Varžybų skaičius: 75
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-22 | Takas (bėgte, foot-O) | Onuškis | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 3:57:12 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:16:13 ( 4) T 1:42:08 ( 6) T 58:51 ( 6) T | |
2024-06-14 | Nida - 3 days | Nida, Pervalka | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 1 diena 2 diena 3 diena | 31:02 ( 4) T 1:02:45 ( 3) T 59:59 ( 3) T | ||
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | T | |||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 3 | 56:51 | T | ||
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris, Rangava | M35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 7 | 2:44:35 | 1 diena 2 diena | 49:33 ( 5) T 1:55:02 ( 8) T | |
2024-03-16 | Sezono atidarymo taurė | Olando kepurė, Giruliai | V35 | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1:34:57 | 1 diena 2 diena | 45:36 ( 3) T 49:21 ( 2) T | |
2024-03-07 | Klaipėdos OS patalpose taurė | Klaipėda | V21 | Jaunystė OK | 7 | 22:12 | 1 diena | 22:12 ( 5) T | |
2023-12-02 | Klaipėdos OS čempionatas | Ošupis | V | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 45:48 | T | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | VS | Jaunystė OK, Klaipėda | 9 | 1:33:43 | 1 diena 2 diena | 37:40 ( 9) T 56:03 (11) T | |
2023-09-16 | Lietuvos čemp. bendras startas | Dengtiltis | OPEN1 | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 1:14:00 | T | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Jaunystė OK, Klaipėda | 19 | 4:18:45 | 11 etapas | 54:27 (18) T | |
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Gėsalai, Papė | MA | Jaunystė OK, Klaipėda | 4 | 3:08:56 | 1 diena 2 diena 3 diena | 56:29 ( 3) T 1:27:40 ( 6) T 44:47 ( 4) T | |
2023-06-16 | Nida - 3 days | Nida | MS | Jaunystė OK, Klaipėda | 1 | 2:13:07 | 1 diena 2 diena 3 diena | 25:31 ( 2) T 56:17 ( 2) T 51:19 ( 2) T | |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šilutė | MV | Jaunystė OK, Klaipėda | 11 | 1:16:29 | 2 etapas | 20:00 (14) T | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas | Šilutė | V | Jaunystė OK, Klaipėda | 23 | 22:08 | T | ||
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | V35 | Jaunystė OK | 2:55:19 | 2 etapas | 55:14 (10) T | ||
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | V | Jaunystė OK, Klaipėda | 35 | 1:14:39 | T | ||
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | VS | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 1:27:13 | 1 diena 2 diena | 42:54 ( 2) T 44:19 ( 2) T | |
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Jaunystė OK, Klaipėda | dsq | 10 etapas | 57:32 (26) T | ||
2022-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | MA | Jaunystė OK, Klaipėda | 2 | 45:55 | 1 diena 2 diena | 30:55 ( 2) T 15:00 ( 4) T | |
2022-06-17 | Nida - 3 days | Nida | MS | Jaunystė OK, Klaipėda | 55:00 | 3 diena | 55:00 ( 3) T | ||
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V | Jaunystė OK, Klaipėda | 21 | 21:27 | T | ||
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | MA | Klaipėda | 1 diena 2 diena | 38:34 ( 2) T 34:07 ( 4) T | |||
2004-09-04 | Kauno taurė | Agurkiškės | V16 | Šilalės SM, Šilalė | 18 | 54:55 | T | ||
2004-08-20 | Jaunių žaidynės estafetė | Kalnėnai | V | Šilalės r. | 9 | 2:09:38 | 1 etapas | 39:38 ( 9) T | |
2004-08-18 | Jaunių žaidynės vidutinė ir ilga | Švarcgiris ir Žirniškiai, Jurbar | V18 | Šilalės SM, Šilalė | 1 diena 2 diena | 30:18 (45) T 1:14:36 (38) T | |||
2004-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Šiauliai | H16A | Šilalės SM, Šilalė | 4:05:15 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:25:21 (37) T 1:06:02 (35) T 51:38 (36) T 42:14 (23) T | ||
2004-05-29 | KASK taurė | Žadvainiai, Šiaulių r. | V16 | Šilalės SM, Šilalė | 62 | 1:32:50 | T | ||
2004-05-09 | Orbit moksleivių žaidynės | Bubiai | V1 | Stanislovo Biržiškio vidurinė mokykla, Pajūris | 6 | 47:01 | |||
2004-04-30 | Šiaulių daugiadienės | Bazilionai | V16 | Šilalės SM, Šilalė | 13 | 2:28:44 | 1 diena 2 diena 3 diena | 40:18 (12) 54:04 (26) 54:22 (15) | |
2004-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | V16 | Šilalės SM, Šilalė | 6 | 1:57:13 | 1 etapas | 31:18 ( 5) T | |
2003-10-18 | Lietuvos taurė | Pabradė | H14 | Šilalės SM, Šilalė | 11 | 56:55 | 1 diena 2 diena | 26:00 ( 9) T 30:55 (18) T | |
2003-10-11 | Kauno čemp. vidutinė | Pakarklės miškas, Vilkija | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 11 | 49:17 | T | ||
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS | Jurbarkas | H14A | Šilalės SM, Šilalė | 15 | 3:40:06 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 37:41 ( 7) T 1:03:25 (21) T 25:45 (17) T 51:38 (21) T 41:37 (15) T | |
