Varžybų skaičius: 110
Data | Varžybos | Vietovė | Sportas | Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-10-08 | EOC knock out sprint | Vicenza | M3 | Czech Republic | 22 | 9:27 | T | ||
2023-10-06 | EOC sprint relay | Soave | X | Czech Republic | 9 | 1:05:47 | 2 etapas | 15:40 ( 4) T | |
2023-10-04 | EOC sprint qualification | Verona Borgo Venezia | M2 | Czech Republic | 12 | 10:58 | T | ||
2023-10-04 | EOC sprint final | Verona | M | Czech Republic | dsq | T | |||
2022-08-07 | EOC relay | Rakvere | M | Czech Republic | 15 | 1:56:46 | 2 etapas | 36:51 ( 6) T | |
2022-08-06 | EOC middle final | Rakvere | M | Czech Republic | 49 | 45:09 | T | ||
2022-08-03 | EOC middle qualification | Rakvere | MB | Czech Republic | 18 | 34:16 | T | ||
2022-07-17 | World games relay | Railroad Park | X | Czech Republic | 4 | 48:08 | 2 etapas | 11:42 ( 7) | |
2022-07-16 | World games middle | Oak Mountain State Park | M | Czech Republic | 13 | 39:15 | T | ||
2022-07-15 | World games sprint | Birmingham Southern College | M | Czech Republic | 11 | 15:10 | |||
2022-06-28 | WOC knock-out sprint | Fredericia | MSF2 | Czech Republic | 5 | 7:12 | T | ||
2022-06-28 | WOC knock-out sprint | Fredericia | MQF4 | Czech Republic | 3 | 6:29 | T | ||
2022-06-28 | WOC knock-out sprint | Fredericia | MA | Czech Republic | 5 | 10:02 | T | ||
2022-06-26 | WOC sprint relay | Kolding | X | Czech Republic | 10 | 1:01:53 | 3 etapas | 14:46 ( 6) T | |
2021-07-09 | WOC long | Hermanky | M | Czech Republic | 16 | 1:49:20 | T | ||
2021-07-08 | WOC relay | Hermanky | M | Czech Republic | 5 | 1:57:25 | 3 etapas | 39:03 ( 3) | |
2021-07-04 | WOC sprint relay | Doksy | X | Czech Republic | 5 | 1:03:50 | 3 etapas | 15:43 ( 3) | |
2021-07-03 | WOC sprint qualification | Terezin | MB | Czech Republic | 2 | 13:02 | T | ||
2021-07-03 | WOC sprint final | Terezin | M | Czech Republic | 11 | 14:18 | T | ||
2021-05-16 | EOC sprint | Neuchatel | M | Czech Republic | 9 | 16:48 | |||
2021-05-14 | EOC knock out sprint | Neuchatel | MF | Czech Republic | 5 | 6:37 | |||
2021-05-14 | EOC knock out sprint | Neuchatel | MS1 | Czech Republic | 1 | 7:30 | |||
2021-05-14 | EOC knock out sprint | Neuchatel | MQ2 | Czech Republic | 1 | 6:54 | |||
2021-05-14 | EOC knock out sprint | Neuchatel | M2 | Czech Republic | 3 | 10:45 | |||
2021-05-13 | EOC sprint relay | Neuchatel | X | Czech Republic | 4 | 59:18 | 3 etapas | 14:20 ( 4) T | |
2019-08-17 | WOC relay | Østfold | M | Czech Republic | 4 | 1:42:32 | 3 etapas | 34:34 ( 3) T | |
2019-08-16 | WOC middle final | Østfold | M | Czech Republic | 14 | 37:28 | T | ||
2019-08-14 | WOC long | Østfold | M | Czech Republic | 7 | 1:36:03 | T | ||
2019-08-13 | WOC middle qualification | Østfold | M3 | Czech Republic | 5 | 26:27 | T | ||
2018-08-11 | WOC long | Sigulda | M | Czech Republic | 13 | 1:45:17 | |||
2018-08-09 | WOC relay | Sigulda | M | Czech Republic | 5 | 1:48:02 | 3 etapas | 35:07 ( 4) | |
2018-08-07 | WOC middle | Sigulda | M | Czech Republic | 14 | 35:03 | |||
2018-08-05 | WOC sprint relay | Riga | X | Czech Republic | 5 | 59:50 | 3 etapas | 15:09 ( 4) | |
2018-08-04 | WOC sprint qualification | Riga | M1 | Czech Republic | 5 | 12:02 | |||
2018-08-04 | WOC sprint final | Riga | M | Czech Republic | 11 | 14:46 | |||
2018-05-13 | EOC long | Capriasca | M | Czech Republic | 13 | 1:41:21 | |||
2018-05-12 | EOC relay | Capriasca | M | Czech Republic | 5 | 1:59:34 | 3 etapas | 40:42 ( 7) | |
