Ilość imprez: 564
Data | Zawody | Teren | Sport | Kategoria | Klub, Miasto | Miejsce | Wynik | Dzień Zmiana | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-22 | Takas (bėgte, foot-O) | Onuškis | M65 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 2:24:50 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 47:25 ( 7) M 54:15 (10) M 43:10 ( 9) M | |
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV65 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 39:05 | 1 zmiana | 12:50 ( 3) M | |
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V65 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 13:30 | M | ||
2024-05-25 | Foreststadiums.lt sprinto taurė, 2 di... | Vingrių žem., Paupys ir Užupis | V65 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 49:43 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 16:21 ( 2) M 16:56 ( 2) M 16:26 ( 2) M | |
2024-05-18 | Baltic masters and open championship | Ignalinos r. | M65 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:53:26 | 1 dzień 2 dzień | 1:10:18 ( 9) M 43:08 ( 7) M | |
2024-05-12 | Vilnius city race | Naujamiestis, Vilnius | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 37:01 | M | ||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | V65 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 43:30 | M | ||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | Vilnius | V65 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:24:51 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 13:20 ( 8) M 35:51 ( 6) M 35:40 ( 9) M | |
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris, Rangava | M65 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:52:23 | 1 dzień 2 dzień | 44:01 ( 7) M 1:08:22 ( 8) M | |
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | Paduoblio miškas, Prienų r. | V65 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:20:10 | 1 dzień 2 dzień | 42:17 ( 6) M 37:53 ( 4) M | |
2024-03-24 | Sostinės sporto centro taurė | Pilaitė, Vilnius | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 21:55 | M | ||
2023-11-18 | Vilnius city race | Vilnius | V55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 31:23 | M | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | V65 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:23:46 | 1 dzień 2 dzień | 32:53 ( 6) M 50:53 ( 5) M | |
2023-10-07 | Vilniaus taurė | Kirzinė, Bražuolė | V65 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:32:30 | 1 dzień 2 dzień | 44:58 ( 6) M 47:32 ( 6) M | |
2023-09-30 | Rudens estafetė | Spindžiaus miškas (Lausgeniai) | V65 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:14:32 | 1 zmiana | 39:36 ( 5) M | |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Šventininkai , Vilniaus r. | V65 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 53:48 | M | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Saulė OK, Vilnius | 17 | 4:36:09 | 4 zmiana | 48:13 (25) M | |
2023-08-26 | Jono Vileišio taurė | Kaukinės miškas | V65 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:24:05 | 1 dzień 2 dzień | 36:19 ( 3) M 47:46 ( 5) M | |
2023-08-20 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | V65 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 42:07 | M | ||
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV180 | Saulė OK 2, Vilnius | 2 | 30:17 | 1 zmiana | 10:39 ( 3) M | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | V65 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 11:45 | M | ||
2023-06-04 | Saulės estafetė | Bukiškio miškas | V65 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:30:57 | 2 zmiana | 50:47 ( 4) M | |
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | V65 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:14:53 | 1 zmiana | 40:10 ( 2) M | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | V65 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 32:25 | M | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | V65 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:36:35 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 14:18 ( 3) M 46:08 ( 4) M 36:09 ( 5) M | |
2023-04-29 | Alytaus čempionatas | Staniavos miškas | V65 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 29:55 | M | ||
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris | M65 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:38:39 | 1 dzień 2 dzień | 41:03 ( 8) M 57:36 ( 3) M | |
2023-04-10 | Riešės pavasaris | Riešės miškas | B | Saulė OK, Vilnius | 12 | 1:14:30 | M | ||
2023-04-01 | Prienų Šilo taurė | Prienų r. | V65 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:12:51 | 1 dzień 2 dzień | 43:42 ( 2) M 29:09 ( 2) M | |
2023-03-26 | Kauno estafetė | Buktos miškas | V65 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:13:39 | 1 zmiana | 37:31 ( 1) M | |
2023-03-18 | Sezono atidarymo taurė | Kopgalis, Nemirseta | V65 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 50:22 | 1 dzień 2 dzień | 22:58 ( 2) M 27:24 ( 4) M | |
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | V65 | Saulė OK, Vilnius | 40:55 | 1 dzień | 40:55 ( 4) M | ||
2022-10-02 | ACO Rudens estafetė | Dembina | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 5 | 2:48:22 | 2 zmiana | 56:02 ( 5) M | |
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas | Šilėnų miškas, Vilniaus r. | V65 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:04:58 | M | ||
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | Dūkštų miškas, Vilniaus r. | V65 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 54:04 | M | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Saulė OK, Vilnius | 18 | 4:56:55 | 10 zmiana | 59:32 (27) M | |
2022-08-27 | Vilniaus taurė | Vigodka, Elektrėnų sav. | V65 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 42:23 | M | ||
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | M65 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:35:54 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 34:42 ( 6) M 51:16 ( 9) M 34:02 ( 7) M 35:54 ( 4) M | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV180 | Saulė OK 2, Vilnius | 1 | 40:19 | 1 zmiana | 12:41 ( 1) M | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V65 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 14:19 | M | ||
2022-05-14 | Baltic masters and open championship | Griščati, Rēzekne | M65 | Saulė OK | 7 | 1:31:52 | 1 dzień 2 dzień | 57:57 ( 7) 33:55 ( 8) | |
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | M65 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:43:01 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 12:33 ( 2) M 49:07 ( 4) M 41:21 ( 2) M | |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | V65 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:29:29 | 1 zmiana | 47:03 ( 2) M | |
2022-04-23 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Drabužninkų k., Trakų r. | M65 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:02:41 | 1 dzień 2 dzień | 49:58 ( 3) M 1:12:43 ( 7) M | |
2022-04-18 | Europos parko sprintas | Vilnius, Europos parkas | VYR | Saulė OK, Vilnius | 15 | 32:43 | M | ||
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | V65 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:11:06 | 1 zmiana | 36:48 ( 5) M | |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V4 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1 dzień 2 dzień 4 dzień 5 dzień | 16:34 ( 3) M 16:07 (13) M 18:11 ( 4) M 14:47 M | ||
2021-10-03 | ACO Rudens estafetė | Gėjaus telmologinis draustinis | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 2 | 2:37:06 | 1 zmiana | 51:44 ( 4) M | |
2021-10-02 | Lietuvos čemp. labai ilga | Sukros kaimas, Elektrėnų sav. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:29:15 | M | ||
2021-09-05 | Vilniaus taurė | Bireliai, Vilnius | V60 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 53:27 | M | ||
2021-08-29 | Klubų taurė | Vilnius, Rokantiškės | MIX | Saulė OK, Vilnius | 20 | 4:51:44 | 3 zmiana | 52:06 (19) M | |
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS | Vilnius | V60 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:28:48 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 52:53 ( 6) M 1:08:33 ( 6) M 27:22 ( 2) M | |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M60 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:42:36 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 16:48 ( 4) M 1:23:47 ( 6) M 1:02:01 ( 8) M | |
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | V60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:29:47 | 1 dzień 2 dzień | 43:54 ( 8) M 45:53 ( 3) M | |
2021-06-16 | Nida - 5 days | Nida | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 48:58 ( 1) M 54:22 ( 3) M 29:31 ( 2) M 1:02:51 ( 2) M 47:52 ( 1) M | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 17 | 53:56 | M | ||
2021-05-29 | Baltic masters and open championship | Šiauliai | M60 | Saulė OK, Vilnius | 47:54 | 2 dzień | 47:54 ( 9) M | ||
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... | Varnikai, Trakų raj. | B | Saulė OK, Vilnius | 13 | 1:01:52 | M | ||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV180 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 40:34 | 1 zmiana | 14:24 ( 3) M | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V60 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 14:20 | M | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | M60 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:51:47 | 1 dzień 2 dzień | 42:31 ( 8) M 1:09:16 ( 9) M | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 50:51 | M | ||
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė | Rykantai | V55 | Saulė OK 3, Vilnius | 5 | 2:48:28 | 3 zmiana | 1:03:23 ( 6) M | |
