Varžybų skaičius: 79
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2018-08-11 | WOC long | Sigulda | M | Spain | 20 | 1:51:18 | |||
2018-08-09 | WOC relay | Sigulda | M | Spain | 14 | 1:57:45 | 3 etapas | 38:19 (12) | |
2018-08-05 | WOC sprint relay | Riga | X | Spain | dsq | 3 etapas | 15:02 ( 2) | ||
2018-08-04 | WOC sprint qualification | Riga | M2 | Spain | 4 | 11:17 | |||
2018-08-04 | WOC sprint final | Riga | M | Spain | 7 | 14:29 | |||
2018-05-13 | EOC long | Capriasca | M | Spain | 33 | 1:48:06 | |||
2018-05-12 | EOC relay | Capriasca | M | Spain | 8 | 2:01:12 | 3 etapas | 41:15 ( 9) | |
2018-05-10 | EOC sprint relay | Tesserete | X | Spain | dsq | 3 etapas | 15:43 ( 2) | ||
2018-05-09 | EOC middle final | Meride - Serpiano | M | Spain | 38 | 43:28 | |||
2018-05-08 | EOC middle qualification | Lugano - Carona | MA | Spain | 16 | 29:31 | |||
2018-05-06 | EOC sprint qualification | Bellinzona | M3 | Spain | dsq | ||||
2017-07-25 | World games sprint + middle | Wrocław | M | Spain | 1 diena 2 diena | 15:29 (11) 40:20 (29) | |||
2017-07-07 | WOC relay | Vitipalu | M | Spain | 23 | 2:10:50 | 3 etapas | 46:16 (28) | |
2017-07-06 | WOC middle | Vitipalu | M | Spain | 33 | 40:13 | |||
2017-07-02 | WOC sprint relay | Viljandi | X | Spain | 11 | 1:09:41 | 3 etapas | 16:14 ( 3) | |
2017-07-01 | WOC sprint final | Tartu | M | Spain | 12 | 15:18 | |||
2017-06-30 | WOC sprint qualification | Tartu | M3 | Spain | 5 | 11:30 | |||
2016-08-27 | WOC relay | Strömstad east | M | Spain | 16 | 2:04:13 | 2 etapas | 41:39 (18) | |
2016-08-23 | WOC middle | Tanum | M | Spain | 38 | 43:44 | |||
2016-08-21 | WOC sprint relay | Strömstad | X | Spain | 14 | 56:17 | 3 etapas | 13:08 ( 7) | |
2016-08-20 | WOC sprint qualification | Strömstad | M1 | Spain | 2 | 12:34 | |||
2016-08-20 | WOC sprint final | Strömstad | M | Spain | 13 | 15:15 | |||
2016-05-28 | EOC relay | Černa Voda | M | Spain | 21 | 2:01:37 | 2 etapas | 43:20 (28) | |
2016-05-27 | EOC middle final | Černa Voda | MB | Spain | 26 | 31:38 | |||
2016-05-26 | EOC middle qualification | Horni Udoli | M1 | Spain | 24 | 33:07 | |||
2016-05-22 | EOC sprint qualification | Jesenik | M2 | Spain | 14 | 13:53 | |||
2016-05-22 | EOC sprint final | Jesenik | M | Spain | 31 | 15:22 | |||
2015-08-05 | WOC relay | Darnaway | M | Spain | 18 | 1:51:31 | 3 etapas | 36:39 (13) | |
2015-08-02 | WOC sprint final | Forres | M | Spain | 7 | 13:21 | |||
2015-07-31 | WOC sprint qualification | Forres | M1 | Spain | 6 | 12:14 | |||
2014-08-16 | WUOC relay | Protivanov | M | Spain | 12 | 1:49:24 | 3 etapas | 41:11 (31) | |
2014-08-13 | WUOC long + sprint + middle | Olomouc | M | Spain | 2 diena 3 diena | 16:07 (29) 36:33 (32) | |||
2014-08-12 | WUOC relay mix | Kromeriž | X | Spain | 9 | 1:00:16 | 2 etapas | 13:57 (15) | |
2014-07-12 | WOC relay | Campomulo, Gallio | M | Spain | 19 | 2:20:04 | 1 etapas | 43:20 (18) | |
2014-07-11 | WOC middle | Campomul | M | Spain | 44 | 47:26 | |||
2014-07-07 | WOC sprint relay | Trento | X | Spain | 16 | 1:03:21 | 3 etapas | 16:10 (15) | |
2014-07-05 | WOC sprint qualification | Burano | M2 | Spain | 6 | 12:47 | |||
2014-07-05 | WOC sprint final | Venezia | M | Spain | 26 | 17:05 | |||
2014-04-16 | EOC relay | Marateca | M | Spain | 14 | 1:54:43 | 1 etapas | 36:01 (13) | |
2014-04-14 | EOC middle final | Marateca | M | Spain | 73 | 39:04 | |||
2014-04-13 | EOC sprint final | Palmela | M | Spain | 40 | 15:54 | |||
2014-04-12 | EOC sprint qualification | Sesimbra East | M2 | Spain | 10 | 13:45 | |||
