Ilość imprez: 146
Data | Zawody | Teren | Sport | Kategoria | Klub, Miasto | Miejsce | Wynik | Dzień Zmiana | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-05-11 | Klaipėdos m. mokinių Mero taurės OS v... | Vasaros estrada | M | Vėtrungės gimnazija | 4 | 17:13 | M | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | DM20 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień | dsq M | |||
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M18 | O! Klaipėda | 8 | 50:00 | 1 dzień 3 dzień | 26:02 ( 7) M 23:58 ( 8) M | |
2022-10-29 | Telšiai rogaining | Telšiai | DVM2 | Tėveliai veža!, Klaipėda | 1 | 1:58:20 | M | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | DM17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 2:10:02 | 1 dzień 2 dzień | 1:02:47 ( 4) M 1:07:15 ( 7) M | |
2022-10-02 | MTB Žemaitijos taurė, Platelių etapas | Plateliai | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:27:16 | M | ||
2022-10-01 | MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas | Telšių r. Germanto ežeras | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:46:40 | M | ||
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | M17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:08:43 | 2 zmiana | 14:28 ( 1) M | |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | M17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:08:43 | 4 zmiana | 21:23 ( 2) M | |
2022-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kačerginė | DM17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 54:39 | M | ||
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempio... | Tolkūnų miškas | DM17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 43:49 | M | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 3:37:33 | 7 zmiana | 40:55 (19) M | |
2022-07-20 | WOC JWOC mass start | Falun | W20 | Lithuania | 24 | 1:17:24 | M | ||
2022-07-19 | WOC JWOC sprint | Falun | W20 | Lithuania | 24 | 31:21 | M | ||
2022-07-17 | WOC JWOC long | Falun | W20 | Lithuania | 24 | 1:58:36 | M | ||
2022-07-15 | WOC JWOC middle | Mora by, Säter | W20 | Lithuania | 22 | 1:03:26 | M | ||
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV | O! Klaipėda, Klaipėda | 11 | 1:19:53 | 4 zmiana | 21:57 (13) M | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 16 | 18:36 | M | ||
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | Balninkai, Alytaus r. | DM | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 1:01:34 | M | ||
2022-05-29 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Melnragė | M20 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 33:44 | M | ||
2022-05-28 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | Vasaros estrada, Klaipėda | M20 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:38:53 | M | ||
2022-05-22 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | W17 | Lithuania | 3 | 1:30:35 | 2 zmiana | 33:09 ( 5) M | |
2022-05-21 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | W17 | Lithuania | 20 | 1:36:13 | M | ||
2022-05-20 | European, European Junior and Youth M... | Ignalina | W17 | Lithuania | 14 | 23:04 | M | ||
2022-05-19 | European Junior and Youth MTBO champi... | Ignalina | W17 | Lithuania | 18 | 37:39 | M | ||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | BW17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 2:03:11 | 2 dzień 3 dzień | 1:09:23 ( 1) M 53:48 ( 1) M | |
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | Giraitiškių miškas, Prienų r. | DM | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 2:02:35 | M | ||
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | 2 zmiana | 52:00 ( 3) M | ||
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M2 | O! Klaipėda, Klaipėda | 8 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 18:43 (10) M 20:42 (20) M 20:40 ( 6) M 21:35 (15) M 16:49 M | ||
2022-03-05 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas | Milikoniai, Šilainiai, Kaunas | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 29:02 | M | ||
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Daugavpils | M17 | O! Klaipėda | 6 | 1:48:26 | 1 zmiana | 30:18 ( 6) | |
2022-02-12 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Daugavpils | M17 | O! Klaipėda | 12 | 1:15:17 | |||
2022-02-05 | Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas | Laisvės alėja, Kaunas | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 32:43 | M | ||
2022-01-15 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas | Kalniečiai | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 8 | 22:47 | M | ||
2021-12-11 | Gajos žiemos sprintų taurės 2 etapas | KTU miestelis Gaja | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 44:59 | M | ||
2021-11-14 | Gajos žiemos sprintų taurės 1 etapas | Kaunas | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 26:20 | M | ||
2021-11-13 | Vilnius rogaining | Vilnius | DMEG3 | Užkursim pirtį, Klaipėda | 47 | 2:51:16 | M | ||
