Varžybų skaičius: 296
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-14 | Nida - 3 days | Nida, Pervalka | W60 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2 diena 3 diena | 55:04 ( 5) T 57:57 ( 4) T | ||
2024-06-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Marijampolė | MV55 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 58:26 | 2 etapas | 18:45 ( 4) T | |
2024-06-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Marijampolė | M60 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 16:10 | T | ||
2024-05-03 | Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė | Vilnius | M60 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:56:45 | 1 diena 2 diena 3 diena | 17:23 ( 5) T 55:06 ( 5) T 44:16 ( 3) T | |
2024-04-20 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Aukštadvaris, Rangava | W60 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:01:00 | 1 diena 2 diena | 54:20 ( 5) T 1:06:40 ( 6) T | |
2023-10-21 | Lietuvos taurė | Gražutė, Zarasų raj. | M60 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:32:10 | 1 diena 2 diena | 39:14 ( 2) T 52:56 ( 4) T | |
2023-09-30 | Rudens estafetė | Spindžiaus miškas (Lausgeniai) | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 2:23:45 | 2 etapas | 40:51 ( 1) T | |
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... | Klaipėda | W60 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:03:56 | 1 diena 2 diena | 42:30 ( 3) T 21:26 ( 4) T | |
2023-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Gėsalai, Papė | W60 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 2:47:33 | 1 diena 2 diena 3 diena | 54:12 (11) T 1:04:38 ( 8) T 48:43 ( 9) T | |
2023-06-16 | Nida - 3 days | Nida | W60 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 2:41:31 | 1 diena 2 diena 3 diena | 31:55 ( 2) T 1:12:07 ( 2) T 57:29 ( 1) T | |
2023-04-29 | Alytaus čempionatas | Staniavos miškas | M60 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 33:12 | T | ||
2023-03-26 | Kauno estafetė | Buktos miškas | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 3:06:42 | 2 etapas | 58:13 ( 3) T | |
2023-03-18 | Sezono atidarymo taurė | Kopgalis, Nemirseta | M60 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:16:41 | 1 diena 2 diena | 37:26 ( 3) T 39:15 ( 2) T | |
2022-10-22 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Kelmės r. | M60 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 1:46:46 | 1 diena 2 diena | 49:29 ( 5) T 57:17 ( 7) T | |
2022-09-04 | Klubų taurė | Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 7 etapas | 51:57 (31) T | ||
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Merkinė | W60 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 3:02:08 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 54:20 ( 2) T 46:17 ( 3) T 41:35 ( 2) T 39:56 ( 2) T | |
2022-06-17 | Nida - 3 days | Nida | W60 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 2:40:31 | 1 diena 2 diena 3 diena | 35:20 ( 2) T 1:16:00 ( 1) T 49:11 ( 1) T | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | MV55 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:04:18 | 2 etapas | 18:15 ( 3) T | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M60 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 13:28 | T | ||
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | Balninkai, Alytaus r. | M60 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 50:12 | T | ||
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | Giraitiškių miškas, Prienų r. | M60 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 43:38 | T | ||
2022-03-26 | Kauno estafetė | Gastilionys | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:49:32 | 2 etapas | 50:16 ( 2) T | |
2021-10-16 | Lietuvos taurė | Palanga | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:17:34 | 1 diena 2 diena | 36:18 ( 7) T 41:16 ( 8) T | |
2021-09-05 | Vilniaus taurė | Bireliai, Vilnius | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 51:31 | T | ||
2021-09-04 | Alytaus taurė | Apsingė, Varėnos r. | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 55:28 | T | ||
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS | Vilnius | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:41:01 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:07:59 ( 8) T 1:00:45 ( 3) T 32:17 ( 5) T | |
2021-08-13 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:58:48 | 1 diena 2 diena 3 diena | 17:14 ( 1) T 49:17 ( 1) T 52:17 ( 2) T | |
2021-07-24 | Jūros šventė | Klaipėda | W55 | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 44:02 ( 2) T 36:27 ( 3) T | |||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... | Kaukinės miškas | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:39:41 | 1 diena 2 diena | 48:29 ( 6) T 51:12 ( 5) T | |
2021-06-16 | Nida - 5 days | Nida | W55 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 55:47 ( 3) T 54:44 ( 3) T 34:11 ( 4) T 1:10:41 ( 2) T | ||
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | Alytaus šilas | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:03:07 | T | ||
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | MV180 | Kopa OK | 6 | 56:42 | 2 etapas | 13:58 ( 6) T | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 15:25 | T | ||