2003-05-24 | OK Lėvens taurė | Linartai | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 40:23 | 2 diena | 40:23 ( 4) | ||
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H14A | Šilalės SM, Šilalė | 2:45:58 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 38:12 (25) 43:30 (30) 54:15 (30) dsq 30:01 (24) | ||
2002-06-02 | OK Miško sprintas | ? | HB | Šilalės SM, Šilalė | 13 | 1:21:04 | |||
2002-06-01 | Marijampolės pirmenybės | Prienai | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 8 | 52:34 | T | ||
2002-05-25 | Sportas visiems | Palanga | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 1 diena 2 diena | 22:02 ( 1) 36:05 (14) | |||
2002-05-25 | KASK Taurė | Kaskalnis | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 60 | 49:59 | T | ||
2002-05-04 | Moksleivių žaidynės | ? | H16 | Šilalės sm, Šilalė | 62 | 1:03:33 | |||
2002-04-27 | Klajūno taurė | Žičkai | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 13 | 1:02:32 | |||
2002-04-21 | Kauno taurė | Prienų šilas, Naravai | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 10 | 35:41 | T | ||
2002-04-20 | Jurbarko pirmenybės | Žirniškiai | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 3 | 40:31 | T | ||
2002-04-06 | Kauno estafetė | Agurkiškė | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 6 | 1:52:17 | 1 etapas | 39:42 ( 6) | |
2002-03-24 | Pavasario žibuoklės | Mituvos kilpa | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 8 | 57:24 | T | ||
2001-10-28 | OK Karšuvos taurė | Žirniškiai | V12 | Šilalės SM, Šilalė | 1 | 23:21 | |||
2001-10-20 | Lietuvos taurė | Juodkrantė | H12 | Šilalės SM, Šilalė | 15 | 1:01:54 | 1 diena 2 diena | 36:22 (17) 25:32 (15) | |
2001-09-30 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė ... | Mickūnai | V12 | Šilalės SM, Šilalė | 2 | 48:55 | 3 etapas | 14:44 ( 2) | |
2001-09-29 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė | Mickūnai | V12 | Šilalės SM, Šilalė | 9 | 20:33 | |||
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... | Vilnius | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 6 | 1:33:03 | 2 etapas | 26:11 ( 5) | |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė | Vilnius | V12LČ | Šilalės SM, Šilalė | 13 | 41:50 | T | ||
2001-09-08 | Trakų takas | Varnikų miškas, Trakai | V12 | Šilalės SM, Šilalė | 10 | 37:43 | |||
2001-06-28 | Lietuvos jaunių, jaunučių, vaikų esta... | Prienai | V12 | Šilalės SM, Šilalė | 2 | 1:19:17 | 3 etapas | 28:40 ( 3) | |
2001-06-26 | Jaunių, jaunučių,vaikų čemp. klasika ... | Prienai, Giraitiškės ir Naravai | V12 | Šilalės SM, Šilalė | 1 diena 2 diena | 43:53 35:59 (14) | |||
2001-06-10 | Marijampolės pirmenybės | Meškapievis, Prienai | H12 | Šilalės SM, Šilalė | 10 | 34:22 | |||
2001-05-20 | Kauno čemp. klasika | Kulautuva | H12 | Šilalės SM, Šilalė | 5 | 48:46 | |||
2001-05-19 | KASK taurė | Giruliai | H12 | Šilalės SM, Šilalė | 17 | 24:04 | |||
2001-04-22 | OK Miško taurė | Grabuciškės | VD | Šilalės SM, Šilalė | 4 | 38:56 | |||
2001-04-21 | Klajūno taurė | Vidugiris | V12 | Šilalės SM, Šilalė | 6 | 34:47 | |||
2001-04-08 | Molėtų estafetė | Molėtai | H14 | Šilalės SM, Šilalė | 6 | 3:04:08 | 1 etapas | 59:52 ( 6) | |
2001-04-07 | Kauno estafetė | Kulautuva | V14 | Šilalės SM, Šilalė | 11 | 2:13:11 | 1 etapas | 36:03 (13) | |
2001-04-01 | Kauno čemp. labai ilga | Lekėčiai | V12 | Šilalės SM, Šilalė | 6 | 49:04 | |||
2000-10-22 | Panevėžio taurė | ? | H12 | Šilalės SM, Šilalė | 7 | 27:42 | |||
2000-09-23 | Moksleivių pirmenybės, OK Ąžuolas tau... | Pavilnys | H12 | Šilalės SM, Šilalė | 17 | 31:57 | |||
2000-09-17 | Kauno taurė | Prienai | H12 | Pajūrio SM, Šilalė | 14 | 1:08:50 | |||
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Prienai | H12B | Šilalės SM, Šilalė | 8 | 1:51:35 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 19:33 ( 9) 16:57 (11) 35:07 (13) 16:01 ( 5) 23:57 (19) | |
2000-06-19 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa | Aukštadvaris | H12B | Šilalės SM, Šilalė | 1 diena 2 diena | 36:07 ( 5) 24:56 (23) | |||
2000-05-28 | Sportas visiems | Palanga | V12 | Šilalės SM, Šilalė | 4 | 19:35 | |||
2000-05-21 | Kauno čemp. klasika | Aukštadvaris | H12 | Šilalės SM, Šilalė | 9 | 32:27 | |||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H12 | Šilalės SM, Šilalė | 1:32:25 | 1 diena 2 diena 3 diena | 42:00 (17) 50:25 (24) dsq | ||
2000-04-24 | Alytus Kaunas Vilnius | Lavariškės | H12 | Šilalės SM, Šilalė | 10 | 1:07:54 | |||
2000-04-09 | Molėtų estafetė | Kulionys | V12 | Šilalės SM, Šilalė | 4 | 2:22:32 | 2 etapas | 40:42 ( 5) | |
2000-04-08 | Kauno estafetė | Šveicarija | V12 | Šilalės SM, Šilalė | 8 | 2:38:08 | 2 etapas | 55:11 ( 9) | |
2000-04-01 | Marijampolės pirmenybės | Kazlų Rūda | H12 | Šilalės SM, Šilalė | 7 | 44:54 |