Ilość imprez: 69
Data | Zawody | Teren | Sport | Kategoria | Klub, Miasto | Miejsce | Wynik | Dzień Zmiana | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | H35 | BSU, Minsk | 5 | 4:59:17 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 1:02:45 ( 7) M 1:15:04 ( 8) M 1:33:51 ( 8) M 1:07:37 ( 8) M | |
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | H35 | BSU, Minsk | 23 | 4:17:04 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 28:37 (28) M 1:10:56 (24) M 1:35:26 (28) M 1:02:05 (28) M | |
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M35 | BSU, Minsk | 3:27:33 | 2 dzień 3 dzień | 2:13:03 (16) M 1:14:30 (15) M | ||
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Vilūniškės, Vievio sen. | M35 | BSU, Minsk | 22 | 2:47:08 | 1 dzień 2 dzień | 51:11 (26) M 1:55:57 (20) M | |
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V35 | BSU OC | 33 | 1:15:05 | 1 dzień | 1:15:05 (22) M | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | M35 | BSU, Minsk | 17 | 2:30:53 | 1 dzień 2 dzień | 1:30:43 (18) M 1:00:10 (17) M | |
2018-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | M35 | BSU, Minsk | 9 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 56:42 ( 8) M 2:26:09 ( 8) M 1:29:48 ( 9) M 1:06:33 ( 8) M | ||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H35 | BSU, Minsk | 11 | 4:29:03 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 32:50 (13) M 1:14:26 (19) M 1:30:45 (14) M 1:11:02 (11) M | |
2018-05-26 | Baltic masters and open championship | Tartaks | M35 | BSU | 12 | 3:52:34 | 1 dzień 2 dzień | 2:35:57 (13) 1:16:37 (13) | |
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M35 | BSU, Minsk | 19 | 3:53:33 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 25:55 (20) M 1:36:31 (20) M 1:51:07 (19) M | |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Bona Natura, Trakų r. | M35 | BSU, Minsk | 19 | 2:57:48 | 1 dzień 2 dzień | 55:11 (13) M 2:02:37 (20) M | |
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | M35 | BSU, Minsk | 16 | 2:22:56 | 1 dzień 2 dzień | 1:26:55 (16) M 56:01 (17) M | |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | H35 | BSU, Minsk | 8 | 2:58:56 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 45:29 ( 6) M 17:23 (13) M 1:07:07 ( 9) M 48:57 (13) M | |
2017-05-20 | Baltic masters and open championship | Stripeikiai, Ignalinos r. | M35 | BSU, Minsk | 11 | 2:55:24 | 1 dzień 2 dzień | 1:49:53 ( 9) M 1:05:31 (13) M | |
2017-04-29 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. | M35 | BSU, Minsk | 47:07 | 1 dzień 2 dzień | 47:07 (16) M dsq M | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | M35 | BSU, Minsk | 14 | 1:50:50 | 1 dzień 2 dzień | 1:01:39 (16) M 49:11 (15) M | |
2016-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | M35 | BSU, Minsk | 15 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 37:58 (12) M 2:05:44 (21) M 38:55 (15) M 46:54 (15) M | ||
2016-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | M35 | BSU, Minsk | 7 | 1:35:55 | 1 dzień 2 dzień | 42:03 (11) M 53:52 ( 6) M | |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | HS | BSU, Minsk | 2:17:41 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 55:26 (11) M 1:03:40 ( 7) M 18:35 (19) M dsq M | ||
2016-06-11 | Baltic masters and open championship | Veskimõisa, Põlvamaa | M35 | BSU | 6 | 2:25:15 | 1 dzień 2 dzień | 1:31:03 ( 9) 54:12 ( 7) | |
2016-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | M35 | BSU OK | 16 | 3:58:43 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 38:07 (12) M 2:12:39 (22) M 1:07:57 ( 9) M | |
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | M | BSU, Minsk | 36 | 4:21:34 | 1 dzień 2 dzień | 1:05:03 (40) M 3:16:31 (39) M | |
2015-10-17 | Lietuvos taurė | Neringa | M | BSU, Minsk | 42 | 2:14:50 | 1 dzień 2 dzień | 1:07:36 (43) M 1:07:14 (43) M | |
2015-08-29 | Vilniaus taurė | Pikeliškės, Vilniaus r. | MA | BSU, Minsk | 8 | 1:39:32 | 1 dzień 2 dzień | 42:41 ( 9) M 56:51 (10) M | |
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | H21S | BSU, Minsk | 46 | 4:22:05 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 1:10:19 (49) M 59:27 (43) M 1:17:52 (54) M 54:27 (52) M | |
2015-05-08 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | MS | BSU OK, Minsk | 30 | 3:17:17 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 27:49 (38) M 1:32:18 (25) M 1:17:10 (39) M | |
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | MS | BSU, Minsk | 35:29 | 1 dzień 2 dzień | 1:01:59 M 35:29 (28) M | ||
2014-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | HA | BSU, Minsk | 1:54:08 | 1 dzień 2 dzień | 55:00 (10) M 59:08 ( 7) M | ||
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H21S | BSU, Minsk | 25 | 3:04:26 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 45:32 (30) M 1:02:39 (32) M 29:21 (13) M 46:54 (31) M | |
2014-05-31 | Baltic masters and open championship | Gražutė, Salakas | M | BSU, Minsk | 7 | 2:22:38 | 1 dzień 2 dzień | 1:28:23 (11) M 54:15 (12) M | |
