Varžybų skaičius: 221
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | OPEN2 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 55:17 | T | ||
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | Olando kepurė, Giruliai | MS | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1:29:30 | 1 diena 2 diena | 32:40 ( 3) T 56:50 ( 2) T | |
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Jaunystė OK, Klaipėda | 19 | 4:18:45 | 6 etapas | 55:26 (26) T | |
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... | Klaipėda | WA | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 1:14:13 | 1 diena 2 diena | 52:28 ( 3) T 21:45 ( 2) T | |
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Gėsalai, Papė | WA | Jaunystė OK, Klaipėda | 41:44 | 3 diena | 41:44 ( 8) T | ||
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV | Jaunystė OK, Klaipėda | 11 | 1:16:29 | 1 etapas | 17:01 (17) T | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 23 | 19:59 | T | ||
2023-03-18 | Sezono atidarymo taurė | Kopgalis, Nemirseta | MS | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1:17:19 | 1 diena 2 diena | 37:58 ( 2) T 39:21 ( 2) T | |
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | 7 etapas | 38:18 (17) T | ||
2022-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | WA | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 46:29 | 1 diena 2 diena | 32:51 ( 4) T 13:38 ( 1) T | |
2022-06-17 | Nida - 3 days | Nida | WS | Jaunystė OK, Klaipėda | 1:08:50 | 3 diena | 1:08:50 ( 8) T | ||
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 16 | 18:47 | T | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | M | Jaunystė OK, Klaipėda | 19 | 1:40:50 | 1 diena 2 diena | 49:20 (19) T 51:30 (17) T | |
2021-08-29 | Klubų taurė | Vilnius, Rokantiškės | MIX | Jaunystė OK, Klaipėda | 23 | 5:11:18 | 7 etapas | 1:02:46 (28) T | |
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | WA | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 41:46 ( 6) T 33:04 ( 7) T | |||
2020-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | WA | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:08:20 | 1 diena 2 diena | 33:33 ( 3) T 34:47 ( 3) T | |
2020-06-16 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Kazokiškų miškas | M | KASP 3 R | 5 | 2:50:08 | T | ||
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 10 etapas | 1:07:10 (33) T | ||
2019-07-27 | Jūros šventė | Klaipėda | WA | Kopa OK, Klaipėda | 21:47 | 2 diena | 21:47 ( 4) T | ||
2019-06-29 | Neringa cup | Nida | WA | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 1:18:16 ( 3) T 42:20 ( 4) T | |||
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X | Kopa OK, Klaipėda | 29 | 1:23:26 | 2 etapas | 25:24 (35) T | |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | M | Kopa OK, Klaipėda | 21 | 23:50 | T | ||
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | MS | Kopa OK, Klaipėda | 38:43 | 1 diena 2 diena | 38:43 T dsq T | ||
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | WS | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 1:42:08 | 1 diena 2 diena | 56:55 (14) T 45:13 (13) T | |
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 2:34:21 | 2 etapas | 59:34 (12) T | |
2018-07-28 | Jūros šventė | Klaipėda | WA | Kopa OK, Klaipėda | 26:57 | 2 diena | 26:57 ( 6) T | ||
2018-05-27 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 38:20 | T | ||
2018-05-26 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 41:51 | T | ||
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M | Kopa OK, Klaipėda | 14 | 18:03 | T | ||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | WS | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 2:08:39 | 1 diena 2 diena 3 diena | 18:01 ( 2) T 1:00:24 (10) T 50:14 ( 6) T | |
2018-04-28 | Jono Vileišio taurė | Vėžežero k., Šaukėnų sen., Kelmė | M | Kopa OK, Klaipėda | 58:16 | 1 diena 2 diena | 58:16 ( 3) T dsq T | ||
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | M | Kopa OK, Klaipėda | 44:08 | 1 diena 2 diena | dsq T 44:08 T | ||
