Varžybų skaičius: 508
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-19 | Baltic championship relay | Ignalina | M | Lithuania 4 | 2:25:31 | 2 etapas | 51:22 ( 8) T | ||
2024-05-18 | Baltic masters and open championship | Ignalinos r. | M | Perkūnas OK, Vilnius | 58:25 | 1 diena | 58:25 ( 3) T | ||
2024-05-18 | Baltic championship | Ignalina | M | Perkūnas OK | 58:25 | T | |||
2024-05-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mikniškės | V | Perkūnas OK, Vilnius | 17 | 44:07 | T | ||
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | Paduoblio miškas, Prienų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:55:36 | 1 diena 2 diena | 1:09:02 ( 7) T 46:34 ( 6) T | |
2024-03-30 | Kauno estafetė | Kriaučiškės, Kaišiadorių r. | V | Perkūnas OK 2, Vilnius | 6 | 2:35:26 | 1 etapas | 48:50 (10) T | |
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Dūkštų miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 14 | 1:25:05 | T | ||
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | Šventininkai , Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 2:05:11 | T | ||
2023-09-02 | Klubų taurė | Juodaklonio k., Trakų r. | X | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:01:46 | 3 etapas | 31:11 ( 2) T | |
2023-08-26 | Jono Vileišio taurė | Kaukinės miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1:05:34 | 1 diena | 1:05:34 ( 7) T | ||
2023-08-20 | Klajūno taurė | Alnė, Molėtų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 16 | 1:31:02 | T | ||
2023-06-04 | Saulės estafetė | Bukiškio miškas | V21 | Perkūnas OK, Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 2:34:16 | 2 etapas | 48:49 ( 2) T | |
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Onuškis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 2:20:39 | 2 etapas | 50:55 (11) T | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė | Onuškis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 21 | 47:01 | T | ||
2023-04-29 | Alytaus čempionatas | Staniavos miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 39:50 | T | ||
2022-10-15 | Rudaminos taurė, Lietuvos studentų OS... | Rakonys, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 54:48 | T | ||
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas | Šilėnų miškas, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 1:37:41 | T | ||
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | Dūkštų miškas, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 13 | 1:55:36 | T | ||
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 3 etapas | 32:25 ( 1) T | ||
2022-08-27 | Vilniaus taurė | Vigodka, Elektrėnų sav. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 1:13:28 | T | ||
2022-08-16 | LOSF vasaros stovykla | Dringis | A | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena 6 diena 7 diena 8 diena | 35:41 ( 2) T 34:28 ( 3) T dnf dnf dnf dnf dnf dnf | |||
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 18 | 17:32 | T | ||
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Moluvėnų k., Lentvario sen. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 2:13:29 | 2 etapas | 45:00 ( 3) T | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė | Dirkliškių miškas, Trakų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 41:03 | T | ||
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | Giraitiškių miškas, Prienų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 38:43 | T | ||
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė | Spindžiaus miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:53:21 | 1 diena 2 diena | 58:04 ( 4) T 55:17 ( 8) T | |
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 2:44:19 | 1 etapas | 46:06 ( 7) T | |
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | V | Perkūnas OK, Vilnius | 23 | 1:37:19 | 1 diena 2 diena | 50:18 (27) T 47:01 (21) T | |
2021-10-03 | ACO Rudens estafetė | Gėjaus telmologinis draustinis | V45 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:30:58 | 2 etapas | 50:44 ( 2) T | |
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga | Subartonių miškas, Varėnos r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė | Subartonių miškas, Varėnos r. | V35 | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 2:01:24 | 3 etapas | 43:24 ( 9) T | |
2021-08-29 | Klubų taurė | Vilnius, Rokantiškės | MIX | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 3:13:34 | 5 etapas | 31:37 ( 3) T | |
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:46:23 | 1 diena 2 diena | 48:06 ( 8) T 58:17 ( 2) T | |
2021-06-23 | Jonvabalių estafetės | Rumšiškės | ELIT | Perkūnas OK, etc., Vilnius | 3 | 6:57:01 | 4 etapas | 2:42:51 ( 5) T | |
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tiltiškių k. Zarasų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 17 | 49:14 | T | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 45:38 | T | ||
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... | Varnikai, Trakų raj. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 1:02:32 | T | ||
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V | Perkūnas OK, Vilnius | 20 | 14:34 | T | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | M | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 1:43:01 | 1 diena 2 diena | 40:17 ( 8) T 1:02:44 (13) T | |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Apsingės kaimas. Varėnos r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 29 | 57:06 | T | ||
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė | Rykantai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 2:37:17 | 3 etapas | 51:42 ( 6) T | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | Kibyšių miškas | V45 | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:42:59 | 3 etapas | 32:06 ( 4) T | |
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Perkūnas OK 2, Vilnius | dsq | 3 etapas | 34:34 ( 1) T | ||
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Anykščiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 2:02:35 | 1 diena 2 diena | 55:46 ( 6) T 1:06:49 ( 4) T | |
2020-06-27 | LK orientavimosi čempionatas | Anykščiai | KAR-V | Perkūnas OK, LKSK, Vilnius | 4 | 55:46 | T | ||
2020-06-13 | Saulės estafetė | Avižienių miškas, Karabelkai | V | OK Perkūnas 3, Vilnius | 4 | 2:32:59 | 2 etapas | 53:34 ( 7) T | |
2020-05-23 | OS treniruotė prie Velnio duobės | Mergiškių kalvų miškas | V | Perkūnas OK | 17 | 55:02 | T | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Juodkrantė | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:21:05 | 1 diena | 1:21:05 (19) T | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravų miškas, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK 2, Vilnius | 8 | 2:30:20 | 3 etapas | 51:57 ( 8) T | |
2019-08-31 | Klubų taurė | Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Perkūnas OK, Vilnius | 11 | 3:44:53 | 5 etapas | 31:30 ( 1) T | |
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 11 | 45:43 | T | ||
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prienai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:04:08 | T | ||
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | Druskininkai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 45:09 | 2 diena | 45:09 (14) T | ||
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 2:17:47 | 2 etapas | 45:08 ( 7) T | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Alytus | KARYS | LKSK, Vilnius | 12 | 39:09 | T | ||
2018-09-02 | Klubų taurė | Kirdonys | X | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 3:44:37 | 9 etapas | 45:53 ( 6) T | |
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 4:03:13 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 29:05 ( 6) T 57:46 (10) T 1:31:34 (16) T 1:04:48 (12) T | |
2018-05-26 | Baltic championship | Tartaks | M | Lithuania | 2:16:18 | ||||