2021-10-23 | Šiaulių rogaining | Šiauliai | DMEG3 | Nė bum bum, nė bam bam, Klaipėda | 23 | 2:53:36 | M | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | DM17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:38:06 | 1 dzień 2 dzień | 32:36 ( 3) M 1:05:30 ( 3) M | |
2021-10-10 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | W17 | Lithuania | 7 | 1:41:15 | 2 zmiana | 33:53 ( 8) | |
2021-10-08 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | W17 | Lithuania | dnf | ||||
2021-10-07 | European Junior and Youth MTBO champi... | Médio Tejo | W17 | Lithuania | dsq | ||||
2021-09-26 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Nemenčinė, Vilniaus r. | DM17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:26:50 | M | ||
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Sakiškių miškas, Vilniaus r. | M17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:42:29 | 2 zmiana | 18:10 ( 1) M | |
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Sakiškių miškas, Vilniaus r. | M17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:42:29 | 4 zmiana | 32:19 ( 2) M | |
2021-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Fabijoniškės, Vilnius | M17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 21:00 | M | ||
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga | Subartonių miškas, Varėnos r. | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1:08:37 | M | |||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Subartonių miškas, Varėnos r. | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | 3 zmiana | 50:22 ( 5) M | ||
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS | Vilnius | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 2:44:07 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 1:11:56 (15) M 55:50 ( 4) M 36:21 (10) M | |
2021-08-13 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 9 | 1:34:55 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 15:08 ( 6) M 46:32 (11) M 33:15 ( 7) M | |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BW17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 55:05 | 1 dzień 2 dzień | 21:03 ( 3) M 34:02 ( 2) M | |
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | BW | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 51:36 ( 4) M 35:54 ( 3) M | |||
2021-07-17 | Klaipėda rogaining | Melnragė, Šiaurinis molas | DMEG3 | Bum bum šaka taka | 29 | 3:02:39 | M | ||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 54:23 | 1 dzień | 54:23 (18) M | ||
2021-06-17 | WOC JWOC relay | Seinäjoki | W20 | Lithuania | 4 | 1:54:07 | 3 zmiana | 41:57 ( 6) M | |
2021-06-16 | WOC JWOC long | Kuortane | W20 | Lithuania | 28 | 1:44:48 | M | ||
2021-06-14 | WOC JWOC middle | Alajärvi | W20 | Lithuania | 30 | 1:00:56 | M | ||
2021-06-13 | WOC JWOC sprint | Seinäjoki | W20 | Lithuania | 26 | 26:35 | M | ||
2021-06-12 | WOC JWOC mass start | Kuortane | W20 | Lithuania | 27 | 1:23:59 | M | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | DM18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 37:13 | M | ||
2021-05-29 | Baltic masters and open championship | Šiauliai | W16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:07:40 | 1 dzień 2 dzień | 48:20 ( 4) M 19:20 ( 2) M | |
2021-05-22 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Živulčiškės miškas | M17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 42:34 ( 4) M 1:06:13 ( 4) M | |||
2021-05-15 | OSKD Atrankinės Open | Kulautuva | M20 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 42:02 ( 4) M 1:05:09 ( 4) M | |||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV | O! Klaipėda, Klaipėda | 11 | 1:05:58 | 4 zmiana | 17:50 (12) M | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 15:19 | M | ||
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis | Šiauliai | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 9 | 1:15:50 | M | ||
2021-02-14 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Panemunė | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 2:44:35 | 3 zmiana | 1:00:56 ( 6) M | |
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė | Panemunė | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 2:47:49 | 3 zmiana | 29:08 ( 6) M | |
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė | Panemunė | M18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 2:47:49 | 6 zmiana | 29:14 ( 7) M | |
2021-01-30 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Vilnius | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 31:36 (16) M 1:29:54 (11) M | |||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | BW17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:40:26 | 1 dzień 2 dzień | 58:03 ( 3) M 42:23 ( 1) M | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | M17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 2:48:23 | 2 zmiana | 35:01 ( 2) M | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | M17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 2:48:23 | 4 zmiana | 1:00:18 ( 3) M | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 16 | 49:52 | M | ||