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | WS | Kopa OK, Klaipėda | 19 | 1:49:11 | 1 diena 2 diena | 56:46 (15) T 52:25 (26) T | |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilč... | Klaipėda | M | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 1:14:02 | 1 diena 2 diena | 51:07 ( 7) T 22:55 ( 7) T | |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas | MA | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:14:59 | T | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 2:56:21 | 3 etapas | 1:03:53 (10) T | |
2017-07-29 | Jūros šventė | Klaipėda | WA | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:00:24 | 1 diena 2 diena | 37:25 ( 2) T 22:59 ( 2) T | |
2017-05-27 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 57:38 | T | ||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X | Kopa OK, Klaipėda | 19 | 42:06 | 2 etapas | 12:03 (13) T | |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M | Kopa OK, Klaipėda | 20 | 15:09 | T | ||
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC | Vilnius | WS | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 2:33:02 | 1 diena 2 diena 3 diena | 17:01 ( 9) T 1:23:59 (16) T 52:02 (12) T | |
2017-04-29 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. | WA | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 2:05:33 | 1 diena 2 diena | 41:00 ( 7) T 1:24:33 ( 9) T | |
2017-04-02 | Alytaus čempionatas | Einorai | M | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 1:03:15 | T | ||
2017-04-01 | Lietuvos čemp. labai ilga, Šilo taurė | Siponys | M21A | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:51:28 | T | ||
2017-03-25 | Sezono atidarymo taurė | Smiltynė, Kairiai | MS | Kopa OK, Klaipėda | 29:15 | 1 diena | 29:15 T | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | WS | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:23:22 | 1 diena 2 diena | 51:56 ( 3) T 31:26 ( 3) T | |
2016-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pašventys, Jurbarko r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:04:24 | T | ||
2016-09-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Pašventys, Jurbarko r. | MA | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 56:09 | T | ||
2016-09-10 | Klaipėda | Klaipėda | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:00:36 | 1 diena 2 diena | 1:02:54 ( 4) T 57:42 ( 2) T | |
2016-05-28 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 29:05 | T | ||
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | X | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 2 etapas | 21:03 (27) T | ||
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 19:07 | T | ||
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | WA | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 1:44:41 | 1 diena 2 diena | 43:28 ( 7) T 1:01:13 ( 7) T | |
2016-03-13 | Rudaminos estafetė | Rudamina | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:22:25 | 1 etapas | 24:45 ( 5) T | |
2016-03-13 | Rudaminos estafetė | Rudamina | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:22:25 | 3 etapas | 19:30 ( 3) T | |
2015-12-06 | Sportuok miške varžybos | Rumšiškės | M | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 1:10:07 | T | ||
2015-10-24 | Klaipėda | Klaipėda | M | Kopa OK, Klaipėda | 1:08:24 | 1 diena | 1:08:24 ( 7) T | ||
2015-09-20 | Klubų taurė | Šleinių miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 23 | 4:06:56 | 8 etapas | 42:12 (25) T | |
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas | Kėdainiai | MA | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 17:34 | T | ||
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kėdainiai | M2 | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 18:21 | T | ||
2015-08-14 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | WA | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:35:58 | 1 diena 2 diena 3 diena | 22:49 (10) T 1:11:56 ( 7) T 1:01:13 (12) T | |
2014-09-07 | Lietuvos čemp. ilga | Siponys, Birštono sav. | MA | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 1:21:18 | T | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Prienai | M | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 17:13 | T | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Prienai | M2 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 15:37 | T | ||