2018-05-10 | EOC sprint relay | Tesserete | X | Czech Republic | 4 | 1:06:01 | 3 etapas | 16:15 ( 7) | |
2018-05-09 | EOC middle final | Meride - Serpiano | M | Czech Republic | 10 | 38:35 | |||
2018-05-08 | EOC middle qualification | Lugano - Carona | MB | Czech Republic | 5 | 27:48 | |||
2018-05-06 | EOC sprint qualification | Bellinzona | M3 | Czech Republic | 6 | 13:41 | |||
2018-05-06 | EOC sprint final | Mendrisio | M | Czech Republic | 7 | 15:27 | |||
2017-07-27 | World games relay | Wrocław | X | Czech Republic | 6 | 1:05:20 | 3 etapas | 15:07 ( 1) | |
2017-07-25 | World games sprint + middle | Wrocław | M | Czech Republic | 1 diena 2 diena | 15:19 ( 9) 35:20 ( 3) | |||
2017-07-07 | WOC relay | Vitipalu | M | Czech Republic | 11 | 1:45:01 | 3 etapas | 34:13 (10) | |
2017-07-06 | WOC middle | Vitipalu | M | Czech Republic | 12 | 35:36 | |||
2017-07-02 | WOC sprint relay | Viljandi | X | Czech Republic | 4 | 1:04:51 | 3 etapas | 16:16 ( 5) | |
2017-07-01 | WOC sprint final | Tartu | M | Czech Republic | 6 | 14:49 | |||
2017-06-30 | WOC sprint qualification | Tartu | M1 | Czech Republic | 13 | 11:38 | |||
2016-08-27 | WOC relay | Strömstad east | M | Czech Republic | 11 | 1:59:59 | 3 etapas | 43:35 (14) | |
2016-08-23 | WOC middle | Tanum | M | Czech Republic | 11 | 39:35 | |||
2016-08-21 | WOC sprint relay | Strömstad | X | Czech Republic | 6 | 54:42 | 3 etapas | 12:31 ( 2) | |
2016-08-20 | WOC sprint qualification | Strömstad | M3 | Czech Republic | 5 | 12:34 | |||
2016-08-20 | WOC sprint final | Strömstad | M | Czech Republic | 6 | 14:52 | |||
2016-05-28 | EOC relay | Černa Voda | M | Czech Republic 1 | 3 | 1:46:20 | 3 etapas | 37:06 ( 8) | |
2016-05-27 | EOC middle final | Černa Voda | M | Czech Republic | 15 | 34:24 | |||
2016-05-26 | EOC middle qualification | Horni Udoli | M2 | Czech Republic | 4 | 28:58 | |||
2016-05-22 | EOC sprint qualification | Jesenik | M2 | Czech Republic | 5 | 13:26 | |||
2016-05-22 | EOC sprint final | Jesenik | M | Czech Republic | 11 | 14:38 | |||
2016-05-21 | EOC sprint relay | Bruntal | X | Czech Republic | 5 | 1:04:45 | 3 etapas | 15:23 ( 2) | |
2015-08-05 | WOC relay | Darnaway | M | Czech Republic | 5 | 1:45:25 | 3 etapas | 35:14 ( 8) | |
2015-08-04 | WOC middle | Darnaway | M | Czech Republic | 19 | 36:51 | |||
2015-08-02 | WOC sprint final | Forres | M | Czech Republic | 12 | 13:39 | |||
2015-07-31 | WOC sprint qualification | Forres | M2 | Czech Republic | 9 | 12:15 | |||
2014-08-16 | WUOC relay | Protivanov | M | Czech Republic | 2 | 1:33:56 | 3 etapas | 31:00 ( 2) | |
2014-08-13 | WUOC long + sprint + middle | Olomouc | M | Czech Republic | 2 diena 3 diena | 14:35 ( 5) 32:41 ( 5) | |||
2014-08-12 | WUOC relay mix | Kromeriž | X | Czech Republic | 3 | 57:14 | 4 etapas | 12:43 ( 3) | |
2014-07-11 | WOC middle | Campomul | M | Czech Republic | 35 | 44:55 | |||
2014-07-07 | WOC sprint relay | Trento | X | Czech Republic | 7 | 1:00:32 | 2 etapas | 15:18 ( 4) | |
2014-07-05 | WOC sprint qualification | Burano | M2 | Czech Republic | 2 | 12:40 | |||
2014-07-05 | WOC sprint final | Venezia | M | Czech Republic | 17 | 16:34 | |||
2014-04-16 | EOC relay | Marateca | M | Czech Republic | 2 | 1:48:31 | 2 etapas | 35:42 ( 5) | |
2014-04-14 | EOC middle final | Marateca | M | Czech Republic | 10 | 34:18 | |||
2014-04-13 | EOC sprint final | Palmela | M | Czech Republic | 9 | 14:47 | |||
2014-04-12 | EOC sprint qualification | Sesimbra East | M1 | Czech Republic | 2 | 14:10 | |||
