Ilość imprez: 561
Data | Zawody | Teren | Sport | Kategoria | Klub, Miasto | Miejsce | Wynik | Dzień Zmiana | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-23 | Lietuvos OSKD čempionatas ilgoje tras... | Onuškis | DM55 | Horizontas SK, Klaipėda | 3 | 1:06:49 | M | ||
2024-06-22 | Takas 2024 (MTBO) | Onuškis | DM55 | Horizontas SK, Klaipėda | 1:06:49 | 2 dzień | 1:06:49 ( 3) M | ||
2024-06-14 | Nida - 3 days | Nida, Pervalka | M55 | Horizontas SK, Klaipėda | 2 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 21:29 ( 2) M 41:40 ( 1) M 36:24 ( 2) M | ||
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV45 | Horizontas SK, Klaipėda | 5 | 45:32 | 3 zmiana | 15:32 ( 9) M | |
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V55 | Horizontas SK, Klaipėda | 2 | 14:52 | M | ||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | Vilnius | V55 | Horizontas SK, Klaipėda | 2 | 1:42:44 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 14:50 ( 1) M 53:29 ( 3) M 34:25 ( 2) M | |
2024-05-03 | Lietuvos čemp. super sprintas | VIlnius | V | Horizontas SK, Klaipėda | 72 | 2:27 | M | ||
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Skersinė, Baniškės | DV55 | Horizontas SK, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 46:10 ( 1) M 46:40 ( 1) M | |||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris, Rangava | M55 | Horizontas SK, Klaipėda | 3 | 1:54:36 | 1 dzień 2 dzień | 38:44 ( 4) M 1:15:52 ( 3) M | |
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | Paduoblio miškas, Prienų r. | DV55 | Horizontas SK, Klaipėda | 2 | 2:11:01 | 1 dzień 2 dzień | 52:08 ( 2) M 1:18:53 ( 2) M | |
2024-03-30 | Kauno estafetė | Kriaučiškės, Kaišiadorių r. | M45 | Horizontas SK, Klaipėda | dsq | 2 zmiana | 26:29 ( 1) M | ||
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | Olando kepurė, Giruliai | V55 | Horizontas SK, Klaipėda | 1 | 1:14:46 | 1 dzień 2 dzień | 36:58 ( 1) M 37:48 ( 1) M | |
2024-03-09 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas | Petrašiūnai | V50 | Horizontas SK, Klaipėda | 6 | 22:05 | M | ||
2024-02-18 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Madona | OPEN | Horizontas SK | 3 | 25:10 | 1 zmiana | 25:10 ( 3) M | |
2024-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Madona | M55 | Horizontas SK | 2 | 32:34 | M | ||
2024-02-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras... | Ignalina | V55 | Horizontas SK, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 18:39 ( 2) M 47:43 ( 1) M | |||
2024-01-13 | Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas | Kaunas, Kalniečiai | V50 | Horizontas, Klaipėda | 7 | 26:40 | M | ||
2023-12-02 | Klaipėdos OS čempionatas | Ošupis | V40 | Horizontas SK, Klaipėda | 2 | 23:21 | M | ||
2023-11-25 | Gajos žiemos sprintų taurės 1 etapas | Sporto (Draugystės) parkas | V50 | Horizontas, Klaipėda | 6 | 20:35 | M | ||
2023-10-28 | Plungė rogaining | Plungė | DVET4 | O! Klaipėda MTBO | 5 | 4:01:22 | M | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 37:28 | 1 dzień | 37:28 ( 4) M | ||
2023-10-08 | MTB Žemaitijos taurė, Platelių etapas | Plateliai | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 13 | 1:23:42 | M | ||
2023-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Vidzgirio miškas, Alytus | DV45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:49:45 | 2 zmiana | 48:47 ( 2) M | |
2023-09-23 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Vidzgirio miškas, Alytus | DV45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 11 | 1:08:17 | M | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | O! Klaipėda, Klaipėda | 11 | 3:41:10 | 3 zmiana | 34:46 ( 7) M | |
2023-08-12 | Klaipėda Rogaining | Smiltynė | DVET4 | Kaukas | 17 | 4:01:37 | M | ||
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... | Klaipėda | BM45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:06:05 | 1 dzień 2 dzień | 44:39 ( 3) M 21:26 ( 1) M | |
2023-06-29 | EFOL relay | Nemirseta | M135 | Lithuania | 1 | 1:35:25 | 1 zmiana | 36:08 ( 2) M | |
2023-06-27 | EFOL middle | Pape | M50 | Lithuania | 4 | 57:17 | M | ||
2023-06-26 | EFOL sprint | Palanga | M50 | Lithuania | 4 | 15:26 | M | ||
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Gėsalai, Papė | M50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 52:09 | 1 dzień | 52:09 (11) M | ||
2023-06-16 | Nida - 3 days | Nida | M50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 2:15:19 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 25:07 ( 2) M 1:03:59 ( 5) M 46:13 ( 3) M | |
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 2:43:49 | 3 zmiana | 50:02 ( 4) M | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 41:48 | M | ||
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 2:11:17 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 15:13 ( 4) M 56:49 ( 5) M 59:15 ( 4) M | |
2023-05-05 | Lietuvos čemp. super sprintas | Vilnius | V | O! Klaipėda, Vilnius | 41 | 1:39 | M | ||
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris | M50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 2:02:43 | 1 dzień 2 dzień | 43:01 ( 5) M 1:19:42 ( 6) M | |
2023-04-16 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Ignalina | DV45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 2:08:55 | M | ||
2023-04-15 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Ignalina | DV45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 32:22 | M | ||
2023-04-10 | MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas | Akmenė | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 20 | 1:08:50 | M | ||
2023-04-01 | Prienų Šilo taurė | Prienų r. | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:40:49 | 1 dzień 2 dzień | 1:06:35 ( 3) M 34:14 ( 1) M | |
2023-03-18 | Sezono atidarymo taurė | Kopgalis, Nemirseta | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:10:32 | 1 dzień 2 dzień | 29:34 ( 1) M 40:58 ( 3) M | |
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V50 | O! Klaipėda | 12 | 1:30:48 | 1 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 22:25 (12) M 18:07 (14) M 22:22 ( 8) M 27:54 ( 4) M | |
2022-10-29 | Telšiai rogaining | Telšiai | DVM2 | Tėveliai veža!, Klaipėda | 2 | 1:58:23 | M | ||
2022-10-02 | MTB Žemaitijos taurė, Platelių etapas | Plateliai | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 15 | 1:17:03 | M | ||
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas | Šilėnų miškas, Vilniaus r. | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:09:09 | M | ||
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 1:31:40 | 2 zmiana | 22:22 ( 2) M | |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 1:31:40 | 4 zmiana | 17:03 ( 3) M | |
2022-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kačerginė | DV50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:02:27 | M | ||
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | Dūkštų miškas, Vilniaus r. | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 1:18:35 | M | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 3:37:33 | 3 zmiana | 38:10 (10) M | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV35 | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 11 | 1:00:08 | 1 zmiana | 18:11 (11) M | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 11 | 16:47 | M | ||
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | Balninkai, Alytaus r. | DV50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 45:32 | M | ||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | BM50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1:07:45 | 2 dzień 3 dzień | dsq M 1:07:45 ( 7) M | ||
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 38:18 | M | ||
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | Giraitiškių miškas, Prienų r. | DV50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:28:48 | M | ||
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V3 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 22:07 (15) M 17:34 (10) M 20:55 ( 5) M 17:55 (11) M 20:03 M | ||
2022-03-05 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas | Milikoniai, Šilainiai, Kaunas | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 25:43 | M | ||
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Daugavpils | V95 | O! Klaipėda | 4 | 42:08 | 2 zmiana | 20:44 ( 2) | |
2022-02-12 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Daugavpils | V45 | O! Klaipėda | 4 | 41:11 | |||
2022-02-05 | Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas | Laisvės alėja, Kaunas | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 9 | 28:27 | M | ||
2021-11-14 | Gajos žiemos sprintų taurės 1 etapas | Kaunas | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 19:10 | M | ||
2021-11-13 | Vilnius rogaining | Vilnius | DMEG3 | Užkursim pirtį, Klaipėda | 47 | 2:51:16 | M | ||
2021-10-23 | Šiaulių rogaining | Šiauliai | BMEG3 | O! Klaipėda, Klaipėda | 48 | 2:48:50 | M | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | DV50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:14:14 | 1 dzień 2 dzień | 24:32 ( 1) M 49:42 ( 1) M | |
2021-09-26 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Nemenčinė, Vilniaus r. | DV50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 1:46:48 | M | ||
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Sakiškių miškas, Vilniaus r. | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:41:40 | 2 zmiana | 23:09 ( 1) M | |