2014-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | DA | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 2:17:20 | 1 diena 2 diena 3 diena | 42:24 ( 2) T 1:10:34 ( 6) T 24:22 ( 5) T | |
2014-07-26 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Kopa OK, Klaipėda | 20:08 | 2 diena | 20:08 ( 5) T | ||
2014-05-31 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 27:46 | T | ||
2014-05-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:53:46 | 2 etapas | 1:12:40 ( 9) T | |
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 22 | 1:08:43 | T | ||
2014-05-17 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Daniliškės, Aukštadvario HE | W | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 20 | 1:08:02 | 1 diena | 1:08:02 (20) T | |
2014-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | WS | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 2:35:28 | 1 diena 2 diena 3 diena | 20:38 ( 4) T 1:29:16 (14) T 45:34 (14) T | |
2014-04-13 | Atviros Jurbarko rajono pirmenybės | Pašvenčio girininkija | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 1:07:44 | T | ||
2014-03-30 | Kopos taurė | Giruliai | M | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 47:49 | T | ||
2014-03-29 | Sezono atidarymas | Smiltynė | M | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 50:11 | T | ||
2013-10-19 | Lietuvos taurė | Nida, Kuršių nerija | WA | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 15 | 1:53:40 | 1 diena 2 diena | 1:11:59 (17) T 41:41 (12) T | |
2013-09-15 | Klubų taurė | Viečiūnų miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 4:06:04 | 8 etapas | 42:31 (11) T | |
2013-09-14 | Lietuvos čemp. naktinis | Druskininkų miškas | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 1:18:02 | T | ||
2013-09-08 | Lietuvos čemp. ilga | Trako miškas | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 2:09:55 | T | ||
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | MA | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 14:29 | T | ||
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Marijampolė | M1 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 16:59 | T | ||
2013-08-16 | Daugiadienės Telšē | Dievo krėslo miškas, Telšiai | DA | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 1:58:26 | 1 diena 2 diena 3 diena | 43:17 ( 3) T 54:49 ( 2) T 20:20 ( 3) T | |
2013-06-29 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Klaipėda | M | 1 diena 2 diena | 16:41 ( 6) T 46:34 ( 3) T | ||||
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | DS | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 2:47:38 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 46:08 (10) T 54:35 ( 9) T 15:32 ( 1) T 51:23 (16) T | |
2013-06-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tytuvėnų reg. parkas | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 20 | 1:02:21 | T | ||
2013-06-02 | Sportas visiems dieninių tarpiniai | Palanga | XA | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 40 | 39:04 | T | ||
2013-06-02 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 5 | ||||
2013-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir apylinkės | WS | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 1:45:10 | 1 diena 2 diena 3 diena | 16:56 ( 1) T 41:47 ( 3) T 46:27 ( 4) T | |
2013-04-28 | Kauno čemp. ilga | Velnio duobė, Aukštadvaris | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 1:51:26 | T | ||
2013-04-27 | Prienų čempionatas | Meškapievių miškas, Prienų r. | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 1:38:03 | T | ||
2013-03-23 | Sezono atidarymas | Melnragė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 50:09 | T | ||
2012-09-02 | Klubų taurė | Živulčiškė | X | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 4:12:19 | 7 etapas | 54:51 (18) T | |
2012-08-26 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas, Telšiai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 14 | 2:01:26 | T | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Klaipėda | M | Kopa OK, Klaipėda | 17 | 17:43 | T | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Klaipėda | M2 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 12 | 16:19 | T | ||
2012-08-02 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | WS | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 45:35 ( 4) T 53:14 ( 4) T 38:30 ( 4) T 36:36 ( 4) T | ||
