Varžybų skaičius: 64
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2015-08-01 | WOC sprint relay | Nairn | X | Romania | 25 | 1:13:31 | 1 etapas | 19:02 (27) | |
2015-07-31 | WOC sprint qualification | Forres | W2 | Romania | 24 | 16:08 | |||
2011-08-20 | WOC relay | La Féclaz | W | Romania | 17 | 2:05:12 | 3 etapas | 44:48 (16) | |
2011-08-16 | WOC sprint qualification | Aix-les-Bains | W1 | Romania | 17 | 18:25 | |||
2011-08-13 | WOC long qualification | Saint Francois de Sales | W2 | Romania | 23 | 1:38:48 | |||
2010-08-15 | WOC relay | Granåsen Ski Centre, Trondheim | W | Romania | 26 | 2:51:10 | 3 etapas | 1:06:34 (26) | |
2010-08-10 | WOC long qualifications | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W3 | Romania | 26 | 1:13:13 | |||
2010-08-09 | WOC middle qualification | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W3 | Romania | 29 | 1:03:51 | |||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications | Sverresborg | W3 | Romania | 24 | 19:53 | |||
2010-06-05 | EOC long final | Pismenovo | W | Romania | 41 | 1:51:14 | |||
2010-06-02 | EOC relay | Yasna polyana | W | Romania | 16 | 2:45:03 | 1 etapas | 47:48 (23) | |
2010-06-01 | EOC middle qualification | Yasna polyana | W2 | Romania | 18 | 31:52 | |||
2010-05-31 | EOC long qualification | Yasna polyana | W3 | Romania | 12 | 54:28 | |||
2010-05-30 | EOC sprint qualification | Primorsko | W2 | Romania | 16 | 14:00 | |||
2010-05-30 | EOC sprint final | Primorsko | W | Romania | 51 | 26:26 | |||
2010-02-10 | EOC JWOC EYOC middle + long + sprint | Csikszereda, Miercurea Ciuc | W | Romania | 1 diena 3 diena | 1:04:28 (36) 23:09 (37) | |||
2009-08-23 | WOC long final | Szögliget - Derenk, Miskolc | W | Romania | 43 | 1:47:33 | |||
2009-08-21 | WOC relay | Bankut, Miskolc | W | Romania | 16 | 2:53:46 | 2 etapas | 1:03:33 (15) | |
2009-08-20 | WOC sprint qualification | Kiralyasztal, Miskolc | W1 | Romania | 10 | 17:52 | |||
2009-08-20 | WOC sprint final | Kiralyasztal, Miskolc | W | Romania | dsq | ||||
2009-08-17 | WOC long qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | W3 | Romania | 11 | 55:20 | |||
2009-08-16 | WOC middle qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | W1 | Romania | 18 | 34:17 | |||
2008-07-19 | WOC long final | Skripov, Olomouc | W | Romania | 36 | 1:46:00 | |||
2008-07-17 | WOC middle qualification | Stara Ves, Olomouc | W2 | Romania | 23 | 36:49 | |||
2008-07-15 | WOC long qualification | Dalov, Olomouc | W1 | Romania | 12 | 54:20 | |||
2008-07-13 | WOC sprint qualification | Prostejov, Olomouc | W1 | Romania | 18 | 13:04 | |||
2008-05-31 | EOC middle final | Ventspils | WB | Romania | 13 | 37:00 | |||
2008-05-30 | EOC middle qualification | Ventspils | W3 | Romania | 20 | 34:28 | |||
2008-05-28 | EOC long final | Ventspils | WB | Romania | 5 | 1:07:56 | |||
2008-05-27 | EOC long qualification | Ventspils | W3 | Romania | 26 | 52:49 | |||