2020-10-31 | Rudens sezono uždarymas | Biržuvėnai, Telšių r. | M2 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 46:36 | T | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė | Kazokiškės | W55 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:38:18 | 1 diena 2 diena | 37:17 ( 7) T 1:01:01 ( 8) T | |
2020-08-30 | Klubų taurė | Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Kopa OK 2, Klaipėda | dsq | 7 etapas | 54:35 (28) T | ||
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Alsėdžiai | VM180 | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 2 etapas | 20:25 ( 4) T | ||
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas | Telšiai | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 17:56 | T | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | Dzūkija | D55 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:43:15 | 1 diena 2 diena 3 diena | 48:20 ( 4) T 59:45 ( 4) T 55:10 ( 6) T | |
2020-07-18 | Sezono atidarymo taurė | Kiškėnai, Klaipėdos r. | D55 | Kopa OK, Klaipėda | 43:09 | T | |||
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M4 | Kopa OK, Klaipėda | 15 | 2 diena | 21:34 ( 4) T | ||
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | Nida | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 27:46 ( 3) T 42:22 ( 6) T dnf dnf | ||
2020-05-23 | OS treniruotė prie Velnio duobės | Mergiškių kalvų miškas | M55 | Kopa OK | 2 | 53:01 | T | ||
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | D55 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 3:13:14 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 48:53 ( 4) T 46:56 ( 4) T 57:04 ( 5) T 40:21 ( 4) T | |
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Vištytis | D55 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 2:52:55 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 18:27 (15) T 55:50 (10) T 54:37 (11) T 44:01 ( 9) T | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Trakai | X35 | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 2 etapas | dsq T | ||
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | Trakai | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 16:29 | T | ||
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:52:59 | 1 diena 2 diena | 53:18 ( 5) T 59:41 ( 5) T | |
2019-03-31 | Kauno estafetė | Kaunas | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:38:45 | 2 etapas | 29:16 ( 2) T | |
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | Karklė, Klaipėdos miškas | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:15:38 | 1 diena 2 diena | 35:52 ( 3) T 39:46 ( 4) T | |
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė | Vilniaus | M4 | Kopa OK, Klaipėda | 16 | 1 diena | 20:41 ( 3) T | ||
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | Kaunas | M50 | Kopa OK | 15 | 34:42 | 1 diena | 34:42 ( 6) T | |
2018-09-08 | Neringos taurė | Neringa | D55 | Kopa OK, Klaipėda | 39:09 | 1 diena | 39:09 ( 3) T | ||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D55 | Kopa OK, Klaipėda | 1:26:40 | 1 diena 2 diena | 36:38 (13) T 50:02 (11) T | ||
2018-05-27 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 45:21 | T | ||
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė | Giruliai, Vilhelmo kanalas | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:12:21 | 1 diena 2 diena | 38:15 ( 1) T 34:06 ( 1) T | |
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M3 | Kopa OK, Klaipėda | 26 | 1 diena 5 diena | 23:15 ( 7) T 27:37 (15) T | ||
2017-10-14 | Lietuvos taurė | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | W55 | Kopa OK, Klaipėda | 45:36 | 2 diena | 45:36 (10) T | ||
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilč... | Klaipėda | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 27:51 | 2 diena | 27:51 ( 9) T | ||
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 47:39 | 4 diena | 47:39 ( 5) T | ||
2017-05-28 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 47:39 | T | ||
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Panevėžys | X55 | Kopa OK 2, Klaipėda | dsq | 2 etapas | 14:25 ( 6) T | ||
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Panevėžys | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 13:19 | T | ||
2017-03-25 | Sezono atidarymo taurė | Smiltynė, Kairiai | M55 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:15:57 | 1 diena 2 diena | 35:23 ( 5) T 40:34 ( 3) T | |
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė | Vilnius | M3 | Kopa OK, Klaipėda | 30 | 2 diena | 22:05 ( 6) T | ||
2016-10-15 | Lietuvos taurė | Prienai | W50 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:38:41 | 1 diena 2 diena | 57:13 ( 7) T 41:28 ( 6) T | |
2016-09-10 | Klaipėda | Klaipėda | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:17:41 | 1 diena 2 diena | 40:13 ( 2) T 37:28 ( 1) T | |
2016-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | W50 | Kopa OK, Klaipėda | 31:29 | 1 diena | 31:29 ( 5) T | ||
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Anykščiai | D50 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 3:29:32 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 54:06 (10) T 1:07:53 (11) T 22:02 (11) T 1:05:31 ( 3) T | |
