Varžybų skaičius: 41
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2002-08-24 | WUOC relay | Slanchevo | M | Germany | 5 | 3:22:38 | 4 etapas | 53:15 (11) | |
2002-08-23 | WUOC short final | Kamchia | M | Germany | 42 | 38:36 | |||
2002-08-22 | WUOC short qualification | Zdravets | M2 | Germany | 10 | 30:28 | |||
2002-08-21 | WUOC classic | Pobiti Kamani | M | Germany | 24 | 1:38:00 | |||
2002-06-09 | World cup, event 5 long | Fribourg | H | Germany | 65 | 1:32:20 | |||
2002-06-08 | World cup, event 4 relay | Fribourg | H | Germany | 15 | 2:23:10 | 2 etapas | 53:19 (15) | |
2002-06-03 | World cup, event 2 long | Chiny | HB | Germany | 26 | 1:08:24 | |||
2002-06-02 | World cup, event 1 middle | Arlon | HB | Germany | 27 | 31:39 | |||
2002-06-01 | World cup, event 1 middle qual. | Arlon | H2 | Germany | 25 | 26:33 | |||
2001-08-03 | WOC short qual | Tampere | M2 | Germany | dsq | ||||
2001-08-02 | WOC relay | Pulesjärvi, Tampere | M | Germany | 17 | 3:21:09 | 1 etapas | 1:00:06 (20) | |
2001-06-10 | NOC relay | Mikkeli, FIN | H21 | Germany 2 | 25 | 3:37:48 | 3 etapas | 1:19:24 (25) | |
2001-06-08 | NOC long and short | Mikkeli | H21 | Germany | 2 diena | 32:52 (72) | |||
2000-07-18 | World cup, event 8 | Heinola | H | Germany | 57 | 2:53:29 | 1 diena 2 diena 3 diena | 30:53 (64) T 54:26 (61) T 1:28:10 (56) | |
2000-07-04 | EOC short | Truskavets | MB | Germany | 34 | 35:28 | |||
2000-07-03 | EOC classic final | Truskavets | MB | Germany | dsq | ||||
2000-07-01 | EOC classic qualification | Truskavets | M2 | Germany | 24 | 1:06:19 | |||
1998-10-03 | World cup, event 13, classic | Hämeenlinna | HB | Germany | 9 | 1:13:26 | |||
1998-10-02 | World cup, event 12, short final | Hämeenlinna | HB | Germany | 8 | 35:21 | |||
1998-10-01 | World cup, event 12, short qualification | Hämeenlinna | H3 | Germany | 22 | 34:34 | |||
1998-09-29 | World cup, event 11 relay | Otepaa | H | Germany | 14 | 2:57:12 | 2 etapas | 1:06:13 (26) | |
1998-09-27 | World cup, event 10, classic final | Otepaa | HB | Germany | 10 | 1:21:55 | |||
1998-09-26 | World cup, event 10, classic qual | Otepaa | H2 | Germany | 29 | 1:08:12 | |||
1998-09-20 | World cup, event 9, short final | Tetranska Lomnice | HB | Germany | 50 | 46:40 | |||
1998-09-19 | World cup, event 9, short qualification | Tetranska Lomnice | H1 | Germany | 39 | 42:05 | |||
1998-09-17 | World cup, event 8, classic | Tetranska Lomnice | HB | Germany | 27 | 1:27:18 | |||
1998-09-14 | World cup, event 7, qualification | Krakow | H2 | Germany | dsq | ||||
1998-09-12 | World cup, event 6 relay | Krakow | H | Germany | 18 | 2:59:23 | 1 etapas | 54:57 (35) | |
1998-07-20 | World cup, event 5 | Gavle | H | Germany | 5:21:13 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | dsq 1:59:31 (71) 1:17:38 (82) dsq 2:04:04 (86) | ||
1998-05-31 | World cup, event 4, short final | Lake District | HB | Germany | 39 | 37:57 | |||
1998-05-30 | World cup, event 4, short qual | Lake District | H2 | Germany | 32 | 34:44 | |||
1998-05-28 | World cup, event 3 classic | Lake District | HB | Germany | 14 | 1:46:47 | |||
1998-05-25 | World cup, event 2 relay | Killarney | H | Germany 2 | 31 | 2:08:14 | 2 etapas | 44:11 (33) | |
1998-05-23 | World cup, event 1, final | Killarney | HB | Germany | 22 | 1:12:12 | |||
1998-05-22 | World cup, event 1, qualification | Killarney | H2 | Germany | 34 | 1:15:09 | |||
1997-07-12 | JWOC relay | de Hechtelse duinen, Leopoldsbur | M | Germany | 8 | 2:18:20 | 2 etapas | 47:45 (17) | |
1997-07-11 | JWOC classic | Gruitrode, Leopoldsburg | M | Germany | 109 | 1:28:38 | |||
1997-07-09 | JWOC short qualification | Leopoldsburg | M3 | Germany | 29 | 26:49 | T | ||
1996-07-14 | JWOC relay | Arsanca | M | GER-UKR-POR | 3:51:34 | 1 etapas | 55:16 (35) | ||
1996-07-12 | JWOC classic | Sirineasa | M | Germany | 73 | 1:51:46 | |||
1996-07-10 | JWOC short | Malul Alb | M | Germany | 137 | 50:39 |