Data | Tytuł | Sport | Kraj |
Teren | Informacja |
2024-12-14 | SM Gaja sprintų taurė |
| | Kaunas |
LOSF kalendorius |
2024-11-23 | SM Gaja sprintų taurė |
| | Kaunas |
LOSF kalendorius |
2024-11-09 | Vilnius Rogaining |
| LTU | Belmontas |
R 11-06 23:59 |
2024-10-26 | Šiauliai Rogaining |
| LTU | Kurtuvėnai |
R 07-01 23:59 |
2024-10-19 | Lietuvos taurė 2024 |
| | Vilnius |
LOSF kalendorius |
2024-10-12 | Atrask Krekenavą Jonavoje. Rogaining |
| LTU | Jonava |
R 07-01 23:59 |
2024-10-12 | Rudaminos taurė |
| | Gegužinės miškas, Vilniaus raj. |
LOSF kalendorius |
2024-10-06 | MTB Žemaiitijos taurė, Plungės etapas |
| LTU | Plungė, Mortos kalnas |
R 10-01 23:59 |
2024-10-05 | Vilniaus taurė 2024 |
| LTU | Saulėtekis, Vanga |
R 09-23 23:59 |
2024-09-28 | J.Vileišio taurė |
| | Tytuvėnai |
LOSF kalendorius |
2024-09-26 | Pasaulio OS bėgte taurė |
| | Suomija |
LOSF kalendorius |
2024-09-21 | Lietuvos čemp. estafetės ir ilga |
| | Alytaus raj. |
LOSF kalendorius |
2024-09-16 | Vertical 700 '24 |
| LTU | Vilnius |
R 09-29 23:59 |
2024-09-15 | Rudens estafetės |
| LTU | Kulautuva |
09-10 00:00 |
2024-09-14 | Alytaus taurė |
| | Alytaus r. |
LOSF kalendorius |
2024-09-09 | Pasaulio OSKD čempionatas |
| | Bulgarija |
LOSF kalendorius |
2024-09-09 | Pasaulio jaunimo OSKD čempionatas |
| | Bulgarija |
LOSF kalendorius |
2024-09-07 | Lietuvos klubų taurė |
| | Šiaulių raj. |
LOSF kalendorius |
2024-08-31 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas ir estafetės |
| | Kaunas |
LOSF kalendorius |
2024-08-25 | Klajūno taurė |
| | Molėtų raj. |
LOSF kalendorius |
2024-08-18 | LOSF vasaros stovykla |
| LTU | Germanto vila |
R 08-12 23:59 |
2024-08-16 | TELŠĒ 2024 |
| LTU | Telšiai |
R 07-15 00:00 |
2024-08-16 | Europos OS bėgte čempionatas / Pasaulio OS bėgte taurė |
| | Venrgija |
LOSF kalendorius |
2024-08-04 | MTB Žemaitijos taurė, Lapių etapas |
| LTU | Lapiai |
R 07-30 23:59 |
2024-08-03 | Pasaulio OS bėgte veteranų čempionatas |
| | Suomija |
LOSF kalendorius |
2024-07-27 | Jūros šventė |
| | Klaipėda |
LOSF kalendorius |
2024-07-12 | Pasaulio OS bėgte čempionatas |
| | Škotija |
LOSF kalendorius |
2024-06-30 | Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionatas |
| | Čekija |
LOSF kalendorius |
2024-06-30 | MTB Žemaitijos Taurė, Šiaulių etapas |
| LTU | Šiaulių r., Gėluvos ež. pakrantė |
R 06-25 23:59 |
2024-06-23 | Tako pėsčiųjų žygis |
| LTU | Onuškis |
R 06-17 23:59 |
2024-06-22 | Takas 2 0 2 4, Lietuvos OSKD čemp. ilga |
| LTU | Onuškis |
R 06-01 23:59 |
2024-06-21 | Kernavė - Vilnius Trail |
| LTU | Vilnius |
R 06-09 23:59 |
2024-06-21 | Europos jaunių, jaunučių orientavimosi sporto bėgte čempionatas |
| | Lenkija |
LOSF kalendorius |
2024-06-14 | Nida 3 days |
| LTU | Nida, Pervalka |
R 06-02 23:59 |
2024-06-09 | Lietuvos OS bėgte čempionatas mišrių sprinto estafečių trasoje |
| LTU | Marijampolė |