2016-05-29 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 36:22 | T | ||
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | Šiauliai | X35 | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 1:03:50 | 1 etapas | 25:04 (14) T | |
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Šiauliai | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 21:47 | T | ||
2016-04-30 | Prienų čempionatas | Prienai | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:05:36 | T | ||
2016-04-23 | Jono Vileišio taurė | Ažušilės miškas | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:48:53 | 1 diena 2 diena | 50:31 ( 5) T 58:22 ( 5) T | |
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE | Kudrionių poilsio kompleksas | W50 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:04:24 | 1 diena 2 diena | 51:31 ( 3) T 1:12:53 ( 5) T | |
2016-04-03 | Alytaus čempionatas | Punios šilas | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 46:28 | T | ||
2016-04-02 | Kauno estafetė | Dergionių miškas | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:58:31 | 2 etapas | 37:20 ( 3) T | |
2016-03-19 | Sezono atidarymas | Klaipėda | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:36:33 | 1 diena 2 diena | 46:35 ( 5) T 49:58 ( 3) T | |
2015-12-06 | Sportuok miške varžybos | Rumšiškės | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 14 | 52:09 | T | ||
2015-10-24 | Klaipėda | Klaipėda | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:19:49 | 1 diena 2 diena | 42:14 ( 1) T 37:35 ( 1) T | |
2015-09-20 | Klubų taurė | Šleinių miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 23 | 4:06:56 | 7 etapas | 41:55 (24) T | |
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas | Kėdainiai | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 14:29 | T | ||
2015-08-14 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | W50 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:51:28 | 1 diena 2 diena 3 diena | 28:10 ( 5) T 1:22:46 ( 4) T 1:00:32 ( 2) T | |
2015-07-25 | Jūros šventė | Klaipėda | W50 | Kopa OK, Klaipėda | 36:50 | 2 diena | 36:50 ( 1) T | ||
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | Varėna | D50 | Kopa OK, Klaipėda | 1:38:25 | 3 diena 4 diena | 52:04 (10) T 46:21 ( 9) T | ||
2015-06-13 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Pakarklė | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:04:02 | T | ||
2015-05-02 | Jono Vileišio taurė | Čiūlėnų miškas | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:43:06 | 1 diena 2 diena | 42:47 ( 4) T 1:00:19 ( 3) T | |
2015-04-12 | Kauno estafetė | Varnabūdė | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:14:05 | 2 etapas | 43:20 ( 3) T | |
2015-04-11 | Alytaus čempionatas | Dušnionys, Alytaus r. | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 55:16 | T | ||
2015-03-28 | Sezono atidarymas | Melnragė, Nemirseta | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:24:44 | 1 diena 2 diena | 36:55 ( 4) T 47:49 ( 4) T | |
2014-10-18 | Lietuvos taurė | Druskininkai | W50 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 1:46:47 | 1 diena 2 diena | 58:47 (11) T 48:00 ( 7) T | |
2014-10-11 | Klaipėdiečių varžybos | Klaipėda | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:11:20 | 1 diena 2 diena | 47:57 ( 4) T 23:23 ( 2) T | |
2014-09-13 | Kauno MEDEINOS čempionatas | Kaukinės miškas | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:07:31 | T | ||
2014-09-07 | Lietuvos čemp. ilga | Siponys, Birštono sav. | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:22:34 | T | ||
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Prienai | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 16:57 | T | ||
2014-08-15 | Daugiadienės Telšē | Telšiai | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:18:59 | 1 diena 2 diena 3 diena | 52:29 ( 3) T 59:15 ( 2) T 27:15 ( 3) T | |
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D50 | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 2:54:07 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 48:05 (13) T 53:45 (11) T 32:50 ( 7) T 39:27 ( 7) T | |
2014-05-31 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 38:27 | T | ||
2014-05-03 | Prienų čempionatas | Prienai | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:07:19 | T | ||
2014-04-26 | Jono Vileišio taurė | Šeimaties miškas (Tauragnai) | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:55:36 | 1 diena 2 diena | 40:15 ( 3) T 1:15:21 ( 6) T | |
2014-04-13 | Atviros Jurbarko rajono pirmenybės | Pašvenčio girininkija | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 50:57 | T | ||
2014-03-30 | Kopos taurė | Giruliai | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 47:06 | T | ||
2014-03-29 | Sezono atidarymas | Smiltynė | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 53:30 | T | ||
2014-03-22 | Rinktinės kontrolinės varžybos | Nida, Juodkrantė | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena | 48:17 ( 4) T | |||
2013-10-19 | Lietuvos taurė | Nida, Kuršių nerija | W50 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 2:11:17 | 1 diena 2 diena | 1:19:22 (12) T 51:55 (11) T | |