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BW17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 3:50:05 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 29:15 ( 4) M 2:03:11 ( 3) M 1:17:39 ( 3) M | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 2:31:55 | 3 zmiana | 50:43 ( 4) M | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 14 | 1:13:29 | M | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | 4 zmiana | 25:57 (18) M | ||
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 12 | 15:59 | M | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | MBD17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 3:27:11 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 1:30:30 ( 6) M 1:02:24 ( 3) M 54:17 ( 3) M | |
2020-07-31 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Dzūkija | MBD17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 1:30:30 ( 5) M 1:02:24 ( 2) M | |||
2020-07-31 | Baltic MTBO championships (middle, ma... | Dzūkija | MBD17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 1:30:30 ( 6) M 1:02:24 ( 3) M | |||
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | BW17 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:23:02 | 1 dzień 2 dzień | 44:29 ( 2) M 38:33 ( 1) M | |
2020-07-19 | Lietuvos čemp. labai ilga | Dievo krėslo miškas | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 1:23:46 | M | ||
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose | Telšiai | OS2 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 57:52 (40) M 17:23 (24) M 1:36:40 (62) M 18:31 (36) M 49:58 (12) M | |||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 9 | 1:36:20 | 1 dzień 2 dzień | 47:35 (11) M 48:45 (10) M | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M2 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 29:34 ( 8) M 23:53 ( 9) M 27:00 ( 8) M 28:36 ( 7) M | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 9 | 2:18:25 | 1 dzień 2 dzień | 1:02:19 (13) M 1:16:06 (10) M | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | MV21N | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 17:31 ( 1) M 29:26 ( 1) M 25:32 ( 1) M 28:44 ( 1) M | ||
2020-06-14 | Alytaus čempionatas | Muiželėnų miškas (I Alytus) | DM18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 46:04 | M | ||
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M16 | O! Klaipėda | 3 | 1:51:18 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 34:23 ( 6) M 25:04 ( 3) M 21:06 ( 8) M 30:45 ( 4) M | |
2019-10-26 | Platelių rogaining | Plokštinė | BMEG3 | Putlučiai, Klaipėda | 23 | 3:00:07 | M | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | D14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 1:00:40 | 1 dzień 2 dzień | 31:51 ( 6) M 28:49 (16) M | |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ravų miškas, Vilniaus r. | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 43:22 | M | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:58:58 | 3 zmiana | 36:25 ( 3) M | |
2019-09-14 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Bubiai | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 1:06:57 ( 5) M 1:12:09 ( 5) M | |||
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | O! Klaipėda, Klaipėda | 14 | 4:22:34 | 8 zmiana | 1:07:37 (31) M | |
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | D14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 2:05:24 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 32:38 ( 6) M 27:38 ( 4) M 39:13 ( 5) M 25:55 ( 2) M | |
2019-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | W14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 58:15 | 1 dzień 2 dzień | 40:36 ( 3) M 17:39 ( 3) M | |
2019-06-29 | Neringa cup | Nida | W14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 30:25 ( 1) M 48:07 ( 4) M 34:19 ( 2) M | |||
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 25 | 1:05:06 | M | ||
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prienai | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 8 | 34:27 | M | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 1:40:23 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 16:15 (20) M 47:30 ( 6) M 36:38 (14) M | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X18 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:28:31 | 4 zmiana | 22:29 ( 4) M | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 13 | 16:06 | M | ||
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Vilūniškės, Vievio sen. | W14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 11 | 1:05:41 | 1 dzień 2 dzień | 22:27 ( 2) M 43:14 (14) M | |
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:18:55 | 3 zmiana | 25:34 ( 2) M | |
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 40:15 | 1 dzień 2 dzień | 23:21 ( 3) M 16:54 ( 1) M | |
