Varžybų skaičius: 41
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2014-08-16 | WUOC relay | Protivanov | M | Czech Republic 2 | 1:39:43 | 1 etapas | 32:21 ( 7) | ||
2014-08-13 | WUOC long + sprint + middle | Olomouc | M | Czech Republic | 1 diena 3 diena | 1:29:33 (11) 35:49 (25) | |||
2012-07-06 | WUOC relay | Alicante | M | Czech Republic | 1:53:13 | 2 etapas | 36:26 ( 1) | ||
2012-07-03 | WUOC long + sprint + middle | Alicante | M | Czech Republic | 1 diena 3 diena | 1:17:52 ( 3) 35:41 ( 3) | |||
2012-05-18 | EOC long final | Skattungbyn | M | Czech Republic | 38 | 1:43:20 | |||
2012-05-15 | EOC long qualification | Hökberg | M1 | Czech Republic | 17 | 50:44 | |||
2012-05-14 | EOC middle qualification | Hökberg | M1 | Czech Republic | 20 | 28:25 | |||
2011-08-20 | WOC relay | La Féclaz | M | Czech Republic | 12 | 2:11:08 | 2 etapas | 44:15 (17) | |
2011-08-19 | WOC middle final | La Féclaz | M | Czech Republic | 36 | 46:45 | |||
2011-08-14 | WOC middle qualification | Saint Francois de Sales | M3 | Czech Republic | 8 | 28:23 | |||
2010-08-09 | WOC middle qualification | Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M1 | Czech Republic | 17 | 28:31 | |||
2010-07-23 | WUOC relay | Gustafs | M | Czech Republic | 2:08:16 | 2 etapas | 43:02 (10) | ||
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle | Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | M | Czech Republic | 1 diena 3 diena | 1:19:24 (10) 32:44 (11) | |||
2010-06-04 | EOC middle final | Pismenovo | M | Czech Republic | 34 | 39:14 | |||
2010-06-02 | EOC relay | Yasna polyana | M | Czech Republic | 2:00:38 | 2 etapas | 38:49 (13) | ||
2010-06-01 | EOC middle qualification | Yasna polyana | M3 | Czech Republic | 11 | 28:04 | |||
2010-05-30 | EOC sprint qualification | Primorsko | M2 | Czech Republic | dsq | ||||
2008-07-06 | JWOC relay | Göteborg | M | Czech Republic | 8 | 2:47:15 | 3 etapas | 54:59 (18) | |
2008-07-05 | JWOC long | Partille Gunnilse, Gioteborg | M | Czech Republic | 8 | 1:15:17 | |||
2008-07-03 | JWOC middle final | Anggardsbergen, Gioteborg | M | Czech Republic | 11 | 33:20 | |||
2008-07-02 | JWOC middle qualification | Anggardsbergen, Gioteborg | M3 | Czech Republic | 2 | 27:57 | |||
2008-06-30 | JWOC sprint | Ruddalen, Gioteborg | M | Czech Republic | 35 | 14:35 | |||
2007-07-13 | JWOC relay | Nguluway, Dubbo | M | Czech Republic | 1 | 2:09:45 | 3 etapas | 42:35 ( 1) | |
2007-07-12 | JWOC middle final | Dhaadyiwa, Dubbo | M | Czech Republic | 5 | 24:31 | |||
2007-07-11 | JWOC middle qualification | Ngan Girra, Dubbo | M3 | Czech Republic | 7 | 24:33 | |||
2007-07-09 | JWOC long | Malang, Dubbo | M | Czech Republic | 9 | 1:18:24 | |||
2007-07-08 | JWOC sprint | Western Plains Zoo, Dubbo | M | Czech Republic | 28 | 15:08 | |||
2006-07-08 | JWOC relay | Druskininkai | M | Czech republic | 4 | 2:22:49 | 1 etapas | 45:07 ( 1) T | |
2006-07-07 | JWOC middle | Druskininkai | M | Czech Republic | 15 | 27:20 | T | ||
2006-07-06 | JWOC middle qual. | Druskininkai | M1 | Czech Republic | 5 | 21:54 | T | ||
2006-07-04 | JWOC long | Druskininkai | M | Czech Republic | 25 | 1:22:41 | T | ||
2006-07-03 | JWOC sprint | Druskininkai | M | Czech Republic | 10 | 12:17 | T | ||
2005-08-06 | Druskininkų taurė | Zapsys - Ratnyčia | H20 | Czech Republic | 14 | 1:00:55 | 1 diena 2 diena | 45:31 (15) T 15:24 (14) T | |
2005-07-16 | JWOC relay | San Bernardino, Ticino | M | Czech Republic | 2 | 2:33:38 | 1 etapas | 49:33 ( 3) | |
2005-07-14 | JWOC long | Arcegno, Ticino | M | Czech Republic | 52 | 1:38:41 | |||
2005-07-13 | JWOC middle final | Taverne, Ticino | M | Czech Republic | 14 | 25:44 | |||
2005-07-12 | JWOC middle qualification | Tesserete, Ticino | M1 | Czech Republic | 6 | 25:25 | |||
2004-06-27 | EYOC relay | Salzburg | M16 | Czech Republic | 1 | 1:34:50 | 3 etapas | 32:12 ( 5) | |
2004-06-25 | EYOC sprint + long | Salzburg | M16 | Czech Republic | 1 diena 2 diena | 12:52 ( 1) 59:05 (21) | |||
2003-06-22 | EYOC relay | Pezinok | M16 | Czech republic | 1 | 1:20:25 | 1 etapas | 25:45 ( 1) | |
2003-06-20 | EYOC sprint + long | Pezinok | M16 | Czech Republic | 1 diena 2 diena | 10:32 ( 7) T 43:21 ( 8) T |