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Sakiškių miškas, Vilniaus r. | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:41:40 | 4 zmiana | 23:59 ( 2) M | |
2021-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Fabijoniškės, Vilnius | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 28:05 | M | ||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Subartonių miškas, Varėnos r. | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1:59:28 | 2 zmiana | 39:25 ( 7) M | ||
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS | Vilnius | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 33:11 | 3 dzień | 33:11 ( 5) M | ||
2021-08-13 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 15:55 | 1 dzień 2 dzień | 15:55 ( 3) M dsq M | ||
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 2:50:57 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 15:59 ( 3) M 1:24:57 ( 5) M 1:10:01 ( 7) M | |
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | M50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 54:33 ( 1) M 38:56 ( 1) M | |||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 1:36:29 | 1 dzień 2 dzień | 41:11 ( 5) M 55:18 ( 6) M | |
2021-06-16 | Nida - 5 days | Nida | M50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 36:34 ( 3) M 43:54 ( 3) M 27:05 ( 4) M 1:03:34 ( 2) M 51:18 ( 3) M | ||
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 20 | 57:45 | M | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | DV50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 48:40 | M | ||
2021-05-29 | Baltic masters and open championship | Šiauliai | M50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 2:32:04 | 1 dzień 2 dzień | 1:40:50 (10) M 51:14 (12) M | |
2021-05-22 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Živulčiškės miškas | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 dzień | 1:21:47 ( 5) M | |||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 45:33 | 3 zmiana | 14:28 ( 5) M | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 13 | 15:24 | M | ||
2021-04-11 | Sprinto kontrolinė treniruotė | Telšiai | V | 17 | 23:02 | M | |||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | M50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 1:31:53 | 1 dzień 2 dzień | 32:52 ( 2) M 59:01 ( 7) M | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 2:19:38 | 2 zmiana | 35:17 ( 3) M | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 2:19:38 | 4 zmiana | 31:52 ( 2) M | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 47:12 | M | ||
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BM50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 3:57:09 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 30:08 ( 5) M 2:10:39 ( 5) M 1:16:22 ( 4) M | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 9 | 1:55:23 | 3 zmiana | 36:24 ( 7) M | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | Kibyšių miškas | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:10:35 | M | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:03:59 | 1 zmiana | 17:41 ( 1) M | |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 17:02 | M | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | MBH50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 3:18:37 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 1:03:59 ( 7) M 1:24:08 ( 7) M 50:30 ( 6) M | |
2020-07-31 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Dzūkija | MBH50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 1:03:59 ( 4) M 1:24:08 ( 4) M | |||
2020-07-31 | Baltic MTBO championships (middle, ma... | Dzūkija | MBH50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 2:28:07 | 1 dzień 2 dzień | 1:03:59 ( 7) M 1:24:08 ( 7) M | |
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | BM40 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:16:09 | 1 dzień 2 dzień | 36:44 ( 3) M 39:25 ( 3) M | |
2020-07-19 | Lietuvos čemp. labai ilga | Dievo krėslo miškas | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 2:11:36 | M | ||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | Germanto vila | V-4 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 1:50:50 | 1 dzień 2 dzień | 56:28 ( 7) M 54:22 ( 2) M | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V3 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 27:56 (12) M 31:07 ( 8) M 21:45 ( 7) M 23:47 ( 6) M 23:45 ( 6) M | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:41:51 | 1 dzień 2 dzień | 48:59 ( 2) M 52:52 ( 2) M | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | V50 | Neringos SM, O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 23:23 ( 2) M 31:09 ( 1) M 27:20 ( 1) M 47:58 ( 1) M | ||
2020-06-14 | Alytaus čempionatas | Muiželėnų miškas (I Alytus) | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:00:31 | M | ||
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V50 | O! Klaipėda | 3 | 1:37:20 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 27:56 ( 2) M 22:39 ( 4) M 21:21 ( 6) M 25:24 ( 3) M 29:44 ( 7) M | |
2019-10-26 | Platelių rogaining | Plokštinė | BMEG3 | Putlučiai, Klaipėda | 24 | 3:00:08 | M | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | H50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 1:37:53 | 1 dzień 2 dzień | 54:50 ( 7) M 43:03 ( 8) M | |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ravų miškas, Vilniaus r. | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:11:48 | M | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 2:21:38 | 2 zmiana | 39:21 ( 4) M | |
2019-09-14 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Bubiai | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 1:02:12 ( 3) M 1:40:47 ( 4) M | |||
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | O! Klaipėda, Klaipėda | 14 | 4:22:34 | 4 zmiana | 39:44 (11) M | |
2019-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | M50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:07:46 | 1 dzień 2 dzień | 42:22 ( 1) M 25:24 ( 1) M | |
2019-06-15 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kleboniškio šilas | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 42:19 | M | ||
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 51:51 | M | ||
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Prienai | V40 | O! Klaipėda, Klaipėda | 8 | 3:41:17 | 1 zmiana | 56:59 ( 6) M | |
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Prienai | V40 | O! Klaipėda, Klaipėda | 8 | 3:41:17 | 3 zmiana | 59:07 ( 8) M | |
2019-05-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + ilga | Prienai | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 20:38 ( 3) M dsq M | |||
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prienai | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 56:18 | M | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 2:06:22 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 19:19 ( 3) M 1:05:45 ( 3) M 41:18 ( 2) M | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 56:53 | 1 zmiana | 18:19 ( 4) M | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 18:43 | M | ||
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 1:41:36 | 1 dzień 2 dzień | 41:20 ( 2) M 1:00:16 ( 4) M | |
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Vilūniškės, Vievio sen. | M50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 2:06:29 | 1 dzień 2 dzień | 41:41 ( 7) M 1:24:48 ( 5) M | |
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | V50 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:30:56 | 1 dzień 2 dzień | 44:21 ( 3) M 46:35 ( 2) M | |
2019-02-09 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | Šiauliai | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 24:47 ( 9) M 45:48 (14) M | |||
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V | O! Klaipėda | 48 | 49:37 | 1 dzień 2 dzień | 30:07 (26) M 19:30 (25) M | |
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V50 | O! Klaipėda | 6 | 1:08:16 | 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 23:44 ( 5) M 18:02 ( 4) M 26:30 ( 3) M | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | M45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 14 | 1:56:30 | 1 dzień 2 dzień | 1:05:39 (15) M 50:51 (17) M | |
2018-09-30 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | Klaipėdos miškas | V40 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 1:15:41 | M | ||
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Smiltynė | V40 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:45:55 | 1 zmiana | 27:01 ( 2) | |
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Smiltynė | V40 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:45:55 | 3 zmiana | 25:35 ( 2) M | |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 9 | 1:29:53 | M | ||
2018-09-02 | Klubų taurė | Kirdonys | X | O! Klaipėda, Klaipėda | 18 | 4:58:22 | 10 zmiana | 43:46 ( 9) M | |
2018-07-28 | Jūros šventė | Klaipėda | M45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 1:15:05 | 1 dzień 2 dzień | 42:07 ( 2) M 32:58 ( 2) M | |
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2:15:26 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 23:46 ( 2) M 42:47 ( 5) M 1:08:53 (12) M | ||