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 26 | 17:57 | T | ||
2018-04-28 | Jono Vileišio taurė | Vėžežero k., Šaukėnų sen., Kelmė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1:24:52 | 2 diena | 1:24:52 ( 7) T | ||
2018-04-15 | Prienų čempionatas | Skersabalio miškas, Prienų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 40:52 | T | ||
2018-03-31 | Kauno estafetė | Žvėrinčiaus miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 2:05:19 | 3 etapas | 40:09 ( 6) T | |
2017-10-01 | ADMA estafetė | Žaizdriai, Trakų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 3 etapas | dsq T | ||
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pukštėnų miškas, Vilniaus r. | KARYS | Lietuvos kariuomenės sporto klubas | 11 | 37:13 | T | ||
2017-09-17 | Klubų taurė | Avižienių miškas, Vilniaus r. | KOMAN | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 3:34:06 | 1 etapas | 40:21 ( 3) T | |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | Šaukėnai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:23:53 | 3 diena | 1:23:53 (10) T | ||
2017-06-15 | CISM relay | Hamina | M | Lithuania 2 | 14 | 1:56:25 | 3 etapas | 47:01 (19) | |
2017-06-12 | CISM middle + long | Hamina | M | Lithuania | 1 diena 2 diena | 41:39 (65) 1:37:10 (72) | |||
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 38:47 | T | ||
2017-05-20 | Baltic championship | Stripeikiai, Ignalinos r. | M | Lithuania | 1:56:29 | T | |||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X35 | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 38:13 | 3 etapas | 12:39 ( 8) T | |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2017-04-22 | Jono Vileišio taurė | Šiauliai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1:04:35 | 1 diena | 1:04:35 ( 8) T | ||
2016-09-24 | LK orientavimosi sporto čempionatas | Pašventys, Jurbarko r. | KARYS | LK Sporto klubas, Vilnius | 9 | 34:04 | T | ||
2016-09-18 | Klubų taurė | Šiluva | X | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 4:03:47 | 11 etapas | 50:57 (17) T | |
2016-09-10 | Klajūno taurė | Vilkariai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 58:09 | T | ||
2016-09-04 | Lietuvos čemp. ilga | Šilėnai, Vilniaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:49:18 | T | ||
2016-08-12 | Daugiadienės Dzūkija | Druskininkai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 37:38 ( 4) T 1:07:32 (10) T 37:02 ( 6) T 43:42 ( 9) T | ||
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 3:07:14 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 45:30 (10) T 1:06:38 ( 9) T 17:38 (17) T 57:28 (11) T | |
2016-06-05 | Lietuvos čemp. vidutinė | Gražutės miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 15 | 42:22 | T | ||
2016-04-30 | Prienų čempionatas | Prienai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:11:18 | T | ||
2016-04-23 | Jono Vileišio taurė | Ažušilės miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 1:56:13 | 1 diena 2 diena | 44:28 ( 9) T 1:11:45 (11) T | |
2016-04-19 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Šereitlaukis, Pagėgių sav. | KARYS | LK Sporto klubas | 4 | 1:05:40 | T | ||
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | M | Perkūnas OK, Vilnius | 15 | 2:38:16 | 1 diena 2 diena | 45:18 (18) T 1:52:58 (17) T | |
2016-04-02 | Kauno estafetė | Dergionių miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 2:06:13 | 2 etapas | 40:40 ( 4) T | |
2016-03-13 | Rudaminos estafetė | Rudamina | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:09:57 | 2 etapas | 18:15 ( 5) T | |
2016-03-13 | Rudaminos estafetė | Rudamina | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:09:57 | 4 etapas | 17:32 ( 4) T | |
2015-10-17 | Lietuvos taurė | Neringa | M | Perkūnas OK, Vilnius | 16 | 1:32:33 | 1 diena 2 diena | 48:41 (24) T 43:52 (14) T | |
2015-09-26 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Prienai | KARYS | Lietuvos kariuomenės sporto klubas, Vilnius | 13 | 33:50 | T | ||
2015-09-20 | Klubų taurė | Šleinių miškas | X | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 3:07:55 | 9 etapas | 35:18 ( 3) T | |
2015-09-06 | Lietuvos čemp. ilga | Tytuvėnai, Kelmės r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 17 | 1:44:30 | T | ||
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3:08:38 | 1 diena 2 diena 3 diena | 54:23 (17) T 51:44 (22) T 1:22:31 (24) T | ||
2015-06-02 | LK karinio orientavimosi čempionatas | Kaskalnis, Jurbarko r. | KARYS | LK Sporto klubas | 2 | 42:45 | T | ||
2015-05-24 | Lietuvos čemp. estafetė | Kermušija, Druskininkų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:56:12 | 1 etapas | 30:51 ( 9) T | |
2015-05-23 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | V | Perkūnas OK, Vilnius | 38 | 45:34 | T | ||
2015-05-16 | Kauno čempionatas | Čiobiškio miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 1:22:03 | T | ||
2015-05-08 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius ir jo apylinkės | M | Perkūnas OK, Vilnius | 1:30:55 | 2 diena | 1:30:55 (13) T | ||
2015-05-02 | Jono Vileišio taurė | Čiūlėnų miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 2:00:52 | 1 diena 2 diena | 43:37 ( 9) T 1:17:15 ( 5) T | |
2015-04-18 | Prienų čempionatas | Prienai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 11 | 1:27:52 | T | ||
2015-04-11 | Alytaus čempionatas | Dušnionys, Alytaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 47:35 | T | ||
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | M | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 2:05:32 | 1 diena 2 diena | 1:29:06 (13) T 36:26 (10) T | |
2014-10-04 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Tolkūnų miškas | KARYS | LKSK, Vilnius | 4 | 25:35 | T | ||
2014-09-21 | Klubų taurė | Rūdninkų poligonas | X | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 3:42:39 | 9 etapas | 46:23 ( 5) T | |
2014-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:07:44 | 2 diena | 1:07:44 (12) T | ||
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H | Perkūnas OK, Vilnius | 39:25 | 3 diena | 39:25 (23) T | ||
2013-10-19 | Lietuvos taurė | Nida, Kuršių nerija | M | Perkūnas OK, Vilnius | 55:27 | 1 diena 2 diena | dnf 55:27 ( 4) T | ||
2013-10-12 | Pavasario rudens taurė | Aukštadvario HE | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 52:50 | T | ||
2013-10-06 | Durupio estafetės | Trakų r. Šafarnės miškas | V35 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:19:39 | 2 etapas | 40:21 ( 1) T | |
2013-08-31 | CISM relay | Eksjö | M | Lithuania | 21 | 2:14:43 | 3 etapas | 47:47 (24) | |
2013-08-28 | CISM middle + long | Eksjö | M | Lithuania | 1 diena | 34:19 (67) | |||
2013-04-20 | Jono Vileišio taurė | Varnikai, Anupriškės, Trakų r. | V | Perkūnas, Vilnius | 41:53 | 1 diena | 41:53 (15) T | ||
2012-10-20 | Lietuvos taurė | Antaveršis + Anupriškės | V | Perkūnas OK, Vilnius | 11 | 2:13:48 | 1 diena 2 diena | 1:29:29 (10) T 44:19 (13) T | |
2012-09-16 | Klajūno taurė | Mindūnai | V | Perkūnas, Vilnius | 1 | 54:33 | T | ||
2012-09-02 | Klubų taurė | Živulčiškė | X | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 3:48:27 | 11 etapas | 40:30 ( 6) T | |
2012-08-26 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas, Telšiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 1:52:44 | T | ||
2012-08-10 | Visaginas 3x4 | Visaginas | H | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 3:02:17 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 56:14 ( 6) T 22:29 ( 6) T 25:43 (14) T 1:17:51 ( 6) T | |
2012-07-14 | Pažink Kernavę sportuodamas | Kernavė | V | Perkūnas, Vilnius | 5 | 37:09 | T | ||
2012-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | H21E | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 4:21:10 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:02:04 ( 7) T 54:19 (14) T 1:21:22 ( 6) T 1:03:25 ( 6) T | |
