Mängd av tävlingar: 496
Datum | Tävling | Distrikt | Sport | Klass | Klubb, Stad | Plats | Resultat | Dag Sträcka | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | M35 | Medeina OK, Kaunas | 4 | 15:16 | S | ||
2024-03-09 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas | Petrašiūnai | M35 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 23:16 | S | ||
2024-03-07 | Klaipėdos OS patalpose taurė | Klaipėda | M21 | Medeina OK | 9 | 27:54 | 1 dag | 27:54 ( 6) S | |
2023-12-02 | Klaipėdos OS čempionatas | Ošupis | M | Medeina OK, Kaunas | 2 | 39:06 | S | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | M35 | Medeina OK, Kaunas | 5 | 1:36:54 | 1 dag 2 dag | 32:48 ( 2) S 1:04:06 ( 8) S | |
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Medeina OK, Kaunas | 5 | 3:20:29 | 7 sträcka | 33:59 ( 7) S | |
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M35 | Medeina OK | 20 | 22:58 | 3 dag | 22:58 (13) S | |
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | M35 | Medeina OK, Kaunas | 31:29 | 2 dag | 31:29 ( 2) S | ||
2021-06-23 | Jonvabalių estafetės | Rumšiškės | ELIT | Jonės ir Janinos, Vilnius | dsq | 3 sträcka | 1:10:39 ( 7) S | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | M | Medeina OK, Kaunas | 4 | 48:07 | S | ||
2021-05-30 | Baltic championship relay | Kryžbarkas | W | Lithuania 2 | 2 | 2:08:45 | 1 sträcka | 40:57 ( 2) S | |
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... | Varnikai, Trakų raj. | M | Medeina OK, Kaunas | 2 | 52:05 | S | ||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV35 | Medeina OK 2, Kaunas | dsq | 2 sträcka | 12:47 ( 2) S | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | W | Kopa OK, Kaunas | 2 | 1:28:15 | 1 dag 2 dag | 37:06 ( 4) S 51:09 ( 2) S | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | M | Kopa OK, Kaunas | 4 | 36:48 | S | ||
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | M | Kopa OK, Kaunas | dsq | S | |||
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Kopa OK, Klaipėda | 27 | 5:55:16 | 2 sträcka | 40:48 ( 4) S | |
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Kintai, Šilutės r. | M | Kopa OK, Kaunas | 4 | 57:17 | S | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 1:43:03 | 1 sträcka | 18:14 ( 5) S | |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M | Kopa OK, Kaunas | 5 | 21:24 | S | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | D | Kopa OK, Kaunas | 3 | 2:31:48 | 1 dag 2 dag 3 dag | 45:49 ( 9) S 59:20 ( 3) S 46:39 ( 2) S | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | M | Kopa OK, Kaunas | 6 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | dnf 34:49 ( 5) S 33:14 ( 5) S 1:02:57 ( 5) S | ||
2020-05-23 | OS treniruotė prie Velnio duobės | Mergiškių kalvų miškas | M | Kopa OK | 4 | 51:48 | S | ||
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | Kopa OK | 14 | 26:17 | 1 dag | 26:17 ( 1) S | |
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | M | SM Gaja, Kaunas | 5 | 2:16:22 | 1 sträcka | 43:57 ( 1) S | |
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 2 sträcka | 37:06 ( 7) S | ||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | D | Kopa OK, Kaunas | 1:51:13 | 2 dag 3 dag | 51:16 ( 5) S 59:57 ( 6) S | ||
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X | Nepriklausomi olimpiniai atletai iš Lietuvos | 1:00:23 | 2 sträcka | 20:01 (11) S | ||
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | M | SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:46:03 | 3 sträcka | 36:42 ( 2) S | |
2019-03-30 | Lietuvos čemp. naktinis | Šaukėnai | M | Kopa OK, Kaunas | 3 | 56:54 | S | ||
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė | Vilniaus | ME | Kopa OK, Kaunas | 38 | 2 dag 3 dag | 30:11 ( 6) S 18:01 ( 1) S | ||
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | Kopa OK | 2 | 1:02:37 | 2 dag 3 dag 5 dag | 15:55 ( 1) S 23:53 ( 8) S 22:49 ( 4) S | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | W | Kopa OK, Kaunas | 4 | 1:52:07 | 1 dag 2 dag | 1:06:42 ( 4) S 45:25 ( 6) S | |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M | Kopa OK, Kaunas | 4 | 1:28:20 | S | ||
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 2:34:21 | 3 sträcka | 40:59 ( 7) S | |
2018-09-08 | Neringos taurė | Neringa | D | Kopa OK, Kaunas | 2 | 1:25:55 | 1 dag 2 dag | 39:32 ( 2) S 46:23 ( 2) S | |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bukiškio miškas, Vilniaus r. | M | Kopa OK, Kaunas | 3 | 42:15 | S | ||
2018-05-27 | Baltic championship relay | Tartaks | W | Lithuania 2 | 8 | 1:47:40 | 1 sträcka | 35:20 ( 9) | |
2018-05-26 | Baltic championship | Tartaks | W | Lithuania | 12 | 1:23:47 | |||
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M | Kopa OK, Kaunas | 8 | 16:16 | S | ||
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | M | Kopa OK, Kaunas | 1 | 1:12:33 | 1 dag 2 dag | 39:52 ( 1) S 32:41 ( 2) S | |
2017-11-25 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | Kopa OK | 2 | 1:26:56 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 22:25 ( 2) S 18:56 ( 2) S 20:35 ( 5) S 29:16 ( 4) S 16:19 ( 5) S | |
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M | Kopa OK, Kaunas | 46 | 1 dag 5 dag | dsq S 20:28 ( 1) S | ||
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | W | Kopa OK, Kaunas | 6 | 1:54:21 | 1 dag 2 dag | 59:35 ( 6) S 54:46 ( 6) S | |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilč... | Klaipėda | M | Kopa OK, Kaunas | 18:23 | 2 dag | 18:23 ( 2) S | ||
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | D | Kopa OK | 1:44:03 | 3 dag 4 dag | 1:02:23 ( 4) S 41:40 ( 4) S | ||
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 44:11 | S | ||
2017-05-28 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 32:15 | S | ||
2017-05-27 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 53:58 | S | ||
2017-05-21 | Baltic championship relay | Šeimaties miškas, Tauragnai | W | Lithuania 2 | 5 | 1:57:21 | 1 sträcka | 39:34 ( 5) S | |
2017-05-20 | Baltic championship | Stripeikiai, Ignalinos r. | W | Lithuania | 16 | 1:28:42 | S | ||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 38:16 | 2 sträcka | 10:58 ( 8) S | |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 7 | 13:03 | S | ||
2017-04-22 | Jono Vileišio taurė | Šiauliai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:27:27 | 1 dag 2 dag | 55:16 ( 1) S 32:11 ( 4) S | |
2017-04-14 | Lietuvos čemp. naktinis | Bartkuškio miškas, Širvintų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 49:10 | S | ||
2017-04-09 | Kauno čemp. vidutinė | Karmėlavos miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 42:36 | S | ||
2017-04-02 | Alytaus čempionatas | Einorai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 39:19 | S | ||
2017-03-25 | Sezono atidarymo taurė | Smiltynė, Kairiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:20:51 | 1 dag 2 dag | 40:25 ( 1) S 40:26 ( 1) S | |
2017-03-05 | Sportuok miške Girionyse | Girionys | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 42:02 | S | ||
2017-03-04 | Sportuok miške Prienuose | Giraitiškės | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 56:59 | S | ||
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M | Kopa OK, Klaipėda | 46 | 3 dag | 23:42 ( 6) S | ||
2016-11-19 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | Kopa OK | 16 | 26:03 | 4 dag | 26:03 ( 3) S | |