2020-09-26 | Spring Cup 2021 test run | Rykantai | V60 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 57:01 | M | ||
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M60 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 3:09:40 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 20:49 ( 9) M 1:31:50 ( 9) M 1:17:01 ( 6) M | |
2020-09-12 | Alytaus taurė | Vangelonys, Alytaus r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 55:02 | M | ||
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | V180 | Saulė OK 2, Vilnius | 3 | 2:25:10 | 2 zmiana | 39:24 ( 4) M | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | V60 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:18:15 | M | ||
2020-08-23 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 59:50 | M | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | H60 | Saulė OK, Vilnius | 2:24:52 | 1 dzień 2 dzień | 51:56 (11) M 1:32:56 (11) M | ||
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | M60 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:36:43 | 1 dzień 2 dzień | 52:53 ( 4) M 43:50 ( 3) M | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V4 | Saulė OK, Vilnius | 21 | 1 dzień 2 dzień 5 dzień | dsq M 27:49 (10) M 26:37 ( 8) M | ||
2020-06-13 | Saulės estafetė | Avižienių miškas, Karabelkai | V55 | Saulė OK 3, Vilnius | 7 | 3:22:37 | 2 zmiana | 1:07:31 ( 7) M | |
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V50 | Saulė OK | 24 | 24:05 | 2 dzień | 24:05 (11) M | |
2019-10-19 | 50 KP | Bezdonys, Vilniaus r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 41:19 | M | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | H60 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:37:27 | 1 dzień 2 dzień | 52:11 ( 8) M 45:16 (11) M | |
2019-10-05 | Lietuvos čemp. labai ilga | Semeliškės | V60 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:26:27 | M | ||
2019-09-29 | ACO Ruduo estafetė | Poilsio aikštelė A1 34,45 km | V55 | Saulė OK 3, Vilnius | 2:14:51 | 1 zmiana | 42:09 ( 9) M | ||
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ravų miškas, Vilniaus r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 59:29 | M | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | V55 | Saulė OK 3, Vilnius | 10 | 2:17:32 | 1 zmiana | 47:54 (11) M | |
2019-09-07 | Alytaus taurė | Alytus | V60 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 40:42 | M | ||
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Saulė OK, Vilnius | 19 | 4:46:53 | 3 zmiana | 45:26 (15) M | |
2019-08-24 | Klajūno taurė | Stirniai, Molėtų r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 45:06 | M | ||
2019-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | M60 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:09:05 | 1 dzień 2 dzień | 43:33 ( 2) M 25:32 ( 2) M | |
2019-07-21 | Saulės estafetė 2 diena | Pauosupės miškas, Varėnos r. | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 2 | 2:09:03 | 1 zmiana | 45:58 ( 2) M | |
2019-07-20 | Saulės estafetė 1 diena | Pauosupės miškas, Varėnos r. | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 2 | 2:05:47 | 2 zmiana | 43:48 ( 3) M | |
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | H60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 2:47:41 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 20:53 ( 9) M 46:44 (12) M 53:21 ( 7) M 46:43 ( 9) M | |
2019-06-08 | Vieno žmogaus estafetė | Vilnius, Gailiūnų miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 58:40 | M | ||
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 39:19 | M | ||
2019-05-19 | Šilo estafetė, SELL estafetė | Prienai | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 1 | 1:44:45 | 1 zmiana | 36:49 ( 3) M | |
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M60 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 2:12:07 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 21:48 ( 5) M 1:08:31 (10) M 41:48 ( 9) M | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X180 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 43:34 | 1 zmiana | 15:07 ( 1) M | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | V60 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 17:58 | M | ||
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | V60 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:36:20 | 1 dzień 2 dzień | 42:29 ( 5) M 53:51 ( 5) M | |
2019-04-22 | Vilniaus taurė | Vilnius | V60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 50:06 | M | ||
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Vilūniškės, Vievio sen. | M60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:40:45 | 1 dzień 2 dzień | 43:41 ( 9) M 57:04 ( 7) M | |
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 3 | 1:46:38 | 2 zmiana | 35:41 ( 4) M | |
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė | Vilniaus | V4 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 17:21 ( 4) M 27:40 (10) M 17:57 (10) M 20:21 ( 8) M 19:52 ( 6) M | ||
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V50 | Saulė OK | 16 | 49:30 | 1 dzień 2 dzień | 28:24 ( 5) M 21:06 (13) M | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | M60 | Saulė OK, Vilnius | 57:35 | 1 dzień | 57:35 (11) M | ||
2018-09-29 | Ruduo estafetė | Dubninkai, Trakų r. | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 3 | 2:37:06 | 1 zmiana | 55:18 ( 3) M | |
2018-08-25 | Žvalumo diena | VU Botanikos sodas, Kairėnai | V40 | Saulė OK | 15 | 25:17 | M | ||
2018-08-18 | Klajūno taurė | Poviliškis | V60 | Saulė OK, Vilnius | 1 dzień | 51:57 ( 5) M | |||
2018-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | M60 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 46:01 ( 4) M 56:49 ( 5) M 54:15 ( 4) M 48:33 ( 4) M | ||
2018-07-28 | Jūros šventė | Klaipėda | M60 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:23:54 | 1 dzień 2 dzień | 51:49 ( 2) M 32:05 ( 1) M | |
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H60 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 3:05:39 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 26:15 ( 7) M 50:37 (10) M 1:02:29 ( 9) M 46:18 ( 8) M | |
2018-05-26 | Baltic masters and open championship | Tartaks | M60 | Saulė OK | 14 | 1:49:55 | 1 dzień 2 dzień | 1:04:38 (11) 45:17 (19) | |
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X45 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 51:19 | 1 zmiana | 17:13 ( 9) M | |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V60 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 16:36 | M | ||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 2:12:49 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 21:54 ( 9) M 58:36 ( 7) M 52:19 ( 7) M | |
2018-04-28 | Jono Vileišio taurė | Vėžežero k., Šaukėnų sen., Kelmė | V60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:58:20 | 1 dzień 2 dzień | 46:28 ( 9) M 1:11:52 ( 8) M | |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Bona Natura, Trakų r. | M60 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:47:34 | 1 dzień 2 dzień | 45:40 (12) M 1:01:54 ( 9) M | |
2018-04-07 | Sportuok miške varžybos | Druskininkai | V60 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:03:56 | 1 dzień 2 dzień | 1:04:25 ( 5) M 59:31 ( 4) M | |
2018-04-02 | Bundantis pavasaris | Trakų r. Barbutiškių miškas | V60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 58:54 | M | ||
2018-03-31 | Kauno estafetė | Žvėrinčiaus miškas | V55 | Saulė OK 3, Vilnius | dsq | 1 zmiana | 39:42 ( 5) M | ||
2017-11-25 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V40 | Saulė OK | 41 | 1:06:06 | 2 dzień 3 dzień 5 dzień | 21:24 (22) M 23:02 (19) M 21:40 (16) M | |
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V3 | Saulė OK, Vilnius | 53 | 1 dzień 2 dzień | 21:36 (21) M 24:57 (25) M | ||
2017-10-01 | ADMA estafetė | Žaizdriai, Trakų r. | V55 | Saulė OK 3, Vilnius | dsq | 1 zmiana | 51:32 ( 7) M | ||
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pukštėnų miškas, Vilniaus r. | VB | Saulė OK, Vilnius | 15 | 56:56 | M | ||
2017-09-23 | Alytaus taurė | Radžiūnai | V60 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 46:06 | M | ||
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | V60 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 58:21 | M | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | V55 | Saulė OK 3, Vilnius | 6 | 1:58:19 | 3 zmiana | 35:12 ( 6) M | |
2017-08-20 | Klajūno maratonas | Terpežys | V60 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:27:13 | M | ||
2017-08-05 | Birštonas | Birštonas | M60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:51:37 | 1 dzień 2 dzień | 48:08 ( 8) M 1:03:29 ( 7) M | |
2017-07-29 | Jūros šventė | Klaipėda | M60 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:24:54 | 1 dzień 2 dzień | 53:28 ( 2) M 31:26 ( 1) M | |
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 53:43 | M | ||
2017-05-27 | Lietuvos miškininkų čempionatas | Švenčionėliai | XB | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:00:08 | M | ||
2017-05-20 | Baltic masters and open championship | Stripeikiai, Ignalinos r. | M60 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:38:59 | 1 dzień 2 dzień | 1:04:39 ( 5) M 34:20 ( 5) M | |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V60 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 12:30 | M | ||
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC | Vilnius | M60 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:10:35 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 20:57 ( 3) M 1:07:44 ( 6) M 41:54 ( 6) M | |
2017-04-29 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. | M60 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 1:44:04 | 1 dzień 2 dzień | 43:13 (10) M 1:00:51 (11) M | |
