Varžybų skaičius: 49
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022-02-13 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... | Daugavpils | V | Kusa | 13 | 2:13:25 | 3 etapas | 39:19 (11) | |
2017-06-15 | CISM relay | Hamina | M | Latvia 2 | 19 | 2:03:55 | 3 etapas | 44:48 (18) | |
2017-06-12 | CISM middle + long | Hamina | M | Latvia | 1 diena 2 diena | 43:28 (71) 1:44:05 (87) | |||
2015-03-01 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Madona | M_L | KUSA | dsq | 3 etapas | 37:18 ( 4) | ||
2014-08-30 | Lietuvos čemp. triatlono vidutinė | Panevėžys | M2 | Madona | 3:54:28 | T | |||
2014-06-01 | Baltic championship relay | Salakas, Zarasų r. | M | Latvia 3 | 8 | 2:02:03 | 3 etapas | 40:57 ( 7) T | |
2014-05-31 | Baltic championship | Gražutė, Zarasų r. | M | Latvia | 30 | 1:40:53 | T | ||
2014-04-16 | EOC relay | Marateca | M | Latvia 2 | 28 | 2:01:55 | 2 etapas | 41:28 (32) | |
2014-04-15 | EOC long final | Marateca | MB | Latvia | dnf | ||||
2014-04-14 | EOC middle final | Marateca | M | Latvia | 98 | 43:06 | |||
2014-04-11 | EOC long qualification | Meco south | M1 | Latvia | 24 | 1:16:20 | |||
2014-04-10 | EOC middle qualification | Meco north | M1 | Latvia | 30:29 | ||||
2013-10-06 | Baltic junior cup relay | Siikaranta | X | Latvia 1 | 5 | 2:58:42 | 6 etapas | 51:16 ( 4) | |
2013-10-05 | Baltic junior cup | Siikaranta | M20 | Latvia | 11 | 1:16:19 | |||
2013-08-31 | CISM relay | Eksjö | M | Latvia | 19 | 2:06:24 | 2 etapas | 45:30 (23) | |
2013-08-28 | CISM middle + long | Eksjö | M | Latvia | 1 diena 2 diena | 30:48 (46) 1:22:52 (66) | |||
2013-07-06 | JWOC relay | Koliba | M | Latvia | 5 | 1:50:29 | 1 etapas | 39:40 (25) | |
2013-07-05 | JWOC sprint | Hradec Kralove | M | Latvia | 77 | 16:41 | |||
2013-07-03 | JWOC middle | Zavora Jih | M | Latvia | 16 | 26:53 | |||
2013-07-02 | JWOC middle qual. | Zavora Stred | M3 | Latvia | 15 | 23:42 | |||
2013-07-01 | JWOC long | Švedsky vrch | M | Latvia | 65 | 1:23:11 | |||
2013-05-19 | Baltic championship relay | Ruusmäe | M20 | Latvia | 1 | 1:28:35 | 2 etapas | 29:24 ( 2) | |
2013-05-18 | Baltic championship | Ruusmäe | M20 | Latvia | 3 | 1:07:55 | |||
2013-03-10 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Gaizinkalns, Madona | M_L | Mežmalas MTB, Madona | 4 | 1:59:59 | 3 etapas | 39:18 ( 3) | |
2013-03-09 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė | Gaizinkalns, Madona | M_L | Mežmalas MTB Madonas BJSS | 12 | 55:00 | |||
2013-02-17 | EOC JWOC relay | Madona | M20 | Latvia | 5 | 1:30:37 | 3 etapas | 29:53 ( 7) | |
2013-02-13 | EOC JWOC EYOC middle + long ms + sprint | Gaizinkalns | M20 | Latvia | 1 diena 3 diena | 48:06 (35) 16:42 (27) | |||
2012-10-14 | Baltic junior cup relay | Ventspils | X | Latvia 2 | 2 | 2:21:40 | 6 etapas | 35:38 ( 1) | |
2012-10-13 | Baltic junior cup | Ventspils | M20 | Latvia | 2 | 1:05:21 | |||
2012-05-27 | Baltic championship relay | Ratnieki, Sigulda | M20 | Latvia | 1 | 1:51:32 | 2 etapas | 36:33 ( 2) | |
2012-05-26 | Baltic championship | Ratnieki, Sigulda | M20 | Latvia | 2 | 1:19:04 | |||
2011-09-25 | Baltic junior cup relay | Falkenberg, Lunaboll | X | Latvia 2 | 8 | 3:09:56 | 1 etapas | 1:07:32 (18) | |
2011-09-24 | Baltic junior cup | Falkenberg, Lunaboll | M18 | Latvia | 6 | 1:01:59 | |||
2011-06-26 | EYOC relay | Jindrichuv Hradec | M18 | Latvia | 11 | 2:24:49 | 1 etapas | 50:13 (16) | |
2011-06-24 | EYOC sprint + long | Jindrichuv Hradec | M18 | Latvia | 1 diena 2 diena | 16:14 (54) T 1:11:54 (55) T | |||
2011-05-22 | Baltic championship relay | Nida | M20 | Latvia | 3 | 1:39:14 | 3 etapas | 30:52 ( 1) T | |
2011-05-21 | Baltic championship | Juodkrantė | M18 | Latvia | 1 | 47:53 | T | ||
2010-10-24 | Baltic junior cup relay | Smiltynė | X | Latvia 3 | 10 | 2:45:01 | 1 etapas | 37:07 ( 7) T | |
2010-10-23 | Baltic junior cup | Smiltynė | M18 | Latvija | 10 | 1:03:44 | T | ||
2010-07-03 | EYOC relay | Valonsandero - Oeste | M18 | Latvia | 23 | 2:35:27 | 2 etapas | 57:51 (31) | |
2010-07-02 | EYOC long + sprint | La Cruz de Piedra, Soria | M18 | Latvia | 1 diena 2 diena | 1:11:00 (49) T 17:21 (80) T | |||
2010-05-23 | Baltic championship relay | Selgise | M20 | Latvia 3 | 6 | 2:05:43 | 2 etapas | 41:09 ( 6) | |
2010-05-22 | Baltic championship | Selgise | M18 | Latvia | 16 | 1:22:16 | |||
2009-09-27 | Baltic junior cup relay | Vällamäe | X | Latvia 3 | 19 | 2:51:58 | 4 etapas | 30:23 ( 8) | |
2009-09-26 | Baltic junior cup | Vällamäe | M16 | Latvia | 15 | 1:02:00 | |||
2008-10-05 | Baltic junior cup relay | Kalmar | X | Latvia 2 | 14 | 2:36:38 | 4 etapas | 29:43 ( 9) | |
2008-10-04 | Baltic junior cup | Kalmar | M16 | Lettland | 14 | 37:07 | |||
2007-05-27 | Baltic championship relay | Pariisi, Lääne Virumaa | M16 | Latvia 2 | 6 | 2:08:50 | 2 etapas | 42:49 ( 6) | |
2007-05-26 | Baltic championship | Pariisi, Lääne Virumaa | M14 | Latvia | 6 | 1:03:41 |