2016-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 8 | 1 dag | 30:20 ( 1) S | ||
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 16:24 | 3 dag | 16:24 ( 2) S | ||
2016-06-12 | Baltic championship relay | Veskimõisa, Põlvamaa | W | Lithuania 2 | 4 | 2:18:05 | 1 sträcka | 43:45 ( 2) | |
2016-06-11 | Baltic championship | Veskimõisa, Põlvamaa | W | Lithuania | 17 | 1:29:35 | |||
2016-06-05 | Lietuvos čemp. vidutinė | Gražutės miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 34:01 | S | ||
2016-05-28 | EOC relay | Černa Voda | W | Lithuania | dsq | 1 sträcka | 40:44 (26) | ||
2016-05-27 | EOC middle final | Černa Voda | W | Lithuania | 38 | 42:18 | |||
2016-05-26 | EOC middle qualification | Horni Udoli | W2 | Lithuania | 17 | 28:13 | |||
2016-05-22 | EOC sprint qualification | Jesenik | W1 | Lithuania | 19 | 17:04 | |||
2016-05-22 | EOC sprint final | Jesenik | WB | Lithuania | 6 | 16:38 | |||
2016-05-21 | EOC sprint relay | Bruntal | X | Lithuania | 11 | 1:09:55 | 4 sträcka | 18:23 (12) | |
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | X | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 1 sträcka | 15:42 ( 2) S | ||
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 17:09 | S | ||
2016-04-30 | Prienų čempionatas | Prienai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:00:30 | S | ||
2016-04-23 | Jono Vileišio taurė | Ažušilės miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:44:23 | 1 dag 2 dag | 47:50 ( 4) S 56:33 ( 1) S | |
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 2:05:38 | 1 dag 2 dag | 40:54 ( 6) S 1:24:44 ( 6) S | |
2016-04-03 | Alytaus čempionatas | Punios šilas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 44:36 | S | ||
2016-03-19 | Sezono atidarymas | Klaipėda | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:08:10 | 1 dag 2 dag | 33:12 ( 1) S 34:58 ( 1) S | |
2016-03-06 | Sportuok miške varžybos | Velnio duobė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 47:16 | S | ||
2015-12-06 | Sportuok miške varžybos | Rumšiškės | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 49:47 | S | ||
2015-11-14 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | Kopa OK | 1 | 1:21:40 | 1 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 17:43 ( 2) S 20:41 ( 1) S 18:58 ( 1) S 24:18 ( 1) S | |
2015-09-20 | Klubų taurė | Šleinių miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 23 | 4:06:56 | 11 sträcka | 36:17 ( 7) S | |
2015-09-19 | Lietuvos čemp. naktinis | Gudeliai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 54:08 | S | ||
2015-09-06 | Lietuvos čemp. ilga | Tytuvėnai, Kelmės r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:17:05 | S | ||
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas | Kėdainiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | dsq | S | |||
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kėdainiai | M1 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 11:55 | S | ||
2015-08-14 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 2:34:20 | 1 dag 2 dag 3 dag | 22:13 ( 2) S 1:07:20 ( 1) S 1:04:47 ( 1) S | |
2015-08-05 | WOC relay | Darnaway | W | Lithuania | 12 | 2:11:27 | 2 sträcka | 44:18 (15) | |
2015-08-04 | WOC middle | Darnaway | W | Lithuania | 23 | 42:17 | |||
2015-07-31 | WOC sprint qualification | Forres | W3 | Lithuania | 18 | 15:37 | |||
2015-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | W | Kopa OK, Klaipėda | 1:18:38 | 1 dag 2 dag | 39:38 S 39:00 S | ||
2015-06-28 | Marijampolės vasaros sprintas | Marijampolė | M | Kopa OK | 2 | 16:00 | S | ||
2015-06-20 | Tako supersprintas | Varėna | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 13:22 | S | ||
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1:31:32 | 3 dag 4 dag | 54:56 ( 4) S 36:36 ( 1) S | ||
2015-05-31 | Baltic championship relay | Tukums | W | Lithuania | 1 | 1:54:47 | 1 sträcka | 37:36 ( 1) | |
2015-05-30 | Baltic championship | Tukums | W | Lithuania | 5 | 1:09:07 | |||
2015-05-24 | Lietuvos čemp. estafetė | Kermušija, Druskininkų r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:59:22 | 3 sträcka | 38:36 ( 2) S | |
2015-05-23 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 32:05 | S | ||
2015-05-17 | SELL relay | Kaunas | X_Z | Kopa OK, SM Gaja | dsq | 1 sträcka | 12:55 ( 3) S | ||
2015-05-15 | SELL games | Kaunas | V | Kopa OK | 2 dag | 36:18 ( 3) S | |||
2015-05-02 | Jono Vileišio taurė | Čiūlėnų miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 32:15 | 1 dag 2 dag | 32:15 ( 1) S dsq S | ||
2015-04-25 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:58:35 | 1 dag 2 dag | 38:37 ( 2) S 1:19:58 ( 3) S | |
2015-03-28 | Sezono atidarymas | Melnragė, Nemirseta | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:22:43 | 1 dag 2 dag | 41:53 ( 6) S 40:50 ( 1) S | |
2014-11-16 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M21 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 34:12 | 1 dag 5 dag | 14:37 ( 2) S 19:35 ( 1) S | |
2014-11-16 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V21 | Kopa OK | 25 | 21:24 | 3 dag | 21:24 (10) S | |
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 35:49 | 1 dag 2 dag | 1:08:52 S 35:49 ( 2) S | ||
2014-10-11 | Klaipėdiečių varžybos | Klaipėda | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:03:49 | 1 dag 2 dag | 43:19 ( 1) S 20:30 ( 1) S | |
2014-09-07 | Lietuvos čemp. ilga | Siponys, Birštono sav. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:38:22 | S | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Prienai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 13:46 | S | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Prienai | M1 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 12:23 | S | ||
2014-07-12 | WOC relay | Campomulo, Gallio | W | Lithuania | 7 | 2:07:04 | 1 sträcka | 42:48 (12) | |
2014-07-09 | WOC long | Lavarone | W | Lithuania | 46 | 1:40:51 | |||
2014-07-05 | WOC sprint qualification | Burano | W2 | Lithuania | 20 | 15:56 | |||
2014-06-01 | Baltic championship relay | Salakas, Zarasų r. | W | Lithuania | 3 | 1:51:16 | 1 sträcka | 39:36 ( 3) S | |
2014-05-31 | Baltic championship | Gražutė, Zarasų r. | W | Lithuania | 11 | 1:19:33 | S | ||
2014-05-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:53:46 | 3 sträcka | 40:59 ( 1) S | |
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 46:10 | S | ||
2014-05-17 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Daniliškės, Aukštadvario HE | W | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 33:35 | 1 dag | 33:35 ( 2) S | |
2014-04-26 | Jono Vileišio taurė | Šeimaties miškas (Tauragnai) | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:30:22 | 1 dag 2 dag | 30:53 ( 1) S 59:29 ( 2) S | |
2014-04-16 | EOC relay | Marateca | W | Lithuania | 11 | 1:40:01 | 1 sträcka | 31:30 (13) | |
2014-04-14 | EOC middle final | Marateca | W | Lithuania | 68 | 39:08 | |||
2014-04-13 | EOC sprint final | Palmela | W | Lithuania | 46 | 18:43 | |||
2014-04-12 | EOC sprint qualification | Sesimbra East | W2 | Lithuania | 16 | 15:30 | |||
2014-04-10 | EOC middle qualification | Meco north | W2 | Lithuania | 31:24 | ||||
2014-03-30 | Kopos taurė | Giruliai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 36:08 | S | ||
2014-03-29 | Sezono atidarymas | Smiltynė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 37:59 | S | ||
