Varžybų skaičius: 32
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2010-06-05 | EOC long final | Pismenovo | W | Bulgaria | 45 | 2:07:53 | |||
2010-06-02 | EOC relay | Yasna polyana | W | Bulgaria | 2:43:53 | 2 etapas | 57:09 (25) | ||
2010-06-01 | EOC middle qualification | Yasna polyana | W1 | Bulgaria | 24 | 35:51 | |||
2010-05-31 | EOC long qualification | Yasna polyana | W3 | Bulgaria | 16 | 1:00:11 | |||
2010-05-30 | EOC sprint qualification | Primorsko | W3 | Bulgaria | 20 | 14:01 | |||
2005-08-14 | WOC relay | Tsukude, Aichi | W | Bulgaria | 14 | 2:44:39 | 2 etapas | 1:04:47 (20) | |
2005-08-10 | WOC sprint qualificationt | Showa no Mori, Aichi | W3 | Bulgaria | 17 | 20:10 | |||
2005-08-08 | WOC long qualification | Suganuma, Aichi | W2 | Bulgaria | 15 | 1:02:23 | |||
2005-08-07 | WOC middle qualification | Suganuma, Aichi | W1 | Bulgaria | 17 | 37:30 | |||
2004-09-16 | WOC long final | Västervåla, Västerås | W | Bulgaria | 35 | 1:45:26 | |||
2004-09-15 | WOC sprint qualification | Rocklunda, Västerås | W1 | Bulgaria | 15 | 13:50 | |||
2004-09-15 | WOC sprint final | Rocklunda, Västerås | W | Bulgaria | 43 | 16:40 | |||
2004-09-13 | WOC middle qualification | Tortuna, Västerås | W1 | Bulgaria | 23 | 44:26 | |||
2004-09-12 | WOC long qualification | Västervåla, Västerås | W1 | Bulgaria | 10 | 51:47 | |||
2004-07-16 | EOC long final | Klinteskoven | WB | Bulgaria | 11 | 1:07:00 | |||
2004-07-14 | EOC sprint qualification | Roskilde City Nord | W3 | Bulgaria | 12 | 15:30 | |||
2004-07-14 | EOC sprint final | Roskilde city | W | Bulgaria | 41 | 14:48 | |||
2004-07-13 | EOC middle final | Grønholt Hegn | WB | Bulgaria | 12 | 37:32 | |||
2004-07-11 | EOC middle qualification | Bidstrup | W1 | Bulgaria | 24 | 35:22 | |||
2004-07-10 | EOC long qualification | Bidstrup | W2 | Bulgaria | 20 | 53:55 | |||
2003-08-09 | WOC relay | Pfannenstiel, Rapperswil | W | Bulgaria | 23 | 2:34:10 | 2 etapas | 58:57 (19) | |
2003-08-08 | WOC middle qualification | Trin, Rapperswil/Jona | W3 | Bulgaria | 21 | 32:16 | |||
2003-08-04 | WOC long qualification | Zugerberg, Rapperswil/Jona | W1 | Bulgaria | 21 | 1:05:13 | |||
2002-09-30 | EOC long final | Sümeg | WB | Bulgaria | 4 | 46:28 | |||
2002-09-29 | EOC long qualification | Sümeg | W2 | Bulgaria | 29 | 54:50 | |||
2002-09-28 | EOC sprint qualification | Sümeg | W1 | Bulgaria | 23 | 15:59 | |||
2002-09-28 | EOC sprint final | Sümeg | WB | Bulgaria | 4 | 16:11 | |||
2002-09-27 | EOC relay | Sümeg | W | Bulgaria | 20 | 3:03:13 | 2 etapas | 46:39 (21) | |
2002-09-25 | EOC middle qualification | Sümeg | W3 | Bulgaria | 8 | 20:18 | |||
2002-09-25 | EOC middle final | Sümeg | W | Bulgaria | 42 | 31:39 | |||
2002-06-09 | World cup, event 5 long | Fribourg | D | Bulgaria | 69 | 1:11:26 | |||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay | Fribourg | D | Bulgaria | 14 | 2:33:31 | 2 etapas | 53:02 (24) |