R 06-03 23:59 |
2024-06-08 | Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas sprinto trasoje |
| LTU | Marijampolė |
R 06-03 23:59 |
2024-06-08 | Lietuvos OS bėgte čempionatas eliminavimo sprinto trasoje |
| LTU | Marijampolė |
R 06-03 23:59 |
2024-06-02 | Saulės estafetės |
| LTU | Mickūnų miškas |
R 05-29 23:59 |
2024-06-02 | Gargždų miesto plento taurė |
| LTU | Gargždai |
R 05-31 23:59 |
2024-06-01 | Vilnius Challenge 2024 |
| LTU | Vilnius |
R 05-29 23:59 |
2024-06-01 | Dainavos sprintas |
| LTU | Alytaus Rotušės aikštė |
R 05-28 23:59 |
2024-06-01 | Pasaulio OS bėgte taurė |
| | Italija |
LOSF kalendorius |
2024-05-29 | Europos OSKD čempionatas / Pasaulio OSKD taurė |
| | Lenkija |
LOSF kalendorius |
2024-05-29 | Europos jaunių ir jaunimo OSKD čempionatas |
| | Lenkija |
LOSF kalendorius |
2024-05-29 | Ukmergės fabrikų krosų taurės II etapas |
| LTU | Ukmergė |
R 05-28 10:00 |
2024-05-26 | MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas |
| LTU | Akmenė |
R 05-21 23:59 |
2024-05-25 | Pasaulio OS bėgte taurė |
| | Šveicarija |
LOSF kalendorius |
2024-05-25 | Foreststadiums.lt Sprinto Taurė, 2 dienos - 3 startai |
| LTU | Vingrių žem., Paupys ir Užupis |
R 05-20 23:59 |
2024-05-17 | Sell studentų žaidynės |
| LTU | Kaunas |
R 05-15 20:00 |
2024-05-17 | Baltic masters and open championship |
| LTU | Ignalinos raj. |
R 05-13 23:59 |
2024-05-12 | Vilnius city race |
| LTU | Naujamiestis, Vilnius |
R W M |
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė |
| LTU | Mikniškės |
R W Mapy M |
2024-05-11 | Trailo Kalvė Aukštadvaris |
| LTU | Aukštadvaris |
R W |
2024-05-11 | MTB Karma - Tapelių krosas |
| LTU | Vilnius |
R W M |
2024-05-11 | Keliautojų pėsčiomis maratonas (51) |
| LTU | Marcinkonys |
R W M |
2024-05-10 | VMU orietavimosi sporto diena |
| LTU | Giraitiškių poilsiavietė |
R W M |
2024-05-09 | Klaipėdos m. mokinių Mero taurės OS varžybos |
| LTU | Klaipėdos miškas |
W M |
2024-05-09 | Plungės r. OS moksleivių pirmenybės |
| LTU | Žem. Kalvarija |
W |
2024-05-08 | Kauno mokyklų sporto žaidynės /orientavimosi sportas/ |
| LTU | Panemunė |
W M |
2024-05-04 | Lietuvos orientavimosi bėgte super sprinto čempionatas FINALAS |
| LTU | Lukiškių aikštė |
R W M |
2024-05-04 | Selijos taurė II etapas |
| LTU | Rokiškis |
|
2024-05-03 | Lietuvos čemp. super sprintas |
| LTU | VIlnius |
R W M |
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė |
| LTU | Vilnius |
R W M |
2024-05-03 | 17,700m |
| LTU | Gariūnai |
R |
2024-05-01 | Miško trasa |
| LTU | Ignalina |
R W |
2024-04-28 | Kauno Akropolio maratonas |
| LTU | Kaunas |
R W |
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru startu |
| LTU | Skersinė, Baniškės |
R W M |
2024-04-24 | Ukmergės fabrikų krosų taurės I etapas |
| LTU | Šilo pagrindinė mokykla |
R W M |
2024-04-24 | LOSF krosas |
| LTU | Kleboniškis |
R W M |