2014-03-22 | Rinktinės kontrolinės varžybos | Nida, Juodkrantė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 dag 2 dag | 37:39 ( 1) S 1:21:12 ( 2) S | |||
2014-02-07 | Rinktinės stovykla | Jurbarkas | M | Lietuvos rinktinė | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 28:22 ( 2) S 46:30 ( 2) S 34:03 ( 2) S 1:33:19 ( 2) S | |||
2013-11-16 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | SM Gaja, Kaunas | 4 | 47:36 | 1 dag 3 dag | 20:23 ( 2) S 27:13 ( 1) S | |
2013-11-16 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V | SM Gaja, Kaunas | 27 | 17:08 | 2 dag | 17:08 ( 9) S | |
2013-10-19 | Lietuvos taurė | Nida, Kuršių nerija | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:57:07 | 1 dag 2 dag | 1:15:54 ( 2) S 41:13 ( 2) S | |
2013-10-05 | Klaipėdiečių varžybos | Smiltynė, Hageno kalnas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 31:10 | S | ||
2013-09-28 | Javonio taurė | Mangarotas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 55:10 | S | ||
2013-09-22 | Lietuvos čemp. labai ilga | Labanoras | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:09:02 | S | ||
2013-09-15 | Klubų taurė | Viečiūnų miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 4:06:04 | 11 sträcka | 50:19 (15) S | |
2013-09-08 | Lietuvos čemp. ilga | Trako miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:25:48 | S | ||
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 17:28 | S | ||
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Marijampolė | M2 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 15:47 | S | ||
2013-08-31 | Kauno taurė | Šventininkų miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 46:22 | S | ||
2013-08-04 | World games relay | Club del Departamento, Cali | X | Lithuania | 5 | 1:25:09 | 2 sträcka | 23:40 (11) | |
2013-08-02 | World games sprint + middle | El Ingenio + Rio Pance, Cali | W | Lithuania | 1 dag 2 dag | 18:59 (28) 41:05 (25) | |||
2013-07-11 | WOC middle qual. | Koljola | W2 | Lithuania | dsq | ||||
2013-07-08 | WOC sprint qual. | Katinkulta, Vokatti | W3 | Lithuania | 14 | 15:26 | |||
2013-07-08 | WOC sprint | Sotkamo, Vokatti | W | Lithuania | 30 | 16:51 | |||
2013-06-29 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Klaipėda | M | Kopa OK, SM Gaja, Klaipėda | 1 dag | 17:13 S | |||
2013-06-20 | Rinktinės kandidatų atrankinės sprint... | Kajaani | M | Kopa OK, Kaunas | 4 | 20:21 | S | ||
2013-06-09 | Lietuvos čemp. estafetė | Tytuvėnų reg. parkas | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:50:07 | 3 sträcka | 29:27 ( 1) S | |
2013-06-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tytuvėnų reg. parkas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 42:15 | S | ||
2013-05-19 | Baltic championship relay | Ruusmäe | W | Lithuania | 1 | 1:34:16 | 1 sträcka | 31:57 ( 1) | |
2013-05-18 | Baltic championship | Ruusmäe | W | Lithuania | 3 | 1:09:34 | |||
2013-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir apylinkės | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:20:44 | 1 dag 2 dag 3 dag | 18:50 ( 5) S 1:00:41 ( 4) S 1:01:13 ( 5) S | |
2013-04-28 | Kauno čemp. ilga | Velnio duobė, Aukštadvaris | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:08:18 | S | ||
2013-04-20 | Jono Vileišio taurė | Varnikai, Anupriškės, Trakų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:35:47 | 1 dag 2 dag | 41:37 ( 2) S 54:10 ( 1) S | |
2013-03-24 | OK Kopa taurė | Kairiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 33:23 | S | ||
2013-03-23 | Sezono atidarymas | Melnragė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 40:27 | S | ||
2012-11-17 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | Kopa OK, Kaunas | 1 dag 3 dag 4 dag | 18:31 ( 1) 20:29 ( 1) 16:30 ( 1) | |||
2012-10-20 | Lietuvos taurė | Antaveršis + Anupriškės | M | Kopa OK, SM Gaja, Klaipėda | 4 | 1:41:25 | 1 dag 2 dag | 1:06:27 ( 2) S 34:58 ( 4) S | |
2012-10-06 | 1976 Lietuvos maratono taurė | Labanoro giria | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:31:47 | S | ||
2012-09-29 | Šilo taurė | Prienai | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 57:28 | S | ||
2012-09-22 | Alytaus taurė | Einorai, Alytaus . | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 40:28 | S | ||
2012-09-15 | Javonio taurė super sprintas | Gudeliai | 1 | Kopa OK, Kaunas | 8 | 7:35 | S | ||
2012-09-15 | Javonio taurė | Gudeliai | X | Ukmergė | 6 | 2:05:15 | 5 sträcka | 45:57 ( 6) S | |
2012-09-02 | Klubų taurė | Živulčiškė | X | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 4:12:19 | 11 sträcka | 50:09 (17) S | |
2012-08-26 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas, Telšiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:20:56 | S | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Klaipėda | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 13:48 | S | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Klaipėda | M2 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 11:28 | S | ||
2012-07-21 | WOC relay | Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Lithuania | 13 | 2:03:52 | 1 sträcka | 40:46 (12) | |
2012-07-19 | WOC long final | Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Lithuania | 30 | 1:35:21 | |||
2012-07-17 | WOC middle final | St-Cergue, Lausanne | W | Lithuania | 12 | 43:17 | |||
2012-07-16 | WOC middle qualification | St-George, Lausanne | W1 | Lithuania | 8 | 37:01 | |||
2012-07-15 | WOC long qualification | Ballens, Lausanne | W1 | Lithuania | 9 | 54:48 | |||
2012-06-09 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 32:14 | S | ||
2012-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Girelė, Švenčionių raj. | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:09:38 | 3 sträcka | 33:59 ( 3) S | |
2012-05-20 | EOC relay | Falun | W | Lithuania | 8 | 2:05:21 | 1 sträcka | 41:14 (14) | |
2012-05-19 | EOC sprint final | Falun | W | Lithuania | 37 | 18:03 | |||
2012-05-18 | EOC long final | Skattungbyn | W | Lithuania | 43 | 1:22:13 | |||
2012-05-17 | EOC middle final | Skattungbyn | W | Lithuania | 30 | 41:36 | |||
2012-05-16 | EOC sprint qualification | Falun | W2 | Lithuania | 11 | 15:41 | |||
2012-05-15 | EOC long qualification | Hökberg | W1 | Lithuania | 10 | 45:44 | |||
2012-05-14 | EOC middle qualification | Hökberg | W1 | Lithuania | 16 | 27:22 | |||
2012-04-28 | Prienų čempionatas | Drubengio žemėlapis, Prienų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 54:03 | S | ||
2012-04-14 | Lietuvos čemp. labai ilga | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:12:13 | S | ||
2012-04-01 | Kauno estafetė | Lietuvos liaudies buities muz. | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:47:57 | 3 sträcka | 30:04 ( 1) S | |
2012-03-24 | Sezono atidarymas | Juodkrantė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 44:14 | S | ||
2011-11-19 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M | Kopa OK, Kaunas | 2 dag 5 dag | dsq 13:45 ( 2) | |||
2011-10-15 | Lietuvos taurė | Lavoriškės, Senasalis | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:00:26 | 1 dag 2 dag | 1:18:54 ( 2) S 41:32 ( 5) S | |
2011-10-13 | Orientyro uždarymas | Ąžuolynas | MA | 2 | 13:16 | S | |||
2011-09-17 | Javonio taurė | Ąžuolų Būda | X | SM Gaja Fuksai, Kaunas | dsq | 5 sträcka | 37:23 ( 5) S | ||