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bukiškio miškas, Vilniaus r. | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 38:58 | M | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Kaunas | X35 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 48:50 | 1 zmiana | 15:59 ( 9) M | |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 15:27 | M | ||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | M45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 1:59:36 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 18:44 ( 6) M 50:26 ( 4) M 50:26 ( 5) M | |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Bona Natura, Trakų r. | M45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:55:21 | 1 dzień 2 dzień | 42:36 ( 2) M 1:12:45 ( 3) M | |
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:11:19 | 1 dzień 2 dzień | 41:02 ( 1) M 30:17 ( 1) M | |
2018-03-04 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Senasalis, Vilniaus raj. | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | 2 zmiana | 42:06 ( 3) M | ||
2018-03-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas | Senasalis, Vilniaus r. | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 29:57 | M | ||
2017-11-25 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | V40 | O! Klaipėda | 48 | 22:45 | 3 dzień | 22:45 (18) M | |
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | M45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:45:55 | 1 dzień 2 dzień | 58:57 ( 3) M 46:58 ( 6) M | |
2017-09-17 | Klubų taurė | Avižienių miškas, Vilniaus r. | KOMAN | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | 5 zmiana | 39:40 (11) M | ||
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Panemunės šilas | V40 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 2:38:20 | 2 zmiana | 30:55 ( 5) M | |
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Panemunės šilas | V40 | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 2:38:20 | 4 zmiana | 31:29 ( 3) M | |
2017-09-09 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kleboniškio miškas | V40 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 1:01:33 | M | ||
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 6 | 59:09 | M | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | V35 | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 2:17:43 | 1 zmiana | 42:34 ( 9) M | |
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 2 | 2:52:06 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 18:57 ( 2) M 56:39 ( 3) M 53:20 ( 2) M 43:10 ( 2) M | |
2017-08-06 | Žemaitijos taurės Klaipėdos etapas | Klaipėda | V40 | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 2:09:47 | M | ||
2017-08-05 | EFOL relay | Birštonas | M45 | Lithuania | 2 | 1:49:31 | 1 zmiana | 35:20 ( 3) M | |
2017-08-02 | EFOL sprint + middle | Birštonas | M45 | Lithuania | 1 dzień 2 dzień | 18:05 ( 2) M 52:35 ( 6) M | |||
2017-07-29 | Jūros šventė | Klaipėda | M45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 1:10:07 | 1 dzień 2 dzień | 39:05 ( 1) M 31:02 ( 1) M | |
2017-06-30 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Kaunas | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 58:49 | 1 dzień 2 dzień | 40:59 ( 1) M 17:50 ( 2) M | |
2017-06-10 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti, Lietuvos ... | Zapyškis | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 | 34:19 | M | ||
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 47:06 | M | ||
2017-06-03 | Sveika, Neringa! Olifėjos taurei laim... | Nida | A | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 38:10 | M | ||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X35 | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | 3 zmiana | 12:39 ( 8) M | ||
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 5 | 12:30 | M | ||
2017-03-25 | Sezono atidarymo taurė | Smiltynė, Kairiai | V45 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:28:26 | 1 dzień 2 dzień | 41:16 ( 2) M 47:10 ( 3) M | |
2017-01-22 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | Telšiai | V | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 2:50:46 | 1 zmiana | 1:02:09 (17) M | |
2017-01-21 | Lietuvos OSS čemp. ilga | Telšiai | V45 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 1:23:08 | M | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 5 | 1:28:15 | 1 dzień 2 dzień | 53:23 ( 6) M 34:52 ( 9) M | |
2016-09-30 | WMOC and World Cup round 3 | Kaunas | M45 | O! Klaipėda | 2 dzień 3 dzień | 1:23:42 (26) M 45:35 (19) M | |||
2016-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pašventys, Jurbarko r. | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 48:41 | M | ||
2016-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | MA | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 44:55 | 1 dzień 2 dzień | 20:54 ( 4) M 24:01 ( 1) M | |
2016-05-29 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 33:16 | M | ||
2016-05-28 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 11 | 29:03 | M | ||
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 5 | 13:37 | M | ||
2016-03-19 | Sezono atidarymas | Klaipėda | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:13:15 | 1 dzień 2 dzień | 34:17 ( 1) M 38:58 ( 3) M | |
2015-10-17 | Lietuvos taurė | Neringa | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 8 | 1:22:27 | 1 dzień 2 dzień | 41:02 ( 7) M 41:25 ( 8) M | |
2015-09-20 | Klubų taurė | Šleinių miškas | X | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | 11 zmiana | 51:31 (25) M | ||
2015-09-06 | Lietuvos čemp. ilga | Tytuvėnai, Kelmės r. | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 58:44 | M | ||
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas | Kėdainiai | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 14:28 | M | ||
2015-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:11:40 | 1 dzień 2 dzień | 35:04 ( 1) M 36:36 ( 1) M | |
2015-06-28 | Lietuvos miškininkų čempionatas | A. Stulginskio universitetas | V | Klaipėda | 2 | 51:36 | M | ||
2015-05-30 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Šiauliai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 33:52 ( 3) M 48:52 ( 4) M | |||
2015-05-24 | Lietuvos čemp. estafetė | Kermušija, Druskininkų r. | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 2:01:04 | 3 zmiana | 24:41 ( 3) M | |
2015-05-23 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 37:49 | M | ||
2015-03-28 | Sezono atidarymas | Melnragė, Nemirseta | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1:13:54 | 1 dzień 2 dzień | 35:01 ( 1) M 38:53 ( 2) M | |
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | M45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 12 | 1:37:13 | 1 dzień 2 dzień | 57:55 (10) M 39:18 (14) M | |
2014-10-11 | Klaipėdiečių varžybos | Klaipėda | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 59:14 | 1 dzień 2 dzień | 40:04 ( 2) M 19:10 ( 2) M | |
2014-09-27 | Lietuvos čemp. labai ilga | Gražutė | VC | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 54:40 | M | ||
2014-06-14 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Agurkiškė | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 37:48 | M | ||
2014-05-31 | Baltic championship sprint + middle | Smiltynė, Klaipėda | M40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 27:36 | 1 dzień | 27:36 ( 8) M | ||
2014-05-31 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Smiltynė, Klaipėda | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 dzień | 27:36 ( 6) | |||
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V45 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 47:56 | M | ||
2014-05-17 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Daniliškės, Aukštadvario HE | M40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 11 | 3:00:09 | 1 dzień 2 dzień | 1:00:40 (19) M 1:59:29 (10) M | |
2014-04-13 | Atviros Jurbarko rajono pirmenybės | Pašvenčio girininkija | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 51:54 | M | ||
2014-03-30 | Kopos taurė | Giruliai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 35:28 | M | ||
2014-03-29 | Sezono atidarymas | Smiltynė | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 42:42 | M | ||
2014-03-22 | Rinktinės kontrolinės varžybos | Nida, Juodkrantė | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 dzień | 1:22:50 ( 1) M | |||
2013-10-19 | Lietuvos taurė | Nida, Kuršių nerija | M40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1:49:04 | 1 dzień 2 dzień | 1:13:18 ( 2) M 35:46 ( 2) M | |
2013-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Lavoriškės, Vilniaus r. | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 3:20:24 | 2 zmiana | 46:47 ( 2) M | |
2013-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Lavoriškės, Vilniaus r. | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 3:20:24 | 4 zmiana | 44:18 ( 2) M | |
2013-09-21 | Lietuvos čemp. ilga | Lavoriškės, Vilniaus r. | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 1:42:28 | M | ||
2013-09-08 | Lietuvos čemp. ilga | Trako miškas | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 1:22:08 | M | ||
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 17:11 | M | ||
2013-08-16 | Daugiadienės Telšē | Dievo krėslo miškas, Telšiai | H35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 6 | 2:01:25 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 40:57 ( 5) M 59:07 (11) M 21:21 ( 5) M | |
2013-06-29 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Klaipėda | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 13:47 ( 1) M 34:36 ( 1) M | |||