2017-04-15 | Saulės estafetė | Bartkuškio miškas, Širvintų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:56:21 | 2 zmiana | 42:33 ( 6) M | |
2017-04-14 | Lietuvos čemp. naktinis | Bartkuškio miškas, Širvintų r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 44:09 | M | ||
2017-04-08 | Kauno estafetė | Barbutiškių miškas, Trakų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:11:08 | 2 zmiana | 44:28 ( 5) M | |
2017-04-02 | Alytaus čempionatas | Einorai | V60 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 44:27 | M | ||
2017-04-01 | Lietuvos čemp. labai ilga, Šilo taurė | Siponys | V60 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:57:40 | M | ||
2017-03-25 | Sportuok miške varžybos | Druskininkai | V60 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:41:33 | 1 dzień 2 dzień | 57:31 ( 2) M 44:02 ( 1) M | |
2017-03-18 | Bundantis pavasaris | Prienai | V60 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 45:28 | M | ||
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V3 | Saulė OK, Vilnius | 34 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 5 dzień | 18:32 (10) M 25:25 (18) M 30:05 (30) M dsq M | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | M55 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 1:30:17 | 1 dzień 2 dzień | 55:23 (12) M 34:54 (11) M | |
2016-10-02 | ADMA estafetė | Bartonių karjeras, Jonavos r. | V55 | Saulė OK 3, Vilnius | 1 | 1:59:20 | 1 zmiana | 40:32 ( 3) M | |
2016-10-01 | Alytaus taurė | Alytus | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 34:38 | M | ||
2016-09-18 | Klubų taurė | Šiluva | X | Saulė OK, Vilnius | 16 | 4:56:01 | 4 zmiana | 53:25 (20) M | |
2016-09-17 | Panevėžio pirmenybės | Denionių ežeras, Anykščių r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 40:39 | M | ||
2016-09-04 | Lietuvos čemp. ilga | Šilėnai, Vilniaus r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:11:50 | M | ||
2016-09-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Šilėnai, Vilniaus r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:55:00 | 3 zmiana | 40:12 ( 5) M | |
2016-08-21 | Klajūno maratonas | Kuklių miškas, Molėtų r. | VM-A | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:06:15 | M | ||
2016-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | M55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 32:33 ( 6) M 39:25 ( 6) M 29:56 ( 6) M 36:22 ( 5) M | ||
2016-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | M55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:03:08 | 1 dzień 2 dzień | 27:39 ( 5) M 35:29 ( 4) M | |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | H55 | Saulė OK, Vilnius | 1:26:29 | 2 dzień 3 dzień | 1:14:01 (24) M 12:28 ( 7) M | ||
2016-06-12 | Vilniaus čempionatas | Kukutiškės, Vilniaus r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 48:09 | M | ||
2016-06-05 | Lietuvos čemp. vidutinė | Gražutės miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 43:06 | M | ||
2016-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | M55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 2:40:41 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 32:24 ( 6) M 1:18:25 ( 9) M 49:52 ( 8) M | |
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | X45 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 2 zmiana | 16:00 ( 3) M | ||
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 13:49 | M | ||
2016-04-30 | Prienų čempionatas | Prienai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 50:03 | M | ||
2016-04-23 | Jono Vileišio taurė | Ažušilės miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:37:15 | 1 dzień 2 dzień | 41:19 ( 5) M 55:56 ( 3) M | |
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | M55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:44:06 | 1 dzień 2 dzień | 44:26 (11) M 59:40 ( 7) M | |
2016-04-09 | Saulės estafetė | Avižienių miškas, Vilniaus r. | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | dsq | 2 zmiana | 43:17 ( 6) M | ||
2016-04-03 | Alytaus čempionatas | Punios šilas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 37:21 | M | ||
2016-04-02 | Kauno estafetė | Dergionių miškas | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 6 | 1:53:26 | 1 zmiana | 37:35 ( 7) M | |
2016-03-26 | Lietuvos čemp. labai ilga | Tytuvėnai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:06:12 | M | ||
2016-03-06 | Sportuok miške varžybos | Velnio duobė | V55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 51:40 | M | ||
2016-01-10 | Icebug taurė | Varnikų miškas | V4 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 50:12 | M | ||
2015-10-17 | Lietuvos taurė | Neringa | M55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:09:06 | 1 dzień 2 dzień | 35:06 (11) M 34:00 ( 7) M | |
2015-10-04 | ADMA estafetė | Zatyšių karjeras, Jonavos r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:58:53 | 2 zmiana | 40:18 ( 3) M | |
2015-10-03 | Alytaus taurė | Tolkūnų miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 43:58 | M | ||
2015-09-26 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prienai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 55:40 | M | ||
2015-09-12 | Klajūno taurė | Šironija | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 52:40 | M | ||
2015-09-06 | Lietuvos čemp. ilga | Tytuvėnai, Kelmės r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 54:58 | M | ||
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas | Kėdainiai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 13:51 | M | ||
2015-08-29 | Vilniaus taurė | Pikeliškės, Vilniaus r. | M55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:38:26 | 1 dzień 2 dzień | 38:50 ( 5) M 59:36 ( 5) M | |
2015-08-14 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M55 | Saulė OK, Vilnius | 56:05 | 3 dzień | 56:05 ( 7) M | ||
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | H55 | Saulė OK, Vilnius | 2:14:04 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 39:15 ( 9) M 45:48 (10) M 49:01 (11) M | ||
2015-05-23 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | V55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 33:25 | M | ||
2015-05-08 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | M55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 2:27:13 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 23:40 ( 8) M 1:11:00 ( 4) M 52:33 ( 8) M | |
2015-05-02 | Jono Vileišio taurė | Čiūlėnų miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:38:00 | 1 dzień 2 dzień | 40:21 ( 7) M 57:39 ( 6) M | |
2015-04-25 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | M55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:13:00 | 1 dzień 2 dzień | 54:31 ( 4) M 1:18:29 ( 8) M | |
2015-04-19 | Saulės estafetė | Rūdninkų poligonas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:51:26 | 2 zmiana | 40:03 ( 2) M | |
2015-04-18 | Prienų čempionatas | Prienai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 49:22 | M | ||
2015-04-12 | Kauno estafetė | Varnabūdė | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 3 | 2:07:47 | 1 zmiana | 44:43 ( 4) M | |
2015-04-11 | Alytaus čempionatas | Dušnionys, Alytaus r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 45:19 | M | ||
2014-10-26 | Vilniaus DSKS Žalgiris taurė | Kernavė | V45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 37:21 | M | ||
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | M55 | Saulė OK, Vilnius | 14 | 1:37:09 | 1 dzień 2 dzień | 56:41 (17) M 40:28 ( 8) M | |
2014-10-12 | Fortūnos taurė | Baltamiškis | VA | Saulė OK, Vilnius | 26 | 1:29:19 | M | ||
2014-10-05 | ADMA estafetė | Londonas, Jonavos r. | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 1 | 2:24:27 | 2 zmiana | 51:21 ( 5) M | |
2014-10-04 | Alytaus taurė | Tolkūnų miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 46:19 | M | ||
2014-09-27 | Lietuvos čemp. labai ilga | Gražutė | V55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:48:00 | M | ||
2014-09-21 | Klubų taurė | Rūdninkų poligonas | X | Saulė OK, Vilnius | 15 | 4:36:35 | 4 zmiana | 43:35 (13) M | |
2014-09-13 | Kauno MEDEINOS čempionatas | Kaukinės miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 57:25 | M | ||
2014-09-07 | Lietuvos čemp. ilga | Siponys, Birštono sav. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:12:24 | M | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Prienai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 13:59 | M | ||
2014-08-31 | Panevėžio m. OS čempionatas | Bombardynė, Panevėžys | V55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 45:33 | M | ||
2014-08-30 | Marijampolės pirmenybės | Gudelių miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 39:26 | M | ||
2014-08-24 | Klajūno maratonas | Vilkariai | XA | Saulė OK, Vilnius | 18 | 1:00:22 | M | ||
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H55 | Saulė OK, Vilnius | 13 | 2:46:28 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 38:40 (15) M 52:05 (11) M 33:18 (17) M 42:25 (15) M | |
2014-06-14 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Agurkiškė | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 41:18 | M | ||
2014-05-31 | Baltic masters and open championship | Gražutė, Salakas | M55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:39:56 | 1 dzień 2 dzień | 59:29 ( 8) M 40:27 (12) M | |
2014-05-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 3 | 2:47:41 | 2 zmiana | 1:02:32 ( 5) M | |
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 49:27 | M | ||
2014-05-17 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Daniliškės, Aukštadvario HE | M55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 45:08 | 1 dzień | 45:08 ( 5) M | |
