Varžybų skaičius: 184
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-11-25 | Atrask Krekenavą Anykščiuose. Rogaini... | Anykščiai | DV4 | Antaris Team, Vilnius | 11 | 4:01:13 | T | ||
2023-08-12 | Klaipėda Rogaining | Smiltynė | DV4 | Antaris Team, Vilnius | 6 | 3:48:10 | T | ||
2023-06-03 | LTeam Rogaining Olimpinėje dienoje | Panevėžys | DV4 | Antaris Team, Vilnius | 11 | 3:37:14 | T | ||
2023-04-15 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | Ignalina | DV | Telšiai OK, Vilnius | 11 | 40:03 | T | ||
2023-02-11 | LTeam Rogaining | Druskininkai | DV4 | Antaris Team, Vilnius | 1 | 4:05:38 | T | ||
2022-11-26 | Klaipėda rogaining | Klaipėda | DV6 | Antaris Team, Vilnius | 4 | 4:56:22 | T | ||
2022-11-12 | Vilnius rogaining | Vilnius | DV6 | Antaris team, Bijotai | 4 | 6:00:06 | T | ||
2022-10-29 | Telšiai rogaining | Telšiai | DV4 | Antaris Team, Bijotai | 3 | 4:03:44 | T | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | DV | Telšiai OK, Vilnius | 11 | 2:29:30 | 1 diena 2 diena | 1:05:47 (12) T 1:23:43 (10) T | |
2022-10-08 | Atrask Krekenavą. Rogaining | Krekenava | DV4 | Antaris Team, Bijotai | 5 | 3:59:13 | T | ||
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | V | Telšiai OK 2, Telšiai | 8 | 2:28:34 | 1 etapas | 20:00 ( 5) T | |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kulautuva | V | Telšiai OK 2, Telšiai | 8 | 2:28:34 | 4 etapas | 24:45 ( 5) T | |
2022-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kačerginė | DV | Telšiai OK, Vilnius | 15 | 1:22:26 | T | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Telšiai OK, Telšiai | 20 | 4:59:04 | 11 etapas | 1:27:56 (31) T | |
2022-08-27 | Atviros Šilalės pirmenybės | Pajūrio miestelis, Šilalės r. | DV | Telšiai OK, Bijotai | 4 | 52:00 | T | ||
2022-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | BM | Telšiai OK, Vilnius | 2 | 1:16:52 | 1 diena 2 diena | 58:18 ( 3) T 18:34 ( 1) T | |
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | BM | Telšiai OK, Vilnius | 7 | 3:43:23 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:18:27 ( 9) T 58:58 ( 9) T 54:52 (11) T 31:06 ( 9) T | |
2022-06-18 | LTeam Rogaining | Kauno pilis | DV4 | Antaris team, Bijotai | 2 | 4:00:59 | T | ||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... | Vilnius | BM | Telšiai OK, Vilnius | 9 | 4:45:07 | 2 diena 3 diena | 2:48:31 (14) T 1:56:36 (12) T | |
2022-02-19 | LTeam rogaining | Baltasis tiltas | DMEG2 | Antaris team, Bijotai | 1 | 1:58:12 | T | ||
2021-12-19 | Kauno Kalėdinis rogainingas | Kaunas | DV4 | Telšiai OK, Vilnius | 7 | 3:50:34 | T | ||
2021-11-13 | Vilnius rogaining | Vilnius | DV6 | Antaris team, Vilnius | 7 | 6:04:41 | T | ||
2021-11-06 | Atrask Krekenavą | Krekenava | DV4 | Antaris Team, Vilnius | 10 | 4:03:55 | T | ||
2021-10-23 | Šiaulių rogaining | Šiauliai | DV6 | Antaris team, Vilnius | 9 | 4:54:24 | T | ||
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BME | Telšiai OK, Vilnius | 5 | 2:02:55 | 1 diena 2 diena | 35:52 ( 5) T 1:27:03 ( 7) T | |
2021-07-17 | Klaipėda rogaining | Melnragė, Šiaurinis molas | DV6 | Antaris team | 2 | 6:02:03 | T | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | DV | Telšiai OK, Vilnius | 10 | 53:31 | T | ||