2013-06-09 | Lietuvos čemp. estafetė | Tytuvėnų reg. parkas | V | Jaunystė OK | 2:17:18 | 2 zmiana | 44:16 (14) M | ||
2013-06-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tytuvėnų reg. parkas | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 46:38 | M | ||
2013-06-02 | Sportas visiems dieninių tarpiniai | Palanga | XA | Jaunystė OK, Klaipėda | 11 | 27:06 | M | ||
2013-06-02 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | ||||
2013-06-01 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 33:51 | M | ||
2013-05-26 | Lietuvos čemp. vidutinė | Kazokiškės | V40 | Viesulo SC, Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 51:56 | M | ||
2013-05-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Panemunės šilas, Kaunas | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 30:44 | M | ||
2013-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir apylinkės | M40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 2:21:26 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 18:58 ( 7) M 1:08:04 ( 7) M 54:24 ( 3) M | |
2013-05-05 | Žemaitijos taurės Klaipėdos etapas | Klaipėda | V40 | Klaipėda | 20 | 2:34:00 | M | ||
2013-04-27 | Prienų čempionatas | Meškapievių miškas, Prienų r. | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 1:03:47 | M | ||
2013-04-20 | Jono Vileišio taurė | Varnikai, Anupriškės, Trakų r. | V40 | Viesulo SC, Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 1:37:03 | 1 dzień 2 dzień | 42:13 ( 2) M 54:50 ( 2) M | |
2013-03-24 | OK Kopa taurė | Kairiai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 29:43 | M | ||
2013-02-24 | Lietuvos čemp. ilga | Riešės miškas, Vilniaus r. | V35 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 1:15:36 | M | ||
2013-02-23 | Lietuvos čemp. sprintas | Riešės miškas, Vilniaus r. | V35 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 26:02 | M | ||
2013-01-19 | OK Perkūno taurė sprintas + vidutinė | Pilaitė, Vilnius | H40 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 1:08:53 | 1 dzień 2 dzień | 28:31 ( 3) M 40:22 ( 3) M | |
2013-01-05 | Tinklinio turnyro OS trasa | Plungė | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 25:56 | M | ||
2012-10-20 | Lietuvos taurė | Antaveršis + Anupriškės | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 2:00:21 | 1 dzień 2 dzień | 1:18:31 (10) M 41:50 ( 4) M | |
2012-10-06 | Žemaitijos taurė | Vilkaičiai Vilkos Telšių r. | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 2:03:57 | 1 dzień 2 dzień | 59:51 ( 1) M 1:04:06 ( 1) M | |
2012-09-29 | Šilo taurė | Prienai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 6 | 59:55 | M | ||
2012-09-16 | Lietuvos čemp. estafetė | Smiltynė, Klaipėda | V40 | Jaunystė OK 2, Klaipėda | dsq | 1 zmiana | 24:24 ( 4) M | ||
2012-09-16 | Lietuvos čemp. estafetė | Smiltynė, Klaipėda | V40 | Jaunystė OK 2, Klaipėda | dsq | 3 zmiana | 13:41 ( 1) M | ||
2012-09-15 | Lietuvos čemp. sprintas | Vasaros estrada, Klaipėda | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 23:28 | M | ||
2012-09-09 | Vilniaus maratonas | Vilnius | VP40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 13 | 1:35:36 | M | ||
2012-08-26 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas, Telšiai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 1:22:06 | M | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Klaipėda | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 8 | 16:56 | M | ||
2012-08-04 | EFOL relay | Druskininkai | M35 | Lithuania | 1 | 1:50:50 | 2 zmiana | 40:03 ( 1) M | |
2012-08-01 | EFOL sprint + middle | Druskininkai | M40 | Lithuania | 1 dzień 2 dzień | 17:32 ( 6) M 47:28 ( 2) M | |||
2012-06-30 | Vembūtų sprintas | Vembūtai, Telšių r. | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 16:49 | M | ||
2012-06-09 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 33:26 | M | ||
2012-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Girelė, Švenčionių raj. | V | Jaunystė OK - Kopa OK, Klaipėda | 2:54:35 | 2 zmiana | 1:06:09 (20) M | ||
2012-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Popeliškė, Švenčionių r. | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 41:09 | M | ||
2012-05-27 | Sportas visiems dieninės | Nemirseta | A | Jaunystė OK, Klaipėda | 15 | 32:07 | M | ||
2012-05-26 | Klaipėdos čempionatas | Inkakliai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 48:42 | M | ||
2012-05-26 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 28:06 | M | ||
2012-05-04 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | M40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 2:34:19 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 20:53 ( 7) M 1:17:32 ( 5) M 55:54 ( 4) M | |
2012-04-28 | Prienų čempionatas | Drubengio žemėlapis, Prienų r. | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 1:03:59 | M | ||
2012-04-21 | Jono Vileišio taurė | Pašvinės ir Pageluvis, Šiaulių r | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 5 | 1:37:35 | 1 dzień 2 dzień | 40:30 ( 4) M 57:05 ( 6) M | |
2012-04-01 | Kauno estafetė | Lietuvos liaudies buities muz. | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 1:54:37 | 1 zmiana | 34:02 ( 7) M | |
2012-03-25 | OK Kopa taurė | Nemirseta | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 45:33 | M | ||
2012-02-18 | Lietuvos čemp. ilga | Baltamiškis | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 1:03:35 | M | ||
2012-02-17 | Lietuvos čemp. sprintas | Baltamiškis | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 16:46 | M | ||
2012-02-12 | Lietuvos čemp. estafetė | Visaginas | V | Kopa OK 2, Klaipėda | 2:43:03 | 3 zmiana | 51:00 (12) M | ||
2012-02-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Visaginas | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 53:08 | M | ||
2011-10-15 | Lietuvos taurė | Lavoriškės, Senasalis | M40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 2:05:25 | 1 dzień 2 dzień | 1:20:30 (12) M 44:55 ( 8) M | |
2011-10-09 | Žemaitijos taurė | Kęstaičiai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 53:38 | M | ||
2011-10-02 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Kulautuva | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 50:32 | M | ||
2011-09-10 | Lietuvos čemp. labai ilga | Aukštieji Paneriai, Vilnius | VC | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 55:09 | M | ||
2011-08-28 | Lietuvos čemp. ilga | Punios šilas, Alytaus raj. | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 15 | 1:26:07 | M | ||
2011-08-27 | Lietuvos čemp. sprintas | Alytus | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 6 | 15:48 | M | ||
2011-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 1:08:11 | 1 dzień 2 dzień | 40:41 ( 1) M 27:30 ( 1) M | |
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | H40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 2:51:52 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 1:04:03 ( 2) M 23:39 ( 9) M 40:34 ( 1) M 43:36 ( 3) M | |
2011-06-18 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Jadagoniai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 51:03 | M | ||
2011-06-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Varnabūdė | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 36:44 | M | ||
2011-05-29 | Sportas visiems dieninės | Palanga | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 33:26 | M | ||
2011-05-28 | Klaipėdos čempionatas | Klaipėda | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 44:57 | M | ||
2011-05-06 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | M40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 3:03:14 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 36:39 ( 3) M 1:24:02 ( 7) M 1:02:33 ( 3) M | |
2011-05-01 | OK Sakas taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 59:56 | M | ||
2011-04-17 | Prienų čempionatas | Paduoblis, Prienų r. | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 56:31 | M | ||
2011-04-16 | Jono Vileišio taurė | Meškapieviai, Prienų r. | V40 | Jaunystė OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 35:11 | M | ||
2011-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 10 | 2:21:49 | 3 zmiana | 44:13 ( 9) M | |
2011-03-27 | Pajūrio taurė | Palanga, Vanagupė | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 33:51 | M | ||
2011-02-27 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Jaunā Forštate, Daugavpils | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 2:53:16 | 3 zmiana | 52:29 ( 2) M | |
2011-02-26 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Jaunā Forštate, Daugavpils | M40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1:07:54 | M | ||
2011-02-16 | Šiaulių slidinėjimo čempionatas | Bubiai, Šiaulių r. | V40 | Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 18:49 | M | ||
2011-01-15 | Lietuvos čemp. sprintas + ilga | Visaginas | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 22:12 ( 3) M 1:15:54 ( 3) M | |||
2010-12-26 | Kalėdinės varžybos | Plungė | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 26:30 | M | ||
2010-10-16 | Lietuvos taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | H40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1:05:12 | 1 dzień 2 dzień | 1:05:12 (10) M dsq M | ||
2010-10-09 | Gintarinė jūrmylė | Smiltynė, Klaipėda | V1 | Jaunystė OK, Klaipėda | 26 | 8:41 | |||
2010-09-11 | Lietuvos čemp. labai ilga | Kairiai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | M | |||