2013-10-05 | Klaipėdiečių varžybos | Smiltynė, Hageno kalnas | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 30:33 | T | ||
2013-09-15 | Klubų taurė | Viečiūnų miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 4:06:04 | 7 etapas | 56:20 (22) T | |
2013-08-16 | Daugiadienės Telšē | Dievo krėslo miškas, Telšiai | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:25:41 | 1 diena 2 diena 3 diena | 55:26 ( 5) T 1:08:51 ( 4) T 21:24 ( 4) T | |
2013-06-29 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Klaipėda | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 14:36 ( 5) T 36:21 ( 5) T | |||
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Druskininkai | D50 | Kopa OK, Klaipėda | 1:17:59 | 3 diena 4 diena | 17:22 ( 5) T 1:00:37 (12) T | ||
2013-06-09 | Lietuvos čemp. estafetė | Tytuvėnų reg. parkas | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:04:12 | 2 etapas | 46:46 ( 5) T | |
2013-06-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Tytuvėnų reg. parkas | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 53:07 | T | ||
2013-06-02 | Sportas visiems dieninių tarpiniai | Palanga | XC | Kopa OK, Klaipėda | 19 | 30:38 | T | ||
2013-06-02 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | ||||
2013-06-01 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 47:00 | T | ||
2013-04-20 | Jono Vileišio taurė | Varnikai, Anupriškės, Trakų r. | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:49:44 | 1 diena 2 diena | 44:04 ( 4) T 1:05:40 ( 3) T | |
2013-03-24 | OK Kopa taurė | Kairiai | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 48:12 | T | ||
2013-03-23 | Sezono atidarymas | Melnragė | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 45:02 | T | ||
2013-01-05 | Tinklinio turnyro OS trasa | Plungė | M35 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 42:03 | T | ||
2012-10-20 | Lietuvos taurė | Antaveršis + Anupriškės | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 1:54:35 | 1 diena 2 diena | 1:09:09 (11) T 45:26 (10) T | |
2012-10-06 | Žemaitijos taurė | Vilkaičiai Vilkos Telšių r. | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:09:04 | 1 diena 2 diena | 35:47 ( 1) T 33:17 ( 1) T | |
2012-08-26 | Lietuvos čemp. ilga | Dievo krėslo miškas, Telšiai | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 1:07:38 | T | ||
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas | Klaipėda | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 19:52 | T | ||
2012-06-09 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 33:07 | T | ||
2012-05-27 | Sportas visiems dieninės | Nemirseta | B | Kopa OK, Klaipėda | 14 | 45:21 | T | ||
2012-05-26 | Klaipėdos čempionatas | Inkakliai | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 52:58 | T | ||
2012-05-26 | Sportas visiems naktinės | Palanga | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 36:48 | T | ||
2012-04-21 | Jono Vileišio taurė | Pašvinės ir Pageluvis, Šiaulių r | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 1:41:53 | 1 diena 2 diena | 49:37 ( 6) T 52:16 ( 6) T | |
2012-04-01 | Kauno estafetė | Lietuvos liaudies buities muz. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:22:19 | 2 etapas | 49:15 ( 3) T | |
2012-03-25 | OK Kopa taurė | Nemirseta | M50 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 44:37 | T | ||
2012-03-24 | Sezono atidarymas | Juodkrantė | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 53:02 | T | ||
2011-10-22 | Klaipėdiečių varžybos | Giruliai | M35 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 32:08 | T | ||
2011-10-15 | Lietuvos taurė | Lavoriškės, Senasalis | W45 | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 1:53:49 | 1 diena 2 diena | 59:16 ( 8) T 54:33 (12) T | |
2011-10-08 | Kauno ruduo | Ežerėlis, Kauno r. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 36:13 | T | ||
2011-10-02 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Kulautuva | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 55:16 | T | ||
2011-10-01 | Durupio estafetė | Aukštadvaris, Trakų raj. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 3:47:33 | 2 etapas | 1:01:06 ( 4) T | |
2011-08-05 | Daugiadienės Telšé | Telšiai | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 2:33:59 | 2 diena 3 diena | 1:30:32 ( 9) T 1:03:27 (10) T | ||
2011-07-30 | Jūros šventė | Klaipėda | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:20:33 | 1 diena 2 diena | 42:27 ( 3) T 38:06 ( 2) T | |
2011-07-29 | OK Kopa taurė | Kairių miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 39:32 | T | ||
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | Palanga | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 2:02:41 | 2 diena 3 diena 4 diena | 26:55 ( 9) T 43:12 ( 8) T 52:34 (12) T | ||
2011-06-18 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Jadagoniai | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 46:56 | T | ||
2011-06-05 | Kauno čemp. sprintas | Kaunas, Dubravos arboretumas | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 21:35 | T | ||
2011-06-04 | Kauno čemp. ilga | Gastilionių miškas, Rumšiškės | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:12:16 | T | ||
