Varžybų skaičius: 39
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-18 | Baltic masters and open championship | Ignalinos r. | W40 | Briksnis SK, Jelgava | 5 | 2:11:07 | 1 diena 2 diena | 1:29:06 ( 6) T 42:01 ( 3) T | |
2023-06-29 | EFOL relay | Nemirseta | W21 | Latvia | 3 | 2:08:59 | 2 etapas | 42:20 ( 2) T | |
2023-06-27 | EFOL middle | Pape | W40 | Latvia | 1 | 58:27 | T | ||
2023-06-26 | EFOL sprint | Palanga | W40 | Latvia | 1 | 16:34 | T | ||
2022-05-14 | Baltic masters and open championship | Griščati, Rēzekne | W40 | Briksnis SK | 5 | 1:36:51 | 1 diena 2 diena | 1:02:46 ( 5) 34:05 ( 5) | |
2018-05-26 | Baltic masters and open championship | Tartaks | W35 | Briksnis SK | 3 | 1:56:51 | 1 diena 2 diena | 1:10:54 ( 2) 45:57 ( 4) | |
2015-05-30 | Baltic masters and open championship | Tukums | W35 | Briksnis SK | 1 | 1:31:05 | 1 diena 2 diena | 52:51 ( 2) 38:14 ( 3) | |
2009-05-30 | Baltic masters and open championship | Kuldīga | WA | Briksnis SK | 57:07 | 1 diena 2 diena | 57:07 ( 1) dsq | ||
2006-06-03 | Baltic masters and open championship | Saldus | W | Briksnis SK | 2 | 2:32:22 | 1 diena 2 diena | 1:50:11 ( 3) 42:11 ( 2) | |
2004-10-16 | Lietuvos taurė | Nemerseta, Giruliai | DA | Briksnis | 3 | 1:39:56 | 1 diena 2 diena | 37:34 ( 2) T 1:02:22 ( 2) T | |
2003-05-25 | Baltic championship relay | Ventspils | W | Latvia 3 | 11 | 2:21:54 | 1 etapas | 45:24 (11) | |
2003-05-24 | Baltic championship | Ventspils | W | Latvia | 19 | 1:26:13 | |||
2002-06-09 | World cup, event 5 long | Fribourg | D | Latvia | 91 | 1:20:08 | |||
2002-05-18 | Baltic championship | Nemunaitis, Alytus | W | Latvia | 24 | 1:24:37 | T | ||
2001-10-20 | Lietuvos taurė | Juodkrantė | DA | Auseklis | 8 | 1:32:02 | 1 diena 2 diena | 47:23 ( 9) T 44:39 ( 9) T | |
2001-05-27 | Baltic championship relay | Pikajärve | W | Latvia 3 | 7 | 3:00:09 | 2 etapas | 1:04:54 ( 8) | |
2001-05-26 | Baltic championship | Pikajärve | W | Latvia | 26 | 1:28:18 | |||
2000-10-12 | Baltic junior cup | Gdynia | D20 | Latvia | 6 | 1:05:20 | |||
2000-10-07 | Lietuvos taurė | Giruliai + Kairiai, Klaipėda | DA | Auseklis IK | 9 | 1:19:44 | 1 diena 2 diena | 41:33 (16) 38:11 ( 8) | |
2000-07-14 | JWOC relay | Nove Mesto na Morave | W | Latvia | dsq | 3 etapas | 37:21 (30) | ||
2000-07-13 | JWOC short final | Nove Mesto na Morave | WB | Latvia | 47 | 35:04 | |||
2000-07-12 | JWOC short qualification | Nove Mesto na Morave | W1 | Latvia | 35 | 31:27 | |||
2000-07-11 | JWOC classic | Nove Mesto na Morave | W | Latvia | 65 | 1:15:34 | |||
2000-05-28 | Baltic championship relay | Alūksne | W | Latvia 3 | 10 | 3:22:30 | 2 etapas | 1:09:25 | |
2000-05-27 | Baltic championship | Alūksne | W20 | Latvia | 2 | 1:14:36 | |||
1999-07-10 | JWOC relay | Poda, Varna | W | LAT-NZL-GER | 2:46:27 | 1 etapas | 50:49 (19) | ||
1999-07-09 | JWOC short final | Cerno more, Varna | WB | Latvia | 21 | 33:23 | |||
1999-07-08 | JWOC short qualification | Varna | W3 | Latvia | 27 | 39:29 | |||
1999-07-07 | JWOC classic | Skorpilovci - Samotino, Varna | W | Latvia | 99 | 1:19:29 | |||
1999-05-30 | Baltic championship relay | Gražutė, Zarasai | W | Latvia 4 | 10 | 3:42:23 | 1 etapas | 1:16:07 (10) T | |
1999-05-29 | Baltic championship | Gražutė, Zarasai | W20 | Latvia | 3 | 1:32:42 | T | ||
1998-10-18 | Baltic junior cup relay | Vilnius | X | Latvia 2 | 7 | 3:47:53 | 5 etapas | 56:06 ( 6) | |
1998-10-17 | Baltic junior cup | Vilnius | W20 | Latvia | 23 | 1:19:58 | |||
1997-10-19 | Baltic junior cup relay | Kristianstad | X | Latvia 5 | 19 | 3:39:44 | 1 etapas | 43:41 (22) | |
1997-10-18 | Baltic junior cup | Kristianstad | W18 | Latvia | 22 | 55:45 | |||
1997-09-21 | LAT LTU youth match | Molėtai | D20 | Latvia 2 | 4 | 3:05:22 | 3 etapas | 1:00:37 ( 4) | |
1997-09-20 | LAT LTU youth match | Molėtai | D18 | Latvia | 9 | 42:41 | |||
1997-09-14 | Baltic championship relay | Limbaži | W18 | Latvia 2 | 6 | 2:46:24 | 2 etapas | 59:50 ( 6) | |
1997-09-13 | Baltic championship | Limbaži | W18 | Latvia | dsq |