2010-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Telšiai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 1:11:45 | M | ||
2010-08-28 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 15:32 | M | ||
2010-07-31 | Jūros šventė | Klaipėda | V | Jaunystė OK, Klaipėda | 6 | 1:23:30 | 1 dzień 2 dzień | 44:45 (10) M 38:45 ( 6) M | |
2010-07-17 | Klaipėdos rogaining | Klaipėda | X | Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 5:38:40 | M | ||
2010-06-20 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Agurkiškės, Šakių r. sav. | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 45:04 | M | ||
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė | Murmuliškės, Zarasai | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 10 | 2:58:18 | 3 zmiana | 51:01 ( 6) M | |
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Liminiškės, Zarasai | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 42:27 | M | ||
2010-05-30 | Sportas visiems dieninės | Palanga | VB | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 28:43 | M | ||
2010-05-29 | Klaipėdos estafetė | Šernai, Klaipėdos r. | OPEN2 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1:28:17 | 1 zmiana | 1:28:17 ( 2) M | |
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius, Elektrėnų sav. | H40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1:30:06 | 1 dzień 2 dzień | 20:21 ( 7) M 1:09:45 ( 5) M | ||
2010-05-02 | Kauno čemp. ilga | Šventininkų miškas | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 1:14:57 | M | ||
2010-04-25 | Igtisa | Pageluvis - Čeprečiškė | H40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 1:05:49 | M | ||
2010-04-24 | Jono Vileišio taurė | Naisiai, Kelmės raj. | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 36:22 | M | ||
2010-04-18 | Prienų čempionatas | Trys ežerėliai, Prienų r. | V40 | Jaunystė OK, Klaipėda | 6 | 54:59 | M | ||
2010-04-10 | Kauno estafetė | Žiegždriai | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 1:48:38 | 3 zmiana | 33:34 ( 6) M | |
2010-03-28 | Pajūrio taurė | Nemirseta | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 36:52 | M | ||
2010-03-27 | Sezono atidarymas | Melnragė | V | Jaunystė OK, Klaipėda | 11 | 44:46 | M | ||
2010-03-07 | Lietuvos čemp. ilga | Kęstaičiai, Telšių sav. | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 1:08:49 | M | ||
2010-03-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kęstaičiai, Telšių sav. | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:59:58 | 2 zmiana | 37:16 ( 1) M | |
2010-01-23 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Visaginas | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 22:13 ( 2) M 47:00 ( 5) M | |||
2009-10-24 | Lietuvos taurė | Klaipėda | H40 | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 1:45:44 | 1 dzień 2 dzień | 1:07:27 ( 6) M 38:17 ( 4) M | |
2009-09-19 | Mačas OK Jaunystė - OK Kopa | Ketvergiai | H | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 37:26 | |||
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Riešė | V35 | Klaipėda | 10 | 2:29:01 | 1 zmiana | 40:13 ( 3) M | |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė | Riešė, Vilnius | V40 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 39:33 | M | ||
2009-08-01 | Jūros šventė | Klaipėda | V40 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 1:02:17 | 1 dzień 2 dzień | 25:08 ( 1) M 37:09 ( 1) M | |
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | H35 | Viesulo SC, Klaipėda | 36:56 | 1 dzień | 36:56 (13) M | ||
2009-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Aukštadvaris, Lietuva | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 1:22:50 | M | ||
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Elektrėnai, Lietuva | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 12 | 17:23 | M | ||
2009-05-30 | Klaipėdos čempionatas | Klaipėda | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 18:44 | M | ||
2009-05-30 | Sportas visiems | Palanga | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 40:40 ( 5) 35:14 ( 4) M | |||
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | H35 | Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 3:02:39 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 31:36 ( 7) M 1:23:07 ( 7) M 1:07:56 ( 5) M | |
2009-05-09 | Marijampolės pirmenybės | Ąžuolų Būda | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 43:59 | M | ||
2009-05-02 | Kauno čemp. ilgoje trasoje | Elektrėnų sav. Rusakalnio miškas | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 1:28:12 | M | ||
2009-04-26 | Igtisos taurė | Jautmalkė | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 13 | 1:09:58 | M | ||
2009-04-25 | Jono Vileišio taurė | Šaukėnai, Šiaulių r. | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 38:36 | M | ||
2009-03-21 | Žemaitijos pavasaris | Šilalė | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 53:40 | M | ||
2009-02-07 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Visaginas | V35 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 26:34 ( 2) M 48:48 ( 1) M | |||
2009-01-31 | OK Fortūnos taurė | Strėva | V1 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 19 | 2:46:33 | 1 dzień 2 dzień | 1:00:20 (22) M 1:46:13 (24) M | |
2008-10-04 | Durupio estafetė | Aukštadvaris | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 3:00:10 | 3 zmiana | 1:01:22 ( 3) M | |
2008-09-20 | Lietuvos čemp. labai ilga | Živulčiškė | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:12:56 | M | ||
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 4:37:04 | 10 zmiana | 52:22 (11) M | |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 18:15 | M | ||
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pavištytis | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 43:02 | M | ||
2008-08-23 | Plungės raj. pirmenybės | Kalniškiai | V | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 37:10 | M | ||
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | Elniakampis | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 2:46:06 | 3 zmiana | 50:58 ( 1) M | |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Elniakampis | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:05:28 | M | ||
2008-05-24 | Kauno čempionatas ir KASK taurė | Ringovės miškas, Vilkija | V35 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 37:41 | M | ||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | H35 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 2:07:24 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 23:53 ( 2) M 1:02:46 ( 5) M 40:45 ( 5) M | |
2008-05-10 | Baltic masters and open championship | Sapieginė, Paneriai | M35 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 2:15:50 | 1 dzień 2 dzień | 41:32 ( 7) M 1:34:18 ( 7) M | |
2008-05-04 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilelis | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 31:54 | M | ||
2008-05-04 | Atrankinės vidutinė + ilga | Bernati, Palu kalns | D | Kopa OK, Klaipėda | 2 dzień | 1:19:30 ( 4) M | |||
2008-04-27 | Vilniaus čemp. ilga | Bražuolė | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 1:04:14 | M | ||
2008-04-20 | Jono Vileišio taurė | Kurtuvėnų regioninis parkas | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 45:33 | M | ||
2008-03-29 | Kauno estafetė | Žiežmariai | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:08:14 | 1 zmiana | 42:19 ( 4) M | |
2007-12-26 | OK Versmė Kalėdinės varžybos | Plungė | V35 | KL | 1 | 22:39 | M | ||
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | H35 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 1:34:20 | 1 dzień 2 dzień | 57:31 (10) M 36:49 ( 9) M | |
2007-09-02 | Klubų taurė | Druskininkai | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 3:21:45 | 9 zmiana | 47:28 (15) | |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 17:32 | M | ||
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Elektrėnai | H35 | Kopa OK, Klaipėda | 2:18:58 | 4 dzień 5 dzień | 1:19:18 ( 8) M 59:40 ( 4) M | ||
2007-06-10 | Lietuvos čemp. estafetė | Noškūnai | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:28:33 | 1 zmiana | 48:51 ( 5) M | |
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga | Noškūnai, Alytaus r. | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:13:54 | M | ||
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Petroškų miškas, Lazdijų raj. | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 35:03 | M | ||
2007-05-27 | Sportas visiems dieninės | Nemirseta | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 49:33 | M | ||
2007-05-26 | Klaipėdos pirmenybės | Radailiai | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 58:43 | M | ||
2007-05-19 | Lietuvos čemp. kariuomenės | Živulčiškės miškas | X | Lietuvos šaulių sąjunga | 11 | 32:32 | M | ||
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD... | Vilnius | H35 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 2:48:52 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 22:26 ( 9) M 1:29:16 (10) M 57:10 ( 9) M | |
2007-04-29 | Vilniaus čemp. ilga | Burbiškės, Vilnius | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 1:43:13 | M | ||
2007-04-28 | Vilniaus estafetė | Pustalaukis | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:29:28 | 2 zmiana | 48:10 ( 6) M | |
2007-04-22 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | H35 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 48:09 | M | ||
