Rasta startų: 185
Data | Varžybos | Grupė | Pavardė, Vardas | Klubas, Miestas |
---|---|---|---|---|
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | V14 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius |
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | M14 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius |
2024-03-24 | Sostinės sporto centro taurė | V14 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Vilnius |
2023-11-18 | Vilnius city race | V14 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius |
2023-10-14 | Rudaminos taurė | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius |
2023-10-07 | Vilniaus taurė | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Vilnius |
2023-08-20 | LOSF vasaros stovykla | D | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius |
2023-08-20 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Vilnius |
2023-08-20 | Klajūno taurė | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Vilnius |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | MV12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC 2, Vilnius |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Vilnius |
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Vilnius |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius |
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD čemp. bendro starto trasa | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius |
2023-04-01 | Prienų Šilo taurė | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Perkūnas OK, Vilnius |
2023-03-26 | Kauno estafetė | V14 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Vilnius |
2022-12-03 | Vilnius city sprint | V14 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Vilnius |
2022-10-15 | Rudaminos taurė, Lietuvos studentų OS čempionatas | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Vilnius |
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempionatas | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC 2, Vilnius |
2022-08-18 | Labirintas | D | Tankeliavičius Lukas | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius |
2022-08-16 | LOSF vasaros stovykla | D | Tankeliavičius Lukas | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | MV12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC 2, Vilnius |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | V12 | Tankeliavičius Lukas | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius |
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD čemp. ilga | M12 | Tankeliavičius Lukas | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | V12 | Tankeliavičius Lukas | Sostinės SC, Vilnius |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | V12 | Tankeliavičius Lukas | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | V1 | Tankeliavičius Lukas | Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius |
2021-07-19 | LOSF vasaros stovykla | C | Linkevičius Mindaugas | Perkūnas OK, Vilnius |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | V12 | Tankeliavičius Lukas | Perkūnas OK, Vilnius |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | M12 | Panavas Valdemaras | Perkūnas OK, Vilnius |
2020-02-09 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 3 etapas | VC | Montvilovas Ignas | Perkūnas OK, Vilnius |
2020-01-26 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 2 etapas | MC | Adomonytė Emilija | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius |
2019-05-23 | Lietuvos mokyklų žaidynės | M1 | Pavtel Gabriela | Kyviškių pagrindinė mokykla, Vilniaus r. |
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | W10 | Sriubaitė Eva | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | X12 | Sriubaitė Eva | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | M12 | Sriubaitė Eva | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius |
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė | M1 | Sriubaitė Eva | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius |
2018-05-17 | Lietuvos mokyklų žaidynės | M4 | Urbanovič Evelina | Kyviškių pagrindinė mokykla, Vilniaus r. |
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | M18 | Vilkicki Tomaš | VJTC, Kyviškės |
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | M12 | Pipynytė Roberta | Vilniaus m. SC, Vilnius |
2017-05-18 | Lietuvos mokyklų žaidynės | M2 | Grabovskytė Sandra | Kyviškių pagr. mokykla, Vilniaus r. |
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė | OPEN | Guida Darja | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius |
2016-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | M12 | Ibelhauptas Marius | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius |
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas | V12 | Kukauskas Mantas | Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius |
2015-04-24 | Mokinių olimpinis festivalis | M1 | Jakutovič Gabriela | Kyviškių pagrindinė mokykla, Vilniaus r. |
2014-05-31 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | M20 | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2014-05-31 | Baltic championship sprint + middle | W20 | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2014-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | DWA | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2014-04-22 | Vilniaus mokinių sporto žaidynės | M18 | Babrauskaitė Patricija Joana | Pilaitės gimnazija, Vilnius |
2014-04-12 | Alytaus čempionatas | DM18 | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2013-10-19 | Lietuvos taurė | BW18 | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2013-09-21 | Lietuvos čemp. ilga | M18 | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2013-09-15 | Klubų taurė | X | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK 2, Vilnius |
2013-05-26 | Lietuvos čemp. vidutinė | M18 | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2013-05-25 | Lietuvos čemp. sprintas | M18 | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2013-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | DWA | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2013-01-19 | OK Perkūno taurė sprintas + vidutinė | D17 | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2012-10-20 | Lietuvos taurė | DM16 | Babrauskaitė Patricija Joana | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2012-05-27 | Lietuvos čemp. ilga | V16 | Asauskas Dominykas | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2012-04-27 | Mokinių olimpinis festivalis | V3 | Būta Dominykas | Valdorfo mokykla, Vilnius |
2012-02-17 | Lietuvos čemp. sprintas | V16 | Asauskas Dominykas | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2012-02-12 | Lietuvos čemp. estafetė | V | Maišelis Jonas | Perkūnas OK, Vilnius |
2011-05-28 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | V16 | Asauskas Dominykas | Perkūnas OK, Vilnius |
2011-01-15 | Lietuvos čemp. sprintas + ilga | V | Liubartas Artūras | Perkūnas OK, Vilnius |
2010-09-26 | Lietuvos čemp. ilga | V16 | Koniuchovas Darius | Perkūnas OK, Vilnius |
2010-09-25 | Lietuvos čemp. estafetė | V16 | Koniuchovas Darius | Perkūnas OK, Vilnius |
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | M14 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Vilnius |
2010-05-29 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | M40 | Stankevičienė Aušra | Perkūnas OK, Vilnius |
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | D14 | Šapovalovaitė Ieva | Perkūnas OK, Vilnius |
2010-04-30 | Mokinių olimpinis festivalis | M1 | Šapovalovaitė Ieva | Martyno Mažvydo vidurinė mokykla, Vilnius |
2010-04-18 | Prienų čempionatas | M14 | Maišelytė Veronika | Perkūnas OK, Vilnius |
2010-03-06 | Lietuvos čemp. estafetė | M14 | Maišelytė Veronika | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2010-01-23 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | M14 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Vilnius |
2009-10-24 | Lietuvos taurė | D12A | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Vilnius |
2009-09-27 | Lietuvos čemp. ilga | M14 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Vilnius |
2009-09-26 | Lietuvos čemp. estafetė | M16 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK 2, Vilnius |
2009-09-19 | Klajūno taurė | M12 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Vilnius |
2009-09-12 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas | D12 | Stankevičiūtė Greta | Sietyno SM, Vilnius |
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | M14 | Stankevičiūtė Greta | Sietyno SM, Vilnius |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė | M12 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2009-07-17 | MTBO Briedis | D18 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2009-06-13 | Lietuvos čemp. vidutinė + sprintas | M14 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas | M14 | Širkaitė Milda | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius | D12 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2009-05-03 | Vilniaus čemp. vidutinė, OSKD taurė IV etapas | M12 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2009-05-01 | Mokinių olimpinis festivalis | M4 | Stankevičiūtė Greta | Martyno Mažvydo vidurinė mokykla, Vilnius |
2009-04-13 | Alytaus čemp., OSKD taurė I | M12 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Vilnius |