2011-04-16 | Jono Vileišio taurė | Meškapieviai, Prienų r. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 41:56 | T | ||
2011-04-03 | Kauno estafetė | Pakarklės miškas | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 3:00:06 | 2 etapas | 58:47 ( 5) T | |
2011-03-27 | Pajūrio taurė | Palanga, Vanagupė | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 34:57 | T | ||
2011-03-26 | Sezono atidarymas | Smiltynė | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 1:07:39 | T | ||
2010-10-23 | Baltic Tour | Smiltynė | W4 | Kopa OK, Klaipėda | 2 diena | 50:51 ( 9) T | |||
2010-10-16 | Lietuvos taurė | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 2:01:54 | 1 diena 2 diena | 1:11:41 (11) T 50:13 ( 7) T | |
2010-09-12 | Klaipėdos čempionatas | Melnragė | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 41:15 | T | ||
2010-07-31 | Jūros šventė | Klaipėda | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:20:21 | 1 diena 2 diena | 39:33 ( 2) T 40:48 ( 2) T | |
2010-06-25 | Mikrosprinto taurės 2 etapo kvalifika... | Poilsio namai Tolieja, Molėtai | D35-2 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 6:17 | T | ||
2010-06-25 | Mikrosprinto taurės 2 etapo finalas | Poilsio namai Tolieja, Molėtai | D35 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 4:47 | T | ||
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:52:14 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 16:08 ( 4) T 43:59 ( 6) T 1:00:10 ( 9) T 51:57 ( 6) T | |
2010-06-20 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Agurkiškės, Šakių r. sav. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 34:21 | T | ||
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Liminiškės, Zarasai | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 56:54 | T | ||
2010-05-30 | Sportas visiems dieninės | Palanga | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 34:12 | T | ||
2010-05-29 | Klaipėdos estafetė | Šernai, Klaipėdos r. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:07:17 | 2 etapas | 41:27 ( 3) T | |
2010-05-29 | Sportas visiems naktinės | Botanikos parkas, Palanga | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 44:35 | T | ||
2010-05-16 | Jurbarko r. pirmenybės | Pašventys, Jurbarkas | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 49:22 | T | ||
2010-05-02 | Kauno čemp. ilga | Šventininkų miškas | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 57:44 | T | ||
2010-04-25 | Igtisa | Pageluvis - Čeprečiškė | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:02:00 | T | ||
2010-04-24 | Jono Vileišio taurė | Naisiai, Kelmės raj. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 46:37 | T | ||
2010-04-10 | Kauno estafetė | Žiegždriai | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:10:30 | 2 etapas | 44:59 ( 5) T | |
2010-04-05 | Žemaitijos pavasaris | Kaskalnis | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 39:44 | T | ||
2010-03-28 | Pajūrio taurė | Nemirseta | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 32:37 | T | ||
2009-11-15 | Klaipėdiečių varžybos | Giruliai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 41:38 | |||
2009-10-10 | OK Karšuvos taurė | Gelgaudiškis | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 56:30 | T | ||
2009-09-19 | Mačas OK Jaunystė - OK Kopa | Ketvergiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 37:32 | |||
2009-09-12 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... | Kęstaičiai | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 32:25 | T | ||
2009-08-14 | Daugiadienės Telšé | Telšiai | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 2:46:24 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 51:38 (11) T 35:32 ( 7) T 21:57 ( 8) T 57:17 ( 9) T | |
2009-08-01 | Jūros šventė | Klaipėda | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:06:57 | 1 diena 2 diena | 29:22 ( 3) T 37:35 ( 4) T | |
2009-06-28 | Veteranų žaidynės | Klimkynė | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 54:11 | T | ||
2009-06-27 | Pasaulio lietuvių žaidynės | Naujieji Verkiai | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 41:14 | T | ||
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS | Nida | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 1:21:42 | 2 diena 3 diena | 59:48 (13) T 21:54 (15) T | ||
2009-06-13 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Noreikiškės, LŽŪU | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 36:20 | T | ||
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Elektrėnai, Lietuva | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 17:07 | T | ||
2009-05-30 | Klaipėdos čempionatas | Klaipėda | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 24:21 | T | ||
2009-05-30 | Sportas visiems | Palanga | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | dnf 34:36 ( 7) T | |||
2009-05-24 | Kauno čemp. vidutinė | Ežerėlis, Kauno raj. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 44:46 | T | ||
2009-05-23 | Jurbarko r. pirmenybės | Pašvenčio girininkija, Jurbarkas | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 47:21 | T | ||
2009-04-26 | Igtisos taurė | Jautmalkė | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:07:56 | T | ||