2012-06-09 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 31:58 | T | ||
2012-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė | Girelė, Švenčionių raj. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 2:27:23 | 2 etapas | 50:38 (10) T | |
2012-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | Popeliškė, Švenčionių r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 11 | 42:14 | T | ||
2012-05-12 | Vilniaus čemp. vidutinė | Aukštadvaris | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 47:51 | T | ||
2012-05-04 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | M | Perkūnas OK, Vilnius | 20:13 | 1 diena | 20:13 ( 3) T | ||
2012-04-21 | Jono Vileišio taurė | Pašvinės ir Pageluvis, Šiaulių r | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 2:00:16 | 1 diena 2 diena | 46:20 ( 4) T 1:13:56 ( 5) T | |
2012-04-15 | Vilniaus čemp. ilga | Elniakampis, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:15:05 | T | ||
2011-10-15 | Lietuvos taurė | Lavoriškės, Senasalis | M | Perkūnas OK, Vilnius | 43:22 | 2 diena | 43:22 (15) T | ||
2011-09-25 | Vilniaus taurė | Baltamiškis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 38:03 | T | ||
2011-09-18 | Klajūno taurė | Kuklių miškas, Švenčionių r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 56:59 | T | ||
2011-09-04 | Klubų taurė | Lūžų miškas, Antalieptė | X | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 3:30:27 | 9 etapas | 40:15 ( 6) T | |
2011-08-28 | Lietuvos čemp. ilga | Punios šilas, Alytaus raj. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 1:32:04 | T | ||
2011-08-20 | Šeimų taurė | Alnės km. Molėtų r. | V | Šulčiai | 3 | 45:16 | T | ||
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:17:55 | 2 diena 3 diena | 24:42 (23) T 53:13 (24) T | ||
2011-06-12 | Lietuvos čemp. estafetė | Varnabūdė | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 2 etapas | 48:05 (18) T | ||
2011-06-11 | Lietuvos čemp. vidutinė | Varnabūdė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 34:05 | T | ||
2011-05-22 | Baltic championship relay | Nida | M | Lithuania | 9 | 1:50:09 | 3 etapas | 37:33 ( 9) T | |
2011-05-21 | Baltic championship | Juodkrantė | M | Lithuania | 27 | 1:41:24 | T | ||
2011-05-15 | Vilniaus estafetė | Lyglaukiai, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:16:39 | 2 etapas | 39:50 ( 1) T | |
2011-05-14 | Vilniaus čemp. vidutinė | Panerių miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 53:13 | T | ||
2011-05-06 | Daugiadienės Vilnius | Vilniaus apylinkės | M | Perkūnas OK, Vilnius | 1:33:32 | 2 diena | 1:33:32 (14) T | ||
2011-05-01 | Vilniaus čemp. ilgoje trasoje | Kazokiškių miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:10:49 | T | ||
2011-04-17 | Prienų čempionatas | Paduoblis, Prienų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 1:23:24 | T | ||
2011-04-16 | Jono Vileišio taurė | Meškapieviai, Prienų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 36:41 | T | ||
2010-10-23 | Lietuvos čemp. labai ilga | Smiltynė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:15:50 | T | ||
2010-10-16 | Lietuvos taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | H | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 2:11:59 | 1 diena 2 diena | 1:24:56 ( 5) T 47:03 ( 7) T | |
2010-10-02 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Pakarklės miškas, Vilkija | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:06:27 | T | ||
2010-09-05 | Klubų taurė | Paryžiaus miškas, Jonavos r. | X | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 3:32:22 | 11 etapas | 42:01 ( 8) T | |
2010-08-29 | Lietuvos čemp. ilga | Telšiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:31:39 | T | ||
2010-08-28 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 15 | 16:51 | T | ||
2010-08-20 | CISM relay | Kongsberg | M | Lithuania | 17 | 2:16:14 | 1 etapas | 45:00 (20) | |
2010-08-17 | CISM middle + long | Kongsberg | M | Lithuania | 1 diena 2 diena | 34:42 (84) 1:21:54 (63) | |||
2010-08-12 | WOC long final | Granåsen Ski Centre, Trondheim | M | Lithuania | 39 | 2:01:02 | |||
2010-08-10 | WOC long qualifications | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M1 | Lithuania | 10 | 1:03:19 | |||
2010-08-09 | WOC middle qualification | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M3 | Lithuania | 22 | 31:12 | |||
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:15:52 | 3 diena | 1:15:52 ( 3) T | ||
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė | Murmuliškės, Zarasai | V | Perkūnas OK 2, Vilnius | 2 | 2:25:09 | 3 etapas | 45:56 ( 4) T | |
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Liminiškės, Zarasai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 35:03 | T | ||
2010-06-05 | EOC long final | Pismenovo | MB | Lithuania | 14 | 1:42:27 | |||
2010-06-04 | EOC middle final | Pismenovo | MB | Lithuania | 8 | 36:21 | |||
2010-06-02 | EOC relay | Yasna polyana | M | Lithuania | 15 | 2:10:08 | 2 etapas | 44:01 (27) | |
2010-06-01 | EOC middle qualification | Yasna polyana | M2 | Lithuania | 18 | 30:37 | |||
2010-05-31 | EOC long qualification | Yasna polyana | M1 | Lithuania | 23 | 1:12:49 | |||
2010-05-23 | Baltic championship relay | Selgise | M | Lithuania 2 | 6 | 2:14:15 | 2 etapas | 46:37 ( 7) | |
2010-05-22 | Baltic championship | Selgise | M | Lithuania | 24 | 1:47:47 | |||
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius, Elektrėnų sav. | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:05:22 | 2 diena | 1:05:22 ( 3) T | ||
2010-05-01 | Vilniaus čemp. ilgojoje trasoje | Senasalis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:24:56 | T | ||
2010-04-25 | Igtisa | Pageluvis - Čeprečiškė | H | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 1:20:28 | T | ||
2010-04-24 | Jono Vileišio taurė | Naisiai, Kelmės raj. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 37:32 | T | ||
2010-04-18 | Prienų čempionatas | Trys ežerėliai, Prienų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 1:05:45 | T | ||
2010-04-10 | Kauno estafetė | Žiegždriai | V | Perkūnas OK 2, Vilnius | 4 | 1:54:13 | 2 etapas | 37:30 ( 3) T | |
2009-10-03 | Lietuvos čemp. labai ilga, Erdvės tau... | Elniakampis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 2:45:03 | T | ||
2009-09-16 | CISM long + middle | Vastseliina | M | Lithuania | 1 diena 2 diena | 1:33:28 (40) 34:46 (52) | |||
2009-09-06 | Klubų taurė | Pavištyčio miškas | X | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 3:13:04 | 9 etapas | 39:40 ( 4) T | |
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Riešė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:03:09 | 2 etapas | 39:38 ( 1) T | |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė | Riešė, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 37:52 | T | ||
2009-08-08 | Erdvės taurė (vidutinė) | Gulbinė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 13 | 36:28 | T | ||
2009-08-07 | Erdvės taurė sprintas | Apkartai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 16:35 | T | ||
2009-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Aukštadvaris, Lietuva | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2009-05-21 | Lietuvos čemp. kariuomenės | Alytus | X | Kariuomenės SK | 19 | 33:31 | T | ||
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius | Vilnius | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:20:49 | 2 diena | 1:20:49 ( 6) T | ||
2009-05-10 | Vilniaus estafetė | Kazokiškės | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:19:36 | 2 etapas | 46:26 ( 2) T | |
2009-04-04 | Kauno estafetė | Ožkapjovių miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:28:33 | 2 etapas | 49:11 ( 2) T | |