2021-05-22 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Živulčiškės miškas | V | Telšiai OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 58:35 (18) T 1:21:15 (14) T | |||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV | Telšiai OK, Telšiai | 13 | 1:08:21 | 3 etapas | 15:57 (14) T | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V | Telšiai OK, Vilnius | 32 | 15:53 | T | ||
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis | Šiauliai | V | Telšiai OK, Vilnius | 20 | 1:25:44 | T | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | BM | Telšiai OK, Vilnius | 12 | 2:10:25 | 1 diena 2 diena | 1:05:33 (13) T 1:04:52 (13) T | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | V | Telšiai OK 3, Telšiai | dsq | 1 etapas | 33:38 (11) T | ||
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Kleboniškis | V | Telšiai OK 3, Telšiai | dsq | 4 etapas | 38:24 (12) T | ||
2020-09-26 | Be active night Šilalė | Šilalė | DMV | Dviratauk įdomiai | 3 | 59:23 | T | ||
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BM | Telšiai OK, Vilnius | 8 | 4:05:43 | 1 diena 2 diena 3 diena | 39:51 (10) T 2:22:52 ( 8) T 1:03:00 (10) T | |
2020-09-12 | Alytaus taurė | Vangelonys, Alytaus r. | DV | Telšiai OK, Vilnius | 3 | 55:12 | T | ||
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Telšiai OK, Telšiai | 20 | 4:40:31 | 9 etapas | 51:34 (16) T | |
2020-08-23 | Kaunas Challenge | Panemunės parkas | R-VYR | Pusė Telšių ir Panevėžio, Vilnius | 2 | 4:52:23 | T | ||
2020-02-01 | LTeam rogaining | Druskininkai | DV4 | Antaris team, Vilnius | 4 | 4:01:34 | T | ||
2019-11-23 | Kauno rogaining | Aukštieji Šančiai | OSKD | Antaris team, Vilnius | 2 | 4:04:31 | T | ||
2019-11-09 | Vilniaus rogaining | Vilnius | DMEG3 | 2 T.O.M.A.I, Vilnius | 1 | 2:59:50 | T | ||
2019-09-28 | Atrask Krekenavą | Krekenava | SPO-V | Antaris team, Vilnius | 6 | 4:04:16 | T | ||
2019-09-14 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... | Bubiai | V | Telšiai OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:10:49 (10) T 1:40:05 ( 9) T | |||
2019-09-07 | Alytaus taurė | Alytus | DV | Telšiai OK, Vilnius | 6 | 47:16 | T | ||
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Telšiai OK, Telšiai | 17 | 4:22:31 | 11 etapas | 49:14 (12) T | |
2019-08-24 | Kaunas Challenge | Kaunas | J-VYR | Antaris team, Vilnius | 13 | 7:18:42 | T | ||
2019-08-03 | Klaipėda Challenge | Klaipėda | J-VYR | Antaris team | 1 diena | 3:45:29 ( 5) T | |||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | MBH | Telšiai OK, Vilnius | 8 | 3:02:09 | 2 diena 3 diena 4 diena | 32:11 (13) T 1:25:29 ( 4) T 1:04:29 (13) T | |
2019-06-01 | Vilnius Challenge | Vilnius | J-VYR | Antaris team, Vilnius | 1 | 5:39:57 | T | ||
2019-05-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + ilga | Prienai | V | Telšiai OK, Vilnius | 1 diena | 23:58 ( 6) T | |||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BM | Telšiai OK, Vilnius | 10 | 3:55:53 | 1 diena 2 diena 3 diena | 38:51 (13) T 1:43:45 (14) T 1:33:17 (14) T | |
2019-05-01 | Miško trasa | Tapeliai | V10 | Telšiai OK | 12 | 42:51 | T | ||
2019-04-06 | Alytaus čempionatas | Alytaus Dainų slėnis | DV | Telšiai OK, Vilnius | 10 | 58:10 | T | ||
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | VS | Telšiai OK, Vilnius | 1 | 1:15:37 | 1 diena 2 diena | 35:39 ( 1) T 39:58 ( 1) T | |
2019-02-02 | Winter challenge | Druskininkai | PRO_M | Antaris team, Vilnius | 11 | 5:02:00 | T | ||
2018-11-24 | Kauno rogaining | Kaunas, Veršvai | OSKD | Antaris team, Vilnius | 1 | 4:00:07 | T | ||
2018-11-10 | Vilniaus rogaining | Vilnius | DMEG3 | 2 T.O.M.A.I, Vilnius | 3 | 2:59:19 | T | ||
2018-10-27 | Telšių rogaining | Germanto vila, Telšiai | DV6 | Telšių liūtą, Vilnius | 3 | 6:00:09 | T | ||
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | BM | Telšiai OK, Vilnius | 1:27:15 | 1 diena 2 diena | 1:27:15 (15) T dsq T | ||
2018-10-06 | Atrask Krekenavą | Krekenava | MEG-V | Dubleriai, Vilnius | 1 | 2:06:49 | T | ||
2018-09-30 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | Klaipėdos miškas | V | Telšiai OK, Vilnius | 7 | 1:24:52 | T | ||
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Smiltynė | V | Telšiai OK 2, Telšiai | 6 | 2:47:39 | 1 etapas | 26:34 ( 4) T | |
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Smiltynė | V | Telšiai OK 2, Telšiai | 6 | 2:47:39 | 4 etapas | 21:56 ( 1) T | |
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V | Telšiai OK, Telšiai | 15 | 2:43:01 | 2 etapas | 52:27 (13) T | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | DV | Telšiai OK, Vilnius | 9 | 1:03:47 | T | ||
2018-09-08 | Baltų lokys adventure race | Labanoro sen. Švenčionių r. | MEG_X | BeRmUdŲ aPsKrItImAs, Vilnius | 7 | 4:15:52 | T | ||
2018-08-25 | Kaunas Challenge | Kaunas | J-VYR | Antaris team - Vaiduoklis, Vilnius | 7 | 7:39:23 | T | ||
2018-07-28 | Klaipėda challenge | Klaipėda | J-VYR | Antaris team - Vaiduoklis, Vilnius | 12 | 5:31:01 | T | ||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | MBH | Telšiai OK, Vilnius | 9 | 4:33:27 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 28:39 (11) T 1:13:51 (15) T 1:31:49 (16) T 1:19:08 (10) T | |
2018-06-16 | Pažink Panevėžį | Berčiūnai, Panevėžio r. | S_V | Dubleriai, Panevėžys | 3 | 6:51:23 | T | ||
2018-06-02 | Vilnius Challenge | Vilnius | J-VYR | Antaris team - Vaiduoklis, Vilnius | 4 | 6:13:29 | T | ||
2018-05-27 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | Vilnius | V | Telšiai OK, Vilnius | 11 | 2:16:28 | T | ||
2018-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + viduti... | Vilnius | V | Telšiai OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 41:03 ( 9) T 1:19:15 (15) T | |||
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | BM | Telšiai OK, Vilnius | 9 | 2:45:41 | 1 diena 2 diena 3 diena | 30:24 (11) T 1:07:20 (13) T 1:07:57 (10) T | |
2018-03-24 | Lietuvos čemp. labai ilga, Alytaus če... | Vidzgiris | DV | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 1:03:13 | T | ||
2018-02-03 | LTeam Winter challenge | Jonava | PRO_V | Antaris team - O! Klaipėda | 3 | 3:53:38 | T | ||
2017-12-02 | Kauno rogaining | Eiguliai, Kleboniškis | OSKD | Antaris team / O!Klaipėda, Vilnius | 3 | 4:00:25 | T | ||
2017-11-11 | Vilniaus rogaining | Vilnius | DMEG3 | Antaris team, O! Klaipėda, Vilnius | 1 | 3:04:40 | T | ||
2017-10-28 | Šiaulių rogaining | Šaukėnai, Šiaulių r. | DV6 | O! Klaipėda, Vilnius | 9 | 6:04:06 | T | ||
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | BM | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 2:42:29 | 1 diena 2 diena | 1:26:44 ( 7) T 1:15:45 ( 9) T | |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilč... | Klaipėda | DV | O! Klaipėda, Klaipėda | 4 | 1:14:11 | 1 diena 2 diena | 51:42 ( 5) T 22:29 ( 3) T | |
2017-09-30 | Atrask Krekenavą | Krekenava | M_V | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 2:14:08 | T | ||
2017-09-17 | Klubų taurė | Avižienių miškas, Vilniaus r. | KOMAN | O! Klaipėda, Klaipėda | dsq | 10 etapas | 41:42 (12) T | ||
2017-09-16 | Klaipėda challenge | Klaipėda | VYR-J | Antaris team, O!Klaipėda, Klaipėda | 24 | 5:15:51 | T | ||
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Panemunės šilas | V | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 3:50:29 | 1 etapas | 30:34 ( 7) T | |
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | Panemunės šilas | V | O! Klaipėda, Klaipėda | 10 | 3:50:29 | 4 etapas | 35:36 (10) T | |
2017-09-09 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | Kleboniškio miškas | V | O! Klaipėda, Klaipėda | 19 | 1:16:19 | T | ||
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | Saušilio miškas | V | O! Klaipėda, Klaipėda | 14 | 3:01:56 | 2 etapas | 1:01:48 (14) T | |
2017-07-29 | Jūros šventė | Klaipėda | MA | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:03:25 | 1 diena 2 diena | 43:04 ( 3) T 20:21 ( 1) T | |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | MBH | O! Klaipėda, Klaipėda | 7 | 3:19:37 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 41:41 ( 8) T 16:36 ( 8) T 1:22:40 ( 8) T 58:40 (15) T | |
2017-06-03 | Vilnius Challenge | Vilnius | R-VYR | Antaris team, Vilnius | 1 | 2:40:59 | T | ||
2017-05-27 | Baltų lokys adventure race | Valkininkų apyl. Varėnos sav. | MEG_V | Vaiduokliai, Klaipėda | 1 | 4:40:03 | T | ||
2017-05-20 | Lietuvos OSKD čemp. ilga + sprintas | Telšiai | V | O! Klaipėda, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 2:17:59 ( 8) T 42:54 (16) T | |||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X | O! Klaipėda 2, Klaipėda | 18 | 41:49 | 3 etapas | 12:46 (13) T | |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V | O! Klaipėda, Klaipėda | 27 | 13:47 | T | ||
2017-05-12 | OSKD treniruotė | Abromiškės | OSKD | 3 | 51:50 | T | |||
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC | Vilnius | BMA | O! Klaipėda, Klaipėda | 1:22:04 | 1 diena 2 diena 3 diena | 19:16 ( 2) T dsq T 1:02:48 ( 1) T | ||
2017-05-01 | MTBO training camp | Vilnius | MA | Lithuania | 3 diena | 1:04:58 (34) T | |||
2017-04-29 | Pažink Panevėžį | Panevėžys | S_V | Antaris, Vilnius | 3 | 3:41:05 | T | ||
2017-04-09 | Kauno čemp. vidutinė | Karmėlavos miškas | MBV | O! Klaipėda, Vilnius | 12 | 1:33:32 | T | ||
2017-04-02 | Alytaus čempionatas | Einorai | DV | O! Klaipėda, Klaipėda | 14 | 1:07:47 | T | ||
2017-03-12 | Icebug taurės 3-as etapas | Koplyčnikai | VB1 | O! Klaipėda, Vilnius | 7 | 1:05:41 | T | ||
2017-02-25 | Icebug taurės 2-as etapas | Kukutiškės | VB1 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 48:42 | T | ||
2017-02-04 | Winter challenge | Druskininkai | PRO_V | Antaris team, Vilnius | 4 | 4:46:46 | T | ||
2017-01-08 | Icebug taurės 1-as etapas | Giruliai, Vilnaius r. | VB1 | O! Klaipėda, Klaipėda | 3 | 1:25:25 | T | ||
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | V | O! Klaipėda, Klaipėda | 34 | 3 diena 4 diena 5 diena | 27:18 (25) T 24:34 (18) T 24:06 (16) T | ||
2016-11-12 | Vilniaus rogaining | Tapeliai, Vilnius | DMEG3 | Antaris team, Vilnius | 2 | 3:02:54 | T | ||
