Varžybų skaičius: 38
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2004-07-17 | EOC relay | Skjoldnæsholm | M | Ukraine 2 | 2:34:30 | 2 etapas | 55:27 (43) | ||
2004-07-16 | EOC long final | Klinteskoven | WB | Ukraine | 17 | 1:08:52 | |||
2004-07-14 | EOC sprint qualification | Roskilde City Nord | W2 | Ukraine | 15 | 15:40 | |||
2004-07-14 | EOC sprint final | Roskilde city | W | Ukraine | 35 | 14:26 | |||
2004-07-13 | EOC middle final | Grønholt Hegn | WB | Ukraine | 23 | 42:46 | |||
2004-07-11 | EOC middle qualification | Bidstrup | W2 | Ukraine | 29 | 34:57 | |||
2004-07-10 | EOC long qualification | Bidstrup | W2 | Ukraine | 22 | 55:31 | |||
2003-08-23 | CISM relay | Gudeliai, Vilnius | W | Ukraine | 3 | 2:16:05 | 2 etapas | 46:39 ( 2) T | |
2003-08-20 | CISM individual | Pabradė, Vilnius | W | Ukraine | 16 | 1:56:34 | 1 diena 2 diena | 54:04 (14) T 1:02:30 (19) T | |
2002-06-22 | CISM relay | Allentsteig | W | Ukraine | 4 | 2:09:44 | 1 etapas | 40:57 ( 3) | |
2002-06-19 | CISM individual | Allentsteig | W | Ukraine | 13 | 1:59:53 | 1 diena 2 diena | 59:08 (24) 1:00:45 ( 8) | |
2001-08-04 | WOC short final | Vattula, Tampere | W | Ukraine | 48 | 33:53 | |||
2001-08-03 | WOC short qual | Tampere | W1 | Ukraine | 15 | 33:15 | |||
2001-08-02 | WOC relay | Pulesjärvi, Tampere | W | Ukraine | 15 | 3:19:29 | 2 etapas | 39:45 (13) | |
2000-08-23 | CISM individual | Evjemoen | W | Ukraine | 29 | 2:09:07 | 1 diena 2 diena | 1:00:27 (33) 1:08:40 (26) | |
2000-07-04 | EOC short | Truskavets | W | Ukraine | 50 | 33:37 | |||
2000-07-03 | EOC classic final | Truskavets | W | Ukraine | 10 | 1:13:28 | |||
2000-07-01 | EOC classic qualification | Truskavets | W1 | Ukraine | 4 | 45:24 | |||
2000-06-30 | EOC relay | Truskavets | W | Ukraine 2 | 2:49:21 | 1 etapas | 1:06:37 (29) | ||
1999-08-08 | WOC relay | Loch Vaa & Kinchurdy, Inverness | W | Ukraine | 14 | 3:38:25 | 3 etapas | 54:25 (11) | |
1999-08-07 | WOC short | Dallaschyle Wood, Inverness | W | Ukraine | 54 | 36:03 | |||
1999-08-06 | WOC short qual. | Inverness, SCO | W3 | Ukraine | 9 | 36:00 | |||
1999-08-02 | WOC classic qual. | Inverness, SCO | W2 | Ukraine | 37 | 1:08:55 | |||
1998-09-20 | World cup, event 9, short final | Tetranska Lomnice | DB | Ukraine | 4 | 28:24 | |||
1998-09-19 | World cup, event 9, short qualification | Tetranska Lomnice | D2 | Ukraine | 24 | 35:30 | |||
1998-09-17 | World cup, event 8, classic | Tetranska Lomnice | DA | Ukraine | 61 | 1:22:57 | |||
1998-09-15 | World cup, event 7, final | Krakow | DA | Ukraine | 45 | 1:16:07 | |||
1998-09-14 | World cup, event 7, qualification | Krakow | D2 | Ukraine | 15 | 47:35 | |||
1998-09-12 | World cup, event 6 relay | Krakow | D | Ukraine | 12 | 2:33:58 | 1 etapas | 38:03 (13) | |
1998-05-31 | World cup, event 4, short final | Lake District | DA | Ukraine | 58 | 43:32 | |||
1998-05-30 | World cup, event 4, short qual | Lake District | D2 | Ukraine | 20 | 31:13 | |||
1998-05-28 | World cup, event 3 classic | Lake District | DA | Ukraine | 67 | 1:37:47 | |||
1998-05-23 | World cup, event 1, final | Killarney | DB | Ukraine | 11 | 1:20:29 | |||
1998-05-22 | World cup, event 1, qualification | Killarney | D2 | Ukraine | 28 | 1:57:35 | |||
1994-07-16 | JWOC relay | Bernardowo, Gdynia | W | Ukraine | 18 | 2:31:44 | 1 etapas | 46:06 (16) | |
1994-07-14 | JWOC classic | Sopot, Gdynia | W | Ukraine | 47 | 1:12:03 | |||
1994-07-13 | JWOC short final | Dabrze, Gdynia | WB | Ukraine | 43 | 39:06 | |||
1994-07-12 | JWOC short qualification | Gdynia | W1 | Ukraine | 29 | 38:45 |