2011-09-10 | Lietuvos čemp. labai ilga | Aukštieji Paneriai, Vilnius | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 2:11:58 | S | ||
2011-09-04 | Klubų taurė | Lūžų miškas, Antalieptė | X | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 2 sträcka | 39:24 ( 3) S | ||
2011-09-03 | Lietuvos čemp. naktinis | Gražutė, Zarasų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 47:36 | S | ||
2011-08-28 | Lietuvos čemp. ilga | Punios šilas, Alytaus raj. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:06:38 | S | ||
2011-08-27 | Lietuvos čemp. sprintas | Alytus | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 16:21 | S | ||
2011-08-17 | WOC long final | La Féclaz | W | Lithuania | 34 | 1:57:34 | |||
2011-08-16 | WOC sprint qualification | Aix-les-Bains | W3 | Lithuania | 13 | 18:58 | |||
2011-08-16 | WOC sprint final | Chambéry | W | Lithuania | 45 | 19:51 | |||
2011-08-13 | WOC long qualification | Saint Francois de Sales | W3 | Lithuania | 13 | 1:01:24 | |||
2011-08-05 | Daugiadienės Telšé | Telšiai | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:19:51 | 1 dag 2 dag 3 dag | 17:44 ( 2) S 1:00:40 ( 3) S 1:01:27 ( 3) S | |
2011-07-29 | OK Kopa taurė | Kairių miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 26:01 | S | ||
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 2:59:41 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 1:13:55 ( 6) S 21:41 (15) S 42:43 ( 5) S 41:22 ( 2) S | |
2011-06-12 | Lietuvos čemp. estafetė | Varnabūdė | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:09:25 | 3 sträcka | 33:08 ( 5) S | |
2011-06-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Varnabūdė | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 35:45 | S | ||
2011-05-22 | Baltic championship relay | Nida | W | Lithuania | 2 | 1:47:57 | 1 sträcka | 38:48 ( 4) S | |
2011-05-21 | Baltic championship | Juodkrantė | W | Lithuania | 8 | 1:28:01 | S | ||
2011-05-13 | SELL games | Kaunas | D | Lithuanian Academy of Physical Education, Kaunas | 1 dag 2 dag | 13:21 ( 1) S 32:48 ( 1) S | |||
2011-05-06 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1:21:38 | 2 dag | 1:21:38 ( 4) S | ||
2011-04-17 | Prienų čempionatas | Paduoblis, Prienų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:07:08 | S | ||
2011-04-16 | Jono Vileišio taurė | Meškapieviai, Prienų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 33:00 | S | ||
2011-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:07:22 | 3 sträcka | 38:00 ( 3) S | |
2011-03-26 | Sezono atidarymas | Smiltynė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 59:28 | S | ||
2010-12-26 | Kalėdinės varžybos | Plungė | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 26:11 | S | ||
2010-10-16 | Lietuvos taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:55:06 | 1 dag 2 dag | 1:07:04 ( 4) S 48:02 ( 3) S | |
2010-10-14 | Orientyro 2010 uždarymas | Ąžuolynas | A | 5 | 12:13 | S | |||
2010-10-02 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pakarklės miškas, Vilkija | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:00:10 | S | ||
2010-09-25 | Javonio taurė | Senovė | X | Kowno dream team | 6 | 1:57:03 | 1 sträcka | 34:16 ( 3) S | |
2010-09-11 | Lietuvos čemp. labai ilga | Kairiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:41:23 | S | ||
2010-09-05 | Klubų taurė | Paryžiaus miškas, Jonavos r. | X | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 3:48:08 | 2 sträcka | 39:22 ( 1) S | |
2010-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Telšiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:31:19 | S | ||
2010-08-28 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 15:10 | S | ||
2010-08-13 | Visaginas 3x4 | Visaginas | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 39:55 | 2 dag 3 dag | 21:51 ( 1) S 18:04 ( 1) S | ||
2010-07-23 | WUOC relay | Gustafs | W | Lithuania | 7 | 2:02:33 | 1 sträcka | 38:01 (16) | |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle | Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | W | Lithuania | 1 dag 2 dag 3 dag | 1:18:00 (43) 16:13 (51) 34:29 (10) | |||
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | D | Kopa OK, Šiauliai | 2 | 2:58:17 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 15:00 ( 1) S 39:31 ( 2) S 1:12:29 ( 4) S 51:17 ( 2) S | |
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė | Murmuliškės, Zarasai | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:47:29 | 3 sträcka | 44:54 ( 3) S | |
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Liminiškės, Zarasai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 41:26 | S | ||
2010-06-05 | EOC long final | Pismenovo | W | Lithuania | 33 | 1:44:46 | |||
2010-06-04 | EOC middle final | Pismenovo | WB | Lithuania | 2 | 37:17 | |||
2010-06-01 | EOC middle qualification | Yasna polyana | W3 | Lithuania | 27 | 36:50 | |||
2010-05-31 | EOC long qualification | Yasna polyana | W2 | Lithuania | 13 | 55:38 | |||
2010-05-30 | EOC sprint qualification | Primorsko | W1 | Lithuania | 25 | 15:57 | |||
2010-05-23 | Baltic championship relay | Selgise | W | Lithuania 2 | 1 | 2:03:34 | 1 sträcka | 39:53 ( 1) | |
2010-05-22 | Baltic championship | Selgise | W | Lithuania | 12 | 1:30:57 | |||
2010-05-16 | Studentų pirmenybės estafetė | Žiežmariai | M | LKKA, Kaunas | dsq | 1 sträcka | 33:53 ( 1) S | ||
2010-05-15 | Kauno čemp. vidutinėje trasoje, Stude... | Palemonas | MS | LKKA, Kaunas | 1 | 29:27 | S | ||
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius, Elektrėnų sav. | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:15:54 | 1 dag 2 dag 3 dag | 22:15 ( 1) S 1:05:05 ( 4) S 48:34 ( 2) S | |
2010-04-25 | Igtisa | Pageluvis - Čeprečiškė | D | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 59:55 | S | ||
2010-04-24 | Jono Vileišio taurė | Naisiai, Kelmės raj. | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 38:50 | S | ||
2010-04-10 | Kauno estafetė | Žiegždriai | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:55:01 | 3 sträcka | 32:02 ( 3) S | |
2010-03-28 | Pajūrio taurė | Nemirseta | M | Igtisa SK, Šiauliai | 2 | 39:25 | S | ||
2010-03-27 | Sezono atidarymas | Melnragė | M | Igtisa SK, Šiauliai | 1 | 40:34 | S | ||
2009-12-13 | Igtisa stovykla, ilga trasa | Petroškos | X7 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:01:18 | S | ||
2009-12-12 | Igtisa stovykla, vidutinė | Petroškos | X2 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 53:49 | S | ||
2009-10-03 | Lietuvos čemp. labai ilga, Erdvės tau... | Elniakampis | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:05:26 | S | ||
2009-09-19 | Mačas OK Jaunystė - OK Kopa | Ketvergiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 23:53 | |||
2009-09-13 | Alytaus taurė | Balninkai, Alytaus r. | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 52:23 | S | ||
2009-09-12 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Kęstaičiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 54:05 | S | ||
2009-09-06 | Klubų taurė | Pavištyčio miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 3:26:24 | 2 sträcka | 37:05 ( 3) S | |
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Riešė | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:23:28 | 3 sträcka | 46:21 ( 5) S | |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė | Riešė, Vilnius | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 39:47 | S | ||