2009-04-25 | Jono Vileišio taurė | Šaukėnai, Šiaulių r. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 54:47 | T | ||
2009-03-22 | Pajūrio pirmenybės | Pajūris | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 33:57 | T | ||
2009-03-21 | Žemaitijos pavasaris | Šilalė | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 45:10 | T | ||
2008-11-15 | OS 50 Klaipėda | Giruliai | M40 | 6 | 51:04 | ||||
2008-10-18 | Lietuvos taurė | Kochanovka | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 14 | 1:44:32 | 1 diena 2 diena | 1:04:51 (13) T 39:41 (15) T | |
2008-09-07 | Klubų taurė | Vilnius | X | Kopa OK 2, Klaipėda | dsq | 8 etapas | 1:03:39 (27) T | ||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas | Kaunas | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 19:38 | T | ||
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė | Pavištytis | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 1:08:29 | T | ||
2008-08-23 | Plungės raj. pirmenybės | Kalniškiai | M35 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 39:37 | T | ||
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS | Trakai | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 2:48:03 | 2 diena 3 diena | 1:41:14 ( 5) T 1:06:49 ( 5) T | ||
2008-05-31 | Sportas visiems | Palanga | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 39:36 ( 4) 42:22 ( 6) T | |||
2008-04-20 | Jono Vileišio taurė | Kurtuvėnų regioninis parkas | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 47:28 | T | ||
2008-04-06 | Prienų čempionatas | Mačiūnai | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 54:02 | T | ||
2008-03-30 | Pavasaris pietų Lietuvoj | Nikronys, Trakų r. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 41:24 | T | ||
2008-03-29 | Kauno estafetė | Žiežmariai | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:47:35 | 1 etapas | 54:13 ( 4) T | |
2007-10-13 | Lietuvos taurė | Zarasai | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 1:41:18 | 1 diena 2 diena | 1:04:36 (12) T 36:42 (12) T | |
2007-09-15 | Marijampolės pirmenybės | Varnabūdės miškas | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 38:57 | T | ||
2007-09-02 | Klubų taurė | Druskininkai | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 3:21:45 | 6 etapas | 43:43 (17) | |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 19:59 | T | ||
2007-08-19 | Klajūno maratonas | Alnė | XB | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 59:54 | T | ||
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Elektrėnai | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 4:31:39 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 58:17 ( 7) T 51:58 ( 6) T 24:10 ( 5) T 1:09:58 ( 5) T 1:07:16 ( 5) T | |
2007-06-17 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Arlaviškės | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 32:32 | T | ||
2007-06-10 | Lietuvos čemp. estafetė | Noškūnai | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:46:49 | 2 etapas | 51:48 ( 5) T | |
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga | Noškūnai, Alytaus r. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:12:35 | T | ||
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | Petroškų miškas, Lazdijų raj. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 42:54 | T | ||
2007-05-26 | Klaipėdos pirmenybės | Radailiai | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 55:37 | T | ||
2007-04-22 | Jono Vileišio taurė | Aukštadvaris | D45 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 54:19 | T | ||
2007-04-21 | Kauno čemp. ilga | Verknės miškas, Aukštadvaris | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:04:06 | T | ||
2007-04-01 | Kauno estafetė | Kluoniškiai, Kauno raj. | M45 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:56:50 | 2 etapas | 40:01 ( 5) T | |
2006-10-14 | Lietuvos taurė | Seirijai | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 14 | 2:07:00 | 1 diena 2 diena | 1:12:35 (14) T 54:25 (10) T | |
2006-09-03 | Klubų taurė | Sariai | X | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 3:43:13 | 6 etapas | 50:09 (13) | |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas | Jomanto parkas, Vilnius | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 30:26 | T | ||
2006-06-18 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Jadagonys, Šakių r. | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 55:37 | T | ||
2006-05-27 | Sportas visiems | Palanga | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 35:30 ( 2) 29:50 ( 2) | |||
2006-05-06 | Kauno čemp. vidutinė | Kaišiadorių raj., Geri Vakarai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | dnf | T | |||
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė | Rubikiai | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 47:49 | T | ||
2006-04-15 | Pavasario žibuoklės | Kaskalnis, Jurbarko r. | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:07:01 | T | ||
2005-10-15 | Lietuvos taurė | Druskininkai | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 1:56:24 | 1 diena 2 diena | 1:09:28 (12) T 46:56 (13) T | |