2014-05-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V | Belarus, Minsk | 2:41:13 | 3 zmiana | 1:06:52 (20) M | ||
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V | Belaya Rus, Minsk | 1:08:43 | M | |||
2014-05-17 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Daniliškės, Aukštadvario HE | MA | BSU, Minsk | 8 | 2:22:16 | 1 dzień 2 dzień | 49:02 ( 6) M 1:33:14 ( 8) M | |
2014-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | MS | BSU, Minsk | 15 | 2:39:08 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 25:12 (32) M 1:18:39 (17) M 55:17 (20) M | |
2013-09-08 | Lietuvos čemp. ilga | Trako miškas | VA | BSU, Minsk | 1:21:15 | M | |||
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | VA | BSU, Minsk | 18:10 | M | |||
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Marijampolė | V2 | BSU, Minsk | 16:59 | M | |||
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | HS | BSU, Minsk | 11 | 2:52:59 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 43:47 ( 8) M 1:02:46 (22) M 18:28 (32) M 47:58 (10) M | |
2013-04-20 | Jono Vileišio taurė | Varnikai, Anupriškės, Trakų r. | V | BSU, Minsk | 31 | 3:06:17 | 1 dzień 2 dzień | 1:01:57 (43) M 2:04:20 (32) M | |
2012-10-20 | Lietuvos taurė | Antaveršis + Anupriškės | V | BSU, Minsk | 32 | 2:51:47 | 1 dzień 2 dzień | 1:59:29 (34) M 52:18 (28) M | |
2012-10-06 | 1976 Lietuvos maratono taurė | Labanoro giria | V | BSU, Minsk | 9 | 3:14:46 | M | ||
2012-08-02 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | M | BSU OC | 17 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 44:22 ( 8) M 1:50:36 (12) M 1:16:50 (20) M 1:28:12 (22) M | ||
2012-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | H21S | BSU | 9 | 3:03:57 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 49:17 (16) M 38:46 (13) M 54:32 ( 8) M 41:22 ( 9) M | |
2012-05-27 | Baltic championship relay | Ratnieki, Sigulda | M | Belarus 3 | 12 | 2:38:47 | 2 zmiana | 48:58 (10) | |
2012-05-26 | Baltic championship | Ratnieki, Sigulda | M | Belarus | 29 | 1:52:24 | |||
2011-10-15 | Lietuvos taurė | Lavoriškės, Senasalis | MA | BSU | 10 | 1:47:34 | 1 dzień 2 dzień | 1:03:54 (19) M 43:40 ( 6) M | |
2011-09-10 | Lietuvos čemp. labai ilga | Aukštieji Paneriai, Vilnius | V | BSU | 3:39:46 | M | |||
2011-08-28 | Lietuvos čemp. ilga | Punios šilas, Alytaus raj. | V | BSU | 1:54:31 | M | |||
2011-08-27 | Lietuvos čemp. sprintas | Alytus | V | BSU | 18:41 | M | |||
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | HS | BSU | 22 | 2:59:32 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 1:00:27 (18) M 19:13 (15) M 52:29 (50) M 47:23 (28) M | |
2011-06-12 | Lietuvos čemp. estafetė | Varnabūdė | V | BSU | dsq | 2 zmiana | 53:04 (22) M | ||
2011-06-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Varnabūdė | V | BSU | 40:02 | M | |||
2011-05-22 | Baltic championship relay | Nida | M | Belarus | 13 | 2:00:13 | 3 zmiana | 41:01 (13) M | |
2011-05-21 | Baltic championship | Juodkrantė | M | Belarus | 50 | 1:59:56 | M | ||
2010-09-12 | Klaipėdos čempionatas | Melnragė | V | BSU | 6 | 38:18 | M | ||
2010-09-11 | Lietuvos čemp. labai ilga | Kairiai | V | BSU | 2:26:08 | M | |||
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | HS | BSU | 7 | 2:45:50 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 15:58 ( 5) M 40:13 ( 5) M 57:07 (11) M 52:32 (13) M | |
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė | Murmuliškės, Zarasai | V | BSU | 2:39:51 | 2 zmiana | 58:41 (10) M | ||
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Liminiškės, Zarasai | V | BSU | 52:00 | M | |||
2010-05-23 | Baltic championship relay | Selgise | M | Belarus 3 | dsq | 1 zmiana | 54:01 (14) | ||
2010-05-22 | Baltic championship | Selgise | M | Belarus | 33 | 1:54:29 | |||
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius, Elektrėnų sav. | H | BSU | 20 | 3:03:13 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 25:50 (21) M 1:28:54 (34) M 1:08:29 (20) M | |
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | HS | BSU | 16 | 2:32:24 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 36:58 (30) M 54:38 (19) M 16:54 (15) M 43:54 (15) M | |
2009-05-31 | Baltic championship relay | Kuldīga | M | Belarus 5 | dsq | 2 zmiana | 1:09:44 (17) | ||
2009-05-30 | Baltic championship | Kuldīga | M | Belarus | dsq | ||||
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Elektrėnai | H | BSU | 4:18:39 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:03:44 (22) M 55:09 (18) M 25:26 (17) M 1:54:20 (21) M dsq M | ||
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | H | BSU | 30 | 6:33:16 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:10:03 (40) M 1:49:53 (35) M 52:39 (29) M 1:27:44 (39) M 1:12:57 (32) M | |
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | H | BSU | 31 | 2:54:30 | 1 dzień 2 dzień | 2:07:57 (33) M 46:33 (31) M | |
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | H | BSU | 41 | 4:42:36 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:15:05 (49) M 49:22 (34) M 22:09 (51) M 1:05:06 (44) M 1:10:54 (43) M |