2024-04-22 | MTBO training camp |
| LTU | Vilnius |
R S W M |
2024-04-21 | MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas |
| LTU | Telšiai |
R W M |
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE |
| LTU | Aukštadvaris, Rangava |
W Mapy M |
2024-04-18 | Aeronautikos penkiakovė |
| LTU | Kleboniškis |
W M |
2024-04-14 | Trailo Kalvė S2E6 Alytus |
| LTU | Alytus |
R W |
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė |
| LTU | Paduoblio miškas, Prienų r. |
R W M |
2024-04-07 | Xtrasa |
| LTU | Mickūnai |
R W M |
2024-03-30 | Kauno estafetė |
| LTU | Kriaučiškės, Kaišiadorių r. |
R W M |
2024-03-24 | Sostinės sporto centro taurė |
| LTU | Pilaitė, Vilnius |
R W M |
2024-03-23 | MTB Karma - Gudelių krosas |
| LTU | Vilnius |
R W M |
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis |
| LTU | Dūkštų miškas |
W M |
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė |
| LTU | Olando kepurė, Giruliai |
W M |
2024-03-10 | Trailo Kalvė S2E5 Šiauliai |
| LTU | Kurtuvėnų regioninis parkas |
R W |
2024-03-09 | MTB Karma - Pilaitės krosas |
| LTU | Vilnius |
R W M |
2024-03-09 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas |
| LTU | Petrašiūnai |
R W M |
2024-03-07 | Klaipėdos OS patalpose taurė 2024 |
| LTU | Klaipėda |
W M |
2024-03-03 | Xtrasa |
| LTU | Paneriai |
R W M |
2024-02-24 | Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas |
| LTU | Palemonas |
R W M |
2024-02-18 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafetė |
| LAT | Madona |
W |
2024-02-18 | Trailo Kalvė S2E4 Londonas |
| LTU | Pašiliai, Jonavos r. |
R W |
2024-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. vidutinė |
| LAT | Madona |
W M |
2024-02-10 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 5 etapas |
| LTU | Vilnius, Aukštoji Veržuva |
R W |
2024-02-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras startas |
| LTU | Ignalina |
R W M |
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay |
| AUT | Ramsau am Dachstein |
W |
2024-01-27 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 4 etapas |
| LTU | Vilnius, Šilėnai, Mikališkės |
R W |
2024-01-26 | WOC JWOC EYOC middle |
| AUT | Ramsau am Dachstein |
W M |
2024-01-24 | WOC pursuit, JWOC EYOC long |
| AUT | Ramsau am Dachstein |
W |
2024-01-23 | WOC JWOC EYOC sprint |
| AUT | Ramsau am Dachstein |
W M |
2024-01-21 | Trailo Kalvė S2E3 Kulautuva |
| LTU | Kulautuva |
R W |
2024-01-14 | SRP varžybos, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti |
| LTU | Vilniaus m. sav., Aukštagiris |
W M |
2024-01-13 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas |
| LTU | Kaunas, Kalniečiai |
W M |
2024-01-13 | Aplink Želvos ežerą (34) |
| LTU | Suginčiai, Molėtų r. |
W |
2024-01-07 | Xtrasa |
| LTU | Sapieginė |
R W M |
2024-01-07 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 3 etapas |
| LTU | Vilnius, Gulbinai |
R W |