Varžybų skaičius: 79
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Madona | W_L | Madonas BJSS/OK Arona | 3 | 55:01 | T | ||
2023-03-04 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... | Madona | M_L | Madonas BJSS/OK Arona | dsq | T | |||
2018-05-27 | Baltic championship relay | Tartaks | W | Latvia 2 | 4 | 1:43:01 | 2 etapas | 37:12 ( 6) | |
2018-05-26 | Baltic championship | Tartaks | W | Latvia | 21 | 1:32:31 | |||
2016-06-12 | Baltic championship relay | Veskimõisa, Põlvamaa | W | Latvia 2 | 7 | 2:29:16 | 2 etapas | 47:07 ( 3) | |
2016-06-11 | Baltic championship | Veskimõisa, Põlvamaa | W | Latvia | 12 | 1:26:50 | |||
2015-05-31 | Baltic championship relay | Tukums | W | Latvia 2 | 8 | 2:19:34 | 3 etapas | 44:18 ( 6) | |
2015-05-30 | Baltic championship | Tukums | W | Latvia | 16 | 1:20:56 | |||
2015-03-01 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė | Madona | W_L | Madonas BJSS, OK Arona | 1 | 1:36:52 | 2 etapas | 34:54 ( 1) | |
2012-05-27 | Baltic championship relay | Ratnieki, Sigulda | W | Latvia 2 | 5 | 1:48:13 | 2 etapas | 38:25 ( 5) | |
2012-05-26 | Baltic championship | Ratnieki, Sigulda | W | Latvia | 9 | 1:18:09 | |||
2011-05-22 | Baltic championship relay | Nida | W | Latvia | 6 | 2:00:06 | 2 etapas | 39:23 ( 4) T | |
2011-05-21 | Baltic championship | Juodkrantė | W | Latvia | 23 | 1:41:16 | T | ||
2009-09-19 | CISM relay | Viitka | W | Latvia | 1 | 1:56:49 | 2 etapas | 40:29 ( 2) | |
2009-09-16 | CISM long + middle | Vastseliina | W | Latvia | 1 diena 2 diena | 1:20:10 (17) 33:12 ( 6) | |||
2009-05-31 | Baltic championship relay | Kuldīga | W | Latvia 1 | 4 | 2:01:58 | 1 etapas | 46:54 ( 6) | |
2009-05-30 | Baltic championship | Kuldīga | W | Latvia | 6 | 1:14:32 | |||
2008-10-11 | CISM relay | Naravai, Prienai | W | Latvia | 3 | 2:04:12 | 2 etapas | 41:33 ( 3) T | |
2008-10-08 | CISM middle + long | Aukštadvaris | W | Latvia | 1 diena 2 diena | 33:01 ( 9) T 1:11:24 ( 8) T | |||
2008-08-02 | WUOC relay | Prangli | W | Latvia | 6 | 2:23:01 | 1 etapas | 38:51 ( 7) | |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle | Tartu, Veskimõisa, Prangli | W | Latvia | 2 diena 3 diena | 1:12:18 ( 2) 36:38 ( 4) | |||
2008-07-19 | WOC long final | Skripov, Olomouc | W | Latvia | 35 | 1:45:01 | |||
2008-07-15 | WOC long qualification | Dalov, Olomouc | W1 | Latvia | 15 | 54:59 | |||
2008-07-13 | WOC sprint qualification | Prostejov, Olomouc | W1 | Latvia | 20 | 13:12 | |||
2008-06-01 | EOC relay | Piejūras camping, Ventspils | W | Latvia 1 | 15 | 2:20:08 | 2 etapas | 1:01:46 (27) | |
2008-05-28 | EOC long final | Ventspils | WB | Latvia | dsq | ||||
2008-05-27 | EOC long qualification | Ventspils | W3 | Latvia | 20 | 48:09 | |||
2008-05-26 | EOC sprint qualification | Ventspils | W2 | Latvia | 21 | 12:11 | |||
2008-05-11 | Baltic championship | Paneriai, Vilnius | W | Latvia | 5 | 1:33:48 | T | ||
2008-05-10 | Baltic championship relay | Sapieginė, Vilnius | W | Latvia 2 | 6 | 2:16:54 | 1 etapas | 45:21 ( 6) T | |
2007-05-27 | Baltic championship relay | Pariisi, Lääne Virumaa | W | Latvia | 7 | 3:06:18 | 3 etapas | 1:13:43 ( 7) | |
2007-05-26 | Baltic championship | Pariisi, Lääne Virumaa | W | Latvia | 4 | 1:26:24 | |||
2006-06-04 | Baltic championship relay | Saldus | W | Latvia 3 | 6 | 2:36:38 | 2 etapas | 47:53 ( 4) | |
2006-06-03 | Baltic championship | Saldus | W | Latvia | 1 diena | 1:34:37 (19) | |||
2005-09-25 | Baltic junior cup | Bjärnum | W20 | Latvia | 2 | 52:39 | |||
2005-09-24 | Baltic junior cup relay | Perstorp | X | Latvia 1 | 3 | 2:55:44 | 5 etapas | 51:33 ( 8) | |
2005-07-16 | JWOC relay | San Bernardino, Ticino | W | Latvia | 19 | 3:10:03 | 1 etapas | 56:01 (25) | |
2005-07-14 | JWOC long | Arcegno, Ticino | W | Latvia | 77 | 1:36:36 | |||
2005-07-13 | JWOC middle final | Taverne, Ticino | WB | Latvia | 34 | 38:28 | |||