2008-10-18 | Lietuvos taurė | Kochanovka | H | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 1:36:38 | 1 diena 2 diena | 1:05:35 ( 7) T 31:03 ( 9) T | |
2008-10-11 | CISM relay | Naravai, Prienai | M | Lithuania 2 | 14 | 2:06:43 | 2 etapas | 40:56 (10) T | |
2008-10-08 | CISM middle + long | Aukštadvaris | M | Lithuania | 1 diena 2 diena | 35:50 (59) T 1:33:39 (59) T | |||
2008-10-05 | Vilniaus taurė | Kazokiškių miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 34:45 | T | ||
2008-09-20 | Lietuvos čemp. labai ilga | Živulčiškė | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Perkūnas OK 2, Vilnius | 4 | 4:03:20 | 9 etapas | 50:54 ( 1) T | |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 21 | 21:08 | T | ||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Kaunas | V2 | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 15:53 | T | ||
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Trakai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 13 | 3:41:40 | 1 diena 2 diena 3 diena | 47:56 (13) T 1:39:38 (12) T 1:14:06 (17) T | |
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė | Elniakampis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 3:02:10 | 3 etapas | 56:25 ( 3) T | |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga | Elniakampis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 1:49:56 | T | ||
2008-06-01 | EOC relay | Piejūras camping, Ventspils | M | Lithuania 2 | 2:14:15 | 2 etapas | 48:12 (23) | ||
2008-05-31 | EOC middle final | Ventspils | M | Lithuania | 43 | 47:12 | |||
2008-05-30 | EOC middle qualification | Ventspils | M3 | Lithuania | 10 | 29:51 | |||
2008-05-27 | EOC long qualification | Ventspils | M2 | Lithuania | 24 | 1:01:08 | |||
2008-05-11 | Baltic championship | Paneriai, Vilnius | M | Lithuania | dsq | T | |||
2008-05-10 | Baltic championship relay | Sapieginė, Vilnius | M | Lithuania 2 | 4 | 2:02:03 | 2 etapas | 40:01 ( 3) T | |
2008-05-04 | Atrankinės vidutinė + ilga | Bernati, Palu kalns | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 36:25 ( 3) T 1:34:50 ( 8) T | |||
2008-05-01 | Atrankinės sprintas | Molėtai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 19 | 19:50 | T | ||
2008-04-27 | Vilniaus čemp. ilga | Bražuolė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 1:18:08 | T | ||
2008-04-26 | Vilniaus čemp. vidutinė | Gailiūnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 16 | 48:28 | T | ||
2008-04-12 | Molėtų estafetė | Šnieriškių miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 1 etapas | 42:36 ( 3) T | ||
2008-03-30 | Pavasaris pietų Lietuvoj | Nikronys, Trakų r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 47:45 | T | ||
2008-03-29 | Kauno estafetė | Žiežmariai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:09:24 | 2 etapas | 42:41 ( 1) T | |
2008-03-02 | Ice bug | Baltosios Vokės miškas | V1 | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 1:19:39 | T | ||
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:39:03 | 1 diena 2 diena | 1:05:44 ( 4) T 33:19 ( 7) T | |
2007-09-22 | Lietuvos čemp. labai ilga | Stripeikiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 2:32:57 | T | ||
2007-09-16 | Vilniaus m. Žalgiris | Šventininkai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 57:29 | T | ||
2007-09-07 | CISM relay | Zagreb | M | Lithuania | 4 | 2:03:48 | 1 etapas | 43:13 (15) | |
2007-09-04 | CISM middle + long | Zagreb | M | Lithuania | 1 diena 2 diena | 27:13 (19) 1:13:59 (12) | |||
2007-08-25 | WOC relay | Golosiivo, Kyiv | M | Lithuania | 11 | 2:18:20 | 1 etapas | 51:21 (18) | |
2007-08-23 | WOC long final | Golosiivo, Kyiv | M | Lithuania | 30 | 2:02:38 | |||
2007-08-19 | WOC long qualification | Pidgirtsi, Kyiv | M3 | Lithuania | 14 | 1:06:47 | |||
2007-08-05 | Rinktinės atrankinės (ilga) | Palaumenys | V | Rinktinė | 3 | 1:20:01 | T | ||
2007-08-04 | Rinktinės atrankinės vidutinė | Viečiūnų miškas | V | Rinktinė | 4 | 30:01 | T | ||
2007-07-03 | Baltic military sports games | Giruliai | V1 | Lithuania | 11 | 44:06 | T | ||
2007-06-23 | Olimpinė diena | Vingio parkas | V | Perkūnas, Vilnius | 2 | 18:14 | T | ||
2007-06-10 | Lietuvos čemp. estafetė | Noškūnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:19:46 | 2 etapas | 44:20 ( 2) T | |
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga | Noškūnai, Alytaus r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:42:06 | T | ||
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Petroškų miškas, Lazdijų raj. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 14 | 39:54 | T | ||
2007-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Petroškų miškas, Lazdijų r. | V1 | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 29:03 | T | ||
2007-04-29 | Vilniaus čemp. ilga | Burbiškės, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 1:36:48 | T | ||
2007-04-28 | Vilniaus estafetė | Pustalaukis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 2:31:04 | 3 etapas | 46:33 ( 4) T | |
2007-04-22 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | H | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 49:59 | T | ||
2007-04-15 | Klajūno taurė | Lakajos miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 16 | 1:01:01 | T | ||
2007-04-10 | Molėtų estafetė | Molėtai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:07:16 | 2 etapas | 43:49 ( 5) T | |
2007-04-01 | Kauno estafetė | Kluoniškiai, Kauno raj. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 16 | 2:35:27 | 3 etapas | 47:27 (10) T | |
2006-11-11 | CISM relay | Faxinal do Céu | M | Lithuania | 8 | 2:33:06 | 1 etapas | 49:49 ( 7) | |
2006-11-08 | CISM middle + long | Guarapuava/Pinhao | M | Lithuania | 1 diena 2 diena | 39:46 (51) 1:30:20 (20) | |||
2006-10-14 | Lietuvos taurė | Seirijai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:55:20 | 1 diena 2 diena | 1:19:53 ( 4) T 35:27 ( 8) T | |
2006-09-23 | Lietuvos čemp. naktinis | Bendoriškė, Ignalinos r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 1:19:21 | T | ||
2006-09-22 | OK Devyni naktinis čemp. | Palūšė, Ignalinos raj. | V21 | Perkūnas, Vilnius | 5 | 58:45 | T | ||
2006-09-03 | Klubų taurė | Sariai | X | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 3:38:30 | 11 etapas | 35:57 ( 3) | |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas kval. | Jomanto parkas, Vilnius | V1 | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 17:49 | T | ||
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas | Jomanto parkas, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 18:36 | T | ||
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 4:25:20 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 41:51 ( 2) T 1:24:29 (14) T 37:46 ( 2) T 49:08 ( 8) T 52:06 (11) T | |
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga | Stripeikiai, Ignalinos raj. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:37:54 | T | ||
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė | Skersabaliai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:36:40 | 3 etapas | 49:55 ( 2) T | |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė | Skersabaliai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 14 | 51:43 | T | ||
2006-06-04 | Baltic championship relay | Saldus | M | Lithuania | 1 | 2:29:35 | 2 etapas | 50:45 ( 2) | |
2006-06-03 | Baltic championship | Saldus | M | Lithuania | 1 diena | 1:38:25 ( 4) | |||
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:21:42 | 2 diena | 1:21:42 ( 2) T | ||
2006-05-01 | Vilniaus čemp. ilga trasa | Rastinėnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 1:22:59 | T | ||
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė | Rubikiai | H | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | T | |||
2006-04-22 | Klajūno taurė | Ropeikiškės miškas | V | Perkūnas, Vilnius | 5 | 1:04:42 | T | ||