2014-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | M55 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 2:24:59 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 19:27 ( 3) M 1:30:45 (14) M 34:47 (10) M | |
2014-04-26 | Jono Vileišio taurė | Šeimaties miškas (Tauragnai) | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:41:04 | 1 dzień 2 dzień | 38:01 ( 8) M 1:03:03 ( 7) M | |
2014-04-13 | Atviros Jurbarko rajono pirmenybės | Pašvenčio girininkija | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 38:03 | M | ||
2014-04-12 | Alytaus čempionatas | Vidzgirio miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 44:17 | M | ||
2014-03-30 | Kopos taurė | Giruliai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 36:17 | M | ||
2014-03-29 | Sezono atidarymas | Smiltynė | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 40:09 | M | ||
2013-10-06 | Durupio estafetės | Trakų r. Šafarnės miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:08:37 | 2 zmiana | 46:53 ( 4) M | |
2013-10-05 | Miestų mačas | Kernavė | V45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 46:30 | M | ||
2013-09-28 | Javonio taurė | Mangarotas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 58:04 | M | ||
2013-09-08 | Lietuvos čemp. ilga | Trako miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:15:01 | M | ||
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 17:05 | M | ||
2013-09-01 | Rudens estafetės | Varnikai, Trakų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:44:32 | 2 zmiana | 37:42 ( 2) M | |
2013-08-31 | Kauno taurė | Šventininkų miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 56:56 | M | ||
2013-08-25 | Klajūno maratonas | Vilkariai, Švenčionių r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:00:17 | M | ||
2013-08-16 | Daugiadienės Telšē | Dievo krėslo miškas, Telšiai | H45 | Saulė OK, Vilnius | 45:29 | 1 dzień | 45:29 ( 9) M | ||
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | H55 | Saulė OK, Vilnius | 1:47:58 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 40:36 (10) M 53:34 ( 6) M 13:48 ( 5) M | ||
2013-06-16 | Vilniaus čemp. estafetė | Rykantai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:57:17 | 2 zmiana | 41:00 ( 1) M | |
2013-06-09 | Lietuvos čemp. estafetė | Tytuvėnų reg. parkas | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | dsq | 3 zmiana | dnf | ||
2013-05-26 | ACO taurė | Lazdynų miškas, Elektrėnų sav. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 47:50 | M | ||
2013-05-25 | Panevėžio pirmenybės | Anykščių šilelis | V55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 50:01 | M | ||
2013-05-18 | Baltic masters and open championship | Ruusmäe | M55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:34:10 | 1 dzień 2 dzień | 1:01:23 ( 7) 32:47 ( 6) | |
2013-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir apylinkės | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1:37:41 | 2 dzień 3 dzień | 48:28 ( 4) M 49:13 ( 7) M | ||
2013-05-05 | Kauno estafetė | Medinų kaimas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:47:47 | 2 zmiana | 39:17 ( 2) M | |
2013-05-01 | Marijampolės pirmenybės | Živulčiškės miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 50:30 | M | ||
2013-04-28 | Kauno čemp. ilga | Velnio duobė, Aukštadvaris | V55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 59:13 | M | ||
2013-04-27 | Prienų čempionatas | Meškapievių miškas, Prienų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 52:25 | M | ||
2013-04-20 | Jono Vileišio taurė | Varnikai, Anupriškės, Trakų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:30:54 | 1 dzień 2 dzień | 37:14 ( 6) M 53:40 ( 8) M | |
2012-12-15 | Icebug taurė | Kernavė | V2 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 57:57 | M | ||
2012-10-20 | Lietuvos taurė | Antaveršis + Anupriškės | V55 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:35:52 | 1 dzień 2 dzień | 1:00:15 (10) M 35:37 ( 6) M | |
2012-09-30 | Durupio estefetė | Ravai, Aukštadvario sen. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:06:33 | 2 zmiana | 47:50 ( 4) M | |
2012-09-29 | Šilo taurė | Prienai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 54:53 | M | ||
2012-09-23 | Panevėžio taurė | Šimonių giria | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 32:48 | M | ||
2012-09-22 | Alytaus taurė | Einorai, Alytaus . | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 38:48 | M | ||
2012-09-16 | Klajūno taurė | Mindūnai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 43:30 | M | ||
2012-08-26 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas, Telšiai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 59:10 | M | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Klaipėda | V55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 15:31 | M | ||
2012-08-19 | Klajūno maratonas | Kuklių miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:44:47 | M | ||
2012-08-02 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | M55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 41:25 ( 5) M 1:07:06 ( 4) M 42:16 ( 6) M 54:39 (12) M | ||
2012-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | H55 | Saulė OK, Vilnius | 2:10:19 | 1 dzień 2 dzień 4 dzień | 55:18 (22) M 37:27 (12) M 37:34 ( 8) M | ||
2012-06-10 | Kauno čemp. vidutinė | Paryžius | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 36:48 | M | ||
2012-06-09 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | V55 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 38:00 | M | ||
2012-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Girelė, Švenčionių raj. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:12:03 | 1 zmiana | 47:39 ( 2) M | |
2012-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Popeliškė, Švenčionių r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 42:01 | M | ||
2012-05-04 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | M55 | Saulė OK, Vilnius | 49:37 | 3 dzień | 49:37 (10) M | ||
2012-04-28 | Prienų čempionatas | Drubengio žemėlapis, Prienų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 57:17 | M | ||
2012-04-21 | Jono Vileišio taurė | Pašvinės ir Pageluvis, Šiaulių r | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:30:09 | 1 dzień 2 dzień | 40:36 ( 6) M 49:33 ( 6) M | |
2012-04-01 | Kauno estafetė | Lietuvos liaudies buities muz. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:50:03 | 1 zmiana | 38:05 ( 2) M | |
2012-03-25 | Pavasario taurė | Gastilionys | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 38:25 | M | ||
2012-03-24 | Marijampolės pirmenybės | Varnabūdė | V55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 30:07 | M | ||
2011-10-15 | Lietuvos taurė | Lavoriškės, Senasalis | M50 | Saulė OK, Vilnius | 19 | 2:23:28 | 1 dzień 2 dzień | 1:30:57 (19) M 52:31 (18) M | |
2011-10-08 | Kauno ruduo | Ežerėlis, Kauno r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 43:32 | M | ||
2011-10-01 | Durupio estafetė | Aukštadvaris, Trakų raj. | V45 | Saulė OK 3, Vilnius | 6 | 2:47:04 | 2 zmiana | 58:27 ( 5) M | |
2011-09-25 | Vilniaus taurė | Baltamiškis | V50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 42:21 | M | ||
2011-09-24 | Alytaus taurė, OSKD taurės etapas | Alytaus šilas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 54:25 | M | ||
2011-09-18 | Klajūno taurė | Kuklių miškas, Švenčionių r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 42:45 | M | ||
2011-09-10 | Lietuvos čemp. labai ilga | Aukštieji Paneriai, Vilnius | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 2:21:49 | M | ||
2011-09-04 | Klubų taurė | Lūžų miškas, Antalieptė | X | Saulė OK, Vilnius | 16 | 4:27:45 | 4 zmiana | 51:20 (23) M | |
2011-08-28 | Lietuvos čemp. ilga | Punios šilas, Alytaus raj. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:13:27 | M | ||
2011-08-27 | Lietuvos čemp. sprintas | Alytus | V50 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 14:07 | M | ||
2011-06-12 | Lietuvos čemp. estafetė | Varnabūdė | V45 | Saulė OK 3, Vilnius | 7 | 2:45:11 | 1 zmiana | 38:55 ( 8) M | |
2011-06-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Varnabūdė | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 40:04 | M | ||
2011-06-05 | Kauno čemp. sprintas | Kaunas, Dubravos arboretumas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 19:55 | M | ||
2011-05-28 | Klaipėdos čempionatas | Klaipėda | V50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 46:42 | M | ||
2011-05-21 | Baltic masters and open championship | Juodrandė + Nida | M50 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 2:13:02 | 1 dzień 2 dzień | 1:28:57 (12) M 44:05 (13) M | |
2011-05-15 | Vilniaus estafetė | Lyglaukiai, Vilnius | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1:53:42 | 1 zmiana | 35:34 ( 1) M | ||
2011-05-06 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | M50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 3:07:14 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 46:45 (13) M 1:24:41 ( 9) M 55:48 ( 8) M | |
2011-05-01 | Vilniaus čemp. ilgoje trasoje | Kazokiškių miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:03:21 | M | ||
2011-04-17 | Prienų čempionatas | Paduoblis, Prienų r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:05:51 | M | ||
2011-04-16 | Jono Vileišio taurė | Meškapieviai, Prienų r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 38:19 | M | ||
2011-04-09 | Alytaus čempionatas | Kalniškės miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 47:34 | M | ||
2011-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | V45 | Saulė OK 3, Vilnius | 7 | 2:13:44 | 1 zmiana | 45:31 ( 9) M | |
