Varžybų skaičius: 29
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2014-11-02 | Baltic junior cup | Gdynia | M20 | Lithuania | 27 | 1:24:09 | |||
2014-11-01 | Baltic junior cup relay | Gdynia | X | Lithuania 3 | 20 | 2:45:41 | 6 etapas | 44:10 (14) | |
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | M20 | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 32:52 | 1 diena 2 diena | 59:05 T 32:52 ( 1) T | ||
2014-10-04 | Alytaus taurė | Tolkūnų miškas | V20 | Sakas OK, Šiauliai | 6 | 55:58 | T | ||
2014-09-27 | Lietuvos čemp. labai ilga | Gražutė | V | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 9 | 3:09:08 | T | ||
2014-09-21 | Klubų taurė | Rūdninkų poligonas | X | Sakas OK, Šiauliai | dsq | 1 etapas | 45:37 ( 2) T | ||
2014-09-07 | Lietuvos čemp. ilga | Siponys, Birštono sav. | V20 | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 3 | 1:22:24 | T | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Prienai | V | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 20 | 15:40 | T | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Prienai | V2 | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 5 | 13:57 | T | ||
2014-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | H | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 7 | 2:18:22 | 1 diena 2 diena 3 diena | 50:52 ( 9) T 1:02:56 ( 7) T 24:34 ( 8) T | |
2014-07-27 | JWOC relay | Borovets | M | Lithuania 2 | 1:58:09 | 1 etapas | 36:10 (40) | ||
2014-07-26 | JWOC middle | Zheleznica south | MB | Lithuania | 46 | 43:11 | |||
2014-07-25 | JWOC middle qual. | Zheleznica north | M1 | Lithuania | 36 | 29:57 | |||
2014-07-23 | JWOC long | Malyovitsa | M | Lithuania | 103 | 1:48:47 | |||
2014-07-22 | JWOC sprint | Samokov | M | Lithuania | 113 | 17:47 | |||
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H20 | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 1 | 2:39:08 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 38:02 ( 1) T 49:06 ( 1) T 24:55 ( 1) T 47:05 ( 2) T | |
2014-06-01 | Baltic championship relay | Salakas, Zarasų r. | M20 | Lithuania | 1 | 1:30:54 | 1 etapas | 34:30 ( 2) T | |
2014-05-31 | Baltic championship | Gražutė, Zarasų r. | M20 | Lithuania | 6 | 1:10:30 | T | ||
2014-05-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V | Sakas OK, Šiauliai | 6 | 2:32:17 | 1 etapas | 49:38 ( 5) T | |
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V20 | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 5 | 47:53 | T | ||
2014-05-17 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Daniliškės, Aukštadvario HE | M20 | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 3 | 2:17:37 | 1 diena 2 diena | 45:49 ( 2) T 1:31:48 ( 2) T | |
2014-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | M20 | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 4 | 2:15:25 | 1 diena 2 diena 3 diena | 19:25 ( 5) T 1:05:20 ( 3) T 50:40 ( 5) T | |
2014-05-03 | Prienų čempionatas | Prienai | V20 | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 2 | 1:00:07 | T | ||
2014-04-26 | Jono Vileišio taurė | Šeimaties miškas (Tauragnai) | V20 | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 4 | 1:23:33 | 1 diena 2 diena | 28:53 ( 4) T 54:40 ( 4) T | |
2014-04-13 | Atviros Jurbarko rajono pirmenybės | Pašvenčio girininkija | V | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 3 | 58:45 | T | ||
2014-04-06 | Kauno estafetė | Agurkiškės | V | Sakas OK, Šiauliai | 4 | 2:23:18 | 1 etapas | 47:49 ( 1) T | |
2014-03-30 | Kopos taurė | Giruliai | V | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 8 | 38:05 | T | ||
2014-03-22 | Rinktinės kontrolinės varžybos | Nida, Juodkrantė | V | Sakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai | 1 diena 2 diena | 45:14 (11) T 1:46:40 ( 9) T | |||
2014-02-07 | Rinktinės stovykla | Jurbarkas | V20 | Lietuvos rinktinė | 2 diena 3 diena 4 diena | 51:37 ( 4) T 38:25 ( 5) T 1:16:44 ( 3) T |