Ilość imprez: 130
Data | Zawody | Teren | Sport | Kategoria | Klub, Miasto | Miejsce | Wynik | Dzień Zmiana | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-23 | Lietuvos OSKD čempionatas ilgoje tras... | Onuškis | DW17 | O! Klaipėda, Palanga | 59:50 | M | |||
2024-06-22 | Takas 2024 (MTBO) | Onuškis | DW17 | O! Klaipėda, Palanga | 33:07 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 33:07 ( 2) M 59:50 M dsq M | ||
2024-06-02 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | W17 | Lithuania | 4 | 1:21:16 | 3 zmiana | 25:25 ( 4) M | |
2024-06-01 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | W17 | Lithuania | 7 | 26:20 | M | ||
2024-05-31 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | W17 | Lithuania | 18 | 49:39 | M | ||
2024-05-30 | European, European Junior and Youth M... | Ostróda | W17 | Lithuania | 14 | 20:47 | M | ||
2024-05-09 | Klaipėdos m. mokinių Mero taurės OS v... | Klaipėdos miškas | M | Klaipėdos Licėjus | 3 | 15:15 | M | ||
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Skersinė, Baniškės | DM17 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dzień 2 dzień | 46:03 ( 4) M 45:22 ( 3) M | |||
2024-04-22 | MTBO training camp | Vilnius | W20 | O! Klaipėda, Palanga | 4 dzień 9 dzień | 1:02:37 ( 6) M 42:20 ( 2) M | |||
2024-04-21 | MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas | Telšiai | M18 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 2:09:07 | M | ||
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | Paduoblio miškas, Prienų r. | DM17 | O! Klaipėda, Palanga | 3 | 1:59:09 | 1 dzień 2 dzień | 48:07 ( 2) M 1:11:02 ( 4) M | |
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | Olando kepurė, Giruliai | M18 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 1:20:30 | 1 dzień 2 dzień | 30:31 ( 1) M 49:59 ( 1) M | |
2024-03-07 | Klaipėdos OS patalpose taurė | Klaipėda | M17 | O! Klaipėda | 2 | 45:12 | 1 dzień 2 dzień 4 dzień | 15:15 ( 2) M 13:46 ( 5) M 16:11 ( 1) M | |
2023-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Vidzgirio miškas, Alytus | DMV17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:41:17 | 2 zmiana | 30:24 ( 1) M | |
2023-09-23 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Vidzgirio miškas, Alytus | DM17 | O! Klaipėda, Palanga | 3 | 36:45 | M | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | O! Klaipėda, Klaipėda | 11 | 3:41:10 | 2 zmiana | 59:02 (25) M | |
2023-08-12 | Klaipėda Rogaining | Smiltynė | DMOK2 | Priekaba, Palanga | 8 | 2:20:33 | M | ||
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... | Klaipėda | BW17 | O! Klaipėda, Palanga | 6 | 1:36:56 | 1 dzień 2 dzień | 1:02:59 ( 4) M 33:57 ( 5) M | |
2023-06-16 | Nida - 3 days | Nida | W16 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 2:25:41 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 29:46 ( 2) M 1:08:46 ( 2) M 47:09 ( 2) M | |
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 2:51:16 | 1 zmiana | 39:34 ( 5) M | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | M16 | O! Klaipėda, Palanga | 16 | 50:53 | M | ||
2023-05-11 | Klaipėdos m. mokinių Mero taurės OS v... | Vasaros estrada | M | Klaipėdos licėjus | 1 | 14:51 | M | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | DM17 | O! Klaipėda, Palanga | 4 | 1:31:19 | 1 dzień 2 dzień | 22:03 ( 4) M 1:09:16 ( 4) M | |
2023-04-29 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | W17 | Lithuania | 3 | 2:12:22 | 3 zmiana | 49:26 ( 3) | |
2023-04-28 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | W17 | Lithuania | 10 | 32:12 | M | ||
2023-04-27 | EOC mass start, Euro Junior and Youth... | Loulé | W17 | Lithuania | 15 | 1:34:56 | M | ||
2023-04-26 | European, European Junior and Youth M... | Loulé | W17 | Lithuania | 14 | 48:43 | |||
2023-04-16 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Ignalina | DM17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 1:39:17 | M | ||
2023-04-15 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Ignalina | DM17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 22:26 | M | ||
2023-04-10 | MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas | Akmenė | M16 | O! Klaipėda, Palanga | 3 | 1:29:05 | M | ||
2023-04-01 | Prienų Šilo taurė | Prienų r. | DM17 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 1:50:14 | 1 dzień 2 dzień | 50:24 ( 3) M 59:50 ( 2) M | |