2014-04-10 | EOC middle qualification | Meco north | M2 | Spain | 29:48 | ||||
2013-07-13 | WOC relay | Koulurinne | M | Spain | 14 | 1:57:29 | 3 etapas | 40:50 (16) | |
2013-07-12 | WOC middle | Koulurinne | M | Spain | 31 | 44:03 | |||
2013-07-11 | WOC middle qual. | Koljola | M1 | Spain | 8 | 28:54 | |||
2013-07-08 | WOC sprint qual. | Katinkulta, Vokatti | M1 | Spain | 7 | 13:19 | |||
2013-07-08 | WOC sprint | Sotkamo, Vokatti | M | Spain | 33 | 16:06 | |||
2012-07-21 | WOC relay | Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Spain | 18 | 1:52:00 | 3 etapas | 38:32 (20) | |
2012-07-16 | WOC middle qualification | St-George, Lausanne | M1 | Spain | 26 | 41:02 | |||
2012-07-14 | WOC sprint qualification | Dorigny, Lausanne | M2 | Spain | 10 | 14:11 | |||
2012-07-14 | WOC sprint final | Ouchy, Lausanne | M | Spain | 24 | 17:21 | |||
2012-07-06 | WUOC relay | Alicante | M | Spain | 6 | 1:53:51 | 3 etapas | 36:25 ( 6) | |
2012-07-03 | WUOC long + sprint + middle | Alicante | M | Spain | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:19:53 ( 5) 19:14 ( 8) 40:37 (25) | |||
2011-08-20 | WOC relay | La Féclaz | M | Spain | 24 | 2:37:03 | 2 etapas | 57:33 (28) | |
2011-08-16 | WOC sprint qualification | Aix-les-Bains | M2 | Spain | 16 | 16:45 | |||
2011-08-14 | WOC middle qualification | Saint Francois de Sales | M1 | Spain | 20 | 32:40 | |||
2011-07-08 | JWOC relay | Rumia - Wejherowo | M | Spain | 4 | 1:54:49 | 3 etapas | 43:03 ( 8) | |
2011-07-07 | JWOC middle final | Wejherowo, Sport stadium | M | Spain | 13 | 27:42 | T | ||
2011-07-06 | JWOC middle qualification | Wejherowo, Sport stadium | M2 | Spain | 1 | 20:49 | T | ||
2011-07-04 | JWOC long | Wejherowo amphitheater | M | Spain | 13 | 1:14:55 | T | ||
2011-07-03 | JWOC sprint | Lębork, Plac Pokoju | M | Spain | 2 | 15:17 | T | ||
2010-07-23 | WUOC relay | Gustafs | M | Spain | 20 | 2:17:48 | 2 etapas | 44:07 (15) | |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle | Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | M | Spain | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:22:24 (22) dsq 38:19 (45) | |||
2010-07-10 | JWOC relay | Rebild | M | Spain | 15 | 2:49:56 | 1 etapas | 1:00:14 (19) | |
2010-07-09 | JWOC middle final | Kollerup | M | Spain | 12 | 25:55 | |||
2010-07-08 | JWOC middle qualification | Kollerup | M1 | Spain | 3 | 22:18 | |||
2010-07-06 | JWOC long | Svinkløv | M | Spain | 20 | 1:29:25 | |||
2010-07-05 | JWOC sprint | Aalborg University | M | Spain | 18 | 14:04 | |||
2009-07-04 | EYOC relay | Kopaonik | M18 | Spain | dsq | 1 etapas | dsq | ||
2009-07-03 | EYOC long + sprint | Kopaonik | M18 | Spain | 1 diena 2 diena | 1:12:47 (39) 12:17 (17) | |||
2008-10-11 | EYOC relay | Langenthal Ost | M18 | Spain | 14 | 2:35:04 | 2 etapas | 1:02:47 (23) | |
2008-10-10 | EYOC long + sprint | Ruttenen, Solothurn | M18 | Spain | 1 diena 2 diena | dsq 13:01 (13) | |||
2008-07-06 | JWOC relay | Göteborg | M | Spain 2 | 23 | 3:32:15 | 3 etapas | 1:20:23 (46) | |
2008-07-05 | JWOC long | Partille Gunnilse, Gioteborg | M | Spain | 97 | 1:37:31 | |||
2008-07-03 | JWOC middle final | Anggardsbergen, Gioteborg | MC | Spain | 10 | 26:28 | |||
2008-07-02 | JWOC middle qualification | Anggardsbergen, Gioteborg | M3 | Spain | 44 | 40:11 | |||
2008-06-30 | JWOC sprint | Ruddalen, Gioteborg | M | Spain | 99 | 16:07 | |||
2007-06-22 | EYOC sprint + long | Eger | M16 | Spain | 1 diena 2 diena | 14:43 (37) 59:15 (53) |