2005-07-12 | JWOC middle qualification | Tesserete, Ticino | W3 | Latvia | 25 | 31:36 | |||
2005-05-22 | Baltic championship relay | Bubiai, Šiaulių r. | W | Latvia | 3 | 2:17:31 | 1 etapas | 42:48 ( 2) T | |
2005-05-21 | Baltic championship | Jautmalkė, Šiaulių r. | W20 | Latvia | 1 diena | 1:14:57 ( 3) T | |||
2004-10-03 | Baltic junior cup | Viečiūnai, Druskininkai | D20 | Latvia | 2 | 51:02 | T | ||
2004-10-02 | Baltic junior cup relay | Ratnyčia | X | Latvia 1 | 1 | 2:25:35 | 5 etapas | 41:49 ( 3) | |
2004-07-10 | JWOC relay | Gdansk | W | Latvia | 6 | 2:01:07 | 1 etapas | 38:24 ( 8) T | |
2004-07-08 | JWOC long | Gdansk | W | Latvia | 50 | 1:15:50 | T | ||
2004-07-07 | JWOC middle final | Gdansk | W | Latvia | 41 | 37:23 | T | ||
2004-07-06 | JWOC middle qual. | Gdansk | W3 | Latvia | 13 | 27:04 | T | ||
2004-05-23 | Baltic championship relay | Haanja Plaani | W | Latvia | 6 | 2:39:35 | 3 etapas | 57:14 ( 8) | |
2004-05-22 | Baltic championship | Haanja Plaani | W20 | Latvia | 1 diena | 1:13:50 ( 5) | |||
2003-10-05 | Baltic junior cup | Elsinore | W18 | Latvia | 5 | 52:09 | |||
2003-07-12 | JWOC relay | Rosma | W | Latvia | 15 | 1:55:46 | 3 etapas | 39:47 (10) | |
2003-07-10 | JWOC classic | Uniküla | W | Latvia | 36 | 1:05:54 | |||
2003-07-09 | JWOC short final | Küka | W | Latvia | 5 | 25:55 | |||
2003-07-08 | JWOC short qualification | Küka | W1 | Latvia | 18 | 28:50 | |||
2003-06-22 | EYOC relay | Pezinok | W18 | Latvija | 9 | 1:43:49 | 3 etapas | 30:26 ( 2) | |
2003-06-20 | EYOC sprint + long | Pezinok | W18 | Latvia | 1 diena 2 diena | 14:51 (52) T 53:56 (14) T | |||
2003-05-25 | Baltic championship relay | Ventspils | W18 | Latvia | 6 | 1:54:19 | 3 etapas | 37:03 ( 3) | |
2003-05-24 | Baltic championship | Ventspils | W18 | Latvia | 5 | 55:05 | |||
2002-10-13 | Baltic junior cup relay | Ventspils | X | Latvia 1 | 1 | 2:42:57 | 2 etapas | 35:11 ( 2) | |
2002-10-12 | Baltic junior cup | Ventspils | D18 | Latvia | 3 | 43:32 | |||
2002-06-22 | EYOC relay | Wyniki, Gdynia | W18 | Latvia | 3 | 2:00:24 | 3 etapas | 36:51 ( 3) | |
2002-06-21 | EYOC sprint + middle | Wyniki, Gdynia | W18 | Latvia | 1 diena 2 diena | 17:26 (20) 41:21 (10) | |||
2002-05-19 | Baltic championship relay | Nemunaitis, Alytus | W18 | Latvia | 2 | 2:00:13 | 3 etapas | 37:30 ( 2) | |
2002-05-18 | Baltic championship | Nemunaitis, Alytus | W18 | Latvia | dsq | T | |||
2001-10-07 | Baltic junior cup relay | Långasjönäs, Asarum, Karlshamn | X | Latvia 1 | 4 | 3:01:43 | 3 etapas | 32:17 ( 1) | |
2001-10-06 | Baltic junior cup | Långasjönäs, Asarum, Karlshamn | D16 | Latvia | 1 | 37:18 | |||
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... | Vilnius | D16 | Latvia | 4 | 1:11:58 | 3 etapas | 27:28 ( 5) | |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė | Vilnius | D16 | Latvia | 1 | 37:07 | T | ||
2001-06-24 | EYOC relay | Pardubice | W16 | Latvia | 4 | 2:26:06 | 3 etapas | 45:36 ( 7) | |
2001-06-23 | EYOC classic | Pardubice | W16 | Latvia | 35 | 59:41 | |||
2001-05-27 | Baltic championship relay | Pikajärve | W16 | Latvia | 1 | 2:24:08 | 3 etapas | 43:36 ( 1) | |
2001-05-26 | Baltic championship | Pikajärve | W16 | Latvia | 1 | 50:23 | |||
2000-10-12 | Baltic junior cup | Gdynia | D16 | Latvia | 9 | 53:14 | |||
2000-06-25 | EYOC relay | Svetlogorsk | W16 | Latvia | 2:39:11 | 3 etapas | 45:06 | ||
2000-06-23 | EYOC sprint + classic | Svetlogorsk | W16 | Latvia | 1 diena 2 diena | 10:08 ( 5) 1:01:39 (10) | |||
2000-05-28 | Baltic championship relay | Alūksne | W16 | Latvia | 3 | 2:05:16 | 3 etapas | 36:06 | |
2000-05-27 | Baltic championship | Alūksne | W16 | Latvia | 7 | 1:07:54 | |||
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | D14 | Madona OK | 12 | 2:58:22 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 28:57 ( 3) 40:59 (25) 41:32 (24) 28:25 (13) 38:29 (20) |