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M16 | O! Klaipėda | 9 | 35:17 | 1 dzień 3 dzień | 18:30 ( 3) M 16:47 ( 7) M | |
2022-11-26 | Klaipėda rogaining | Klaipėda | DMOK3 | 2007 zuikučiai, Palanga | 4 | 3:03:47 | M | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | M16 | O! Klaipėda, Palanga | 9 | 1:19:31 | 1 dzień 2 dzień | 39:45 (14) M 39:46 ( 8) M | |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | M17 | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 2 | 1:12:20 | 2 zmiana | 18:58 ( 2) M | |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | M17 | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 2 | 1:12:20 | 4 zmiana | 20:33 ( 1) M | |
2022-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kačerginė | DM17 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 49:03 | M | ||
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | Dūkštų miškas, Vilniaus r. | M16 | O! Klaipėda, Palanga | 12 | 1:31:27 | M | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 3:37:33 | 8 zmiana | 42:54 (23) M | |
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | W16 | O! Klaipėda, Palanga | 8 | 3:33:07 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 41:45 ( 8) M 49:52 (11) M 1:17:24 ( 9) M 44:06 ( 9) M | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 59:24 | 1 zmiana | 16:24 ( 5) M | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M16 | O! Klaipėda, Palanga | 6 | 16:01 | M | ||
2022-05-28 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | Vasaros estrada, Klaipėda | M17 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 50:43 | M | ||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | BW17 | O! Klaipėda, Palanga | 5 | 2:22:36 | 2 dzień 3 dzień | 1:20:17 ( 5) M 1:02:19 ( 4) M | |
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | W16 | O! Klaipėda, Palanga | 15:07 | 1 dzień | 15:07 ( 4) M | ||
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 2:25:19 | 1 zmiana | 53:00 ( 5) M | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | M16 | O! Klaipėda, Palanga | 8 | 42:48 | M | ||
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | Giraitiškių miškas, Prienų r. | DM17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:29:09 | M | ||
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 2:18:38 | 1 zmiana | 48:04 ( 1) M | |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M2 | O! Klaipėda, Palanga | 32 | 4 dzień 5 dzień | 19:36 (10) M 16:31 M | ||
2022-02-05 | Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas | Laisvės alėja, Kaunas | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 22:17 | M | ||
2022-01-15 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas | Kalniečiai | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 22:30 | M | ||
2021-11-14 | Gajos žiemos sprintų taurės 1 etapas | Kaunas | M16 | O! Klaipėda, Palanga | 5 | 17:00 | M | ||
2021-10-23 | Šiaulių rogaining | Šiauliai | DMEG3 | Nė bum bum, nė bam bam, Palanga | 22 | 2:53:33 | M | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 4 | 39:20 | 1 dzień 2 dzień | 21:04 ( 7) M 18:16 ( 5) M | |
2021-08-29 | Klubų taurė | Vilnius, Rokantiškės | MIX | O! Klaipėda, Klaipėda | 15 | 4:09:02 | 7 zmiana | 50:35 (23) M | |
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS | Vilnius | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 1:44:42 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 45:53 ( 9) M 37:55 ( 9) M 20:54 ( 7) M | |
2021-08-13 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 4 | 1:11:02 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 13:32 ( 6) M 24:57 ( 3) M 32:33 ( 6) M | |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W16 | O! Klaipėda, Palanga | 20 | 3:20:45 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 15:32 (15) M 1:35:22 (20) M 1:29:51 (25) M | |
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | W14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dzień 2 dzień | 36:53 ( 1) M 27:33 ( 5) M | |||
2021-07-17 | Klaipėda rogaining | Melnragė, Šiaurinis molas | BMEG3 | Rusnė nenorėjo bėgt | 23 | 2:56:47 | M | ||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 54:36 | 1 dzień 2 dzień | 26:49 ( 5) M 27:47 ( 9) M | |
2021-06-16 | Nida - 5 days | Nida | W14 | O! Klaipėda, Palanga | 3 | 1 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 32:08 ( 2) M 13:15 ( 3) M 31:59 ( 2) M 44:43 ( 3) M | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 12 | 44:42 | M | ||