2007-04-21 | Kauno čemp. ilga | Verknės miškas, Aukštadvaris | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 1:21:16 | M | ||
2007-04-01 | Kauno estafetė | Kluoniškiai, Kauno raj. | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:15:27 | 2 zmiana | 46:44 ( 8) M | |
2007-02-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Varnikų miškas | V | Kopa OK 3, Klaipėda | 17 | 3:15:29 | 1 zmiana | 57:47 (21) M | |
2007-02-17 | Lietuvos čemp. ilga | Varnikai | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:31:36 | M | ||
2007-02-03 | Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir v... | Vilnius | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 36:15 ( 3) M 58:24 ( 2) M | |||
2006-12-30 | Naujametinis | Vilnius | V_5 | Viesulo SC, Klaipėda | 54 | 21:35 | |||
2006-12-26 | OK Versmė Kalėdinės varžybos | Gelžio ež. Telšių r. | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 43:28 | M | ||
2006-10-14 | Lietuvos taurė | Seirijai | H35 | Kopa OK, Klaipėda | 1:10:32 | 1 dzień | 1:10:32 (11) M | ||
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... | Gelgaudiškis | V | Kopa OK 2, Klaipėda | 5 | 3:32:59 | 2 zmiana | 1:02:39 ( 5) M | |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... | Švarcgiris, Jurbarkas | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 42:35 | M | ||
2006-09-03 | Klubų taurė | Sariai | X | Kopa OK 2, Klaipėda | dsq | 7 zmiana | 37:22 ( 5) | ||
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas | Jomanto parkas, Vilnius | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 26:23 | M | ||
2006-08-13 | Visaginas 3x4 | Visaginas | H35 | Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 3:17:49 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 32:48 ( 8) M 1:08:05 ( 3) M 23:47 ( 6) M 1:13:09 ( 5) M | |
2006-08-12 | Visagino čemp. | Visaginas | H35 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 36:01 | M | ||
2006-08-05 | Ventė Kintai 36 | Kintai | VYRAI | Klaipėda | 28 | 50:13 | |||
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | H35 | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 4:44:32 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 49:36 ( 9) M 1:19:40 (12) M 44:01 (10) M 55:46 (10) M 55:29 (10) M | |
2006-05-27 | Sportas visiems | Palanga | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 dzień | 42:56 (10) | |||
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H35 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 2:14:07 | 1 dzień 2 dzień | 28:08 (13) M 1:45:59 (18) M | ||
2006-05-06 | Kauno čemp. vidutinė | Kaišiadorių raj., Geri Vakarai | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 1:07:38 | M | ||
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė | Rubikiai | H35 | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 41:44 | M | ||
2006-04-18 | Marijampolės pirmenybės | Varnabūdės miškas | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 52:54 | M | ||
2006-04-15 | Pavasario žibuoklės | Kaskalnis, Jurbarko r. | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 58:26 | M | ||
2006-02-18 | Lietuvos čemp. ilga | Visaginas | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:25:00 | M | ||
2006-02-17 | Lietuvos čemp. estafetė | Visaginas | V | Kopa OK 2, Klaipėda | 13 | 2:10:03 | 1 zmiana | 39:58 (15) M | |
2006-02-11 | Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir v... | Vilnius | V35 | Kopa OK, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień | 26:19 (10) M 50:53 ( 7) M | |||
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | OPEN | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 1:16:09 | 1 dzień 2 dzień | 48:15 ( 2) M 27:54 ( 3) M | |
2005-09-10 | Javonio taurė | Lekėčiai | VC | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 16:00 | M | ||
2005-08-12 | Daugiadienės Visaginas COF | Visaginas | H35 | Viesulo SC, Klaipėda | 1:01:09 | 2 dzień 3 dzień | 45:17 ( 8) M 15:52 ( 8) M | ||
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | H35 | Viesulo SC, Klaipėda | 2:45:44 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 42:15 (10) M 57:25 ( 9) M 18:01 ( 5) M 48:03 (20) M | ||
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga | Burbiškės, Vilnius | V35 | Kaukas OK, Kaunas | 10 | 1:42:26 | M | ||
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bendoriškė, Ignalina | V35 | Kaukas OK, Kaunas | 10 | 42:30 | M | ||
2005-05-28 | Sportas visiems | Palanga | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 dzień | 40:33 ( 4) | |||
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H35 | Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 3:07:14 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 26:31 (12) M 1:29:49 ( 8) M 1:10:54 (11) M | |
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės | Zapsys, Veisiejų sav. | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 1:09:40 | M | ||
2005-04-30 | Klaipėdos apskrities pirm. | Giruliai | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 36:07 | |||
2005-04-17 | Alytaus čempionatas | Kalniškės miškas | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 1:12:14 | M | ||
2005-04-16 | Kauno čemp. ilga | Meškapievis, Prienai | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 1:02:38 | M | ||
2005-04-10 | Tverai - senovės žemaičių sostinė | Lopaičiai | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 54:30 | M | ||
2005-04-09 | Kauno estafetė | Rukla | V | Sakas OK 6, Šiauliai | 2:43:48 | 3 zmiana | 56:50 (20) M | ||
2005-04-02 | Pavasario žibuoklės | Švarcgirio miškas | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 45:50 | M | ||
2005-02-12 | Lietuvos čemp. ilga | Ignalina | H35 | Kaukas OK, Kaunas | 8 | 1:33:00 | M | ||
2005-02-06 | Vilniaus čemp. slidėmis | Salotė, Vilnius | V35 | Kaukas OK, Kaunas | 5 | 1:00:39 | M | ||
2005-02-05 | Lietuvos čemp. sprint | Gudeliai, Vilnius | V35 | Kaukas OK, Kaunas | 7 | 25:46 | M | ||
2004-10-16 | Lietuvos taurė | Nemerseta, Giruliai | H35 | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 1:49:32 | 1 dzień 2 dzień | 43:25 (10) M 1:06:07 ( 6) M | |
2004-10-03 | Javonio taurė | Viečiūnai | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 1:07:50 | M | ||
2004-09-19 | Kauno apskrities pirmenybės | Jonavos rajonas, Londonas | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 1:03:53 | M | ||
2004-08-28 | Lietuvos čemp. estafetė | Vidzgirio miškas | V35 | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 2:15:15 | 3 zmiana | 47:31 ( 6) | |
2004-08-22 | Klubų taurė | Bebrusai | X | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 3:16:45 | 5 zmiana | 33:36 ( 9) | |
2004-06-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | V35 | Kaukas OK, Kaunas | 6 | 18:01 | M | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | V35 | Kaukas OK, Kaunas | 15 | 52:15 | M | ||
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H35 | Kaukas OK, Kaunas | 8 | 2:50:11 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 37:16 (11) M 1:04:12 ( 7) M 1:08:43 (11) M | |
2004-05-09 | Kauno čemp. sprintas | Romainių šilas | V35 | Kaukas OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 17:12 | M | ||
2004-05-08 | Kauno čemp. vidutinė | Lazdijų rajonas, Veisiejai | V35 | Kaukas OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 51:17 | M | ||
2004-05-01 | Klaipėdos pirmenybės | Smiltynė | V35 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 39:29 | |||
2004-04-17 | Kauno čemp. ilga | Ringovės miškas, Vilkija | V35 | Kaukas OK, Kaunas | 5 | 1:07:21 | M | ||
2004-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | V | Kaukas OK 2, Kaunas | 9 | 2:28:41 | 3 zmiana | 53:39 ( 8) M | |
2004-02-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalinos r., Miškiniškės | V | Kaukas OK, Kaunas | 9 | 3:16:08 | 2 zmiana | 1:02:17 (13) M | |
2004-02-21 | Lietuvos čemp. slidėmis ilga | Ignalinos rajonas, Miškiniškės | V35 | Kaukas OK, Kaunas | 12 | 1:46:40 | M | ||
2003-10-18 | Lietuvos taurė | Pabradė | HA | Kaukas OK, Kaunas | 18 | 1:39:45 | 1 dzień 2 dzień | 37:51 (15) M 1:01:54 (18) M | |
2003-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Buktos miškas, Marijampolės r. | V | Kaukas OK 2, Kaunas | 23 | 2:53:16 | 3 zmiana | 58:11 (24) | |
2003-09-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Marių parkas, Mariampolė | VA | Kaukas OK, Kaunas | 13 | 17:28 | |||
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ažušilė | VA | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 1:19:48 | M | ||
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | Girelės miškas, Sariai | VA | Kaukas OK, Kaunas | 16 | 45:43 | M | ||
2003-05-31 | Klaipėdos taurė | Vasaros estrada | V | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 57:45 | M | ||
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | HS | Kaukas OK, Kaunas | 9 | 2:31:43 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 25:17 (12) M 1:00:45 (13) M 1:05:41 (10) M | |
2003-05-01 | Klaipėdos apskrities pirmenybės | Kairiai | V21 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 46:28 | |||
2003-04-26 | Kauno taurė | Rumšiškių miškas | H18 | Kaukas OK, Kaunas | 21 | 57:50 | |||
2003-02-23 | OK Perkūno estafetė | Palūšė | H | Kaukas OK, Klaipėda | 7 | 2:18:33 | 2 zmiana | 52:30 ( 8) | |
2003-02-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalina | H | Kaukas OK, Kaunas | 11 | 2:48:16 | 2 zmiana | 52:45 (11) | |
