Ilość imprez: 181
Data | Zawody | Teren | Sport | Kategoria | Klub, Miasto | Miejsce | Wynik | Dzień Zmiana | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-23 | EYOC sprint | Szczecin | W16 | Lithuania | 52 | 14:46 | M | ||
2024-06-22 | EYOC long | Szczecin | W16 | Lithuania | 54 | 1:08:24 | M | ||
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV16 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 50:23 | 1 zmiana | 13:37 ( 6) M | |
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 13:36 | M | ||
2024-06-01 | Dainavos sprintas | Alytaus Rotušės aikštė | M18 | Team Lithuania, Vilnius | 4 | 16:38 | M | ||
2024-05-19 | Baltic championship relay | Ignalina | W16 | Lithuania 2 | 5 | 2:10:47 | 1 zmiana | 38:39 ( 2) M | |
2024-05-18 | Baltic championship | Ignalina | W16 | Lithuania | 8 | 59:08 | M | ||
2024-05-12 | Vilnius city race | Naujamiestis, Vilnius | M16 | Sostinės SC, Fortūna OK, Vilnius | 2 | 29:17 | M | ||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 34:11 | M | ||
2024-05-04 | Lietuvos orientavimosi bėgte super sp... | Lukiškių aikštė | M | Fortūna OK | 3 | 5:25 | M | ||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | Vilnius | M16 | Sostinės SC, Fortūna OK, Vilnius | 4 | 1:29:12 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 14:17 ( 4) M 40:29 ( 4) M 34:26 ( 4) M | |
2024-05-03 | Lietuvos čemp. super sprintas | VIlnius | M | Fortūna OK, Vilnius | 1 | 1:52 | M | ||
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Skersinė, Baniškės | DM17 | Sostinės SC, Vilnius | 1 dzień 2 dzień | 56:36 ( 8) M 51:02 ( 5) M | |||
2024-04-24 | LOSF krosas | Kleboniškis | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 6 | 18:48 | M | ||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris, Rangava | W16 | Sostinės SC, Fortūna OK, Vilnius | 4 | 1:16:55 | 1 dzień 2 dzień | 27:50 ( 4) M 49:05 ( 4) M | |
2024-03-30 | Kauno estafetė | Kriaučiškės, Kaišiadorių r. | M | Fortūna OK, Vilnius | 1 | 2:15:23 | 3 zmiana | 51:41 ( 3) M | |
2024-03-24 | Sostinės sporto centro taurė | Pilaitė, Vilnius | M18 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 20:48 | M | ||
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Dūkštų miškas | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 41:13 | M | ||
2024-02-18 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Madona | M17 | Sostinės SC | 1 | 1:01:59 | 1 zmiana | 19:25 ( 1) M | |
2024-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Madona | W20 | Sostinės SC | 1 | 39:13 | M | ||
2024-02-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras... | Ignalina | M20 | Sostinės SC, Vilnius | 1 dzień 2 dzień | 22:08 ( 2) M 1:04:51 ( 2) M | |||
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Ramsau am Dachstein | X | Lithuania | 17 | 54:41 | 2 zmiana | 10:24 (17) M | |
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Ramsau am Dachstein | X | Lithuania | 17 | 54:41 | 4 zmiana | 10:13 (17) M | |
2024-01-27 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay | Ramsau am Dachstein | X | Lithuania | 17 | 54:41 | 6 zmiana | 8:44 (17) M | |
2024-01-26 | WOC JWOC EYOC middle | Ramsau am Dachstein | W17 | Lithuania | dsq | M | |||
2024-01-24 | WOC pursuit, JWOC EYOC long | Ramsau am Dachstein | W17 | Lithuania | 17 | 1:09:02 | M | ||
2024-01-23 | WOC JWOC EYOC sprint | Ramsau am Dachstein | W17 | Lithuania | 3 | 11:47 | M | ||
2023-11-18 | Vilnius city race | Vilnius | M18 | Sostinės SC, Fortūna OK, Vilnius | 5 | 27:08 | M | ||
2023-11-11 | Vilnius rogaining | Vilnius | BMOK3 | Fortūna, po Perkūnais!, Vilnius | 4 | 3:01:12 | M | ||
2023-10-29 | Baltic junior cup relay | Szczecin | X | Lithuania 4 | 20 | 3:35:21 | 3 zmiana | 38:54 (17) | |
2023-10-28 | Baltic junior cup | Szczecin | W16 | Lithuania | 22 | 58:58 | |||
2023-10-14 | Rudaminos taurė | Šveicarai, Vilniaus r. | M16 | Sostinės SC, Fortūna OK, Vilnius | 1 | 50:43 | M | ||
2023-10-07 | Vilniaus taurė | Kirzinė, Bražuolė | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 1:24:13 | 1 dzień 2 dzień | 40:22 ( 3) M 43:51 ( 4) M | |
2023-09-24 | Vertical Vilnius 700 | Vilnius | M2 | Fortūna OK, Vilnius | 1 | 8:39 | |||