2021-05-29 | Baltic masters and open championship | Šiauliai | W14 | O! Klaipėda, Palanga | 26:10 | 2 dzień | 26:10 (10) M | ||
2021-05-29 | Baltic championship | Šiauliai | W14 | Lithuania | 10 | 37:37 | M | ||
2021-05-22 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Živulčiškės miškas | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dzień 2 dzień | 36:01 ( 3) M 58:33 ( 3) M | |||
2021-05-19 | LOSF rinktinių kandidatų krosas | Kleboniškis | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 13 | 19:31 | M | ||
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... | Varnikai, Trakų raj. | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 39:24 | M | ||
2021-05-15 | OSKD Atrankinės Open | Kulautuva | M20 | O! Klaipėda, Palanga | 2 dzień | 1:13:26 ( 6) M | |||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 49:34 | 1 zmiana | 11:14 ( 3) M | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 5 | 12:27 | M | ||
2021-01-30 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Vilnius | M16 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dzień 2 dzień | 31:48 (17) M 1:33:25 (14) M | |||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | W14 | O! Klaipėda, Palanga | 3 | 59:49 | 1 dzień 2 dzień | 24:53 ( 3) M 34:56 ( 3) M | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 2:01:38 | 1 zmiana | 25:29 ( 1) M | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 2:01:38 | 3 zmiana | 32:46 ( 1) M | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 15 | 32:36 | M | ||
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BW14 | O! Klaipėda, Palanga | 2 | 2:20:09 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 19:22 ( 3) M 1:03:50 ( 2) M 56:57 ( 2) M | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 2:04:25 | 1 zmiana | 45:10 ( 4) M | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 6 | 34:55 | M | ||
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | O! Klaipėda, Klaipėda | 15 | 4:15:15 | 7 zmiana | 43:03 (16) M | |
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM14 | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 6 | 1:29:23 | 1 zmiana | 16:13 ( 3) M | |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 13:00 | M | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | MBD14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 2:17:00 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 43:26 ( 1) M 49:07 ( 2) M 44:27 ( 1) M | |
2020-07-31 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Dzūkija | MBD14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 43:26 ( 1) M 49:07 ( 2) M | |||
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | BW17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 1:31:15 | 1 dzień 2 dzień | 47:36 ( 4) M 43:39 ( 5) M | |
2020-07-19 | Lietuvos čemp. labai ilga | Dievo krėslo miškas | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 1:23:23 | M | ||
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose | Telšiai | OS2 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 49:20 (23) M 16:07 (12) M 57:15 (15) M 16:34 (13) M 51:15 (17) M | |||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 1:17:09 | 1 dzień 2 dzień | 40:32 ( 7) M 36:37 ( 4) M | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M1 | O! Klaipėda, Palanga | 22 | 2 dzień 5 dzień | 22:11 ( 7) M 15:43 ( 3) M | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 1:21:17 | 1 dzień 2 dzień | 45:30 (10) M 35:47 ( 1) M | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 6 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 15:51 ( 8) M 26:18 ( 1) M 29:18 (12) M 24:19 ( 6) M | ||
2020-06-14 | Alytaus čempionatas | Muiželėnų miškas (I Alytus) | M14 | O! Klaipėda, Palanga | 7 | 39:21 | M | ||
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M14 | O! Klaipėda | 7 | 1:40:38 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 28:12 ( 8) M 25:05 ( 8) M 19:49 ( 7) M 27:32 ( 4) M | |
2019-10-26 | Platelių rogaining | Plokštinė | BM3 | Mes už NE, Palanga | 5 | 2:40:32 | M | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | D12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 8 | 42:52 | 1 dzień 2 dzień | 17:07 ( 9) M 25:45 ( 7) M | |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ravų miškas, Vilniaus r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 34:10 | M | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:40:49 | 1 zmiana | 36:30 ( 2) M | |