2009-02-07 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | M14 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2009-01-31 | OK Fortūnos taurė | M3 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2008-10-18 | Lietuvos taurė | D12 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2008-09-07 | Klubų taurė | X | Totoris Valentas | Perkūnas OK, Vilnius |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | M12 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | M12A | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2008-08-15 | Visaginas 3x4 | D12 | Stankevičiūtė Greta | Sietyno SM, Vilnius |
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS | D12A | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2008-06-13 | Lietuvos čemp. vidutinė + ilga + sprintas | M14 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | M12 | Stankevičiūtė Greta | Sietyno SM, Vilnius |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | M12A | Stankevičiūtė Greta | Sietyno SM, Vilnius |
2008-05-31 | Sportas visiems | V35 | Stankevičius Tomas | Perkūnas OK, Vilnius |
2008-05-24 | Kauno čempionatas ir KASK taurė | M12 | Stankevičiūtė Greta | Sietyno SM, Vilnius |
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius | D12 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2008-05-01 | Mokinių olimpinis festivalis | M2 | Zenovič Karina | Pilaitės vidurinė mokykla, Vilnius |
2008-04-27 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas | D12 | Stankevičiūtė Greta | Sietyno SM, Vilnius |
2008-04-20 | Jono Vileišio taurė | M12 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2008-04-06 | Prienų čempionatas | M12 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2007-10-13 | Lietuvos taurė | D10 | Maišelytė Veronika | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2007-09-08 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas | M12 | Stankevičiūtė Greta | Sietyno SM, Vilnius |
2007-08-10 | Visaginas 3x4 | D10 | Stankevičiūtė Greta | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2007-06-23 | Olimpinė diena | M12 | Stankevičiūtė Greta | Sietyno SM, Vilnius |
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga | M16A | Valančiūtė Eglė | Sietyno SM, Vilnius |
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | M16 | Valančiūtė Eglė | Sietyno SM, Vilnius |
2007-05-19 | KASK taurė | M16 | Valančiūtė Eglė | Sietyno SM, Vilnius |
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD čemp. | D16 | Valančiūtė Eglė | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2007-05-05 | Mokinių olimpinis festivalis | V1 | Kirilovas Gytis | Martyno Mažvydo vidurinė mokykla, Vilnius |
2007-04-25 | Vilniaus 58-os mokinių žaidynės | D | Stankevičiūtė Greta | Martyno Mažvydo vidurinė mokykla, Vilnius |
2007-04-01 | Kauno estafetė | V14 | Šnioka Paulius | Sietyno SM, Vilnius |
2007-02-18 | Lietuvos čemp. estafetė | V16 | Cibas Domantas | Sietyno SM, Vilnius |
2007-02-17 | Lietuvos čemp. ilga | V16 | Maišelis Jonas | Sietyno SM, Vilnius |
2007-02-03 | Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir vidutinė | V14 | Koniuchovas Darius | Sietyno SM, Vilnius |
2006-11-26 | Vilniaus čemp. markiruotė | V12 | Koniuchovas Darius | Sietyno SM, Vilnius |
2006-10-14 | Lietuvos taurė | MTBO | Stankevičius Tomas | Perkūnas OK, Vilnius |
2006-08-13 | Visaginas 3x4 | H12 | Šnioka Paulius | Sietyno SM, Vilnius |
2006-08-12 | Visagino čemp. | H14 | Šnioka Paulius | Sietyno SM, Vilnius |
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS | H35 | Stankevičius Tomas | Perkūnas OK, Vilnius |
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga | M12 | Zenovič Karina | Sietyno SM, Vilnius |
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė | M12 | Koniuchovaitė Rūta | Sietyno SM, Vilnius |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė | M12 | Koniuchovaitė Rūta | Sietyno SM, Vilnius |
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS | D12 | Koniuchovaitė Rūta | Sietyno SM, Vilnius |
2006-05-13 | KASK taurė | M12 | Koniuchovaitė Rūta | Sietyno SM, Vilnius |
2006-04-30 | Vilniaus čemp. vidutinė, Studentų pirmenybės | M16 | Mikalainytė Gabija | Sietyno SM, Vilnius |
2006-04-29 | Vilniaus čemp., Studentų pirmenybės | M16 | Mikalainytė Gabija | Sietyno SM, Vilnius |
2006-03-05 | OK Fortūnos taurė | H2 | Stankevičius Tomas | Perkūnas, Vilnius |
2006-02-17 | Lietuvos čemp. estafetė | V35 | Stankevičius Tomas | Perkūnas OK, Vilnius |
2006-02-11 | Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir vidutinė | V35 | Stankevičius Tomas | Perkūnas OK, Vilnius |