2009-08-21 | WOC relay | Bankut, Miskolc | W | Lithuania | 10 | 2:35:03 | 1 sträcka | 34:08 ( 8) | |
2009-08-20 | WOC sprint qualification | Kiralyasztal, Miskolc | W2 | Lithuania | 24 | 22:56 | |||
2009-08-16 | WOC middle qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | W3 | Lithuania | 26 | 49:18 | |||
2009-08-08 | Erdvės taurė (vidutinė) | Gulbinė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 34:30 | S | ||
2009-08-07 | Erdvės taurė sprintas | Apkartai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 17:04 | S | ||
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:40:01 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag | 36:19 ( 2) S 1:04:52 ( 2) S 14:25 ( 1) S 44:25 ( 2) S | |
2009-06-13 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Noreikiškės, LŽŪU | V | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 46:41 | S | ||
2009-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Aukštadvaris, Lietuva | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | dsq | S | |||
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Elektrėnai, Lietuva | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 15:38 | S | ||
2009-05-31 | Baltic championship relay | Kuldīga | W | Lithuania 1 | 3 | 1:58:34 | 1 sträcka | 38:37 ( 2) | |
2009-05-30 | Baltic championship | Kuldīga | W | Lithuania | 12 | 1:18:46 | |||
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2:17:18 | 1 dag 2 dag 3 dag | dsq S 1:14:19 ( 2) S 1:02:59 ( 3) S | ||
2009-05-09 | Marijampolės pirmenybės | Ąžuolų Būda | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 41:12 | S | ||
2009-05-02 | Kauno čemp. ilgoje trasoje | Elektrėnų sav. Rusakalnio miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:07:41 | S | ||
2009-04-26 | Igtisos taurė | Jautmalkė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:04:26 | S | ||
2009-04-25 | Studentų pirmenybės | Šaukėnai | M | LKKA, Kaunas | 2 | 40:17 | S | ||
2009-04-24 | Studentų pirmenybės | Bubiai | M | LKKA, Kaunas | 1 | 1:30:22 | 1 sträcka | 28:39 ( 1) S | |
2009-03-15 | Erdvės estafetė pavasaris | Žiežmariai | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:22:06 | 3 sträcka | 42:18 ( 2) S | |
2009-03-08 | Ice bug | Kazokiškių miškas | M1 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:01:08 | S | ||
2008-11-15 | OS 50 Klaipėda | Giruliai | M | 3 | 36:41 | ||||
2008-10-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 15:13 | S | ||
2008-10-18 | Lietuvos taurė | Kochanovka | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:23:19 | 1 dag 2 dag | 50:23 ( 2) S 32:56 ( 2) S | |
2008-10-05 | Vilniaus taurė | Kazokiškių miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 39:34 | S | ||
2008-10-04 | Durupio estafetė | Aukštadvaris | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:45:34 | 3 sträcka | 45:52 ( 2) S | |
2008-09-20 | Lietuvos čemp. labai ilga | Živulčiškė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:54:59 | S | ||
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 4:37:04 | 2 sträcka | 48:30 ( 2) S | |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 20:23 | S | |||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kaunas | M1 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 14:54 | S | ||
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pavištytis | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 9 | 47:30 | S | ||
2008-08-30 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Pavištytis | M1 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 30:46 | S | ||
2008-08-02 | WUOC relay | Prangli | W | Lithuania | 3 | 2:12:34 | 1 sträcka | 38:11 ( 4) | |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle | Tartu, Veskimõisa, Prangli | W | Lithuania | 1 dag 2 dag | 18:53 (51) 1:31:13 (38) | |||
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Trakai | D | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 3:28:01 | 1 dag 2 dag 3 dag | 43:48 ( 2) S 1:37:48 ( 3) S 1:06:25 ( 3) S | |
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | Elniakampis | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:58:09 | 3 sträcka | 51:52 ( 2) S | |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Elniakampis | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:27:38 | S | ||
2008-06-01 | EOC relay | Piejūras camping, Ventspils | W | Lithuania 2 | 2:03:52 | 1 sträcka | 35:58 (13) | ||
2008-05-31 | EOC middle final | Ventspils | WB | Lithuania | 9 | 35:48 | |||
2008-05-30 | EOC middle qualification | Ventspils | W2 | Lithuania | 24 | 35:18 | |||
2008-05-26 | EOC sprint qualification | Ventspils | W1 | Lithuania | 16 | 12:36 | |||
2008-05-26 | EOC sprint final | Ventspils | W | Lithuania | 47 | 14:07 | |||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:11:01 | 1 dag 2 dag 3 dag | 24:52 ( 4) S 1:08:52 ( 4) S 37:17 ( 2) S | |
2008-05-11 | Baltic championship | Paneriai, Vilnius | W | Lithuania | 7 | 1:34:30 | S | ||
2008-05-10 | Baltic championship relay | Sapieginė, Vilnius | W | Lithuania | 1 | 2:01:22 | 1 sträcka | 42:00 ( 1) S | |
2008-05-04 | Atrankinės vidutinė + ilga | Bernati, Palu kalns | D | Kopa OK, Klaipėda | 1 dag 2 dag | 33:38 ( 2) S 1:21:11 ( 5) S | |||
2008-05-01 | Atrankinės sprintas | Molėtai | M | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 15:21 | S | ||
2008-04-20 | Jono Vileišio taurė | Kurtuvėnų regioninis parkas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 39:19 | S | ||
2008-03-29 | Kauno estafetė | Žiežmariai | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:28:49 | 1 sträcka | 43:29 ( 2) S | |
2007-12-26 | OK Versmė Kalėdinės varžybos | Plungė | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 21:26 | S | ||
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:31:54 | 1 dag 2 dag | 57:41 ( 5) S 34:13 ( 3) S | |
2007-09-22 | Lietuvos čemp. labai ilga | Stripeikiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:55:10 | S | ||
2007-09-02 | Klubų taurė | Druskininkai | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 3:21:45 | 2 sträcka | 38:15 ( 2) | |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 7 | 17:00 | S | ||
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Druskininkai | M2 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 17:08 | S | ||
2007-08-26 | WOC sprint final | Botanic Garden, Kyiv | W | Lithuania | 45 | 16:22 | |||
2007-08-25 | WOC relay | Golosiivo, Kyiv | W | Lithuania | 11 | 2:05:25 | 1 sträcka | 41:55 (10) | |
2007-08-20 | WOC middle qualification | Bortnichi, Kyiv | W2 | Lithuania | 17 | 40:04 | |||
2007-08-18 | WOC sprint qualification | Golosiivo, Kyiv | W1 | Lithuania | 14 | 14:03 | |||
2007-08-05 | Rinktinės atrankinės (ilga) | Palaumenys | M | Rinktinė | 3 | 1:14:42 | S | ||
2007-08-04 | Rinktinės atrankinės vidutinė | Viečiūnų miškas | M | Rinktinė | 3 | 34:05 | S | ||
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga | Noškūnai, Alytaus r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:22:29 | S | ||
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Petroškų miškas, Lazdijų raj. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 9 | 33:47 | S | ||
2007-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Petroškų miškas, Lazdijų r. | M1 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 27:26 | S | ||
2007-05-27 | Baltic championship relay | Pariisi, Lääne Virumaa | W | Lithuania | 1 | 2:21:31 | 1 sträcka | 50:01 ( 2) | |