2023-09-16 | Lietuvos čemp. bendras startas | Dengtiltis | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 6 | 42:10 | M | ||
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Šventininkai , Vilniaus r. | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 53:50 | M | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Fortūna OK, Vilnius | 7 | 3:26:51 | 7 zmiana | 29:58 ( 2) M | |
2023-08-26 | Jono Vileišio taurė | Kaukinės miškas | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 1:15:46 | 1 dzień 2 dzień | 31:49 ( 2) M 43:57 ( 2) M | |
2023-08-23 | LOSF vasaros stovykla. Rogainingas | Alnio ežeras | B | Sostinės SC, Vilnius | 7 | 1:53:47 | M | ||
2023-08-20 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 36:22 | M | ||
2023-08-20 | LOSF vasaros stovykla | Alnės ežeras | B | Sostinės SC, Vilnius | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 5 dzień 6 dzień 7 dzień | 16:21 ( 4) M 47:51 ( 1) M 40:38 ( 6) M 23:05 (10) M 42:45 ( 1) M 29:56 ( 3) M | |||
2023-08-20 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alnė, Molėtų r. | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 36:22 | M | ||
2023-06-24 | EYOC long | Velingrad | W16 | Lithuania | 32 | 1:02:53 | M | ||
2023-06-23 | EYOC sprint | Velingrad | W16 | Lithuania | 40 | 16:50 | |||
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV16 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 50:27 | 1 zmiana | 12:42 ( 4) M | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 4 | 13:21 | M | ||
2023-06-04 | Saulės estafetė | Bukiškio miškas | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 2:06:28 | 3 zmiana | 48:38 ( 1) M | |
2023-05-28 | Baltic championship relay | Värska | W16 | LTU 1 | 1 | 1:33:52 | 2 zmiana | 28:48 ( 4) M | |
2023-05-27 | Baltic championship | Värska | W16 | Lithuania | 3 | 51:30 | M | ||
2023-05-17 | LOSF krosas | Kleboniškis | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 6 | 18:46 | M | ||
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 1:45:12 | 1 zmiana | 29:23 ( 1) M | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 30:44 | M | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | M16 | Sostinės SC, Fortūna OK, Vilnius | 53:09 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 12:21 ( 4) M dsq M 40:48 ( 6) M | ||
2023-05-05 | Lietuvos čemp. super sprintas | Vilnius | M | Sostinės SC, Fortūna OK, Vilnius | 3 | 1:24 | M | ||
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris | W16 | Sostinės SC, Fortūna OK, Vilnius | 4 | 1:25:38 | 1 dzień 2 dzień | 33:57 ( 8) M 51:41 ( 5) M | |
2023-03-26 | Kauno estafetė | Buktos miškas | M18 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 2:20:18 | 1 zmiana | 48:58 ( 2) M | |
2023-03-25 | Lietuvos čemp. naktinis | Valų miškas | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 1 | 38:29 | M | ||
2023-03-19 | Aplink Rėkyvos ežerą | Rėkyva | M18 | Sostinės SC | 7 | 1:25:46 | |||
2023-03-05 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. ilga | Madona | M17 | Sostinės SC | 2 | 38:45 | M | ||
2023-03-04 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Madona | M17 | Sostinės SC | 1 | 34:17 | M | ||
2023-02-04 | EOC JWOC EYOC relay | Madona | W20 | Lithuania | 7 | 1:41:47 | 3 zmiana | 34:24 ( 8) M | |
2023-02-03 | ESOC JWSOC EYSOC mass start | Madona | W17 | Lithuania | dsq | M | |||
2023-02-01 | ESOC JWSOC EYSOC middle | Madona | W17 | Lithuania | 8 | 24:49 | M | ||
2023-01-31 | EOC JWOC EYOC sprint | Madona | W17 | Lithuania | 5 | 12:50 | M | ||
2022-11-12 | Vilnius rogaining | Vilnius | BMOK3 | Fortūna, po Perkūnais!, Vilnius | 8 | 3:03:16 | M | ||
2022-10-30 | Baltic junior cup relay | Ekenäs, Tammisaari | X | Lithuania 3 | 26 | 3:00:37 | 3 zmiana | 55:04 (30) | |
2022-10-29 | Baltic junior cup | Ekenäs, Tammisaari | W16 | Lithuania | 16 | 1:07:42 | M | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 29:16 | 1 dzień | 29:16 ( 4) M | ||
2022-10-02 | ACO Rudens estafetė | Dembina | M16 | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:48:41 | 2 zmiana | 32:35 ( 1) M | |
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas | Šilėnų miškas, Vilniaus r. | M16 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 3 | 58:04 | M | ||