2005-10-29 | Lietuvos čemp. naktinis | Švarcgiris, Jurbarkas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 8 | 1:03:02 | T | ||
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | H | Perkūnas, Vilnius | 7 | 1:54:47 | 1 diena 2 diena | 1:18:03 ( 6) T 36:44 ( 9) T | |
2005-09-24 | Vilniaus čemp. ir Vilniaus taurė | Gudeliai, Naujoji Vilnia | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:00:32 ( 3) T 45:10 ( 2) T | |||
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | H | Perkūnas OK, Vilnius | 37 | 4:32:46 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:01:41 (24) T 46:34 (24) T 16:48 ( 4) T 52:41 (14) T 1:35:02 (50) T | |
2005-06-26 | Vilniaus čemp. vidutinė | Salininkai, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 53:05 | T | ||
2005-06-18 | Vilniaus čemp. sprintas | Vilnius, Vingio parkas | V21 | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | ||||
2005-05-22 | Baltic championship relay | Bubiai, Šiaulių r. | M | Lithuania | 1 | 2:23:36 | 1 etapas | 47:06 ( 2) T | |
2005-05-21 | Baltic championship | Jautmalkė, Šiaulių r. | M | Lithuania | 1 diena | 1:30:01 ( 1) T | |||
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:27:47 | 2 diena | 1:27:47 ( 5) T | ||
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės | Zapsys, Veisiejų sav. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:11:57 | T | ||
2005-04-16 | Kauno čemp. ilga | Meškapievis, Prienai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 1:18:32 | T | ||
2005-04-09 | Kauno estafetė | Rukla | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 2 etapas | 40:00 ( 1) T | ||
2004-10-16 | Lietuvos taurė | Nemerseta, Giruliai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:47:33 | 1 diena 2 diena | 35:20 ( 4) T 1:12:13 ( 3) T | |
2004-10-01 | Lietuvos čemp. naktinis | Čeprečiškės, Šiaulių rajonas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 54:29 | T | ||
2004-09-04 | CISM relay | Harskamp | M | Lithuania | 5 | 1:59:53 | 1 etapas | 38:52 ( 8) | |
2004-09-01 | CISM middle + long | Harskamp | M | Lithuania | 1 diena 2 diena | 26:50 (35) 1:19:24 (22) | |||
2004-08-28 | Lietuvos čemp. estafetė | Vidzgirio miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 2:36:45 | 3 etapas | 44:53 ( 1) | |
2004-08-22 | Klubų taurė | Bebrusai | X | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 11 etapas | 45:28 (14) | ||
2004-07-17 | EOC relay | Skjoldnæsholm | M | Lithuania | 22 | 2:26:37 | 1 etapas | 49:48 (35) | |
2004-07-14 | EOC sprint qualification | Roskilde City Nord | M3 | Lithuania | 26 | 15:26 | |||
2004-07-13 | EOC middle final | Grønholt Hegn | MB | Lithuania | 26 | 38:35 | |||
2004-07-11 | EOC middle qualification | Bidstrup | M1 | Lithuania | 20 | 28:20 | |||
2004-07-10 | EOC long qualification | Bidstrup | M2 | Lithuania | 19 | 1:08:14 | |||
2004-07-02 | Tako supersprintas | Šiauliai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 18:29 | T | ||
2004-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Šiauliai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 5:07:11 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:01:44 ( 7) T 1:25:53 ( 7) T 41:03 ( 2) T 51:29 ( 1) T 1:07:02 ( 3) T | |
2004-06-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 14:33 | T | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 35:21 | T | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. | Marcinkonys | V3 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 24:22 | T | ||
2004-06-05 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilga | Vilkamušio miškas, Pabradė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 49:00 | T | ||
2004-05-23 | Baltic championship relay | Haanja Plaani | M | Lithuania | 2 | 2:23:50 | 1 etapas | 50:11 ( 6) | |
2004-05-22 | Baltic championship | Haanja Plaani | M | Lithuania | 1 diena | 1:24:08 ( 5) | |||
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:57:06 | 1 diena 2 diena 3 diena | 31:33 (11) T 1:19:58 ( 3) T 1:05:35 ( 6) T | |
2004-05-01 | Vilniaus estafetė | Salininkai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:27:59 | 3 etapas | 45:50 ( 3) | |
2004-04-24 | Studentų pirmenybės | Visoriai, Vilnius | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 33:44 | T | ||
2004-04-18 | Klajūno taurė | Sariai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 45:55 | T | ||
2004-04-09 | Molėtų estafetė | Vyšnelės | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:13:14 | 3 etapas | 42:32 ( 2) | |
2003-11-09 | Krintantis lapas | Verkiai | V | Lietuvos rinktinė, Vilnius | 13 | 42:55 | T | ||
2003-10-18 | Lietuvos taurė | Pabradė | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:51:35 | 1 diena 2 diena | 27:56 ( 2) T 1:23:39 ( 5) T | |
2003-09-27 | Lietuvos čemp. labai ilga | Kazokiškių miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 2:07:48 | T | ||
2003-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė | Buktos miškas, Marijampolės r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:16:47 | 3 etapas | 41:29 ( 4) | |
2003-09-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Marių parkas, Mariampolė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 11 | 16:27 | |||
2003-09-06 | Klubų taurė | Elektrėnai | X | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:08:35 | 11 etapas | 35:03 ( 2) | |
2003-08-23 | CISM relay | Gudeliai, Vilnius | M | Lithuania | 4 | 2:25:00 | 2 etapas | 49:21 (13) T | |
2003-08-20 | CISM individual | Pabradė, Vilnius | M | Lithuania | 3 | 2:22:19 | 1 diena 2 diena | 1:02:38 ( 3) T 1:19:41 ( 5) T | |
2003-08-09 | WOC relay | Pfannenstiel, Rapperswil | M | Lithuania | 10 | 2:04:01 | 1 etapas | 30:16 ( 5) | |
2003-08-08 | WOC middle qualification | Trin, Rapperswil/Jona | M1 | Lithuania | 8 | 24:29 | |||
2003-08-08 | WOC middle final | Bot, Fiena Trin | M | Lithuania | 41 | 39:37 | |||
2003-08-06 | WOC long final | Eschenberg - Rossberg | M | Lithuania | 27 | 2:04:06 | |||
2003-08-04 | WOC long qualification | Zugerberg, Rapperswil/Jona | M2 | Lithuania | 10 | 1:16:39 | |||
2003-07-04 | Tako supersprintas | Jurbarkas | H | Perkūnas, Vilnius | 4 | 12:10 | T | ||
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS | Jurbarkas | H | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 4:09:41 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 50:22 ( 6) T 1:13:30 ( 2) T 16:23 ( 1) T 50:32 ( 2) T 58:54 ( 4) T | |
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ažušilė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 1:33:32 | T | ||
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | Girelės miškas, Sariai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 35:01 | T | ||
2003-06-08 | Vilniaus estafetė | Tapeliai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:31:44 | 3 etapas | 49:50 ( 3) | |
2003-05-25 | Baltic championship relay | Ventspils | M | Lithuania | 1 | 2:14:12 | 1 etapas | 45:10 ( 5) | |
2003-05-24 | Baltic championship | Ventspils | M | Lithuania | 14 | 1:27:51 | |||
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:34:27 | 1 diena 2 diena 3 diena | 18:37 ( 5) T 1:19:09 ( 5) T 56:41 ( 3) T | |
2003-04-05 | Kauno estafetė | Pakumprys | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 2:03:03 | 3 etapas | 36:46 ( 2) | |
2002-10-02 | World cup, event 15 sprint qualification | Brno | H3 | Lithuania | 22 | 15:56 | |||
2002-09-30 | EOC long final | Sümeg | MB | Lithuania | 11 | 56:17 | |||
2002-09-29 | EOC long qualification | Sümeg | M2 | Lithuania | 37 | 1:05:23 | |||
2002-09-28 | EOC sprint qualification | Sümeg | M2 | Lithuania | 29 | 12:25 | |||
2002-09-25 | EOC middle qualification | Sümeg | M3 | Lithuania | 4 | 18:53 | |||
2002-09-25 | EOC middle final | Sümeg | M | Lithuania | 23 | 28:02 | |||
2002-09-15 | Lietuvos čemp. estafetė | Ringovės miškas, Vilkija | V | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 2:54:29 | 3 etapas | 48:38 ( 3) | |
