Varžybų skaičius: 78
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2013-07-11 | WOC middle qual. | Koljola | W3 | Bulgaria | 27 | 1:06:37 | |||
2013-07-09 | WOC long | Tipasoja | W | Bulgaria | 32 | 1:44:50 | |||
2013-07-08 | WOC sprint qual. | Katinkulta, Vokatti | W2 | Bulgaria | 13 | 15:45 | |||
2013-07-08 | WOC sprint | Sotkamo, Vokatti | W | Bulgaria | 41 | 18:07 | |||
2013-07-07 | WOC long qual. | Tipasoja | W3 | Bulgaria | 15 | 1:08:10 | |||
2012-07-21 | WOC relay | Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Bulgaria | 21 | 2:15:56 | 1 etapas | 38:03 ( 8) | |
2012-07-16 | WOC middle qualification | St-George, Lausanne | W1 | Bulgaria | 20 | 46:04 | |||
2012-07-14 | WOC sprint qualification | Dorigny, Lausanne | W2 | Bulgaria | 8 | 14:54 | |||
2012-07-14 | WOC sprint final | Ouchy, Lausanne | W | Bulgaria | 43 | 23:10 | |||
2011-08-17 | WOC long final | La Féclaz | W | Bulgaria | 38 | 2:01:18 | |||
2011-08-16 | WOC sprint qualification | Aix-les-Bains | W2 | Bulgaria | 8 | 18:49 | |||
2011-08-16 | WOC sprint final | Chambéry | W | Bulgaria | 41 | 16:14 | |||
2011-08-14 | WOC middle qualification | Saint Francois de Sales | W3 | Bulgaria | 19 | 35:50 | |||
2011-08-13 | WOC long qualification | Saint Francois de Sales | W2 | Bulgaria | 11 | 1:04:20 | |||
2010-08-10 | WOC long qualifications | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W1 | Bulgaria | 17 | 57:16 | |||
2010-08-09 | WOC middle qualification | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | W1 | Bulgaria | 22 | 38:35 | |||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications | Sverresborg | W2 | Bulgaria | 26 | 20:49 | |||
2010-06-04 | EOC middle final | Pismenovo | W | Bulgaria | 48 | 49:49 | |||
2010-06-02 | EOC relay | Yasna polyana | W | Bulgaria | 12 | 2:21:23 | 1 etapas | 40:22 (13) | |
2010-06-01 | EOC middle qualification | Yasna polyana | W2 | Bulgaria | 7 | 28:54 | |||
2010-05-31 | EOC long qualification | Yasna polyana | W2 | Bulgaria | 21 | 1:07:42 | |||
2010-05-30 | EOC sprint qualification | Primorsko | W3 | Bulgaria | 13 | 12:54 | |||
2010-05-30 | EOC sprint final | Primorsko | W | Bulgaria | 31 | 17:27 | |||
2009-08-21 | WOC relay | Bankut, Miskolc | W | Bulgaria | 19 | 3:03:19 | 3 etapas | 1:25:46 (24) | |
2009-08-20 | WOC sprint qualification | Kiralyasztal, Miskolc | W2 | Bulgaria | 10 | 18:28 | |||
2009-08-20 | WOC sprint final | Kiralyasztal, Miskolc | W | Bulgaria | 40 | 19:18 | |||
2009-08-19 | WOC middle final | Bankut, Miskolc | W | Bulgaria | 38 | 49:14 | |||
2009-08-17 | WOC long qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | W1 | Bulgaria | 16 | 56:02 | |||
2009-08-16 | WOC middle qualification | Bükkszentkereszt, Miskolc | W3 | Bulgaria | 8 | 32:57 | |||
2008-07-20 | WOC relay | Skripov, Olomouc | W | Bulgaria | 17 | 2:37:48 | 1 etapas | 47:36 (15) | |
2008-07-19 | WOC long final | Skripov, Olomouc | W | Bulgaria | 37 | 1:46:07 | |||
2008-07-17 | WOC middle qualification | Stara Ves, Olomouc | W3 | Bulgaria | 14 | 32:03 | |||
2008-07-17 | WOC middle final | Stara Ves, Olomouc | W | Bulgaria | 38 | 46:28 | |||
2008-07-15 | WOC long qualification | Dalov, Olomouc | W1 | Bulgaria | 14 | 54:46 | |||
2008-07-13 | WOC sprint qualification | Prostejov, Olomouc | W3 | Bulgaria | 11 | 12:06 | |||
2008-07-13 | WOC sprint final | Olomouc | W | Bulgaria | 37 | 15:30 | |||
2007-08-25 | WOC relay | Golosiivo, Kyiv | W | Bulgaria | 17 | 2:16:27 | 2 etapas | 46:55 (15) | |
2007-08-20 | WOC middle qualification | Bortnichi, Kyiv | W3 | Bulgaria | 21 | 41:20 | |||
2007-08-19 | WOC long qualification | Pidgirtsi, Kyiv | W2 | Bulgaria | 19 | 1:01:27 | |||