2003-02-01 | Lietuvos čemp. ilga | Ignalina | H | Kaukas OK, Kaunas | 27 | 2:08:46 | |||
2002-10-19 | Lietuvos taurė | Zelva | H20 | Kaukas OK, Kaunas | 10 | 1:50:28 | 1 dzień 2 dzień | 37:38 ( 9) 1:12:50 (11) | |
2002-09-15 | Lietuvos čemp. estafetė | Ringovės miškas, Vilkija | V | Kaukas OK, Kaunas | 8 | 2:48:04 | 1 zmiana | 1:00:27 (17) | |
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga | Pakarklės miškas, Vilkija | VA | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 1:09:10 | M | ||
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Nida | V | Kaukas OK, Kaunas | 23 | 26:26 | M | ||
2002-09-01 | Kauno čemp. ilga | Antaveršis, Prienų r. | H | Kaukas OK, Kaunas | 14 | 1:51:43 | M | ||
2002-08-31 | Klubų taurė | Sariai, Švenčionių r. | X | Kaukas OK, Kaunas | 11 | 4:10:00 | 9 zmiana | 57:46 (17) | |
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H | Kaukas OK, Kaunas | 15 | 6:35:24 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:11:03 (20) M 1:19:26 (23) M 1:02:40 (15) M 1:46:17 (17) M 1:15:58 (12) M | |
2002-06-29 | EFOL relay | Smiltynė | H | Lithuania | 2 | 1:58:54 | 3 zmiana | 40:44 | |
2002-06-24 | EFOL sprint + middle | Palanga, Klaipėda | H | Metsalita | 1 dzień 2 dzień | 21:40 ( 6) M 1:05:58 (12) M | |||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Kaukas OK, Viesulo SC, Klaipėda | 23 | 3:45:50 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 47:25 (30) M 1:34:23 (28) M 1:24:02 (21) M | |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė | Gailiūnai | V | Viesulo SC, Klaipėda | 30 | 43:56 | |||
2002-04-14 | Kauno čemp. ilga | Dumsiškiai | H | Kaukas OK, Kaunas | 9 | 1:28:31 | |||
2002-04-06 | Kauno estafetė | Agurkiškė | V | Kaukas OK, Kaunas | 7 | 2:00:00 | 1 zmiana | 39:52 ( 8) | |
2002-04-01 | Klaipėdos pirmenybės | ? | H18 | Kaukas OK, Kaunas | 5 | 43:05 | |||
2002-03-17 | OK Miško ikisezoninės | Prienų šilas | H | Kaukas OK, Kaunas | 14 | 1:02:10 | |||
2002-01-20 | Lietuvos čemp. estafetė | Palūšė | H | Kaukas OK, Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 2:54:02 | 3 zmiana | 49:49 (10) | |
2002-01-19 | Lietuvos čemp. vidutinė | Palūšė | H21 | Kaukas OK, Kaunas | 21 | 52:43 | |||
2002-01-18 | Lietuvos čemp. sprintas | Palūšė | H21 | Kaukas OK, Kaunas | 16 | 18:15 | |||
2001-10-20 | Lietuvos taurė | Juodkrantė | H | Kaukas OK, Kaunas | 24 | 2:36:20 | 1 dzień 2 dzień | 1:20:54 (26) M 1:15:26 (21) M | |
2001-10-13 | Apskričių mačas | Žvėrinčius, Prienai | V | Kaukas OK, Kaunas | 7 | 44:43 | |||
2001-09-30 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė ... | Mickūnai | V | Kaukas OK, Kaunas | 7 | 2:18:26 | 3 zmiana | 37:36 ( 5) | |
2001-08-08 | Daugiadienės TAKAS | Nemunaitis | H | Kaukas OK, Kaunas | 16 | 4:51:50 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 45:41 (16) M 1:08:41 (18) M 31:12 (17) M 1:23:47 (16) M 1:02:29 (16) M | |
2001-06-24 | Plungės parkai | Plungė | V | Kaukas OK, Kaunas | 16 | 17:37 | M | ||
2001-06-23 | Lietuvos čemp. klasika | Visvainiai | V | Kaukas OK, Kaunas | 6 | 1:34:51 | M | ||
2001-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Kaskalnis | V | Kaukas OK, Kaunas | 6 | 2:59:20 | 1 zmiana | 38:38 ( 7) | |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa | Smalininkai | V | Kaukas OK, Kaunas | 21 | 34:52 | M | ||
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Smalininkai | V3 | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 25:58 | M | ||
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Kaukas OK, Kaunas | 19 | 3:48:34 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 1:04:27 (23) M 1:26:30 (24) M 1:17:37 (17) M | |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa | Mickūnai | V | Kaukas OK, Kaunas | 14 | 34:48 | |||
2001-04-07 | Kauno estafetė | Kulautuva | V | Kaukas OK, Kaunas | 8 | 2:18:29 | 1 zmiana | 41:33 ( 2) | |
2001-04-01 | Kauno čemp. labai ilga | Lekėčiai | V | Kaukas OK, Kaunas | 11 | 1:29:28 | |||
2001-02-24 | Lietuvos čemp. klasika | Zarasai | H | Kaukas OK, Kaunas | 18 | 2:00:39 | |||
2001-02-23 | Lietuvos čemp. trumpa | Zarasai | H | Kaukas OK, Kaunas | 19 | 41:12 | |||
2000-09-17 | Kauno taurė | Prienai | H21A | Kaukas OK, Kaunas | 11 | 1:33:58 | |||
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Prienai | H21L | Kaukas OK, Kaunas | 3 | 5:35:56 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:18:33 ( 8) 1:06:10 ( 2) 1:12:00 ( 5) 39:09 ( 5) 1:20:04 ( 8) | |
2000-06-11 | Lietuvos čemp. klasika | Bubiai | VB | Kaukas OK, Kaunas | 6 | 46:03 | |||
2000-06-10 | Lietuvos čemp. klasika kval. | Bubiai, Šiaulių r. | V | Kaukas OK, Kaunas | 38 | 1:07:06 | |||
2000-06-04 | Lietuvos čemp. estafetė | Grigiškės | V | Kaukas OK, Kaunas | 9 | 4:13:54 | 3 zmiana | 56:26 ( 8) | |
2000-06-03 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Grigiškės | V2 | Kaukas OK, Kaunas | 16 | 50:01 | |||
2000-04-08 | Kauno estafetė | Šveicarija | V | Kaukas OK, Kaunas | 10 | 2:22:44 | 2 zmiana | 46:35 ( 8) | |
1999-10-09 | Lietuvos taurė | Aukštadvaris | H | Kaukas OK, Kaunas | 18 | 2:38:32 | 1 dzień 2 dzień | 1:17:16 (22) 1:21:16 (19) | |
1999-09-12 | Lietuvos čemp. labai ilga | Gečialaukis, Alytus | V | Kaukas OK, Kaunas | 17 | 3:21:59 | |||
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Aukštadvaris | H21A | Kaukas OK, Kaunas | 5 | 5:22:21 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:17:13 ( 3) 1:24:11 (10) 33:28 ( 4) 1:03:06 ( 3) 1:04:23 (10) | |
1999-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė | Raudondvaris | V | Kaukas OK, Kaunas | 9 | 4:00:48 | 2 zmiana | 57:17 ( 7) | |
1999-06-19 | Lietuvos čemp. klasika | Raudondvaris | VA | Kaukas OK, Kaunas | 6 | 1:02:06 | |||
1999-06-06 | Lietuvos čemp. trumpa | Varnabūdė, Mariampolės r. | V | Kaukas OK, Kaunas | 25 | 35:53 | M | ||
1999-06-05 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Varnabūdė, Marijampolės r. | V3 | Kaukas OK, Klaipėda | 10 | 38:05 | |||
1999-05-21 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | HA | Kaukas OK, Kaunas | 2 | 3:00:08 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 57:09 ( 5) 54:59 ( 3) 1:08:00 ( 4) | |
1999-04-11 | Kauno estafetė | Kluoniškiai | V | Kaukas OK 2, Kaunas | 15 | 2:46:44 | 1 zmiana | 46:17 ( 7) | |
1998-10-10 | Lietuvos taurė | Molėtai | HA | Kaukas OK, Kaunas | 3 | 2:14:41 | 1 dzień 2 dzień | 1:02:01 ( 2) 1:12:40 ( 5) | |
1998-09-05 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Zarasai | V1 | Kaukas OK, Kaunas | 23 | 36:44 | |||
1998-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Gečialaukis | V | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 3:02:33 | 1 zmiana | 50:02 (12) | |
1998-08-29 | Lietuvos čemp. klasika | Balninkai, Alytus | V | Kaukas OK, Kaunas | 23 | 1:54:46 | M | ||
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | H | Kaukas OK, Kaunas | 17 | 6:03:44 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:17:17 (17) 1:21:20 (31) 1:27:31 (21) 32:37 (22) 1:24:59 (22) | |
1998-05-24 | Kauno čempionatas | Čičinai | H | Kaukas OK, Kaunas | 10 | 1:18:15 | |||
1998-05-15 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Kaukas OK, Kaunas | 17 | 3:49:20 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 1:25:28 (20) 1:17:27 (20) 1:06:25 (10) | |
1998-04-05 | Kauno estafetė | Ežerėlis | V | Kaukas OK, Kaunas | 7 | 1:50:01 | 2 zmiana | 40:15 (12) | |
1997-08-30 | Lietuvos čemp. trumpa | Vaivadiškės | V | Kaukas OK, Kaunas | 20 | 29:50 | |||
1997-08-30 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Šilėnai | V3 | Kaukas OK, Kaunas | 8 | 34:01 | |||
1997-07-09 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | HA | Kaukas OK, Kaunas | 9 | 4:58:04 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:08:59 ( 8) 1:03:30 (13) 37:19 (20) 56:07 ( 2) 1:12:09 (11) | |
1997-06-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Telšiai | V | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 3:44:38 | 3 zmiana | 1:08:07 (10) | |
1997-06-21 | Lietuvos čemp. klasika | Telšiai | VB | Kaukas OK, Kaunas | 2 | 47:43 | |||
1997-06-07 | Žemaitijos taurė | ? | H | Kaukas OK, Kaunas | 5 | 2:17:30 | 1 dzień 2 dzień | 1:11:06 ( 7) 1:06:24 ( 5) | |
1997-05-16 | Daugiadienės VILNIUS | Šilėnai, Laurai | HB | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 1:07:07 | 1 dzień 2 dzień | 34:32 ( 5) 32:35 ( 7) | |
1997-04-13 | Kauno čempionatas | ? | H | Kaukas OK, Kaunas | 32 | 1:14:02 | |||
1996-08-31 | Lietuvos čemp. trumpa | Margava, Kauno r. | V | Kaukas OK, Kaunas | 27 | 36:41 | |||
1996-08-31 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Margava, Kauno r. | V2 | Kaukas OK, Kaunas | 2 | 29:31 | |||
1996-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Plateliai | H | Kaukas OK, Kaunas | 14 | 5:12:26 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:04:44 (10) 1:11:20 (19) 42:41 (24) 1:12:38 (11) 1:01:03 (10) | |
1996-06-23 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalina | V | Kaukas OK 2, Kaunas | dsq | 1 zmiana | 1:02:06 (16) | ||
1996-06-22 | Lietuvos čemp. klasika | Ažušilė, Ignalina | V | Kaukas OK, Kaunas | 22 | 1:50:16 | |||
1996-05-17 | Daugiadienės VILNIUS | Paneriai, Turniškės, Belmontas | H | Kaukas OK, Kaunas | 7 | 3:04:04 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 57:33 ( 7) 1:05:58 (13) 1:00:33 ( 7) | |
1996-05-07 | Nida cup | Juodkrantė, Neringa | H | Kaukas OK, Kaunas | 9 | 2:00:09 | 1 dzień 2 dzień | 51:58 ( 6) 1:08:11 (13) | |