2011-04-02 | Pavasario taurė | Rusakalnio miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:17:58 | M | ||
2011-03-26 | Sezono atidarymas | Smiltynė | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:07:18 | M | ||
2010-09-25 | Javonio taurė | Senovė | X | Saulė OK 2, Vilnius | 11 | 2:08:41 | 4 zmiana | 34:07 (12) M | |
2010-09-19 | Klajūno taurė | Kulionys, Molėtų r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 55:49 | M | ||
2010-09-18 | Vilniaus taurė | Kreivalaužiai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 50:58 | M | ||
2010-09-11 | OK Kopa taurė | Kairiai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 40:28 | M | ||
2010-08-22 | Klajūno maratonas | Budriškės, Molėtų r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 13 | 1:28:36 | M | ||
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | H50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 3:03:32 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 17:27 (19) M 45:40 (13) M 1:04:07 (10) M 56:18 (12) M | |
2010-06-20 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Agurkiškės, Šakių r. sav. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 55:49 | M | ||
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė | Murmuliškės, Zarasai | V45 | Saulė OK 3, Vilnius | 8 | 3:01:27 | 2 zmiana | 55:22 ( 7) M | |
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Liminiškės, Zarasai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 14 | 47:23 | M | ||
2010-06-06 | Vilniaus estafetė | Aukštieji Paneriai | V45 | Saulė OK 3, Vilnius | dsq | 2 zmiana | 2:10:43 ( 9) M | ||
2010-05-22 | Baltic masters and open championship | Selgise | M50 | Lithuania | 11 | 2:08:12 | 1 dzień 2 dzień | 1:13:36 (12) 54:36 (11) | |
2010-05-15 | Kauno čemp. vidutinėje trasoje, Stude... | Palemonas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 46:59 | M | ||
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius, Elektrėnų sav. | H50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 2:18:55 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 19:26 (11) M 1:11:32 (11) M 47:57 (10) M | |
2010-05-02 | Kauno čemp. ilga | Šventininkų miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 1:16:22 | M | ||
2010-05-01 | Vilniaus čemp. ilgojoje trasoje | Senasalis | V50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:21:58 | M | ||
2010-04-25 | Igtisa | Pageluvis - Čeprečiškė | H50 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 1:08:46 | M | ||
2010-04-24 | Jono Vileišio taurė | Naisiai, Kelmės raj. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 42:31 | M | ||
2010-04-18 | Prienų čempionatas | Trys ežerėliai, Prienų r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 49:52 | M | ||
2010-04-11 | Alytaus čempionatas | Balninkai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 44:14 | M | ||
2010-03-27 | Pavasario taurė | Aukštadvaris, Trakų r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:00:53 | 1 dzień 2 dzień | 1:19:18 ( 7) M 41:35 ( 5) M | |
2009-10-03 | Lietuvos čemp. labai ilga, Erdvės tau... | Elniakampis | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 2:30:26 | M | ||
2009-09-19 | Klajūno taurė | Mindūnai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 47:13 | M | ||
2009-09-13 | Alytaus taurė | Balninkai, Alytaus r. | H50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:07:00 | M | ||
2009-09-06 | Klubų taurė | Pavištyčio miškas | X | Saulė OK, Vilnius | 14 | 4:10:24 | 3 zmiana | 49:50 (20) M | |
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Riešė | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 5 | 2:22:57 | 2 zmiana | 51:35 ( 6) M | |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė | Riešė, Vilnius | V50 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 47:54 | M | ||
2009-08-08 | Erdvės taurė (vidutinė) | Gulbinė | V50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 49:06 | M | ||
2009-06-27 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Naujieji Verkiai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 56:51 | M | ||
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | H50 | Saulė OK, Vilnius | 1:50:37 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 34:37 (21) M 56:37 (14) M 19:23 (10) M | ||
2009-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Aukštadvaris, Lietuva | V50 | Saulė OK, Vilnius | 13 | 1:41:17 | M | ||
2009-05-30 | Baltic masters and open championship | Kuldīga | M50 | Saule OK | 18 | 2:08:37 | 1 dzień 2 dzień | 1:16:23 (18) 52:14 (22) | |
2009-05-24 | Kauno čemp. vidutinė | Ežerėlis, Kauno raj. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 38:50 | M | ||
2009-05-23 | Jurbarko r. pirmenybės | Pašvenčio girininkija, Jurbarkas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 43:14 | M | ||
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | H50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 2:20:33 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 30:21 (12) M 54:14 (11) M 55:58 (13) M | |
2009-05-10 | Vilniaus estafetė | Kazokiškės | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 8 | 3:00:23 | 2 zmiana | 55:39 ( 9) M | |
2009-05-03 | Vilniaus čemp. vidutinė, OSKD taurė I... | Verkiai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 49:39 | M | ||
2009-05-02 | Kauno čemp. ilgoje trasoje | Elektrėnų sav. Rusakalnio miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 15 | 1:28:07 | M | ||
2009-04-26 | Igtisos taurė | Jautmalkė | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:17:42 | M | ||
2009-04-25 | Jono Vileišio taurė | Šaukėnai, Šiaulių r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 14 | 46:46 | M | ||
2009-04-18 | Klajūno maratonas | Lakajos miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:39:00 | M | ||
2009-04-13 | Alytaus čemp., OSKD taurė I | Kalniškės miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 44:35 | M | ||
2008-10-18 | Lietuvos taurė | Kochanovka | H50 | Saulė OK, Vilnius | 42:44 | 2 dzień | 42:44 (19) M | ||
2008-10-05 | Vilniaus taurė | Kazokiškių miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 35:15 | |||
2008-10-04 | Durupio estafetė | Aukštadvaris | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 2 | 2:36:46 | 1 zmiana | 56:57 ( 5) M | |
2008-09-20 | Lietuvos čemp. labai ilga | Živulčiškė | V50 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 1:49:58 | M | ||
2008-09-14 | Alytaus taurė, OSKD taurė XVI | Alytaus šilas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:00:53 | M | ||
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Saulė OK, Vilnius | dsq | 3 zmiana | 1:04:18 (22) M | ||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 17:36 | M | ||
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pavištytis | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 50:20 | M | ||
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Trakai | H50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 3:09:12 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 43:28 (15) M 1:22:23 (13) M 1:03:21 (11) M | |
2008-06-15 | Erdvės estafetė | Nuobariškės | V45 | Saulė OK 1 | dsq | 1 zmiana | 1:05:07 ( 5) M | ||
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | Elniakampis | V35 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 3:07:35 | 2 zmiana | 1:07:23 (10) M | |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Elniakampis | V50 | Saulė OK, Vilnius | 13 | 1:12:29 | M | ||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | H50 | Saulė OK, Vilnius | 14 | 2:28:40 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 35:23 (15) M 1:12:03 (15) M 41:14 (12) M | |
2008-05-10 | Baltic masters and open championship | Sapieginė, Paneriai | M50 | Saulė OK, Vilnius | 1:21:53 | 2 dzień | 1:21:53 (14) M | ||
2008-05-04 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilelis | V50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 38:35 | M | ||
2008-05-03 | Marijampolės pirmenybės | Ąžuolų Būda | V50 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 50:05 | M | ||
2008-05-02 | Vilniaus estafetė | Turniškės | V45 | Saulė OK 3, Vilnius | 4 | 2:25:17 | 1 zmiana | 50:50 ( 7) M | |
2008-04-27 | Vilniaus čemp. ilga | Bražuolė | V50 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 1:05:12 | M | ||
2008-04-26 | Vilniaus čemp. vidutinė | Gailiūnai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 45:01 | M | ||
2008-04-19 | Klajūno taurė | Lakajos miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 51:56 | M | ||
2008-04-13 | Kauno čemp. ilgoje trasoje | Pastrėvys, Pagrendos miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 13 | 1:09:50 | M | ||
2008-04-12 | Molėtų estafetė | Šnieriškių miškas | V45 | Saulė OK 3, Vilnius | 9 | 2:25:26 | 1 zmiana | 41:09 ( 9) M | |
2008-04-06 | Prienų čempionatas | Mačiūnai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 54:07 | M | ||
2008-03-30 | Pavasaris pietų Lietuvoj | Nikronys, Trakų r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 54:13 | M | ||
2007-09-16 | Vilniaus m. Žalgiris | Šventininkai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 48:02 | M | ||
2007-09-09 | Vilniaus taurė | Varnikai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 48:05 | M | ||
2007-09-08 | Vilniaus čemp. vidutinė | Vėliučionys | V50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 49:40 | M | ||
2007-09-02 | Klubų taurė | Druskininkai | X | Saulė OK, Vilnius | 19 | 3:57:56 | 5 zmiana | 37:34 (15) | |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 17:31 | M | ||
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga | Noškūnai, Alytaus r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:17:19 | M | ||
