Varžybų skaičius: 33
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2001-07-30 | WOC classic qual | Tampere | W2 | Ukraine | 40 | 1:02:36 | |||
2000-07-04 | EOC short | Truskavets | W | Ukraine | 35 | 32:05 | |||
2000-07-03 | EOC classic final | Truskavets | W | Ukraine | 34 | 1:26:26 | |||
2000-07-01 | EOC classic qualification | Truskavets | W3 | Ukraine | 9 | 48:50 | |||
2000-06-30 | EOC relay | Truskavets | W | Ukraine 2 | 2:49:21 | 3 etapas | 41:07 (10) | ||
1999-08-08 | WOC relay | Loch Vaa & Kinchurdy, Inverness | W | Ukraine | 14 | 3:38:25 | 2 etapas | 58:18 (16) | |
1999-08-02 | WOC classic qual. | Inverness, SCO | W1 | Ukraine | 46 | 1:20:40 | |||
1999-07-10 | JWOC relay | Poda, Varna | W | Ukraine | 2 | 2:13:22 | 1 etapas | 42:33 ( 1) | |
1999-07-09 | JWOC short final | Cerno more, Varna | W | Ukraine | 38 | 34:34 | |||
1999-07-08 | JWOC short qualification | Varna | W3 | Ukraine | 1 | 29:26 | |||
1999-07-07 | JWOC classic | Skorpilovci - Samotino, Varna | W | Ukraine | 77 | 1:11:54 | |||
1998-09-20 | World cup, event 9, short final | Tetranska Lomnice | DB | Ukraine | 21 | 49:42 | |||
1998-09-19 | World cup, event 9, short qualification | Tetranska Lomnice | D3 | Ukraine | 22 | 34:05 | |||
1998-09-17 | World cup, event 8, classic | Tetranska Lomnice | DA | Ukraine | 65 | 1:25:04 | |||
1998-09-15 | World cup, event 7, final | Krakow | DB | Ukraine | 6 | 1:03:54 | |||
1998-09-14 | World cup, event 7, qualification | Krakow | D1 | Ukraine | 22 | 52:20 | |||
1998-09-12 | World cup, event 6 relay | Krakow | D | Ukraine | 12 | 2:33:58 | 2 etapas | 1:00:58 (23) | |
1998-08-15 | WUOC relay | Smistad, Trondheim | W | RUS-UKR-CZE-UKR | 4:30:19 | 4 etapas | 1:01:14 (15) | ||
1998-08-13 | WUOC classic | Vassfjellet, Trondheim | W | Ukraine | 65 | 1:35:46 | |||
1998-08-11 | WUOC short qualification | Buvikmarka, Trondheim | W2 | Ukraine | 22 | 38:24 | |||
1998-08-11 | WUOC short final | Buvikmarka, Trondheim | WB | Ukraine | 19 | 33:42 | |||
1998-07-17 | JWOC relay | Reims | W | Ukraine 2 | 11 | 2:37:00 | 1 etapas | 48:02 (15) | |
1998-07-16 | JWOC short final | Reims | W | Ukraine | 17 | 34:06 | |||
1998-07-15 | JWOC short qualification | Reims | W1 | Ukraine | 6 | 28:09 | |||
1998-07-14 | JWOC classic | Reims | WB | Ukraine | 14 | 57:31 | |||
1996-02-07 | JWOC classic + short | Skalka + Strebske Pleso | W20 | Ukraine | 1 diena 2 diena | 2:24:56 (42) 46:18 (39) | |||
1995-07-12 | JWOC relay | Ry Sønderskov | W | Ukraine | 18 | 3:06:21 | 2 etapas | 1:06:13 (31) | |
1995-07-11 | JWOC classic | Velling Snabergård | W | Ukraine | 90 | 1:31:48 | T | ||
1995-07-09 | JWOC short | Grund | W | Ukraine | 61 | 34:30 | T | ||
1994-07-16 | JWOC relay | Bernardowo, Gdynia | W | Ukraine | 18 | 2:31:44 | 2 etapas | 52:17 (26) | |
1994-07-14 | JWOC classic | Sopot, Gdynia | W | Ukraine | 70 | 1:17:08 | |||
1994-07-13 | JWOC short final | Dabrze, Gdynia | WB | Ukraine | 39 | 37:15 | |||
1994-07-12 | JWOC short qualification | Gdynia | W2 | Ukraine | 17 | 37:21 |