2008-05-26 | EOC sprint qualification | Ventspils | W3 | Romania | 15 | 11:52 | |||
2008-05-26 | EOC sprint final | Ventspils | W | Romania | 35 | 13:04 | |||
2007-08-26 | WOC sprint final | Botanic Garden, Kyiv | W | Romania | 27 | 14:38 | |||
2007-08-23 | WOC long final | Golosiivo, Kyiv | W | Romania | 28 | 1:38:14 | |||
2007-08-20 | WOC middle qualification | Bortnichi, Kyiv | W2 | Romania | 19 | 42:57 | |||
2007-08-19 | WOC long qualification | Pidgirtsi, Kyiv | W1 | Romania | 12 | 59:01 | |||
2007-08-18 | WOC sprint qualification | Golosiivo, Kyiv | W2 | Romania | 8 | 13:28 | |||
2006-08-05 | WOC relay | Himmelbjerget, Århus | M | Romania | 30 | 3:09:09 | 3 etapas | 1:08:16 (34) | |
2006-08-01 | WOC sprint qualification | Mindeparken, Århus | W1 | Romania | 9 | 16:27 | |||
2006-08-01 | WOC sprint final | Mindeparken, Århus | W | Romania | 35 | 16:21 | |||
2006-07-30 | WOC long qualification | Linå Vesterskov, Århus | W1 | Romania | 25 | 1:10:32 | |||
2006-07-29 | WOC middle qualification | Hjortsballe Krat, Århus | W3 | Romania | 20 | 37:05 | |||
2006-05-12 | EOC long final | Otepää | WB | Romania | 4 | 1:28:59 | |||
2006-05-11 | EOC long qualification | Kääriku | W3 | Romania | 25 | 1:11:40 | |||
2006-05-09 | EOC middle final | Haanja | WB | Romania | 20 | 48:54 | |||
2006-05-08 | EOC middle qualification | Haanja | W2 | Romania | 20 | 37:12 | |||
2006-05-07 | EOC sprint qualification | Otepää | W3 | Romania | 15 | 17:26 | |||
2006-05-07 | EOC sprint final | Tartu | W | Romania | 28 | 14:23 | |||
2005-08-14 | WOC relay | Tsukude, Aichi | W | Romania | 17 | 2:52:04 | 1 etapas | 48:09 (10) | |
2005-08-12 | WOC long final | Tsukude, Aichi | W | Romania | 35 | 1:50:03 | |||
2005-08-11 | WOC middle final | Mikawa Kogen, Aichi | WB | Romania | 14 | 47:21 | |||
2005-08-10 | WOC sprint qualificationt | Showa no Mori, Aichi | W3 | Romania | 18 | 21:35 | |||
2005-08-08 | WOC long qualification | Suganuma, Aichi | W1 | Romania | 9 | 59:26 | |||
2005-07-16 | World games middle | Bottrop, Duisburg | W | Romania | 38 | 48:16 | |||
2003-08-09 | WOC relay | Pfannenstiel, Rapperswil | W | Romania | 14 | 2:22:17 | 2 etapas | 57:38 (18) | |
2003-08-08 | WOC middle qualification | Trin, Rapperswil/Jona | W3 | Romania | 20 | 32:03 | |||
2003-08-04 | WOC long qualification | Zugerberg, Rapperswil/Jona | W2 | Romania | 20 | 1:15:51 | |||
2002-09-30 | EOC long final | Sümeg | WB | Romania | 19 | 56:10 | |||
2002-09-29 | EOC long qualification | Sümeg | W2 | Romania | 39 | 59:15 | |||
2002-09-28 | EOC sprint qualification | Sümeg | W2 | Romania | 26 | 17:06 | |||
2002-09-28 | EOC sprint final | Sümeg | WB | Romania | 1 | 14:45 | |||
2002-09-27 | EOC relay | Sümeg | W | Romania | 8 | 2:07:26 | 1 etapas | 41:28 (13) | |
2002-09-25 | EOC middle qualification | Sümeg | W3 | Romania | 11 | 20:56 | |||
2002-09-25 | EOC middle final | Sümeg | W | Romania | 50 | 35:01 |