2007-05-26 | Baltic championship | Pariisi, Lääne Virumaa | W | Lithuania | 18 | 1:42:26 | |||
2007-05-20 | SELL games relay | Karmėlava, Kaunas | D | Lithuanian Academy of Physical Education, Kaunas | 1 | 1:41:35 | 1 sträcka | 33:36 ( 1) S | |
2007-05-18 | SELL games sprint + middle | Kaunas + Arlaviškės | D | Lithuanian Academy of Physical Education, Kaunas | 1 dag 2 dag | 14:36 ( 3) S 32:39 ( 1) S | |||
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD... | Vilnius | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:18:13 | 1 dag 2 dag 3 dag | 19:13 ( 2) S 1:11:00 ( 3) S 48:00 ( 3) S | |
2007-05-01 | Kauno čemp. vidutinė | Popierinė, Prienai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 39:35 | S | ||
2007-04-22 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 45:35 | S | ||
2007-04-21 | Kauno čemp. ilga | Verknės miškas, Aukštadvaris | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:10:25 | S | ||
2007-04-01 | Kauno estafetė | Kluoniškiai, Kauno raj. | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:18:18 | 1 sträcka | 39:50 ( 2) S | |
2006-12-26 | OK Versmė Kalėdinės varžybos | Gelžio ež. Telšių r. | M21 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 38:39 | S | ||
2006-10-14 | Lietuvos taurė | Seirijai | D20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:39:52 | 1 dag 2 dag | 59:36 ( 2) S 40:16 ( 2) S | |
2006-10-01 | Baltic junior cup relay | Sopot | X | Lithuania | 2:54:05 | 5 sträcka | 45:22 | ||
2006-09-30 | Baltic junior cup | Sopot | W20 | Lithuania | 2 | 53:14 | |||
2006-09-24 | Kauno taurė | Rukla, Jonavos raj. | M | SM Gaja, Kaunas | 1 | 39:35 | S | ||
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... | Gelgaudiškis | D20 | Lithuania | 1 | 2:29:23 | 3 sträcka | 50:06 ( 1) S | |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... | Švarcgiris, Jurbarkas | D20 | Lithuania | 1 | 35:35 | S | ||
2006-09-03 | Klubų taurė | Sariai | X | Takas OK, Kaunas | 1 | 3:13:52 | 2 sträcka | 39:22 ( 5) | |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Jomanto parkas, Vilnius | M1 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 18:37 | S | ||
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas | Jomanto parkas, Vilnius | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 20:48 | S | ||
2006-07-08 | JWOC relay | Druskininkai | W | Lithuania | dsq | 1 sträcka | 37:08 ( 1) S | ||
2006-07-07 | JWOC middle | Druskininkai | W | Lithuania | 8 | 28:03 | S | ||
2006-07-06 | JWOC middle qual. | Druskininkai | W3 | Lithuania | 5 | 22:56 | S | ||
2006-07-04 | JWOC long | Druskininkai | W | Lithuania | 19 | 1:09:42 | S | ||
2006-07-03 | JWOC sprint | Druskininkai | W | Lithuania | 102 | 16:01 | S | ||
2006-06-26 | Tengrio taurė | Ringėliškės miškas | D20 | Takas OK, Kaunas | 7 | 41:59 | S | ||
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga | Stripeikiai, Ignalinos raj. | M20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 41:50 | S | ||
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė | Skersabaliai | M | Takas OK, Kaunas | 1 | 2:33:10 | 1 sträcka | 55:15 ( 1) S | |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė | Skersabaliai | M20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 59:24 | S | ||
2006-05-27 | Sportas visiems | Palanga | M | Jalle OK, Kaunas | 2 dag | 26:30 ( 1) | |||
2006-05-13 | EOC relay | Otepää | W | Lithuania | 8 | 2:08:04 | 1 sträcka | 41:27 (11) | |
2006-05-11 | EOC long qualification | Kääriku | W1 | Lithuania | 22 | 1:12:05 | |||
2006-05-09 | EOC middle final | Haanja | W | Lithuania | 41 | 44:18 | |||
2006-05-08 | EOC middle qualification | Haanja | W3 | Lithuania | 13 | 33:41 | |||
2006-05-07 | EOC sprint qualification | Otepää | W1 | Lithuania | 15 | 17:25 | |||
2006-05-07 | EOC sprint final | Tartu | W | Lithuania | 41 | 15:16 | |||
2006-04-30 | Vilniaus čemp. vidutinė, Studentų pir... | Žalieji ežerai | MS | LKKA, Kaunas | 1 | 29:08 | S | ||
2006-04-29 | Vilniaus čemp., Studentų pirmenybės | Skirmantiškės, Vievis | MS | LKKA, Kaunas | 1 | 1:46:00 | 1 sträcka | 34:08 ( 1) S | |
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė | Rubikiai | D20 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 33:34 | S | ||
2006-04-18 | Marijampolės pirmenybės | Varnabūdės miškas | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 44:32 | S | ||
2006-04-08 | Lietuvos čemp. labai ilga, Neringos p... | Juodkrantė | M20 | SM Gaja, Kaunas | dsq | S | |||
2006-04-01 | Kauno estafetė | Birštonas | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:14:01 | 1 sträcka | 40:48 ( 1) S | |
2005-10-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Švarcgiris, Jurbarkas | M20 | Takas OK, Kaunas | 3 | 1:09:09 | S | ||
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | D20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 8 | 1:46:33 | 1 dag 2 dag | 1:06:44 ( 6) S 39:49 (14) S | |
2005-10-09 | OK Karšuvos taurė vidutinė | Kalnėnai, Jurbarkas | M | SM Gaja, Kaunas | 1 | 56:56 | S | ||
2005-09-25 | Baltic junior cup | Bjärnum | W20 | Lithuania | 3 | 58:48 | |||
2005-09-24 | Baltic junior cup relay | Perstorp | X | Lithuania 1 | 2 | 2:50:02 | 5 sträcka | 46:11 ( 2) | |
2005-09-10 | Javonio taurė | Lekėčiai | M | SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:05:39 | S | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kalnų parkas, Vilnius | M2 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 16:48 | S | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas | Kalnų parkas, Vilnius | M20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 14:51 | S | ||
2005-08-24 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga | Rūdupis, Varnabūdė | M20 | Kaunas | 1 dag 2 dag | 33:13 ( 1) S 57:26 ( 6) S | |||
2005-08-06 | Druskininkų taurė | Zapsys - Ratnyčia | D20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 57:44 | 1 dag 2 dag | 44:07 ( 6) S 13:37 ( 1) S | |
2005-07-16 | JWOC relay | San Bernardino, Ticino | W | Lithuania | 14 | 2:50:55 | 1 sträcka | 1:04:24 (32) | |
2005-07-14 | JWOC long | Arcegno, Ticino | W | Lithuania | 65 | 1:32:14 | |||
2005-07-13 | JWOC middle final | Taverne, Ticino | WB | Lithuania | 4 | 27:37 | |||
2005-07-12 | JWOC middle qualification | Tesserete, Ticino | W2 | Lithuania | 29 | 36:10 | |||
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga | Burbiškės, Vilnius | M20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:05:15 | S | ||
2005-06-19 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Lekėčiai | M | SM Gaja, Kaunas | 2 | 53:13 | S | ||
2005-06-18 | Kauno čemp. vidutinė | Smiltynai, Kauno r. | M | SM Gaja, Kaunas | 6 | 33:59 | S | ||
2005-06-10 | Moksleivių finalai | Aukštadvaris, Trakų r. | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 dag 2 dag | 41:08 S 1:32:25 S | |||
2005-06-05 | Lietuvos čemp. estafetė | Bendoriškė | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:14:23 | 1 sträcka | 43:58 ( 1) S | |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bendoriškė, Ignalina | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 19 | 42:23 | S | ||
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Ažušilė, Ignalina | M2 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 13 | 39:04 | S | ||
2005-05-22 | Baltic championship relay | Bubiai, Šiaulių r. | W | Lithuania 3 | 7 | 2:23:16 | 1 sträcka | 49:12 ( 8) S | |