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga | Pakarklės miškas, Vilkija | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:30:30 | T | ||
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Nida | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 38:20 | T | ||
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Nida | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 17:15 | T | ||
2002-08-31 | Klubų taurė | Sariai, Švenčionių r. | X | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 3:28:54 | 1 etapas | 43:23 ( 1) | |
2002-08-18 | Klajūno maratonas | Molėtai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:55:04 | |||
2002-08-11 | Lietuvos čemp. labai ilga | Varnabūdė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:07:59 | T | ||
2002-06-22 | CISM relay | Allentsteig | M | Lithuania | 18 | 2:55:28 | 2 etapas | 1:04:27 (27) | |
2002-06-19 | CISM individual | Allentsteig | M | Lithuania | 16 | 2:45:47 | 1 diena 2 diena | 1:07:28 (11) 1:38:19 (25) | |
2002-05-19 | Baltic championship relay | Nemunaitis, Alytus | M | Lithuania | 2 | 2:14:53 | 2 etapas | 47:06 ( 4) | |
2002-05-18 | Baltic championship | Nemunaitis, Alytus | M | Lithuania | 14 | 1:33:17 | T | ||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:12:42 | 2 diena | 1:12:42 ( 1) T | ||
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė | Gailiūnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 33:53 | |||
2002-05-04 | Vilniaus estafetė | Gailiūnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:47:32 | 3 etapas | 35:20 ( 3) | |
2002-04-07 | Molėtų estafetė | Vilkariai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:15:06 | 3 etapas | 46:35 ( 4) | |
2002-04-06 | Kauno estafetė | Agurkiškė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:46:42 | 3 etapas | 36:57 ( 3) | |
2002-04-01 | Tengrio taurė | ? | H | Perkūnas, Vilnius | 3 | 1:11:31 | |||
2001-10-13 | CISM relay | Beje | M | Lithuania | 11 | 2:34:21 | 1 etapas | 48:49 ( 8) | |
2001-10-10 | CISM individual | Beje | M | Lithuania | 18 | 2:20:44 | 1 diena 2 diena | 1:02:29 (17) 1:18:15 (24) | |
2001-10-06 | Kauno čemp. trumpa | Kazokiškių miškas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 33:18 | T | ||
2001-08-28 | CISM european relay | Smiltynė, Klaipėda | M | Lithuania | 4 | 2:11:39 | 1 etapas | 45:36 ( 9) | |
2001-08-26 | CISM european individual | Klaipėda | M | Lithuania | 7 | 2:13:23 | 1 diena 2 diena | 56:18 ( 8) T 1:17:05 ( 6) T | |
2001-08-08 | Daugiadienės TAKAS | Nemunaitis | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:05:35 | 4 diena | 1:05:35 ( 3) T | ||
2001-08-04 | WOC short final | Vattula, Tampere | M | Lithuania | 37 | 29:21 | |||
2001-08-03 | WOC short qual | Tampere | M2 | Lithuania | 13 | 26:18 | |||
2001-08-02 | WOC relay | Pulesjärvi, Tampere | M | Lithuania | 7 | 3:00:57 | 1 etapas | 50:52 ( 7) | |
2001-07-31 | WOC classic final | Teisko, Tampere | M | Lithuania | 50 | 1:57:28 | |||
2001-07-30 | WOC classic qual | Tampere | M1 | Lithuania | 21 | 1:01:18 | |||
2001-06-24 | Plungės parkai | Plungė | V | Perkūnas, Vilnius | 11 | 15:43 | T | ||
2001-06-23 | Lietuvos čemp. klasika | Visvainiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:25:15 | T | ||
2001-06-19 | Šiaulių parkai | Salduvės parkas | V | Perkūnas, Vilnius | 1 | 10:31 | T | ||
2001-06-10 | NOC relay | Mikkeli, FIN | H21 | Lithuania | 29 | 3:43:05 | 2 etapas | 59:58 (30) | |
2001-06-08 | NOC long and short | Mikkeli | H21 | Lithuania | 1 diena 2 diena | 1:48:53 (71) 32:37 (69) | |||
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa | Smalininkai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 25:17 | T | ||
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Smalininkai | V3 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 24:45 | T | ||
2001-06-01 | KAM sporto žaidynės | Vilnius | V | Geležinis vilkas MPB, Rukla | 1 | 30:43 | |||
2001-05-27 | Baltic championship relay | Pikajärve | M | Lithuania | 1 | 2:45:06 | 2 etapas | 55:26 ( 1) | |
2001-05-26 | Baltic championship | Pikajärve | M | Lithuania | 26 | 1:40:17 | |||
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:04:21 | 1 diena 2 diena 3 diena | 51:47 ( 2) T 1:12:47 ( 2) T 59:47 ( 1) T | |
2001-05-06 | Vilniaus estafetė | Mickūnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:08:26 | 3 etapas | 47:28 ( 1) | |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa | Mickūnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 29:53 | |||
2001-04-08 | Molėtų estafetė | Molėtai | H | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 3 etapas | dsq | ||
2001-01-14 | OK Ąžuolas taurės 4 etapas | Aukštasis Pavilnys | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 55:42 | |||
2000-10-15 | Vilniaus taurė | Europos parkas | H | Perkūnas, Vilnius | 4 | 1:09:26 | |||
2000-09-09 | Lietuvos čemp. labai ilga | Čiulų miškas, Molėtų raj. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:13:32 | |||
2000-09-03 | Klubų taurė | Varnikai, Trakai | X | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 3:06:38 | 11 etapas | 38:23 ( 6) | |
2000-08-26 | CISM relay | Evjemoen | M | Lithuania 1 | 5 | 2:44:12 | 1 etapas | 57:22 (20) | |
2000-08-23 | CISM individual | Evjemoen | MB | Lithuania | 2 | 2:13:32 | 1 diena 2 diena | 1:10:16 ( 5) 1:03:16 ( 4) | |
2000-07-18 | World cup, event 8 | Heinola | H | Lithuania | 37 | 2:46:42 | 1 diena 2 diena 3 diena | 27:03 (29) T 52:28 (47) T 1:27:11 (50) | |
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Prienai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 3:52:10 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | dnf 59:00 (10) 1:16:29 ( 1) 28:17 ( 2) 1:08:24 ( 8) | |
2000-07-04 | EOC short | Truskavets | M | Lithuania | 57 | 35:59 | |||
2000-07-03 | EOC classic final | Truskavets | M | Lithuania | 17 | 1:40:13 | |||
2000-07-01 | EOC classic qualification | Truskavets | M2 | Lithuania | 9 | 59:57 | |||
2000-06-30 | EOC relay | Truskavets | M | Lithuania 2 | 2:55:06 | 2 etapas | 1:02:01 (16) | ||
2000-06-11 | Lietuvos čemp. klasika | Bubiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 1:31:24 | |||
2000-06-10 | Lietuvos čemp. klasika kval. | Bubiai, Šiaulių r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 42:52 | |||
2000-06-04 | Lietuvos čemp. estafetė | Grigiškės | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 3:33:13 | 4 etapas | 44:32 ( 2) | |
2000-06-03 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Grigiškės | V3 | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 37:16 | |||
2000-06-03 | Lietuvos čemp. trumpa | Grigiškės | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 29:23 | T | ||
2000-05-28 | Baltic championship relay | Alūksne | M | Lithuania 2 | 2 | 2:29:22 | 3 etapas | 50:58 | |
2000-05-27 | Baltic championship | Alūksne | M | Lithuania | 2 | 1:20:26 | |||
2000-05-21 | Kauno čemp. klasika | Aukštadvaris | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:04:42 | |||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:28:30 | 2 diena | 1:28:30 (11) T | ||
2000-05-07 | Vilniaus estafetė | Pavilnys | H | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:25:51 | 3 etapas | 42:26 ( 1) | |
2000-05-06 | Vilniaus čemp. trumpa | Juodasis kelias | H | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 41:32 | |||
2000-04-24 | Alytus Kaunas Vilnius | Lavariškės | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 56:27 | |||
2000-04-09 | Klajūno taurė | Molėtai | V | Perkūnas, Vilnius | 1 | 52:01 | |||
2000-04-09 | Molėtų estafetė | Kulionys | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:27:05 | 3 etapas | 42:44 ( 2) | |
2000-04-08 | Kauno estafetė | Šveicarija | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:03:26 | 3 etapas | 40:14 ( 3) | |