2005-10-15 | Lietuvos taurė | H16 | Masiokas Laurynas | Panevėžio r. UVS, Krekenava |
2005-08-12 | Daugiadienės Visaginas COF | H | Liubartas Artūras | Sietyno SM, Vilnius |
2005-06-26 | Vilniaus čemp. vidutinė | V | Liubartas Artūras | Perkūnas OK, Vilnius |
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga | V | Liubartas Artūras | Perkūnas OK, Vilnius |
2005-06-11 | Moksleivių finalai estafetė | V14 | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM 2, Vilnius |
2005-06-10 | Moksleivių finalai | V14 | Cibas Domantas | Sietyno SM, Vilnius |
2005-06-05 | Lietuvos čemp. estafetė | V | Liubartas Artūras | Perkūnas OK 2, Vilnius |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | V2 | Liubartas Artūras | Perkūnas OK, Vilnius |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | VB | Liubartas Artūras | Perkūnas OK, Vilnius |
2005-05-28 | KASK taurė | V14-2 | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM, Vilnius |
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės | M40 | Bikelienė Ema | Apuokas OK, Vilnius |
2005-04-29 | Studentų pirmenybės | V | Švetkauskas Edgaras | VPU, Vilnius |
2005-04-24 | Vilniaus estafetė | V14 | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM, Vilnius |
2005-02-06 | Vilniaus čemp. slidėmis | V14 | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM, Vilnius |
2005-02-05 | Lietuvos čemp. sprint | V14 | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM, Vilnius |
2005-01-30 | Lietuvos čemp. middle | V14 | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM, Vilnius |
2004-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | V12A | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM, Vilnius |
2004-08-20 | Jaunių žaidynės estafetė | V | Stupelis Romualdas | Vilnius |
2004-08-18 | Jaunių žaidynės vidutinė ir ilga | V18 | Stupelis Romualdas | Sietyno SM, Vilnius |
2004-07-31 | Lietuvos čemp. sprintas | M16 | Zacharenko Julija | Sietyno SM, Vilnius |
2004-06-30 | Daugiadienės TAKAS | H12A | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM, Vilnius |
2004-06-05 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilga | V12 | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM, Vilnius |
2004-05-29 | KASK taurė | V12 | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM, Vilnius |
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | H12 | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM, Vilnius |
2004-05-08 | Kauno čemp. vidutinė | V | Sakalauskas Simonas | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2004-05-02 | Vilniaus čemp. ilga | V14 | Cibas Domantas | Sietyno SM, Vilnius |
2004-04-25 | Studentų pirmenybės | V | Taškūnas Robertas | Perkūnas OK 2, Vilnius |
2004-04-24 | Studentų pirmenybės | V12 | Pivoriūnas Lukas | Sietyno SM, Vilnius |
2003-10-18 | Lietuvos taurė | H18 | Valatka Gytis | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius |
2003-08-29 | Jaunučių jaunimo žaidynės | M16 | Nechai Aistė | Kelmės r. |
2003-08-20 | CISM individual | MB | Vargas Genaro | Brazil |
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS | H50 | Klusevič Vladimir | Aušra, Vilnius |
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | H18 | Dambrauskas Simas | SM Gaja, Kaunas |
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga | MB | Saldžiūnienė Rasa | Devyni OK, Vilnius |
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS | D35 | Rainienė Regina | Takas OK, Kaunas |
2002-06-08 | Moksleivių čemp. trumpa + klasika | V12B | Grabauskas Edgaras | Jurbarko SM, Jurbarkas |
2002-04-21 | Kauno taurė | V16 | Gerasimov Andrej | Zarasų SM, Zarasai |
2002-04-20 | Jurbarko pirmenybės | M | Puniškytė Kristina | Jurbarko SM, Jurbarkas |
2002-04-13 | Alytus Kaunas Vilnius | V40 | Mikalauskas Robertas | Saulė OK, Vilnius |
2001-10-20 | Lietuvos taurė | D18 | Bankauskaitė Agnė | Krekenava |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė | H14 | Kilbauskas Darius | Lithuania, Zarasų SM |
2001-09-15 | Lietuvos čemp. labai ilga | V50 | Janušauskas Kazys | Takas OK, Kaunas |
2001-08-08 | Daugiadienės TAKAS | D21S | Drifinceva Tatjana | Stiga OK |
2001-07-05 | WMOC finals | M50C | Samėnas Donatas | Kaunas |
2001-07-02 | WMOC qualification | M50-2 | Samėnas Donatas | Kaunas |
2001-06-30 | Nida cup | M50 | Samėnas Donatas | Kaunas |
2001-06-23 | Lietuvos čemp. klasika | VA | Galinauskas Artūras | Sakas OK, Šiauliai |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | V3 | Šimanskas Ramūnas | Medeina OK, Kaunas |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa | V | Šimanskas Ramūnas | Medeina OK, Kaunas |
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | D | Valaitė Asta | Ąžuolas OK, Vilnius |