Varžybų skaičius: 47
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019-08-17 | WOC relay | Østfold | M | Sweden | 1 | 1:40:42 | 1 etapas | 33:10 (13) T | |
2018-05-12 | EOC relay | Capriasca | M | Sweden | 25 | 2:15:36 | 1 etapas | 42:49 (27) | |
2018-05-09 | EOC middle final | Meride - Serpiano | M | Sweden | 8 | 38:01 | |||
2018-05-08 | EOC middle qualification | Lugano - Carona | MB | Sweden | 3 | 27:34 | |||
2017-07-07 | WOC relay | Vitipalu | M | Sweden | 3 | 1:36:53 | 1 etapas | 32:12 ( 7) | |
2017-07-06 | WOC middle | Vitipalu | M | Sweden | 4 | 33:58 | |||
2017-07-04 | WOC long | Rõuge | M | Sweden | 8 | 1:51:49 | |||
2016-08-04 | WUOC relay | Miskolc | M | Sweden 1 | 1 | 1:39:26 | 3 etapas | 34:01 ( 3) | |
2016-07-31 | WUOC sprint + long + middle | Miskolc | M | Sweden | 1 diena 2 diena 3 diena | 15:54 (29) 1:29:44 ( 3) 33:58 ( 3) | |||
2016-05-28 | EOC relay | Černa Voda | M | Sweden 2 | 4 | 1:47:09 | 2 etapas | 33:36 ( 1) | |
2016-05-27 | EOC middle final | Černa Voda | M | Sweden | 9 | 33:54 | |||
2016-05-26 | EOC middle qualification | Horni Udoli | M1 | Sweden | 1 | 28:29 | |||
2016-05-24 | EOC long final | Bila Voda | M | Sweden | 47 | 2:02:26 | |||
2016-05-23 | EOC long qualification | Bila Voda | M1 | Sweden | 3 | 1:11:30 | |||
2014-07-11 | WOC middle | Campomul | M | Sweden | 16 | 42:57 | |||
2014-04-14 | EOC middle final | Marateca | M | Sweden | 20 | 35:00 | |||
2014-04-10 | EOC middle qualification | Meco north | M3 | Sweden | 27:08 | ||||
2013-07-12 | WOC middle | Koulurinne | M | Sweden | 14 | 41:08 | |||
2013-07-11 | WOC middle qual. | Koljola | M1 | Sweden | 3 | 27:31 | |||
2013-07-09 | WOC long | Tipasoja | M | Sweden | 39 | 2:00:29 | |||
2013-07-07 | WOC long qual. | Tipasoja | M2 | Sweden | 10 | 1:12:09 | |||
2012-07-17 | WOC middle final | St-Cergue, Lausanne | M | Sweden | 18 | 39:49 | |||
2012-07-16 | WOC middle qualification | St-George, Lausanne | M1 | Sweden | 11 | 34:04 | |||
2012-05-20 | EOC relay | Falun | M | Sweden | 1:56:19 | 2 etapas | 38:51 (12) | ||
2012-05-18 | EOC long final | Skattungbyn | M | Sweden | 18 | 1:34:51 | |||
2012-05-17 | EOC middle final | Skattungbyn | M | Sweden | 30 | 38:23 | |||
2012-05-15 | EOC long qualification | Hökberg | M3 | Sweden | 3 | 46:01 | |||
2012-05-14 | EOC middle qualification | Hökberg | M3 | Sweden | 1 | 25:24 | |||
2011-08-19 | WOC middle final | La Féclaz | M | Sweden | 41 | 49:49 | |||
2011-08-14 | WOC middle qualification | Saint Francois de Sales | M1 | Sweden | 7 | 28:28 | |||
2010-07-23 | WUOC relay | Gustafs | M | Sweden 2 | 2:04:42 | 2 etapas | 40:53 ( 3) | ||
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle | Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | M | Sweden | 1 diena 3 diena | 1:16:30 ( 3) 31:54 ( 4) | |||
2010-07-10 | JWOC relay | Rebild | M | Sweden | 2 | 2:21:48 | 3 etapas | 36:44 ( 3) | |
2010-07-09 | JWOC middle final | Kollerup | M | Sweden | 13 | 25:59 | |||
2010-07-08 | JWOC middle qualification | Kollerup | M2 | Sweden | 2 | 21:25 | |||
2010-07-06 | JWOC long | Svinkløv | M | Sweden | 2 | 1:19:32 | |||
2010-07-05 | JWOC sprint | Aalborg University | M | Sweden | 5 | 13:32 | |||
2008-07-06 | JWOC relay | Göteborg | M | Sweden | 1 | 2:28:36 | 3 etapas | 50:21 ( 6) | |
2008-07-05 | JWOC long | Partille Gunnilse, Gioteborg | M | Sweden | 1 | 1:12:22 | |||
2008-07-03 | JWOC middle final | Anggardsbergen, Gioteborg | M | Sweden | 1 | 30:45 | |||
2008-07-02 | JWOC middle qualification | Anggardsbergen, Gioteborg | M1 | Sweden | 6 | 29:19 | |||
2008-06-30 | JWOC sprint | Ruddalen, Gioteborg | M | Sweden | 2 | 13:22 | |||
2007-07-13 | JWOC relay | Nguluway, Dubbo | M | Sweden 2 | 2:16:17 | 1 etapas | 45:02 (12) | ||
2007-07-12 | JWOC middle final | Dhaadyiwa, Dubbo | M | Sweden | 8 | 25:09 | |||
2007-07-11 | JWOC middle qualification | Ngan Girra, Dubbo | M3 | Sweden | 9 | 25:23 | |||
2007-07-09 | JWOC long | Malang, Dubbo | M | Sweden | 70 | 1:32:01 | |||
2007-07-08 | JWOC sprint | Western Plains Zoo, Dubbo | M | Sweden | 32 | 15:13 |