2022-09-28 | LOSF rinktinių kandidatų krosas | Kleboniškis | M16 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 5 | 18:46 | M | ||
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | Dūkštų miškas, Vilniaus r. | M16 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 3 | 52:52 | M | ||
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempio... | Tolkūnų miškas | M16 | Sostinės SC, Vilnius | 3 | 31:30 | M | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Fortūna OK, Vilnius | 9 | 3:34:02 | 6 zmiana | 32:07 ( 3) M | |
2022-08-27 | Vilniaus taurė | Vigodka, Elektrėnų sav. | M16 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 51:38 | M | ||
2022-08-18 | Labirintas | Pieva | A | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | dns | ||||
2022-08-16 | LOSF vasaros stovykla | Dringis | A | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 8 dzień | 54:48 (23) M | |||
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | W16 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 5 | 3:07:42 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 47:06 ( 9) M 37:50 ( 3) M 59:59 ( 6) M 42:47 ( 7) M | |
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | Balninkai, Alytaus r. | M16 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 6 | 54:56 | M | ||
2022-05-25 | LOSF krosas | Kleboniškio miškas | M_4KM | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 7 | 20:10 | M | ||
2022-05-15 | Baltic championship relay | Griščati, Rēzekne | W16 | Lithuania 2 | 5 | 1:42:20 | 1 zmiana | 30:52 ( 4) | |
2022-05-14 | Baltic championship | Griščati, Rēzekne | W14 | Lithuania | 4 | 26:54 | |||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | W14 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 1:03:49 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 10:37 ( 1) M 27:10 ( 1) M 26:02 ( 1) M | |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | M14 | Sostinės SC, Vilnius | 2 | 1:39:12 | 1 zmiana | 26:41 ( 1) M | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | M14 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 2 | 24:28 | M | ||
2022-04-23 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Drabužninkų k., Trakų r. | W14 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 46:14 | 1 dzień 2 dzień | 19:17 ( 1) M 26:57 ( 1) M | |
2022-04-13 | LOSF rinktinių kandidatų bėgimas stad... | Santakos stadionas, Kaunas | M14 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 7 | 4:02 | |||
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | Giraitiškių miškas, Prienų r. | M16 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 1 | 37:30 | M | ||
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė | Spindžiaus miškas | M14 | Fortūna OK, Sostinės SC, Vilnius | 26:07 | 2 dzień | 26:07 ( 1) M | ||
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | M14 | Sostinės SC, Vilniaus r. | 1 | 1:37:35 | 1 zmiana | 28:42 ( 1) M | |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M2 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 9 | 1 dzień 2 dzień 4 dzień 5 dzień | 18:04 ( 6) M 19:26 (17) M 18:20 ( 6) M 19:43 M | ||
2021-11-13 | Vilnius rogaining | Vilnius | BM3 | Fortūna, po Perkūnais!, Vilnius | 1 | 3:12:28 | M | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | M14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 36:51 | 1 dzień 2 dzień | 19:07 ( 3) M 17:44 ( 2) M | |
2021-10-03 | ACO Rudens estafetė | Gėjaus telmologinis draustinis | M14 | Vilniaus m. SC, Vilniaus r. | 1 | 2:01:54 | 3 zmiana | 39:36 ( 1) M | |
2021-09-26 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Nemenčinė, Vilniaus r. | DM14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:07:19 | M | ||
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga | Subartonių miškas, Varėnos r. | M14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 8 | 45:41 | M | ||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Subartonių miškas, Varėnos r. | M14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:45:29 | 3 zmiana | 33:30 ( 1) M | |