2019-09-14 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Bubiai | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 31:09 ( 3) M 44:43 ( 5) M | |||
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 30 | 6:41:27 | 6 zmiana | 1:19:58 (32) M | |
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | D12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:43:25 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 18:45 ( 2) M 27:42 ( 3) M 29:40 ( 4) M 27:18 ( 5) M | |
2019-06-29 | Neringa cup | Nida | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 25:05 ( 1) M 21:29 ( 4) M 23:13 ( 3) M | |||
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 8 | 27:46 | M | ||
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Prienai | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 3:04:25 | 1 zmiana | 41:23 ( 4) M | |
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Prienai | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 3:04:25 | 3 zmiana | 43:01 ( 2) M | |
2019-05-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + ilga | Prienai | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 14:22 ( 1) M 1:37:56 ( 2) M | |||
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prienai | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 24:14 | M | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 1:04:23 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 12:48 ( 7) M 34:04 ( 4) M 17:31 ( 4) M | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 42:23 | 1 zmiana | 11:20 ( 3) M | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 14:06 | M | ||
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 40:05 | 1 dzień 2 dzień | 15:30 ( 5) M 24:35 ( 8) M | |
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Vilūniškės, Vievio sen. | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 1:02:42 | 1 dzień 2 dzień | 27:28 ( 7) M 35:14 ( 5) M | |
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:05:39 | 1 zmiana | 20:49 ( 2) M | |
2019-02-09 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Šiauliai | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 20:28 ( 6) M 25:56 ( 5) M | |||
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M12 | O! Klaipėda | 2 | 44:13 | 1 dzień 3 dzień 4 dzień | 14:37 ( 1) M 17:17 ( 2) M 12:19 ( 1) M | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 15 | 1:07:03 | 1 dzień 2 dzień | 40:42 (20) M 26:21 (10) M | |
2018-09-30 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | Klaipėdos miškas | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 58:25 | M | ||
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 44:01 | M | ||
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:36:44 | 2 zmiana | 27:06 ( 1) M | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 37:26 | M | ||
2018-09-08 | Neringos taurė | Neringa | D12 | O! Klaipėda, Palanga | 4 | 57:50 | 1 dzień 2 dzień | 24:24 ( 2) M 33:26 ( 5) M | |
2018-07-28 | Jūros šventė | Klaipėda | W12 | O! Klaipėda, Palanga | 3 | 59:12 | 1 dzień 2 dzień | 31:18 ( 3) M 27:54 ( 4) M | |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Bona Natura, Trakų r. | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 35:23 | 1 dzień 2 dzień | 35:23 ( 5) M dsq M | ||
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 58:40 | 1 dzień 2 dzień | 33:47 ( 1) M 24:53 ( 1) M | |
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | W10 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 25:06 | 1 dzień 2 dzień | 14:09 ( 3) M 10:57 ( 4) M | |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilč... | Klaipėda | M10 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 28:04 | 1 dzień 2 dzień | 15:37 ( 1) M 12:27 ( 2) M | |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 18 | 47:09 | M | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | M12 | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 5 | 2:14:30 | 2 zmiana | 41:26 ( 6) M | |
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M10 | O! Klaipėda, Palanga | 1 | 1:11:05 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 12:30 ( 2) M 15:53 ( 2) M 28:06 ( 5) M 14:36 ( 4) M | |
1990-01-01 | Demo takas 2 | Kaunas | DW17 | O! Klaipėda, Palanga | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | |