Varžybų skaičius: 32
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022-05-15 | Baltic championship relay | Griščati, Rēzekne | W | Latvia 2 | dsq | 2 etapas | 43:00 ( 5) | ||
2022-05-14 | Baltic championship | Griščati, Rēzekne | W | Latvia | 9 | 1:23:49 | |||
2017-05-21 | Baltic championship relay | Šeimaties miškas, Tauragnai | W | Latvia 2 | 7 | 2:11:09 | 2 etapas | 50:23 ( 9) T | |
2017-05-20 | Baltic championship | Stripeikiai, Ignalinos r. | W | Latvia | 23 | 1:41:52 | T | ||
2016-08-04 | WUOC relay | Miskolc | W | Latvia | 17 | 2:41:29 | 3 etapas | 57:52 (26) | |
2016-07-31 | WUOC sprint + long + middle | Miskolc | W | Latvia | 3 diena | 54:11 (71) | |||
2015-05-31 | Baltic championship relay | Tukums | W20 | Latvia 3 | 8 | 2:21:04 | 1 etapas | 47:48 (11) | |
2015-05-30 | Baltic championship | Tukums | W20 | Latvia | 11 | 1:23:07 | |||
2014-11-02 | Baltic junior cup | Gdynia | W18 | Latvia | 6 | 49:40 | |||
2014-11-01 | Baltic junior cup relay | Gdynia | X | Latvija | 9 | 2:22:25 | 2 etapas | 36:02 (16) | |
2014-06-28 | EYOC relay | Strumica | X | FRA-LAT-LAT | dsq | 2 etapas | dsq | ||
2014-06-26 | EYOC sprint + long | Strumica | W18 | Latvia | 1 diena 2 diena | 18:34 (79) 1:12:57 (53) | |||
2014-05-31 | Baltic championship | Gražutė, Zarasų r. | W18 | Latvia | 17 | 1:21:04 | T | ||
2013-10-27 | EYOC relay | Caldas da Rainha | X | Latvia | 20 | 1:47:38 | 2 etapas | 39:38 (21) | |
2013-10-25 | EYOC sprint + long | Caldas da Rainha | W18 | Latvia | 1 diena 2 diena | 18:03 (75) 1:08:51 (84) | |||
2013-10-06 | Baltic junior cup relay | Siikaranta | X | Latvia 4 | 20 | 3:42:12 | 2 etapas | 36:45 ( 8) | |
2013-10-05 | Baltic junior cup | Siikaranta | W18 | Latvia | 25 | 1:17:17 | |||
2013-05-19 | Baltic championship relay | Ruusmäe | W20 | Latvia 3 | 5 | 1:45:58 | 3 etapas | 37:07 (10) | |
2013-05-18 | Baltic championship | Ruusmäe | W18 | Latvia | 13 | 1:04:50 | |||
2012-10-14 | Baltic junior cup relay | Ventspils | X | Latvia | 4 | 2:24:57 | 3 etapas | 32:06 (12) | |
2012-10-13 | Baltic junior cup | Ventspils | W16 | Latvia | 1 | 50:29 | |||
2012-07-01 | EYOC relay | Bugeat, Limousin | W16 | Latvia | 11 | 1:56:13 | 2 etapas | 35:55 ( 8) | |
2012-06-29 | EYOC sprint + long | Bugeat, Limousin | W16 | Latvia | 1 diena 2 diena | 13:48 (39) 54:47 (45) | |||
2012-05-27 | Baltic championship relay | Ratnieki, Sigulda | W16 | Latvia | 2 | 1:43:59 | 2 etapas | 28:53 ( 1) | |
2012-05-26 | Baltic championship | Ratnieki, Sigulda | W16 | Latvia | dsq | ||||
2011-09-25 | Baltic junior cup relay | Falkenberg, Lunaboll | X | Latvia 2 | 8 | 3:09:56 | 4 etapas | 28:45 ( 7) | |
2011-09-24 | Baltic junior cup | Falkenberg, Lunaboll | W16 | Latvia | 10 | 55:36 | |||
2011-06-26 | EYOC relay | Jindrichuv Hradec | W16 | Latvia | dsq | 3 etapas | dsq | ||
2011-06-24 | EYOC sprint + long | Jindrichuv Hradec | W16 | Latvia | 1 diena 2 diena | 14:36 (49) T 59:02 (41) T | |||
2010-05-23 | Baltic championship relay | Selgise | W16 | Latvia 3 | 10 | 2:19:32 | 3 etapas | 40:28 (10) | |
2010-05-22 | Baltic championship | Selgise | W14 | Latvia | 9 | 44:58 | |||
2009-05-30 | Baltic masters and open championship | Kuldīga | W14 | RSP | 3 | 1:37:08 | 1 diena 2 diena | 1:04:02 ( 4) 33:06 ( 1) |