2012-06-30 | Vembūtų sprintas | Vembūtai, Telšių r. | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 16:04 | T | ||
2012-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Girelė, Švenčionių raj. | M | Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 2:41:09 | 1 etapas | 1:03:41 (12) T | |
2012-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Popeliškė, Švenčionių r. | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 24 | 1:03:47 | T | ||
2012-05-27 | Sportas visiems dieninės | Nemirseta | A | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 29 | 35:26 | T | ||
2012-05-26 | Klaipėdos čempionatas | Inkakliai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 49:51 | T | ||
2012-05-26 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 25:23 | T | ||
2012-05-04 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | W | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 2:00:08 | 1 diena 2 diena 3 diena | 26:19 (11) T dsq T 1:33:49 (14) T | ||
2012-04-01 | Kauno estafetė | Lietuvos liaudies buities muz. | M | Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 2:09:51 | 1 etapas | 47:48 (16) T | |
2012-03-25 | OK Kopa taurė | Nemirseta | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 55:17 | T | ||
2012-03-24 | Sezono atidarymas | Juodkrantė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 1:07:39 | T | ||
2011-10-22 | Klaipėdiečių varžybos | Giruliai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 46:49 | T | ||
2011-10-15 | Lietuvos taurė | Lavoriškės, Senasalis | W20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 2:15:07 | 1 diena 2 diena | 1:28:56 ( 8) T 46:11 ( 5) T | |
2011-10-09 | Žemaitijos taurė | Kęstaičiai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 57:31 | T | ||
2011-09-25 | Baltic junior cup relay | Falkenberg, Lunaboll | X | Lithuania 5 | 19 | 3:27:05 | 5 etapas | 51:35 (24) | |
2011-09-24 | Baltic junior cup | Falkenberg, Lunaboll | W20 | Lithuania | 28 | 1:41:27 | |||
2011-09-10 | Lietuvos čemp. labai ilga | Aukštieji Paneriai, Vilnius | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 2:21:56 | T | ||
2011-09-03 | Lietuvos čemp. naktinis | Gražutė, Zarasų r. | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 50:03 | T | ||
2011-08-28 | Lietuvos čemp. ilga | Punios šilas, Alytaus raj. | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 57:13 | T | ||
2011-08-27 | Lietuvos čemp. sprintas | Alytus | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 18:53 | T | ||
2011-08-05 | Daugiadienės Telšé | Telšiai | D | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 19 | 3:20:34 | 1 diena 2 diena 3 diena | 23:14 (21) T 1:34:21 (20) T 1:22:59 (16) T | |
2011-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 1:23:07 | 1 diena 2 diena | 49:07 ( 4) T 34:00 ( 3) T | |
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | D20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 3:11:51 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:06:39 ( 1) T 25:27 ( 6) T 47:17 ( 4) T 52:28 ( 4) T | |
2011-06-18 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Jadagoniai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 1:00:19 | T | ||
2011-06-12 | Lietuvos čemp. estafetė | Varnabūdė | M | Kopa OK 2, Klaipėda | 17 | 3:17:15 | 1 etapas | 49:18 (15) T | |
2011-06-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Varnabūdė | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 54:12 | T | ||
2011-05-29 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 40:59 | T | ||
2011-05-28 | Klaipėdos čempionatas | Klaipėda | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 57:35 | T | ||
2011-05-06 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | W20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 4:06:04 | 1 diena 2 diena 3 diena | 58:44 ( 4) T 1:52:48 ( 5) T 1:14:32 ( 4) T | |
2011-05-01 | OK Sakas taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 1:38:46 | T | ||
2011-04-17 | Prienų čempionatas | Paduoblis, Prienų r. | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 1:16:29 | T | ||
2011-04-16 | Jono Vileišio taurė | Meškapieviai, Prienų r. | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 40:43 | T | ||