2005-05-21 | Baltic championship | Jautmalkė, Šiaulių r. | W20 | Lithuania | 1 dag | 1:11:19 ( 1) S | |||
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D | SM Gaja, Kaunas | 5 | 2:48:32 | 1 dag 2 dag 3 dag | 24:18 ( 7) S 1:25:52 (13) S 58:22 ( 4) S | |
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės | Zapsys, Veisiejų sav. | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 1:05:48 | S | ||
2005-04-17 | Alytaus čempionatas | Kalniškės miškas | M | SM Gaja, Kaunas | 5 | 1:07:37 | S | ||
2005-04-16 | Kauno čemp. ilga | Meškapievis, Prienai | M | SM Gaja, Kaunas | 8 | 1:16:43 | S | ||
2005-04-09 | Kauno estafetė | Rukla | M | SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:58:51 | 2 sträcka | 38:53 ( 1) S | |
2005-04-02 | Pavasario žibuoklės | Švarcgirio miškas | M | SM Gaja, Kaunas | 3 | 53:31 | S | ||
2004-10-16 | Lietuvos taurė | Nemerseta, Giruliai | D18 | SM Gaja, Kaunas | 1:10:33 | 1 dag 2 dag | dsq S 1:10:33 ( 9) S | ||
2004-10-03 | Baltic junior cup | Viečiūnai, Druskininkai | D20 | Lithuania | 7 | 55:26 | S | ||
2004-10-02 | Baltic junior cup relay | Ratnyčia | X | Lithuania 2 | 3 | 2:26:21 | 5 sträcka | 40:34 ( 2) | |
2004-09-04 | Kauno taurė | Agurkiškės | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 36:12 | S | ||
2004-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Kalniškės miškas | M18A | SM Gaja, Kaunas | 8 | 1:07:42 | S | ||
2004-08-28 | Moksleivių čemp. sprintas | Likiškėlių miškas | M18A | SM Gaja, Kaunas | 3 | 18:39 | S | ||
2004-08-22 | Klubų taurė | Bebrusai | X | Takas OK 3, Kaunas | 3 | 3:11:20 | 2 sträcka | 42:23 ( 7) | |
2004-08-20 | Jaunių žaidynės estafetė | Kalnėnai | M | Kaunas | 1 | 1:50:14 | 1 sträcka | 36:16 ( 1) S | |
2004-08-18 | Jaunių žaidynės vidutinė ir ilga | Švarcgiris ir Žirniškiai, Jurbar | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 dag 2 dag | 15:56 ( 4) S 45:17 ( 1) S | |||
2004-07-10 | JWOC relay | Gdansk | W | Lithuania 2 | 14 | 2:10:07 | 1 sträcka | 38:19 ( 6) S | |
2004-07-08 | JWOC long | Gdansk | W | Lithuania | 55 | 1:16:32 | S | ||
2004-07-07 | JWOC middle final | Gdansk | W | Lithuania | 40 | 37:18 | S | ||
2004-07-06 | JWOC middle qual. | Gdansk | W3 | Lithuania | 17 | 27:43 | S | ||
2004-06-27 | EYOC relay | Salzburg | W18 | Lithuania | 3 | 1:56:12 | 1 sträcka | 38:41 ( 6) | |
2004-06-25 | EYOC sprint + long | Salzburg | W18 | Lithuania | 1 dag 2 dag | 22:18 (55) 1:05:42 (19) | |||
2004-06-20 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 39:23 | S | ||
2004-06-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | M | SM Gaja, Kaunas | 11 | 16:40 | S | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 13 | 37:59 | S | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Marcinkonys | M1 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 25:22 | S | ||
2004-06-06 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. estafet... | Vilkamušio miškas, Pabradė | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:13:12 | 1 sträcka | 35:11 ( 1) | |
2004-06-05 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilga | Vilkamušio miškas, Pabradė | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 47:38 | S | ||
2004-05-29 | KASK taurė | Žadvainiai, Šiaulių r. | M18 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 43:41 | S | ||
2004-05-23 | Baltic championship relay | Haanja Plaani | W18 | Lithuania 2 | 6 | 1:46:03 | 1 sträcka | 32:34 ( 4) | |
2004-05-22 | Baltic championship | Haanja Plaani | W18 | Lithuania | 1 dag | 1:09:04 (11) | |||
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D18 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 2:18:32 | 1 dag 2 dag 3 dag | 34:09 ( 3) S 51:45 ( 5) S 52:38 ( 4) S | |
2004-05-09 | Kauno čemp. sprintas | Romainių šilas | M | SM Gaja, Kaunas | 3 | 20:17 | S | ||
2004-05-08 | Kauno čemp. vidutinė | Lazdijų rajonas, Veisiejai | M18 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 52:57 | S | ||
2004-04-30 | Šiaulių daugiadienės | Bazilionai | M18 | SM Gaja, Kaunas | 45:12 | 2 dag | 45:12 ( 2) | ||
2004-04-24 | Studentų pirmenybės | Visoriai, Vilnius | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 32:32 | S | ||
2004-04-17 | Kauno čemp. ilga | Ringovės miškas, Vilkija | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 46:50 | S | ||
2004-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:15:25 | 1 sträcka | 33:20 ( 1) S | |
2004-03-27 | Marijampolės pirmenybės | Kazlų Rūda | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 32:53 | S | ||
2003-10-18 | Lietuvos taurė | Pabradė | D18 | SM Gaja, Kaunas | 9 | 1:37:00 | 1 dag 2 dag | 39:03 ( 9) S 57:57 ( 9) S | |
2003-10-05 | Baltic junior cup | Elsinore | W18 | Lithuania | 4 | 51:16 | |||
2003-10-04 | Baltic junior cup relay | Elsinore | X | Lithuania 4 A | 12 | 2:53:19 | 1 sträcka | 40:02 ( 9) | |
2003-09-27 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Gelgaudiškis | D18 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 53:39 | |||
2003-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Buktos miškas, Marijampolės r. | M | SM Gaja, Kaunas | 3 | 2:28:11 | 1 sträcka | 47:02 ( 2) | |
2003-09-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Marių parkas, Mariampolė | M20 | Takas OK, Kaunas | 12 | 16:17 | |||
2003-09-06 | Klubų taurė | Elektrėnai | X | Takas OK 2, Kaunas | 6 | 3:42:24 | 2 sträcka | 44:49 ( 9) | |
2003-08-31 | Jaunučių jaunimo žaidynės estafetė | Vilkija | M20 | Kaunas 2 | 3 | 2:33:27 | 1 sträcka | 43:51 ( 3) | |
2003-08-29 | Jaunučių jaunimo žaidynės | Pakarklės miškas, Vilkija | M20 | Kaunas 2, Kaunas | 1 dag 2 dag | 28:23 ( 7) 1:18:34 ( 8) S | |||
2003-08-19 | Moksleivių finalai estafetė | Kazokiškės | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 2:16:15 | 1 sträcka | 42:44 ( 2) S | |
2003-08-18 | Moksleivių finalai | Kazokiškės | M18 | SM Gaja, Kaunas | 15 | 51:27 | S | ||
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS | Jurbarkas | D18 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 3:44:47 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 45:15 ( 8) S 59:27 ( 5) S 23:24 ( 4) S 44:59 ( 1) S 51:42 ( 8) S | |
2003-06-22 | EYOC relay | Pezinok | W18 | Lithuania | 6 | 1:40:37 | 1 sträcka | 30:11 ( 5) | |
2003-06-20 | EYOC sprint + long | Pezinok | W18 | Lithuania | 1 dag 2 dag | 13:02 (38) S 54:32 (16) S | |||
2003-06-07 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga | Vangelonių miškas, Alytaus r. | D20 | SM Gaja, Kaunas | 1 dag 2 dag | 28:59 ( 9) 1:08:53 (11) | |||
2003-05-25 | Baltic championship relay | Ventspils | W18 | Lithuania | 3 | 1:51:35 | 1 sträcka | 36:28 ( 5) | |
2003-05-24 | Baltic championship | Ventspils | W18 | Lithuania | 6 | 57:42 | |||
2003-05-17 | KASK taurė | Alytaus šilas | D18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 41:34 | |||
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D18 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:04:35 | 1 dag 2 dag 3 dag | 21:07 ( 3) S 45:13 ( 1) S 58:15 ( 6) S | |
2003-04-26 | Kauno taurė | Rumšiškių miškas | D18 | Takas OK, Kaunas | 11 | 47:56 | |||
2003-04-05 | Kauno estafetė | Pakumprys | D18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:44:57 | 1 sträcka | 37:19 ( 3) | |
2002-10-19 | Lietuvos taurė | Zelva | D16 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:16:01 | 1 dag 2 dag | 36:12 ( 5) 39:49 ( 2) | |