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Petroškų miškas, Lazdijų raj. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 41:26 | M | ||
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD... | Vilnius | H50 | Saulė OK, Vilnius | 2:03:37 | 2 dzień 3 dzień | 1:14:13 (20) M 49:24 (17) M | ||
2007-04-29 | Vilniaus čemp. ilga | Burbiškės, Vilnius | V50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:38:52 | M | ||
2007-04-22 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | H50 | Saulė OK, Vilnius | 15 | 1:10:27 | M | ||
2006-09-24 | Kauno taurė | Rukla, Jonavos raj. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 45:45 | M | ||
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... | Gelgaudiškis | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:38:57 | 1 zmiana | 46:34 ( 3) M | |
2006-09-03 | Klubų taurė | Sariai | X | Saulė OK, Vilnius | 16 | 4:18:17 | 4 zmiana | 48:11 (10) | |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas | Jomanto parkas, Vilnius | V45 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 24:54 | M | ||
2006-08-27 | Vilniaus taurė | Mažeikių miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 47:31 | M | ||
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga | Stripeikiai, Ignalinos raj. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 1:19:40 | M | ||
2006-06-18 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Jadagonys, Šakių r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 48:12 | M | ||
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė | Skersabaliai | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 7 | 2:13:33 | 1 zmiana | 43:58 ( 7) M | |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė | Skersabaliai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 15 | 50:04 | M | ||
2006-06-03 | Baltic masters and open championship | Saldus | M45 | Saulė OK, Vilnius | 16 | 2:14:22 | 1 dzień 2 dzień | 1:29:15 (22) 45:07 (16) | |
2006-05-07 | Molėtų estafetė | Poviliškis | V45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:14:54 | 3 zmiana | 49:48 ( 7) | |
2006-05-01 | Vilniaus čemp. ilga trasa | Rastinėnai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 13 | 1:37:34 | M | ||
2006-04-30 | Vilniaus čemp. vidutinė, Studentų pir... | Žalieji ežerai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 41:30 | M | ||
2006-04-29 | Vilniaus čemp., Studentų pirmenybės | Skirmantiškės, Vievis | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 3 | 2:30:33 | 1 zmiana | 51:32 ( 4) M | |
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė | Rubikiai | H45 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 42:42 | M | ||
2006-04-22 | Klajūno taurė | Ropeikiškės miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:04:47 | M | ||
2006-04-18 | Marijampolės pirmenybės | Varnabūdės miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 46:42 | M | ||
2006-04-02 | Alytaus čempionatas | Nemunaitis, Alytaus r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 51:48 | M | ||
2006-04-01 | Kauno estafetė | Birštonas | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 6 | 2:26:41 | 3 zmiana | 46:04 ( 2) M | |
2005-10-08 | Alytaus taurė | Vidzgirio miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 52:53 | M | ||
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas | Kalnų parkas, Vilnius | V45 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 16:31 | M | ||
2005-08-21 | Klajūno maratonas | Rašia | V35 | Saulė OK, Vilnius | 19 | 2:21:22 | |||
2005-08-12 | Daugiadienės Visaginas COF | Visaginas | H45 | Saulė OK, Vilnius | 13 | 3:26:46 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 52:36 ( 8) M 46:24 (11) M 16:22 (10) M 1:31:24 (18) M | |
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | H45 | Saulė OK, Vilnius | 16 | 3:14:59 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 45:06 (24) M 56:35 (16) M 16:12 (16) M 36:52 (20) M 40:14 (14) M | |
2005-06-26 | Vilniaus čemp. vidutinė | Salininkai, Vilnius | V45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 43:41 | M | ||
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga | Burbiškės, Vilnius | V45 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:29:50 | M | ||
2005-06-19 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Lekėčiai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 42:23 | M | ||
2005-06-05 | Lietuvos čemp. estafetė | Bendoriškė | V45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:22:14 | 1 zmiana | 51:17 ( 8) M | |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bendoriškė, Ignalina | V45 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 46:58 | M | ||
2005-05-21 | Baltic masters and open championship | Jautmalkė, Bubiai, Šiaulių r. | H45 | Saulė OK, Vilnius | 18 | 2:10:45 | 1 dzień 2 dzień | 1:27:50 (19) M 42:55 (17) M | |
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H45 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 2:34:35 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 21:12 (12) M 1:09:28 (11) M 1:03:55 (10) M | |
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės | Zapsys, Veisiejų sav. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:10:58 | M | ||
2005-05-01 | Molėtų estafetė | Bebrusai | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 4 | 1:36:52 | 1 zmiana | 34:31 ( 3) | |
2005-04-24 | Vilniaus estafetė | Žalieji ežerai, Vilnius | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 3 | 2:19:21 | 1 zmiana | 46:40 ( 5) M | |
2005-04-23 | Klajūno taurė | Dringis | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 48:28 | |||
2005-04-17 | Alytaus čempionatas | Kalniškės miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:06:15 | M | ||
2005-04-09 | Kauno estafetė | Rukla | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 4 | 1:54:00 | 1 zmiana | 32:17 ( 4) M | |
2005-04-02 | Pavasario žibuoklės | Švarcgirio miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 43:18 | M | ||
2004-09-19 | Kauno apskrities pirmenybės | Jonavos rajonas, Londonas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 44:16 | M | ||
2004-09-05 | Panevėžio pirmenybės | Šimonių giria | V45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 39:30 | M | ||
2004-09-04 | Kauno taurė | Agurkiškės | V45 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 41:10 | M | ||
2004-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Kalniškės miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 1:03:18 | M | ||
2004-08-22 | Klubų taurė | Bebrusai | X | Saulė OK, Vilnius | 9 | 3:35:59 | 4 zmiana | 41:36 (17) | |
2004-08-15 | Klajūno maratonas | Stirniai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 15 | 2:04:47 | |||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | V45 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 38:13 | M | ||
2004-05-30 | Sportas visiems | Palanga | H45 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 16:01 | M | ||
2004-05-29 | KASK taurė | Žadvainiai, Šiaulių r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 53:20 | M | ||
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H45 | Saulė OK, Vilnius | 1:31:37 | 1 dzień 3 dzień | 38:27 (14) M 53:10 (12) M | ||
2004-05-08 | Kauno čemp. vidutinė | Lazdijų rajonas, Veisiejai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 17 | 1:17:47 | M | ||
2004-05-02 | Vilniaus čemp. ilga | Šilėnai, Vilnius | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:06:35 | M | ||
2004-05-01 | Vilniaus estafetė | Salininkai | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 7 | 2:38:10 | 3 zmiana | 48:02 ( 6) | |
2004-04-25 | Studentų pirmenybės | Visoriai, Vilniaus r. | V | Saulė OK 3, Vilnius | 17 | 1:40:32 | 2 zmiana | 39:45 (23) M | |
2004-04-24 | Studentų pirmenybės | Visoriai, Vilnius | V45 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 36:32 | M | ||
2004-04-18 | Klajūno taurė | Sariai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 47:00 | M | ||
2004-04-12 | Alytaus čemp. vidutinė | Alytaus rajonas, Geisčiūnai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 37:21 | M | ||
2004-04-04 | Alytaus čemp. ilga | Alytaus šilas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 55:35 | M | ||
2004-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:08:51 | 2 zmiana | 51:30 ( 5) M | |
2004-03-28 | Pavasario žibuoklės | Pilis 1 | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 37:49 | M | ||
2004-03-27 | Marijampolės pirmenybės | Kazlų Rūda | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 36:49 | M | ||
2003-10-18 | Lietuvos taurė | Pabradė | H45 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 1:34:42 | 1 dzień 2 dzień | 36:24 (11) M 58:18 (12) M | |
2003-10-12 | Vilniaus taurė | Kalvarijos - Verkiai, Vilnius | V45 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:09:15 | M | ||
2003-09-27 | Lietuvos čemp. labai ilga | Kazokiškių miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:40:17 | M | ||
2003-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Buktos miškas, Marijampolės r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:31:49 | 1 zmiana | 58:47 ( 6) | |
2003-09-07 | OK Miško sprintas kval. | Škilėtai | V2 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 32:00 | M | ||
2003-09-07 | OK Miško sprinto finalas | Škilėtai | V | Saulė OK, Vilnius | 18 | 1:00:54 | M | ||
2003-09-06 | Klubų taurė | Elektrėnai | X | Saulė OK, Vilnius | 11 | 3:52:22 | 5 zmiana | 44:27 (18) | |
2003-08-24 | Vilniaus čemp. ilga | Gailiūnai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:04:03 | M | ||
2003-08-20 | World military championship. Open race | Pabradė, Vilnius | DHC | Saulė OK, Vilnius | 1 dzień 2 dzień | 1:00:44 (13) 1:12:47 (12) | |||