2016-10-29 | Šiaulių rogaining | Kurtuvėnai | DV6 | O! Klaipėda, Antaris team, Vilnius | 7 | 5:42:48 | T | ||
2016-10-22 | Atrask Krekenavą | Krekenava | M_V | Holo team, Vilnius | 3 | 2:02:03 | T | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | BM | Antaris Team, O! Klaipėda, Vilnius | 19 | 4:20:11 | 1 diena 2 diena | 3:00:21 (23) T 1:19:50 (16) T | |
2016-09-24 | Lietuvos čemp. sprintas + ilga | Ignalina | V | O! Klaipėda, Antaris team, Vilnius | 1 diena 2 diena | 42:29 (13) T 2:34:02 (14) T | |||
2016-09-10 | Klaipėda | Klaipėda | DV | Antaris team, Vilnius | 8 | 1:55:01 | 1 diena 2 diena | 55:09 ( 8) T 59:52 (13) T | |
2016-09-04 | Lietuvos čemp. ilga | Šilėnai, Vilniaus r. | VA | O! Klaipėda, Klaipėda | 1:40:37 | T | |||
2016-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | MA | O! Klaipėda, Vilnius | 2 | 45:49 | 1 diena 2 diena | 19:42 ( 1) T 26:07 ( 4) T | |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | MBHA | Antaris team, Vilnius | 1 | 3:02:27 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 42:42 ( 3) T 1:09:50 ( 2) T 31:32 ( 3) T 38:23 ( 2) T | |
2016-05-28 | Baltų lokys adventure race | Nevainionių kaimas, Šalčininkų r | V | Antaris team | 1 | 4:38:07 | T | ||
2016-05-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Pažaislis, Kaunas | V | Antaris team, Vilnius | dsq | 3 etapas | 41:08 ( 7) T | ||
2016-05-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Pažaislis, Kaunas | V | Antaris team, Vilnius | dsq | 6 etapas | 27:39 ( 5) T | ||
2016-05-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | Girionys, Kaunas | V | Antaris team, Vilnius | 14 | 1:12:31 | T | ||
2016-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | BM | Antaris team, Vilnius | 2:30:11 | 1 diena 2 diena 3 diena | 36:18 ( 8) T 1:53:53 (11) T dsq T | ||
2016-05-01 | Pažink Panevėžį | Panevėžys | M_V | Antaris team, Vilnius | 1 | 2:18:55 | T | ||
2016-04-10 | Kauno čemp. vidutinė | Kačerginė | DV | Antaris team, Vilnius | 20 | 1:08:11 | T | ||
2016-04-03 | Alytaus čempionatas | Punios šilas | DV | Antaris team, Vilnius | 13 | 1:24:28 | T | ||
2016-03-19 | Sezono atidarymas | Klaipėda | VS | Antaris, Vilnius | 2 | 1:01:14 | 1 diena 2 diena | 30:58 ( 4) T 30:16 ( 2) T | |
2016-01-10 | Icebug taurė | Varnikų miškas | V2 | Antaris, Vilnius | 8 | 1:16:13 | T | ||
2015-11-28 | Vilniaus rogaining | Tapelių ežeras | DMEG3 | T&T, Vilnius | 11 | 2:58:28 | T | ||
2015-10-24 | Klaipėda | Klaipėda | V | Vaiduoklis, Klaipėda | 11 | 2:14:15 | 1 diena 2 diena | 1:05:32 (11) T 1:08:43 (12) T | |
2015-10-17 | Lietuvos taurė | Neringa | BM | Vaiduoklis, Vilnius | 8 | 1:43:16 | 1 diena 2 diena | 48:47 (12) T 54:29 (10) T | |
2015-10-03 | Atrask Krekenavą | Krekenava | M_V | T&T, Vilnius | 23 | 2:35:39 | T | ||
2015-09-26 | Lietuvos čemp. ilga | Sakiškės, Vilniaus r. | V | Vaiduoklis, Vilnius | 21 | 2:49:58 | T | ||
2015-09-11 | 50 OS metų - 50 KP | Purvynai, Aukštadvaris | V | 11 | 54:47 | T | |||
2015-08-29 | Vilniaus taurė | Pikeliškės, Vilniaus r. | MA | Vaiduoklis, Vilnius | 6 | 1:31:27 | 1 diena 2 diena | 40:20 ( 7) T 51:07 ( 6) T | |
2015-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | MA | Vaiduoklis, Vilnius | 1 | 55:24 | 1 diena 2 diena | 30:26 ( 1) T 24:58 ( 2) T | |
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | MB-HA | Vaiduoklis, Klaipėda | 4 | 4:16:48 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:05:07 ( 4) T 1:20:52 ( 5) T 57:22 ( 5) T 53:27 ( 6) T | |
2015-05-30 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | Šiauliai | V | Vaiduoklis, Vilnius | 1 diena 2 diena | 42:07 (24) T 1:01:09 (22) T | |||
2015-05-30 | Sportas visiems naktinės | Palanga | V | Dream team, Vilnius | 15 | 1:11:47 | T | ||
2015-05-08 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | DMA | Dream team, Klaipėda | 2 | 3:44:19 | 1 diena 2 diena 3 diena | 27:51 ( 1) T 1:47:25 ( 2) T 1:29:03 ( 2) T | |
2014-09-21 | Grand prix 3 etapas | Vilnius | V19 | LAU, Vilnius | 6 | 1:01:41 | T | ||
2014-06-14 | Alytus Challenge | Alytus | V | T & T, Klaipėda | 29 | 4:32:00 | |||
2014-06-07 | Vilnius Challenge | Ozas, Vilnius | SPO-X | Trys kojos, Klaipėda | 135 | 6:45:19 | T | ||
2013-05-26 | Nike aš bėgu | Vilnius | VM | Klaipėda | 144 | 50:04 | T | ||
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Elektrėnai, Lietuva | V20 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 15:34 | T | ||
2009-05-30 | Klaipėdos čempionatas | Klaipėda | V | Viesulo SC, Klaipėda | 14 | 27:19 | T | ||
2009-05-30 | Sportas visiems | Palanga | V | Viesulo SC, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 42:01 (16) dsq T | |||
2009-01-31 | OK Fortūnos taurė | Strėva | V2 | Viesulo SC, Klaipėda | 11 | 2:29:45 | 1 diena 2 diena | 49:03 ( 9) T 1:40:42 (21) T | |
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | Elniakampis | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 3:40:22 | 2 etapas | 1:04:25 ( 7) T | ||
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Elniakampis | V18A | Viesulo SC, Klaipėda | 33 | 2:34:10 | T | ||
2008-05-24 | Kauno čempionatas ir KASK taurė | Ringovės miškas, Vilkija | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 35 | 53:51 | T | ||
2008-04-27 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Bražuolė | H18 | Viesulo SC, Klaipėda | 34 | 1:23:10 | T | ||
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | H18 | Viesulo SC, Klaipėda | 28 | 1:42:20 | 1 diena 2 diena | 1:11:49 (30) T 30:31 (20) T | |
2007-09-08 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Vėliučionys | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 37 | 1:40:45 | T | ||
2007-05-19 | KASK taurė | Živulčiškės miškas | V18 | Viesulo SC, Klaipėda | 39 | 1:45:52 | T | ||
2007-05-05 | Mokinių olimpinis festivalis | Druskininkai | V1 | Vytauto Didžiojo gimnazija, Klaipėda | 12 | 42:36 | T | ||
2006-08-25 | Jaunių žaidynės | Panevėžys | V18 | Klaipėda 2, Klaipėda | 1 diena 2 diena 3 diena | 29:25 (58) T 1:12:34 (47) T 1:26:05 (35) T | |||
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė | Skersabaliai | V16 | Viesulo SC 2, Klaipėda | 13 | 3:15:06 | 2 etapas | 1:14:41 (14) T | |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė | Skersabaliai | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 22 | 1:05:44 | T | ||
2006-05-13 | KASK taurė | Vilnius, Gudeliai | V16B | Viesulo SC, Klaipėda | 26 | 1:15:46 | T | ||
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | H16 | Viesulo SC, Klaipėda | 37 | 1:37:22 | 1 diena 2 diena | 1:02:02 (44) T 35:20 (30) T | |
2005-10-01 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Želsva, Marijampolė | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 19 | 55:00 | T | ||
