Rinktis suma Prailgintas sprintas Prailginta vidutinė Uždelstas startas
Vieta | Grupė | Pavardė, Vardas | Šalis | Klubas, Miestas | suma | Prailgintas sprintas | Prailginta vidutinė | Uždelstas startas |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BM17 | Šinkevičius Dovydas | LTU | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys | 1:51:49 | 23:10 ( 1) | 45:31 ( 2) | 43:08 ( 1) |
2 | BM17 | Taschilin Nikita | RUS | Velo | 1:58:31 | 26:25 ( 2) | 47:08 ( 3) | 44:58 ( 2) |
3 | BWA | Sukholovskaya Uliana | RUS | Velo | 2:07:12 | 26:51 ( 4) | 44:13 ( 1) | 56:08 (10) |
4 | BM50 | Kniukšta Romualdas | LTU | Rudamina OK, Vilnius | 2:09:18 | 26:50 ( 3) | 50:41 ( 4) | 51:47 ( 3) |
5 | BW40 | Reinartaitė Vaida | LTU | Fortūna OK, Vilnius | 2:17:23 | 28:43 ( 5) | 55:28 ( 5) | 53:12 ( 6) |
6 | BM17 | Žigilėjus Vėjus | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 2:20:03 | 30:34 ( 8) | 56:57 ( 7) | 52:32 ( 4) |
7 | BM17 | Lukošius Nojus | LTU | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2:20:52 | 31:57 (11) | 56:16 ( 6) | 52:39 ( 5) |
8 | BM17 | Šambarys Liutauras | LTU | Kopa OK, Klaipėda | 2:27:48 | 31:44 (10) | 57:57 ( 8) | 58:07 (13) |
9 | BW40 | Rubaževičienė Giedrė | LTU | Fortūna OK, Vilnius | 2:29:08 | 33:49 (12) | 59:11 ( 9) | 56:08 (10) |
10 | BM50 | Sysas Algirdas | LTU | Labirintas OK, Vilnius | 2:30:33 | 36:54 (17) | 59:27 (10) | 54:12 ( 7) |
11 | BW40 | Januškevičienė Asta | LTU | Fortūna OK, Vilnius | 2:31:38 | 31:22 ( 9) | 1:04:11 (13) | 56:05 ( 8) |
12 | BM50 | Kasevičius Edmundas | LTU | Jaunystė OK, Klaipėda | 2:34:06 | 35:24 (15) | 1:02:35 (12) | 56:07 ( 9) |
13 | BWA | Špukaitė Karolina | LTU | Sakas OK, Vilnius | 2:38:15 | 29:52 ( 6) | 1:01:07 (11) | 1:07:16 (20) |
14 | BM17 | Meyer Joris | LTU | Kopa OK, Klaipėda | 2:42:09 | 36:52 (16) | 1:07:09 (16) | 58:08 (14) |
15 | BM17 | Baranauskas Augustas | LTU | Kopa OK, Klaipėda | 2:55:12 | 45:34 (29) | 1:09:54 (18) | 59:44 (17) |
16 | BM50 | Sannikau Siarhei | BLR | BSPU, Minsk | 2:58:03 | 34:01 (13) | 1:06:47 (14) | 1:17:15 (28) |
17 | BW40 | Naryshkina Olga | BLR | Kamvol, Minsk | 2:58:12 | 45:55 (30) | 1:07:12 (17) | 1:05:05 (18) |
18 | BM17 | Naumov Artem | RUS | Naumov team | 3:00:58 | 42:16 (21) | 1:20:31 (21) | 58:11 (15) |
19 | BM50 | Čākurs Didzis | LAT | Naukšēni | 3:01:58 | 30:07 ( 7) | 1:32:22 (28) | 59:29 (16) |
20 | BWA | Viluckytė Aurelija | LTU | O! Klaipėda, Vilnius | 3:03:36 | 34:49 (14) | 1:20:59 (24) | 1:07:48 (21) |
21 | BW40 | Stanevičienė Rūta | LTU | Labirintas OK, Vilnius | 3:07:57 | 42:29 (23) | 1:19:02 (19) | 1:06:26 (19) |
22 | BM50 | Jurgelevičius Audrius | LTU | Elektrėnų KK, Elektrėnai | 3:23:20 | 45:31 (28) | 1:20:31 (21) | 1:17:18 (29) |
23 | BW40 | Ranonienė Loreta | LTU | Fortūna OK, Vilnius | 3:27:23 | 42:42 (24) | 1:27:54 (26) | 1:16:47 (27) |
24 | BW40 | Deksnienė Salvinija | LTU | Labirintas OK, Vilnius | 3:30:20 | 39:35 (18) | 1:25:50 (25) | 1:24:55 (31) |
25 | BM17 | Viliūnas Gediminas | LTU | Perkūnas OK, Vilnius | 3:37:39 | 44:19 (26) | 1:40:01 (29) | 1:13:19 (25) |
26 | BM50 | Marozas Saulius | LTU | Labirintas OK, Vilnius | 1:52:02 | 39:43 (19) | dns | 1:12:19 (23) |
27 | BW40 | Mauricė Eglė | LTU | Fortūna OK, Vilnius | 1:53:23 | 45:22 (27) | dns | 1:08:01 (22) |
28 | BM50 | Žemaitis Jonas | LTU | Jaunystė OK, Šakiai | 1:58:15 | 42:19 (22) | dsq | 1:15:56 (26) |
29 | BM17 | Viliūnas Gintautas | LTU | Miežiai, Vilnius | 1:59:33 | 46:20 (31) | dsq | 1:13:13 (24) |
30 | BW40 | Michnovič Ina | LTU | Fortūna OK, Vilnius | 2:00:01 | 41:23 (20) | dns | 1:18:38 (30) |
31 | BWA | Cherednikova Anastasia | RUS | Velo | 2:03:13 | dns | 1:07:04 (15) | 56:09 (12) |
32 | BM50 | Kviecinskas Kęstutis | LTU | Dainava OK, Alytus | 2:04:13 | 43:23 (25) | 1:20:50 (23) | dsq |
33 | BM50 | Petraitis Rolandas | LTU | Oriens OK, Panevėžys | 2:08:14 | 48:57 (32) | 1:19:17 (20) | dsq |
34 | BM17 | Vaičius Aurelijus | LTU | Kopa OK, Klaipėda | 3:01:00 | dsq | 1:32:21 (27) | 1:28:39 (32) |
35 | BW40 | Viliūnienė Rima | LTU | Miežiai, Vilnius | 2:15:57 | dsq | 2:15:57 (30) | dsq |