1996-04-27 | Klaipėdos taurė | Melnragė | H | Kaukas OK, Kaunas | 6 | 56:14 | |||
1996-04-20 | Vilniaus čempionatas | Karačiūnai (Vilnius) | H | Kaukas OK, Kaunas | 14 | 1:21:38 | |||
1996-04-14 | Kauno čempionatas | ? | H | Kaukas OK, Kaunas | 16 | 1:00:27 | |||
1996-02-10 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalina | V | Kaukas OK 2, Kaunas | 10 | 2:38:28 | 2 zmiana | 50:47 ( 9) | |
1996-02-09 | Lietuvos čemp. trumpa | Ignalina | V | Kaukas OK, Kaunas | 23 | 55:30 | |||
1995-10-14 | Lietuvos taurė | Jadvygava, Pageluvis (Šiauliai) | H | Kaukas OK, Kaunas | 8 | 2:35:20 | 1 dzień 2 dzień | 1:15:34 (13) 1:19:46 ( 8) | |
1995-08-27 | Klubų taurė | Alytaus šilas | X | Kaukas OK, Kaunas | 7 | 4:12:22 | 10 zmiana | 57:22 (14) | |
1995-08-26 | Lietuvos čemp. trumpa | Alytaus šilas | V | Kaukas OK, Kaunas | 7 | 32:46 | |||
1995-08-26 | Lietuvos čemp. trumpa, elitui kval. | Alytaus šilas | V2 | Kaukas OK, Kaunas | 1 | 27:35 | |||
1995-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Pageluvis, Šiauliai | H | Kaukas OK, Kaunas | 5 | 6:07:22 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:18:19 ( 9) 1:08:35 ( 3) 1:14:08 ( 5) 1:08:21 ( 4) 1:17:59 (13) | |
1995-06-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Plokštinė, Plateliai | V | Kaukas OK, Kaunas | 1 | 3:34:28 | 3 zmiana | 50:51 ( 1) | |
1995-06-24 | Lietuvos čemp. klasika | Plokštinė, Plateliai | V | Kaukas OK, Kaunas | 10 | 1:30:44 | |||
1995-06-10 | Kauno čempionatas | ? | H | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 54:49 | |||
1995-05-27 | Baltic championship | Haanja | M | LTU ind | 40 | 1:52:34 | |||
1995-05-19 | Daugiadienės VILNIUS | ? | H | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 2:57:21 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | 55:44 ( 4) 1:12:03 ( 6) 49:34 (10) | |
1995-05-07 | Studentų pirmenybės | Prienai | H | Kaukas OK, Kaunas | 21 | 1:04:42 | |||
1995-04-22 | Lietuvos čemp. labai ilga | Varėna | V | Kaukas OK, Kaunas | 9 | 2:14:21 | |||
1995-04-09 | Kauno estafetė | Žiežmariai | H21 | Kaukas OK, Kaunas | 3 | 2:37:24 | 1 zmiana | 56:05 ( 5) | |
1995-04-08 | Javonio taurė | Žiežmariai | H | Kaukas OK, Kaunas | 3 | 38:33 | |||
1994-08-27 | Lietuvos čemp. klasika | Ignalina | V | Kaukas OK, Kaunas | 13 | 1:36:43 | |||
1994-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H | Kaukas OK, Kaunas | 7 | 6:21:52 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:29:29 ( 6) 1:10:34 ( 7) 1:07:56 ( 8) 1:02:05 ( 6) 1:31:48 ( 8) | |
1994-06-19 | Lietuvos čemp. estafetė | Abromiškės | V | Kaukas OK, Kaunas | 2 | 3:28:00 | 1 zmiana | 54:41 ( 3) | |
1994-06-18 | Lietuvos čemp. trumpa | Abromiškės | V | Kaukas OK, Kaunas | 10 | 33:56 | |||
1994-05-23 | Daugiadienės Vilnius | ? | H | Kaukas OK, Kaunas | 14 | 4:06:48 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 52:22 (14) 1:11:41 ( 9) 1:12:09 (16) 50:36 (18) | |
1994-04-23 | Lietuvos čemp. labai ilga | Kalniškė | V | Kaukas OK, Kaunas | 5 | 2:28:10 | M | ||
1994-02-28 | Lietuvos čemp. estafetė | Zarasai | V | Kaukas OK 2, Kaunas | dsq | 2 zmiana | 1:21:08 (17) | ||
1994-02-26 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa | Zarasai | V | Kaukas OK, Kaunas | 1 dzień 2 dzień | 1:45:00 (13) 1:03:11 (15) | |||
1993-10-24 | Lietuvos taurė | Klaipėda | M | Kaukas OK, Kaunas | 4 | 1:44:49 | 1 dzień 2 dzień | 50:20 ( 2) 54:29 ( 5) | |
1993-09-05 | Baltic championship relay | Ignalina | M | LTU-EST-LTU-LTU | dsq | 1 zmiana | 56:52 ( 6) | ||
1993-09-04 | Baltic championship | Ignalina | M | Kaukas OK, Kaunas | 3:01:41 | ||||
1993-08-28 | Lietuvos čemp. klasika | Kalniškės miškas, Krosna | V | Kaukas OK, Kaunas | 7 | 1:26:52 | |||
1993-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Tolkūnai, Alytus | H | Kaukas OK, Kaunas | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:23:50 ( 9) 1:19:39 ( 8) 1:23:07 (13) 1:10:30 (12) 1:01:58 ( 5) | |||
1993-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė | Anykščiai | V | Kaukas OK, Kaunas | 1 | 3:39:19 | 1 zmiana | 58:30 ( 2) | |
1993-06-19 | Lietuvos čemp. trumpa | Anykščiai | V | Kaukas OK, Kaunas | 30 | 36:48 | |||
1993-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Turniškės, Burbiškės, Užusienis, | H | Kaukas OK, Kaunas | 2 | 4:59:25 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień | 1:04:48 ( 2) 1:16:44 ( 3) 1:30:02 ( 4) 1:07:51 ( 1) | |
1993-05-08 | Lietuvos čemp. labai ilga | Šiauliai | V | Kaukas OK, Kaunas | 13 | 3:17:34 | M | ||
1993-04-04 | Kauno estafetė | Panemunė, Kaunas | H | Pilėnai SK, Kauno r. | 15 | 2:25:21 | 1 zmiana | 35:34 ( 4) | |
1993-03-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Palūšė | V | Kaukas OK, Kaunas | 5 | 2:05:05 | 2 zmiana | 51:21 (17) | |
1993-02-27 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa | Palūšė | V | Kaukas OK, Kaunas | 1 dzień 2 dzień | 1:50:27 (25) 53:40 (20) | |||
1992-06-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Alytus | V | Takas OK, Kaunas | 2 | 3:28:38 | 1 zmiana | 56:17 (11) | |
1992-06-19 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa | Alytus | V | Pilėnai SK, Kaunas | 1 dzień 2 dzień | 1:53:47 (12) 34:45 (24) | |||
1992-04-05 | Kauno estafetė | Prienai | V | Takas OK, Kaunas | 6 | 2:41:16 | 1 zmiana | 47:51 ( 2) | |
1991-10-12 | Lietuvos taurė | Pupasodis, Naravai | H | Oriens OK, Panevėžys | 17 | 3:05:13 | 1 dzień 2 dzień | 1:33:45 (26) 1:31:28 (15) | |
1991-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Prienai | H | Pilėnai SK, Kaunas | 13 | 6:25:54 | 1 dzień 2 dzień 3 dzień 4 dzień 5 dzień | 1:06:25 (17) 1:29:52 (17) 1:04:45 (14) 1:24:55 (12) 1:19:57 (11) | |
1991-06-24 | Lietuvos čemp. estafetė | Aukštadvaris | V | Oriens OK, Panevėžys | 5 | 4:11:28 | 1 zmiana | 1:00:33 ( 4) | |
1991-06-22 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa | Aukštadvaris, Prienai | V | Oriens OK, Panevėžys | 1 dzień | 2:03:24 (19) | |||
1991-06-22 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa | Aukštadvaris, Prienai | VA | Oriens OK, Panevėžys | 2 dzień | 46:00 (18) | |||
1991-02-22 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa | Palūšė, Ignalina | V | Pilėnai, Noreikiškės | 1 dzień | 1:56:50 (21) | |||
1990-09-08 | Klubų taurė | Tolkūnai, Alytaus r. | X | Pilėnai SK, Kauno r. | dsq | 1 zmiana | 50:25 ( 7) | ||
1990-06-22 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa | Katlaukis, Vaivadiškės | V | Kaunas | 1 dzień 2 dzień | 2:30:48 (16) 48:32 (18) | |||
1990-03-04 | Lietuvos čemp. estafetė markiruotė | Kunigiškė | V | Kaunas 2, Kaunas | 4 | 3:11:08 | 4 zmiana | 50:27 ( 5) | |
1990-01-01 | Demo takas 2 | Kaunas | DM55 | Horizontas SK, Klaipėda | 1 dzień 2 dzień 3 dzień | | |||
1989-07-02 | Lietuvos čempionatas | Ilgės ežeras | V | Klaipėda | 21 | 1:45:56 | |||
1989-07-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Germantas | V | Klaipėda | dsq | 1 zmiana | 1:04:03 ( 8) | ||
1989-06-30 | Lietuvos komandinis čempionatas | Lieplaukė | V | Klaipėda | 30 | 1:50:59 | |||
1988-03-13 | Lietuvos čemp. estafetė duotąja krypt... | Valkininkai | V | Klaipėda | 7 | 4:17:05 | 1 zmiana | 1:24:38 ( 7) | |
1988-03-12 | Lietuvos čempionatas duotąja kryptimi | Valkininkai | V | Klaipėda | 18 | 2:20:04 | |||
1988-03-11 | Lietuvos os čempionato lenktynės | Trakai | V | Klaipėda | 23 | 29:12 | |||
1988-02-21 | Lietuvos čemp. estafetė markiruotė | Švenčionys | V | Klaipėda | 7 | 2:44:29 | 3 zmiana | 54:48 ( 6) | |
1988-02-20 | Lietuvos čempionatas markiruotė | Stirniai | V | Klaipėda | 23 | 1:21:16 | |||
1987-07-05 | Lietuvos čemp. estafetė | Aukštadvaris | V | Klaipėda | dsq | 2 zmiana | dsq | ||
1987-07-04 | Lietuvos komandinis čempionatas | Aukštadvaris | V | Klaipėda | 34 | 2:36:20 | |||
1987-07-03 | Kontrolinės varžybos stadione | VPI stadionas, Vilnius | V | Klaipėda | 33 | 18:55 | |||
1987-02-08 | Lietuvos čemp. estafetė markiruotė | Varėna | V17 | Klaipėda | 7 | 2:51:09 | 3 zmiana | 57:50 ( 7) | |
1987-02-07 | Lietuvos čempionatas duotąja kryptimi | Varėna | V17 | Klaipėda | 11 | 2:27:57 | |||
1987-02-06 | Lietuvos os čempionato lenktynės | Varėna | V17 | Klaipėda | 7 | 40:52 | M | ||
1986-08-24 | Lietuvos čemp. estafetė | Skersabaliai | V | Klaipėda | dsq | 3 zmiana | 1:06:16 ( 6) | ||
1986-08-23 | Lietuvos komandinis čempionatas | Skersabaliai | V | Klaipėda | 17 | 1:41:10 | |||
1986-08-22 | Kontrolinės varžybos stadione | Žalgirio stadionas, Vilnius | V | Klaipėda | 33 | 17:55 | |||
1986-03-09 | Lietuvos čemp. estafetė markiruotė | Šiauliai | V17 | Klaipėda | dsq | 3 zmiana | dsq | ||
1986-03-08 | Lietuvos čempionatas duotąja kryptimi | Šiauliai | V17 | Klaipėda | 6 | 1:13:05 | |||
1986-03-07 | Lietuvos os čempionato lenktynės | Šiauliai | V17 | Klaipėda | 10 | 47:24 | |||
1986-02-23 | Lietuvos čempionatas markiruotė | Aukštadvaris | V17 | Klaipėda | 6 | 1:02:35 | |||
1986-02-22 | Lietuvos os čemp. lenktynės | Vilnius | V17 | Klaipėda | 10 | 47:35 | |||
1985-02-17 | Lietuvos čemp. estafetė markiruotė | Aukštadvaris | V17 | Klaipėda | 8 | 2:21:49 | 3 zmiana | 59:20 ( 8) | |
1985-02-16 | Lietuvos čempionatas markiruotė | Aukštadvaris | V17 | Klaipėda | 15 | 1:23:35 | |||
1985-02-03 | Lietuvos čempionatas duotąja kryptimi | Sapieginė | V15 | Klaipėda | 2 | 1:13:17 | |||
1984-02-05 | Lietuvos čemp. estafetė markiruotė | Kotlovka | V17 | Klaipėda | 9 | 3:10:52 | 3 zmiana | 1:05:53 ( 8) | |
1984-02-04 | Lietuvos čempionatas markiruotė | Kotlovka | V17 | Klaipėda | dsq |