2005-10-09 | OK Karšuvos taurė vidutinė | Kalnėnai, Jurbarkas | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 57:52 | T | ||
2005-09-18 | Kauno taurė | Zatyšiai, Jonavos r. | M35 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:10:01 | T | ||
2005-09-10 | Javonio taurė | Lekėčiai | MB | Kopa OK, Klaipėda | 17 | 48:34 | T | ||
2005-08-06 | Druskininkų taurė | Zapsys - Ratnyčia | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 1:01:49 | 1 diena | 1:01:49 ( 2) T | ||
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Klaipėda | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 19 | 4:00:57 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 47:41 (16) T 1:12:31 (20) T 24:43 (22) T 43:42 (18) T 52:20 (18) T | |
2005-06-19 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Lekėčiai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 57:48 | T | ||
2005-05-28 | Sportas visiems | Palanga | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 2 diena | 45:46 ( 4) | |||
2005-05-21 | Baltic masters and open championship | Jautmalkė, Bubiai, Šiaulių r. | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 1:55:22 | 1 diena 2 diena | 1:10:19 ( 6) T 45:03 ( 7) T | |
2005-04-30 | Klaipėdos apskrities pirm. | Giruliai | M35 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 37:15 | |||
2005-04-17 | Alytaus čempionatas | Kalniškės miškas | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:12:09 | T | ||
2005-04-16 | Kauno čemp. ilga | Meškapievis, Prienai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 57:58 | T | ||
2005-04-10 | Tverai - senovės žemaičių sostinė | Lopaičiai | M35 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:20:18 | T | ||
2005-04-02 | Pavasario žibuoklės | Švarcgirio miškas | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:11:31 | T | ||
2004-10-09 | OK Karšuvos taurė | Gelgaudiškis | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:01:42 | T | ||
2004-10-03 | Javonio taurė | Viečiūnai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 56:34 | T | ||
2004-09-19 | Kauno apskrities pirmenybės | Jonavos rajonas, Londonas | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 58:33 | T | ||
2004-09-04 | Kauno taurė | Agurkiškės | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 51:10 | T | ||
2004-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Šiauliai | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 4:20:25 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 53:52 ( 8) T 1:07:20 ( 5) T 35:19 (10) T 46:33 ( 7) T 57:21 ( 7) T | |
2004-06-20 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 57:24 | T | ||
2004-06-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Druskininkai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 22:02 | T | ||
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | Marcinkonys | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 55:24 | T | ||
2004-05-30 | Sportas visiems | Palanga | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 15:28 | T | ||
2004-05-29 | Sportas visiems naktinės | Palanga | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 23:59 | T | ||
2004-05-08 | Kauno čemp. vidutinė | Lazdijų rajonas, Veisiejai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:14:19 | T | ||
2004-04-04 | Alytaus čemp. ilga | Alytaus šilas | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:09:28 | T | ||
2004-03-28 | Pavasario žibuoklės | Pilis 1 | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 53:38 | T | ||
2004-03-27 | Marijampolės pirmenybės | Kazlų Rūda | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 42:50 | T | ||
2003-10-18 | Lietuvos taurė | Pabradė | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 1:47:10 | 1 diena 2 diena | 44:09 ( 8) T 1:03:01 ( 9) T | |
2003-10-05 | OK Karšuvos taurė | Kalnėnai | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 45:38 | |||
2003-09-13 | Lietuvos čemp. sprintas | Marių parkas, Mariampolė | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 20:33 | |||
2003-06-28 | Mindaugo karūnavimo žaidynės | Vingio parkas | D16 | Kopa OK, Klaipėda | 17 | 27:39 | |||
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga | Ažušilė | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:25:58 | T | ||
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | Girelės miškas, Sariai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 55:53 | T | ||
2003-06-15 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | Kačerginė | D35 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 48:59 | |||
2003-06-01 | Sportas visiems | Palanga, Ošupio miškas | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 53:13 | |||
2003-05-03 | Apskričių mačas | Svilonys, Jonavos r. | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 48:54 | |||
2003-05-01 | Klaipėdos apskrities pirmenybės | Kairiai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 33:18 | |||
2003-03-30 | Alytaus čempionatas | Einorai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 52:01 | |||
2003-03-29 | Pavasario žibuoklės | Šilinės Ąžuolynas | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 24:05 | T | ||
2002-09-22 | Kauno čemp. vidutinė | Agurkiškė | D18 | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 1:09:04 | |||