2011-03-27 | Pajūrio taurė | Palanga, Vanagupė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 49:54 | T | ||
2011-03-26 | Sezono atidarymas | Smiltynė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 1:18:05 | T | ||
2010-12-26 | Kalėdinės varžybos | Plungė | M | Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 33:43 | T | ||
2010-10-23 | Baltic Tour | Smiltynė | W5 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 40:01 ( 3) T 42:53 ( 4) T | |||
2010-10-16 | Lietuvos taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | D20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 2:20:21 | 1 diena 2 diena | 1:16:00 ( 7) T 1:04:21 ( 7) T | |
2010-10-02 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pakarklės miškas, Vilkija | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 1:30:30 | T | ||
2010-09-12 | Klaipėdos čempionatas | Melnragė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 44:29 | T | ||
2010-09-11 | Lietuvos čemp. labai ilga | Kairiai | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 1:40:03 | T | ||
2010-09-05 | Klubų taurė | Paryžiaus miškas, Jonavos r. | X | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 3:48:08 | 7 etapas | 41:33 (13) T | |
2010-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Telšiai | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 1:52:17 | T | ||
2010-08-28 | Mikrosprinto taurės 3 etapo finalas | Germanto vila, Telšiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 5:48 | T | ||
2010-08-28 | Mikrosprinto taurės 3 etapo kvalifika... | Germanto vila, Telšiai | D-2 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 3:58 | T | ||
2010-08-28 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 18:32 | T | ||
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė | Murmuliškės, Zarasai | M | Kopa OK, Klaipėda | 3:30:06 | 1 etapas | 1:18:57 (11) T | ||
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Liminiškės, Zarasai | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 48:58 | T | ||
2010-06-12 | Mikrosprinto taurės 1 etapo finalas | Degučiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 3:21 | T | ||
2010-06-12 | Mikrosprinto taurės 1 etapo kvalifika... | Degučiai | D-2 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 3:45 | T | ||
2010-05-29 | Klaipėdos estafetė | Šernai, Klaipėdos r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 2:09:45 | 2 etapas | 45:12 ( 1) T | |
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius, Elektrėnų sav. | D20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 2:51:36 | 1 diena 2 diena 3 diena | 21:45 ( 2) T 1:33:18 ( 3) T 56:33 ( 2) T | |
2010-05-02 | Kauno čemp. ilga | Šventininkų miškas | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 1:23:34 | T | ||
2010-04-25 | Igtisa | Pageluvis - Čeprečiškė | D20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 1:05:55 | T | ||
2010-04-24 | Jono Vileišio taurė | Naisiai, Kelmės raj. | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 48:59 | T | ||
2010-04-18 | Prienų čempionatas | Trys ežerėliai, Prienų r. | M20 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 56:40 | T | ||
2010-03-28 | Pajūrio taurė | Nemirseta | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 51:12 | T | ||
2010-03-27 | Sezono atidarymas | Melnragė | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 59:50 | T | ||
2009-11-15 | Klaipėdiečių varžybos | Giruliai | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 32:17 | |||
2009-10-24 | Lietuvos taurė | Klaipėda | D18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1:43:17 | 1 diena 2 diena | 57:52 T 45:25 T | ||
2009-09-19 | Mačas OK Jaunystė - OK Kopa | Ketvergiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 34:12 | |||
2009-09-12 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Kęstaičiai | D18 | Viesulo SC, Klaipėda | 19 | 1:32:19 | T | ||
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Riešė | M18 | Viesulo SC, Klaipėda | dsq | 1 etapas | 1:01:00 ( 4) T | ||
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė | Riešė, Vilnius | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 14 | 56:29 | T | ||
2009-08-01 | Jūros šventė | Klaipėda | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 2 | 1:21:12 | 1 diena 2 diena | 36:19 ( 3) T 44:53 ( 1) T | |