2021-09-11 | Pavasario taurė Spring cup 2xWRE COVI... | Burbiškės, Vievio seniūnija | W14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 1:02:16 | 1 dzień 2 dzień | 37:17 ( 5) M 24:59 ( 2) M | |
2021-08-29 | Klubų taurė | Vilnius, Rokantiškės | MIX | Fortūna OK, Vilnius | 10 | 3:52:11 | 6 zmiana | 46:49 (15) M | |
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS | Vilnius | M14 | Fortūna OK, Vilnius | 3 | 1:29:57 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 34:50 ( 2) M 35:37 ( 6) M 19:30 ( 3) M | |
2021-08-13 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:06:03 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 12:09 ( 4) M 23:13 ( 2) M 30:41 ( 3) M | |
2021-07-19 | LOSF vasaros stovykla | Gražutės reg. parkas | B | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień 6 dzień 7 dzień | 49:34 (15) M 44:16 ( 8) M 38:42 (15) M 1:15:25 (26) M 41:05 (10) M 12:29 ( 6) M 53:32 (11) M | |||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | M14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 7 | 57:09 | 1 dzień 2 dzień | 24:10 ( 3) M 32:59 (10) M | |
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | M14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 27:48 | M | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | M14 | Fortūna OK, Vilnius | 3 | 25:07 | M | ||
2021-05-29 | Baltic masters and open championship | Šiauliai | W14 | Fortūna OK, Vilnius | 3 | 52:02 | 1 dzień 2 dzień | 37:16 ( 4) M 14:46 ( 2) M | |
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... | Varnikai, Trakų raj. | M14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 41:58 | M | ||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV14 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | dsq | 1 zmiana | 10:24 ( 1) M | ||
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 7 | 13:09 | M | ||
2021-02-14 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Panemunė | M18 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:44:17 | 2 zmiana | 36:43 ( 2) M | |
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė | Panemunė | M18 | Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | 1 zmiana | 21:58 ( 4) M | ||
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė | Panemunė | M18 | Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | 4 zmiana | 15:35 ( 1) M | ||
2021-01-30 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Vilnius | M16 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 dzień 2 dzień | 16:04 ( 1) M 47:24 ( 2) M | |||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | W14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 1:02:11 | 1 dzień 2 dzień | 25:11 ( 5) M 37:00 ( 7) M | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | M12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 18:43 | M | ||
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė | Rykantai | M14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 2:35:34 | 1 zmiana | 42:10 ( 1) M | |
2020-09-26 | Spring Cup 2021 test run | Rykantai | M14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 30:11 | M | ||
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:01:40 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 13:55 ( 2) M 25:16 ( 1) M 22:29 ( 2) M | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | M12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 56:26 | 3 zmiana | 18:41 ( 1) M | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | M12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 24:37 | M | ||
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Fortūna OK 2, Vilnius | 25 | 5:09:46 | 7 zmiana | 55:08 (30) M | |
2020-08-23 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | M14 | Fortūna OK, Vilnius | 1 | 22:29 | M | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | 4 zmiana | 13:54 ( 1) M | ||
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 14:08 | M | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | D12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 58:34 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 19:05 ( 2) M 18:21 ( 2) M 21:08 ( 1) M | |