2000-04-01 | Marijampolės pirmenybės | Kazlų Rūda | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 47:43 | |||
1999-10-09 | Lietuvos taurė | Aukštadvaris | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:17:15 | 1 diena 2 diena | 1:10:39 (11) 1:06:36 ( 1) | |
1999-09-05 | OK Ąžuolas taurės 1 etapas | Aukštoji Veržuva | H | 1 | 47:45 | ||||
1999-08-29 | Klubų taurė | Molėtai | X | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:14:17 | 11 etapas | 40:41 ( 1) | |
1999-08-16 | CISM relay | Zagreb | M | Lithuania 1 | 2 | 2:14:12 | 1 etapas | 48:46 (20) | |
1999-08-12 | CISM individual | Zagreb | MB | Lithuania | 16 | 2:04:05 | 1 diena 2 diena | 1:05:46 ( 4) 58:19 (21) | |
1999-08-08 | WOC relay | Loch Vaa & Kinchurdy, Inverness | M | Lithuania | 6 | 3:31:47 | 2 etapas | 51:37 (17) | |
1999-08-07 | WOC short | Dallaschyle Wood, Inverness | M | Lithuania | 26 | 28:47 | |||
1999-08-06 | WOC short qual. | Inverness, SCO | M1 | Lithuania | 10 | 35:01 | |||
1999-08-04 | WOC classic | Glen Affric, Inverness, SCO | M | Lithuania | 31 | 1:53:24 | |||
1999-08-02 | WOC classic qual. | Inverness, SCO | M1 | Lithuania | 12 | 1:08:34 | |||
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Aukštadvaris | H | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 5:27:26 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:22:42 ( 6) 1:24:10 ( 6) 26:54 ( 1) 1:08:25 ( 1) 1:05:15 ( 2) | |
1999-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė | Raudondvaris | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:32:04 | 1 etapas | 55:54 ( 1) | |
1999-06-19 | Lietuvos čemp. klasika | Raudondvaris | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:41:35 | |||
1999-06-12 | Alytus Kaunas Vilnius | Tolkūnai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:15:43 | |||
1999-06-06 | Lietuvos čemp. trumpa | Varnabūdė, Mariampolės r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 28:03 | T | ||
1999-06-05 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Varnabūdė, Marijampolės r. | V3 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 32:25 | |||
1999-05-30 | Baltic championship relay | Gražutė, Zarasai | M | Lithuania 2 | 3 | 2:37:21 | 1 etapas | 51:22 ( 3) T | |
1999-05-29 | Baltic championship | Gražutė, Zarasai | M | Lithuania | 7 | 1:27:15 | T | ||
1999-05-16 | Panevėžio čempionatas | ? | H | Perkūnas, Vilnius | 1 | 43:29 | |||
1999-05-01 | Vilniaus čempionatas | Naujoji Vilnia | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:02:59 | |||
1999-04-25 | Kauno čempionatas | Kačerginė, Kauno r. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 46:11 | |||
1999-04-24 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | H | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 50:59 | |||
1999-04-18 | Klajūno taurė | Padkamariai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 1:06:57 | |||
1999-04-11 | Kauno estafetė | Kluoniškiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:14:10 | 1 etapas | 42:17 ( 1) | |
1998-10-10 | Lietuvos taurė | Molėtai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:13:12 | 1 diena 2 diena | 1:08:19 ( 1) 1:04:53 ( 2) | |
1998-09-20 | World cup, event 9, short final | Tetranska Lomnice | HA | Lithuania | 23 | 29:37 | |||
1998-09-19 | World cup, event 9, short qualification | Tetranska Lomnice | H2 | Lithuania | 15 | 34:25 | |||
1998-09-17 | World cup, event 8, classic | Tetranska Lomnice | HA | Lithuania | 54 | 1:33:13 | |||
1998-09-15 | World cup, event 7, final | Krakow | HA | Lithuania | 44 | 1:26:18 | |||
1998-09-14 | World cup, event 7, qualification | Krakow | H2 | Lithuania | 19 | 54:11 | |||
1998-09-06 | Klubų taurė | Zarasai | X | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:51:14 | 11 etapas | 41:37 ( 3) | |
1998-09-05 | Lietuvos čemp. trumpa | Zarasai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 30:50 | |||
1998-09-05 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Zarasai | V1 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 26:40 | |||
1998-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė | Gečialaukis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:56:55 | 4 etapas | 46:47 ( 5) | |
1998-08-29 | Lietuvos čemp. klasika | Balninkai, Alytus | V | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 1:32:42 | T | ||
1998-07-20 | World cup, event 5 | Gavle | H | Lithuania | 4:15:00 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:18:39 (53) 2:02:24 (77) dsq 53:57 (83) | ||
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 5:09:34 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:12:49 ( 9) 1:00:17 ( 3) 1:18:07 ( 8) 29:06 (10) 1:09:15 ( 2) | |
1998-06-27 | Pasaulio lietuvių sporto žaidynės | Kaunas | V | Perkūnas, Vilnius | 1 diena | 18:40 ( 1) | |||
1998-06-20 | Panevėžio čemp. | Samanynė | H | Perkūnas, Vilnius | 3 | 55:16 | |||
1998-06-14 | Alytaus čempionatas | Sudvajai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 18 | 1:13:23 | |||
1998-06-07 | Lietuvos čemp. labai ilga | Vėžežeris, Kelmės raj. | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 2:58:45 | |||
1998-05-30 | Alytus Kaunas Vilnius | ? | H | Perkūnas, Vilnius | 7 | 1:12:58 | |||
1998-05-24 | Kauno čempionatas | Čičinai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 1:14:25 | |||
1998-05-15 | Daugiadienės VILNIUS | Vilnius | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:19:12 | 1 diena | 1:19:12 (13) | ||
1998-05-07 | Vilniaus estafetė | Pavilnys | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:09:13 | 2 etapas | 37:17 ( 2) | |
1998-04-18 | Klajūno taurė | Stirniai | V | Perkūnas, Vilnius | 6 | 1:08:05 | |||
1998-04-05 | Kauno estafetė | Ežerėlis | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:47:50 | 2 etapas | 35:44 ( 4) | |
1997-08-30 | Lietuvos čemp. trumpa | Vaivadiškės | V | Perkūnas OK, Vilnius | 21 | 29:55 | |||
1997-08-30 | Lietuvos čemp. trumpa kval. | Šilėnai | V1 | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 30:57 | |||
1997-08-24 | Klajūno maratonas | Alnis | V | Perkūnas, Vilnius | 4 | 2:08:57 | |||
1997-07-09 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 10 | 5:31:34 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:15:13 ( 6) 1:09:03 (16) 45:57 (23) 1:05:17 ( 5) 1:16:04 ( 7) | |
1997-06-22 | Lietuvos čemp. estafetė | Telšiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 7 | 3:54:49 | 4 etapas | 1:01:08 ( 6) | |
1997-06-21 | Lietuvos čemp. klasika | Telšiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 1:21:07 | |||
1997-05-31 | Šiaulių sprintas | Kurtuvėnai | H | Perkūnas, Vilnius | 3 | 31:10 | |||
1997-05-24 | Alytus Kaunas Vilnius | Karapolis, Aukštadvaris | H | Perkūnas, Vilnius | 2 | 1:23:20 | |||
1997-05-16 | Daugiadienės VILNIUS | Šilėnai, Laurai | H | Perkūnas, Vilnius | 9 | 1:50:24 | 1 diena 2 diena | 51:48 ( 5) 58:36 (10) | |
1997-04-27 | Klajūno taurė | Kulionys | V | Perkūnas, Vilnius | 1 | 1:02:12 | |||
1997-04-13 | Kauno čempionatas | ? | H | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 1:01:36 | |||
1996-09-15 | Baltic championship relay | Baltis, Molėtai | M | LTU ind. 1 | 7 | 2:31:32 | 3 etapas | 49:16 ( 6) | |
1996-09-14 | Baltic championship | Baltis, Molėtai | M | Lithuania | 1:32:05 | ||||
1996-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Plateliai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 1:58:04 | 1 diena 3 diena | 1:09:18 (18) 48:46 (26) | ||
1996-06-23 | Lietuvos čemp. estafetė | Ignalina | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 3:38:51 | 4 etapas | 59:01 (10) | |
1996-06-22 | Lietuvos čemp. klasika | Ažušilė, Ignalina | V | Perkūnas OK, Vilnius | 2 | 1:22:06 | |||
1996-06-01 | Neolimpinių sportų žaidynės | Velnio duobė, Aukštadvaris | H | Perkūnas, Vilnius | 7 | 55:48 | |||
1996-05-26 | Alytus Kaunas Vilnius | ? | H | Perkūnas, Vilnius | 5 | 1:15:56 | |||