2003-08-17 | Klajūno maratonas | Rašia | V35 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 1:55:18 | |||
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS | Jurbarkas | H45L | Saulė OK, Vilnius | 6 | 3:30:35 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 44:06 ( 8) M 43:52 ( 6) M 24:27 (10) M 48:46 ( 7) M 49:24 ( 7) M | |
2003-06-29 | Vilniaus čemp. ilga | Tapeliai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 45:12 | |||
2003-06-28 | Mindaugo karūnavimo žaidynės | Vingio parkas | H | Saulė OK, Vilnius | 46 | 27:55 | |||
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ažušilė | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:02:15 | M | ||
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | Girelės miškas, Sariai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 48:45 | M | ||
2003-06-15 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | H45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 38:21 | |||
2003-06-08 | Vilniaus estafetė | Tapeliai | V35 | Saulė OK 2, Vilnius | 6 | 2:32:22 | 2 zmiana | 49:38 ( 6) | |
2003-06-07 | Vilniaus čemp. vidutinė | Zujūnai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 40:24 | M | ||
2003-05-24 | OK Lėvens taurė | Linartai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:35:52 | 1 dzień 2 dzień | 48:18 ( 5) 47:34 ( 4) | |
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H45 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:48:03 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 21:13 (10) M 46:50 (10) M 40:00 ( 9) M | |
2003-05-04 | Molėtų estafetė | Alnė | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 2 | 1:48:39 | 1 zmiana | 37:51 ( 3) | |
2003-05-03 | Apskričių mačas | Svilonys, Jonavos r. | H45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 37:56 | |||
2003-04-27 | Klajūno taurė | Rašia | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 44:22 | |||
2003-04-13 | OK Miško estafetė | Prienai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:48:38 | 1 zmiana | 1:08:04 ( 5) | |
2003-04-06 | OK Oriens taurė | Varnikų miškas, Trakai | H45 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 39:03 | |||
2003-04-05 | Kauno estafetė | Pakumprys | H45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:57:52 | 1 zmiana | 39:19 ( 2) | |
2003-03-30 | Alytaus čempionatas | Einorai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 46:50 | |||
2003-03-23 | Vilniaus pavasaris | Karačiūnai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 41:22 | |||
2002-10-26 | Veteranų taurė | Lyglaukiai, Vilnius | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 39:22 | |||
2002-10-19 | Lietuvos taurė | Zelva | H45 | Saulė OK, Vilnius | 13 | 1:38:08 | 1 dzień 2 dzień | 47:26 (19) 50:42 ( 9) | |
2002-10-13 | Vilniaus taurė | Šilėnai | H45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 43:42 | |||
2002-10-06 | Apskričių mačas | Geisčiūnai | H45 | Saulė OK, Vilnius | 18 | 55:08 | |||
2002-09-22 | Kauno čemp. vidutinė | Agurkiškė | H45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 49:27 | |||
2002-09-15 | Lietuvos čemp. estafetė | Ringovės miškas, Vilkija | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:20:18 | 1 zmiana | 45:16 ( 3) | |
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga | Pakarklės miškas, Vilkija | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:15:33 | M | ||
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Nida | V45 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 56:26 | M | ||
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Nida | V45 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 21:38 | M | ||
2002-09-01 | Kauno čemp. ilga | Antaveršis, Prienų r. | H45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 51:30 | M | ||
2002-08-31 | Klubų taurė | Sariai, Švenčionių r. | X | Saulė OK, Vilnius | 8 | 4:06:43 | 4 zmiana | 44:01 (13) | |
2002-08-11 | Lietuvos čemp. labai ilga | Varnabūdė | V45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:42:35 | M | ||
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H45L | Saulė OK, Vilnius | 12 | 4:15:48 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 51:07 (13) M 46:17 (12) M 47:20 (11) M 1:04:48 (12) M 46:16 (11) M | |
2002-06-23 | Vilniaus čemp. ilga | Miškonys | H45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 53:39 | |||
2002-06-22 | Vilniaus parkai trumpa | Vingio parkas | V35 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 24:14 | M | ||
2002-06-01 | Marijampolės pirmenybės | Prienai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:00:28 | M | ||
2002-05-18 | Baltic masters and open championship | Nemunaitis, Alytus | H45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:36:26 | 1 dzień 2 dzień | 1:01:26 ( 7) M 35:00 ( 7) M | |
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:00:34 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 35:48 ( 6) M 43:27 ( 5) M 41:19 ( 6) M | |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė | Gailiūnai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 41:41 | |||
2002-05-04 | Vilniaus estafetė | Gailiūnai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:02:45 | 1 zmiana | 39:58 ( 3) | |
2002-04-21 | Kauno taurė | Prienų šilas, Naravai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 53:53 | M | ||
2002-04-13 | Alytus Kaunas Vilnius | Dušnionys | V45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 56:34 | M | ||
2002-04-07 | Molėtų estafetė | Vilkariai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:26:55 | 1 zmiana | 52:24 ( 4) | |
2002-04-06 | Kauno estafetė | Agurkiškė | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:46:24 | 1 zmiana | 39:35 ( 7) | |
2002-03-23 | OK Švyturio taurės 1 etapas | ? | H45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 37:54 | |||
2002-03-17 | OK Miško ikisezoninės | Prienų šilas | H | Saulė OK, Vilnius | 70 | 1:27:31 | |||
2001-10-20 | Lietuvos taurė | Juodkrantė | H40 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 2:10:58 | 1 dzień 2 dzień | 1:13:03 (15) M 57:55 ( 8) M | |
2001-09-30 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė ... | Mickūnai | V35 | Saulė OK 2, Vilnius | 3 | 2:08:57 | 1 zmiana | 40:35 ( 4) | |
2001-09-29 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė | Mickūnai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 15 | 48:26 | |||
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... | Vilnius | V35 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 2:02:15 | 2 zmiana | 49:44 ( 8) | |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė | Vilnius | V40 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:01:43 | M | ||
2001-09-16 | OK Švyturio taurės 3 etapas | ? | H18 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:03:35 | |||
2001-09-02 | Vilniaus čemp. klasika | Šilėnai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 1:18:25 | |||
2001-09-01 | Vilniaus parkai | Vilnius | V35 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 18:03 | M | ||
2001-08-26 | Klajūno maratonas | Alnis | V35 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 2:06:25 | |||
2001-08-08 | Daugiadienės TAKAS | Nemunaitis | H40L | Saulė OK, Vilnius | 1:47:58 | 4 dzień 5 dzień | 1:02:28 (11) M 45:30 ( 8) M | ||
2001-07-05 | WMOC finals | Juodkrantė, Neringa | M40A | Saulė OK, Vilnius | 47 | 1:34:22 | M | ||
2001-07-02 | WMOC qualification | Smiltynė, Klaipėda | M40-2 | Saulė OK, Vilnius | 15 | 2:08:55 | 1 dzień 2 dzień | 1:04:54 (17) M 1:04:01 (16) M | |
2001-06-30 | Nida cup | Nida, Neringa | M40 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 1:00:20 | M | ||
2001-06-16 | Veteranų taurė | ? | H35 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 2:04:36 | 1 dzień 2 dzień | 58:49 (13) 1:05:47 (11) | |
2001-06-10 | Marijampolės pirmenybės | Meškapievis, Prienai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 56:45 | |||
2001-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Kaskalnis | V35 | Saulė OK 3, Vilnius | 9 | 2:10:55 | 3 zmiana | 46:42 (11) | |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa | Smalininkai | V40 | Saulė OK, Vilnius | dsq | M | |||
2001-05-06 | Vilniaus estafetė | Mickūnai | V35 | Saulė OK 3, Vilnius | 11 | 2:15:44 | 2 zmiana | 39:09 ( 8) | |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa | Mickūnai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 42:59 | |||
2001-04-22 | OK Švyturio taurės 2 etapas | ? | V35 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 54:39 | |||
2001-04-21 | Klajūno taurė | Vidugiris | V40 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 1:04:13 | |||
2001-04-16 | Velykų varžybos | Lavariškės | V | Saulė OK, Vilnius | 31 | 1:24:05 | |||
2001-04-07 | Kauno estafetė | Kulautuva | V35 | Saulė OK 3, Vilnius | 11 | 2:17:42 | 2 zmiana | 47:34 (11) | |
2000-11-04 | OK Ąžuolas taurės 3 etapas | Šeškinė, Vilnius | H35 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 41:09 | |||
2000-10-15 | Vilniaus taurė | Europos parkas | H40 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 57:57 | |||
2000-10-14 | Kauno čemp. trumpa | Maškapievis | H40 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 53:28 | |||
2000-10-01 | Javonio taurė | Varnabūdė | H40 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 56:57 | |||
2000-09-30 | Alytaus taurė | Alytaus šilas | H35 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 55:52 | |||
2000-09-24 | OK Ąžuolas estafetė | Juodasis kelias | V35 | Saulė OK 2, Vilnius | 6 | 2:34:49 | 3 zmiana | 53:15 ( 6) | |
2000-09-23 | Moksleivių pirmenybės, OK Ąžuolas tau... | Pavilnys | H35 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 50:33 | |||
2000-09-17 | Kauno taurė | Prienai | H40 | Saulė OK, Vilnius | dsq | ||||