2002-09-21 | OK Oriens taurė | Anykščiai, Puntukas | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 47:08 | T | ||
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė | Nida | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:07:29 | T | ||
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas | Nida | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 29:27 | T | ||
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | D40 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 3:56:21 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 42:08 ( 5) T 40:04 ( 9) T 52:46 (10) T 1:00:47 (11) T 40:36 ( 9) T | |
2002-05-25 | Sportas visiems | Palanga | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 28:28 ( 3) 23:10 ( 6) | |||
2002-04-21 | Kauno taurė | Prienų šilas, Naravai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:19:06 | T | ||
2002-04-20 | Jurbarko pirmenybės | Žirniškiai | M40 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:01:16 | T | ||
2002-04-01 | Klaipėdos pirmenybės | ? | D16 | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 42:47 | |||
2001-10-13 | Apskričių mačas | Žvėrinčius, Prienai | M35 | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:08:32 | |||
2001-06-30 | Nida cup | Nida, Neringa | W40 | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 57:09 | T | ||
2001-06-23 | Lietuvos čemp. klasika | Visvainiai | M35 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 1:45:00 | T | ||
2001-06-16 | Veteranų taurė | ? | D35 | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:47:43 | 1 diena 2 diena | 1:12:00 ( 7) 1:35:43 ( 7) | |
2001-05-26 | Sportas visiems naktį ir trumpa | Palanga | D35 | Kopa OK, Klaipėda | 1 diena 2 diena | 34:49 ( 2) 18:02 ( 3) | |||
2000-06-11 | Lietuvos čemp. klasika | Bubiai | M35 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 1:46:19 | |||
2000-04-30 | Jurbarko pirmenybės | ? | D35 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 49:49 | |||
1999-10-09 | Lietuvos taurė | Aukštadvaris | D35 | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 1:33:44 | 1 diena 2 diena | 44:51 ( 6) 48:53 (10) | |
1999-08-29 | Klubų taurė | Molėtai | X | Jaunystė OK, KLaipėda | 15 | 6:14:13 | 8 etapas | 55:54 (17) | |
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS | Aukštadvaris | D21B | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 5:25:38 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:23:01 (11) 1:08:32 ( 8) 41:36 ( 9) 1:05:01 ( 9) 1:07:28 (10) | |
1998-08-15 | Baltic masters and open championship | Kirikuküla | W35 | Kopa OK | 1 diena 2 diena | 1:46:17 ( 9) 52:46 ( 8) | |||
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS | Zarasai | DB | Kopa OK, Klaipėda | 23 | 4:52:58 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:19:44 (30) 53:57 (14) 1:05:25 (36) 39:43 (28) 54:09 (21) | |
1997-07-09 | Daugiadienės TAKAS | Molėtai | DB | Kopa OK, Klaipėda | 17 | 4:09:13 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 59:40 (14) 43:23 (12) 39:12 (17) 57:21 (27) 49:37 (16) | |
1996-07-03 | Daugiadienės TAKAS | Plateliai | DB | Kopa OK, Klaipėda | 2:44:56 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | dsq 41:22 (15) 34:30 (14) 44:45 (19) 44:19 (15) | ||
1995-08-27 | Klubų taurė | Alytaus šilas | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 4:10:19 | 7 etapas | 50:33 (12) | |
1995-08-26 | Lietuvos čemp. trumpa, elitui kval. | Alytaus šilas | M2 | Kopa OK, Klaipėda | 21 | 42:36 | |||
1995-07-05 | Daugiadienės TAKAS | Pageluvis, Šiauliai | DB | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 4:29:05 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 58:11 (13) 52:06 ( 6) 51:53 (17) 50:49 (16) 56:06 (26) | |
1995-06-25 | Lietuvos čemp. estafetė | Plokštinė, Plateliai | M | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 4:16:07 | 3 etapas | 1:22:18 ( 9) | |
1994-08-27 | Lietuvos čemp. klasika | Ignalina | MA | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 1:14:05 | |||
1994-07-06 | Daugiadienės TAKAS | Ignalina | DB | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 3:56:04 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 56:40 (13) 47:52 (10) 50:55 ( 8) 44:18 (11) 36:19 (10) | |
1992-10-10 | Lietuvos taurė | Vainagiai, Juodlė | WA | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 2:20:03 | 1 diena 2 diena | 1:08:49 (12) 1:11:14 (13) | |
1985-07-21 | Lietuvos čemp. estafetė | Švenčionys | M | Klaipėda | 3 | 3:42:46 | 2 etapas | 1:00:33 ( 7) | |
1985-07-20 | Lietuvos čempionatas | Švenčionys | M | Žalgiris, KPI, Klaipėda | 26 | 2:07:49 | |||
1984-09-23 | Baltic students relay | Talsi | W | KPI, Kaunas | dsq | 3 etapas | 1:02:09 ( 8) | ||
1984-09-22 | Baltic students individual | Talsi | W | KPI, Kaunas | 13 | 1:33:41 | |||
1981-05-24 | Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatas | Vilnius | M19 | Kaunas | 7 | 1:05:11 | |||
1980-06-21 | Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatas | Raudondvaris | M19 | Klaipėda | 1 diena 2 diena | 1:13:10 ( 7) 1:34:55 ( 7) | |||
1978-08-27 | Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatas | Arvydai | M18 | Klaipėda | 1 diena 2 diena | 42:46 (10) 56:30 (13) |