1996-05-17 | Daugiadienės VILNIUS | Paneriai, Turniškės, Belmontas | H | Perkūnas, Vilnius | 8 | 3:05:31 | 1 diena 2 diena 3 diena | 56:59 ( 6) 1:05:15 (12) 1:03:17 (14) | |
1996-04-27 | Klaipėdos taurė | Melnragė | H | Perkūnas, Vilnius | 3 | 54:28 | |||
1995-10-14 | Lietuvos taurė | Jadvygava, Pageluvis (Šiauliai) | H | Perkūnas, Vilnius | 9 | 2:35:24 | 1 diena 2 diena | 1:16:43 (14) 1:18:41 ( 7) | |
1995-08-27 | Klubų taurė | Alytaus šilas | X | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 3:30:37 | 11 etapas | 50:25 ( 1) | |
1995-08-26 | Lietuvos čemp. trumpa | Alytaus šilas | V | Perkūnas OK, Vilnius | 12 | 34:22 | |||
1995-08-26 | Lietuvos čemp. trumpa, elitui kval. | Alytaus šilas | V2 | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 31:51 | |||
1995-08-20 | WOC relay | Köterberg, Detmold | M | Lithuania | 12 | 3:53:34 | 3 etapas | 1:09:27 (15) | |
1995-08-18 | WOC short qualification | Detmold | M4 | Lithuania | 19 | 36:17 | |||
1995-08-16 | WOC classic final | Mordkuhle, Detmold | M | Lithuania | 53 | 1:48:20 | |||
1995-08-15 | WOC classic qualification | Detmold | M2 | Lithuania | 24 | 1:06:36 | |||
1995-06-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Plokštinė, Plateliai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 3:36:59 | 4 etapas | 48:46 ( 3) | |
1995-06-24 | Lietuvos čemp. klasika | Plokštinė, Plateliai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 1:30:25 | |||
1995-05-28 | Baltic championship relay | Haanja | M | Lithuania 2 | 7 | 3:15:45 | 1 etapas | 57:57 ( 1) | |
1995-05-27 | Baltic championship | Haanja | M | Lithuania | 24 | 1:42:24 | |||
1995-05-19 | Daugiadienės VILNIUS | ? | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 2:54:49 | 1 diena 2 diena 3 diena | 54:42 ( 2) 1:20:03 (15) 40:04 ( 1) | |
1995-05-14 | Alytus Kaunas Vilnius | ? | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:18:38 | |||
1995-05-07 | Studentų pirmenybės | Prienai | H | Perkūnas, Vilnius | 6 | 53:34 | |||
1995-04-22 | Lietuvos čemp. labai ilga | Varėna | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 2:05:31 | |||
1995-04-09 | Kauno estafetė | Žiežmariai | H21 | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 2:43:53 | 2 etapas | 53:19 ( 5) | |
1995-04-08 | Klajūno taurė | Mindūnai Rudesa | V | Perkūnas, Vilnius | 3 | 54:58 | |||
1994-09-17 | Baltic championship | Cesis | M | Lithuania | 6 | 1:34:18 | |||
1994-08-27 | Lietuvos čemp. klasika | Ignalina | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 1:20:20 | |||
1994-07-21 | CISM relay | Jaroslawiec, Kraków | M | Lithuania | 9 | 2:36:15 | 2 etapas | 49:56 ( 8) | |
1994-07-17 | CISM individual | Jaroslawiec, Kraków | M | Lithuania | 25 | 2:34:08 | 1 diena 2 diena | 1:03:59 (33) 1:30:09 (22) | |
1994-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 6:01:31 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:29:32 ( 7) 1:13:41 (10) 1:04:48 ( 5) 1:00:54 ( 3) 1:12:36 ( 1) | |
1994-06-19 | Lietuvos čemp. estafetė | Abromiškės | V | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 3:32:50 | 4 etapas | 45:40 ( 3) | |
1994-06-18 | Lietuvos čemp. trumpa | Abromiškės | V | Perkūnas OK | 3 | 30:35 | |||
1994-05-23 | Daugiadienės Vilnius | ? | H | Perkūnas, Vilnius | 4 | 3:42:51 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 53:29 (20) 1:03:10 ( 3) 1:00:15 ( 4) 45:57 ( 9) | |
1994-04-23 | Lietuvos čemp. labai ilga | Kalniškė | V | Perkūnas OK, Vilnius | 9 | 2:30:25 | T | ||
1993-09-05 | Baltic championship relay | Ignalina | M | Lithuania 2 | 6 | 4:19:30 | 1 etapas | 1:16:45 (11) | |
1993-09-04 | Baltic championship | Ignalina | M | Lithuania | 11 | 1:52:21 | |||
1993-08-29 | Klubų taurė | Krosna | X | Perkūnas OK, Vilnius | 1 | 2:50:11 | 11 etapas | 37:06 ( 1) | |
1993-08-28 | Lietuvos čemp. klasika | Kalniškės miškas, Krosna | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 1:24:32 | |||
1993-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė | Anykščiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 3:51:50 | 4 etapas | 57:07 ( 6) | |
1993-06-19 | Lietuvos čemp. trumpa | Anykščiai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 19 | 33:48 | |||
1993-05-14 | Daugiadienės VILNIUS | Turniškės, Burbiškės, Užusienis, | H | Perkūnas OK, Vilnius | 3 | 5:13:56 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:11:52 ( 7) 1:25:25 ( 6) 1:24:34 ( 1) 1:12:05 ( 6) | |
1993-05-08 | Lietuvos čemp. labai ilga | Šiauliai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 2:39:22 | T | ||
1993-04-04 | Kauno estafetė | Panemunė, Kaunas | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4 | 1:45:36 | 2 etapas | 31:52 ( 1) | |
1992-10-10 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Juodlė | M | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 2:24:35 | 1 diena 2 diena | 1:18:33 ( 8) 1:06:02 ( 2) | |
1992-09-06 | Baltic championship relay | Hiiumaa, Kõpu | M | Lithuania 2 | 4 | 2:45:09 | 1 etapas | 53:15 ( 1) | |
1992-09-05 | Baltic championship | Hiiumaa, Kõpu | M | Lithuania | 17 | 1:19:42 | |||
1992-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Pašvinės, Šiauliai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4:50:29 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:06:34 ( 8) 1:39:46 (24) 55:03 (14) 1:09:06 (11) | ||
1992-06-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Alytus | V | Perkūnas OK, Vilnius | 6 | 3:42:05 | 4 etapas | 49:42 ( 3) | |
1992-06-19 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa | Alytus | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:40:09 ( 3) 25:48 ( 2) | |||
1992-03-08 | Lietuvos čemp. estafetė markiruotė | Karačiūnai | V | Perkūnas OK | 2 | 2:24:36 | 4 etapas | 37:55 ( 3) | |
1992-03-07 | Lietuvos čempionatas markiruotė | Veršupis | V | Perkūnas OK | 6 | 1:02:40 | |||
1991-10-12 | Lietuvos taurė | Pupasodis, Naravai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 2:29:43 | 1 diena 2 diena | 1:13:07 ( 1) 1:16:36 ( 6) | |
1991-09-07 | Baltic championship | Daugavpils | M | Lithuania | 6 | 1:21:25 | |||
1991-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Prienai | H | Perkūnas OK, Vilnius | 4:48:21 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 56:44 ( 2) 1:27:54 (15) 58:54 ( 9) 1:24:49 (11) | ||
1991-06-24 | Lietuvos čemp. estafetė | Aukštadvaris | V | Perkūnas OK, Vilnius | dsq | 4 etapas | dsq | ||
1991-06-22 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa | Aukštadvaris, Prienai | V | Perkūnas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:33:05 ( 2) 37:56 (10) | |||
1991-06-15 | Žalgirio pirmenybės | Kukutiškės | H | Perkūnas, Vilnius | 1 diena 2 diena | 1:05:45 ( 2) 38:03 ( 1) | |||
1990-09-08 | Klubų taurė | Tolkūnai, Alytaus r. | X | Perkūnas OK, Vilnius | 5 | 4:15:31 | 3 etapas | 34:24 ( 1) | |
1990-09-02 | Baltic championship relay | Aukštadvaris | M | Lithuania | 4 | 3:48:11 | 3 etapas | 55:59 ( 3) | |
1990-09-01 | Baltic championship | Aukštadvaris | M | Lithuania | 30 | 1:58:49 | |||
1990-06-24 | Lietuvos čemp. estafetė | Ravai | V | Vilnius 1, Vilnius | 2 | 3:58:24 | 2 etapas | 57:39 ( 2) | |
1990-06-22 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa | Katlaukis, Vaivadiškės | V | Vilnius | 1 diena 2 diena | dsq 50:50 (22) | |||
1989-07-02 | Lietuvos čempionatas | Ilgės ežeras | V | Panevėžys | 18 | 1:43:56 | |||
1989-07-01 | Lietuvos čemp. estafetė | Germantas | V | Panevėžys | 6 | 4:08:21 | 4 etapas | 1:04:55 ( 5) | |
1989-06-30 | Lietuvos komandinis čempionatas | Lieplaukė | V | Panevėžys | 24 | 1:41:31 | |||
1987-07-04 | Lietuvos komandinis čempionatas | Aukštadvaris | V | Vilnius 1, Vilnius | 23 | 1:58:50 | |||
1986-08-24 | Lietuvos čemp. estafetė | Skersabaliai | V | Panevėžys | 6 | 4:26:33 | 4 etapas | 54:40 ( 5) | |
1986-08-23 | Lietuvos komandinis čempionatas | Skersabaliai | V | Panevėžys | dsq |