-10-05 | Lietuvos čemp. labai ilga | Semeliškės | MA | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:00:35 | S | ||
2019-09-29 | ACO Ruduo estafetė | Poilsio aikštelė A1 34,45 km | V55 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1:46:48 | 3 sträcka | 33:45 ( 4) S | ||
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ravų miškas, Vilniaus r. | M14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 23 | 1:32:25 | S | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | M14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 2:00:21 | 3 sträcka | 32:16 ( 2) S | |
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Perkūnas OK 3, Vilnius | 26 | 5:41:29 | 8 sträcka | 1:11:43 (35) S | |
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | D14 | Perkūnas OK, Vilnius | 50:49 | 1 dag 2 dag | 23:30 ( 1) S 27:19 ( 2) S | ||
2019-07-21 | Saulės estafetė 2 diena | Pauosupės miškas, Varėnos r. | M | Ąžuolas OK, Vilnius | dsq | 2 sträcka | 1:22:36 ( 2) S | ||
2019-07-20 | Saulės estafetė 1 diena | Pauosupės miškas, Varėnos r. | M | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 1 sträcka | dsq S | ||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | D14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 10 | 1:58:07 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 10:36 ( 2) S 30:08 ( 6) S 37:53 (12) S 39:30 (18) S | |
2019-06-15 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kleboniškio šilas | M14 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 30:20 | S | ||
2019-06-08 | Vieno žmogaus estafetė | Vilnius, Gailiūnų miškas | M16A | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 14 | 52:34 | S | ||
2019-06-07 | Mokinių ir jaunimo atrankinės | Vilnius | M16 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 dag 3 dag | 18:19 (15) S 1:17:48 (14) S | |||
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | M14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 25:56 | S | ||
2019-05-26 | Baltic championship relay | Rõuge | W16 | Lithuania 3 | 9 | 2:16:56 | 3 sträcka | 56:32 (12) | |
2019-05-25 | Baltic championship | Rõuge | W14 | Lithuania | 18 | 1:12:44 | |||
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prienai | M14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 30:05 | S | ||
2019-05-14 | LOSF rinktinių kandidatų krosas | Kleboniškis | M14 | Perkūnas OK | 1 | 18:47 | S | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 9 | 1:42:45 | 1 dag 2 dag 3 dag | 13:29 ( 3) S 52:56 (10) S 36:20 (13) S | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 59:56 | 1 sträcka | 14:24 ( 1) S | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | M14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 14:03 | S | ||
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | M14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 1:07:45 | 1 dag 2 dag | 39:45 (11) S 28:00 ( 1) S | |
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Vilūniškės, Vievio sen. | W14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 10 | 1:05:04 | 1 dag 2 dag | 26:13 (10) S 38:51 ( 9) S | |
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | M16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | 2 sträcka | 30:42 ( 1) S | ||
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | M14 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 52:50 | 1 dag 2 dag | 27:45 ( 8) S 25:05 ( 6) S | |
2019-03-09 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų bėgim... | Kauno LA maniežas | M14 | Vilniaus m. SC, Perkūnas OK | 1 | 3:41 | |||
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė | Vilniaus | M2 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 8 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 19:05 ( 3) S 33:50 (11) S 18:39 ( 8) S 24:17 (14) S 22:38 (14) S | ||
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M14 | Perkūnas OK | 2 | 1:07:22 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 19:55 ( 2) S 14:06 ( 2) S 18:10 ( 1) S 15:11 ( 2) S 27:12 ( 6) S | |
2018-10-20 | Sakas Cup | Kryžbarkas, Svilė | W12 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 46:41 | 1 dag 2 dag | 22:39 ( 1) S 24:02 ( 1) S | |
2018-09-29 | Ruduo estafetė | Dubninkai, Trakų r. | OPEN | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 1:06:59 | 1 sträcka | 1:06:59 (10) S | |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M12 | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 13 | 57:40 | S | ||
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M12 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 2 | 1:36:42 | 3 sträcka | 27:11 ( 2) S | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | M12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 13 | 49:48 | S | ||
2018-08-18 | Klajūno taurė | Poviliškis | M12 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 dag | 30:47 ( 3) S | |||
2018-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | W12 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1 dag 2 dag 3 dag | 55:59 ( 1) S 30:27 ( 1) S 1:40:13 ( 1) S | ||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D12 | Perkūnas OK, Vilnius | 27:27 | 3 dag | 27:27 ( 5) S | ||
2018-06-09 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Karčiupis | M12 | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 39:31 | S | ||
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bukiškio miškas, Vilniaus r. | M12 | Perkūnas OK, Vilnius | 20 | 1:46:16 | S | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:05:02 | 3 sträcka | 22:01 ( 8) S | |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M12 | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 16:34 | S | ||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W12 | Perkūnas OK, Vilnius | 17:37 | 1 dag | 17:37 (12) S | ||
2017-11-25 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M12 | Perkūnas OK | 12 | 30:42 | 1 dag 2 dag | 14:42 ( 6) S 16:00 ( 8) S | |
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M1 | Perkūnas OK, M. Mažvydo progimnazija, Vilnius | 22 | 1 dag 2 dag | 58:54 (20) S 59:49 (12) S | ||
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D08 | 4:50 | 4 dag | 4:50 ( 4) |