2005-08-24 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga | Rūdupis, Varnabūdė | V16 | Klaipėda | 1 diena 2 diena | 49:04 (54) T 1:30:30 (57) T | |||
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | H16A | Viesulo SC, Klaipėda | 26 | 4:18:19 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 59:04 (34) T 1:15:48 (34) T 21:02 (27) T 49:54 (31) T 52:31 (26) T | |
2005-06-19 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Lekėčiai | V16 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 53:48 | T | ||
2005-06-11 | Moksleivių finalai estafetė | Aukštadvaris, Trakų r. | V16 | Viesulo SC 2, Klaipėda | dsq | 1 etapas | 1:32:29 (17) T | ||
2005-06-10 | Moksleivių finalai | Aukštadvaris, Trakų r. | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 diena 2 diena | dsq T 2:28:55 (44) T | |||
2005-05-28 | KASK taurė | Rukla, Jonavos r. | V16-2 | Viesulo SC, Klaipėda | 16 | 1:13:52 | T | ||
2005-05-08 | Moksleivių žaidynės | Žirniškiai, Jurbarko raj. | V16 | Klaipėda | 22 | 46:01 | |||
2004-10-16 | Lietuvos taurė | Nemerseta, Giruliai | H14 | Viesulo SC, Klaipėda | 14 | 1:12:17 | 1 diena 2 diena | 26:48 ( 7) T 45:29 (18) T | |
2004-09-25 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prapuolai, Vilnius | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 8 | 36:06 | |||
2004-09-19 | Kauno apskrities pirmenybės | Jonavos rajonas, Londonas | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 12 | 34:26 | T | ||
2004-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Kalniškės miškas | V14A | Viesulo SC, Klaipėda | 19 | 58:28 | T | ||
2004-08-28 | Moksleivių čemp. sprintas | Likiškėlių miškas | V14A | Viesulo SC, Klaipėda | 12 | 16:31 | T | ||
2004-06-06 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. estafet... | Vilkamušio miškas, Pabradė | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | dsq | 2 etapas | dsq | ||
2004-06-05 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilga | Vilkamušio miškas, Pabradė | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 24 | 57:43 | T | ||
2004-05-29 | KASK taurė | Žadvainiai, Šiaulių r. | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 13 | 53:33 | |||
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H14 | Viesulo SC, Klaipėda | 17 | 1:58:56 | 1 diena 2 diena 3 diena | 46:02 (15) T 30:55 (11) T 41:59 (29) T | |
2004-05-01 | Klaipėdos pirmenybės | Smiltynė | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 1 | 30:52 | |||
2004-02-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalinos r., Miškiniškės | V16 | Viesulo SC, Klaipėda | dsq | 2 etapas | 1:18:54 ( 8) T | ||
2004-02-21 | Lietuvos čemp. slidėmis ilga | Ignalinos rajonas, Miškiniškės | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 13 | 2:19:42 | T | ||
2003-10-18 | Lietuvos taurė | Pabradė | H14 | Viesulo SC, Klaipėda | 39 | 1:39:53 | 1 diena 2 diena | 57:47 (41) T 42:06 (33) T | |
2003-06-01 | Sportas visiems | Palanga, Ošupio miškas | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 14 | 1:00:40 | |||
2003-05-31 | Klaipėdos taurė | Vasaros estrada | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 12 | 47:58 | T | ||
2003-05-04 | Orbit moksleivių žaidynės | Dumsiškių miškas, Jonavos r. | H5 | Saulėtekio pagrindinė mokykla, Klaipėda | 8 | 1:00:26 | |||
2003-05-01 | Klaipėdos apskrities pirmenybės | Kairiai | V14 | Viesulo SC, Klaipėda | 7 | 42:31 |