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose | Telšiai | OS2 | Fortūna OK, Vilnius | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 42:16 ( 5) M 19:10 (34) M 54:47 (13) M 20:03 (48) M 50:40 (14) M | |||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | M14 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 1:06:17 | 1 dzień 2 dzień | 32:25 ( 2) M 33:52 ( 3) M | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M1 | Fortūna OK, E. Pliaterytės progimnazija, Vilnius | 27 | 1 dzień 4 dzień | 27:35 ( 6) M 15:42 (12) M | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | M12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 31:11 | 1 dzień 2 dzień | 15:00 ( 4) M 16:11 ( 2) M | |
2020-06-14 | Alytaus čempionatas | Muiželėnų miškas (I Alytus) | M14 | Fortūna OK, Vilnius | 6 | 39:10 | M | ||
2020-06-13 | Saulės estafetė | Avižienių miškas, Karabelkai | M14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 3:04:35 | 1 zmiana | 38:54 ( 1) M | |
2020-05-23 | OS treniruotė prie Velnio duobės | Mergiškių kalvų miškas | M14 | Fortūna OK | 1 | 41:54 | M | ||
2019-10-19 | 50 KP | Bezdonys, Vilniaus r. | OPENB | Vilnius | 1 | 30:46 | M | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | D12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 9 | 45:13 | 1 dzień 2 dzień | 17:43 (10) M 27:30 (11) M | |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ravų miškas, Vilniaus r. | M12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 15 | 1:10:16 | M | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | M12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 2:29:36 | 1 zmiana | 36:20 ( 1) M | |
2019-09-07 | Alytaus taurė | Alytus | M12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 24:13 | M | ||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | D12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 7 | 2:03:53 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 10:48 ( 5) M 56:45 ( 7) M 28:06 ( 3) M 28:14 ( 6) M | |
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | M12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 10 | 28:19 | M | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W12 | Fortūna OK, Vilnius | 14:31 | 1 dzień | 14:31 (14) M | ||
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 46:50 | 1 zmiana | 10:13 ( 1) M | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | M12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 13:56 | M | ||
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | M12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 21:26 | 2 dzień | 21:26 ( 6) M | ||
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Vilūniškės, Vievio sen. | W12 | Fortūna OK, Vilnius | 5 | 56:40 | 1 dzień 2 dzień | 21:10 ( 5) M 35:30 ( 6) M | |
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | M14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:29:46 | 1 zmiana | 28:26 ( 3) M | |
2019-03-10 | Atviras Lietuvos žiemos akvatlono čem... | Vilnius | BW | Ruoniai TPK, Vilnius | 3 | 3:48 | 1 dzień 2 dzień | 1:52 ( 3) M 1:56 ( 3) M | |
2019-02-09 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Šiauliai | M12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 dzień 2 dzień | 12:54 ( 1) M 17:30 ( 2) M | |||
2019-01-20 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Visaginas | M14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:55:20 | 1 zmiana | 43:51 ( 5) M | |
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė | Vilniaus | M1 | Fortūna OK, Vilnius | 26 | 1 dzień 4 dzień 5 dzień | dsq M 29:26 (15) M 21:54 ( 8) M | ||
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | W10 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 16:28 | 2 dzień | 16:28 ( 2) M | ||
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M12 | Fortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 9 | 48:03 | M | ||
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:33:24 | 3 zmiana | 33:22 ( 3) M | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | M12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 9 | 41:50 | M | ||