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | D18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1:42:21 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 37:45 (10) T dsq T 16:08 ( 5) T 48:28 ( 5) T | ||
2009-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Aukštadvaris, Lietuva | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 1:46:21 | T | ||
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Elektrėnai, Lietuva | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 15:48 | T | ||
2009-05-30 | Klaipėdos čempionatas | Klaipėda | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 23:11 | T | ||
2009-05-30 | Sportas visiems | Palanga | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 31:22 ( 2) 27:19 ( 2) T | |||
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | D18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 4:01:32 | 1 diena 2 diena 3 diena | 40:05 ( 8) T 1:35:21 (11) T 1:46:06 (11) T | |
2009-05-09 | Marijampolės pirmenybės | Ąžuolų Būda | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 1:24:32 | T | ||
2009-05-02 | Kauno čemp. ilgoje trasoje | Elektrėnų sav. Rusakalnio miškas | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 9 | 1:51:55 | T | ||
2009-05-01 | Mokinių olimpinis festivalis | Alytus | M2 | Vytauto Didžiojo gimnazija, Klaipėda | 2 | 33:15 | T | ||
2009-04-26 | Igtisos taurė | Jautmalkė | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 1:06:10 | T | ||
2009-04-25 | Jono Vileišio taurė | Šaukėnai, Šiaulių r. | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 19 | 1:03:33 | T | ||
2009-03-22 | Pajūrio pirmenybės | Pajūris | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 32:17 | T | ||
2009-03-14 | Moksleivių rinktinės stovykla ilga | Juodkrantė | M16 | Klaipėda | 3 | 1:00:17 | T | ||
2009-03-13 | Moksleivių rinktinės stovykla vidutin... | Smiltynė | M18 | Klaipėda | 3 | 32:01 | T | ||
2008-11-15 | OS 50 Klaipėda | Giruliai | M | 6 | 52:26 | ||||
2008-10-18 | Lietuvos taurė | Kochanovka | D18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 19 | 1:52:48 | 1 diena 2 diena | 1:13:57 (21) T 38:51 ( 8) T | |
2008-09-20 | Javonio taurė | Živulčiškė | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 10 | 1:27:22 | T | ||
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Kopa OK 2, Klaipėda | dsq | 7 etapas | 49:14 (16) T | ||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 18:18 | T | ||
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pavištytis | M18A | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 17 | 1:14:41 | T | ||
2008-08-23 | Plungės raj. pirmenybės | Kalniškiai | M | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 5 | 51:50 | T | ||
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | Elniakampis | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 3:40:22 | 3 etapas | 1:12:24 ( 7) T | ||
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Elniakampis | M18A | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 20 | 2:02:45 | T | ||
2008-05-24 | Kauno čempionatas ir KASK taurė | Ringovės miškas, Vilkija | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 21 | 56:54 | T | ||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | D18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 17 | 3:06:55 | 1 diena 2 diena 3 diena | 50:38 (16) T 1:12:24 (14) T 1:03:53 (20) T | |
2008-05-10 | Baltic masters and open championship | Sapieginė, Paneriai | W18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 3 | 2:42:05 | 1 diena 2 diena | 49:05 ( 3) T 1:53:00 ( 3) T | |
2008-05-04 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilelis | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 18 | 51:37 | T | ||
2008-05-01 | Mokinių olimpinis festivalis | Prienai | M1 | Vytauto Didžiojo gimnazija, Klaipėda | 4 | 43:30 | T | ||
2008-04-27 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Bražuolė | D18 | Viesulo SC, Klaipėda | 26 | 1:23:13 | T | ||
2008-04-20 | Jono Vileišio taurė | Kurtuvėnų regioninis parkas | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 22 | 57:15 | |||
2008-03-30 | Pavasaris pietų Lietuvoj | Nikronys, Trakų r. | M18 | Kopa OK, Viesulo SC, Klaipėda | 4 | 48:40 | T | ||