2000-09-09 | Lietuvos čemp. labai ilga | Čiulų miškas, Molėtų raj. | V40 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:36:32 | |||
2000-09-03 | Klubų taurė | Varnikai, Trakai | X | Saulė OK, Vilnius | 3:20:08 | 9 zmiana | 51:48 (19) | ||
2000-09-02 | OK Ąžuolas taurės 1 etapas | ? | HB | Saulė OK, Vilnius | 6 | 52:06 | |||
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Prienai | H40L | Saulė OK, Vilnius | 3:54:50 | 1 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 57:44 (12) 1:06:38 (15) 38:22 (12) 1:12:06 (13) | ||
2000-06-11 | Lietuvos čemp. klasika | Bubiai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:26:35 | |||
2000-06-04 | Lietuvos čemp. estafetė | Grigiškės | V35 | Saulė OK 3, Vilnius | dsq | 2 zmiana | 1:02:28 ( 7) | ||
2000-05-21 | Kauno čemp. klasika | Aukštadvaris | H40 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 1:17:30 | |||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H40 | Saulė OK, Vilnius | 1:59:05 | 1 dzień 2 dzień | 45:24 (11) 1:13:41 (15) M | ||
2000-05-07 | Vilniaus estafetė | Pavilnys | H35 | Saulė OK 2, Vilnius | 7 | 2:47:39 | 3 zmiana | 1:04:32 ( 8) | |
2000-05-06 | Vilniaus čemp. trumpa | Juodasis kelias | H35 | Saulė OK, Vilnius | 14 | 48:11 | |||
2000-04-24 | Alytus Kaunas Vilnius | Lavariškės | H35 | Saulė OK, Vilnius | 19 | 1:01:17 | |||
2000-04-16 | Alytaus čempionatas | Dzirmiškės, Alytus | H40 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 1:06:19 | M | ||
2000-04-09 | Klajūno taurė | Molėtai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 57:49 | |||
2000-04-09 | Molėtų estafetė | Kulionys | V35 | Saulė OK 2, Vilnius | 8 | 3:14:55 | 3 zmiana | 1:20:46 (11) | |
2000-04-01 | Marijampolės pirmenybės | Kazlų Rūda | H40 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 50:13 | |||
1999-11-07 | OK Ąžuolas taurės 2 etapas | Pavilnys | V35 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 52:22 | |||
1999-10-09 | Lietuvos taurė | Aukštadvaris | H40 | Saulė OK, Vilnius | 15 | 1:48:47 | 1 dzień 2 dzień | 52:21 (14) 56:26 (15) | |
1999-10-02 | Javonio taurė | Varnabūdės miškas | V40 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 45:49 | |||
1999-09-12 | Lietuvos čemp. labai ilga | Gečialaukis, Alytus | V40 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:57:26 | |||
1999-09-05 | OK Ąžuolas taurės 1 etapas | Aukštoji Veržuva | HB | 2 | 50:04 | ||||
1999-08-22 | Klajūno maratonas | Stirniai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 2:00:10 | |||
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Aukštadvaris | H40L | Saulė OK, Vilnius | 10 | 5:13:41 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:20:30 (10) 1:09:47 ( 8) 33:30 ( 9) 1:09:07 ( 9) 1:00:47 ( 7) | |
1999-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė | Raudondvaris | V35 | Saulė OK 3, Vilnius | 2:55:29 | 2 zmiana | 1:05:20 ( 7) | ||
1999-06-19 | Lietuvos čemp. klasika | Raudondvaris | V40 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:24:45 | |||
1999-06-12 | Alytus Kaunas Vilnius | Tolkūnai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:13:25 | |||
1999-06-06 | Lietuvos čemp. trumpa | Varnabūdė, Mariampolės r. | V40 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 29:54 | M | ||
1999-05-29 | Baltic masters and open championship | Gražutė, Zarasai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:48:51 | 1 dzień 2 dzień | 1:10:01 ( 9) 38:50 (10) | |
1999-05-21 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H40 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 2:38:06 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 49:23 ( 6) 50:52 (11) 57:51 ( 7) | |
1999-04-24 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | H40 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:00:59 | |||
1999-04-18 | Klajūno taurė | Padkamariai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 56:05 | |||
1999-04-11 | Kauno estafetė | Kluoniškiai | V35 | Saulė OK 2, Vilnius | 4 | 1:57:38 | 3 zmiana | 44:59 ( 7) | |
1998-10-10 | Lietuvos taurė | Molėtai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 1:07:09 | 1 dzień 2 dzień | dsq 1:07:09 (10) | ||
1998-09-19 | Kauno taurė | Lekėčiai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 43:44 | |||
1998-09-05 | Lietuvos čemp. trumpa | Zarasai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 26:48 | |||
1998-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Gečialaukis | V35 | Saulė OK 2, Vilnius | 8 | 2:10:25 | 2 zmiana | 33:52 ( 5) | |
1998-08-29 | Lietuvos čemp. klasika | Balninkai, Alytus | V40 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:00:09 | M | ||
1998-08-09 | Klajūno maratonas | Vadokšnas, Molėtų raj. | V35 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 2:14:48 | M | ||
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | H40L | Saulė OK, Vilnius | 11 | 4:40:48 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 55:10 (12) 1:02:29 (13) 1:05:27 (12) 29:54 (12) 1:07:48 (12) | |
1998-05-15 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H40 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 2:55:11 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 51:28 (10) 53:58 ( 5) 1:09:45 ( 9) | |
1998-05-07 | Vilniaus estafetė | Pavilnys | H35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:03:52 | 2 zmiana | 41:50 ( 5) | |
1998-04-18 | Klajūno taurė | Stirniai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 53:43 | |||
1997-09-13 | Baltic masters and open championship | Limbaži | H40 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:47:21 | 1 dzień 2 dzień | 1:02:01 ( 8) 45:20 ( 7) | |
1997-08-30 | Lietuvos čemp. trumpa | Vaivadiškės | V40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 23:11 | |||
1997-08-24 | Klajūno maratonas | Alnis | V40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:57:50 | |||
1997-07-09 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 3:40:10 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 55:17 (12) 36:03 (10) 29:15 ( 9) 52:15 (14) 47:20 ( 2) | |
1997-06-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Telšiai | V35 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 2 zmiana | 1:02:40 ( 7) | ||
1997-06-21 | Lietuvos čemp. klasika | Telšiai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:10:27 | |||
1996-08-31 | Lietuvos čemp. trumpa | Margava, Kauno r. | V35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 38:56 | |||
1996-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Plateliai | H35 | Saulė OK, Vilnius | 14 | 4:38:10 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:04:08 (13) 1:08:30 (16) 39:25 (17) 55:49 ( 9) 50:18 ( 5) | |
1996-06-23 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalina | V35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:47:40 | 1 zmiana | 1:01:34 ( 3) | |
1996-06-22 | Lietuvos čemp. klasika | Ažušilė, Ignalina | V35 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:13:41 | |||
1995-06-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Plokštinė, Plateliai | V35 | Labirintas OK, Vilnius | 1 | 2:21:48 | 2 zmiana | 46:38 ( 2) | |
1995-06-24 | Lietuvos čemp. klasika | Plokštinė, Plateliai | V35 | Labirintas OK, Vilnius | 8 | 1:08:48 | |||
1995-04-08 | Klajūno taurė | Mindūnai Rudesa | V35 | Labirintas OK, Vilnius | 2 | 1:00:15 | |||
1994-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H35 | Labirintas OK, Vilnius | 11 | 5:25:05 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:22:59 (18) 56:47 (14) 1:03:15 (18) 49:20 (13) 1:12:44 ( 9) | |
1994-06-19 | Lietuvos čemp. estafetė | Abromiškės | V35 | Labirintas OK 2, Vilnius | 1 | 2:24:45 | 2 zmiana | 51:24 ( 5) | |
1994-06-18 | Lietuvos čemp. trumpa | Abromiškės | V35 | Labirintas OK | 10 | 42:20 | |||
1994-05-23 | Daugiadienės Vilnius | ? | H35 | Labirintas OK, Vilnius | 3:53:07 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 1:03:17 ( 7) 1:19:58 (10) 1:29:52 (10) | ||
1994-04-09 | Klajūno taurė | Mindūnai, Rudesa | V35 | VŠT | 1 | 1:11:49 | |||
1993-10-24 | Lietuvos taurė | Klaipėda | M35 | Labirintas OK, Vilnius | 7 | 2:08:42 | 1 dzień 2 dzień | 1:07:05 ( 6) 1:01:37 ( 8) | |
1993-08-29 | Klubų taurė | Krosna | X | Labirintas OK, Vilnius | 13 | 4:06:43 | 1 zmiana | 57:08 (20) | |
1993-08-28 | Lietuvos čemp. klasika | Kalniškės miškas, Krosna | V35 | Labirintas OK, Vilnius | 5 | 1:25:58 | |||
1993-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Tolkūnai, Alytus | H35 | Labirintas OK, Vilnius | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 59:18 (12) 1:04:47 (22) 57:42 (16) 52:49 (10) 53:32 (13) | |||
1993-06-19 | Lietuvos čemp. trumpa | Anykščiai | V35 | Labirintas OK, Vilnius | 8 | 43:35 | |||
1993-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Turniškės, Burbiškės, Užusienis, | H35 | Labirintas OK, Vilnius | 6 | 6:11:20 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 1:06:04 ( 8) 1:50:08 (11) 1:48:26 (10) 1:26:42 ( 5) | |
1992-05-08 | Daugiadienės VILNIUS | Laurai, Katlaukis x 2, Sapieginė | H35 | Labirintas OK, Vilnius | 6 | 5:05:33 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 58:49 (13) 1:14:02 (14) 1:24:38 ( 6) 1:28:04 ( 8) | |
1992-03-08 | Lietuvos čemp. estafetė markiruotė | Karačiūnai | V | Labirintas OK 2 | 20 | 3:24:19 | 3 zmiana | 51:40 (21) | |
1992-03-07 | Lietuvos čempionatas markiruotė | Veršupis | V35 | Labirintas OK | 6 | 57:33 | |||
1991-06-22 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa | Aukštadvaris, Prienai | VA | Labirintas OK, Vilnius | 1 dzień 2 dzień | 1:41:34 (27) 54:41 (31) | |||
1991-06-15 | Žalgirio pirmenybės | Kukutiškės | H | Vilnius | 1 dzień 2 dzień | 1:36:14 (28) 56:08 (19) | |||
1978-09-30 | Lietuvos studentų pirmenybės | Švenčionys | V | LVK, Vilnius | 33 | 2:44:37 |