2007-08-18 | WOC sprint qualification | Golosiivo, Kyiv | W2 | Bulgaria | 21 | 16:40 | |||
2006-08-19 | WUOC relay | Soroška | WX | Bulgaria | dsq | 2 etapas | 39:36 ( 1) | ||
2006-08-16 | WUOC long, middle, sprint | Plešivec, Herlany, Košice | W | Bulgaria | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:03:13 (18) 37:05 (25) 14:59 ( 5) | |||
2006-08-01 | WOC sprint qualification | Mindeparken, Århus | W3 | Bulgaria | 20 | 18:09 | |||
2006-07-30 | WOC long qualification | Linå Vesterskov, Århus | W1 | Bulgaria | 29 | 1:18:50 | |||
2004-09-04 | CISM relay | Harskamp | W | Bulgaria | 8 | 2:13:11 | 2 etapas | 35:19 ( 6) | |
2004-09-01 | CISM middle + long | Harskamp | W | Bulgaria | 1 diena 2 diena | 39:14 (34) 1:03:59 (24) | |||
2004-06-26 | WUOC relay | Klabava | W | Bulgaria | 10 | 3:09:17 | 4 etapas | 45:53 (10) | |
2004-06-23 | WUOC long, sprint, middle | Žihle, Plzen | W | Bulgaria | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:16:33 (25) dsq 46:24 (16) | |||
2003-08-08 | WOC middle qualification | Trin, Rapperswil/Jona | W1 | Bulgaria | 29 | 38:35 | |||
2003-08-06 | WOC long final | Eschenberg - Rossberg | W | Bulgaria | 47 | 2:08:54 | |||
2003-08-04 | WOC long qualification | Zugerberg, Rapperswil/Jona | W2 | Bulgaria | 16 | 1:11:18 | |||
2002-09-30 | EOC long final | Sümeg | WB | Bulgaria | 27 | 1:06:51 | |||
2002-09-29 | EOC long qualification | Sümeg | W2 | Bulgaria | 45 | 1:11:01 | |||
2002-09-28 | EOC sprint qualification | Sümeg | W3 | Bulgaria | 22 | 16:49 | |||
2002-09-28 | EOC sprint final | Sümeg | WB | Bulgaria | 11 | 16:48 | |||
2002-09-27 | EOC relay | Sümeg | W | Bulgaria | 20 | 3:03:13 | 3 etapas | 1:07:02 (29) | |
2002-09-25 | EOC middle qualification | Sümeg | W1 | Bulgaria | 5 | 20:33 | |||
2002-09-25 | EOC middle final | Sümeg | W | Bulgaria | dsq | ||||
2002-08-24 | WUOC relay | Slanchevo | W | Bulgaria | 11 | 4:28:26 | 4 etapas | 53:22 ( 6) | |
2002-08-23 | WUOC short final | Kamchia | WB | Bulgaria | 4 | 38:15 | |||
2002-08-22 | WUOC short qualification | Zdravets | W2 | Bulgaria | 19 | 44:25 | |||
2002-08-21 | WUOC classic | Pobiti Kamani | W | Bulgaria | 65 | 1:38:47 | |||
2002-06-22 | CISM relay | Allentsteig | W | Bulgaria | 8 | 2:49:47 | 2 etapas | 48:53 ( 8) | |
2002-06-19 | CISM individual | Allentsteig | W | Bulgaria | 31 | 2:28:08 | 1 diena 2 diena | 1:04:26 (29) 1:23:42 (32) | |
2002-06-09 | World cup, event 5 long | Fribourg | D | Bulgaria | 85 | 1:15:55 | |||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay | Fribourg | D | Bulgaria | 14 | 2:33:31 | 3 etapas | 55:33 (24) | |
2000-07-14 | JWOC relay | Nove Mesto na Morave | W | Bulgaria | 22 | 1:53:27 | 2 etapas | 41:18 (39) | |
2000-07-13 | JWOC short final | Nove Mesto na Morave | WC | Bulgaria | 4 | 35:06 | |||
2000-07-12 | JWOC short qualification | Nove Mesto na Morave | W1 | Bulgaria | 42 | 37:43 | |||
2000-07-11 | JWOC classic | Nove Mesto na Morave | W | Bulgaria | 107 | 1:28:27 | |||
1999-07-10 | JWOC relay | Poda, Varna | W | Bulgaria 2 | dsq | 2 etapas | dnf | ||
1999-07-09 | JWOC short final | Cerno more, Varna | WB | Bulgaria | 50 | 51:43 | |||
1999-07-08 | JWOC short qualification | Varna | W1 | Bulgaria | 39 | 58:45 | |||
1999-07-07 | JWOC classic | Skorpilovci - Samotino, Varna | W | Bulgaria | 102 | 1:20:21 | |||
1999-03-04 | JWOC WC | Jundola | W20 | Bulgaria 2 | 3:46:40 | 1 etapas | 1:15:25 (16) | ||
1999-03-03 | JWOC WC classic + short | Jundola | W20 | Bulgaria | 1 diena 2 diena | 1:42:12 (36) 1:02:13 (40) | |||
1998-02-28 | JWOC relay | Velogozh, Tula | W20 | Bulgaria | dsq | 1 etapas | dsq | ||
1998-02-25 | JWOC classic + short | Velogozh, Tula | W20 | Bulgaria | 1 diena 2 diena | 1:06:32 (26) 46:00 (28) |