2002-10-13 | Baltic junior cup relay | Ventspils | X | Lithuania 2 | 11 | 3:11:35 | 3 sträcka | 44:44 (15) | |
2002-10-12 | Baltic junior cup | Ventspils | D16 | Lithuania | 4 | 39:16 | |||
2002-10-06 | Apskričių mačas | Geisčiūnai | D16 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 36:25 | |||
2002-09-28 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Kazlų Rūda | D16 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 43:49 | |||
2002-09-15 | Lietuvos čemp. estafetė | Ringovės miškas, Vilkija | M | Takas OK 2, Kaunas | 7 | 2:41:00 | 2 sträcka | 57:22 ( 7) | |
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga | Pakarklės miškas, Vilkija | MB | Takas OK, Kaunas | 2 | 46:30 | S | ||
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Nida | M20 | Takas OK, Kaunas | 20 | 1:08:24 | S | ||
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Nida | M20 | Takas OK, Kaunas | 16 | 25:23 | S | ||
2002-09-01 | Kauno čemp. ilga | Antaveršis, Prienų r. | D16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 33:53 | S | ||
2002-08-31 | Klubų taurė | Sariai, Švenčionių r. | X | Takas OK 2, Kaunas | 12 | 4:12:56 | 7 sträcka | 42:41 ( 9) | |
2002-08-11 | Jaunių žaidynės | Varnabūdė | D18 | SM Gaja, Kaunas | 23 | 57:24 | |||
2002-08-10 | Jaunių žaidynės | Varnabūdės miškas | D18 | Kaunas | 1 | 1:54:03 | 1 sträcka | 38:44 ( 5) | |
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D16 | SM Gaja, Kaunas | 12 | 3:35:23 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 36:24 ( 5) S 33:32 ( 7) S 58:03 (24) S 48:30 (14) S 38:54 (11) S | |
2002-06-22 | EYOC relay | Wyniki, Gdynia | W16 | Lithuania | 2 | 1:31:53 | 1 sträcka | 29:24 ( 3) | |
2002-06-21 | EYOC sprint + middle | Wyniki, Gdynia | W16 | Lithuania | 2 dag | 48:07 (41) | |||
2002-06-08 | Moksleivių čemp. trumpa + klasika | Plateliai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 1 dag 2 dag | 26:16 ( 8) S 44:00 ( 8) S | |||
2002-06-02 | OK Miško sprintas | ? | DA | SM Gaja, Kaunas | 8 | 39:37 | |||
2002-05-25 | KASK Taurė | Kaskalnis | M16 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 31:20 | S | ||
2002-05-19 | Baltic championship relay | Nemunaitis, Alytus | W18 | Lithuania | 5 | 2:08:39 | 2 sträcka | 44:31 ( 6) | |
2002-05-18 | Baltic championship | Nemunaitis, Alytus | W16 | Lithuania | 4 | 47:08 | S | ||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D16 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:45:53 | 1 dag 2 dag 3 dag | 28:50 ( 2) S 44:38 ( 5) S 32:25 ( 4) S | |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė | Gailiūnai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 24:11 | |||
2002-04-21 | Kauno taurė | Prienų šilas, Naravai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 12 | 58:15 | S | ||
2002-04-13 | Alytus Kaunas Vilnius | Dušnionys | M16 | SM Gaja, Kaunas | 5 | 44:43 | S | ||
2002-04-06 | Kauno estafetė | Agurkiškė | M16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:23:52 | 1 sträcka | 27:39 ( 2) | |
2002-03-17 | OK Miško ikisezoninės | Prienų šilas | D | SM Gaja, Kaunas | 23 | 1:12:57 | |||
2002-02-03 | Kauno čemp. pasirinktinai | Kulautuva | M16 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 35:44 | |||
2001-10-20 | Lietuvos taurė | Juodkrantė | D16 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:02:45 | 1 dag 2 dag | 31:28 ( 4) S 31:17 ( 7) S | |
2001-10-13 | Apskričių mačas | Žvėrinčius, Prienai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 43:45 | |||
2001-09-30 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė ... | Mickūnai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:18:49 | 3 sträcka | 28:44 ( 3) | |
2001-09-29 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė | Mickūnai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 5 | 29:44 | |||
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... | Vilnius | D16 | Lithuania 2 | 1 | 1:04:58 | 3 sträcka | 19:38 ( 1) | |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė | Vilnius | D16 | Lithuania | 18 | 1:03:20 | S | ||
2001-09-02 | Vilniaus čemp. klasika | Šilėnai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 7 | 47:59 | |||
2001-08-08 | Daugiadienės TAKAS | Nemunaitis | D16 | SM Gaja, Kaunas | 17 | 4:36:03 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 39:04 (13) S 1:37:11 (29) S 52:19 (24) S 50:37 (13) S 36:52 ( 6) S | |
2001-06-28 | Lietuvos jaunių, jaunučių, vaikų esta... | Prienai | M16 | Kauno OSM, Kaunas | 2 | 2:19:18 | 2 sträcka | 52:21 ( 6) | |
2001-06-26 | Jaunių, jaunučių,vaikų čemp. klasika ... | Prienai, Giraitiškės ir Naravai | M16 | Kauno OSM, Kaunas | 1 dag 2 dag | 53:03 (12) 30:51 (13) | |||
2001-06-10 | Marijampolės pirmenybės | Meškapievis, Prienai | D16 | SM Gaja, Kaunas | 7 | 42:44 | |||
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Smalininkai | M2 | SM Gaja, Kaunas | 35 | 43:42 | S | ||
2001-05-19 | KASK taurė | Giruliai | D16 | SM Gaja, Kaunas | 5 | 29:07 | |||
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D16 | Kauno OSM, Kaunas | 17 | 3:06:16 | 1 dag 2 dag 3 dag | 1:06:49 (15) S 35:28 ( 4) S 1:23:59 (21) S | |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa | Mickūnai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 27:47 | |||
2001-04-22 | OK Miško taurė | Grabuciškės | MB | Kauno OSM, Kaunas | 2 | 40:15 | |||
2001-04-07 | Kauno estafetė | Kulautuva | M16 | Kauno OSM, Kaunas | 2 | 1:31:07 | 2 sträcka | 24:26 ( 1) | |
2001-04-01 | Kauno čemp. labai ilga | Lekėčiai | M16 | Kauno OSM, Kaunas | 6 | 1:00:35 | |||
2000-10-07 | Lietuvos taurė | Giruliai + Kairiai, Klaipėda | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 3 | 48:48 | 1 dag 2 dag | 24:43 ( 4) 24:05 ( 2) | |
2000-10-01 | Javonio taurė | Varnabūdė | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 2 | 32:33 | |||
2000-09-23 | Moksleivių pirmenybės, OK Ąžuolas tau... | Pavilnys | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 10 | 29:31 | |||
2000-08-19 | Klajūno maratonas | Baltis | XB | Kauno OSM, Kaunas | 13 | 1:12:01 | |||
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Prienai | D14A | Kauno OSM, Kaunas | 6 | 2:44:04 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 30:03 ( 3) 22:41 ( 3) 33:41 ( 4) 24:38 ( 3) 53:01 (17) | |
2000-06-19 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa | Aukštadvaris | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 1 dag 2 dag | 43:49 ( 5) 22:58 (16) | |||
2000-05-21 | Kauno čemp. klasika | Aukštadvaris | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 6 | 33:33 | |||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 41:42 | 2 dag | 41:42 (11) | ||
2000-05-06 | Vilniaus čemp. trumpa | Juodasis kelias | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 4 | 18:33 | |||
2000-04-08 | Kauno estafetė | Šveicarija | M14 | Kauno OSM, Kaunas | 5 | 1:46:20 | 2 sträcka | 25:08 ( 1) | |
1999-10-09 | Lietuvos taurė | Aukštadvaris | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 30 | 1:04:26 | 1 dag 2 dag | 27:23 (27) 37:03 (32) | |
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Aukštadvaris | D14B | Kauno OSM, Kaunas | 8 | 2:33:36 | 1 dag 2 dag 3 dag 4 dag 5 dag | 31:15 (10) 34:28 (21) 33:10 (16) 26:45 ( 8) 27:58 ( 6) | |
1999-06-12 | Alytus Kaunas Vilnius | Tolkūnai | M14 | Kauno OSM, Kaunas | 5 | 43:14 | |||
1999-04-11 | Kauno estafetė | Kluoniškiai | M14 | Kauno OSM 3, Kaunas | 6 | 1:57:22 | 2 sträcka | 56:45 ( 8) |