Varžybų skaičius: 56
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2007-08-26 | WOC sprint final | Botanic Garden, Kyiv | W | Switzerland | 16 | 13:55 | |||
2007-08-23 | WOC long final | Golosiivo, Kyiv | W | Switzerland | 22 | 1:36:06 | |||
2007-08-19 | WOC long qualification | Pidgirtsi, Kyiv | W3 | Switzerland | 10 | 57:28 | |||
2007-08-18 | WOC sprint qualification | Golosiivo, Kyiv | W1 | Switzerland | 2 | 12:31 | |||
2006-08-04 | WOC middle final | Gjern Bakker, Århus | W | Switzerland | 25 | 41:39 | |||
2006-08-01 | WOC sprint qualification | Mindeparken, Århus | W1 | Switzerland | 3 | 15:12 | |||
2006-08-01 | WOC sprint final | Mindeparken, Århus | W | Switzerland | 10 | 14:33 | |||
2006-07-29 | WOC middle qualification | Hjortsballe Krat, Århus | W2 | Switzerland | 13 | 34:53 | |||
2006-05-13 | EOC relay | Otepää | W | Switzerland 2 | 2:07:54 | 1 etapas | 41:07 ( 9) | ||
2006-05-12 | EOC long final | Otepää | W | Switzerland | 14 | 1:27:46 | |||
2006-05-11 | EOC long qualification | Kääriku | W2 | Switzerland | 9 | 1:00:55 | |||
2006-05-09 | EOC middle final | Haanja | W | Switzerland | 17 | 38:33 | |||
2006-05-08 | EOC middle qualification | Haanja | W1 | Switzerland | 14 | 34:33 | |||
2006-05-07 | EOC sprint qualification | Otepää | W1 | Switzerland | 4 | 16:09 | |||
2006-05-07 | EOC sprint final | Tartu | W | Switzerland | 27 | 14:22 | |||
2004-09-17 | WOC middle final | Tortuna, Västerås | W | Switzerland | 18 | 40:00 | |||
2004-09-15 | WOC sprint qualification | Rocklunda, Västerås | W1 | Switzerland | 3 | 11:54 | |||
2004-09-15 | WOC sprint final | Rocklunda, Västerås | W | Switzerland | 14 | 14:07 | |||
2004-09-13 | WOC middle qualification | Tortuna, Västerås | W1 | Switzerland | 5 | 29:19 | |||
2004-07-17 | EOC relay | Skjoldnæsholm | W | Switzerland 1 | 6 | 2:00:38 | 2 etapas | 31:43 (11) | |
2004-07-16 | EOC long final | Klinteskoven | W | Switzerland | 22 | 1:14:38 | |||
2004-07-14 | EOC sprint qualification | Roskilde City Nord | W1 | Switzerland | 4 | 14:58 | |||
2004-07-14 | EOC sprint final | Roskilde city | W | Switzerland | 8 | 13:15 | |||
2004-07-13 | EOC middle final | Grønholt Hegn | W | Switzerland | 12 | 32:32 | |||
2004-07-11 | EOC middle qualification | Bidstrup | W2 | Switzerland | 3 | 28:36 | |||
2004-07-10 | EOC long qualification | Bidstrup | W3 | Switzerland | 6 | 49:56 | |||
2003-08-06 | WOC long final | Eschenberg - Rossberg | W | Switzerland | 5 | 1:34:28 | |||
2003-08-04 | WOC long qualification | Zugerberg, Rapperswil/Jona | W3 | Switzerland | 3 | 46:48 | |||
2003-05-01 | NOC sprint + classic + short | Hosjöbadet, Harpsund, Dunker | W21 | Switzerland | 1 diena 2 diena 3 diena | 13:02 (24) 1:15:14 (32) 35:33 (40) | |||
2002-10-02 | World cup, event 15 sprint qualification | Brno | D2 | Switzerland | 3 | 12:30 | |||
2002-10-02 | World cup, event 15 sprint final | Brno | D | Switzerland | 35 | 18:56 | |||
2002-09-30 | EOC long final | Sümeg | W | Switzerland | 36 | 1:05:09 | |||
2002-09-29 | EOC long qualification | Sümeg | W1 | Switzerland | 21 | 52:25 | |||
2002-09-28 | EOC sprint qualification | Sümeg | W2 | Switzerland | 6 | 14:26 | |||
2002-09-28 | EOC sprint final | Sümeg | W | Switzerland | 18 | 15:18 | |||
2002-09-27 | EOC relay | Sümeg | W | Switzerland 2 | 2:00:25 | 3 etapas | 42:02 (15) | ||
2002-09-25 | EOC middle qualification | Sümeg | W1 | Switzerland | 18 | 22:06 | |||
2002-09-25 | EOC middle final | Sümeg | W | Switzerland | 51 | 36:51 | |||
2002-06-09 | World cup, event 5 long | Fribourg | D | Switzerland | 45 | 1:02:42 | |||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay | Fribourg | D | Switzerland | 2 | 1:51:22 | 1 etapas | 36:47 ( 6) | |
2002-06-07 | World cup, event 3 sprint | Lausanne | D | Switzerland | 30 | 15:13 | |||
2002-06-03 | World cup, event 2 long | Chiny | DA | Switzerland | 15 | 1:07:26 | |||
2002-06-02 | World cup, event 1 middle | Arlon | D | Switzerland | 13 | 27:10 | |||
2002-06-01 | World cup, event 1 middle qual. | Arlon | D3 | Switzerland | 6 | 23:31 | |||
1998-07-20 | World cup, event 5 | Gavle | D | Switzerland | 3:42:32 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:08:29 (39) 1:26:07 (58) 1:07:56 (62) | ||
1997-07-12 | JWOC relay | de Hechtelse duinen, Leopoldsbur | W | Switzerland | 3 | 2:11:33 | 1 etapas | 45:05 ( 9) | |
1997-07-11 | JWOC classic | Gruitrode, Leopoldsburg | W | Switzerland | 21 | 1:03:20 | T | ||
1997-07-09 | JWOC short qualification | Leopoldsburg | W1 | Switzerland | 2 | 23:10 | T | ||
1997-07-09 | JWOC short final | Wyervlakte, Leopoldsburg | W | Switzerland | 11 | 26:31 | T | ||
1996-07-14 | JWOC relay | Arsanca | W | Switzerland | 2 | 1:58:57 | 3 etapas | 38:55 ( 4) | |
1996-07-12 | JWOC classic | Sirineasa | W | Switzerland | 14 | 1:16:16 | |||
1996-07-10 | JWOC short | Malul Alb | W | Switzerland | 32 | 32:33 | |||
1995-07-12 | JWOC relay | Ry Sønderskov | W | Switzerland 2 | 3 | 1:54:45 | 3 etapas | 36:37 ( 5) | |
1995-07-11 | JWOC classic | Velling Snabergård | W | Switzerland | 11 | 1:05:42 | T | ||
1995-07-09 | JWOC short | Grund | W | Switzerland | 34 | 31:49 | T | ||
1995-06-02 | NOC classic | Skellefteå | D20 | Switzerland | 7 | 52:41 |