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M14 | O! Klaipėda | 4 | 1:27:20 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 22:43 ( 5) M 16:28 ( 6) M 22:40 ( 5) M 16:02 ( 3) M 25:55 ( 5) M | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | W14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 29 | 1:33:39 | 1 dzień 2 dzień | 1:01:53 (34) M 31:46 (27) M | |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 13 | 49:19 | M | ||
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 1:30:52 | 3 zmiana | 28:06 ( 4) M | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 12 | 48:00 | M | ||
2018-07-28 | Jūros šventė | Klaipėda | W14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:01:17 | 1 dzień 2 dzień | 35:05 ( 1) M 26:12 ( 1) M | |
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 17 | 2:42:57 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 32:43 (14) M 38:32 (22) M 44:33 (18) M 47:09 (19) M | |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bukiškio miškas, Vilniaus r. | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 20 | 1:04:43 | M | ||
2018-05-27 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 27:30 | M | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 9 | 1:18:22 | 4 zmiana | 16:53 ( 6) M | |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 8 | 15:20 | M | ||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 18 | 1:40:48 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 14:24 (17) M 41:58 (17) M 44:26 (20) M | |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Bona Natura, Trakų r. | W14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 13 | 1:10:44 | 1 dzień 2 dzień | 37:08 (23) M 33:36 (11) M | |
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 1:18:03 | 1 dzień 2 dzień | 53:19 ( 4) M 24:44 ( 2) M | |
2018-03-04 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Senasalis, Vilniaus raj. | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 3:36:18 | 3 zmiana | 1:41:50 ( 4) M | |
2018-03-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas | Senasalis, Vilniaus r. | M14 | O! Klaipėda, Klaipėda | 12 | 39:03 | M | ||
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:02:45 | 1 dzień 2 dzień | 34:55 ( 6) M 27:50 ( 2) M | |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilč... | Klaipėda | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 50:21 | 1 dzień 2 dzień | 36:24 ( 2) M 13:57 ( 1) M | |
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pukštėnų miškas, Vilniaus r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 33:34 | M | ||
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 29:24 | M | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:26:22 | 1 zmiana | 28:34 ( 1) M | |
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:24:25 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 18:51 ( 2) M 18:54 ( 1) M 28:23 ( 1) M 18:17 ( 2) M | |
2017-08-05 | EFOL relay | Birštonas | W12 | Lithuania | 1 | 42:35 | 1 zmiana | 22:18 ( 3) M | |
2017-08-02 | EFOL sprint + middle | Birštonas | W12 | Lithuania | 1 dzień 2 dzień | 14:28 ( 1) M 36:32 ( 5) M | |||
2017-07-29 | Jūros šventė | Klaipėda | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 58:00 | 1 dzień 2 dzień | 35:52 ( 3) M 22:08 ( 2) M | |
2017-06-30 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Kaunas | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 54:02 | 1 dzień 2 dzień | 41:33 ( 4) M 12:29 ( 1) M | |
2017-06-10 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti, Lietuvos ... | Zapyškis | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 28:44 | M | ||
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | M | |||
2017-06-03 | Sveika, Neringa! Olifėjos taurei laim... | Nida | C | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 28:14 | M | ||
2017-05-28 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 25:03 | M | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 23 | 1:10:59 | 1 dzień 2 dzień | 35:09 (20) M 35:50 (24) M | |
2016-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pašventys, Jurbarko r. | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 13 | 31:06 | M | ||
2016-09-10 | Klaipėda | Klaipėda | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:11:17 | 1 dzień 2 dzień | 35:09 ( 1) M 36:08 ( 1) M | |
2016-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | W12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 52:54 | 1 dzień 2 dzień | 25:23 ( 6) M 27:31 ( 4) M | |
2016-05-28 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M16 | O! Klaipėda, Klaipėda | 11 | 29:02 | M | ||
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 13 | 16:06 | M | ||
2016-03-19 | Sezono atidarymas | Klaipėda | M12 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:07:36 | 1 dzień 2 dzień | 33:08 ( 2) M 34:28 ( 4) M | |
2015-10-24 | Klaipėda | Klaipėda | P | Klaipėda | 5 | 58:57 | 1 dzień 2 dzień | 39:15 ( 5) M 19:42 ( 4) M |