2014-04-10 | EOC middle qualification | Meco north | M2 | Czech Republic | 26:04 | ||||
2013-08-04 | World games relay | Club del Departamento, Cali | X | Czech Republic | dsq | 3 etapas | 19:30 ( 4) | ||
2013-08-02 | World games sprint + middle | El Ingenio + Rio Pance, Cali | M | Czech Republic | 1 diena 2 diena | 15:51 (20) 38:31 (19) | |||
2012-07-17 | WOC middle final | St-Cergue, Lausanne | M | Czech Republic | 31 | 41:21 | |||
2012-07-16 | WOC middle qualification | St-George, Lausanne | M1 | Czech Republic | 4 | 31:48 | |||
2012-07-14 | WOC sprint qualification | Dorigny, Lausanne | M3 | Czech Republic | 9 | 13:53 | |||
2012-07-14 | WOC sprint final | Ouchy, Lausanne | M | Czech Republic | 10 | 16:45 | |||
2012-05-20 | EOC relay | Falun | M | Czech Republic | 9 | 1:59:49 | 3 etapas | 43:20 (23) | |
2012-05-19 | EOC sprint final | Falun | M | Czech Republic | 18 | 16:19 | |||
2012-05-17 | EOC middle final | Skattungbyn | M | Czech Republic | 22 | 38:02 | |||
2012-05-16 | EOC sprint qualification | Falun | M2 | Czech Republic | 4 | 14:16 | |||
2012-05-14 | EOC middle qualification | Hökberg | M2 | Czech Republic | 3 | 26:02 | |||
2010-07-23 | WUOC relay | Gustafs | M | Czech Republic | 2:08:16 | 3 etapas | 44:01 (15) | ||
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle | Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | M | Czech Republic | 3 diena | 32:38 ( 7) | |||
2009-08-20 | WOC sprint qualification | Kiralyasztal, Miskolc | M3 | Czech Republic | 9 | 15:44 | |||
2009-08-20 | WOC sprint final | Kiralyasztal, Miskolc | M | Czech Republic | 35 | 17:28 | |||
2008-07-06 | JWOC relay | Göteborg | M | Czech Republic 2 | 2:50:21 | 3 etapas | 58:39 (23) | ||
2008-07-05 | JWOC long | Partille Gunnilse, Gioteborg | M | Czech Republic | 62 | 1:28:31 | |||
2008-07-03 | JWOC middle final | Anggardsbergen, Gioteborg | M | Czech Republic | 44 | 40:11 | |||
2008-07-02 | JWOC middle qualification | Anggardsbergen, Gioteborg | M1 | Czech Republic | 16 | 31:02 | |||
2008-06-30 | JWOC sprint | Ruddalen, Gioteborg | M | Czech Republic | 24 | 14:17 | |||
2007-07-13 | JWOC relay | Nguluway, Dubbo | M | Czech Republic 2 | 2:13:51 | 3 etapas | 44:01 ( 5) | ||
2007-07-12 | JWOC middle final | Dhaadyiwa, Dubbo | M | Czech Republic | 29 | 27:57 | |||
2007-07-11 | JWOC middle qualification | Ngan Girra, Dubbo | M3 | Czech Republic | 3 | 24:04 | |||
2007-07-09 | JWOC long | Malang, Dubbo | M | Czech Republic | 21 | 1:21:21 | |||
2007-07-08 | JWOC sprint | Western Plains Zoo, Dubbo | M | Czech Republic | 1 | 13:59 | |||
2006-07-08 | JWOC relay | Druskininkai | M | Czech republic | 4 | 2:22:49 | 3 etapas | 52:29 (28) T | |
2006-07-07 | JWOC middle | Druskininkai | MB | Czech Republic | 34 | 30:04 | T | ||
2006-07-06 | JWOC middle qual. | Druskininkai | M3 | Czech Republic | 26 | 23:42 | T | ||
2006-07-04 | JWOC long | Druskininkai | M | Czech Republic | 80 | 1:41:02 | T | ||
2006-07-03 | JWOC sprint | Druskininkai | M | Czech Republic | 22 | 12:33 | T | ||
2005-08-06 | Druskininkų taurė | Zapsys - Ratnyčia | H20 | Czech Republic | 52:47 | 1 diena | 52:47 (32) T | ||
2005-06-24 | EYOC sprint + long | Šumperk | M18 | Czech Republic | 1 diena 2 diena | 12:06 ( 4) T 1:24:31 (38) T | |||
2004-06-27 | EYOC relay | Salzburg | M16 | Czech Republic | 1 | 1:34:50 | 2 etapas | 30:13 ( 1) | |
2004-06-25 | EYOC sprint + long | Salzburg | M16 | Czech Republic | 1 diena 2 diena | 13:51 (12) 54:37 ( 8) |