2008-03-29 | Kauno estafetė | Žiežmariai | M18 | Kopa OK, Klaipėda | 2:08:10 | 1 etapas | 47:01 ( 3) T | ||
2007-12-26 | OK Versmė Kalėdinės varžybos | Plungė | M16 | KL | dsq | T | |||
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | D16 | Viesulo SC, Klaipėda | 15 | 1:27:00 | 1 diena 2 diena | 54:20 (15) T 32:40 (11) T | |
2007-09-08 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Vėliučionys | M16 | Viesulo SC, Klaipėda | 24 | 1:17:23 | T | ||
2007-06-10 | Lietuvos čemp. estafetė | Noškūnai | M16 | Viesulo SC, Klaipėda | dsq | 1 etapas | 1:17:18 ( 8) T | ||
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga | Noškūnai, Alytaus r. | M16A | Viesulo SC, Klaipėda | 20 | 1:09:50 | T | ||
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Petroškų miškas, Lazdijų raj. | M16 | Viesulo SC, KLaipėda | 29 | 54:33 | T | ||
2007-05-27 | Sportas visiems dieninės | Nemirseta | M16 | Viesulo SC, Klaipėda | 13 | 33:05 | T | ||
2006-12-26 | OK Versmė Kalėdinės varžybos | Gelžio ež. Telšių r. | M16 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 36:42 | T | ||
2006-10-14 | Lietuvos taurė | Seirijai | D16 | Viesulo SC, Klaipėda | 1:06:46 | 1 diena 2 diena | 1:06:46 (21) T dsq T | ||
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... | Švarcgiris, Jurbarkas | M16 | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 47:05 | T | ||
2006-09-09 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Lieplaukė, Telšių r. | M16 | Viesulo SC, Klaipėda | 26 | 1:24:55 | T | ||
2006-08-25 | Jaunių žaidynės | Panevėžys | M18 | Klaipėda | 1 diena 2 diena 3 diena | 27:07 (29) T 1:03:13 (34) T 1:25:12 (37) T | |||
2006-08-13 | Visaginas 3x4 | Visaginas | D16 | Viesulo SC, Klaipėda | 2:03:51 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 35:33 ( 8) T dsq T 21:07 (11) T 1:07:11 (13) T | ||
2006-08-12 | Visagino čemp. | Visaginas | D16 | Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 30:55 | T | ||
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga | Stripeikiai, Ignalinos raj. | M16A | Viesulo SC, Klaipėda | 24 | 1:03:39 | T | ||
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė | Skersabaliai | M16 | Viesulo SC, Klaipėda | 12 | 43:30 | T | ||
2006-05-27 | Sportas visiems | Palanga | M16 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 diena | 26:14 ( 7) | |||
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D16 | Viesulo SC, Klaipėda | 13 | 3:23:59 | 1 diena 2 diena 3 diena | 37:43 (19) T 1:36:55 (27) T 1:09:21 (18) T | |
2006-05-13 | KASK taurė | Vilnius, Gudeliai | M16 | Viesulo SC, Klaipėda | 35 | 1:07:02 | T | ||
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | D14 | Viesulo SC, Klaipėda | 34 | 1:57:17 | 1 diena 2 diena | 1:19:22 (34) T 37:55 (29) T | |
2005-10-01 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Želsva, Marijampolė | M14 | Viesulo SC, Klaipėda | 28 | 48:35 | T | ||
2005-08-24 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga | Rūdupis, Varnabūdė | M16 | Klaipėda | 1 diena 2 diena | 1:03:06 (63) T 1:44:08 (59) T | |||
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | D14B | Viesulo SC, Klaipėda | 6 | 3:09:50 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 29:28 ( 5) T 50:20 (10) T 16:42 ( 5) T 44:34 (11) T 48:46 ( 9) T | |
2005-06-11 | Moksleivių finalai estafetė | Aukštadvaris, Trakų r. | M14 | Viesulo SC, Klaipėda | dsq | 1 etapas | 1:07:12 (14) T | ||
2005-06-10 | Moksleivių finalai | Aukštadvaris, Trakų r. | M14 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 1:01:07 (27) T 1:40:19 (29) T | |||
2005-05-28 | KASK taurė | Rukla, Jonavos r. | M14 | Viesulo SC, Klaipėda | 36 | 1:09:36 | |||
2005-05-28 | Sportas visiems | Palanga | M14 | Viesulo SC, Klaipėda | 2 diena | 33:29 ( 8) | |||
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | D14 | Viesulo SC, Klaipėda | 25 | 2:55:17 | 1 diena 2 diena 3 diena | 32:28 (23) T 1:47:03 (27) T 35:46 (24) T | |
2005-04-10 | Tverai - senovės žemaičių sostinė | Lopaičiai | M14 | Viesulo SC, Klaipėda | dsq | T | |||
2004-05-30 | Sportas visiems | Palanga | D14 | Viesulo SC, Klaipėda | 14 | 17:05 | T | ||
2004-05-01 | Klaipėdos pirmenybės | Smiltynė | M14 | Sendvario pagrindinė moky, Klaipėda | 4 | 30:16 |