2018-08-18 | Klajūno taurė | Poviliškis | M12 | Fortūna OK, Vilnius | 1 dzień | 21:37 ( 2) M | |||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D10 | Fortūna OK, Vilnius | 1 | 1:13:51 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 9:56 ( 3) M 19:50 ( 1) M 24:21 ( 2) M 19:44 ( 1) M | |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bukiškio miškas, Vilniaus r. | M12 | Fortūna OK, Vilnius | 19 | 1:08:19 | M | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X14 | Vilniaus m. SC 2, Vilnius | 13 | 1:28:33 | 4 zmiana | 24:06 (11) M | |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M12 | Fortūna OK, Vilnius | 6 | 15:41 | M | ||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | W10 | Fortūna OK, Vilnius | 27:07 | 3 dzień | 27:07 ( 4) M | ||
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Bona Natura, Trakų r. | MW10 | Fortūna OK, Vilnius | 1 | 48:50 | 1 dzień 2 dzień | 24:05 ( 1) M 24:45 ( 3) M | |
2018-04-15 | Prienų čempionatas | Skersabalio miškas, Prienų r. | M12P | Fortūna OK, Vilnius | 1 | 24:12 | M | ||
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | MP | Fortūna OK, Vilnius | 2 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 24:22 ( 5) M 25:13 ( 9) M 18:11 ( 7) M 23:02 (12) M 23:39 ( 9) M | ||
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | W10 | Fortūna OK, Vilnius | 12:32 | 2 dzień | 12:32 ( 7) M | ||
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M10 | Fortūna OK, Vilnius | 15:40 | 1 dzień 2 dzień | 15:40 ( 4) M dsq M | ||
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | D10 | Fortūna OK, Vilnius | 4 | 51:25 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 14:49 ( 2) M 11:50 (12) M 13:10 ( 5) M 11:36 ( 5) M | |
2017-05-20 | Baltic masters and open championship | Stripeikiai, Ignalinos r. | W10 | Fortūna OK, Vilnius | 1 | 57:23 | 1 dzień 2 dzień | 33:29 ( 2) M 23:54 ( 1) M | |
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC | Vilnius | W10 | Fortūna OK, Vilnius | 6 | 59:20 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 10:42 ( 5) M 32:11 ( 7) M 16:27 ( 5) M | |
2017-02-18 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Zarasai | M14 | Fortūna OK, Vilnius | 2 dzień | 28:49 M | |||
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M1 | Fortūna OK, Vilnius | 11 | 4 dzień 5 dzień | 37:51 ( 7) M 40:56 (10) M | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | W10 | Fortūna OK, Vilnius | 6 | 1:06:24 | 1 dzień 2 dzień | 39:34 ( 6) M 26:50 ( 9) M | |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | D10 | Fortūna OK, Vilnius | 1:30:39 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 37:52 ( 7) M dsq M 27:45 (14) M 25:02 (10) M | ||
2016-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | W10 | Fortūna OK, Vilnius | 19:29 | 1 dzień | 19:29 ( 3) M | ||
2015-10-17 | Lietuvos taurė | Neringa | OPN_K | Fortūna OK, Vilnius | 2 | 55:15 | 1 dzień 2 dzień | 30:59 ( 2) M 24:16 ( 6) M | |
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | D08 | Fortūna OK, Vilnius | 4 | 13:07 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 3:13 ( 6) 3:09 ( 4) 3:17 ( 5) 3:28 (11) | |
2015-05-08 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | W10 | Fortūna OK, Vilnius | 1:24:22 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 19:32 M 40:21 M 24:29 M | ||
2014-09-14 | Vilniaus maratonas | Vilnius | M_4KM | Fortūna OK, Vilnius | 2129 | 38:31 | M | ||
2014-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | D08 | Fortūna OK, Vilnius | 4 | 12:07 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 3:57 ( 6) 7:00 ( 6) 1:10 ( 2) | |
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D08 | Fortūna OK, Vilnius | 1 | 14:10 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 2:39 ( 2) 4:05 ( 1) 2:48 ( 2) 4:38 ( 3) | |
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | D08 | Fortūna OK, Vilnius | 5 | 13:47 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 4:12 (11) 3:20 ( 5) 2:07 ( 5) 4:08 (11) | |
2011-08-05 | Daugiadienės Telšé | Telšiai | D08 | Fortūna OK, Vilnius | 9 | 55:10 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 11:00 ( 6) 30:00 (12) 14:10 (11) | |
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | D08 | Fortūna OK, Vilnius | 10 | 24:56 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 6:51 (10) 4:46 (14) 8:00 (16) 5:19 (16) |